WTA // Enkelspel // Off. ATP Dubbelspel // 5W Projectie // ATP Dubbelspel Live // ATP Dubbelspel Race Live // ITF-ranglijst // Toernooischema’s // Titelhouders // Live Scores
Aan de gang :
Antwerpen ATP250  
Bogota, Buenos Aires CH80  
Lošinj   
Hamburg ITF20  
Nur-Sultan 4   
Quinta Do Lago   
Rio do Sul, Toulouse   
Antalya 28, Gerona ITF10  
Sharm El Sheikh 13   
Vero Beach   
Markeert in blauw :

 ATP Dubbelspel Live U21

ATP Dubbelspel Live U21
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, F35/27/18 (GC/ATP/Challengers/Futures + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE ATP TOUR, INC. ATP IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN ATP TOUR, INC.
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
1 (130)124
Jannik Sinner20.1ITA4790
2 (192) NHP 
(194)
Dominic Stricker19.1SUI3458
3 (261)257
Giulio Zeppieri19.8ITA12286
4 (267)264
Thiago Agustin Tirante20.5ARG14276Buenos Aires 1/8FBuenos Aires 1/8F291356
5 (283)280
Jiří Lehečka19.9CZE3254
6 (301) NHP 
(306)
Andrew Paulson19.9CZE5222-2Hamburg 1/8FHamburg 1/8F
7 (313)304
Lorenzo Musetti19.6ITA18209+2+45Antwerpen KFAntwerpen KF254414
8 (353) NHP 
(354)
Leandro Riedi19.7SUI6181-1Hamburg KFHamburg KF
9 (385)323
Jonáš Forejtek20.6CZE10158+1Lošinj 1/8FLošinj 1/8F173238
10 (387) NHP 
(390)
Mateus Alves20.7BRA12155+1-1Rio do Sul 1/8FRio do Sul 1/8F
Advertentie
11 (389)371
Shintaro Mochizuki18.3JPN5153-3-20
12 (392) NHP 
(393)
Rudolf Molleker20.9GER15150Nederlaag Hamburg 1/8FNederlaag Hamburg 1/8F
13 (400) NHP 
(404)
Flavio Cobolli19.4ITA21146+1
14 (404)376
Juan Manuel Cerundolo19.9ARG22145-1-2
15 (423) NHP 
(428)
Matheus Pucinelli De Almeida20.5BRA15131+1Bogota 1/8FBogota 1/8F145210
16 (428)411
Brandon Nakashima20.2USA47128-1-15
17 (431) NHP 
(436)
Arthur Cazaux19.1FRA26126
18 (444) NHP 
(451)
Kyrian Jacquet20.4FRA28120+1
19 (453)450
Arthur Bouquier20.8FRA30117-1-5
20 (454) NHP 
(457)
Facundo Diaz Acosta20.8ARG27117
21 (462) NHP 
(464)
Francesco Passaro20.7ITA24112Nederlaag Gerona 1/8FNederlaag Gerona 1/8F
22 (476)355
Martin Damm18USA51108+6+20Toulouse 1/8FRodez WRodez W
Toulouse 1/8F
23 (477)HP
Liam Draxl19.8CAN9107-1Vero Beach KFNederlaag Napels 4 1/8FNederlaag Napels 4 1/8F
Vero Beach KF
24 (487)377
Chun hsin Tseng20.1TPE4103
25 (494)481
Eric Vanshelboim20.2UKR8101-2-4Nur-Sultan 4 KFNur-Sultan 4 KF
26 (503) NHP 
(505)
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen20.6ARG3095-1
27 (522)518
