ATP // Enkelspel // Off. WTA Dubbelspel // 5W Projectie // WTA Dubbelspel Live // WTA Dubbelspel Race Live // ITF-ranglijst // Toernooischema’s // Titelhouders // Live Scores
Aan de gang :
Olympische Spelen OLYMPICS  
Gdynia, Palermo WTA280  
Olomouc ITF80  
Kiev ITF50  
Les Contamines Montjoie   
Tarvisio, Telavi 2   
Amarante, Caïro 9 ITF10  
Don Benito   
Monastir 27   
Moskou 2   
Markeert in blauw :

 WTA Dubbelspel Live

WTA Dubbelspel Live
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, WTA1000/900/470/280, ITFn (GS/WTA/ITF + Punten voor de winnaar)
LIVE-TENNIS.EU GEEN GARANTIES MET BETREKKING TOT DE ACCURAATHEID EN VOLLEDIGHEID VAN DE INFORMATIE. LIVE-TENNIS.EU IS NIET GEAFFILIEERD IS MET, GESPONSORD DOOR OF GEËNDOSSEERD DOOR DE WTA TOUR, INC. WTA IS EEN GEDEPONEERD HANDELSMERK VAN WTA TOUR, INC.
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
1HP
Elise Mertens25.6BEL19375--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
21
Barbora Krejčíková25.5CZE18185--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
31
Kateřina Siniaková25.2CZE28160--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
41
Su-wei Hsieh35.5TPE17995-------
51
Kristina Mladenovic28.1FRA17668--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
61
Aryna Sabalenka23.2BLR17595-------
71
Tímea Babos28.2HUN17450-------
81
Barbora Strýcová35.3CZE35980-------
9 NHP 
 (10) 
Shuko Aoyama33.5JPN15730+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
9 NHP 
 (10) 
Ena Shibahara23.4JPN25730+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
Advertentie
119
Nicole Melichar27.9USA15460-2-295Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
127
Demi Schuurs27.9NED15450--270Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
131
Bethanie Mattek-Sands36.3USA24745--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
147
Gabriela Dabrowski29.3CAN14575--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
15HP
Alexa Guarachi30.6CHI14560-------
16HP
Veronika Kudermetova24.2RUS14450--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
177
Yifan Xu32.9CHN14335--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
1817
Desirae Krawczyk27.5USA33895-------
191
Latisha Chan31.9TPE23685+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
195
Hao-ching Chan27.8TPE33685+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
2118
Darija Jurak37.2CRO13620-2-95Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
2217
Jeļena Ostapenko24.1LAT13475--75Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
23HP
Luisa Stefani23.9BRA13360--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
244
Lucie Hradecká36.1CZE43270-------
25HP
Hayley Carter26.1USA43240-------
261
Květa Peschke46CZE53230-------
2726
Giuliana Olmos28.3MEX13175--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
28 NHP 
 (29) 
Caroline Dolehide22.8USA53150+1------
2928
Sharon Fichman30.6CAN22980-1-170Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
3012
Andreja Klepač35.3SLO12855-------
3127
Viktória Kužmová23.1SVK12845-------
32HP
Catherine McNally19.6USA62815-------
3329
Sofia Kenin22.6USA72760-------
3433
Laura Siegemund33.3GER12745--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
35HP
Asia Muhammad30.3USA82715-------
365
Ashleigh Barty25.2AUS12666--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
379
Vera Zvonareva36.8RUS22635-------
38HP
