WTA | Enkelspel | Off. ATP Dubbelspel | 5W Projectie | ATP Dubbelspel Live | ATP Dubbelspel Race Live | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 ATP Dubbelspel Live U23

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
ATP Dubbelspel Live U23
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH175/125/100/75/50, ITF25/15 (GC/ATP/Challengers/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
35HP
Rinky Hijikata21AUS2133
138137
Petros Tsitsipas22GRE599-1Vilnius 1/8F
140104
Luciano Darderi20ITA568+2
158147
Theo Arribage22FRA482
172164
Andrew Paulson21CZE429-2
177135
Jesper de Jong22NED406
184153
Nicolás Mejía22COL390+1
190173
Facundo Díaz Acosta22ARG372+1
194174
Holger Rune19DEN360+2Davis Cup (1 W / 0 N)
201191
Román Andrés Burruchaga21ARG344+2
Advertentie
205192
Tristan Schoolkate21AUS321+36+50Nederlaag Burnie F
211 NHP 
(212)
Leandro Riedi21SUI313+1
230160
Dane Sweeny21AUS285+18+16Nederlaag Burnie KF
259 NHP 
(261)
Alibek Kachmazov20RUS249+5
261254
Arthur Bouquier22FRA249-5-4Monastir 6 W
263 NHP 
(293)
Francesco Passaro22ITA246+40+46Nederlaag Santa Cruz de Tenerife 2 F
271238
Titouan Droguet21FRA234
279269
Mili Poljičak18CRO222-2
283280
Ben Shelton20USA220-1
290257
Thiago Agustín Tirante21ARG213-1
292270
Otto Virtanen21FIN211-1
294HP
Nicolás Álvarez Varona21ESP208
297214
Jiří Lehečka21CZE205
301275
Oleksii Krutykh22UKR203-1Santa Cruz de Tenerife 3 1/8FNederlaag Santa Cruz de Tenerife 2 1/8FNederlaag Santa Cruz de Tenerife 2 1/8F
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8F
306290
Ray Ho22TWN198+3+2Nederlaag Jakarta 2 HF
307259
Damien Wenger22SUI196
310308
Eric Vanshelboim21UKR192+2
311285
Aidan McHugh22GBR190-3
316300
Jaime Faria19POR185+1
317314
Seita Watanabe22JPN184+2
318286
Matteo Arnaldi21ITA183+2
330 NHP 
(350)
Rithvik Choudary Bollipalli22IND178+20+15Jakarta 2 W
331326
Arthur Fery20GBR177+3
334 NHP 
(363)
Matteo Gigante21ITA174+93+50Nederlaag Santa Cruz de Tenerife 2 F
339330
Jérôme Kym19SUI173
342300
Francisco Comesaña22ARG170
344 NHP 
(346)
Fabio Coelho22POR167+2
345341
Dalibor Svrčina20CZE166+2
347255
Yan Bondarevskiy22RUS165+2Santa Cruz de Tenerife 3 1/8FNederlaag Sharm El Sheikh HFNederlaag Sharm El Sheikh HF
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8F
350239
Kyrian Jacquet21FRA162+1
353316
Brandon Nakashima21USA160
354262
Juan Bautista Torres20ARG159
366346
Miloš Karol20SVK148+2
367 NHP 
(371)
Marcello Serafini20ITA147+4Nederlaag Sunderland 1/8F
369367
Sandro Kopp22AUT146-2-2
372 NHP 
(375)
Mario Mansilla Diez20ESP146+3
374 NHP 
(377)
Ilya Snițari20MDA145+3Antalya 4 W
376345
