ATP | Enkelspel | Off. WTA Dubbelspel | 5W Projectie | WTA Dubbelspel Live | WTA Dubbelspel Race Live | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 WTA Dubbelspel Live

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
WTA Dubbelspel Live
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (GS/WTA/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
1HP
Elise Mertens28BEL7560
21
Su-wei Hsieh38TWN7370
31
Storm Hunter29AUS7285San Diego KF72957600
4HP
Laura Siegemund35GER6200
54
Gabriela Dabrowski31CAN6045
6HP
Erin Routliffe28NZL5695-185
7HP
Vera Zvonareva39RUS5075
86
Nicole Melichar30USA5070San Diego KF50805385
95
Taylor Townsend27USA4950
109
Ellen Perez28AUS4945San Diego KF49605265
Advertentie
111
Jessica Pegula30USA4825+1+194San Diego HF49555130
129
Luisa Stefani26BRA4655-1
131
Coco Gauff19USA4630
147
Demi Schuurs30NED4595
151
Kateřina Siniaková27CZE4585+107San Diego KF46724977
168
Desirae Krawczyk30USA4460+15San Diego HF45904765
1710
Beatriz Haddad Maia27BRA3731
18HP
Marie Bouzková25CZE3706
194
Shuko Aoyama36JPN3543Nederlaag San Diego 1/8F
207
Lyudmyla Kichenok31UKR3495
214
Ena Shibahara26JPN3479
2217
Leylah Fernandez21CAN3440
237
Jeļena Ostapenko26LAT3418
241
Barbora Krejčíková28CZE3190
2518
Xinyu Wang22CHN2985
266
Giuliana Olmos30MEX2900Nederlaag San Diego KF
275
Hao-ching Chan30TWN2733Nederlaag San Diego KF
2826
Miyu Kato29JPN2605+1
29 NHP 
 (32) 
Ulrikke Eikeri31NOR2530+3+87San Diego HF26602835
3021
Caroline Dolehide25USA2503
3126
Aldila Sutjiadi28INA2455-3-160
3231
Sara Sorribes Tormo27ESP2445-1
3327
Alycia Parks23USA2308
3426
Magda Linette32POL2263
35 NHP 
 (38) 
Hanyu Guo25CHN2111+3+125San Diego HF22412416
367
Yifan Xu35CHN2005Nederlaag San Diego 1/8F
372
Caroline Garcia30FRA2003
3834
Ingrid Neel25EST1999-3-100
3911
Monica Niculescu36ROU1940
401
Bethanie Mattek-Sands38USA1923
4138
Alexandra Panova34RUS1885
4228
Eri Hozumi30JPN1853San Diego KF19402245
4339
Heather Watson31GBR1832
4410
Anna Danilina28KAZ1825Nederlaag Austin KF
45HP
Xinyu Jiang24CHN1821
467
Victoria Azarenka34BLR1811
4720
Makoto Ninomiya29JPN1796+8San Diego KF18832188
4841
Cristina Bucșa26ESP1785
499
Zhaoxuan Yang29CHN1782
5042
Oksana Kalashnikova33GEO1774+1+25Austin KF18181970
Advertentie
511
Kristina Mladenovic30FRA1759-1
5247
Ingrid Gamarra Martins27BRA1739
53HP
Jasmine Paolini28ITA1717+2
5429
Nadiia Kichenok31UKR1686-1-50Austin KF17241876
5542
Tereza Mihalíková25SVK1656+1Austin HF17191806
5627
Marta Kostyuk21UKR1648+1
5743
Anna Bondár26HUN1634-3-100
582
Veronika Kudermetova26RUS1630
5945
Fang-Hsien Wu24TWN1610+1Nederlaag San Diego 1/8F
6041
Irina Khromacheva28RUS1600+1Nederlaag Austin KF
6126
Asia Muhammad32USA1556+1
6240
Yana Sizikova29RUS1553+1Nederlaag Austin KF
6345
Greet Minnen26BEL1548-4-79
6438
Markéta Vondroušová24CZE1540
651
Sara Errani36ITA1489
661
Tímea Babos30HUN1485
6735
Bernarda Pera29USA1479
682
Shuai Zhang35CHN1462+54Nederlaag Austin KF
691
Latisha Chan34TWN1407
7066
Katarzyna Piter33POL1345+1Nederlaag San Diego 1/8F
7137
Lidziya Marozava31BLR1332+1-2San Diego KF14191724
7258
Ekaterina Alexandrova29RUS1323+1
7366
Iryna Shymanovich26BLR1296-3-60Nederlaag Austin 1/8F
7437
Kimberley Zimmermann28BEL1292+2+54San Diego KF13791684
7539
Aliaksandra Sasnovich29BLR1278
7671
Maia Lumsden26GBR1236+1Nederlaag Austin 1/8F
77 NHP 
 (78) 
Angelica Moratelli29ITA1223+1Nederlaag San Diego 1/8F
7841
Miriam Kolodziejová26CZE1191+1Nederlaag San Diego 1/8F
7932
Elena-Gabriela Ruse26ROU1190-5-110
8079
Danielle Collins30USA1174+1Nederlaag Austin 1/8F
8161
Yanina Wickmayer34BEL1169+2+18Austin HF12341321
8265
Elixane Lechemia32FRA1167-1Nederlaag Austin 1/8F
8359
Sophie Chang26USA1162-1Nederlaag Austin 1/8F
84HP
Camilla Rosatello28ITA1145Nederlaag San Diego 1/8F
85 NHP 
 (89) 
Peyton Stearns22USA1125+4+54Nederlaag Austin KF
8682
Anna Sisková22CZE1125-1Nederlaag Austin 1/8F
8738
Dalila Jakupović32SLO1125-1
8856
Arantxa Rus33NED1123-1
8953
Sabrina Santamaria31USA1084-1-31Nederlaag Austin 1/8F
90HP
Olivia Gadecki21AUS1073+48Austin HF11381225
9159
Olivia Nicholls29GBR1030+3+48Austin HF10951182
9284
Amina Anshba24RUS1008-1Nederlaag Hammamet 2 KF
9327
Viktória Hrunčáková25SVK1006-1
9477
Bibiane Schoofs35NED987+6+73Austin HF10521139
9544
Jennifer Brady28USA985-2
9672
Anastasia Dețiuc25CZE964-1
9711
Alexa Guarachi33CHI956-1
9887
Naiktha Bains26GBR956-1
9964
Katarzyna Kawa31POL953+12+83Austin HF10181105
10057
Angela Kulikov25USA927-2Nederlaag Austin 1/8F
Advertentie
10174
Diane Parry21FRA914-2
10254
Aliona Bolsova26ESP912-1
103102
Linda Nosková19CZE906-1
10493
Despina Papamichail31GRE902-1Nederlaag San Diego 1/8F
10529
Sofia Kenin25USA901-1
106103
Valeriya Strakhova28UKR894-1Nederlaag San Diego 1/8F
10740
Ludmilla Samsonova25RUS888-1
108104
Anastasia Tikhonova23RUS888-1Nederlaag Mâcon KF
10961
Julia Lohoff29GER886-1
110109
Valentini Grammatikopoulou27GRE884-1Helsinki F
111HP
Conny Perrin33SUI865+1Nederlaag Trnava 1/8F
11245
Daria Saville29AUS856+1+1Nederlaag San Diego 1/8F
11359
Alicia Barnett30GBR845+1
11449
Anna Kalinskaya25RUS830+1
11577
Andrea Gámiz31VEN829+1
11640
Anastasia Potapova22RUS808+1
11795
Quinn Gleason29USA805+1
11865
Kamilla Rakhimova22RUS802+1
11934
Anna-Lena Friedsam30GER773-9-110
12083
Weronika Falkowska23POL768+6+10Trnava F785785
121120
Anhelina Kalinina27UKR767
122HP
Hailey Baptiste22USA764
12391
Harriet Dart27GBR763
124109
Mai Hontama24JPN762Nederlaag San Diego 1/8F
12580
Lin Zhu30CHN746+3
126 NHP 
(128)
Whitney Osuigwe21USA745+3Spring HF
12786
Luksika Kumkhum30THA741+3
128125
Veronika Erjavec24SLO738+3+5Nederlaag Trnava HF
129125
