X

 

 

ATP // Enkelspel // Off. WTA Dubbelspel // 5W Projectie // WTA Dubbelspel Live // WTA Dubbelspel Race Live // ITF-ranglijst // Titelhouders // Live Scores

Aan de gang :
Osaka PR470  
Kanton, Seoel INT280  
Markeert in blauw :

 Off. WTA Dubbelspel

#: Ranking
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Toernooicategorieën : GS2000, PR1000/900/470, INT280, ITFn (GS/WTA Premier/WTA Intl/ITF + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE WTA TOUR, INC. WTA IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN WTA TOUR, INC.
Off. WTA Dubbelspel
#SpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg. WeekVolg. Week
 1
Barbora Strýcová33.4CZE18270----8270-
 2
Elise Mertens23.8BEL17185+5---7185-
 3
Kristina Mladenovic26.3FRA17170-1---7170-
 4
Tímea Babos26.3HUN16970-1---6970-
 5
Su-wei Hsieh33.6TPE15755-Osaka 1/8F-Osaka 1/8F5755-
 6
Aryna Sabalenka21.3BLR15667+9---5667-
 7
Kateřina Siniaková23.3CZE25440-3---5440-
 8
Gabriela Dabrowski27.4CAN15260+3Osaka 1/8F-Osaka 1/8F5260-
 8
Yifan Xu31.1CHN15260+3---5260-
 10
Demi Schuurs26.1NED14865-2Osaka 1/8F-Osaka 1/8F4865-
 11
Barbora Krejčíková23.7CZE34850-5---4850-
 12
Ashleigh Barty23.3AUS14385-3---4385-
 13
Shuai Zhang30.6CHN24305-3Kanton 1/8FNederlaag Nanchang FNederlaag Nanchang F
Kanton 1/8F
4205-
 14
Anna-Lena Grönefeld34.2GER14035-Osaka 1/8F-Osaka 1/8F4035-
 15
Samantha Stosur35.4AUS23976-2Kanton 1/8F-Kanton 1/8F3976-
 16
Hao-ching Chan25.9TPE23805-Osaka 1/8F-Osaka 1/8F3805-
 16
Latisha Chan30TPE33805+1Osaka 1/8F-Osaka 1/8F3805-
 18
Victoria Azarenka30.1BLR23731+8---3731-2
 19
Nicole Melichar26.1USA13470-1Osaka 1/8FZhengzhou WZhengzhou W
Osaka 1/8F
3760+1
 19
Květa Peschke44.1CZE43470-1Osaka 1/8FZhengzhou WZhengzhou W
Osaka 1/8F
3760+1
 21
Yingying Duan30.2CHN33005+4Kanton 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Kanton 1/8F
2905-
 22
Andreja Klepač33.5SLO12840+1---2840-
 23
Lucie Hradecká34.3CZE52813-3---2763-1
 24
Kirsten Flipkens33.6BEL22800-Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F
Seoel 1/8F
2800+1
 25
Saisai Zheng25.6CHN42759+3Kanton 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Kanton 1/8F
2709-
 26
Andrea Sestini Hlaváčková33CZE62640-4---2640-
 27
Jeļena Ostapenko22.2LAT12515+4Seoel 1/8F-Seoel 1/8F2515-
 28
Johanna Larsson31SWE12350-1---2350-
 29
María José Martínez Sánchez37ESP12310----2310-
 30
Viktória Kužmová21.3SVK12180+22---2180-
 31
Shuko Aoyama31.7JPN12075+1Osaka 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Osaka 1/8F
2075-
 32
Alicja Rosolska33.7POL12040+1Osaka 1/8FNederlaag Zhengzhou KFNederlaag Zhengzhou KF
Osaka 1/8F
2040-
 33
Darija Jurak35.4CRO11965+1Osaka 1/8FNederlaag Zhengzhou KFNederlaag Zhengzhou KF
Osaka 1/8F
1895-1
 34
Veronika Kudermetova22.3RUS11955+1---1945+1
 35
Lyudmyla Kichenok27.1UKR11870+8Osaka 1/8F-Osaka 1/8F1870-
 36
Raluca Olaru30.5ROU11845+1---1845-
 37
Galina Voskoboeva34.7KAZ11790+3---1790-
 38
Abigail Spears38.1USA21785+3Osaka 1/8F-Osaka 1/8F1785-
 39
Monica Niculescu31.9ROU21777-3---1777-
 40
Aleksandra Krunić26.5SRB11770+4Kanton 1/8FNederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F
Kanton 1/8F
1770-
 41
Raquel Atawo36.7USA31705-3---1705-1
 42
Asia Muhammad28.4USA41687-3-Nederlaag Zhengzhou KFNederlaag Zhengzhou KF1507-9
 43
Ekaterina Makarova31.2RUS21680-13---1680-
 44
Desirae Krawczyk25.6USA51650-2Kanton 1/8FNederlaag Zhengzhou HFNederlaag Zhengzhou HF
Kanton 1/8F
1725+3
 45
Anna-Lena Friedsam25.6GER21621+17---1621-
 46
Nadiia Kichenok27.1UKR21605+1Osaka 1/8F-Osaka 1/8F1605-1
 47
Alison Riske29.2USA61541+2Osaka 1/8FNederlaag Zhengzhou KFNederlaag Zhengzhou KF
Osaka 1/8F
1641+3
 48
Miyu Kato24.8JPN21532+2Osaka 1/8FNederlaag Hiroshima HFNederlaag Hiroshima HF
Osaka 1/8F
1462-7
 49
Katarina Srebotnik38.5SLO21530+2Osaka 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F
Osaka 1/8F
1530+1
 50
Jennifer Brady24.4USA71522-5---1522+1
 51
Zhaoxuan Yang24.5CHN51515+2Kanton 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Kanton 1/8F
1515+1
 52
Makoto Ninomiya25.3JPN31512+2Osaka 1/8FNederlaag Hiroshima KFNederlaag Hiroshima KF
Osaka 1/8F
1392-6
 53
Monique Adamczak36.6AUS31495-5Osaka 1/8FNederlaag Zhengzhou HFNederlaag Zhengzhou HF
Osaka 1/8F
1620+7
 54
Sara Sorribes Tormo22.9ESP21476+15-Nederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F1367-7
 55
Aliaksandra Sasnovich25.4BLR31472+58---1472+2
 56
Renata Voráčová35.9CZE71435+2Seoel 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Seoel 1/8F
1370-4
 57
Anna Blinkova21RUS31435+9---1435+1
 58
Maria Sanchez29.8USA81412-2---1161-20
 59
Oksana Kalashnikova29GEO11395+1Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F
Seoel 1/8F
1395+2
 60
Xinyun Han29.2CHN61385-1Osaka 1/8FNederlaag Zhengzhou HFNederlaag Zhengzhou HF
Osaka 1/8F
1475+8
 61
Irina-Camelia Begu29ROU31375-6Seoel 1/8F-Seoel 1/8F1375+2
 62
Kaitlyn Christian27.6USA91360+1Kanton 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Kanton 1/8F
1360-
 63
Vera Zvonareva35RUS41350-17---1350-
 64
Lara Arruabarrena27.4ESP31335-Seoel 1/8F-Seoel 1/8F1335-
 65
Ellen Perez23.9AUS41327+15Kanton 1/8FNederlaag Zhengzhou HFNederlaag Zhengzhou HF
Kanton 1/8F
1470+11
 66
Bethanie Mattek-Sands34.4USA101321-9---1321+1
 67
Lidziya Marozava26.9BLR41280-6Kanton 1/8FNederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F
Kanton 1/8F
1280-
 68
Laura Siegemund31.5GER31263-1Kanton 1/8F-Kanton 1/8F1263-
 69
Eri Hozumi25.5JPN41263-1Osaka 1/8FNederlaag Hiroshima KFNederlaag Hiroshima KF
Osaka 1/8F
1043-15
 70
Jessica Moore29AUS51250+1Kanton 1/8FNederlaag Nanchang HFNederlaag Nanchang HF
Kanton 1/8F
1300+4
 71
Giuliana Olmos26.5MEX11244-1Kanton 1/8FNederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F
Kanton 1/8F
1163-6
 72
Caroline Dolehide21USA111239+42---1239+3
 73
Sabrina Santamaria26.5USA121230+1Kanton 1/8FNederlaag Nanchang KFNederlaag Nanchang KF
Kanton 1/8F
1230+3
 74
Alexa Guarachi28.8CHI11225+12Kanton 1/8FNederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F
Kanton 1/8F
1225+3
 75
Cornelia Lister25.3SWE21175-Seoel 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Seoel 1/8F
1175+1
 76
Yafan Wang25.3CHN71171-Seoel 1/8F-Seoel 1/8F1171+1
 77
Anna Kalinskaya20.7RUS51170+13---1170+1
 78
Ena Shibahara21.5JPN51154-1Osaka 1/8FNederlaag Hiroshima KFNederlaag Hiroshima KF
Osaka 1/8F
1185+5
 79
Vania King30.6USA131136+119---1136-
 80
Irina Bara24.4ROU41126-1---1021-6
 81
CoCo Vandeweghe27.7USA141111-60---1111+1
 82
Anastasia Pavlyuchenkova28.2RUS61110-17---1110+1
 83
Xenia Knoll27SUI11095+2---944-10
 84
Alexandra Panova30.5RUS71069-1---1069+2
 85
Arina Rodionova29.7AUS61035+2Kanton 1/8FNederlaag Nanchang KFNederlaag Nanchang KF
Kanton 1/8F
1045+2
 86
Taylor Townsend23.4USA151015+7---1015-1
 87
Sharon Fichman28.7CAN2978+2Kanton 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Kanton 1/8F
978-2
 88
Margarita Gasparyan25RUS8970-7Seoel 1/8F-Seoel 1/8F970-2
 89
Catherine McNally17.8USA16947+22---947-3
 90
Dalila Jakupović28.4SLO3932-17Kanton 1/8FNederlaag Nanchang HFNederlaag Nanchang HF
Kanton 1/8F
985+2
 91
Nao Hibino24.7JPN6918-13Osaka 1/8FHiroshima WHiroshima W
Osaka 1/8F
1188+19
 92
Kristýna Plíšková27.4CZE8911-10Seoel 1/8F-Seoel 1/8F851-10
 93
Mihaela Buzărnescu31.3ROU5907-2-Nederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F907-2
 94
Anastasia Potapova18.4RUS9891+1Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima KFNederlaag Hiroshima KF
Seoel 1/8F
951+3
 95
Belinda Bencic22.5SUI2888-3---888-1
 96
Alizé Cornet29.6FRA2881-2---881-1
 97
Fanny Stollár20.8HUN2881+2---881-1
 98
Mona Barthel29.1GER4871-10---871-1
 99
Anastasija Sevastova29.4LAT2867-15Osaka 1/8F-Osaka 1/8F867-1
 100
Natela Dzalamidze26.5RUS10864-2Kanton 1/8FNederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F
Kanton 1/8F
755-15
 101
Shuai Peng33.6CHN8862+9Kanton 1/8FNederlaag Nanchang FNederlaag Nanchang F
Kanton 1/8F
1042+16
 102
Markéta Vondroušová20.2CZE9851-5---851+1
 103
Danielle Collins25.7USA17820+9---820-1
 104
