X

 

 

WTA // Dubbelspel // Off. ATP-ranglijst // 5W Projectie // ATP-ranglijst Live // ATP Race Live - Next Gen // ITF-ranglijst // Programma //  $  // Titelhouders // Live Scores

Aan de gang :
Glasgow CH80  
Houston ITF20  
Antalya 20 ITF10  
Buenos Aires 5   
Caïro 5   
Fayetteville   
Pajulahti   
Tabarka 29   
Tîrgu Mureş 2   
Zlatibor, Şımkent 4   
Markeert in blauw :

 ATP Race Live U20

#: Ranking
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, F35/27/18 (GC/ATP/Challengers/Futures + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE ATP TOUR, INC. ATP IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN ATP TOUR, INC.
ATP Race Live U20
Alle
Next Gen
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#SpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
 1 (16)
Félix Auger-Aliassime19.1CAN11591-------
 2 (114)
Jannik Sinner18ITA10420---Nederlaag Sint-Petersburg 1/16FNederlaag Sint-Petersburg 1/16F--
 3 (153)
Rudolf Molleker18.8GER9295---Nederlaag Sibiu 1/16FNederlaag Sibiu 1/16F--
 4 (193)
Nicola Kuhn19.5ESP15231-+15Glasgow KF-Glasgow KF245296
 5 (252)
Jenson Brooksby18.8USA23158-------
 6 (282)
Sebastian Korda19.2USA27130-------
 7 (311)
Chun hsin Tseng18.1TPE4115-+3-Nederlaag Kaohsiung 1/16FNederlaag Kaohsiung 1/16F--
 8 (334)
Thiago Seyboth Wild19.5BRA6102+1------
 9 (336)
Tomas Machac18.9CZE7102-1--Nederlaag Glasgow 1/32FNederlaag Glasgow 1/32F--
 10 (340)
Hugo Gaston18.9FRA35100-+3Houston KF-Houston KF103117
 11 (384)
Zsombor Piros19.9HUN382-------
 12 (406)
Jack Draper17.7GBR1073---Nederlaag Glasgow 1/32FNederlaag Glasgow 1/32F--
 13 (407)
Giulio Zeppieri17.7ITA3073-------
 14 (410)
Nicolas Mejia19.6COL373---Nederlaag Houston 1/16FNederlaag Houston 1/16F--
 15 (413)
Rayane Roumane19FRA4571---Nederlaag Metz 1/16FNederlaag Metz 1/16F--
 16 (424)
Lorenzo Musetti17.5ITA3467-------
 17 (435)
Filip Cristian Jianu18ROU265+2+6-Nederlaag Sibiu 1/8FNederlaag Sibiu 1/8F--
 18 (437)
Yishai Oliel19.7ISR465-1--Nederlaag Plaisir 1/16FNederlaag Plaisir 1/16F--
 19 (452)
Carlos Alcaraz16.3ESP3460-1------
 20 (457)
Jesper De Jong19.3NED1059---Nederlaag Pajulahti 1/16FNederlaag Pajulahti 1/16F--
 21 (459)
Alen Avidzba19.5RUS1859+1+3-Nederlaag Mulhouse KF
Nederlaag Plaisir 1/16F
Nederlaag Mulhouse KF
Nederlaag Plaisir 1/16F
--
 22 (464)
Aidan McHugh19.1GBR1458-1--Nederlaag Glasgow 1/32FNederlaag Glasgow 1/32F--
 23 (473)
Marko Miladinović18.7SRB1256+1+1Zlatibor KF-Zlatibor KF5864
 24 (474)
Antoine Cornut Chauvinc19.2FRA4756-1--Nederlaag Plaisir 1/16FNederlaag Plaisir 1/16F--
 25 (493)
Sebastian Baez18.7ARG2951+3+4-Nederlaag Tabarka 28 HFNederlaag Tabarka 28 HF--
 26 (500)
Daniel Michalski19.6POL350-+2Caïro 5 KF-Caïro 5 KF5258
 27 (501)
Nick Hardt19DOM350-2--Nederlaag Houston 1/16FNederlaag Houston 1/16F--
 28 (502)
Facundo Diaz Acosta18.7ARG3149-1+2Buenos Aires 5 KF-Buenos Aires 5 KF5157
 29 (514)
Juan Manuel Cerundolo17.8ARG3246-------
 30 (515)
Simon Carr19.8IRL146-------
 31 (522)
Jonas Forejtek18.5CZE1244-------