Emily Appleton24GBR736-2-18Nederlaag Mâcon KF
130123
Francisca Jorge23POR729+2Nederlaag Trnava 1/8F
131112
Jessie Aney25USA725+2Nederlaag Spring KF
132107
Makenna Jones26USA725+2
13311
Caty McNally22USA715+2
134110
Freya Christie26GBR709+2
13543
Natela Dzalamidze31GEO706+2
136109
Qianhui Tang23CHN693+2Nederlaag Trnava 1/8F
137133
Matilde Jorge19POR691+2
138135
Diana Shnaider19RUS683+2
139125
Sofia Sewing24USA680+2
140117
Jamie Loeb28USA677+2
141HP
Zhibek Kulambayeva23KAZ666+2Gurugram F
142119
Sofya Lansere23RUS658+3
143102
Alena Fomina34RUS654+4Nederlaag Trnava KF
144100
Peangtarn Plipuech31THA651+2-4
145137
Destanee Aiava23AUS651+3Traralgon 2 FNederlaag Traralgon KFNederlaag Traralgon KF
Traralgon 2 F
146144
Yue Yuan25CHN646+3+1Nederlaag Austin 1/8F
147111
Estelle Cascino27FRA640+3Nederlaag Trnava KF
14869
Andreea Mitu32ROU639+3
149147
Jodie Burrage24GBR616+5
150101
Jessika Ponchet27FRA614+5Nederlaag Austin 1/8F
Advertentie
15167
Fanny Stollár25HUN610+6+15Trnava F627627
15235
Aleksandra Krunić30SRB609+4
15382
Su-jeong Jang28KOR577-42
154 NHP 
(159)
Yulia Starodubtseva24UKR575+5
15556
Irina Bara28ROU569+5
156143
Darja Semenistaja21LAT565+5
157155
Isabelle Haverlag22NED563+1-27Nederlaag Mâcon F
158143
Sarah Beth Grey28GBR562+5
15997
Jesika Malečková29CZE561+9+10Nederlaag Trnava KF
16021
Anastasia Pavlyuchenkova32RUS560+4
16143
Nao Hibino29JPN559-9-60
162 NHP 
(165)
Daniela Vismane23LAT556+7+5Antalya 7 W
163125
Rebeka Masarova24ESP555+2
164126
Eden Silva27GBR554+2
16573
Jil Teichmann26SUI552+2
166147
Sapfo Sakellaridi20GRE549-4-13Monastir 9 HFHammamet 2 WHammamet 2 W
Monastir 9 HF
167166
Léolia Jeanjean28FRA548+3
168125
Prarthana Thombare29IND545+4
169134
Eudice Chong27HKG543+2-4
170 NHP 
(172)
Dalayna Hewitt23USA533+4Nederlaag Spring KF
171135
Renata Zarazúa26MEX528+4
172147
Dominika Šálková19CZE527+1-16Helsinki HF
173101
Moyuka Uchijima22JPN527+15+32Trnava F544544
174150
Oana Gavrilă25ROU522+6+12Hammamet 2 W
17543
Ekaterine Gorgodze32GEO513+2
176104
Yuliana Lizarazo30COL512-56-279
177 NHP 
(178)
Natalija Stevanović29SRB511+2
178172
Chia Yi Tsao20TWN507+5Nederlaag Trnava 1/8F
179154
Justina Mikulskytė28LTU503+5Gurugram F
180110
Ali Collins23GBR501+5
181136
María Carlé24ARG496+5
182159
Talia Gibson19AUS496+5
183168
Xiyu Wang22CHN488+7+2Nederlaag Austin 1/8F
Nederlaag San Diego 1/8F
184115
María Paulina Pérez García28COL482-59-279
18599
Fernanda Contreras26MEX482-41-179Nederlaag Austin 1/8F
186179
Julia Riera21ARG481+3-9
187167
Maria Kozyreva24RUS478+7Spring HF
18822
Irina-Camelia Begu33ROU470+8
189 NHP 
(197)
Alana Smith24USA469+8Spring HF
19091
Astra Sharma28AUS463+10
191175
Nika Radišić23SLO462+8-4Nederlaag Trnava 1/8F
192110
Eva Vedder24NED461+3-12
193 NHP 
(199)
Martyna Kubka22POL461+8Helsinki F
194119
Robin Montgomery19USA458-18-60
195183
Suzan Lamens24NED456+7
196145
Ayano Shimizu25JPN456+7
197123
Arianne Hartono27NED452-4-29
198170
Ashley Lahey24USA451+7Spring HF
199106
Ashlyn Krueger19USA450-17-59
20088
Mayar Sherif27EGY449-19-60
Advertentie
201177
Maddison Inglis26AUS448+5-1
202 NHP 
(207)
Shuo Feng26CHN445+7+14Nederlaag Mâcon HF
20395
Na-lae Han31KOR443-12-42
204202
Mccartney Kessler24USA442+3
205182
María Fernanda Herazo26COL431-7-35
206 NHP 
(208)
Veronica Miroshnichenko26RUS430+5
207147
En-shuo Liang23TWN425-3-29Nederlaag Trnava 1/8F
208202
Clervie Ngounoue17USA419+8+11Nederlaag Pretoria 2 KF
209 NHP 
(210)
Aoi Ito19JPN416+3
210167
Elysia Bolton23AUS415+3
211136
Momoko Kobori25JPN413+3
21223
Kirsten Flipkens38BEL411+3
213120
Erika Sema35JPN407+4
214210
Fanny Ostlund26SWE407+4
21565
Panna Udvardy25HUN406+4
216168
Jaqueline Cristian25ROU405+4
217144
Anna Rogers25USA405-9-28Nederlaag Trnava 1/8F
21829
Renata Voráčová40CZE403+3
219218
Kaylah McPhee26AUS399+3Nederlaag Pretoria 2 KF
220138
Martina Trevisan30ITA395+3
221 NHP 
(229)
Wushuang Zheng25CHN395+8+9Nakhon Si Thammarat 3 FNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 FNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 F
Nakhon Si Thammarat 3 F
222146
Diāna Marcinkēviča31LAT393+2Nederlaag Gurugram HF
22393
Ankita Raina31IND392+2Gurugram F
224157
Alexandra Bozovic25AUS391+2
22523
Alicja Rosolska38POL390+2
226168
Angela Fita Boluda24ESP389+27+25Antalya 7 W
227129
Ekaterina Yashina30RUS388+1Nederlaag Gurugram KF
228221
Elena Pridankina18RUS386+2
229226
Nadiya Kolb31UKR386+2
229226
Maryna Kolb26UKR386+2
23176
Samantha Murray Sharan36GBR384+3Nederlaag Austin 1/8F
232201
Alana Parnaby29AUS383+3Nederlaag Traralgon HF
Nederlaag Traralgon 2 HF
233175
Nigina Abduraimova29UZB382+9+10Nederlaag Trnava KF
234100
Olivia Tjandramulia26AUS379-42-102Nederlaag Traralgon KF
Nederlaag Traralgon 2 HF
23561
Vivian Heisen30GER378+1
236171
Donna Vekić27CRO377+1
237231
Emma Navarro22USA376+1
238185
Martina Colmegna27ITA376+1Nederlaag Antalya 7 1/8F
239180
Rutuja Bhosale27IND374+1
240223
Elina Avanesyan21RUS372+1
241238
Yasmine Mansouri22FRA371+2Nederlaag Gurugram KF
242236
Carole Monnet22FRA370+2
243223
Ivana Corley24USA368+2
24491
Priscilla Hon25AUS368+2Nederlaag Traralgon 1/8F
245229
Sofia Costoulas18BEL368+2
246232
Anita Wagner29BIH367+2Nederlaag Trnava 1/8F
247199
Lara Salden25BEL367+2
248232
Natsumi Kawaguchi21JPN366+2
249187
Jenny Duerst24SUI365+2
25071
Georgina García Pérez31ESP365+2
Advertentie
251243
Denisa Hindová21CZE360+4Nederlaag Manacor 2 1/8F
252175
Maja Chwalińska22POL360+4
253240
Kayla Cross18CAN358+4
25411
Karolína Plíšková31CZE356+4
255181
Robin Anderson30USA355+4Nederlaag Helsinki HF
256238
Karolína Kubáňová22CZE353+4
257 NHP 
(266)
Madeleine Brooks26GBR353+9+15Nederlaag Mâcon F