Cori Gauff17.3USA92615-------
397
Anna-Lena Grönefeld36.1GER22600-------
4032
Raluca Olaru32.3ROU12490--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
41HP
Storm Sanders26.9AUS22420--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
4216
Yingying Duan32CHN22303+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
4332
Nadiia Kichenok29UKR12300+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
4442
Iga Świątek20.1POL12290+1------
457
Victoria Azarenka31.9BLR22237+1------
4620
Zhaoxuan Yang26.4CHN32225+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
4732
Lyudmyla Kichenok29UKR22190+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
489
Shuai Zhang32.5CHN42190+1-Palermo KF-Palermo KF21952365
4942
Nina Stojanović24.9SRB12169-7-238Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
5040
Ellen Perez25.7AUS32120--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
Advertentie
51HP
Jessica Pegula27.4USA102090--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
5215
Saisai Zheng27.4CHN52075--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
5335
Aleksandra Krunić28.3SRB22075--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
54HP
Marie Bouzková23CZE62043-------
5542
Aliaksandra Sasnovich27.3BLR32002+1+50-Nederlaag Gdynia KFNederlaag Gdynia KF--
561
Elena Vesnina34.9RUS31976-1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
5720
Makoto Ninomiya27.1JPN31925--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
5811
Monica Niculescu33.8ROU21870--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
5938
Kaitlyn Christian29.5USA111755-------
60HP
Arantxa Rus30.6NED21755-------
6145
Anna Blinkova22.8RUS41735-------
6243
Nao Hibino26.6JPN41720--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
6344
Kristýna Plíšková29.3CZE71697-------
6453
Sabrina Santamaria28.4USA121670-------
6544
Jennifer Brady26.2USA131650-------
6656
Tamara Zidanšek23.5SLO21645-------
6734
Anna-Lena Friedsam27.4GER31616--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
6811
Karolína Plíšková29.3CZE81551--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
69HP
Nadia Podoroska24.4ARG11499-------
70HP
Bernarda Pera26.6USA141464-------
7143
Oksana Kalashnikova30.8GEO11434+5+50Gdynia HF-Gdynia HF15041604
7223
Kirsten Flipkens35.5BEL21423-1------
7340
Sara Sorribes Tormo24.7ESP11420-1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
7473
Shelby Rogers28.7USA151415-1------
751
Shuai Peng35.5CHN61405-1------
7629
Renata Voráčová37.7CZE91385-1--Nederlaag Gdynia HFNederlaag Gdynia HF--
7730
Miyu Kato26.6JPN51380-+25-Nederlaag Gdynia HFNederlaag Gdynia HF--
7822
Irina-Camelia Begu30.9ROU31346-------
7949
Yafan Wang27.2CHN71285-------
8041
Arina Rodionova31.6AUS41276-------
8177
Misaki Doi30.2JPN61258-------
823
Vania King32.4USA161254-------
83 NHP 
 (88) 
Julia Wachaczyk27.2GER41252+5+60Palermo HF-Palermo HF13221422
8483
Jil Teichmann24SUI11242-1------
8528
Lara Arruabarrena29.3ESP21242-1--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
8664
Taylor Townsend25.2USA171222-1------
8721
Anastasia Pavlyuchenkova30RUS51203-1------
8840
Alison Riske31USA181193-1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
8987
Magda Linette29.4POL21185--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
9067
Fanny Stollár22.6HUN21182-------
9169
Anna Kalinskaya22.6RUS61160+1------
9291