João Lucas Reis Da Silva22BRA144+2
381251
Matheus Pucinelli De Almeida21BRA141+2
382234
Mateus Alves22BRA141+2
Advertentie
384337
Bu Yunchaokete21CHN141+2
386375
Ethan Quinn18USA140+1
387352
Georgii Kravchenko22UKR140+1
391338
Martin Breysach21FRA139-21-8Nederlaag Cleveland 1/8F
395339
Cezar Crețu21ROU138+20+8Nederlaag Al Zahra HF
397361
Lukáš Pokorný20SVK136+1
399317
Samuel Vincent Ruggeri20ITA136-9-4Nederlaag Monastir 4 HF
Nederlaag Monastir 5 KF
402176
Sebastian Korda22USA135-1
40460
Félix Auger-Aliassime22CAN135-3
405220
Hugo Gaston22FRA135-1
409313
Luca Nardi19ITA131+1
410 NHP 
(411)
Nicholas David Ionel20ROU131+1
411338
Carlos Lopez Montagud22ESP131+1
412380
Sergey Fomin22UZB131+1Davis Cup (0 W / 1 N)
419393
Thiago Seyboth Wild22BRA128Córdoba 1/8F
422371
Shintaro Mochizuki19JPN127+338+75Santa Cruz de Tenerife 2 W
423327
Beibit Zhukayev22KAZ127
425396
Iñaki Montes De La Torre20ESP126-1
429HP
Tyler Zink22USA122
430HP
Federico Arnaboldi22ITA122Nederlaag Sunderland KF
431424
Maximus Jones18THA122+1
436399
Nick Hardt22DOM120+1Santa Cruz de Tenerife 3 1/8F
438429
Szymon Kielan20POL119+1
439355
Martin Damm19USA118+2
441413
Marat Sharipov20RUS118+2
442438
Joao Victor Couto Loureiro19BRA118+2
445 NHP 
(447)
Alexander Shevchenko22RUS117+2Santa Cruz de Tenerife 3 1/8F
446335
Luca Van Assche18FRA116-94-45Montpellier 1/8F
448 NHP 
(449)
Taisei Ichikawa22JPN116+1Nederlaag Jakarta 2 1/8F
Nederlaag Monastir 6 HF
452 NHP 
(454)
Trey Hilderbrand22USA114+2
454 NHP 
(456)
Gianmarco Ferrari22ITA114+2Vilnius 1/8FNederlaag Sunderland KFNederlaag Sunderland KF
Vilnius 1/8F
463302
Jonáš Forejtek21CZE109+168+38Nederlaag Wesley Chapel HF
Nederlaag Cleveland HF
471 NHP 
(472)
John Echeverria21ESP107+1Nederlaag Monastir 4 1/8F
473305
Chun Hsin Tseng21TWN106+1
481476
Henri Squire22GER104+2
483328
Gustavo Heide20BRA103+3
488448
Mariano Navone21ARG103+2
489 NHP 
(497)
James McCabe19AUS102+76+16Nederlaag Burnie KF
490420
Oleksandr Ovcharenko21UKR102+1
492 NHP 
(494)
Daniel Rincon20ESP101+2
494 NHP 
(496)
Alejandro Moro Cañas22ESP100+2
495459
Arthur Fils18FRA100+2Montpellier 1/8F
496417
Pedro Araújo20POR100+2
498422
Edward Winter18AUS99+81+16Nederlaag Burnie KF
503424
Naoki Tajima22JPN98-23-7Nederlaag Jakarta 2 F
Nederlaag Monastir 6 HF
504HP
Bruno Pujol Navarro21ESP98Nederlaag Bagnoles De L'orne KF
505HP
Johannus Monday21GBR97
509508
Baoluo Zheng21CHN97-1
511510
Alejandro Manzanera Pertusa19ESP96-1
513 NHP 
(518)
Yanaki Milev18BUL95+5+2Nederlaag Antalya 3 KF
Nederlaag Antalya 4 1/8F
Advertentie
519516
Alexander Zgirovsky21BLR94+5+2Nederlaag Monastir 4 KF
Nederlaag Monastir 6 KF