258162
Christina Rosca26USA351-48-79
259192
Jasmijn Gimbrère22NED351-5-11
260236
Elena Malygina23EST345+2-1
261226
Mariana Dražić29CRO344+2Nederlaag Trnava 1/8F
262 NHP 
(264)
Celine Naef18SUI340+2
263248
Sohyun Park21KOR339+2
264244
Romina Ccuno21PER337-3-14
265193
Petra Hule24AUS337+2Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
266 NHP 
(268)
Katharina Hobgarski26GER337+2Nederlaag Hammamet 2 KF
267191
Lexie Stevens24NED336-34-49
26843
Daria Kasatkina26RUS335+1
269132
Jessy Rompies33INA334+2
270171
Kimberly Birrell25AUS332-92-180
271231
Carmen Corley22USA332+3
272187
Ye-Xin Ma24CHN330-4Nederlaag Traralgon HF
Nederlaag Traralgon 2 HF
273223
Yuriko Miyazaki28GBR328+2
274201
Noma Noha Akugue20GER327+2
275125
Laura Pigossi29BRA325+2
27662
Nadia Podoroska27ARG323+2
277 NHP 
(283)
Lena Papadakis25GER318+46+49Mâcon W
278 NHP 
(293)
Alexandra Eala18PHI317+15+19Nederlaag Trnava HF
279153
Cristina Dinu31ROU317-9-18
28014
CoCo Vandeweghe32USA315-1
281276
Melany Krywoj26ARG312Nederlaag Spring 1/8F
282279
Holly Hutchinson26GBR312-2Nederlaag Trnava 1/8F
283282
Mirra Andreeva16RUS311-1
284274
Erika Andreeva19RUS310-1
285283
Maria Kononova26RUS310-1Spring HF
286187
Chiara Scholl31USA310-1
287284
Nicole Fossa Huergo28ITA309-1
28878
Emina Bektas30USA307-1
289205
Michaela Bayerlová25CZE307-1Nederlaag Spring 1/8F
290210
Erina Hayashi29JPN307-1Nederlaag Traralgon KF
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
291266
Ksenia Laskutova27RUS307-1
292193
Maria Mateas24USA306-1Nederlaag Spring KF
293289
Aneta Kučmová23CZE304+7+10Nederlaag Trnava KF
294 NHP 
(296)
Yu-Yun Li19TWN303+7+10Nederlaag Mâcon HF
295282
Jaeda Daniel24USA299+1+3Nederlaag Pretoria 2 KF
296210
Rasheeda Mcadoo28USA297-23-36
297227
Alexandra Osborne28AUS295-5-7Nederlaag Pretoria 2 KF
298208
Maribella Zamarripa21USA295-1Nederlaag Spring 1/8F
299262
Saki Imamura21JPN295-1
300285
Abigail Rencheli21MDA294-1
301257
Claire Liu23USA293+110+108Nederlaag San Diego KF
302241
Tayisiya Morderger26GER292-8-4Nederlaag Mâcon KF
302235
Yana Morderger26GER292-8-4Nederlaag Mâcon KF
304230
Xinyu Gao26CHN292-2
305303
Victoria Hu21USA290-2
306224
Yuki Naito23JPN288+3+7Traralgon 2 FNederlaag Traralgon KF
307285
Ekaterina Ovcharenko23RUS287-3Nederlaag Antalya 7 KF
308252
Ylona-Georgiana Ghioroaie25ROU285+6+10Nederlaag Trnava KF
309113
Victoria Rodríguez28MEX285-3Nederlaag Spring KF
310302
Ana Candiotto19BRA283-3San Miguel de Tucumán KF
311177
Ekaterina Makarova28RUS280-1
312305
Haley Giavara23USA280-1
313296
Lina Glushko24ISR277
314303
Eleni Christofi25GRE275+1Nederlaag Monastir 8 KF
315229
Kyōka Okamura28JPN274+1Nederlaag Traralgon 2 KF
316302
Ava Markham24USA273+3
317148
Ana Bogdan31ROU272+3
318113
Emily Webley-Smith39GBR272-1Nederlaag Antalya 7 HF
31954
Tatjana Maria36GER271+2
320282
Luisa Meyer Auf Der Heide22GER271-8-8Nederlaag Monastir 8 1/8F
321265
Barbora Palicová19CZE268+1-1
322174
Leyre Romero Gormaz21ESP267-14-14
323296
Naho Sato23JPN267+1-1Traralgon 2 FNederlaag Traralgon KF
324244
Elisabetta Cocciaretto23ITA265+1
325321
Anastasiia Gureva18RUS265+1Nederlaag Trnava 1/8F
326288
I-Hsuan Cho24TWN263+1Ipoh Perak F
326288
Yi Tsen Cho22TWN263+1Ipoh Perak F
328156
Hong Yi Cody Wong21HKG262+1Nakhon Si Thammarat 3 F
329308
Vasanti Shinde27IND260+2Nederlaag Mâcon 1/8F
330 NHP 
(392)
Maya Joint17AUS259+62+54Austin KF303455
331224
Anastasia Gasanova24RUS258+1Nederlaag Gurugram KF
332216
Yvonne Cavallé Reimers31ESP258+1
3339
Kateryna Volodko37UKR257+1
334187
Lisa Pigato20ITA256+1
335261
Alina Korneeva16RUS256+1
336334
Vaidehi Chaudhari24IND254+2Nederlaag Gurugram KF
33741
Arina Rodionova34AUS253+2
33859
Alizé Cornet34FRA251+2
339138
Beatrice Gumulya33INA250+3
340338
Layne Sleeth22CAN250+3
341271
Lia Karatancheva20BUL250+3Nederlaag Spring KF
342148
Melanie Klaffner33AUT249+18+10Nederlaag Sharm El Sheikh 4 F
343111
Ji-hee Choi29KOR248+2
344247
Jacqueline Cabaj Awad28SWE248+2Gurugram F
345315
Dalila Spiteri26ITA246+3
346157
Rebeca Pereira30BRA245-5-5
347288
Katarina Kozarov25SRB245+2
348225
Allura Zamarripa21USA245+2Nederlaag Spring 1/8F
349291
Ella Seidel19GER244+2
350272
Noelia Zeballos29BOL244+2San Miguel de Tucumán KF
351264
Amarissa Tóth21HUN244+2Nederlaag Antalya 7 1/8F
352138
Jaimee Fourlis24AUS244+2
353317
Ekaterina Maklakova19RUS244-16-12
354305
Yukina Saigo27JPN244-49-42
355291
Tamara Korpatsch28GER243
356HP
Julie Štruplová19CZE242+8+7Helsinki HFNederlaag Antalya 7 KF
357158
Yulia Putintseva29KAZ241
358330
Anastasia Zolotareva22RUS241
359HP
Shrivalli Bhamidipaty22IND239+2Nederlaag Gurugram KF
360345
Arina Vasilescu26ROU238+2
361124
Paula Badosa26ESP235+2
362263
Stephanie Visscher24NED235+3
363340
Guillermina Naya27ARG233-16-14
364 NHP 
(366)
Taylah Preston18AUS232+2
365291
Katarina Jokić25SRB232+2
366 NHP 
(368)
Marie Weckerle20LUX232+4+2Nederlaag Manacor 2 KF
367303
Sinja Kraus21AUT231+1
368302
Punnin Kovapitukted21THA231-9-9Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 KF
369198
Funa Kozaki22JPN231
370 NHP 
(389)
Alevtina Ibragimova19RUS229+19+19Nederlaag Mâcon HF
371159
Isabella Shinikova32BUL229Nederlaag Pretoria 2 KF
372261
Nuria Brancaccio23ITA227
373317
Rina Saigo23JPN227-56-47
374116
Lina Gjorcheska29MKD226-1
375110
Carolina Alves27BRA225-1
376247
Mana Kawamura22JPN225+33+35Traralgon W
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
377285
Sada Nahimana22BDI224-2
378354
Gabriella Da Silva Fick23AUS224-2
379 NHP 
(394)
Dimitra Pavlou19GRE224+15+22Nederlaag Antalya 7 F
380363
Tereza Valentova17CZE223-1+3Nederlaag Monastir 8 KF
381330