Markéta Vondroušová22CZE101141+2-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
9391
Rosalie Van Der Hoek26.5NED31135-2-35-Nederlaag Palermo KFNederlaag Palermo KF--
9458
Lesley Kerkhove29.7NED41120+1------
9576
Anastasia Potapova20.3RUS71113-2-32-----
9669
Andreea Mitu29.8ROU41113+6+59-Nederlaag Palermo KFNederlaag Palermo KF--
9771
Georgina García Pérez29.1ESP31078--12-----
981
Samantha Stosur37.3AUS51068+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
9994
Ingrid Neel23.1USA191068-1-12-----
10053
Petra Martić30.5CRO21057+1------
Advertentie
10193
Ankita Raina28.5IND11055-1-10Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
10292
Elixane Lechemia29.8FRA21050-6-50-----
103HP
Aliona Bolsova Zadoinov23.7ESP41040-------
10439
Heather Watson29.1GBR11022-------
10592
Alison Van Uytvanck27.3BEL31017--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
1069
Kateryna Bondarenko34.9UKR31017+9+100Gdynia HF-Gdynia HF10871187
10723
Alicja Rosolska35.6POL31005-1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
108 NHP 
(119)
Anna Danilina25.9KAZ1997+11+130Gdynia F-Gdynia F10971097
10937
Lidziya Marozava28.7BLR4996+14+162Gdynia F-Gdynia F10961096
11087
Ekaterina Alexandrova26.6RUS8990-3------
111 NHP 
(113)
Ekaterine Gorgodze29.6GEO2970+6+75Gdynia HF-Gdynia HF10401140
11298
Greet Minnen23.9BEL4967-3------
11335
Christina McHale29.1USA20964-3------
11416
Kiki Bertens29.6NED5962-3-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
115110
Marta Kostyuk19UKR4934-3------
11683
Bibiane Schoofs33.1NED6913-3-15-----
11772
Cornelia Lister27.1SWE1911-1-1-----
118113
Vivian Heisen27.5GER5885---Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
11928
Eri Hozumi27.4JPN7877+1+20Palermo KF-Palermo KF9271097
12038
Dalila Jakupović30.3SLO3876-12-100-----
121 NHP 
(127)
Kamilla Rakhimova19.8RUS9872+9+97Palermo HF-Palermo HF9421042
12294
Astra Sharma25.8AUS6853-1--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
12395
Erin Routliffe26.2NZL1845+9+80Palermo HF-Palermo HF9151015
124122
Jasmine Paolini25.5ITA1837-2------
1252
Caroline Garcia27.7FRA3828--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
126114
Ulrikke Eikeri28.5NOR1825-12-100-----
12763
Viktorija Golubic28.7SUI2822-1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
12850
Xinyun Han31.1CHN8819-1------
1294
María José Martínez Sánchez38.9ESP5807-1------
13071
Yanina Wickmayer31.7BEL5790-1------
131120
Leylah Fernandez18.8CAN3787-7-46-----
13267
Katarzyna Piter30.4POL4780+6+70Gdynia HF-Gdynia HF850950
1331
Sara Errani34.2ITA2769-2------
13448
Ajla Tomljanović28.2AUS7763-1------
135 NHP 
(138)
Kimberley Zimmermann25.6BEL6763+5+60Palermo HF-Palermo HF833933
13624
Mihaela Buzărnescu33.2ROU5739-1------
13758
Paula Kania28.7POL5738-3-12-Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
13889
Yana Sizikova26.6RUS10733-2--Nederlaag Palermo KFNederlaag Palermo KF--
1391
Sania Mirza34.6IND2711-2-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
140116
Ons Jabeur26.8TUN1705-1------
141HP
Valentini Grammatikopoulou24.4GRE1696---Nederlaag Telavi 2 1/8FNederlaag Telavi 2 1/8F--
14282
Dayana Yastremska21.1UKR5686+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
143138
Martina Trevisan27.7ITA3681+1------
144103
Lin Zhu27.4CHN9676+1------
1451
Katarina Srebotnik40.3SLO4675+2------
146HP
Aldila Sutjiadi26.2INA1664+3--Nederlaag Evansville 1/8FNederlaag Evansville 1/8F--
14788
Xinyu Jiang22.3CHN10660+3------