523519
Petr Nesterov19BUL93-4Davis Cup (0 W / 1 N)
525459
Nicholas Godsick18USA92-58-16
526393
Sascha Gueymard Wayenburg19FRA92-130-45
528 NHP 
(589)
Sidane Pontjodikromo22NED92+135+25Al Zahra W
529520
Max Houkes22NED91-3
532497
Govind Nanda21USA91-3
534531
Illya Beloborodko21UKR91-3Davis Cup (1 W / 0 N)
536533
Jiri Barnat21CZE91-3Nederlaag Sharm El Sheikh 1/8F
537481
Robin Bertrand19FRA91-56-14Nederlaag Monastir 4 KF
541519
Carlos Alcaraz19ESP90-3
554421
Pedro Boscardin Dias20BRA90-3
556531
Santiago De La Fuente20ARG89-3
558556
Thantub Suksumrarn21THA89-2Davis Cup (1 W / 0 N)
559487
Harry Wendelken21GBR89-4Nederlaag Sunderland 1/8F
560 NHP 
(585)
Filip Cristian Jianu21ROU88+30+8Nederlaag Al Zahra HF
563 NHP 
(588)
Daniel Rodrigues22POR88+30+8Nederlaag Monastir 4 F
568407
Mattia Bellucci21ITA87-14-2
570316
Flavio Cobolli20ITA86-6
574560
Gonzalo Bueno18PER85-5
575560
Erik Arutiunian18BLR85-5Nederlaag Monastir 5 1/8F
581525
Blu Baker21GBR84-56-8
584581
Adolfo Daniel Vallejo18PAR83-3
585467
Jarno Jans22NED83-2
586 NHP 
(590)
Chak Lam Coleman Wong18HKG83+8+3Nederlaag Manacor 3 KF
594588
Leonid Sheyngezikht22BUL82-6
596443
Harold Mayot21FRA80-4
598587
Ignacio Buse18PER79+34+8Davis Cup (1 W / 0 N)Nederlaag Wesley Chapel HFNederlaag Wesley Chapel HF
Davis Cup (1 W / 0 N)
600330
Liam Draxl21CAN79-3
602584
Adrian Andreev21BUL78-1
605555
Siddhant Banthia22IND78-2
606604
Eliakim Coulibaly20CIV78-2
607352
Yannik Steinegger22SUI78-2
617459
Felix Gill20GBR76-3
618603
Justin Boulais21CAN76-2
619468
Alejo Lorenzo Lingua Lavallén21ARG76-2
622569
Anton Matusevich21GBR74-3Nederlaag Sunderland F
624560
Tomás Farjat21ARG74-3
629 NHP 
(802)
Dax Donders22NED72+173+25Al Zahra W
634627
Luca Potenza22ITA71-1Nederlaag Monastir 5 KF
635405
Carlos Sánchez Jover22ESP71-1
637636
Daniel Siniakov20CZE71
644641
Shunsuke Mitsui20JPN70
650647
Petr Bar Biryukov20RUS70-2
651625
Alexandros Skorilas22GRE70-26-3Nederlaag Manacor 3 1/8F
652625
Alejandro García21ESP69-3
653648
Alex Martinez21ESP69-3
661659
Daniil Ostapenkov19BLR68-2Nederlaag Monastir 5 1/8F
662 NHP 
(676)
Buvaysar Gadamauri22BEL68+17+4Nederlaag Monastir 4 HF
Nederlaag Monastir 5 KF
663616
Stefanos Sakellaridis18GRE68-25-3
Advertentie
664645
Simon Anthony Ivanov22BUL67-3Nederlaag Sharm El Sheikh 1/8F
666665
Sai Karteek Reddy Ganta22IND67-1Nederlaag Jakarta 2 1/8F
673670
Ilya Rudiukov21RUS65+1
675656
Preston Brown21USA65-3Nederlaag Edmond 1/8F
680678
James Mackinlay22GBR64+2Nederlaag Sunderland 1/8F
682671
Rimpei Kawakami22JPN63+2
684667
Uisung Park22KOR63+2
687242
Giulio Zeppieri21ITA62+3
693 NHP 
 1006