Radka Zelníčková20SVK223-51-37Nederlaag Monastir 8 KF
Nederlaag Trnava KF
382210
Misaki Matsuda25JPN222-5
383378
Jessica Failla26USA221-5Nederlaag Spring KF
384158
Magali Kempen26BEL219-4
385378
Miriana Tona29ITA219-4
386379
Karola Bejenaru26ROU217-4Sharm El Sheikh 5 F
387257
Sijia Wei20CHN216-4
38859
Belinda Bencic26SUI215-4
389257
Fiona Ferro26FRA214-4
39049
Yafan Wang29CHN213-34-29Nederlaag Austin 1/8F
391194
Elvina Kalieva20USA212-5
392371
Anastasia Abbagnato20ITA212-5
393132
Sofia Shapatava35GEO210+9+13Nederlaag Antalya 7 HF
394167
Kanako Morisaki27JPN208-4Nederlaag Ipoh Perak HF
395391
Hiromi Abe23JPN207-4
396108
Amandine Hesse31FRA202-3
397380
Martina Capurro Taborda26ARG200-2
398396
Ilinca Amariei21ROU200-2
399119
Marcela Zacarías29MEX199-2-1
400397
Liv Hovde18USA199-2
401349
Jasmin Jebawy27GER199-2
402393
Martha Matoula26GRE199+13+17Nederlaag Antalya 7 F
403102
Xiaodi You27CHN197-3Nederlaag Pretoria 2 1/8F
404199
Ayla Aksu27TUR197-3Nederlaag Antalya 7 1/8F
Nederlaag Mâcon 1/8F
405214
Berfu Cengiz24TUR195-2
406404
Victoria Osuigwe17USA195-2
40793
Anastasia Zakharova22RUS193-1-1
408138
Ya-Hsuan Lee28TWN193-1
409408
Polina Iatcenko20RUS192-1
410 NHP 
(418)
Anastasia Kovaleva21RUS189+25+19Nederlaag Pretoria 2 HF
411220
Leonie Küng23SUI185+1+1Nederlaag Trnava KF
412399
Lanlana Tararudee19THA184+39+22Nederlaag Traralgon F
Nederlaag Traralgon 2 KF
413283
Polina Kudermetova20RUS184+12+7Nederlaag Mâcon HF
41494
Sloane Stephens30USA183-4-6Nederlaag Austin KF
415396
Tatiana Barkova20RUS183-1+1Nederlaag Mâcon 1/8F
416194
Marina Bassols Ribera24ESP182-3
417199
Camila Osorio22COL180-1
418221
Ana Sofía Sánchez29MEX180-1Nederlaag Spring KF
419390
Diletta Cherubini21ITA180-1Nederlaag Antalya 8 HF
420380
Katarina Kuzmova22SVK180-1
421240
Haruna Arakawa24JPN180-1
422322
Sandra Samir26EGY180-1Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 HF
423133
Kayla Day24USA179+266+108Nederlaag San Diego KF
424 NHP 
(462)
Emma Léné24FRA179+38+22Nederlaag Hammamet 2 F
425235
Adrienn Nagy22HUN178-3Nederlaag Manacor 2 1/8F
426420
Roisin Gilheany18AUS178-3
427423
Giorgia Pedone19ITA177-3
428356
Naima Karamoko26SUI177+11+9Monastir 8 W
Nederlaag Monastir 9 1/8F
429403
Eri Shimizu25JPN177+5+7Nederlaag Traralgon KF
430411
Lucía Cortez Llorca23ESP176-3
431329
Lulu Sun22SUI175+60+33Trnava F192192
432204
Mariam Bolkvadze26GEO175-4
433187
Linda Fruhvirtová18CZE174-4
434397
Fernanda Labrana24CHI173-8-3San Miguel de Tucumán HF
435430
Ani Vangelova30BUL173-5Monastir 9 HFNederlaag Monastir 8 1/8F
436414
Amelia Rajecki21GBR171-5
437418
Jule Niemeier24GER170-5
438430
Madison Sieg20USA170-5
439200
Andreea Prisăcariu24ROU169-2
44067
Danka Kovinić29MNE168-4-1
441129
Yu-Chieh Hsieh30TWN168-3Nederlaag Traralgon 2 1/8F
442381
Ella Mcdonald18GBR167-2
443 NHP 
(456)
Laura Boehner22GER167+13+8Nederlaag Hammamet 2 HF
44445
Anna Blinkova25RUS166-3Nederlaag San Diego 1/8F
445443
Jana Kolodynska20BLR166-2
446444
Hanne Vandewinkel19BEL165-2
447196
Ekaterina Reyngold22RUS164+66+33Pretoria 2 F181181
448391
Berta Bonardi28ARG164-2
449250
Ivana Popovic23AUS163-2
450 NHP 
(537)
Silvia Ambrosio27ITA163+110+50Mâcon W
451394
Yeon Woo Ku20KOR163-3Nederlaag Gurugram HF
452297
Marine Partaud29FRA163-3Nederlaag Spring KF
453176
Raluca Șerban26CYP162-3
454 NHP 
(466)
Tenika McGiffin25AUS162+13+7Traralgon 2 FNederlaag Traralgon KF
455454
Jiaqi Wang21CHN162-1+2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HF
456270
Lauryn John-Baptiste24GBR160-3
457417
Lucie Nguyen Tan20FRA159-2
458351
Tiphanie Fiquet23FRA158-1
459268
Oana Georgeta Simion27ROU158+27+14Nederlaag Antalya 7 HF
460412
Natalia Siedliska28GER158-2Nederlaag Ipoh Perak 1/8F
461453
Lisa Zaar23SWE157-1
462HP
Laura Hietaranta20FIN157+1Helsinki HF
46358
Lesley Pattinama Kerkhove32NED156-2-1
464448
Linda Klimovičová19CZE156Helsinki HF
465308
Deborah Chiesa27ITA155
466334
Dea Herdželaš27BIH155
467208
Marie Benoît28BEL154+1
468272
Irene Burillo Escorihuela26ESP154+1
469453
Virginia Ferrara20ITA154+1Nederlaag Monastir 8 1/8F
Nederlaag Monastir 9 KF
470438
Tilwith Di Girolami20BEL154+1
471218
Indy de Vroome27NED152+1
472449
Sahaja Yamalapalli22IND151+1Nederlaag Gurugram 1/8F
473400
Ziva Falkner21SLO151+1Nederlaag Antalya 8 HF
474456
Fangran Tian20CHN151+1
475459
Meiling Wang24CHN151+1
476475
Julia Avdeeva21RUS150+2+1Nederlaag Mâcon 1/8F
477HP
Amelie van Impe19BEL150
478134
Paige Hourigan27NZL147-19-10Nederlaag Traralgon KF
Nederlaag Traralgon 2 HF
479289
Ya Yi Yang19TWN147-34-17
480112
Hiroko Kuwata33JPN147Nederlaag Spring 1/8F
481HP
Evialina Laskevich19BLR147
482437
Ivana Šebestová22CZE146
483471
Eleonora Alvisi20ITA145
484325
Elsa Jacquemot20FRA144+1
485397
Aneta Laboutková23CZE144+2
486469
Alexis Blokhina19USA143+2
487 NHP 
(489)
Sara Saito17JPN143+2
488431
Fangzhou Liu28CHN143+75+31Traralgon W
489285
Alice Robbe23FRA142+3
490489
Anri Nagata23JPN142+4Nederlaag Ipoh Perak 1/8F
49157
Ysaline Bonaventure29BEL141-1-1
491137
Lauren Davis30USA141+4
493320
Nikola Bartůňková18CZE141+3
494493
Antonia Schmidt22GER141-1-1
49586
Maryna Zanevska30BEL140+2
496384
Yuliya Hatouka23BLR140+2
497275
Aurora Zantedeschi23ITA139+2
498464
Kira Pavlova19RUS138+2+1Nederlaag Mâcon 1/8F
499401
Emily Seibold24GER136-15-9
500478
Manon Léonard23FRA136+1
50183
Rosalie Van Der Hoek29NED134-96-60
502321
Kamilla Bartone21LAT134+2
503360
Meiqi Guo24CHN134+40+14Ipoh Perak FNakhon Si Thammarat 2 W
504126
Dalma Gálfi25HUN133+2Nederlaag San Diego 1/8F
505 NHP 
(508)
Patricija Paukstyte19LTU133+3Nederlaag Helsinki KF
506385
Elena-Teodora Cadar30ROU133+26+9Nederlaag Sharm El Sheikh 4 F