Anett Kontaveit23.7EST1817+11---817-2
 105
Yana Sizikova24.8RUS11809-5Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima KFNederlaag Hiroshima KF
Seoel 1/8F
840+2
 106
Irina Khromacheva24.3RUS12807-34---807-2
 107
Hayley Carter24.3USA18787-4Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima KFNederlaag Hiroshima KF
Seoel 1/8F
818+2
 108
Cori Gauff15.5USA19783+32---783-2
 109
Alison Van Uytvanck25.4BEL3782-7Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F
Seoel 1/8F
783-
 110
Jessica Pegula25.5USA20769-3---769-1
 111
Luisa Stefani22.1BRA1766-6Seoel 1/8F-Seoel 1/8F766-1
 112
Vera Lapko20.9BLR5758-8---758-1
 113
Nina Stojanović23.1SRB2758-17---758-1
 114
Georgina García Pérez27.3ESP4745-6Kanton 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F
Kanton 1/8F
745-3
 115
Mandy Minella33.8LUX1741+3---741-3
 116
Ekaterina Alexandrova24.8RUS13730+13---730-3
 117
Andreea Mitu27.9ROU6694-11-Nederlaag Focşani FNederlaag Focşani F694-4
 118
Heather Watson27.3GBR1691-2---691-4
 119
Elena-Gabriela Ruse21.8ROU7679-10---679-6
 120
Ji-hee Choi24.5KOR1664-3Seoel 1/8FNederlaag Yeongwol 2 1/8F
Nederlaag Hiroshima 1/8F
Nederlaag Yeongwol 2 1/8F
Nederlaag Hiroshima 1/8F
Seoel 1/8F
664-6
 121
Danka Kovinić24.8MNE1661-2Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F
Seoel 1/8F
661-6
 122
Olga Danilović18.6SRB3647-1---647-7
 123
Astra Sharma24AUS7637----637-7
 124
Greet Minnen22BEL4635-Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima KFNederlaag Hiroshima KF
Seoel 1/8F
695+4
 125
Daria Gavrilova25.5AUS8627-3---627-6
 126
Petra Martić28.6CRO2622-1---622-6
 127
Valeria Savinykh28.5RUS14611+3Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima FNederlaag Hiroshima F
Seoel 1/8F
681+3
 128
Na-lae Han27.1KOR2609-Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F
Seoel 1/8F
609-6
 129
Daria Kasatkina22.3RUS15608+27---608-6
 130
Tamara Zidanšek21.7SLO4607+1Kanton 1/8FNederlaag Zhengzhou FNederlaag Zhengzhou F
Kanton 1/8F
911+36
 131
Naomi Broady29.5GBR2588-11---546-15
 132
Xinyu Jiang20.5CHN9585+31Kanton 1/8FNederlaag Nanchang HFNederlaag Nanchang HF
Kanton 1/8F
685+9
 133
Ulrikke Eikeri26.7NOR1577-7Seoel 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Seoel 1/8F
577-5
 134
Timea Bacsinszky30.2SUI3568-33Seoel 1/8F-Seoel 1/8F568-7
 135
Erin Routliffe24.4NZL1568-3---568-7
 136
Harriet Dart23.1GBR3561-2---502-22
 137
Quinn Gleason24.8USA21556-1---556-7
 138
Lesia Tsurenko30.2UKR3550-1---550-7
 139
Sofia Kenin20.8USA22549-1-Nederlaag Zhengzhou KFNederlaag Zhengzhou KF649+11
 140
Paige Mary Hourigan22.6NZL2545-1-Nederlaag Redding FNederlaag Redding F545-7
 141
Sorana Cîrstea29.4ROU8542-6---542-7
 142
Anna Danilina24KAZ2542-Seoel 1/8FNederlaag Nanchang KFNederlaag Nanchang KF
Seoel 1/8F
573+2
 143
Paula Kania26.8POL2539----539-7
 144
Viktorija Golubic26.9SUI4539+107-Nederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F539-7
 145
Ingrid Neel21.2USA23539-4Seoel 1/8FNederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F
Seoel 1/8F
539-7
 146
Elixane Lechemia28FRA3534-2Kanton 1/8FNederlaag Nanchang KFNederlaag Nanchang KF
Kanton 1/8F
576+7
 147
Sarah Beth Grey24GBR4527----527-6
 148
Eden Silva23.5GBR5522+5Seoel 1/8FNederlaag Nanchang KFNederlaag Nanchang KF
Seoel 1/8F
567+5
 149
Usue Maitane Arconada20.8USA24520+21---520-6
 150
Bibiane Schoofs31.3NED2513-5-Nederlaag Zhengzhou KFNederlaag Zhengzhou KF612+17
 151
Alison Bai29.6AUS9512-5Kanton 1/8F-Kanton 1/8F512-5
 152
Storm Sanders25AUS10503-4Osaka 1/8FNederlaag Hiroshima HFNederlaag Hiroshima HF
Osaka 1/8F
603+16
 153
Yanina Wickmayer29.9BEL5503-4Kanton 1/8FNederlaag Zhengzhou FNederlaag Zhengzhou F
Kanton 1/8F
808+46
 154
Ajla Tomljanović26.3AUS11499-27-Nederlaag Zhengzhou KFNederlaag Zhengzhou KF598+17
 155
Julia Görges30.8GER5492-1---492-5
 156
Yu-Chieh Hsieh26.1TPE4480-1Osaka 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Osaka 1/8F
480-6
 157
Misaki Doi28.3JPN7473-Osaka 1/8FHiroshima WHiroshima W
Osaka 1/8F
753+41
 158
Réka Luca Jani28.1HUN3472-8-Nederlaag St. Pölten FNederlaag St. Pölten F472-6
 159
Peangtarn Plipuech26.8THA1469+2-Nederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F469-7
 160
Karolína Plíšková27.4CZE10466-2Seoel 1/8F-Seoel 1/8F466-7
 161
Zoe Hives22.8AUS12464-2---464-8
 162
Rosalie Van Der Hoek24.7NED3464-2-Nederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F464-8
 163
Cristina Dinu26.6ROU9458-1-Triëst WTriëst W480-
 164
Dayana Yastremska19.3UKR4450-13Osaka 1/8F-Osaka 1/8F450-8
 165
Beatrice Gumulya28.7INA1446-1-Nederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F446-8
 166
Sofia Shapatava30.6GEO2446+5-Nederlaag Nanchang KFNederlaag Nanchang KF488+5
 167
Valentyna Ivakhnenko26.2RUS16444+9---329-63
 168
Alena Fomina30.1RUS17443+1---443-6
 169
Maria Sakkari24.1GRE1436+75---436-6
 170
Kiki Bertens27.7NED4432-37Osaka 1/8F-Osaka 1/8F432-6
 171
Ons Jabeur25TUN1430+76---430-6
 172
Simona Halep27.9ROU10426-5---426-7
 173
Qianhui Tang19CHN10419+90Kanton 1/8FNederlaag Nanchang HFNederlaag Nanchang HF
Kanton 1/8F
523+19
 174
Chieh-yu Hsu27.6TPE5414-2-Nederlaag Redding HFNederlaag Redding HF414-6
 175
Estelle Cascino23.5FRA4413+12---413-7
 176
Aldila Sutjiadi24.3INA2413+4---413-7
 177
Ankita Raina26.6IND1412-4-Nederlaag Nanchang KFNederlaag Nanchang KF471+12
 178
Junri Namigata37.1JPN8411-4-Nederlaag Hiroshima HFNederlaag Hiroshima HF506+21
 179
Maegan Manasse24.4USA25408-4---408-5
 180
Laura Pigossi25.1BRA2406-14Seoel 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F
Seoel 1/8F
406-5
 181
Eudice Chong23.3HKG1403+19---403-5
 182
Luksika Kumkhum26.1THA2402-4---401-6
 183
Eugénie Bouchard25.5CAN3398-2---398-6
 184
En Liang18.9TPE6397-2---397-6
 185
Vivian Heisen25.7GER6396+25-Nederlaag Meitar KFNederlaag Meitar KF402-2
 186
Elena Bogdan27.4ROU11395-18---395-5
 187
Cristina Bucsa21.7ESP5395-3---389-9
 188
Haruka Kaji24.9JPN9395--Nederlaag Hiroshima HFNederlaag Hiroshima HF496+29
 189
Jaqueline Cristian21.2ROU12393-4---393-3
 190
Anastasia Grymalska29.1ITA1391-7---391-3
 191
Yulia Putintseva24.6KAZ3390+194---390-4
 192
Polina Monova26.4RUS18385-15---356-19
 193
Emily Webley-Smith35.1GBR6385-4-Nederlaag Nanchang KFNederlaag Nanchang KF430+15
 194
Arantxa Rus28.7NED5384-4-Nederlaag Marbella FNederlaag Marbella F413+13
 195
Alexandra Mueller31.5USA26384-4---333-30
 196
Paula Cristina Gonçalves29BRA3384-4---384-2
 197
Manon Arcangioli25FRA5381-4-Nederlaag Ceuta HFNederlaag Ceuta HF332-29
 198
Robin Anderson26.4USA27380-4---380-1
 199
Erika Sema30.8JPN10377+38---377-1
 200
Isabella Shinikova27.8BUL1372-14-Nederlaag Meitar KFNederlaag Meitar KF386+3
 201
Jamie Loeb24.5USA28371+34---371-
 202
Barbora Štefková24.4CZE11369-6---369-
 203
Rutuja Bhosale23.4IND2369+18---369-
 204
Federica Di Sarra29.3ITA2367+9---367-
 205
Lesley Kerkhove27.8NED6366-53-Nederlaag Zhengzhou KFNederlaag Zhengzhou KF466+37
 206
Katarzyna Piter28.5POL3365+5---365-
 207
Freya Christie21.8GBR7363+2-Nederlaag Meitar KFNederlaag Meitar KF363-
 208
Amina Anshba20RUS19363-7---351-9
 209
Ekaterina Yashina26.1RUS20360-5-Nederlaag Meitar 1/8FNederlaag Meitar 1/8F360+1
 210
Giorgia Marchetti24.6ITA3359-31---359+1
 211
Anastasia Dețiuc20.7CZE12359-5-Praag 3 WPraag 3 W391+17
 212
Vladica Babic23.8MNE2357-5---357+2
 213
Shuo Feng21.6CHN11356-5-Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Santa Margherita 7 HF
Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Santa Margherita 7 HF
356+1
 214
Kimberley Zimmermann23.8BEL6356+15---315-29
 215
Gabriela Cé26.5BRA4355+31---355+2
 216
Fang Ying Xun24.6CHN12354-1Kanton 1/8FNederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F
Kanton 1/8F
354+2
 217
Naiktha Bains21.7GBR8354-20---354+2
 218
Minori Yonehara24.1JPN11350+16-Nederlaag Kyoto 2 FNederlaag Kyoto 2 F365+13
 219
Ana Bogdan26.8ROU13349-14---349+1
 220
Jessy Rompies29.4INA3348-1---348+1
 221
Madison Brengle29.4USA29348-4---348+1
 222
Victoria Rodríguez24.3MEX2348-8---348+1
 223
Nigina Abduraimova25.1UZB1347----347+1
