WTA | Enkelspel | Off. ATP Dubbelspel | 5W Projectie | ATP Dubbelspel Live | ATP Dubbelspel Race Live | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 ATP Dubbelspel Live U20

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
ATP Dubbelspel Live U20
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH175/125/100/75/50, M25/15 (GC/ATP/Challengers/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
225213
Henrique Rocha19POR315
310285
Stefanos Sakellaridis19GRE204-2Nakhon Si Thammarat 3 HFNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8FNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nakhon Si Thammarat 3 HF
320275
Edward Winter19AUS194-16-16
356351
Dimitris Sakellaridis17GRE173+2Nederlaag Monastir 8 1/8F
Nederlaag Monastir 9 1/8F
377369
Tiago Pereira19POR159+1Fårö HFNederlaag Vila Real De Santo António 2 1/8FNederlaag Vila Real De Santo António 2 1/8F
Fårö HF
400399
Luka Mikrut19CRO146+3
433431
Joao Fonseca17BRA133-2
442420
Maximus Jones19THA130+8+2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 KF
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 1/8F
456 NHP 
(458)
Jan Hrazdil18CZE126+2Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
474469
Hynek Bartoň19CZE120Nederlaag Fårö 1/8F
Advertentie
481269
Mili Poljičak19CRO115
504375
Ethan Quinn19USA108-1
506 NHP 
(521)
João Eduardo Schiessl19BRA108+15+6Nederlaag Vila Real De Santo António 2 HF
Nederlaag Fårö 1/8F
507 NHP 
(532)
Filippo Romano18ITA107+25+8Lannion FNederlaag Trente HFNederlaag Trente HF
Lannion F
522438
Erik Arutiunian19BLR103-3
527 NHP 
(529)
Jakub Nicod19CZE100+2Monastir 9 KF
536402
Jakub Menšík18CZE96+4
540439
Ignacio Buse19PER96-12-4Nederlaag Santiago de Chile 1/8F
557447
Nathan Anthony Barki19INA91
564543
Martin Landaluce18ESP90
567335
Luca Van Assche19FRA90
572459
Arthur Fils19FRA90-5
587519
Gabriel Debru18FRA88-3
603407
Gonzalo Bueno19PER85-25-4
610605
Matej Dodig18CRO83-5
632618
Ozan Baris19USA77-14-2
660655
Joel Josef Schwaerzler18AUT73-5
671514
Kalin Ivanovski19MKD71-4
675459
Adolfo Daniel Vallejo19PAR71-6
692464
Yanaki Milev19BUL68-17-2Nederlaag Antalya 8 1/8F
718712
Matthew William Donald19CZE65-6
750734
Loann Massard18FRA61+17+2Lannion FNederlaag Sharm El Sheikh 4 KFNederlaag Sharm El Sheikh 4 KF
Lannion F
755620
Federico Bondioli18ITA60+34+3Lannion FNederlaag Trente KFNederlaag Trente KF
Lannion F
776683
Peter Benjamin Privara19SVK58
782414
Alex Michelsen19USA57+1
809 NHP 
(838)
Lautaro Midon19ARG54+36+4San Miguel de Tucumán KFNederlaag Villa Maria HFNederlaag Villa Maria HF
San Miguel de Tucumán KF
813748
Patrick Brady19GBR53+3
836661
Olaf Pieczkowski19POL51
855 NHP 
(856)
Arthur Géa19FRA48+1
861846
Pedro Rodenas19ESP47+1
862 NHP 
(863)
Federico Cina16ITA47+19+2Nederlaag Monastir 8 KF
872 NHP 
 1042
Alejo Sanchez Quilez18ESP46+180+15Villena W
Nederlaag Villena 2 KF
899516
Cooper Williams18USA44-148-16
903564
Coleman Wong19HKG44-2Nederlaag New Delhi 1/8F
917888
Yi Zhou18CHN42-1
927925
Gianluca Cadenasso19ITA41-2
928926
Henry Searle17GBR41-2
933754
Learner Tien18USA40
936915
Daniel Verbeek19NED40
942940
Josip Simundza19CRO40
Advertentie
943 NHP 
 1169
Kenta Miyoshi19JPN40+238+16Nederlaag Napels F
956932
Lorenzo Carboni18ITA39Nederlaag Monastir 8 1/8F
Nederlaag Monastir 9 1/8F
957883
Taym Al Azmeh19GER39
975946
Filip Pieczonka19POL37-1
976970
Bor Artnak19SLO37-1
Aan de gang :
Fårö M25  
San Miguel de Tucumán   
Lannion, Monastir 9 M15  
Nakhon Si Thammarat 3   
Markeert in blauw :