X

 

 

WTA // Enkelspel // Off. ATP Dubbelspel // 5W Projectie // ATP Dubbelspel Live // ATP Dubbelspel Race Live // ITF-ranglijst // Titelhouders // Live Scores

Aan de gang :
Zlatibor, Şımkent 4 ITF10  
Markeert in blauw :

 ATP Dubbelspel Live U19

#: Ranking
   HP    : Hoogste Positie
   NHP    : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
   1     /    1     /    1    : Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, F35/27/18 (GC/ATP/Challengers/Futures + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE ATP TOUR, INC. ATP IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN ATP TOUR, INC.
ATP Dubbelspel Live U19
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
 1 (367)   363    
Jonas Forejtek18.5CZE8118-------
 2 (410)   404    
Sergey Fomin18.6UZB2100---Nederlaag Şımkent 4 KFNederlaag Şımkent 4 KF--
 3 (435)   NHP 
  (439)   
Martin Damm15.9USA4290-------
 4 (439)   NHP 
  (443)   
Toby Alex Kodat16.6USA4390-------
 5 (492)   413    
Jiri Lehecka17.8CZE1478-------
 6 (546)   398    
Rudolf Molleker18.8GER2467-------
 7 (549)   534    
Mateus De Carvalho Cardoso Alves18.6BRA1767-+2-Nederlaag Tabarka 28 KF
Nederlaag Tabarka 29 KF
Nederlaag Tabarka 28 KF
Nederlaag Tabarka 29 KF
--
 8 (631)   NHP 
  (632)   
Sidane Pontjodikromo18.9NED2254---Nederlaag Tabarka 28 1/8FNederlaag Tabarka 28 1/8F--
 9 (632)   631    
Naoki Tajima18.9JPN1654---Nederlaag Pajulahti KFNederlaag Pajulahti KF--
 10 (655)   468    
Milan Radojkovic17.9SRB1051-------
 11 (665)   NHP 
  (855)   
Chun hsin Tseng18.1TPE1149+16+25-Nederlaag Kaohsiung KFNederlaag Kaohsiung KF--
 12 (746)   NHP 
  (749)   
Pedro Vives Marcos18.4ESP3741-1------
 13 (748)   464    
Emilio Nava17.7USA7340-1------
 14 (778)   NHP 
  (787)   
Juan Manuel Cerundolo17.8ARG4238-------
 15 (779)   NHP 
  (785)   
Alexander Shevchenko18.8RUS3238-2--Nederlaag Mulhouse 1/8FNederlaag Mulhouse 1/8F--
 16 (840)   498    
Liam Draxl17.7CAN1133-1--Nederlaag Champaign 3 KFNederlaag Champaign 3 KF--
 17 (857)   850    
Seita Watanabe18.7JPN3232-1------
 18 (865)   862    
James Story18.5GBR3131-------
 19 (867)   728    
Hugo Gaston18.9FRA5831-------
 20 (879)   NHP 
  (884)   
Tomas Machac18.9CZE2530-------
 21 (886)   874    
Francisco Comesana18.9ARG4830-4-2-Nederlaag Tabarka 28 KFNederlaag Tabarka 28 KF--
 22 (891)   NHP 
  (897)   
Vladan Tadic18.6BIH529-1------
 23 (893)   NHP 
  (899)   
Nemanja Malesevic18BIH629-1-Zlatibor HF-Zlatibor HF--
 24 (932)   NHP 
  (943)   
Sebastian Baez18.7ARG5227---Nederlaag Tabarka 28 1/8FNederlaag Tabarka 28 1/8F--
 25 (963)   NHP 
  (971)   
Jack Draper17.7GBR3325-------
 26 (972)   964    
Taisei Ichikawa18.7JPN3525-------
 27 (978)   NHP) 
   1019)   
Matheus Pucinelli De Almeida18.4BRA3024+10+6-Nederlaag Champaign 3 FNederlaag Champaign 3 F--
 28 (985)   NHP 
  (993)   
Andrey Uvarov18.7RUS3624--Şımkent 4 FNederlaag Şımkent 3 KFNederlaag Şımkent 3 KF
Şımkent 4 F
--
 29 (990)   929    
Ali Dawani18.7BRN124-6-4-----