X

 

 

WTA // Dubbelspel // Off. ATP-ranglijst // 5W Projectie // ATP-ranglijst Live // ATP Race Live - Next Gen // ITF-ranglijst // Programma //  $  // Titelhouders // Live Scores

Aan de gang :
Rio de Janeiro ATP500  
Bangkok 2, Bergamo CH80  
Aktobe 2, Glasgow ITF3  
Antalya 6 ITF0  
Monastir 7   
Sharm El Sheikh 5   
Vale Do Lobo   
Markeert in blauw :

 ATP-ranglijst Live U20

#: Ranking
   HP    : Hoogste Positie
   NHP    : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
   1     /    1     /    1    : Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, F35/27/18 (GC/ATP/Challengers/Futures + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE ATP TOUR, INC. ATP IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN ATP TOUR, INC.
ATP-ranglijst Live U20
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
 1 (24)   23    
Denis Shapovalov19.8CAN21485--45-Nederlaag Marseille 1/8FNederlaag Marseille 1/8F--
 2 (89)   NHP 
  (103)   
Félix Auger-Aliassime18.5CAN3624-+84Rio de Janeiro KF-Rio de Janeiro KF7141034
 3 (127)   118    
Miomir Kecmanović19.4SRB5450-------
 4 (131)   123    
Alexei Popyrin19.5AUS7439-+1-Nederlaag Kwal. Delray Beach R2Nederlaag Kwal. Delray Beach R2--
 5 (143)   105    
Corentin Moutet19.8FRA13403--20-----
 6 (181)   180    
Rudolf Molleker18.3GER13281-------
 7 (191)   HP    
Jurij Rodionov19.7AUT4262-------
 8 (211)   NHP 
  (221)   
Alejandro Davidovich Fokina19.7ESP17240-+7Bangkok 2 1/8F-Bangkok 2 1/8F248313
 9 (259)   196    
Nicola Kuhn18.9ESP20176-------
 10 (305)   299    
Yibing Wu19.3CHN3105-------
 11 (363)   338    
Zsombor Piros19.3HUN452-------
 12 (381)   NHP 
  (384)   
Alen Avidzba18.9RUS1042-------
 13 (386)   NHP 
  (387)   
Alexis Galarneau19.9CAN1039-------
 14 (403)   316    
Emil Ruusuvuori19.8FIN231---Nederlaag Barnstaple 1/16FNederlaag Barnstaple 1/16F--
 15 (420)   387    
Zizou Bergs19.7BEL726---Nederlaag Barnstaple 1/8F
Nederlaag Glasgow 1/16F
Nederlaag Barnstaple 1/8F
Nederlaag Glasgow 1/16F
--
 16 (442)   439    
Alafia Ayeni19.5USA4420-------
 17 (443)   441    
Antoine Cornut Chauvinc18.6FRA4320---Nederlaag Glasgow 1/16FNederlaag Glasgow 1/16F--
 18 (447)   406    
Thiago Seyboth Wild18.9BRA819---Nederlaag Rio de Janeiro 1/16FNederlaag Rio de Janeiro 1/16F--
 19 (451)   449    
Patrick Kypson19.3USA4618-------
 20 (461)   349    
Camilo Ugo Carabelli19.6ARG2016---Nederlaag Morelos 1/32FNederlaag Morelos 1/32F--
 21 (462)   427    
Chun Hsin Tseng17.5TPE516--Aktobe 2 1/8FNederlaag Aktobe 1/16FNederlaag Aktobe 1/16F
Aktobe 2 1/8F
--
 22 (463)   345    
Yuta Shimizu19.7JPN1516-------
 23 (468)   HP    
Michael Vrbensky19.1CZE815-------
 24 (477)   NHP 
  (546)   
Jannik Sinner17.5ITA3514+7+7Bergamo 1/8FNederlaag Aktobe HFNederlaag Aktobe HF
Bergamo 1/8F
2287
 25 (488)   487    
Francesco Forti19.5ITA3613-1-Monastir 7 1/8F-Monastir 7 1/8F--
 26 (509)   NHP 
  (510)   
Ryan Nijboer19.5NED1110-1-Sharm El Sheikh 5 1/8F-Sharm El Sheikh 5 1/8F--
 27 (512)   NHP 
  (514)   
Shinji Hazawa19.8JPN1710-1------
 28 (522)   516    
Sebastian Korda18.6USA5310-1-Antalya 6 1/8FNederlaag Antalya 5 FNederlaag Antalya 5 F
Antalya 6 1/8F
--
 29 (527)   526    
Brandon Nakashima17.5USA548-1------
 30 (529)   528    
Daniel Michalski19.1POL38-1------
 31 (537)   NHP 
  (538)   
Sam Riffice19.9USA558-1------
 32 (551)   NHP 
  (552)   
Benjamin Sigouin19.7CAN127-------
 33 (560)   420    
Jack Draper17.1GBR136--Glasgow 1/8FNederlaag Barnstaple 1/8FNederlaag Barnstaple 1/8F
Glasgow 1/8F
--
 34 (562)   555    
Marko Miladinović18.2SRB126--Sharm El Sheikh 5 1/8F-Sharm El Sheikh 5 1/8F--
 35 (570)   558    
Jakub Paul19.9SUI56---Nederlaag Kwal. Glasgow R2Nederlaag Kwal. Glasgow R2--
 36 (578)   571    
Facundo Diaz Acosta18.1ARG305-------
 37 (581)   576    
Sergey Fomin18UZB55---Nederlaag Aktobe 1/16F
Nederlaag Aktobe 2 1/16F
Nederlaag Aktobe 1/16F
Nederlaag Aktobe 2 1/16F
--
 38 (584)   508    
Manish Sureshkumar19.5IND115-------
 39 (599)   593    
Oliver Crawford19.8USA583-------
 40 (604)   593    
Keenan Mayo18.7USA593-------
 41 (607)   603    
Govind Nanda18USA603+1------
 41 (607)   554    
Joao Lucas Reis Da Silva18.9BRA143+1--Nederlaag Tucson 2 KFNederlaag Tucson 2 KF--
 43 (614)   605    
Axel Geller19.8ARG313-------
 44 (626)   618    
Matthew Christopher Romios19.8AUS313-------
 45 (630)   625    
Trent Bryde19.4USA623+1------
 45 (630)   572    
Yu-hsiou Hsu19.8TPE83+1--Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/16FNederlaag Sharm El Sheikh 4 1/16F--
 47 (642)   578    
Nikolas Sanchez Izquierdo19.9ESP441-------
 48 (645)   456    
Tomas Martin Etcheverry19.5ARG321--Vale Do Lobo 1/8F-Vale Do Lobo 1/8F--
 49 (652)   540    
Tadeáš Paroulek19.1CZE131---Nederlaag Antalya 5 1/8FNederlaag Antalya 5 1/8F--
 50 (664)   657    
Jaimee Floyd Angele18.9FRA551--Monastir 7 1/8FNederlaag Monastir 6 1/16FNederlaag Monastir 6 1/16F
Monastir 7 1/8F
--