Duje Ajduković20.7CRO1390-1
28 (527) NHP 
(533)
Harold Mayot19.7FRA3589-1Nederlaag Rodez 1/8FNederlaag Rodez 1/8F
29 (540)380
Sergey Fomin20.7UZB486Nederlaag Kazan 2 1/8F
Nederlaag Nur-Sultan 4 1/8F
Nederlaag Kazan 2 1/8F
Nederlaag Nur-Sultan 4 1/8F
30 (545) NHP 
(554)
Titouan Droguet20.3FRA3685
31 (561)366
Toby Alex Kodat18.7USA5981
32 (574)541
Pedro Vives Marcos20.5ESP2978
33 (580) NHP 
(626)
Cezar Cretu20.4ROU777+3+10Sharm El Sheikh 12 W
Nederlaag Sharm El Sheikh 13 1/8F
Sharm El Sheikh 12 W
Nederlaag Sharm El Sheikh 13 1/8F
34 (588) NHP 
(611)
Tristan Schoolkate20.6AUS2475+3Toulouse 1/8FNederlaag Rodez KFNederlaag Rodez KF
Toulouse 1/8F
35 (605) NHP 
(609)
Luciano Darderi19.6ITA3172-2Buenos Aires 1/8FBuenos Aires 1/8F87152
36 (616) NHP 
(620)
Seita Watanabe20.8JPN1271-1
37 (642) NHP 
(650)
Mili Poljicak17.2CRO1566+1Lošinj 1/8FLošinj 1/8F81146
38 (645) NHP 
(785)
Rinky Hijikata20.6AUS2666+21+20Loule WLoule W
39 (651)648
Oleksandr Ovcharenko20UKR1165-2-2
40 (655) NHP 
(662)
Mariano Navone20.6ARG3965-1Nederlaag Buenos Aires 1/8FNederlaag Buenos Aires 1/8F
41 (657) NHP 
(684)
Nicholas David Ionel19ROU865+4+4Antalya 28 KFNederlaag Sozopol 3 HFNederlaag Sozopol 3 HF
Antalya 28 KF
42 (658) NHP 
(684)
Jaime Faria18.2POR1064+2+3Quinta Do Lago 1/8FNederlaag Loule KFNederlaag Loule KF
Quinta Do Lago 1/8F
43 (661) NHP 
(669)
Arthur Fery19.2GBR2563-3
44 (664)660
Admir Kalender20.7CRO1663-3Lošinj 1/8FLošinj 1/8F78143
45 (677)665
Dane Sweeny20.6AUS2862-2Toulouse 1/8FNederlaag Rodez 1/8FNederlaag Rodez 1/8F
Toulouse 1/8F
46 (697)657
Govind Nanda20.6USA6658
47 (700) NHP 
(719)
Giovanni Mpetshi Perricard18.2FRA4758+1+3Toulouse KFNederlaag Rodez KFNederlaag Rodez KF
Toulouse KF
48 (701)589
Sidane Pontjodikromo20.9NED2458-6-4
49 (712)705
Emiliano Maggioli20.4ITA4156-2-2Sharm El Sheikh 13 KFNederlaag Sharm El Sheikh 12 1/8FNederlaag Sharm El Sheikh 12 1/8F
Sharm El Sheikh 13 KF
50 (715)703
Roman Andres Burruchaga19.7ARG4255-1
Advertentie
51 (736) NHP 
(739)
Milos Karol18.8SVK751-1
52 (738) NHP 
(741)
Timofey Skatov20.7KAZ1151-1
53 (741) NHP 
(797)
Pedro Araujo19.5POR1451+8+6Nederlaag Loule HFNederlaag Loule HF
54 (747) NHP 
(750)
Ben Shelton19USA6849-2Vero Beach KFVero Beach KF
55 (748) NHP 
(781)
Arthur Fils17.3FRA5249+3+3Toulouse KFNederlaag Rodez KFNederlaag Rodez KF
Toulouse KF
56 (750) NHP 
(751)
Guy Den Ouden19.5NED2549-3
57 (751) NHP 
(752)
Lilian Marmousez19.7FRA5349-3
58 (759)722
Aristotelis Thanos20.5GRE549-3