Alex Michelsen18USA61+313+32Nederlaag Edmond KF
Nederlaag Cleveland HF
694689
Henrique Rocha18POR61
698161
Dominic Stricker20SUI60-83-16Davis Cup (0 W / 1 N)
699664
Zachary Svajda20USA60-3
700647
Timo Legout20FRA60-3
705655
Jan Jermar22CZE60-5
709632
Oscar Weightman21GBR59-16-3
710700
Igor Gimenez22BRA59-5Nederlaag Antalya 4 KF
713 NHP 
(733)
Adam Jurajda19CZE58+25+3Nederlaag Nussloch KF
715662
Saba Purtseladze21GEO58-7Nederlaag Al Zahra KF
719639
Daniil Glinka22EST57-7
720709
Pablo Llamas Ruiz20ESP57-6
722492
Lukas Neumayer20AUT57-49-8Nederlaag Antalya 4 HF
728613
Giovanni Mpetshi Perricard19FRA56-9
729714
Olaf Pieczkowski18POL56-8Nederlaag Monastir 6 1/8F
731 NHP 
(794)
Francesco Maestrelli20ITA56+140+16Nederlaag Santa Cruz de Tenerife 2 KF
732715
Giorgio Tabacco19ITA56-10
734404
Valerio Aboian20ARG56-10Nederlaag Antalya 4 HF
737 NHP 
(740)
Max Alcalá Gurri20ESP56+14+2Nederlaag Bagnoles De L'orne KF
742724
Timofey Skatov22KAZ55-13
746549
Viktor Jović21SRB55-13
747721
Mattias Southcombe19GBR55-12
754745
Maxim Shin19UZB54-9Nederlaag Antalya 3 1/8F
755707
Olivier Rojas22BEL54-8
756741
Ethan Cook19AUS54-8
761745
Carl Emil Overbeck21DEN53-9
762643
Bruno Kuzuhara18USA53-9
765510
Cayetano March22ECU53-9
766750
Fausto Tabacco20ITA53-9
768758
Dimitris Sakellaridis16GRE53-10Nederlaag Monastir 4 1/8F
Nederlaag Monastir 5 KF
769752
Maks Kaśnikowski19POL52-10
771601
Diego Fernandez Flores22CHI52-8
773739
Marlon Vankan22GER52-9
774741
Gabriele Piraino19ITA52-9
775760
Samuel Martinez Arjona21ESP52-8Nederlaag Manacor 3 1/8F
776735
Luka Mikrut18CRO51-8
782625
Lorenzo Rottoli20ITA51-11
783765
Tomoya Fujiwara21JPN50-11
786525
Iiro Vasa20FIN50-12
790694
Alexandr Binda21RUS50-83-8
791719
Ivan Denisov22RUS50-12
794781
Demetris Azoides22GRE49-10
Advertentie
801652
Axel Garcian20FRA49-10Nederlaag Bagnoles De L'orne KF
804589
Sebastian Gima20ROU48-9
806617
Alex Barrena20ARG48-10Nederlaag Antalya 3 1/8F
Nederlaag Antalya 4 1/8F
813693
Tennyson Whiting21USA47+36+3Nederlaag Wesley Chapel KF
815804
Borys Zgola18POL46-8
819807
Victor Lilov18USA46-9
820811
Viacheslav Bielinskyi19UKR46-9
822808
Majun Li17CHN46-9
831283
Lorenzo Musetti20ITA45-285-45
835514
Sebastián Báez22ARG45-7
842790
Chris Rodesch21LUX44-7
844745
Peter Benjamin Privara18SVK44-5
846822
Lorenzo Gagliardo22ARG44-5
851845
Bekkhan Atlangeriev21RUS44-6
853813
Franco Roncadelli22URU44-6
854613
Umut Akkoyun22TUR44-6
856830
Filippo Romano17ITA43+7+2Nederlaag Monastir 4 KF
Nederlaag Monastir 5 1/8F
857366
Toby Alex Kodat20USA43+57+8Nederlaag Wesley Chapel HF
858850
Nathan Anthony Barki18INA43-8
859843
