X

 

 

WTA // Dubbelspel // Off. ATP-ranglijst // 5W Projectie // ATP-ranglijst Live // ATP Race Live - Next Gen // ITF-ranglijst // Toernooischema’s // Programma //  $  // Titelhouders // Live Scores

Aan de gang :
Vale do Lobo ITF20  
Monastir 17 ITF10  
Sarreguemines   
Sharm El Sheikh 10   
Markeert in blauw :

 ATP Race Live U19

#: Ranking
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, F35/27/18 (GC/ATP/Challengers/Futures + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE ATP TOUR, INC. ATP IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN ATP TOUR, INC.
ATP Race Live U19
Alle
Next Gen
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#SpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
 1 (124)
Lorenzo Musetti18.6ITA10507-------
 2 (138)
Carlos Alcaraz17.4ESP12464---Nederlaag Marbella 1/16FNederlaag Marbella 1/16F--
 3 (298)
Jack Draper18.8GBR8150-------
 4 (318)
Giulio Zeppieri18.8ITA25135-------
 5 (344)
Juan Manuel Cerundolo18.9ARG18120-------
 6 (355)
Jiří Lehečka18.9CZE9114-------
 7 (418)
Harold Mayot18.7FRA3988-------
 8 (525)
Nicholas David Ionel18ROU459-------
 9 (551)
Holger Vitus Nødskov Rune17.4DEN252---Nederlaag Marbella 1/16FNederlaag Marbella 1/16F--
 10 (659)
Shintaro Mochizuki17.4JPN2433+2+4Sharm El Sheikh 10 1/16FNederlaag Sharm El Sheikh 9 HFNederlaag Sharm El Sheikh 9 HF
Sharm El Sheikh 10 1/16F
3443
Advertentie
 11 (661)
Pablo Llamas Ruiz18ESP4332-1------
 12 (669)
Emilio Nava18.9USA6232-1-Vale do Lobo 1/16F-Vale do Lobo 1/16F3352
 13 (739)
Andrew Paulson18.9CZE2024-------
 14 (849)
Dalibor Svrcina18CZE2417-------
 15 (863)
Alibek Kachmazov18.1RUS3716+1+1Monastir 17 1/8FNederlaag Monastir 16 1/8FNederlaag Monastir 16 1/8F
Monastir 17 1/8F
1826
 16 (874)
Matteo Gigante18.8ITA6615-1------
 17 (895)
Flavio Cobolli18.4ITA6914+3+2Sharm El Sheikh 10 1/16FNederlaag Sharm El Sheikh 9 KFNederlaag Sharm El Sheikh 9 KF
Sharm El Sheikh 10 1/16F
1524
 18 (897)
Martin Damm17USA8614-1------
 19 (919)
Luca Nardi17.2ITA7213-1------
 20 (926)
Arthur Cazaux18.1FRA7713-1-Sarreguemines 1/16F-Sarreguemines 1/16F1423
 21 (944)
Leandro Riedi18.7SUI1412--Sarreguemines 1/16F-Sarreguemines 1/16F1322
 22 (945)
Liam Draxl18.8CAN1412-------
 23 (951)
Zachary Svajda17.9USA9012-------
 24 (991)
Luciano Darderi18.6ITA7810-------