14892
Harriet Dart24.9GBR2651+3------
149109
Qianhui Tang20.8CHN11643+4------
15056
Irina Bara26.3ROU6642-8-50-Nederlaag Gdynia KFNederlaag Gdynia KF--
Advertentie
151113
Laura Ioana Paar33.1ROU7642-3-26-----
152125
Emina Bektas28.3USA21640+2--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
153120
Jamie Loeb26.3USA22638+7+30-Nederlaag Gdynia KFNederlaag Gdynia KF--
154152
Anastasia Dețiuc22.6CZE11638-2-10-Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
155HP
Amina Anshba21.8RUS11626---Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
156152
Elena Rybakina22KAZ2624-------
157151
Tara Moore28.9GBR3619---Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
158139
Katarzyna Kawa28.6POL6617-12-59-Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
159151
Jessika Ponchet24.8FRA4614-1------
16095
Anett Kontaveit25.5EST1611-1------
16159
Belinda Bencic24.3SUI3603--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
16298
Valeria Savinykh30.4RUS12603-------
163161
Tereza Mihalíková23.1SVK2603---Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
16459
Natela Dzalamidze28.3RUS13596+11+50Palermo HF-Palermo HF666766
165158
Yulia Putintseva26.5KAZ3591-------
16644
Monique Adamczak38.5AUS8583-------
16751
Maria Sanchez31.6USA23579-3-14-----
168165
Dalma Gálfi22.9HUN3577-1------
169168
Anna Bondár24.1HUN4577-1------
17047
Mandy Minella35.6LUX1571-1------
17167
Danka Kovinić26.6MNE1568-1------
172126
Eden Silva25.3GBR4568+2+10-Nederlaag Gdynia KFNederlaag Gdynia KF--
17340
Xenia Knoll28.8SUI4568-2------
17463
Mona Barthel31GER6565-2------
175163
Hailey Baptiste19.7USA24561-2------
176167
Barbara Haas25.3AUT1544-------
177148
Samantha Murray33.7GBR5537+1--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
178171
Donna Vekić25CRO3532+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
179129
Yu-Chieh Hsieh28TPE4523+2-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
180116
Usue Maitane Arconada22.7USA25518+2------
18154
Tatjana Maria33.9GER7513+2------
182135
Quinn Gleason26.6USA26508-5-35-Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
183178
Catherine Harrison27.2USA27508+2--Nederlaag Evansville 1/8FNederlaag Evansville 1/8F--
18456
Naomi Broady31.3GBR6497--15-----
185173
Estelle Cascino25.3FRA5496+2-9-----
186109
Elena-Gabriela Ruse23.7ROU8493+25+59-Nederlaag Palermo KFNederlaag Palermo KF--
187138
Jaimee Fourlis21.8AUS9491+1--Nederlaag Tarvisio KFNederlaag Tarvisio KF--
188125
Laura Pigossi26.9BRA2489+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
189139
Lizette Cabrera23.5AUS10483+1------
190183
Mayar Sherif25.2EGY1481-4-25-----
191108
Amandine Hesse28.5FRA6480+1+10-Nederlaag Olomouc HFNederlaag Olomouc HF--
192176
Marcela Zacarías27.3MEX2477-1-5-----
193101
Junri Namigata39JPN8475-13-57-----
19438
Alexandra Panova32.3RUS14473+53+110Palermo HF-Palermo HF543643
19514
CoCo Vandeweghe29.6USA28469-2------
196113
Emily Webley-Smith37GBR7468-2--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
197134
Camilla Rosatello26.1ITA4468-2--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
198153
Eudice Chong25.2HKG1465-2------
199125
Alison Bai31.5AUS11460-2------
200138
Conny Perrin30.5SUI5460-2------
Advertentie
201116
Na-lae Han29KOR1456-2------
202177
Maddison Inglis23.5AUS12449-1--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
203HP
Kanako Morisaki24.8JPN9448-------
20480
