X

 

 

WTA // Dubbelspel // Off. ATP-ranglijst // 5W Projectie // ATP-ranglijst Live // ATP Race Live - Next Gen // ITF-ranglijst // Programma //  $  // Titelhouders // Live Scores

Aan de gang :
Rio de Janeiro ATP500  
Bergamo CH80  
Aktobe 2, Glasgow ITF3  
Antalya 6 ITF0  
Monastir 7   
Sharm El Sheikh 5   
Markeert in blauw :

 ATP-ranglijst Live U19

#: Ranking
   HP    : Hoogste Positie
   NHP    : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
   1     /    1     /    1    : Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, F35/27/18 (GC/ATP/Challengers/Futures + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE ATP TOUR, INC. ATP IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN ATP TOUR, INC.
ATP-ranglijst Live U19
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
 1 (89)   NHP 
  (103)   
Félix Auger-Aliassime18.5CAN3624-+84Rio de Janeiro KF-Rio de Janeiro KF7141034
 2 (181)   180    
Rudolf Molleker18.3GER13281-------
 3 (259)   196    
Nicola Kuhn18.9ESP20176-------
 4 (381)   NHP 
  (384)   
Alen Avidzba18.9RUS1042-------
 5 (443)   441    
Antoine Cornut Chauvinc18.6FRA4320---Nederlaag Glasgow 1/16FNederlaag Glasgow 1/16F--
 6 (447)   406    
Thiago Seyboth Wild18.9BRA819---Nederlaag Rio de Janeiro 1/16FNederlaag Rio de Janeiro 1/16F--
 7 (462)   427    
Chun Hsin Tseng17.5TPE516--Aktobe 2 1/8FNederlaag Aktobe 1/16FNederlaag Aktobe 1/16F
Aktobe 2 1/8F
--
 8 (477)   NHP 
  (546)   
Jannik Sinner17.5ITA3514+2+7Bergamo 1/8FNederlaag Aktobe HFNederlaag Aktobe HF
Bergamo 1/8F
2287
 9 (522)   516    
Sebastian Korda18.6USA5310-1-Antalya 6 1/8FNederlaag Antalya 5 FNederlaag Antalya 5 F
Antalya 6 1/8F
--
 10 (527)   526    
Brandon Nakashima17.5USA548-1------
 11 (560)   420    
Jack Draper17.1GBR136--Glasgow 1/8FNederlaag Barnstaple 1/8FNederlaag Barnstaple 1/8F
Glasgow 1/8F
--
 12 (562)   555    
Marko Miladinović18.2SRB126--Sharm El Sheikh 5 1/8F-Sharm El Sheikh 5 1/8F--
 13 (578)   571    
Facundo Diaz Acosta18.1ARG305-------
 14 (581)   576    
Sergey Fomin18UZB55---Nederlaag Aktobe 1/16F
Nederlaag Aktobe 2 1/16F
Nederlaag Aktobe 1/16F
Nederlaag Aktobe 2 1/16F
--
 15 (604)   593    
Keenan Mayo18.7USA593-------
 16 (607)   603    
Govind Nanda18USA603+1------
 16 (607)   554    
Joao Lucas Reis Da Silva18.9BRA143+1--Nederlaag Tucson 2 KFNederlaag Tucson 2 KF--
 18 (664)   657    
Jaimee Floyd Angele18.9FRA551--Monastir 7 1/8FNederlaag Monastir 6 1/16FNederlaag Monastir 6 1/16F
Monastir 7 1/8F
--