507157
Carol Zhao28CAN132+2
508387
Ikumi Yamazaki22JPN132+3Nederlaag Gurugram KF
50940
Shelby Rogers31USA131+3
510304
Seone Mendez24AUS131-58-30
511504
Anna Ulyashchenko26USA131+10+2Nederlaag Manacor 2 KF
51248
Ajla Tomljanović30AUS130+3
512139
Kateryna Baindl30UKR130+3
51448
Elena Rybakina24KAZ130+3
51594
Angelina Gabueva35RUS130+3
516178
Francesca Di Lorenzo26USA130-128-80
517496
Elena Milovanović23SRB130-12-4
518388
Gergana Topalova24BUL129+2
519287
Guiomar Maristany Zuleta De Reales25ESP128+3
520 NHP 
(523)
Ksenia Zaytseva19RUS128+3
521400
Chloe Beck22USA127+4
522 NHP 
(526)
Daria Khomutsianskaya20BLR126+4
523503
Daria Lodikova27RUS125-20-9
52440
Xenia Knoll31SUI125+3
525413
María Portillo Ramírez24MEX125+3
526454
Stacey Fung27CAN124+3
527162
Andrea Lazáro García29ESP124+3
528394
Alicia Smith27AUS124-21-9
529 NHP 
(530)
Victoria Mikhaylova23RUS124+2
530514
Nina Vargova18SVK124-16-7Nederlaag Antalya 7 KF
531443
Darya Shauha20BLR123+3
532411
Ya Hsin Lee22TWN123+8+2Nakhon Si Thammarat 3 FNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HF
533381
Victoria Muntean27FRA123+2
534216
Pei-chi Lee29TWN123+2
535490
Jessica Hinojosa Gomez26MEX123+2Nederlaag Spring 1/8F
536 NHP 
(551)
Karolina Kozakova18SUI123+22+9Nederlaag Monastir 8 F
Nederlaag Monastir 9 KF
537315
Katarina Stresnakova26SVK123+1
538137
Darya Astakhova22RUS122-5-1
539472
Mara Guth20GER122Monastir 9 HF
540514
Olivia Lincer19POL121-21-9
541516
Aglaya Fedorova20RUS120+1
542524
Sara Daavettila26USA120-18-8Nederlaag Spring 1/8F
543454
Nefisa Berberović24BIH120-2
544540
Lian Tran21NED119
545110
Daniela Seguel31CHI118
546116
Ons Jabeur29TUN117
547516
Eryn Cayetano22USA117
548293
Inès Ibbou25ALG117Nederlaag Monastir 9 1/8F
549310
Ekaterina Kazionova25RUS116Nederlaag Gurugram KF
550525
Valentina Ryser22SUI116
551293
Katie Swan24GBR115Nederlaag Traralgon 1/8F
552483
Paris Corley26USA115+18+5Nederlaag Pretoria 2 KF
553542
Lucciana Perez Alarcon18PER114
554532
Kajsa Rinaldo Persson26SWE114
555378
Julieta Estable26ARG114San Miguel de Tucumán HF
55680
Marina Melnikova35RUS114
557515
Miho Kuramochi25JPN114+39+14Nederlaag Traralgon HF
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
558472
Aliona Falei19BLR114-1
559448
Yuka Hosoki24JPN114Monastir 9 HF
560340
Ekaterina Shalimova23RUS113+49+19Nederlaag Pretoria 2 HF
561 NHP 
(581)
Émeline Dartron23FRA112+30+11Nederlaag Mâcon KF
562470
Monique Barry21NZL112Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 KF
563 NHP 
(571)
Louise Kwong29CAN112+8+2Nederlaag Manacor 2 KF
564174
Magdalena Fręch26POL111
565 NHP 
(586)
Alexandra Shubladze18RUS111+21+8Nederlaag Antalya 7 KF
566228
Dia Evtimova36BUL111+1
56756
Madison Keys29USA110+1
568563
Angella Okutoyi20KEN110+1
569566
Elena Micic19AUS109+3Nederlaag Traralgon 1/8F
570565
Stefania Bojica18ROU109+3
57169
Catherine Harrison29USA108+5+1Nederlaag Austin 1/8F
572341
Anna Klasen30GER108+2Nederlaag Manacor 3 HF
573114
Chieh-yu Hsu32TWN108+2
574460
Alice Tubello23FRA107+3
575 NHP 
(577)
Yidi Yang24CHN107+3
576484
Joelle Steur19GER107+35+14Nederlaag Antalya 7 HF
57738
Kaitlyn Christian32USA106-135-60
578435
Natália Szabanin20HUN106-76-29
579413
Mayuka Aikawa25JPN106+1Nederlaag Antalya 7 1/8F
580222
Karolína Muchová27CZE105+1
580448
Marina Stakusic19CAN105+1
582510
Zeel Desai25IND105-30-10Nederlaag Gurugram 1/8F
583 NHP 
(600)
Marente Sijbesma19NED105+17+9Nederlaag Manacor 2 F
584109
Gabriela Cé30BRA104-1
585439
Anastasia Iamachkine23PER104-1
586544
Angelina Wirges21GER104+3+2Nederlaag Manacor 2 KF
587578
Isabelle Boulais23CAN103-2
588446
Pia Lovrič21SLO103-1
589225
Adriana Reami26USA103-79-29
590465
Emilie Lindh Gallagher24GBR103-29-10
591271
Natsuho Arakawa26JPN102-1
592584
Anastasia Grechkina17RUS101
59335
Sabine Lisicki34GER100+2
594331
Bianca Fernandez20CAN100-1-1
595564
İlay Yörük22TUR99-7-4Antalya 8 F
596420
Lily Fairclough18AUS98-117-50
597319
Lisa Mays23AUS98-18-9
598335
Sharrmada Balu30IND98-4-3Nederlaag Gurugram 1/8F
599265
Han-na Chang26USA97-2
600574
Magdalena Smekalova18CZE96-2
601527
Eliessa Vanlangendonck26BEL96-2Nederlaag Monastir 9 1/8F
602471
Emma Wilson27GBR96-1
603594
Matilda Mutavdzic19GBR95-1
604546
Camila Romero25ECU95San Miguel de Tucumán HF
605598
Chengyiyi Yuan23CHN95Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 HF
606397
Maria Fernanda Navarro27MEX94
607504
Himeno Sakatsume22JPN94+3+1Nederlaag Trnava 1/8F
608496
Anna Zyryanova19RUS94-1
609502
Noelia Bouzo Zanotti24ESP94-6-1Nederlaag Manacor 2 1/8F
610598
Mia Yamakita16USA94-2
611 NHP 
(688)
Astrid Lew Yan Foon18FRA94+77+22Nederlaag Hammamet 2 F
612592
Yasmin Ezzat20EGY94+7+2Nederlaag Sharm El Sheikh 4 KF
613592
Nahia Berecoechea19FRA93
614 NHP 
(626)
Fang An Lin18TWN93+17+6Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HF
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 HF
615577
Abigail Amos27GBR93-1
616613
Solana Sierra19ARG92
617135
Katy Dunne29GBR92Nederlaag Helsinki HF
618452
Alice Ramé26FRA92-6-1Nederlaag Antalya 7 1/8F
619426
Carolyn Ansari23USA92-1
620566
Ho-ching Wu32HKG91+3+2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 KF
Nederlaag Ipoh Perak KF
621570
Rinon Okuwaki19JPN91-1Nederlaag Gurugram 1/8F
622229
Gabriela Lee28ROU90-1
623607
Marie Mettraux23SUI90-8-3Nederlaag Antalya 7 1/8F
624337
Katarina Zavatska24UKR89-2
625616
Yujia Huang21CHN89-1
626591
Victoria Mboko17CAN88-1
627595
Gina Feistel21POL88
628611
Linda Ševčíková25CZE88Nederlaag Antalya 8 KF
629474
Kristina Dmitruk20BLR87
630601
Gabriella Price20USA87
631 NHP 
(667)
Rikke de Koning20NED87+36+9Nederlaag Manacor 2 F