Marina Melnikova32.4RUS15445---Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
20556
Anastasija Sevastova31.2LAT2444--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
20624
Olga Govortsova32.9BLR5444+26+51-Nederlaag Gdynia KFNederlaag Gdynia KF--
207HP
Suzan Lamens22NED7443+2+7-Nederlaag Telavi HFNederlaag Telavi HF--
208114
Chieh-yu Hsu29.5TPE5442-8-12Olympische Spelen 1/16FNederlaag Evansville 1/8FNederlaag Evansville 1/8F
Olympische Spelen 1/16F
--
209207
Simona Waltert20.6SUI6439-2------
210209
Varvara Gracheva20.9RUS16434-------
211132
Sofia Shapatava32.5GEO3432+1------
212143
Fang-Hsien Wu22TPE6430+2------
213159
Isabella Shinikova29.7BUL1427+2------
214158
Jessy Rompies31.2INA2424+3--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
215210
Whitney Osuigwe19.2USA29423+3------
216210
Erina Hayashi27JPN10422--3-----
217138
Beatrice Gumulya30.5INA3417+3--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
21888
Johanna Konta30.1GBR8415+3------
219124
Réka Luca Jani29.9HUN5415--5-----
220219
Marie Benoît26.3BEL7412+3------
221 NHP 
(224)
Leonie Küng20.7SUI7411+3------
222182
Abbie Myers27AUS13411+3------
223182
En Liang20.8TPE7407-1-6-----
224143
Sarah Beth Grey25.9GBR9407-11-25-Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
22559
Alizé Cornet31.4FRA7405+1-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
226 NHP 
(227)
Susan Bandecchi23SUI8402+1------
227109
Caitlin Whoriskey33.4USA30401-21-40-----
228117
Olga Danilović20.4SRB3400+35+60-Nederlaag Palermo KFNederlaag Palermo KF--
229116
Lina Gjorcheska26.9MKD1399+27+47-Telavi W
Nederlaag Telavi 2 HF
Telavi W
Nederlaag Telavi 2 HF
--
23071
Simona Halep29.8ROU9398-2------
231134
Naiktha Bains23.5GBR10398-2------
232192
Destanee Aiava21.2AUS14398-2------
233135
Renata Zarazúa23.8MEX3393-2-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
234180
Rutuja Bhosale25.3IND3392-1------
23589
Zarina Diyas27.7KAZ4391-1------
236235
Olivia Gadecki19.2AUS15391-1--Nederlaag Les Contamines Montjoie HFNederlaag Les Contamines Montjoie HF--
237131
Haruka Kaji26.8JPN11391-35-57-----
238183
Robin Anderson28.2USA31391-2------
239186
Federica Di Sarra31.1ITA5390-2------
240203
Johana Marková22.1CZE12388-32-49-Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
241152
Ekaterina Yashina27.9RUS17385-3--Nederlaag Kiev 1/8FNederlaag Kiev 1/8F--
24286
Danielle Collins27.6USA32381-3------
243207
Belinda Woolcock26.4AUS16380-3------
244155
Alena Fomina32RUS18379+28+55-Nederlaag Gdynia KFNederlaag Gdynia KF--
245111
Ji-hee Choi26.4KOR2373-3------
246221
Ioana Loredana Roșca24.8ROU10372-3------
24736
Akgul Amanmuradova37UZB1371-3--Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
248104
Valentyna Ivakhnenko28RUS19370-3--Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
249164
Valeriya Strakhova26.1UKR6365+27+47-Telavi W
Nederlaag Telavi 2 1/8F
Telavi W
Nederlaag Telavi 2 1/8F
--
250155
Patricia Maria Țig26.9ROU11363-2------
Advertentie
25115
Alla Kudryavtseva33.7RUS20360-1------
252100
Peangtarn Plipuech28.6THA1359-11-15-Nederlaag Telavi 2 1/8FNederlaag Telavi 2 1/8F--
253134
Paige Mary Hourigan24.4NZL2359-2------
254102
Xiaodi You25.1CHN12358-2------
255229
Marina Bassols Ribera21.6ESP6347+5--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
256220
Olivia Nicholls26.7GBR11347+3--Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
257178