 32 (529)
Jiri Lehecka17.8CZE1342-------
 33 (531)
Gilbert Klier Junior19.3BRA1742-------
 34 (554)
Joao Lucas Reis Da Silva19.4BRA1837-------
 35 (556)
Michael Vrbensky19.7CZE1437+5+4Antalya 20 HF-Antalya 20 HF3943
 36 (559)
Alexey Zakharov19.4RUS2237+8+8Şımkent 4 HFNederlaag Şımkent 3 HFNederlaag Şımkent 3 HF
Şımkent 4 HF
3943
 37 (560)
Paul Jubb19.8GBR1736-2------
 38 (577)
Yan Bondarevskiy19.5RUS2535-2------
 39 (581)
Timofey Skatov18.6KAZ635-2+1-Nederlaag Sevilla 1/8F
Nederlaag Madrid 2 1/16F
Nederlaag Sevilla 1/8F
Nederlaag Madrid 2 1/16F
--
 40 (585)
Pedro Vives Marcos18.4ESP4034-2------
 41 (589)
Savriyan Danilov19.2RUS2834+2+4Pajulahti HF-Pajulahti HF3640
 42 (591)
Clement Tabur19.6FRA5734-3--Nederlaag Santa Margherita 8 1/16FNederlaag Santa Margherita 8 1/16F--
 43 (611)
Imanol Lopez Morillo19.8ESP4231-2------
 44 (615)
Emiliano Maggioli18.3ITA4931-2+1-Nederlaag Santa Margherita 7 1/8FNederlaag Santa Margherita 7 1/8F--
 45 (653)
Jaimee Floyd Angele19.4FRA6127---Nederlaag Plaisir 1/16FNederlaag Plaisir 1/16F--
 46 (672)
Alexander Shevchenko18.8RUS3225---Nederlaag Kwal. Mulhouse R2Nederlaag Kwal. Mulhouse R2--
 47 (674)
Naoki Tajima18.9JPN2525+3+2Pajulahti KF-Pajulahti KF2733
 48 (680)
Govind Nanda18.5USA6724-1--Nederlaag Houston 1/16FNederlaag Houston 1/16F--
 49 (688)
Arnaud Bovy19BEL1224-1------
 50 (690)
Duje Ajdukovic18.6CRO924+2+2Zlatibor KF-Zlatibor KF2632
 51 (694)
Carlos Lopez Montagud19.2ESP4624+2+2-Nederlaag Sevilla 1/8F
Nederlaag Madrid 2 1/8F
Nederlaag Sevilla 1/8F
Nederlaag Madrid 2 1/8F
--
 52 (697)
Eric Vanshelboim18.1UKR723-3------
 53 (702)
Kyrian Jacquet18.3FRA6523-2+1-Nederlaag Plaisir 1/8FNederlaag Plaisir 1/8F--
 54 (721)
Cayetano March19.2ECU521-------
 55 (724)
Carlos Sanchez Jover19.1ESP4921+3+3-Nederlaag Madrid 2 KFNederlaag Madrid 2 KF--
 56 (736)
Oleksii Krutykh19.5UKR920+25+8Tîrgu Mureş 2 KFNederlaag Braşov FNederlaag Braşov F
Tîrgu Mureş 2 KF
2228
 57 (743)
Fabian Marozsan19.9HUN619-2------
 58 (746)
Tomas Jirousek19.7CZE2419+3+2Zlatibor KF-Zlatibor KF2127
 59 (752)
Thiago Agustin Tirante18.4ARG4218-3------
 60 (757)
Simon Yitbarek18.8SWE1118-3--Nederlaag Pajulahti 1/16FNederlaag Pajulahti 1/16F--
 61 (758)
Alexander Crnokrak19.6AUS2918-1+1-Nederlaag Cairns 1/8FNederlaag Cairns 1/8F--
 62 (761)
Sergey Fomin18.6UZB518+7+4Şımkent 4 HF-Şımkent 4 HF2024
 63 (767)
Nicholas David Ionel16.9ROU1017+65+12Tîrgu Mureş 2 KFBraşov WBraşov W
Tîrgu Mureş 2 KF
1925
 64 (776)
Georgii Kravchenko19.1UKR1317-5--Kwal. Madrid 2 W
Nederlaag Madrid 2 1/16F
Kwal. Madrid 2 W
Nederlaag Madrid 2 1/16F
--
 65 (786)
Anton Matusevich18.3GBR2316-3------
 66 (792)
Francisco Comesana18.9ARG4516+1+2-Nederlaag Tabarka 28 KFNederlaag Tabarka 28 KF--
 67 (796)
Tadeáš Paroulek19.7CZE1916-1+1-Nederlaag Houston 1/8FNederlaag Houston 1/8F--
 68 (801)
Yibing Wu19.9CHN615-5------
 69 (809)
Sandro Kopp19.3AUT1115-5------
 70 (822)
Mateus De Carvalho Cardoso Alves18.6BRA2315+2+2Tabarka 29 KFNederlaag Tabarka 28 1/16FNederlaag Tabarka 28 1/16F