59 (772)640
Alexander Shevchenko20.8RUS2548-3
60 (774)584
Otto Virtanen20.3FIN547-3
61 (796)434
Daniil Golubev20RUS2745-1
62 (798)543
Dalibor Svrčina19CZE2245
63 (803)789
Juan Bautista Torres19.5ARG4745Buenos Aires 1/8FBuenos Aires 1/8F60125
64 (818) NHP 
(820)
Mattia Bellucci20.3ITA5043
65 (823) NHP 
(825)
Taisei Ichikawa20.8JPN2643
66 (826)795
Eliot Spizzirri19.8USA7742
67 (827) NHP 
(829)
Valerio Aboian19.3ARG4842Buenos Aires 1/8FBuenos Aires 1/8F57122
68 (836)781
Luca Nardi18.2ITA5141+1
69 (837)766
Pablo Llamas Ruiz19ESP4041-1
70 (847)739
Jack Draper19.8GBR2940
71 (850) NHP 
(857)
Lukas Neumayer19.1AUT1640
72 (852) NHP 
(888)
John Echeverria19.8ESP4240+3+3Nederlaag Rodez KF
Nederlaag Toulouse 1/8F
Nederlaag Rodez KF
Nederlaag Toulouse 1/8F
73 (854)827
Gauthier Onclin20.6BEL1340-1
74 (863) NHP 
(870)
Martin Krumich18.8CZE2338-1
75 (868) NHP 
(874)
Lorenzo Claverie19ITA5338-1
76 (884)880
Peter Fajta19.4HUN636+1Nederlaag Sharm El Sheikh 12 1/8FNederlaag Sharm El Sheikh 12 1/8F
77 (892) NHP 
(992)
Alex Barrena19ARG5236+13+6Gerona KFNederlaag Platja D-Aro 2 FNederlaag Platja D-Aro 2 F
Gerona KF
78 (893)514
Sebastian Baez20.8ARG5336
79 (900) NHP 
(910)
Felix Gill19.3GBR3135Nederlaag Antalya 27 1/8FNederlaag Antalya 27 1/8F
80 (909)892
Pedro Boscardin Dias18.7BRA2534-4-2Rio do Sul KFRio do Sul KF
81 (910) NHP 
(922)
Gustavo Heide19.6BRA2634-1Rio do Sul KFRio do Sul KF
82 (911) NHP 
(923)
Ilya Snitari19.5MDA334-1
83 (937) NHP 
(950)
Tennyson Whiting20USA8832-1
84 (953)877
Tyler Zink20.7USA9031
85 (956)770
Wojciech Marek20.3POL1531
86 (964) NHP 
(978)
Benito Sanchez Martinez19.4GER4430
86 (964) NHP) 
 1076)
Ignacio Buse17.5PER830+6Nederlaag Lima 2 HFNederlaag Lima 2 HF
88 (966)464
Emilio Nava19.8USA9130-1
89 (969) NHP) 
 1078)
Gonzalo Bueno17.5PER930+15+6Nederlaag Lima 2 HFNederlaag Lima 2 HF
90 (970) NHP) 
 1160)
Abedallah Shelbayh17.9JOR130+28+10Napels 4 WNapels 4 W
91 (971) NHP 
(982)
Alec Beckley20.3RSA630-3Nederlaag Nur-Sultan 4 1/8FNederlaag Nur-Sultan 4 1/8F
92 (973) NHP) 
 1045)
Marat Sharipov19RUS3330+6+4Nederlaag Kazan 2 HFNederlaag Kazan 2 HF
93 (977) NHP) 
 1170)
Niels Visker20NED3030+29+10Platja D-Aro 2 W
Nederlaag Gerona 1/8F
Platja D-Aro 2 W
Nederlaag Gerona 1/8F
94 (978) NHP 
(987)
Adrian Andreev20.4BUL630-5
95 (985)975
Simon Yitbarek20.9SWE1230-4
96 (994) NHP) 
 1003)
Sebastian Gima19.4ROU1429-4Antalya 28 KFNederlaag Sozopol 3 1/8FNederlaag Sozopol 3 1/8F
Antalya 28 KF