 224
Hiroko Kuwata28.7JPN12343-29---343+1
 225
Anastasia Rodionova37.3AUS13342-13---342+1
 226
Akgul Amanmuradova35.2UZB2339+22---327-5
 227
Sophie Chang22.3USA30336-7---285-34
 228
Christina McHale27.3USA31335-63-Nederlaag Hiroshima FNederlaag Hiroshima F455+57
 229
Donna Vekić23.2CRO3330-7---330+1
 230
Pei Hsuan Chen19.5TPE7329-5-Nederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F329+1
 231
Tereza Mihalíková21.2SVK2329-29---320-5
 232
Xiaodi You23.3CHN13324-33---324-
 233
Jacqueline Cako28USA32323-7-Nederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F323-
 234
Kristie Ahn27.2USA33322+110---322-
 235
Martina Colmegna22.7ITA4319+5---319-2
 236
Fang-Hsien Wu20.1TPE8318+3-Kyoto 2 WKyoto 2 W353+20
 237
Olga Govortsova31BLR6318-6---318-1
 238
Conny Perrin28.7SUI5316+15---316-1
 239
Kyōka Okamura23.9JPN13316+4-Nederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F316-1
 240
Olga Doroshina25.2RUS21315-16-Nederlaag St. Pölten HFNederlaag St. Pölten HF315-1
 241
Lina Gjorcheska25.1MKD1315-9-Nederlaag Frydek Mistek HFNederlaag Frydek Mistek HF315-1
 242
Laura Ioana Paar31.2ROU14315-9---315-2
 243
Marina Bassols Ribera19.7ESP6314-7-Nederlaag Marbella 1/8FNederlaag Marbella 1/8F314-2
 244
Raluca Serban22.2CYP1308-3-Nederlaag Meitar KFNederlaag Meitar KF322+9
 245
Eva Wacanno28.6NED7307-3---307-2
 246
Qiuyu Ye21.7CHN14305-1---305-2
 247
María Fernanda Herazo22.4COL1304-19---284-15
 248
Julia Terziyska23.5BUL2300+2-Nederlaag Triëst KFNederlaag Triëst KF300-3
 249
Ekaterine Gorgodze27.7GEO3298+3---278-24
 250
Jessika Ponchet22.9FRA6297+4---256-38
 251
Miharu Imanishi27.3JPN14295+25-Nederlaag Kyoto 2 HFNederlaag Kyoto 2 HF253-40
 252
Beatriz Haddad Maia23.2BRA5295+3---294-
 253
Samantha Murray31.9GBR9295+39---294-1
 254
Diāna Marcinkēviča27.1LAT3294+2---294+1
 255
Ylena In-Albon20.5SUI6292+16---292-
 256
Anna Bondár22.3HUN4292+115-Nederlaag St. Pölten FNederlaag St. Pölten F292-
 257
Tara Moore27.1GBR10290-19-Redding WRedding W290-
 258
Marie Bouzková21.1CZE13288-Kanton 1/8F-Kanton 1/8F288-
 259
Akiko Omae26.6JPN15288-41---288-
 260
Hanyu Guo21.3CHN15287+33-Nederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F282-7
 261
Chantal Škamlová26SVK3286-2---286+1
 262
Kanako Morisaki23JPN16284-1-Nederlaag Kyoto 2 FNederlaag Kyoto 2 F304+13
 263
Carolina Alves23.3BRA6283+38-Nederlaag Triëst KF
Nederlaag St. Pölten 1/8F
Nederlaag Triëst KF
Nederlaag St. Pölten 1/8F
283-2
 264
Evgeniya Rodina30.6RUS22282-48---282-2
 265
Rebecca Peterson24.1SWE3282-3-Nederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F283+1
 266
Ching-wen Hsu23TPE9281-2---281-3
 267
Sachia Vickery24.3USA34279-37---279-3
 268
Shilin Xu21.6CHN16279-2---279-3
 269
Ilona Kremen25.6BLR7279-2---279-3
 270
Nicola Geuer31.5GER7278-5---277-4
 271
Moyuka Uchijima18JPN17275+4-Nederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F275-4
 272
Anastasiya Komardina22.1RUS23273-4-Nederlaag Praag 3 F
Nederlaag Santa Margherita 7 1/8F
Nederlaag Praag 3 F
Nederlaag Santa Margherita 7 1/8F
302+22
 273
Destanee Aiava19.3AUS14271-1---271-3
 274
Tereza Smitková24.9CZE14269----248-27
 275
Mana Ayukawa25JPN18269+31---269-2
 276
Jiaqi Kang22.1CHN17267+32---267-2
 277
Diane Parry17FRA7265----265-2
 278
Andrea Gámiz26.8VEN1265-51-Nederlaag Marbella HFNederlaag Marbella HF282+10
 279
Bernarda Pera24.7USA35261+544---261-1
 280
Tereza Mrdeža28.8CRO4261-2---261-1
 281
Lin Zhu25.6CHN18260-1-Nanchang WNanchang W540+132
 282
Natalija Kostic25.1SRB4260-1---260-
 283
Despina Papamichail26.5GRE2260--Frydek Mistek WFrydek Mistek W260-
 284
Nicole Gibbs26.5USA36259-81---259-
 285
Camilla Rosatello24.3ITA5258-36---258-
 286
Erina Hayashi25.1JPN19257+13-Nederlaag Kyoto 2 1/8F
Nederlaag Hiroshima 1/8F
Nederlaag Kyoto 2 1/8F
Nederlaag Hiroshima 1/8F
257-
 287
Anhelina Kalinina22.6UKR5256-2---256-
 288
Sanaz Marand31.2USA37255-2-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F255-1
 289
Fiona Ferro22.5FRA8253+6-Nederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F254-1
 290
Jil Teichmann22.1SUI7252+170---252-2
 291
Paula Ormaechea26.9ARG1252+89-Nederlaag St. Pölten HFNederlaag St. Pölten HF252-2
 292
Kamilla Rakhimova18RUS24252+54-Meitar WMeitar W331+65
 293
Albina Khabibulina27.3UZB3251+5-Nederlaag Santa Margherita 7 1/8FNederlaag Santa Margherita 7 1/8F251-1
 294
Andrea Petković32GER8250-15---250-1
 295
Caitlin Whoriskey31.5USA38250-7---250-1
 296
Daria Mishina26.4RUS25249-5-Nederlaag Marbella KF
Nederlaag Ceuta F
Nederlaag Marbella KF
Nederlaag Ceuta F
249-2
 297
Lizette Cabrera21.7AUS15249-8---249-2
 298
Emina Bektas26.4USA39249-8-Redding WRedding W249-2
 299
Momoko Kobori21JPN20248-17Osaka 1/8F-Osaka 1/8F248-3
 300
Olivia Tjandramulia22.3AUS16245-3---245-3
 301
Rasheeda Mcadoo24.2USA40245-7-Nederlaag Lawrence HFNederlaag Lawrence HF245-3
 302
Nicoleta Dascălu23.7ROU15244-2---244-3
 303
Qiang Wang27.6CHN19241-16---241-3
 304
Jaimee Fourlis19.9AUS17240-8---240-3
 305
Martina Caregaro27.3ITA6236+16---236-4
 306
Ganna Poznikhirenko25.4UKR6235+31-Nederlaag Santa Margherita 7 HFNederlaag Santa Margherita 7 HF235-4
 307
Julia Wachaczyk25.4GER9234-38-Nederlaag Frydek Mistek FNederlaag Frydek Mistek F234-4
 308
Gabriela Talaba24ROU16234+39-Nederlaag Redding HFNederlaag Redding HF233-4
 309
Wushuang Zheng20.7CHN20232+86-Nederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F232-4
 310
Ana Sofía Sánchez25.4MEX3231-8-Nederlaag Praag 3 KFNederlaag Praag 3 KF231-4
 311
Karman Thandi21.2IND3230-27---230-4
 312
Bárbara Gatica23CHI2230+5---230-5
 312
Rebeca Pereira26.4BRA7230+5---230-5
 314
Lauren Davis25.9USA41229+1---229-5
 315
Katarzyna Kawa26.8POL4229-12---229-5
 316
Maja Chwalińska17.9POL5228-11---228-6
 317
Prarthana Thombare25.2IND4225+34---205-28
 318
Kai-chen Chang28.6TPE10224-8---224-5
 319
Chiara Scholl27.1USA42222-10-Santa Margherita 7 WSanta Margherita 7 W222-5
 320
Natalia Vikhlyantseva22.5RUS26220-7---220-5
 321
Aliona Bolsova Zadoinov21.8ESP7219-7---219-5
 322
Quirine Lemoine27.7NED8217-3-Nederlaag Meitar 1/8FNederlaag Meitar 1/8F218-7
 323
Elitsa Kostova29.4BUL3214-66---214-8
 324
İpek Soylu23.4TUR1214+35---214-8
 325
Aleksandrina Naydenova27.5BUL4214+36---214-8
 326
Tamara Čurović24.8SRB5214+22-Nederlaag Şımkent 5 HFNederlaag Şımkent 5 HF214-8
 327
Yana Morderger22.5GER10214+3---214-8
 328
Whitney Osuigwe17.4USA43213+188---213-8
 329
Maddison Inglis21.6AUS18211-9---211-8
 330
Michaëlla Krajicek30.6NED9210-19---150-82
 331
Renata Zarazúa21.9MEX4210-9---210-8
 332
Dalma Gálfi21HUN5210-72-Nederlaag Triëst FNederlaag Triëst F239+24
 333
Chanel Simmonds27RSA1210-9-Sajur WSajur W219+6
 334
Pei-chi Lee24.9TPE11207-8-Nederlaag Praag 3 1/8FNederlaag Praag 3 1/8F207-8
 335
Anna Zaja28.2GER11206-8---206-8
 336
Yue Yuan20.9CHN21205+120-Nederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F206-8
 337
Sofya Lansere18.9RUS27205-8-Meitar WMeitar W284+74
 338
Tayisiya Morderger22.5GER12205+12---205-9
 339
Katharina Hobgarski22.2GER13204+57-Nederlaag Meitar KFNederlaag Meitar KF218+11
 340
Ksenia Laskutova23RUS28204-12-Nederlaag Meitar 1/8FNederlaag Meitar 1/8F204-8
 341
Alicia Barnett25.9GBR11204+13-Sajur W
Nederlaag Meitar 1/8F
Sajur W
Nederlaag Meitar 1/8F
205-5
 342
Berfu Cengiz19.9TUR2204-30---204-7
 343
Amandine Hesse26.6FRA9202+78---202-8
 344
Leonie Küng18.8SUI8202-13-Nederlaag Meitar KFNederlaag Meitar KF208+4
 345
Shelby Rogers26.9USA44201-12---201-7
 346
Johana Marková20.3CZE15201-1-Praag 3 W
Nederlaag Frydek Mistek HF
Praag 3 W
Nederlaag Frydek Mistek HF
250+49
 347
Kateryna Kozlova25.5UKR7200-13---200-6
 348
Mei Wu19.3CHN22200-12---200-6
 349
Ying Zhang23.4CHN23199-7---199-6
 350
Catherine Harrison25.4USA45199+72-Nederlaag Redding FNederlaag Redding F199-6
 351
Sabina Sharipova25UZB4199-16---199-6
 352
Ayaka Okuno24.2JPN21199-13-Nederlaag Anning 1/8FNederlaag Anning 1/8F199-6
 353
Ana Veselinović31.5MNE3198-13---198-6
 354
Anastasia Zarycká21.6CZE16197-50---197-6
 355
Marie Benoît24.5BEL7194+11---145-69
 356
Olivia Nicholls24.8GBR12194-13---194-5