632571
Anastasia Sukhotina23RUS87+4+2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 KF
Nederlaag Ipoh Perak 1/8F
633101
Junri Namigata41JPN86-1
633598
Mia Kupres20CAN86-1
635283
Taylor Ng28USA86-1
636180
Simona Waltert23SUI85-1
63747
Tamara Zidanšek26SLO84+79+20Nederlaag Trnava HF
638582
Jennifer Ruggeri20ITA83+59+14Nederlaag Hammamet 2 HF
639369
Ann Li23USA83+4+1Nederlaag San Diego 1/8F
640227
Alina Charaeva21RUS83+173+33Pretoria 2 F100100
641469
Jazmin Ortenzi22ARG83-3
642621
Paula Cembranos20SUI83+29+6Nederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
643638
Sebastianna Scilipoti20SUI83-4Nederlaag Antalya 7 1/8F
644631
Celine Simunyu19IRL83-4
645636
Yiming Dang19CHN82-4Nederlaag Pretoria 2 1/8F
646644
Rada Zolotareva15RUS82-2
647629
Jenny Lim19FRA82-2
648564
Anastasiya Soboleva19UKR82+33+8Nederlaag Antalya 7 KF
649643
Yuliana Monroy25COL82-3
650478
Bojana Marinković27SRB82-3
651648
Kisa Yoshioka23JPN82-3
652310
Aleksandra Pospelova25RUS82-15-2
653647
Lourdes Ayala17ARG82-3
654270
Gabriela Knutson26CZE81-1+1Nederlaag Pretoria 2 1/8F
655640
Natalia Krockova15SVK81-13-1
656551
Kariann Pierre-Louis25USA81-4
657516
Johanne Christine Svendsen19DEN80-2
658520
Marian Gomez Pezuela Cano22MEX80-32-8San Miguel de Tucumán HF
659658
Selina Dal22GER80-1
660525
Séléna Janicijevic21FRA79-1
661179
Maria Timofeeva20RUS79-5-1
662528
Federica Urgesi19ITA79-2
663257
Tena Lukas28CRO79-6-1
664491
Kathleen Kanev23GER79-3
665369
Eliz Maloney23GBR79-3
666389
Tessah Andrianjafitrimo25FRA78-3
667655
Jiangxue Han22CHN78-3
66874
Urszula Radwańska33POL78-3
669 NHP 
(695)
Zheng Xiao21CHN78+53+14Ipoh Perak FNakhon Si Thammarat 2 W
670659
Hikaru Sato24JPN78-2
671664
Tina Smith21AUS77-1Nederlaag Traralgon 1/8F
672 NHP 
(696)
Enola Chiesa23ITA77+38+10Nederlaag Hammamet 2 HF
673551
Doga Turkmen21TUR77+12+4Nederlaag Antalya 7 KF
Nederlaag Antalya 8 KF
674156
Rebecca Marino33CAN76-5-1
675618
Anca Todoni19ROU76-2Nederlaag Helsinki KF
676648
Chantal Sauvant21GER76+51+13Nederlaag Hammamet 2 HF
677402
Francesca Curmi21MLT76-3
678665
Anastasia Safta19ROU76-3Nederlaag Monastir 8 1/8F
679398
Nina Potočnik27SLO75-3
680554
Anna Ureke24RUS75-3
681652
Clara Vlasselaer22BEL75-3
682362
Mariia Tkacheva22RUS74-3
683388
Julie Belgraver21FRA74-3Nederlaag Manacor 2 1/8F
684 NHP 
(765)
Amelia Waligora18BEL74+101+20Pretoria 2 HF87104
685323
Malene Helgø24NOR73-3
686597
Katherine Hui19USA73-3
687HP
Oleksandra Oliynykova23UKR73+28+8Nederlaag Antalya 7 KF
Nederlaag Antalya 8 KF
688546
Mananchaya Sawangkaew21THA73-4
689648
Melisa Ercan18AUS72-38-9
69095
Akiko Omae31JPN72-4Nederlaag Gurugram KF
691 NHP 
(763)
Sarah van Emst19NED72+72+15Sharm El Sheikh 4 W
692381
Amy Zhu29USA72-5
693 NHP 
(702)
Briana Szabó18ROU71+20+6Sharm El Sheikh 5 FNederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
694654
Tea Lukic19GER71-4
695666
Victoria Borodulina21RUS71-4
696681
Mio Mushika18JPN71-3Nederlaag Ipoh Perak KF
697230
Polina Leykina29RUS71-3
698686
Nikola Daubnerova18SVK70-6-1Nederlaag Antalya 7 1/8F
699582
Arlinda Rushiti24SUI70+9+3Nederlaag Sharm El Sheikh 4 KF
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
700572
Maria Torres Murcia21COL70-5
701333
Gozal Ainitdinova25KAZ70-52-12
702684
Ayumi Koshiishi23JPN69-6-1Nederlaag Gurugram 1/8F
703499
Sabastiani Leon31USA69-31-8
704304
Olga Parres Azcoitia30ESP68-38-10
705487
Viktoria Morvayova22SVK68-4
706369
Nagi Hanatani28JPN68-3Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
707640
Demi Tran23NED68-5Nederlaag Pretoria 2 1/8F
708225
Ylena In-Albon24SUI67-4
709405
Thaisa Grana Pedretti24BRA67-4Spring HF
710371
Tara Würth21CRO67-56-13
711692
Lamis Alhussein Abdel Aziz25EGY67-4Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
712301
Michika Ozeki31JPN67-3Nederlaag Gurugram HF
71398
Valeria Savinykh33RUS66-2
714336
Mei Wu23CHN66-8-1
715632
Simona Ogescu21ROU66-17-3
716688
Margarita Ignatjeva22LAT66-4
717699
Boyoung Jeong20KOR65-18-3
718684
Alina Shcherbinina20RUS65-4
719704
Nina Radovanovic20FRA64-1
720557
Zongyu Li20CHN64-1
721709
Candela Vazquez15ARG64-1Nederlaag San Miguel de Tucumán 1/8F
722 NHP 
(774)
Sayaka Ishii18JPN64+158+23Nederlaag Traralgon F
Nederlaag Traralgon 2 KF
723712
Samira de Stefano19ITA64
724176
Fang Ying Xun29CHN63-7-1Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 KF
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 HF
725268
Maria Bondarenko20RUS63
72661
Viktorija Golubic31SUI62+2
727602
Luciana Moyano18ARG62+3
728406
Inês Murta26POR62-28-6
729717
Sofia Milatová23SVK62+3
730400
Katerina Stewart26USA62+3
731652
Mao Mushika18JPN62+3
732727
Jade Otway20NZL61+3
733680
Ena Kajevic27CRO61+4Nederlaag Antalya 7 1/8F
734426
Lucija Ćirić Bagarić20CRO61+2
735447
Julia Stamatova30BUL61+3
736HP
Akasha Urhobo17USA60+4
737 NHP 
(769)
Tea Nikcevic18MNE60+45+6Manacor 3 FNederlaag Manacor 2 HF
738495
Caroline Roméo29FRA60+3Nederlaag Monastir 9 1/8F
739738
Belle Thompson24AUS60+5Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
740208
Tamara Čurović29SRB60+5
741447
Katie Volynets22USA59+6
742741
Thasaporn Naklo22THA59+6
743563
Dayeon Back22KOR59+78+10Nederlaag Traralgon HF
744343
Kathinka von Deichmann29LIE59-2-1
745594
Aysegul Mert19TUR59-2-1
746670
Sofia Rocchetti21ITA59-22-5
747738
Laia Petretic19FRA59+3
748646
Beatrice Stagno20ITA59+3
74982
Dayana Yastremska23UKR58-3-1
750733
Katrina Scott19USA58+2
751139
Jiajing Lu34CHN58+3
752694
Alessandra Teodosescu17ITA58+1
753215
Lea Bošković24CRO58+1
754365
Da-bin Kim27KOR58-23-4
755629
Na Dong20CHN58+1
756600
Marine Szostak22FRA58+1
757663
