X

 

 

WTA // Enkelspel // Off. ATP Dubbelspel // 5W Projectie // ATP Dubbelspel Live // ATP Dubbelspel Race Live // ITF-ranglijst // Titelhouders // Live Scores

Aan de gang :
Helsinki, Ortisei CH80  
Orlando 2 ITF20  
Antalya 28 ITF10  
Cancun 29   
Iraklion 6, Milovice   
Markeert in blauw :

 ATP Dubbelspel Live U19

#: Ranking
   HP    : Hoogste Positie
   NHP    : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
   1     /    1     /    1    : Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, F35/27/18 (GC/ATP/Challengers/Futures + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE ATP TOUR, INC. ATP IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN ATP TOUR, INC.
ATP Dubbelspel Live U19
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
 1 (355)   332    

Jonas Forejtek

Jonas Forejtek

18.6CZE8126--2Helsinki 1/8F-Helsinki 1/8F141206
 2 (381)   NHP 
  (382)   

Jannik Sinner

Jonas Forejtek

18.2ITA13111--Ortisei 1/8F-Ortisei 1/8F126191
 3 (406)   404    

Jonas Forejtek

Sergey Fomin

18.7UZB3

100

100

--Iraklion 6 1/8F-Iraklion 6 1/8F--
 4 (434)   431    

Martin Damm

Sergey Fomin

16.1USA4590--Orlando 2 1/8F-Orlando 2 1/8F--
 5 (441)   435    

Toby Alex Kodat

Toby Alex Kodat

16.8USA4790--Orlando 2 1/8F-Orlando 2 1/8F--
 6 (507)   413    

Jiri Lehecka

Martin Damm

18CZE14

78

78

-------
 7 (525)   523    

Mateus De Carvalho Cardoso Alves

Mateus De Carvalho Cardoso Alves

18.8BRA1573--Cancun 29 1/8FNederlaag Cancun 28 HFNederlaag Cancun 28 HF
Cancun 29 1/8F
--
 8 (608)   586    

Toby Alex Kodat

Juan Manuel Cerundolo

17.9ARG3057--Orlando 2 1/8F-Orlando 2 1/8F--
 9 (651)   468    

Martin Damm

Milan Radojkovic

18SRB1151+2+3Orlando 2 1/8FNederlaag Saint Dizier KFNederlaag Saint Dizier KF
Orlando 2 1/8F
--
 10 (664)   662    

Chun hsin Tseng

Martin Damm

18.2TPE1049-1------
 11 (680)   NHP 
  (681)   

Mateus De Carvalho Cardoso Alves

Sebastian Baez

18.8ARG3548-1-Orlando 2 1/8F-Orlando 2 1/8F--
 12 (684)   NHP 
  (701)   

Sergey Fomin

Alexander Shevchenko

18.9RUS30

48

48

-+2-Nederlaag Antalya 27 KFNederlaag Antalya 27 KF--
 13 (714)   NHP 
  (718)   

Matteo Arnaldi

Milan Radojkovic

18.7ITA35

44

44

+1------
 14 (725)   703    

Pedro Vives Marcos

Mateus De Carvalho Cardoso Alves

18.5ESP3344-1-2-----
 15 (748)   NHP 
  (758)   

Nemanja Malesevic

Pedro Vives Marcos

18.2BIH541+1+2Antalya 28 1/8FNederlaag Antalya 27 KFNederlaag Antalya 27 KF
Antalya 28 1/8F
--
 16 (753)   464    

Matteo Arnaldi

Emilio Nava

17.9USA7540-1-Orlando 2 1/8F-Orlando 2 1/8F--
 17 (792)   NHP 
  (795)   

Juan Manuel Cerundolo

Andrey Uvarov

18.9RUS3636-------
 18 (837)   498    

Liam Draxl

Juan Manuel Cerundolo

17.9CAN1133-------
 19 (860)   850    

Sebastian Baez

Seita Watanabe

18.8JPN2832-------
 20 (869)   NHP 
  (879)   

Nicholas David Ionel

Liam Draxl

17ROU1531---Nederlaag Antalya 28 1/8FNederlaag Antalya 28 1/8F--
 21 (870)   NHP 
  (879)   

Dane Sweeny

Pedro Vives Marcos

18.7AUS3631-------
 22 (894)   890    

Emilio Nava

Vladan Tadic

18.8BIH629-------
 23 (900)   NHP 
  (907)   

Liam Draxl

Jiri Barnat

18.2CZE2429--Milovice 1/8FNederlaag Praag 2 1/8FNederlaag Praag 2 1/8F
Milovice 1/8F
--
 24 (968)   964    

Alexander Shevchenko

Taisei Ichikawa

18.8JPN3225-------
 25 (973)   NHP 
  (977)   

Alexander Shevchenko

Pablo Llamas Ruiz

17ESP4524-------
 26 (987)   NHP 
  (989)   

Shintaro Mochizuki

Matteo Arnaldi

16.4JPN34

23

23

-------