Yeong Seok Jeong22KOR43-8
860844
Qian Sun21CHN43-8
865849
Younes Lalami Laaroussi21MAR42-8
867793
Jayden Court22AUS42-9
868859
Paulo Andre Saraiva Dos Santos22BRA42-9
869791
Alec Beckley21RSA42-35-3
872702
Cleeve Harper22CAN41-6
874849
Cooper Williams17USA41-7
875825
Tobias Franco21ARG41-7
877864
Martim Leote Prata22POR40-7
881688
Diego Augusto Barreto Sánchez20ESP40-6
883822
Bryce Nakashima18USA39-5
887572
Admir Kalender22CRO39-5
889883
Svyatoslav Gulin20RUS39-6
891672
Dali Blanch19USA39-7Nederlaag Monastir 5 HF
893 NHP 
(986)
Matyas Cerny21CZE38+94+8Nederlaag Nussloch HF
896888
Lorenzo Esquici19BRA38-8
897889
Tom Gentzsch19GER38-8
902851
Leopold Zima22GER37-9Nederlaag Nussloch 1/8F
906879
Gabriele Bosio22ITA37-10
909778
Valentin Royer21FRA36-10
911800
James Tracy20USA36-10
912863
Cannon Kingsley21USA36-10
913 NHP 
(954)
Brian Bozemoj19NED36+46+4Nederlaag Monastir 4 HF
Nederlaag Monastir 5 KF
916887
Stefan Popović19SRB36-12
917901
Jakub Menšík17CZE36-11
918903
Ilia Simakin19RUS36-11Nederlaag Monastir 4 1/8F
Nederlaag Monastir 5 1/8F
920793
Lorenzo Claverie20ITA36-10
923815
Keisuke Saitoh21JPN36+52+5Nederlaag Jakarta 2 F
924861
Obrad Markovski22MKD36-13Nederlaag Antalya 3 1/8F
Nederlaag Antalya 4 1/8F
925924
Nicolas Zanellato21BRA36+14+2Nederlaag Antalya 3 KF
Nederlaag Antalya 4 KF
Advertentie
926879
Maxence Beaugé22FRA36-14
928911
Juan Carlos Prado Angelo17BOL35-13
931898
Hunter Heck20USA35-14
932884
Philip Florig19GER35-12
933491
Duje Ajduković22CRO35-12
937867
Leonardo Malgaroli20ITA35-12
942636
Álvaro Guillén Meza20ECU35-12
946931
Egor Noskin22RUS34-12
947809
Lukas Krainer22AUT34-12
948622
Hanwen Li20CHN34-11
952757
Pierre Delage22FRA34-10
953937
Tai Sach20AUS34-10
955949
Karan Singh19IND34+13+2Nederlaag Jakarta 2 KF
957947
Edas Butvilas18LTU33-10Vilnius 1/8F
961665
Aristotelis Thanos21GRE33-11
962943
William Jansen18GBR33-11
969939
Sean Hess21ARG33-13
971806
Joao Fonseca16BRA32-13
973956
Jan Kupcic21SLO32-12
976818
Yamato Sueoka19JPN32+16+2Nederlaag Jakarta 2 KF
Nederlaag Antalya 4 1/8F
977434
Daniil Golubev21RUS32-12
978655
Yankı Erel22TUR32-12Nederlaag Al Zahra KF
981937
Liam Gavrielides19GER31-11
984 NHP 
 1008
Emilien Voisin22FRA31+119+8Nederlaag Bagnoles De L'orne F
985973
Kokoro Isomura20JPN31-12Nederlaag Jakarta 2 1/8F
986947
Luciano Emanuel Ambrogi19ARG31-12
988830
Robert Cash21USA30-11
988477
Jack Draper21GBR30-11
997973
Raphaël Collignon21BEL30-9
999929
Božo Barun21CRO30-9
1000983
Yuttana Charoenphon22THA30-9
Aan de gang :
Davis Cup DAVIS  
Córdoba, Montpellier ATP250  
Vilnius CH100  
Santa Cruz de Tenerife 3 CH75  
Markeert in blauw :