Evgeniya Burdina23RUS58+1Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
758104
Olga Danilović23SRB57+1
759327
İpek Öz24TUR57+1
760364
Dasha Ivanova27USA57+1
761236
Reese Brantmeier19USA57+1
762387
Riya Bhatia26IND57+3Nederlaag Gurugram HF
763517
Aunchisa Chanta21THA57-37-6
764745
Rhiann Newborn29USA57Nederlaag Spring 1/8F
765758
Daria Yesypchuk18UKR57+1Nederlaag Antalya 7 1/8F
Nederlaag Antalya 8 KF
766746
Elena Korokozidi20GRE56+1
767 NHP 
(771)
Iulia Andreea Ionescu18ROU56+23+3Nederlaag Manacor 2 KF
Nederlaag Manacor 3 1/8F
768531
Xinxin Yao20CHN56+63+9Nakhon Si Thammarat 3 FNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 F
769755
Anja Wildgruber21GER56Nederlaag Monastir 8 1/8F
770191
Akari Inoue35JPN55
771769
Zoe Hitt22USA55+1Nederlaag Spring 1/8F
772467
Merel Hoedt24NED55-51-9
773660
Emily Welker23GER55-5-1
773462
Melania Delai21ITA55Nederlaag Monastir 8 1/8F
Nederlaag Monastir 9 KF
775677
Sabina Zeynalova20UKR54-36-6Austin KF98250
776671
Sára Bejlek18CZE54-2
777111
Çağla Büyükakçay34TUR54-2
778706
Salakthip Ounmuang18THA54-2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
779700
Sophie Luescher21SUI54-2
780356
Olga Sáez Larra29ESP54
780745
Cristina Rodriguez Duenas19ESP54
782370
Sakura Hosogi23JPN54+2Nederlaag Traralgon 1/8F
783542
Elaine Genovese33MLT54-12-1
784667
Sravya Chilakalapudi24IND54+2
785781
Salma Drugdova19SVK54+19+2Nederlaag Monastir 8 KF
786590
Nanari Katsumi21JPN54+1Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
787214
Ganna Poznikhirenko29UKR53-10-1
78798
Alexa Glatch34USA53+1
789713
Magdalini Adaloglou24GRE53
790675
Alina Granwehr20SUI53+75+10Nederlaag Monastir 8 F
Nederlaag Monastir 9 KF
791774
Martina Okalova26SVK53
792789
Isabella Barrera Aguirre20USA53
793596
Maileen Nuudi23EST52Nederlaag Helsinki KF
794785
Ema Kovacevic17BEL52
795 NHP 
(824)
Isabella Kruger18RSA52+155+20Pretoria 2 HF6582
796782
Johanna Silva26GER52-1Monastir 9 HF
796782
Alicia Melosch23GER52-1Manacor 3 F
798751
Nadine Keller23SUI52-1
799682
Zijun Jiang18CHN52-1
800771
Denise Valente19ITA52
801730
Elizaveta Shebekina20RUS52
802751
Matilde Mariani22ITA52
803637
Merna Refaat19EGY52Nederlaag Sharm El Sheikh 5 HF
804560
Margaux Rouvroy22FRA51+78+11Nederlaag Mâcon KF
805612
Antonia Ružić21CRO51
806793
Malwina Rowinska18POL51+1
807803
Tianmi Mi19CHN51+1
808785
Zuzanna Pawlikowska19POL51+2
809804
Anouk Koevermans20NED51
810745
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA51-11-1Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
811778
Barbara Dessolis22ITA51
812557
Patcharin Cheapchandej29THA51+36+6Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HF
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 1/8F
813796
Anja Stankovic18SRB51-1Antalya 8 F
814657
Man Ying Ng27HKG50Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Ipoh Perak HF
815154
Sesil Karatantcheva34BUL50
816783
Vittoria Paganetti17ITA50
817804
Nagomi Higashitani24JPN50
818142
Riko Sawayanagi29JPN50-35-4
819799
Justina Gonzalez Daniele18ARG50-1San Miguel de Tucumán HF
820770
Anita Sahdiieva20UKR50-1
821214
Mana Ayukawa29JPN50-72-9Sharm El Sheikh 5 FNederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
822776
Kimmi Hance20USA49
823616
Ashmitha Easwaramurthi34IND49+9+2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 KF
Nederlaag Ipoh Perak 1/8F
824180
Karman Thandi25IND48-1
825799
Gaia Maduzzi17ITA48-1
826788
Weronika Ewald18POL48-1
827815
Carolyn Campana24USA48-1
828613
Laura Svatikova29SVK48-1
829791
Mia Horvit26USA48-1
830285
Anna Hertel23POL47+22+3Nederlaag Manacor 2 KF
831151
Başak Eraydın29TUR47+68+8Nederlaag Antalya 7 KF
832556
Nana Kawagishi23JPN47+1Nederlaag Ipoh Perak KF
833561
Emiliana Arango23COL46+1
834336
Lucie Havlíčková18CZE46-5-1
835154
Caijsa Hennemann22SWE46+1
836101
Alexandra Cadanțu-Ignatik33ROU46-1
837296
Jada Hart25USA46-271-65
838 NHP 
(891)
Zeynep Sönmez21TUR46+189+20Nederlaag Trnava HF
839614
Valentina Ivanov22NZL46-2
84086
Madison Brengle33USA46-2
841572
Anna Popescu26GBR46-2
842808
Carolina Kuhl18GER46-2Nederlaag Helsinki KF
843818
Isabelle Lacy17GBR46-2
844733
Gaia Parravicini18ITA46-2
845821
Brandy Walker26USA46-15-1Monastir 9 HFNederlaag Monastir 8 1/8F
846793
Alexandra Iordache20ROU46-3
847135
Varvara Gracheva23FRA45-3
848216
Samantha Crawford29USA45-3
849835
Sandugash Kenzhibayeva18KAZ45-3
850771
Denise Hrdinková20CZE45-3
851 NHP 
(926)
Alyssa Reguer17FRA45+200+20Pretoria 2 HF5875
852710
Arabella Koller23AUT45-3Nederlaag Monastir 8 1/8F
853549
Ingrid Vojčináková30SVK45-3Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 1/8F
854518
Daria Kuczer25POL44-3Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
855844
Tamara Kostic18AUT44-1
856369
Shiho Akita34JPN44+62+8Nederlaag Hammamet 2 KF
857502
Iva Primorac27CRO44-2
858820
Ekaterina Makarova22RUS44-2Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 HF
858820
Alisa Kummel21RUS44-2Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 HF
860479
Katharina Hering29GER44-2
861711
Margherita Marcon18ITA44-2
862649
Mei Yamaguchi24JPN43-9-1
863798
Daria Lopatetska20UKR43-1Nederlaag Antalya 7 1/8F
864821
Aleksandra Jelen22POL43-1
865860
Nicole Rivkin20GER43-1
866520
Hina Inoue20USA43+1
867601
Martina Spigarelli31ITA43-1
868831
Vittoria Modesti21ITA43-8-1Nederlaag Antalya 8 KF
869863
Marie Vogt19GER43-1Nederlaag Monastir 9 KF
870666
Sina Herrmann22GER42-1Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 1/8F
871823
Helena Bueno16BRA42-1Nederlaag San Miguel de Tucumán 1/8F
872489
Claudia Hoste Ferrer25ESP42-1Nederlaag Manacor 2 1/8F
873673
Ayumi Miyamoto23JPN42-1