 357
Xuliu Sun25.5CHN24193+12-Nederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F193-7
 358
Zarina Diyas25.9KAZ4191-26---131-90
 359
Katharina Gerlach21.5GER14189-7---189-8
 360
Marcela Zacarías25.4MEX5189+4---189-8
 361
Angelica Moratelli25ITA7189-5-Triëst W
Nederlaag Santa Margherita 7 1/8F
Triëst W
Nederlaag Santa Margherita 7 1/8F
230+45
 362
Irene Burillo Escorihuela22.1ESP8188+19-Marbella WMarbella W229+41
 363
Jiahui Chen24.3CHN25187+24---187-7
 364
Iryna Shymanovich22.2BLR8187-11---187-8
 365
Ekaterina Kazionova20.6RUS29187-10-Nederlaag Praag 3 FNederlaag Praag 3 F208+24
 366
Daniela Seguel26.8CHI3186+103---186-7
 367
Valentini Grammatikopoulou22.5GRE3185-29-Nederlaag Triëst F
Nederlaag Frydek Mistek HF
Nederlaag Triëst F
Nederlaag Frydek Mistek HF
214+37
 368
Vlada Koval18.1RUS30185+66-Nederlaag Praag 3 KF
Nederlaag Frydek Mistek KF
Nederlaag Praag 3 KF
Nederlaag Frydek Mistek KF
193+3
 369
Haruna Arakawa19.8JPN22184-20-Nederlaag Kyoto 2 KFNederlaag Kyoto 2 KF192+3
 370
Miyabi Inoue27.8JPN23183-47---183-4
 371
Mariam Bolkvadze21.7GEO4183-30---183-4
 372
Ekaterina Shalimova19.2RUS31180-10-Nederlaag Marbella KF
Nederlaag Ceuta F
Nederlaag Marbella KF
Nederlaag Ceuta F
188+3
 373
Tatiana Pieri20.4ITA8180+2-Nederlaag Triëst HF
Nederlaag Santa Margherita 7 KF
Nederlaag Triëst HF
Nederlaag Santa Margherita 7 KF
194+10
 374
Guiomar Maristany Zuleta De Reales20.5ESP9180-9-Nederlaag Marbella KFNederlaag Marbella KF147-46
 375
Ann Li19.2USA46179+3---179-1
 376
Anna Morgina28RUS32179-9---179-1
 377
Lea Boskovic19.9CRO5178-9-Frydek Mistek WFrydek Mistek W178-1
 378
Veronika Erjavec19.7SLO5178+4-Nederlaag Triëst 1/8FNederlaag Triëst 1/8F178-1
 379
Francesca Di Lorenzo22.1USA47177----177-1
 380
Olga Parres Azcoitia26.4ESP10177-10---177-1
 381
Francisca Jorge19.4POR1175-9---175-2
 382
Emily Appleton20GBR13175-9---175-2
 383
Jesika Malečková25CZE17172-58-Nederlaag Frydek Mistek HFNederlaag Frydek Mistek HF172-2
 384
Hélène Scholsen23.6BEL8171-24---102-122
 385
Andrea Lazaro Garcia24.8ESP11171+19-Marbella WMarbella W211+47
 386
So-Ra Lee25.1KOR3170-10---161-13
 387
Kaylah McPhee21.6AUS19169-10---169-1
 388
Jiajing Lu29.8CHN26168-31Kanton 1/8F-Kanton 1/8F168-1
 389
Lisa Sabino33.1SUI9168+14-Nederlaag Santa Margherita 7 KFNederlaag Santa Margherita 7 KF168-1
 390
Alexandra Cadanțu29.3ROU17166-83---166-1
 391
Magda Linette27.5POL6163-121---163-3
 392
Andreea Rosca20.4ROU18163-34-Focşani WFocşani W163-3
 393
Brynn Boren28.1USA48162-10-Nederlaag Redding KFNederlaag Redding KF162-3
 394
Anastasiya Shoshyna21.7UKR8162+41-Nederlaag Praag 3 KFNederlaag Praag 3 KF170+7
 395
Anastasia Pribylova23.5RUS33162-11-Nederlaag Marbella 1/8FNederlaag Marbella 1/8F162-2
 396
Mónica Puig25.9PUR1161+3---161-2
 397
Na-Ri Kim29.4KOR4161+5Seoel 1/8FYeongwol 2 WYeongwol 2 W
Seoel 1/8F
171+11
 398
Chihiro Muramatsu21.3JPN24159-10---159-4
 399
Giulia Gatto-Monticone31.8ITA9158-25---158-4
 400
Vivien Juhaszova26.1SVK4158-11-Nederlaag Marbella HFNederlaag Marbella HF175+18
 401
Alexandra Bozovic20.5AUS20158-10---158-3
 402
Melanie Klaffner29.3AUT1157-10-Nederlaag St. Pölten 1/8FNederlaag St. Pölten 1/8F157-3
 403
Shérazad Reix30.4FRA10157-10---157-3
 404
Pamela Montez28.7USA49156-10-Nederlaag Redding KFNederlaag Redding KF156-3
 405
Nadia Podoroska22.5ARG2154-7---154-3
 406
Ya-Hsuan Lee24.1TPE12153+47-Kyoto 2 WKyoto 2 W203+56
 407
Nikola Tomanova23.5CZE18152-17-Nederlaag Praag 3 HF
Nederlaag Frydek Mistek KF
Nederlaag Praag 3 HF
Nederlaag Frydek Mistek KF
160+6
 408
Amanda Anisimova18USA50151-9---151-1
 409
Meiqi Guo19.6CHN27151+22-Nederlaag Anning HFNederlaag Anning HF151-2
 410
Marina Melnikova30.6RUS34150+92---150-3
 411
Ramu Ueda21.4JPN25150-6-Nederlaag Kyoto 2 HFNederlaag Kyoto 2 HF164+18
 412
Jovana Jakšić25.9SRB6149-6---149-2
 413
Martina Di Giuseppe28.5ITA10149-6---149-2
 414
Belinda Woolcock24.6AUS21149-6---149-2
 415
Harmony Tan22FRA11148-6---147-2
 416
Dan Ni Wang26.2CHN28148-19-Nederlaag Kyoto 2 KF
Nederlaag Anning 1/8F
Nederlaag Kyoto 2 KF
Nederlaag Anning 1/8F
151+6
 417
Valeriya Strakhova24.2UKR9148-54-Nederlaag Meitar FNederlaag Meitar F187+46
 418
Miriam Kolodziejová22.4CZE19147-7---129-39
 419
Ioana Loredana Roșca22.9ROU19147-6-Nederlaag Marbella HFNederlaag Marbella HF164+27
 420
Anastasia Gasanova20.3RUS35147+57-Nederlaag Meitar FNederlaag Meitar F194+58
 421
Siqi Cao20.6CHN29147+16-Nederlaag Anning HFNederlaag Anning HF147+3
 422
Alana Parnaby25AUS22147-8---147+3
 423
Katie Swan20.4GBR14146-8---146+2
 424
Lara Salden20.6BEL9146-6---146+1
 425
Eva Guerrero Alvarez20ESP12146-9-Nederlaag Marbella KFNederlaag Marbella KF113-59
 426
Nina Stadler23.9SUI10145+19---145+1
 427
Jodie Burrage20.3GBR15144-8---144+1
 428
Margot Yerolymos22.4FRA12144+20---144+1
 429
Robu Kajitani25.6JPN26144+44-Nederlaag Kyoto 2 HFNederlaag Kyoto 2 HF161+29
 430
Nuria Parrizas Diaz28.1ESP13144-10-Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Meitar 1/8F
Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Meitar 1/8F
127-31
 431
Karin Kennel24.1SUI11143-8---143+3
 432
Karolína Muchová23CZE20140+751---140+2
 432
Vitalia Diatchenko29.1RUS36140-159---140+2
 434
Yuliana Lizarazo26.3COL2140+45---140+2
 435
Rebecca Šramková22.9SVK5140-11---140+2
 436
Rebeka Masarova20.1ESP14140-11---140+2
 437
Aymet Uzcategui23.7VEN2140-121---140+2
 438
Alicia Smith22.9AUS23140-10---140+2
 439
Shalimar Talbi18.7BLR9138-22---138+1
 440
Chloe Beck18USA51137-11---137+1
 441
Kimberly Birrell21.3AUS24137-11---137+1
 442
Ayano Shimizu21.4JPN27135-32Osaka 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F
Osaka 1/8F
135+1
 443
Abigail Tere-Apisah27.1PNG1135-10---135+1
 444
Maria Portillo Ramirez20.3MEX6133+5-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F133-
 445
Elena Rybakina20.2KAZ5132-44Kanton 1/8FNederlaag Nanchang 1/8FNederlaag Nanchang 1/8F
Kanton 1/8F
133+2
 446
Nina Potočnik22.6SLO6132-7---132+1
 447
Alina Silich23.1RUS37132+51---132+1
 448
Gabriella Da Silva Fick19AUS25132-8---132+1
 449
Iga Świątek18.2POL7131+9550---131+1
 450
Johanna Konta28.3GBR16131-9---131-
 451
Karolina Kubanova18.3CZE21131-25-Nederlaag Praag 3 HF
Nederlaag Frydek Mistek KF
Nederlaag Praag 3 HF
Nederlaag Frydek Mistek KF
139+14
 452
Federica Bilardo20.1ITA11130-9-Nederlaag Santa Margherita 7 KFNederlaag Santa Margherita 7 KF130+1
 453
Jana Fett22.8CRO6130-9---130+1
 454
Mai Minokoshi27.4JPN28130-27---130+1
 455
Qianqian Zhao25.4CHN30130-9-Nederlaag Anning 1/8FNederlaag Anning 1/8F130+1
 456
Emma Navarro18.3USA52129+12---129+1
 457
Xiyu Wang18.4CHN31129-10---129+1
 458
Emily Arbuthnott21.9GBR17129+23---129-
 459
Elisabetta Cocciaretto18.6ITA12128-9-Nederlaag Triëst HF
Nederlaag Santa Margherita 7 KF
Nederlaag Triëst HF
Nederlaag Santa Margherita 7 KF
146+37
 460
Su-jeong Jang24.5KOR5127-9Seoel 1/8F-Seoel 1/8F127-
 461
Inês Murta22.2POR2127-9---121-11
 462
Yvonne Cavalle-Reimers27.3ESP15127-24-Nederlaag Santa Margherita 7 KFNederlaag Santa Margherita 7 KF127-
 463
Mayar Sherif23.3EGY1126-9---126-
 464
Silvia Njirić26.1CRO7126+19---126-
 465
Denisa Allertová26.5CZE22125-10---125-
 466
Maya Tahan20.6ISR1125+81-Nederlaag Sajur KF
Nederlaag Meitar 1/8F
Nederlaag Sajur KF
Nederlaag Meitar 1/8F
125-
 467
Angela Fita Boluda20.1ESP16125-9-Nederlaag Marbella HFNederlaag Marbella HF142+38
 468
Olivia Rogowska28.2AUS26124-9---124-
 469
Ksenia Palkina29.7KGZ1123+95---123-
 470
Leylah Fernandez17CAN4122-9---121-
 471
Simona Waltert18.7SUI12121+99---121-
 472
Miriam Bulgaru20.9ROU20121-10---121-1
 473
Garbiñe Muguruza25.9ESP17120-10---120-1
 474
Katy Dunne24.5GBR18120-9---120-1
 475
Nudnida Luangnam32.5THA3120-9-Nederlaag Kyoto 2 KFNederlaag Kyoto 2 KF119-1
 476
Ania Hertel18.8POL8120-9-Nederlaag Praag 3 KFNederlaag Praag 3 KF125+9
 477
Isabelle Wallace23AUS27119-13---118-
 478
Suzan Lamens20.1NED10117+54---117-
 479
Panna Udvardy20.9HUN6117-37-St. Pölten WSt. Pölten W117-
 480
Dalila Spiteri22.3ITA13114-48---114-
 481
Isabella Bozicevic17.8AUS28114-6---114-
