X

 

 

WTA // Dubbelspel // Off. ATP-ranglijst // 5W Projectie // ATP-ranglijst Live // ATP Race Live - Next Gen // ITF-ranglijst // Programma //  $  // Titelhouders // Live Scores

Aan de gang :
Houston, Madrid 2 ITF20  
Buenos Aires 5 ITF10  
Fayetteville   
Pajulahti   
Tabarka 29   
Tîrgu Mureş 2   
Zlatibor, Şımkent 4   
Markeert in blauw :

 ATP Race Live U19

#: Ranking
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, F35/27/18 (GC/ATP/Challengers/Futures + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE ATP TOUR, INC. ATP IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN ATP TOUR, INC.
ATP Race Live U19
Alle
Next Gen
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#SpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
 1 (114)
Jannik Sinner18ITA10420---Nederlaag Sint-Petersburg 1/16FNederlaag Sint-Petersburg 1/16F--
 2 (153)
Rudolf Molleker18.8GER9295---Nederlaag Sibiu 1/16FNederlaag Sibiu 1/16F--
 3 (252)
Jenson Brooksby18.8USA23158-------
 4 (311)
Chun hsin Tseng18.1TPE4115-+3-Nederlaag Kaohsiung 1/16FNederlaag Kaohsiung 1/16F--
 5 (336)
Tomas Machac18.9CZE7102---Nederlaag Glasgow 1/32FNederlaag Glasgow 1/32F--
 6 (340)
Hugo Gaston18.9FRA35100-+3Houston KF-Houston KF103117
 7 (404)
Jack Draper17.7GBR1073---Nederlaag Glasgow 1/32FNederlaag Glasgow 1/32F--
 8 (405)
Giulio Zeppieri17.7ITA3073-------
 9 (424)
Lorenzo Musetti17.5ITA3467-------
 10 (435)
Filip Cristian Jianu18ROU265+1+6-Nederlaag Sibiu 1/8FNederlaag Sibiu 1/8F--
 11 (452)
Carlos Alcaraz16.3ESP3460-1------
 12 (473)
Marko Miladinović18.7SRB1256-+1Zlatibor KF-Zlatibor KF5864
 13 (493)
Sebastian Baez18.7ARG2951+1+4-Nederlaag Tabarka 28 HFNederlaag Tabarka 28 HF--
 14 (502)
Facundo Diaz Acosta18.7ARG3149-1+2Buenos Aires 5 KF-Buenos Aires 5 KF5157
 15 (514)
Juan Manuel Cerundolo17.8ARG3246-------
 16 (520)
Jonas Forejtek18.5CZE1244-------
 17 (528)
Jiri Lehecka17.8CZE1342-------
 18 (580)
Timofey Skatov18.6KAZ635-+1-Nederlaag Sevilla 1/8F
Nederlaag Madrid 2 1/16F
Nederlaag Sevilla 1/8F
Nederlaag Madrid 2 1/16F
--
 19 (585)
Pedro Vives Marcos18.4ESP4034-------
 20 (615)
Emiliano Maggioli18.3ITA4931-+1-Nederlaag Santa Margherita 7 1/8FNederlaag Santa Margherita 7 1/8F--
 21 (671)
Alexander Shevchenko18.8RUS3225---Nederlaag Kwal. Mulhouse R2Nederlaag Kwal. Mulhouse R2--
 22 (673)
Naoki Tajima18.9JPN2525+2+2Pajulahti KF-Pajulahti KF2733
 23 (679)
Govind Nanda18.5USA6724-1--Nederlaag Houston 1/16FNederlaag Houston 1/16F--
 24 (689)
Duje Ajdukovic18.6CRO924+2+2Zlatibor KF-Zlatibor KF2632
 25 (696)
Eric Vanshelboim18.1UKR723-2------
 26 (701)
Kyrian Jacquet18.3FRA6523-1+1-Nederlaag Plaisir 1/8FNederlaag Plaisir 1/8F--
 27 (752)
Thiago Agustin Tirante18.4ARG4218-------
 28 (757)
Simon Yitbarek18.8SWE1118---Nederlaag Pajulahti 1/16FNederlaag Pajulahti 1/16F--
 29 (761)
Sergey Fomin18.6UZB518+2+4Şımkent 4 HF-Şımkent 4 HF2024
 30 (767)
Nicholas David Ionel16.9ROU1017+37+12Tîrgu Mureş 2 KFBraşov WBraşov W
Tîrgu Mureş 2 KF
1925
 31 (786)
Anton Matusevich18.3GBR2316-2------
 32 (791)
Francisco Comesana18.9ARG4516-2+2-Nederlaag Tabarka 28 KFNederlaag Tabarka 28 KF--
 33 (820)
Mateus De Carvalho Cardoso Alves18.6BRA2315-+2Tabarka 29 KFNederlaag Tabarka 28 1/16FNederlaag Tabarka 28 1/16F
Tabarka 29 KF
1723
 34 (832)
Liam Draxl17.7CAN1214+1+2-Nederlaag Champaign 3 KFNederlaag Champaign 3 KF--
 35 (837)
Rinky Hijikata18.5AUS3214+1+2Fayetteville KF-Fayetteville KF1622
 36 (851)
George Loffhagen18.4GBR2613-4--Nederlaag Cairns 1/16FNederlaag Cairns 1/16F--
 37 (869)
Pierre Delage18.6FRA7213-3--Nederlaag Caïro 5 1/16FNederlaag Caïro 5 1/16F--
 38 (872)
Matvey Minin18.2RUS3413+2+3-Nederlaag Şımkent 3 KF
Nederlaag Şımkent 4 1/8F
Nederlaag Şımkent 3 KF
Nederlaag Şımkent 4 1/8F
--
 39 (884)
Cannon Kingsley18.3USA9512+5+3-Nederlaag Columbus 1/16FNederlaag Columbus 1/16F--
 40 (890)
Taisei Ichikawa18.7JPN3612-3------
 41 (894)
Gauthier Onclin18.5BEL1811-3------
 42 (902)
Adrian Andreev18.3BUL611-3------
 43 (916)
Matheus Pucinelli De Almeida18.4BRA2410+12+4-Nederlaag Champaign 3 HFNederlaag Champaign 3 HF--
 44 (917)
Justin Boulais17.9CAN1510+4+3-Nederlaag Columbus 1/16FNederlaag Columbus 1/16F--
 45 (918)
Emilio Nava17.7USA8910-3+1-Nederlaag Champaign 3 1/8F
Nederlaag Houston 1/16F
Nederlaag Champaign 3 1/8F
Nederlaag Houston 1/16F
--
 46 (936)
Carlos Gimeno Valero18.2ESP619+165+9Madrid 2 KFNederlaag Sevilla HFNederlaag Sevilla HF
Madrid 2 KF
1226
 47 (938)
Filip Kolasiński18.7POL119-6------
 48 (942)
Nicolas Alvarez Varona18.3ESP589-5------
 49 (965)
Sidane Pontjodikromo18.9NED219-4--Nederlaag Tabarka 28 1/16FNederlaag Tabarka 28 1/16F--
 50 (972)
Brandon Nakashima18.1USA768-4------
 51 (979)
Giacomo Dambrosi18ITA778+18+3-Kwal. Tabarka 28 W
Nederlaag Tabarka 28 1/16F
Nederlaag Biella 1/16F
Kwal. Tabarka 28 W
Nederlaag Tabarka 28 1/16F
Nederlaag Biella 1/16F
--