874657
Polina Bakhmutkina24RUS42-1
875864
Madelief Hageman21NED42Nederlaag Antalya 8 KF
876718
Astrid Cirotte20FRA42
877489
Julita Saner24SWE42-57-8
878398
Dejana Radanović27SRB41-1Nederlaag Helsinki KF
879876
Ashton Bowers18USA41-1
880560
Chelsea Vanhoutte24BEL41-1
881464
Nell Miller24GBR41
882820
Chiara Di Genova20ARG41-8-1
883868
Yasmine Kabbaj20MAR40
884860
Maria Siopacha27CYP40
884843
Ayana Akli22USA40
886493
Nicole Khirin23ISR40
887708
Kaitlin Quevedo18USA40Manacor 3 F
888585
Kristina Novak23SLO40
889630
Giulia Crescenzi27ITA40+1
890 NHP 
(891)
Daria Zelinskaya19RUS40+1
891558
Denislava Glushkova20BUL40+67+8Nederlaag Hammamet 2 KF
892771
Hanna Vinahradava20BLR40
893864
Katerina Tsygourova23SUI40+18+2Nederlaag Manacor 2 KF
894320
Nuria Párrizas Díaz32ESP39-1
894387
Julia Grabher27AUT39-1
896863
Vaishnavi Adkar19IND39-1Nederlaag Gurugram 1/8F
897845
Kristyna Tomajkova18CZE39-1
898542
Lucie Wargnier25FRA39-1
899887
Panna Bartha19HUN39-1
900897
Luisa Hrda24GER39+1Monastir 9 HFNederlaag Hammamet 2 KF
901891
Zixuan Zeng19CHN39+1Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 1/8F
902865
Aruzhan Sagandikova19KAZ39+1
903682
Alisha Reayer24GBR39+1
904387
Matilde Paoletti20ITA38+1
905671
Chiraz Bechri25TUN38+1
906779
Given Roach18GBR38+1
907868
Lucia Peyre18ARG38+1
908 NHP 
(922)
Eva Voracek24GER38+18+3Nederlaag Monastir 8 KF
909792
Valeriya Olyanovskaya22RUS38
910801
Milan Krish21AUS38-10-1
911427
Lola Radivojevic19SRB38-1
912491
Nastasja Schunk20GER37
913638
Haine Ogata30JPN37Nederlaag Ipoh Perak KF
914863
Hayu Kinoshita17JPN37Nederlaag Ipoh Perak KF
915819
Liisa Varul19EST37+54+6Nederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
916187
Elizabeth Mandlik22USA36-1
917880
Adeline Flach22USA36-1
918376
Ariana Arseneault21CAN36-1
919761
Lauren Friedman21USA36-113-15
920876
Baylen Brown19USA36-1
921801
Julia Konishi Camargo Silva24BRA36-1San Miguel de Tucumán KF
922888
Min Liu31CHN36-1Nederlaag Manacor 3 1/8F
923891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA35-1
924290
Silvia Njirić30CRO35-1
925653
Anet Koskel20EST35-1
926802
Alexandra Azarko17BLR35-1
927582
Lauren Proctor27USA35-66-9
928687
Karolina Vlckova23CZE35Nederlaag Manacor 2 1/8F
929832
Anastasiya Kuparev22GER35
930890
Stefana Lazar22ROU35Nederlaag Antalya 8 1/8F
931737
Teja Tirunelveli19IND35
932640
Soumeya Anane30GBR35
933375
Lucia Bronzetti25ITA34Nederlaag Austin 1/8F
934533
Kolie Allen23USA34Nederlaag Spring 1/8F
935857
Lara Smejkal19SLO34
936618
Viktoriia Dema23UKR34
937307
Eva Guerrero Álvarez24ESP34
938652
Angelica Raggi25ITA34-11-1
939524
Himari Sato21JPN34-1
940749
Mei Hasegawa20JPN34-1
940861
Zuzanna Bednarz18POL34-1
940880
Han Shi18CHN34+73+6Nederlaag Monastir 8 HF
Nederlaag Monastir 9 1/8F
943706
Weronika Foryś25POL33-2
944348
Jana Fett27CRO33-2
945763
Mariia Bergen22UKR33-2
946931
Catarina Melleiro20BRA33-2
947929
Laura Cilekova18SVK33-1Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 KF
948695
Soha Sadiq25IND33-1
949587
Alicia Herrero Linana25ESP32-1
949882
Sofia Johnson19GBR32-1
951777
Adithya Karunaratne22HKG32+3
952582
Verena Meliss26ITA32-1Nederlaag San Miguel de Tucumán KF
953950
Anika Jaskova20SVK32-1
954787
Sevil Yuldasheva22UZB32-1
955782
Lola Marandel21FRA32Nederlaag Monastir 8 1/8F
956402
Sowjanya Bavisetti30IND32Nederlaag Gurugram 1/8F
957913
Giulia Pereira de Aguiar22BRA32+1
958905
Marie Villet27FRA32+2Nederlaag Monastir 8 1/8F
959254
Viktoriya Tomova29BUL31+2
959246
Clara Burel22FRA31+2
961139
Lizette Cabrera26AUS31+3Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
961766
Gabriella Broadfoot19RSA31+3
961903
Laura Garcia Astudillo21ESP31+3
964918
Natalija Senic21SRB31+3Antalya 8 F
965 NHP 
(968)
Isis Louise van Den Broek18NED31+3
966612
Milana Zhabrailova21RUS31+4
967966
Amanda Nava Elkin25MEX31+4Nederlaag Pretoria 2 1/8F
968124
Réka Luca Jani32HUN30+4
96940
Varvara Lepchenko37USA30+4
970309
Victoria Jimenez Kasintseva18AND30+4
971880
Anna Chekanskaya21RUS30+4
972184
Louisa Chirico27USA30+4
973 NHP 
(977)
Brooke Black16GBR30+4
974945
Gina Dittmann21GER30+4
975952
Mariya Poduraeva22UKR30+4
976 NHP 
(981)
Judith Perello Saavedra22ESP30+5
977935
Diana Martynov22FRA30+3
978936
Cadence Brace19CAN30+4
979618
Eunhye Lee23KOR30+7
980899
Xenia Bandurowska19POL30-35-3Nederlaag Manacor 2 HF
980 NHP 
(985)
Marcelina Podlinska24POL30+5
982681
Nicole Gadient25SUI30+5
983HP
Ella Simmons20AUS30+5Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
984660
Honoka Kobayashi23JPN30+5Nederlaag Ipoh Perak 1/8F
985944
Connie Ma20USA29+5
986 NHP 
(990)
Aya El Aouni18MAR29+5
987951
Mia Pohankova15SVK29+5
988966
Greta Greco Lucchina18ITA29+5
988958
Teah Chavez18CAN29+5
990982
Lunda Kumhom21THA29+5
991715
Mia Chudejova20SVK29+6
992625
Ana Filipa Santos28POR29+6Nederlaag San Miguel de Tucumán KF
993961
Miyu Nakashima23JPN29+6
994966
Scarlett Nicholson18CAN29+6
995618
Flavie Brugnone20FRA29+41+3Nederlaag Sharm El Sheikh 4 KF
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 1/8F
996963
Yufei Ren17CHN29+5
997HP
Selina Atay22TUR29+5Nederlaag Manacor 2 1/8F
Nederlaag Manacor 3 1/8F
998689
Sara Nayar22MAS29+5
999 NHP 
 1264
Ruth Roura Llaverias18ESP29+265+15Manacor 2 W
Nederlaag Manacor 3 1/8F
1000287
Robu Kajitani30JPN29+4Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 1/8F
Aan de gang :
San Diego WTA500  
Austin WTA250  
Pretoria 2, Trnava W50  
Gurugram, Helsinki W35  
Spring, Traralgon 2   
Antalya 8 W15  
Ipoh Perak   
Manacor 3   
Monastir 9   
Nakhon Si Thammarat 3   
San Miguel de Tucumán   
Sharm El Sheikh 5   
Markeert in blauw :