 482
Victoria Muntean22.6FRA13114+55-Nederlaag Meitar 1/8FNederlaag Meitar 1/8F111-4
 483
Linnea Malmqvist21.2SWE4114-7---114-
 484
Jessica Ho22.6USA53112-6---112-1
 485
Polina Leykina24.9RUS38110+105-Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Santa Margherita 7 HF
Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Santa Margherita 7 HF
110-3
 486
Oona Orpana18.6FIN1110-6-Nederlaag Praag 3 1/8FNederlaag Praag 3 1/8F110-3
 487
Claire Liu19.3USA54108-3---108-3
 488
Kathinka von Deichmann25.3LIE1108+189---108-3
 489
Gaia Sanesi27.4ITA14108-4---108-3
 490
Oana Georgeta Simion23.5ROU21108-54-Nederlaag Curtea De Argeş F
Nederlaag Frydek Mistek F
Nederlaag Curtea De Argeş F
Nederlaag Frydek Mistek F
110+3
 491
Anna Pribylova21.7RUS39107-1---107-3
 492
Risa Ozaki25.4JPN29106-6---106-3
 493
Nika Radišić19.4SLO7106+31-Nederlaag Triëst 1/8FNederlaag Triëst 1/8F107-
 494
Weronika Falkowska19.2POL9106+7---106-2
 495
Claudia Giovine29.1ITA15106-8-Nederlaag Triëst KFNederlaag Triëst KF114+13
 496
Yuki Naito18.5JPN30105-8---105-1
 497
Sandra Samir21.8EGY2105-6---105-3
 498
Marine Partaud24.8FRA14104+159---104-3
 499
Arianne Hartono23.4NED11104+9-Nederlaag Meitar 1/8FNederlaag Meitar 1/8F105+1
 500
Lorraine Guillermo26.2USA55104-8-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F104-2
 501
Ipek Oz20.1TUR3104-7---87-44
 502
Julia Elbaba25.2USA56103-7---103-1
 503
Rebecca Marino28.7CAN5103-7---102-1
 504
Ysaline Bonaventure25BEL10102-5-Nederlaag Hiroshima KFNederlaag Hiroshima KF92-25
 505
Jacqueline Cabaj Awad23.6SWE5102+12---102-
 506
Magdalena Fręch21.7POL10101-6---101-1
 507
Yuliya Hatouka19.3BLR10101-25-Nederlaag Meitar HFNederlaag Meitar HF129+48
 508
Dejana Radanović23.3SRB7100-5---100-
 509
Riya Bhatia21.9IND5100-20---100-
 510
Barbara Haas23.4AUT299-6---99-
 511
Sara Cakarevic22.5FRA1599-6---99-
 512
Fangzhou Liu23.7CHN3299+74---99-
 513
Angelina Gabueva30.7RUS4099+23---99-
 514
Aneta Laboutkova19.3CZE2399-21-Nederlaag Lawrence 1/8FNederlaag Lawrence 1/8F96-7
 515
Alexandra Perper28.1MDA198-9---98-
 516
Loudmilla Bencheikh18.2FRA1697-9---97-
 517
Julia Grabher23.2AUT397+37---97-
 518
Myrtille Georges28.7FRA1797-9-Nederlaag Meitar HFNederlaag Meitar HF105+19
 519
Nefisa Berberovic20.2BIH197-9-Nederlaag Triëst 1/8F
Székesfehérvár W
Nederlaag Triëst 1/8F
Székesfehérvár W
97+1
 520
Merel Hoedt20NED1296+11---96-
 521
Ekaterina Makarova23.5RUS4196----96-1
 522
Natalia Siedliska23.7POL1195+81-Tabarka 28 WTabarka 28 W95-2
 523
Nika Kukharchuk32.5RUS4295-11-Nederlaag Lawrence HFNederlaag Lawrence HF95-2
 524
Ioana Gaspar36.4ROU2295-11-Nederlaag Curtea De Argeş KF
Nederlaag Focşani HF
Nederlaag Curtea De Argeş KF
Nederlaag Focşani HF
95-2
 525
Tatjana Maria32.1GER1594-11Seoel 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F
Seoel 1/8F
95+2
 526
Elizabeth Halbauer22.1USA5794-54---94-1
 527
Han-na Chang21.5USA5893-30-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F89-13
 528
Irina Fetecau23.4ROU2392-10-St. Pölten WSt. Pölten W84-29
 529
Noa Liauw A Fong19.3NED1392-18---92-1
 530
Kurumi Nara27.7JPN3191-11---91-1
 531
Paula Badosa Gibert21.8ESP1891-11---91-1
 532
Katerina Stewart22.1USA5991+203---91-1
 533
Mai Hontama20JPN3291+7-Nederlaag Kyoto 2 KFNederlaag Kyoto 2 KF99+19
 534
Da-bin Kim22.6KOR691-Seoel 1/8FNederlaag Yeongwol 2 KFNederlaag Yeongwol 2 KF
Seoel 1/8F
82-30
 535
Noelia Zeballos25.3BOL191-13---91+1
 536
Petra Krejsová29.2CZE2490-79---90+1
 537
Tena Lukas24.3CRO890+32---90+1
 538
Deborah Chiesa23.2ITA1690-68-Nederlaag Triëst 1/8FNederlaag Triëst 1/8F90+1
 539
Shuyue Ma20.2CHN3390-16---90-
 540
Yekaterina Dmitrichenko17.9KAZ689-1-Nederlaag Tabarka 27 KF
Nederlaag Şımkent 5 KF
Nederlaag Tabarka 27 KF
Nederlaag Şımkent 5 KF
90+2
 541
Cemre Anil25.8TUR489+3---89-
 542
Nagi Hanatani24.5JPN3389+8-Nederlaag Kyoto 2 KFNederlaag Kyoto 2 KF97+23
 543
Maryna Zanevska26BEL1188-131---88+1
 544
Claudia Hoste Ferrer20.8ESP1988-18---79-27
 545
Gail Brodsky28.2USA6087-18---87+2
 546
Lucia Bronzetti20.7ITA1787-18-Nederlaag Triëst 1/8FNederlaag Triëst 1/8F87+2
 547
Rianna Valdes23USA6186-18-Nederlaag Redding KFNederlaag Redding KF86+1
 547
Angela Kulikov21.4USA6286-18-Nederlaag Redding KFNederlaag Redding KF86+1
 549
Jenny Duerst20.4SUI1386+26---86+1
 550
Eva Vedder19.8NED1486-25-Nederlaag Triëst 1/8F
Nederlaag St. Pölten 1/8F
Nederlaag Triëst 1/8F
Nederlaag St. Pölten 1/8F
86+1
 551
Eléonora Molinaro19LUX286-18---86+1
 552
Cristina Ene23.7ROU2486-17---86+1
 553
Melis Sezer26.2TUR585-1-Nederlaag Bucha 2 KFNederlaag Bucha 2 KF85+1
 554
Dea Herdželaš22.8BIH285-80---85+1
 555
Alba Carrillo Marin23.5ESP2085-40---85+1
 556
Karolína Beránková18.9CZE2585+1---82-7
 557
Michika Ozeki27.4JPN3485+11-Nederlaag Kyoto 2 1/8FNederlaag Kyoto 2 1/8F85+1
 558
Malene Helgø20NOR284+9-Székesfehérvár WSzékesfehérvár W84-
 559
Carson Branstine19CAN683-21---83-
 560
Vanda Lukács26.7HUN783-18-Nederlaag Székesfehérvár HFNederlaag Székesfehérvár HF79-10
 561
Anna Klasen25.8GER1683+43---83+1
 562
Katherine Sebov20.6CAN782-21-Nederlaag Redding KFNederlaag Redding KF82+1
 563
Michaela Hončová26.7SVK682-20---82+1
 564
Dia Evtimova32.3BUL582-9-Nederlaag Meitar 1/8FNederlaag Meitar 1/8F74-16
 565
Chelsea Vanhoutte19.9BEL1281-5-Nederlaag Dijon 2 KFNederlaag Dijon 2 KF81-1
 566
Thaisa Grana Pedretti20.3BRA880-18-Nederlaag Buenos Aires KFNederlaag Buenos Aires KF80-1
 567
Madison Westby23.4USA6380-16---80-1
 568
Marta Kostyuk17.2UKR1079-15---79-1
 569
Kwan Yau Ng22.5HKG278-24Kanton 1/8F-Kanton 1/8F75-7
 570
Romy Kölzer28GER1777+57---77-2
 571
Priscilla Hon21.3AUS2976-13-Nederlaag Hiroshima 1/8FNederlaag Hiroshima 1/8F76-2
 572
Nastja Kolar25.1SLO876-13---76-2
 573
Julia Stamatova26.2BUL675-12---75-4
 574
Ling Zhang29.8HKG374-11---74-4
 575
Eleni Kordolaimi26.5GRE474+36---71-20
 576
Maryna Chernyshova20.2UKR1174+66---74-3
 577
Victoria Duval23.7USA6473+447---73-4
 578
Daria Kruzhkova21.3RUS4373-22-Nederlaag Şımkent 5 1/8FNederlaag Şımkent 5 1/8F73-4
 579
Kristyna Hrabalova23.4CZE2673+18-Nederlaag Praag 3 1/8FNederlaag Praag 3 1/8F73-4
 580
Verónica Cepede Royg27.6PAR172-9---72-4
 581
Jingjing Lu30.3CHN3472-9---72-4
 582
Ange Kajuru17.6JPN3572-9-Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Frydek Mistek 1/8F
Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Frydek Mistek 1/8F
72-5
 583
Anastasia Zakharova17.6RUS4472--Nederlaag Şımkent 5 HFNederlaag Şımkent 5 HF72-3
 584
Sarah-Rebecca Sekulic27.2GER1872-10-Nederlaag Meitar 1/8FNederlaag Meitar 1/8F72-6
 585
Vlada Ekshibarova30.5ISR272-36---72-6
 586
Yukina Saigo23.3JPN3672-10-Nederlaag Yeongwol 2 1/8FNederlaag Yeongwol 2 1/8F72-6
 587
Amy Zhu24.8USA6572-9---72-6
 588
Nuria Brancaccio19.2ITA1871-23-Nederlaag Focşani HFNederlaag Focşani HF71-6
 589
Charlotte Römer25.6ECU171+26---71-7
 590
Kayla Day19.9USA6670-10---70-7
 591
Allura Zamarripa17USA6770-10---70-7
 591
Maribella Zamarripa17USA6870-10-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F70-7
 593
Chiara Grimm22.6SUI1470-9---70-7
 594
Ivana Popovic18.9AUS3070-7---70-7
 595
Ekaterina Vishnevskaya19.7RUS4570-29---70-7
 596
Ivana Jorović22.3SRB869-11---69-7
 597
Rina Saigo18.9JPN3769+15-Nederlaag Yeongwol 2 1/8FNederlaag Yeongwol 2 1/8F64-25
 598
Eduarda Piai27.7BRA969-21-Nederlaag Buenos Aires KFNederlaag Buenos Aires KF69-6
 599
Joanna Garland18.1TPE1368-8---68-6
 600
Audrey Albié24.8FRA1868-8---67-9
 601
Kristina Novak19.1SLO968-6-Nederlaag Lawrence 1/8FNederlaag Lawrence 1/8F68-5
 602
Ye-Xin Ma20.2CHN3568-8-Nederlaag Kyoto 2 HF
Anning W
Nederlaag Kyoto 2 HF
Anning W
85+47
 603
Andrea Ka27.3CAM168-7---63-22
 604
Martyna Kubka18.4POL1267-6---67-3
 605
Başak Eraydın25.2TUR667-5---67-3
 606
Natasha Subhash18USA6967-7---67-4
 607
Fernanda Brito27.5CHI467-61-Nederlaag Buenos Aires KFNederlaag Buenos Aires KF67-4
 608
Aiko Yoshitomi25.9JPN3867+83---67-4
 609
Oana Gavrila21.4ROU2567+1-Curtea De Argeş W
Focşani W
Curtea De Argeş W
Focşani W
76+34
 610
Ana Vrljić35.1CRO966-9---66-3
 611