Tabarka 29 KF
1723
 71 (824)
Ray Ho19.5TPE915-6--Nederlaag Kaohsiung 1/32FNederlaag Kaohsiung 1/32F--
 72 (834)
Liam Draxl17.7CAN1214+5+2-Nederlaag Champaign 3 KFNederlaag Champaign 3 KF--
 73 (838)
Rinky Hijikata18.5AUS3214+6+2Fayetteville KF-Fayetteville KF1622
 74 (841)
Tsung Hao Huang19.8TPE814-6--Nederlaag Nanchang 1/16FNederlaag Nanchang 1/16F--
 75 (844)
Aaron Schmid19SUI1314-5------
 76 (852)
George Loffhagen18.4GBR2613-5--Nederlaag Cairns 1/16FNederlaag Cairns 1/16F--
 77 (858)
Federico Arnaboldi19.2ITA6613-1+1-Nederlaag Santa Margherita 7 1/8F
Nederlaag Biella 1/32F
Nederlaag Santa Margherita 7 1/8F
Nederlaag Biella 1/32F
--
 78 (864)
Dostanbek Tashbulatov19.2KAZ1013+7+3-Nederlaag Şımkent 3 1/8F
Nederlaag Şımkent 4 KF
Nederlaag Şımkent 3 1/8F
Nederlaag Şımkent 4 KF
--
 79 (867)
Damien Wenger19.5SUI1413-5------
 80 (869)
Pierre Delage18.6FRA7213-7--Nederlaag Caïro 5 1/16FNederlaag Caïro 5 1/16F--
 81 (872)
Matvey Minin18.2RUS3413+5+3-Nederlaag Şımkent 3 KF
Nederlaag Şımkent 4 1/8F
Nederlaag Şımkent 3 KF
Nederlaag Şımkent 4 1/8F
--
 82 (875)
Daniel Rodrigues19.6POR1212-7------
 83 (881)
Niklas Guttau19.7GER4512+1+2Tabarka 29 KF-Tabarka 29 KF1420
 84 (884)
Cannon Kingsley18.3USA9512+11+3-Nederlaag Columbus 1/16FNederlaag Columbus 1/16F--
 85 (885)
Max Houkes19.2NED1812-7--Nederlaag Şımkent 3 1/16F
Nederlaag Şımkent 4 1/16F
Nederlaag Şımkent 3 1/16F
Nederlaag Şımkent 4 1/16F
--
 86 (890)
Taisei Ichikawa18.7JPN3612-6------
 87 (894)
Gauthier Onclin18.5BEL1811-5------
 88 (902)
Adrian Andreev18.3BUL611-5------
 89 (916)
Matheus Pucinelli De Almeida18.4BRA2410+23+4-Nederlaag Champaign 3 HFNederlaag Champaign 3 HF--
 90 (917)
Justin Boulais17.9CAN1510+12+3-Nederlaag Columbus 1/16FNederlaag Columbus 1/16F--
 91 (918)
Emilio Nava17.7USA8910-1+1-Nederlaag Champaign 3 1/8F
Nederlaag Houston 1/16F
Nederlaag Champaign 3 1/8F
Nederlaag Houston 1/16F
--
 92 (936)
Carlos Gimeno Valero18.2ESP619+282+9-Nederlaag Sevilla HF
Nederlaag Madrid 2 KF
Nederlaag Sevilla HF
Nederlaag Madrid 2 KF
--
 93 (937)
Patrick Kypson19.8USA779-6------
 94 (938)
Filip Kolasiński18.7POL119-5------
 95 (940)
Drew Baird19USA1009-7--Nederlaag Champaign 3 1/16FNederlaag Champaign 3 1/16F--
 96 (941)
Zachary Eisinga19.6NED239+4+2-Nederlaag Tabarka 28 1/8F
Nederlaag Tabarka 29 1/8F
Nederlaag Tabarka 28 1/8F
Nederlaag Tabarka 29 1/8F
--
 97 (942)
Nicolas Alvarez Varona18.3ESP589-6------
 98 (945)
Luca Staeheli19.5SUI159-6------
 99 (950)
Ye Cong Mo19.2CHN159-6--Nederlaag Nanchang 1/16FNederlaag Nanchang 1/16F--
 100 (953)
Rimpei Kawakami19JPN379-6------
 101 (965)
Sidane Pontjodikromo18.9NED219-5--Nederlaag Tabarka 28 1/16FNederlaag Tabarka 28 1/16F--
 102 (972)
Brandon Nakashima18.1USA768-5------
 103 (979)
Giacomo Dambrosi18ITA778+28+3-Kwal. Tabarka 28 W
Nederlaag Tabarka 28 1/16F
Nederlaag Biella 1/16F
Kwal. Tabarka 28 W
Nederlaag Tabarka 28 1/16F
Nederlaag Biella 1/16F
--
 104 (980)
Keenan Mayo19.3USA1038-6------
 105 (1000)
Amadatus Admiraal19.5NED247-6------