Nadia Echeverría Alam24.6VEN366-9-Tabarka 27 W
Nederlaag Tabarka 28 F
Tabarka 27 W
Nederlaag Tabarka 28 F
72+23
 612
Jiaxi Lu22.5CHN3666-33---66-3
 613
Julia Rosenqvist21.4SWE664-7-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F64-4
 614
Emma Laine33.4FIN264-7---64-4
 615
Gabriella Taylor21.5GBR1964-7-Nederlaag Marbella FNederlaag Marbella F94+87
 616
Lucrezia Stefanini21.3ITA1964-7-Nederlaag Triëst KF
Nederlaag Santa Margherita 7 KF
Nederlaag Triëst KF
Nederlaag Santa Margherita 7 KF
72+27
 617
Miriana Tona24.6ITA2064-28---64-4
 618
Risa Ushijima23.3JPN3964-5---64-5
 619
Fanny Ostlund22.3SWE763-5-Caïro 4 WCaïro 4 W63-5
 620
Klara Hajkova20.4CZE2763-32-Nederlaag Praag 3 1/8FNederlaag Praag 3 1/8F64+1
 621
Mariana Drazic24.6CRO1063+33---63-5
 622
Magali Kempen21.7BEL1362-1---62-5
 623
Andreea Prisacariu19.5ROU2662+14-Nederlaag Curtea De Argeş KF
Nederlaag Focşani HF
Nederlaag Curtea De Argeş KF
Nederlaag Focşani HF
61-10
 624
Katharina Hering24.5GER1962-6---53-45
 625
Samantha Harris23.7AUS3161-5---61-6
 626
Aurora Zantedeschi18.8ITA2161+19-Nederlaag Tabarka 27 HFNederlaag Tabarka 27 HF65+10
 627
Louisa Chirico23.3USA7061-5---61-5
 628
Stephanie Visscher19.6NED1561-23-Nederlaag Triëst 1/8F
Nederlaag St. Pölten 1/8F
Nederlaag Triëst 1/8F
Nederlaag St. Pölten 1/8F
62-
 629
Julyette Steur24.1GER2061-67---56-28
 630
Emily Fanning24.2NZL360+1---60-4
 631
Marina Yudanov29.9SWE860+65-Nederlaag Dijon 2 HFNederlaag Dijon 2 HF60-4
 632
Paulina Jastrzebska21.7POL1360+19---57-19
 633
Tereza Martincová24.8CZE2859-5---59-3
 634
Shavit Kimchi17.6ISR359+9365-Nederlaag Sajur KF
Nederlaag Meitar 1/8F
Nederlaag Sajur KF
Nederlaag Meitar 1/8F
61+4
 634
Alexa Glatch30USA7159-5-Nederlaag Redding KFNederlaag Redding KF59-3
 636
Victoria Kan24.1RUS4659-6---49-56
 637
Sofia Sewing20.1USA7259+37---59-1
 638
Maria Marfutina22.2RUS4759+136---59-2
 639
Aleksandra Pospelova21.3RUS4859+8---59-2
 640
Gabriela Tatarus19.8ROU2759+8-Nederlaag Curtea De Argeş HF
Nederlaag Focşani F
Nederlaag Curtea De Argeş HF
Nederlaag Focşani F
62+11
 641
Anastasia Nefedova20.6USA7359-8-Nederlaag Lawrence KFNederlaag Lawrence KF59-1
 642
Pemra Özgen33.3TUR758-8---58-1
 643
Tamarine Tanasugarn42.3THA458-8---58-1
 644
Justina Mikulskyte23.6LTU158+39-Nederlaag Bucha 2 KF
Nederlaag Dijon 2 KF
Nederlaag Bucha 2 KF
Nederlaag Dijon 2 KF
59+5
 645
Elysia Bolton19.4USA7457-6-Nederlaag Redding HFNederlaag Redding HF57-1
 646
Anita Husarić25.2BIH357-6-Nederlaag Triëst KFNederlaag Triëst KF66+33
 647
Laura Maluniakova21.5SVK757-11-Nederlaag Bucha 2 1/8F
Nederlaag Székesfehérvár F
Nederlaag Bucha 2 1/8F
Nederlaag Székesfehérvár F
57-
 648
Yi Cho18.3TPE1457+10-Nederlaag Yeongwol 2 KFNederlaag Yeongwol 2 KF58+3
 649
Sadafmoh Tolibova23.2BLR1157+36---57-
 650
Anna Ukolova20.4RUS4957-7-Nederlaag Dijon 2 HFNederlaag Dijon 2 HF57-
 651
Eliessa Vanlangendonck22.4BEL1457+21---57-1
 652
Alexandra Osborne24.4AUS3257-8---57-1
 652
Sviatlana Pirazhenka27BLR1257-29---57-2
 654
Fatma Al-Nabhani28.3OMA156+73---56-1
 655
I-Hsuan Cho19.5TPE1556-39-Nederlaag Yeongwol 2 KFNederlaag Yeongwol 2 KF51-25
 656
Anna Makhorkina22.2RUS5056-39-Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Caïro 4 1/8F
Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Caïro 4 1/8F
57+8
 657
Andrea Renee Villarreal25.4MEX756+37---56+1
 658
Haley Giavara18.9USA7556-26---53-13
 659
Fiona Ganz18.9SUI1555+88---55-1
 660
Laetitia Pulchartova18.6CZE2955-22-Nederlaag Sajur KFNederlaag Sajur KF51-23
 661
Seone Mendez20.3AUS3355+48-Nederlaag St. Pölten 1/8FNederlaag St. Pölten 1/8F55-
 662
Meiling Wang19.5CHN3754-10---54-
 663
Ariana Arseneault17.2CAN854-10---54-
 664
Laura Svatikova25.3SVK854+16-Nederlaag Székesfehérvár KFNederlaag Székesfehérvár KF54-
 665
Julia Payola21.6ESP2154-10-Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Santa Margherita 7 HF
Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Santa Margherita 7 HF
54-
 666
Mathilde Armitano22.2FRA1953-10---53-
 667
María Camila Osorio Serrano17.7COL353+238---53-
 668
Ágnes Bukta25.8HUN853-75---53-
 669
Alycia Parks18.7USA7653-9-Nederlaag Redding KFNederlaag Redding KF53-1
 670
Lou Brouleau24.3FRA2053+40-Nederlaag Meitar HFNederlaag Meitar HF81+105
 671
Lucie Wargnier20.5FRA2152-9---52-2
 672
Sarah Lee26USA7752-9-Nederlaag Lawrence KFNederlaag Lawrence KF52-2
 673
Victoria Mikhaylova18.8RUS5152-9-Nederlaag Focşani KFNederlaag Focşani KF52-2
 674
Ashley Kratzer20.5USA7851-9-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F51-2
 675
Allie Kiick24.2USA7951-56---51-2
 676
Dominique Schaefer20.6PER151-10---51-2
 677
Lena Lutzeier24.6GER2151-10---51-2
 678
Tiffany William25.1GBR2051+131-Nederlaag Sajur HFNederlaag Sajur HF55+20
 679
Ylona-Georgiana Ghioroaie21.4ROU2851-10---51-2
 680
Lou Adler23.4FRA2251-10-Nederlaag Meitar 1/8FNederlaag Meitar 1/8F52+8
 681
Daria Lodikova23.3RUS5251+44---51-4
 682
Noelia Bouzo Zanotti20ESP2251+51-Ceuta WCeuta W51-4
 683
Manca Pislak22SLO1051-10---48-21
 684
Aleksandra Pitak18.3GBR2151+4---51-3
 684
Katarzyna Pitak20.9GBR2251+4---51-3
 686
Ari Matsumoto21.8JPN4050-11---50-3
 687
Jessica Pieri22.3ITA2250-19---50-3
 688
Corinna Dentoni30.1ITA2350+49-Nederlaag Triëst 1/8FNederlaag Triëst 1/8F51+6
 689
Andrea Weedon30.5GUA150-28---40-71
 690
Megumi Nishimoto26.1JPN4149-219-Nederlaag Kyoto 2 1/8FNederlaag Kyoto 2 1/8F50-1
 691
Erika Vogelsang24.5NED1649-66---40-65
 692
Astrid Brune Olsen20.2NOR349-13---49-2
 693
Madeleine Kobelt27.4USA8048-12---48-3
 694
Jada Hart21.4USA8148-12-Nederlaag Redding HFNederlaag Redding HF48-3
 695
Anastasia Frolova25.2RUS5348-45---48-3
 696
Caroline Werner23.4GER2248-12---48-3
 697
Misaki Matsuda21JPN4248+67---48-3
 698
María Paulina Pérez García23.6COL448-12-Buenos Aires WBuenos Aires W48-4
 699
Ani Vangelova26.1BUL748-12-Nederlaag Tabarka 27 1/8FNederlaag Tabarka 27 1/8F48-4
 700
Alizé Lim29.1FRA2347-10---47-5
 701
Barbara Bonić27.2SRB947-30---47-5
 702
Angelica Raggi20.8ITA2447+27-Nederlaag Tabarka 27 HFNederlaag Tabarka 27 HF51+18
 703
Louise Kwong24.6CAN947-10---47-4
 704
Haine Ogata26JPN4347+161---47-4
 705
Viktoriia Dema18.8UKR1247-10-Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Frydek Mistek KF
Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Frydek Mistek KF
48+4
 705
Paula Arias Manjón19.5ESP2347+62-Nederlaag Curtea De Argeş KFNederlaag Curtea De Argeş KF38-71
 707
Anastasia Sukhotina19.5RUS5447-58-Nederlaag Şımkent 5 1/8FNederlaag Şımkent 5 1/8F47-2
 708
Alexandra Riley28.4USA8247-10---47-2
 709
Margaux Rouvroy18.4FRA2446-2---46-2
 710
Catalina Pella26.6ARG346-11---46-3
 711
Daniela Vismane19LAT446-65---46-1
 712
Lisa Ponomar22.3GER2346-4-Nederlaag Triëst KF
Nederlaag Santa Margherita 7 1/8F
Nederlaag Triëst KF
Nederlaag Santa Margherita 7 1/8F
55+53
 713
Jada Robinson20.6USA8346-13-Nederlaag Lawrence KFNederlaag Lawrence KF46-1
 714
Dewi Dijkman21NED1746-55---36-76
 715
Marie Temin27.1FRA2546-14-Nederlaag Dijon 2 FNederlaag Dijon 2 F46-
 716
Gergana Topalova19.5BUL846-40-Nederlaag Triëst KF
Nederlaag St. Pölten HF
Nederlaag Triëst KF
Nederlaag St. Pölten HF
46-
 717
Alica Rusova21.6SVK946-14-Nederlaag Praag 3 1/8FNederlaag Praag 3 1/8F46-1
 718
Zhibek Kulambayeva19.4KAZ746-16-Anning WAnning W46+1
 719
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez28.5ESP2446-15-Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Ceuta HF
Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Ceuta HF
46-1
 720
Amber Washington25.1USA8446+6-Nederlaag Lawrence HFNederlaag Lawrence HF46-1
 721
Deniz Khazaniuk24.8ISR445-15---45-1
 722
Tess Sugnaux24.5SUI1645+103---45-1
 723
Shelly Bereznyak19.1ISR545-9-Nederlaag Sajur KFNederlaag Sajur KF45-1
 724
Hailey Baptiste17.8USA8544+74---44-1
 725
Kailin Zhang29.6CHN3844-10---44-1
 726
Fernanda Contreras Gomez21.9MEX844+37-Santa Margherita 7 WSanta Margherita 7 W44-1
 727
Chinatsu Shimizu25.3JPN4444-11---34-78
 728
Yuriko Miyazaki23.8JPN4544-11---44-
 729
Kylie Collins16.7USA8644-11---44-
 730
Chompoothip Jandakate23.8THA544-10---40-25
 731
Anastasia Kulikova19.5FIN344-10-Nederlaag Székesfehérvár HFNederlaag Székesfehérvár HF44+1
 732
Gyulnara Nazarova21.5RUS5544-10---44-
 733
Anastasiya Poplavska17.8UKR1344-10---44-
 734
Jelena Stojanovic22.4AUS3444-37---44-
 735
Lara Escauriza20.9PAR243+144-Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag St. Pölten KF
Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag St. Pölten KF
44+4
 736
Anna Ureke19.8RUS5643-12-Nederlaag Bucha 2 KF
Tabarka 28 W
Nederlaag Bucha 2 KF
Tabarka 28 W
43-1
 737
Nicole Gadient21.1SUI1743+13-Nederlaag Tabarka 27 KF
Nederlaag Tabarka 28 HF
Nederlaag Tabarka 27 KF
Nederlaag Tabarka 28 HF
43-1
 738
Emilie Lindh Gallagher19.6GBR2343+14---43+2
 739
Ana Lantigua De La Nuez19ESP2543+55-Nederlaag Marbella KFNederlaag Marbella KF46+20
 740
Ulyana Ayzatulina23.6RUS5742-12---42-
 741
Isabelle Haverlag18.5NED1842-49---42-2
 742
Yuqi Sheng23.6CHN3942+76-Nederlaag Anning FNederlaag Anning F42-2
 743
Man Ying Ng23.4HKG442-12---42-2
 744
Chengyiyi Yuan19CHN4042-12-Nederlaag Anning 1/8FNederlaag Anning 1/8F42+3
 745
Bojana Marinković22.8SRB1042-11-Nederlaag Bucha 2 KF
Caïro 4 W
Nederlaag Bucha 2 KF
Caïro 4 W
42-2
 746
Veronika Pepelyaeva18.1RUS5841+232-Şımkent 5 WŞımkent 5 W41-2
 747
Amber Marshall18.1AUS3541-4-Nederlaag Yeongwol 2 KFNederlaag Yeongwol 2 KF42+8
 748
Gloria Ceschi21.3ITA2541-13---41-1
 749
Maria Vittoria Viviani20.5ITA2641+24---31-91
 750
Elena Milovanovic18.6SRB1141-12---41-
 751
Chanelle Van Nguyen25.6USA8741-12---41-
 752
Elena Malygina19.3EST241-11-Nederlaag Praag 3 KF
Nederlaag Frydek Mistek 1/8F
Nederlaag Praag 3 KF
Nederlaag Frydek Mistek 1/8F
49+57
 753
Valentina Ivanov18.4NZL440-11-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F40-5
 753
Hua-Chen Lee26TPE1640-40---36-31
 755
Federica Arcidiacono26.4ITA2740-11---40+2
 756
Yasmine Mansouri18.3FRA2640-11---40+2
 757
Mira Antonitsch20.7AUT440+157---40-
 758
Karola Bejenaru22.2ROU2940-10-Nederlaag Curtea De Argeş HF
Nederlaag Focşani HF
Nederlaag Curtea De Argeş HF
Nederlaag Focşani HF
40-1
 759
Holly Verner26.3USA8840-10-Nederlaag Anning 1/8FNederlaag Anning 1/8F36-33
 760
Ziyue Sun23.1CHN4140-9---40-1
 761
Georgia Crăciun20.1ROU3039-8---39-1
 762
Antonia Lottner23GER2439-8---39-1
 763
Hind Abdelouahid20.5USA8939-8-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F39-1
 764
Montserrat González25.2PAR339+79---39-1
 765
Lena Rüffer21GER2539-125---39-2
 766
Angeles Moreno Barranquero20.1ESP2639-6-Nederlaag Marbella KF
Ceuta W
Nederlaag Marbella KF
Ceuta W
42+20
 767
Mylène Halemai18FRA2738-6---38-1
 768
Estrella Cabeza Candela32.5ESP2738-6---38-1
 769
Elina Nepliy21.8RUS5938-23---38-1
 770
Caroline Romeo25.1FRA2838-5---38-1
 770
Yeong Won Jeong23.5KOR738-51-Nederlaag Yeongwol 2 1/8FNederlaag Yeongwol 2 1/8F38-1
 770
Polina Golubovskaya20.4RUS6038-5---38-1
 773
Daria Kuczer20.5POL1438-43---38-1
 774
Verena Hofer22ITA2838-16---28-102
 775
Sabastiani Leon27.4USA9038+28---38-
 776
Yanni Liu20.2CHN4237-7---37-1
 777
Maria Mateas20.1USA9137-7---37-1
 778
Mananchaya Sawangkaew17.1THA637-6---37-1
 779
Supapitch Kuearum17.4THA737-4-Nederlaag Yeongwol 2 HFNederlaag Yeongwol 2 HF41+27
 780
Julieta Estable22.1ARG437-40-Nederlaag Buenos Aires 1/8FNederlaag Buenos Aires 1/8F37-
 781
Anna Popescu22.1GBR2437-5-Tabarka 27 W
Nederlaag Tabarka 28 F
Tabarka 27 W
Nederlaag Tabarka 28 F
43+46
 782
Dariya Detkovskaya19.5KAZ837-71-Nederlaag Lawrence 1/8FNederlaag Lawrence 1/8F37-
 782
Petra Januskova28.5CAN1037-156---31-65
 784
Tessah Andrianjafitrimo20.9FRA2937-6---37+1
 785
Angelina Zhuravleva22.8RUS6137-6-Nederlaag Şımkent 5 1/8FNederlaag Şımkent 5 1/8F29-83
 786
Jennifer Elie32.9USA9236+3---36+1
 787
Maria Fonte17.6POR336-7---36+1
 788
Adrienn Nagy18.4HUN936-7-Nederlaag Székesfehérvár HFNederlaag Székesfehérvár HF36+1
 789
Ingrid Vojcinakova25.8SVK1036+27---26-109
 790
Melanie Stokke22.9NOR436-8---36+2
 791
Vinciane Remy21.9FRA3036-8-Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Dijon 2 F
Nederlaag Marbella 1/8F
Nederlaag Dijon 2 F
37+10
 792
Alexandra Viktorovitch18.9SWE936-8---36+3
 793
Anna Iakovleva21.7RUS6236-8---36+2
 794
Si Qi Liu24.6CHN4336+8-Nederlaag Anning FNederlaag Anning F36+1
 795
Dasha Ivanova22.9USA9336-9---26-106
 796
Anna Kubareva18.6BLR1336-4-Nederlaag Meitar HFNederlaag Meitar HF64+176
 797
Monica Robinson24.4USA9435-7---35+1
 798
Minami Akiyama24.3JPN4635-21-Nederlaag Caïro 4 KFNederlaag Caïro 4 KF35-
 799
Patricia Boentgen21.8GER2635-12---31-45
 800
Joanne Zuger18.8SUI1835+6---35+1
 800
Tiphanie Fiquet19.3FRA3135-7-Nederlaag Lawrence HFNederlaag Lawrence HF35+1
 802
Pauline Parmentier33.6FRA3234-97---34+1
 803
Federica Rossi18.2ITA2934-8---34+1
 804
Federica Sacco17.4ITA3034-8---34+1
 805
Adesuwa Osabuohien24.8USA9534-5-Nederlaag Caïro 4 1/8FNederlaag Caïro 4 1/8F34-1
 806
Emeline Dartron19.4FRA3334-5---34-1
 807
Ekaterina Ovcharenko18.7RUS6334+234---34-2
 808
Federica Prati23.6ITA3134+2-Nederlaag Triëst 1/8F
Nederlaag Caïro 4 KF
Nederlaag Triëst 1/8F
Nederlaag Caïro 4 KF
35+11
 809
Melany Krywoj21.5ARG534-5---34-1
 810
Gemma Lairon Navarro18.6ESP2834-5---34-1
 811
Melissa Morales28.7GUA234-43-Nederlaag Buenos Aires 1/8FNederlaag Buenos Aires 1/8F24-112
 812
Marie Mettraux19.4SUI1934-6---34-
 813
Kelly Williford24.8DOM134+65---34-
 814
Eva Garkusha17.6RUS6433+374---33-
 815
Katarina Zavatska19.6UKR1433-16---33-
 816
Sofía Luini26.8ARG633+43-Nederlaag Buenos Aires KFNederlaag Buenos Aires KF33-
 817
Lucia Cortez Llorca19.2ESP2933-6---33-
 818
Evgeniya Burdina18.6RUS6533+96-Nederlaag Şımkent 5 1/8FNederlaag Şımkent 5 1/8F33-
 819
Ashmitha Easwaramurthi30.1IND633-6-Nederlaag Yeongwol 2 1/8F
Nederlaag Anning KF
Nederlaag Yeongwol 2 1/8F
Nederlaag Anning KF
33-
 820
Tamara Malesevic18.9SRB1233+1---33-1
 821
Nora Ayala Serra19.8ESP3033-7---32-11
 822
Yidi Yang19.7CHN4433+154---33-
 823
Qinwen Zheng16.9CHN4532-8---32-
 824
Anna Gabric21.3GER2732+5---32-
 825
Julie Gervais28.1FRA3432-8---32-2
 826
Giulia Crescenzi23.4ITA3232+92---32-5
 827
Petia Arshinkova21.3BUL932-5-Nederlaag Triëst KF
Nederlaag St. Pölten HF
Nederlaag Triëst KF
Nederlaag St. Pölten HF
32-6
 828
Caijsa Hennemann18.4SWE1031-4---31-6
 829
Emiliana Arango18.7COL531-3-Nederlaag St. Pölten KFNederlaag St. Pölten KF31-6
 829
Lulu Sun18.4SUI2031-3---31-6
 831
Melis Yasar19.3SWE1131+29-Nederlaag Marbella KFNederlaag Marbella KF39+65
 832
Georgia Brescia23.5ITA3331-154---31-6
 833
Susan Bandecchi21.2SUI2131+415-Nederlaag Triëst HFNederlaag Triëst HF49+140
 834
Lisa Matviyenko21.9GER2831-4---31-7
 835
Kotomi Takahata29.8JPN4731-4-Nederlaag Kyoto 2 1/8FNederlaag Kyoto 2 1/8F32+5
 835
Valeriya Yushchenko20.2RUS6631+1---31-2
 837
Kseniya Yersh18.6BLR1431+77-Nederlaag Şımkent 5 KFNederlaag Şımkent 5 KF31-5
 838
Patcharin Cheapchandej24.7THA831-47---30-16
 839
Lenka Stara19.4SVK1131-7---31-4
 840
Magdaléna Rybáriková30.9SVK1230-455---30-8
 841
Tamara Korpatsch24.3GER2930-129---30-8
 842
Katerina Mandelikova16.2CZE3030-9---30-8
 842
Anna Remondina30.2ITA3430-46---30-8
 844
Gabriella Price16.2USA9630-10---30-8
 845
Emily Seibold19.7GER3030-10---30-8
 846
Bunyawi Thamchaiwat21.1THA930-90-Nederlaag Lawrence FNederlaag Lawrence F20-126
 847
Joanna Zawadzka22.5POL1530-8-Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Székesfehérvár KF
Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Székesfehérvár KF
31+2
 848
Anna Šišková18.2CZE3130-91-Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Frydek Mistek 1/8F
Nederlaag Praag 3 1/8F
Nederlaag Frydek Mistek 1/8F
31+2
 849
Elena-Teodora Cadar25.5ROU3130-3---26-51
 850
Akvile Parazinskaite22.7LTU229-10---29-7
 851
Nadia Ravita25.2INA429-10---29-7
 852
Mathilde Dury21.2BEL1529-10---29-7
 853
María Lourdes Carlé19.5ARG729+302-Nederlaag Buenos Aires 1/8FNederlaag Buenos Aires 1/8F29-7
 854
So Hee Jung25.4KOR829-10---29-7
 854
Stacey Fung22.6CAN1129+103---29-7
 856
Anna Arkadianou18.2GRE529-4---29-7
 857
Mia Eklund24.8FIN429-19---29-7
 858
Fiona Codino24FRA3529-13---28-16
 859
Himari Sato17.4JPN4829+92-Nederlaag Kyoto 2 1/8FNederlaag Kyoto 2 1/8F30+4
 860
Katarina Kuzmova18.1SVK1329-13-Nederlaag Székesfehérvár FNederlaag Székesfehérvár F29-5
 861
Shahar Biran21ISR629-13---29-5
 862
Camilla Scala25.1ITA3529-103-Nederlaag Santa Margherita 7 1/8FNederlaag Santa Margherita 7 1/8F25-49
 863
Irina Ramialison28.2FRA3628-13---28-6
 864
Zuzana Zlochova29.6SVK1428-13---28-6
 865
Ola Abou Zekry32.2EGY328-12---28-7
 866
Aunchisa Chanta17THA1028-12-Nederlaag Yeongwol 2 HFNederlaag Yeongwol 2 HF32+37
 867
Ali Collins19.3GBR2528+124---28-4
 867
Mara Schmidt27.5USA9728-12---28-6
 869
Julia Kimmelmann25.9GER3128-49---28-6
 870
Dominique Karregat23.9NED1928-64---28-7
 871
Rosa Vicens Mas19.2ESP3128-22-Nederlaag Marbella 1/8FNederlaag Marbella 1/8F29+4
 872
Nicole Nadel19.2ISR728+83-Nederlaag Sajur KFNederlaag Sajur KF28-6
 873
Gabriella Mujan19.2NED2028+9---28-6
 874
Margarita Lazareva28.9RUS6728+9-Nederlaag Bucha 2 1/8F
Nederlaag Caïro 4 KF
Nederlaag Bucha 2 1/8F
Nederlaag Caïro 4 KF
28-6
 875
Xinyu Wang17.9CHN4627-19-Nanchang WNanchang W307+629
 876
Rania Azziz17.9FRA3727-19---27-5
 877
Stephanie Wagner24.9GER3227-19---27-5
 877
Min-Hwa Yu31.4KOR927-49---27-5
 879
Maria Krupenina18.5RUS6827+9120---27-5
 880
Yuki Chiang24USA9827-19---27-5
 881
Jazmin Ortenzi17.8ARG827-8-Nederlaag Buenos Aires HFNederlaag Buenos Aires HF27-5
 882
Maria Masini25.6ITA3627-20---21-73
 883
Michaela Bayerlová20.7CZE3227-20-Nederlaag Lawrence 1/8FNederlaag Lawrence 1/8F27-4
 884
Sowjanya Bavisetti25.7IND727-20---27-5
 885
Andreea Ghitescu22.5ROU3227-66---27-5
 886
Raphaelle Lacasse19CAN1227-19-Nederlaag Buenos Aires FNederlaag Buenos Aires F27-6
 887
Tatiana Búa29.6ARG927-18---27-6
 888
Radina Rakic20.6AUT527-20-Nederlaag St. Pölten KFNederlaag St. Pölten KF27-6
 889
Warona Mdlulwa19.5RSA227-20-Nederlaag Santa Margherita 7 1/8FNederlaag Santa Margherita 7 1/8F27-6
 890
Nathaly Kurata26.5BRA1027-19---27-6
 891
Sophia Whittle22USA9926-19---26-6
 892
Denisa Hindova17.1CZE3326-18-Nederlaag Praag 3 KFNederlaag Praag 3 KF35+97
 893
Barbora Miklová21.4CZE3426-18---26-6
 894
Ayumi Koshiishi19.1JPN4926-14-Nederlaag Kyoto 2 1/8FNederlaag Kyoto 2 1/8F27+3
 895
Anastasia Shaulskaya22.3RUS6926-29-Nederlaag Santa Margherita 7 1/8FNederlaag Santa Margherita 7 1/8F25-14
 896
Ana Filipa Santos23.5POR426-19---25-16
 897
Adelina Baravi20RUS7026+11---26-7
 898
Bianca Andreescu19.2CAN1325+146---25-7
 899
Victoria Bosio24.9ARG1025-15---25-7
 900
Elina Avanesyan16.9RUS7125+9099-Nederlaag Marbella KF
Nederlaag Şımkent 5 F
Nederlaag Marbella KF
Nederlaag Şımkent 5 F
34+96
 901
Camila Romero20.9ECU225+131---25-6
 902
Darya Astakhova17.6RUS7225-11-Nederlaag Praag 3 1/8FNederlaag Praag 3 1/8F26+1
 903
Charmaine Seah19.5SIN125-22---25-5
 904
Yu-Ting Hsieh22.5TPE1725-11-Nederlaag Kyoto 2 KFNederlaag Kyoto 2 KF33+85
 905
Sevil Yuldasheva17.6UZB525-11---25-4
 906
Martina Spigarelli27.3ITA3725-118---21-53
 907
Mary Closs24USA10025-12-Nederlaag Redding 1/8FNederlaag Redding 1/8F25-6
 908
Jasmine Paolini23.6ITA3824-284---24-6
 909
Abbie Myers25.1AUS3624-24---24-7
 910
Eline Audenaert20.2BEL1624-24---24-7
 910
Sinhee Kim25.5KOR1024-24---24-7
 912
Sunam Jeong23.2KOR1124+78---24-7
 913
Lisa Zaar19.3SWE1224-25---24-7
 913
Linda Prenkovic26.7GER3324-25---24-7
 915
Alise Cernecka18.7LAT524-25---23-12
 916
Daria Nazarkina20.1RUS7324-40---24-6
 917
Noelly Nsimba23.7CAN1424-14-Nederlaag Sajur FNederlaag Sajur F30+61
 918
Carmen Schultheiss20.2GER3424-14---24-6
 919
Valeriya Urzhumova22.3RUS7424-27---24-6
 920
Sesil Karatantcheva30.1BUL1023-24---23-6
 921
Anna Turati22.2ITA3923-24---23-6
 922
Stefania Rogozinska Dzik18.1POL1623-23---23-7
 923
Maia Lumsden21.6GBR2623-22---23-7
 924
Fernanda Labrana20.5CHI523-22---23-7
 925
Jennifer Luikham19.9IND823-19-Nederlaag Tabarka 28 1/8FNederlaag Tabarka 28 1/8F23-7
 926
Shanshan Guo23.1CHN4723-9---23-7
 927
Sravya Chilakalapudi19.6IND923-20---23-7
 928
Michele Zmau23.3ITA4022-17---22-8
 929
Taisya Pachkaleva18.4RUS7522+175-Bucha 2 WBucha 2 W32+104
 930
Maelys Bougrat17.4FRA3822-18---22-7
 931
Shiho Akita29.6JPN5022+389-Nederlaag Kyoto 2 KFNederlaag Kyoto 2 KF31+93
 932
Chiraz Bechri21.1TUN222-19---16-112
 933
Claudia Coppola24.7ITA4122+81---22-6
 934
Amanda Carreras29.3GBR2722+74---22-8
 935
Snehal Mane20.4IND1022-16---22-8
 936
Joelle Kissell28.2USA10122-16---22-8
 937
Katsiaryna Skachkova21.4BLR1522--Nederlaag Santa Margherita 7 1/8FNederlaag Santa Margherita 7 1/8F22-8
 938
Ilay Yoruk17.8TUR822----22-8
 939
Ho-ching Wu28HKG522-17---22-8
 940
Chloé Paquet25.2FRA3921-30-Nederlaag Zhengzhou 1/8FNederlaag Zhengzhou 1/8F22+5
 941
Angele Devaux17.9FRA4021-17---21-7
 941
Emma Renard16.7FRA4121-17---21-7
 941
Laura Thorpe32.3FRA4221-17---0-1266
 944
Julia Oczachowska19POL1721-17-Nederlaag Bucha 2 1/8FNederlaag Bucha 2 1/8F21-6
 944
Natasha Palha25.6IND1121-17---21-6
 944
Ayla Aksu23.1TUR921-17---20-21
 947
Anri Nagata19.3JPN5121+147---21-5
 947
Ayumi Miyamoto18.7JPN5221-111-Nederlaag Lawrence FNederlaag Lawrence F20-22
 949
Lisa Pigato16.2ITA4221-4-Nederlaag Triëst 1/8F
Nederlaag Tabarka 28 HF
Nederlaag Triëst 1/8F
Nederlaag Tabarka 28 HF
22+9
 949
Gozal Ainitdinova21KAZ921-19---21-4
 949
Nika Shytkouskaya20.6BLR1621-19---21-4
 952
Zhuoma Ni Ma18.7CHN4821-20---21-4
 953
Manon Leonard18.6FRA4321-20---21-4
 954
Jelena Simić27.5BIH421-19---21-4
 955
Tamachan Momkoonthod22.4THA1121-19-Nederlaag Yeongwol 2 FNederlaag Yeongwol 2 F26+54
 956
Soumeya Anane26GBR2821-35---21-4
 957
Aubane Droguet16.7FRA4420-18---20-4
 958
Mihaela Djakovic17.8SRB1320-35-Nederlaag Székesfehérvár 1/8FNederlaag Székesfehérvár 1/8F20-4
 959
Anastasia Tikhonova18.6RUS7620-19---20-4
 960
Jessica Hinojosa Gomez21.9MEX920-19---20-4
 961
Maria Gutierrez Carrasco22ESP3220-19---20-4
 961
Mell Reasco Gonzalez17.1ECU320-4---20-4
 963
Verena Meliss22.1ITA4320-20-Nederlaag Santa Margherita 7 KFNederlaag Santa Margherita 7 KF20-5
 963
Layne Sleeth18CAN1520-20---20-6
 965
Julia Glushko29.7ISR820-18-Nederlaag Meitar KFNederlaag Meitar KF35+171
 965
Jia Ren19.2CHN4920-18---20-6
 967
Martina Capurro Taborda21.7ARG1120-18---20-5
 967
Noel Saidenova17.6RUS7720--Nederlaag Şımkent 5 1/8FNederlaag Şımkent 5 1/8F20-5
 969
Mio Kozaki15.6JPN5320-19-Nederlaag Yeongwol 2 1/8FNederlaag Yeongwol 2 1/8F20-6
 970
Elaine Genovese28.6MLT120-19---20-7
 971
Sathwika Sama19.5IND1220-17-Nederlaag Caïro 4 1/8FNederlaag Caïro 4 1/8F19-20
 972
Punnin Kovapitukted16.6THA1220-1-Nederlaag Yeongwol 2 1/8FNederlaag Yeongwol 2 1/8F19-20
 973
Elizaveta Koklina18.1RUS7820+68---20-5
 974
Vasilisa Aponasenko22.8RUS7920-19---20-5
 975
Kennedy Shaffer22.3USA10219-18---19-5
 975
Iva Zelic18.2CRO1119+9024---19-5
 975
Zuzanna Szczepanska17POL1819-18---19-5
 975
Kiko Nishizato22.2JPN5419-18---19-5
 979
Maria Jose Luque Moreno23.2ESP3319-15---19-6
 980
Xinyu Cai18.2CHN5019-15---19-6
 981
Ashlyn Krueger15.3USA10319-15---19-6
 982
Mana Kawamura18.1JPN5519+190-Nederlaag Kyoto 2 1/8F
Nederlaag Anning KF
Nederlaag Kyoto 2 1/8F
Nederlaag Anning KF
20+7
 983
Lina Glushko19.6ISR919+8-Nederlaag Sajur KF
Nederlaag Meitar KF
Nederlaag Sajur KF
Nederlaag Meitar KF
34+175
 983
Eunhye Lee19.3KOR1219-15---19-5
 985
Beatrice Lombardo23.5ITA4419-15---19-4
 985
Annick Melgers20.3NED2119-32---19-4
 987
Ziyi Yang20.9CHN5119-16---19-5
 988
Oleksandra Oliynykova18.6CRO1219-14-Nederlaag Anning KFNederlaag Anning KF19-6
 988
Stephanie Kent29.4USA10419+12-Nederlaag Lawrence 1/8FNederlaag Lawrence 1/8F19-6
 990
Magalie Girard36.5FRA4518-11-Nederlaag Triëst 1/8FNederlaag Triëst 1/8F19+10
 990
Priscilla Heise29.2FRA4618-11---18-6
 990
Vivian Wolff20.9GER3518-11---18-6
 990
Constance Branstine22.3USA10518-11---18-6
 990
Alejandra Ferrer Rodriguez17.6ESP3418-11---18-6
 990
Kate Paulus20USA10618-11---18-6
 990
Maria Pages Mere18.3ESP3518-11---18-6
 990
Laura Masic17.8CRO1318+9010---18-6
 998
Victoria Emma20.1USA10718-12---18-5
 998
Sonya Latycheva25.2CAN1618-12---18-5
 998
Ester Masuri29.7ISR1018+9001---18-5