Minori Yonehara26JPN12344-4-10-----
258256
Paula Badosa Gibert23.6ESP7341+3-Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
259221
Sofya Lansere20.8RUS21341+3------
260259
Panna Udvardy22.8HUN6340+4------
261165
Andrea Gámiz28.7VEN1340+4-Kiev F-Kiev F--
262241
Tayisiya Morderger24.3GER8339-8-14-Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
263235
Yana Morderger24.3GER9339-9-14-Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
264214
Mana Ayukawa26.8JPN13339-18-25-----
265209
Magdalena Fręch23.6POL7338+1+1-Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
266 NHP 
(278)
Nika Radišić21.3SLO5338+21+40Tarvisio FNederlaag Olomouc KFNederlaag Olomouc KF
Tarvisio F
354354
267120
Erika Sema32.6JPN14337-18-25-----
268233
Lara Salden22.4BEL8332-10-15-----
26983
Vera Lapko22.8BLR6330-1------
270137
Lauren Davis27.7USA33328-------
271164
Vladica Babic25.7MNE2327-14-24-----
272210
Xinyu Wang19.8CHN13324-1------
273138
Ya-Hsuan Lee26TPE8323+1------
274221
Ana Sofía Sánchez27.2MEX4321+6+9-Nederlaag Olomouc KFNederlaag Olomouc KF--
275247
Chloé Paquet27FRA8318-------
276165
Jesika Malečková26.9CZE13316-9-15-Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
277200
Giulia Gatto-Monticone33.6ITA6315-------
278237
Gabriela Talaba25.9ROU12315-------
279249
Rasheeda Mcadoo26USA34315-10-15-Nederlaag Evansville KFNederlaag Evansville KF--
280111
Çağla Büyükakçay31.8TUR1309+1------
281263
Karolína Muchová24.9CZE14308+1------
282264
Shalimar Talbi20.6BLR7306+1------
28395
Akiko Omae28.4JPN15305+1------
284210
Carolina Alves25.2BRA3305+1------
285 NHP 
(290)
Rebeca Pereira28.3BRA4303+47+68Olomouc FNederlaag Tarvisio FNederlaag Tarvisio F
Olomouc F
341341
285 NHP 
(290)
Bárbara Gatica24.9CHI2303+47+68Olomouc FNederlaag Tarvisio FNederlaag Tarvisio F
Olomouc F
341341
287157
Cristina Bucsa23.5ESP8302+33+51-Nederlaag Palermo KFNederlaag Palermo KF--
288281
Yue Yuan22.8CHN14299-2------
289282
Alicia Barnett27.7GBR12296-1------
290289
Alina Charaeva19.1RUS22292-1------
291200
Olivia Tjandramulia24.1AUS17290+2+6-Nederlaag Telavi HF
Nederlaag Telavi 2 1/8F
Nederlaag Telavi HF
Nederlaag Telavi 2 1/8F
--
292228
Kaylah McPhee23.4AUS18286-------
293103
Eugénie Bouchard27.4CAN4282+1------
294288
Clara Burel20.3FRA9281+1------
295199
Kristie Ahn29.1USA35280+2------
296 NHP 
(304)
Fernanda Contreras Gomez23.7MEX5280+11+16-Nederlaag Telavi HFNederlaag Telavi HF--
297162
Despina Papamichail28.4GRE2279-7-12-Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
298HP
Rebeka Masarova21.9ESP9279-------
299113
Victoria Rodríguez26.2MEX6276+4+4-Nederlaag Evansville KFNederlaag Evansville KF--
300168
Jaqueline Cristian23.1ROU13275-------
Advertentie
301109
Gabriela Cé28.3BRA5275-------
302298
Ania Hertel20.7POL8274---Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
303176
Raluca Serban24CYP1274-24-40-Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
304244
Elisabetta Cocciaretto20.4ITA7270-------
305116
Chantal Škamlová27.8SVK3269-14-20-Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
306153
Cristina Dinu28.5ROU14269-1------
307219
Moyuka Uchijima19.9JPN16264-1------
308147
Richèl Hogenkamp29.2NED8262-------
309188
Paula Ormaechea28.8ARG2262-------
310HP
Tamara Korpatsch26.1GER10260-+1-Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
311279
Anastasiya Shoshyna23.6POL9259-------
312169
Maria Sakkari25.9GRE3258-------
313207
Shuo Feng23.5CHN15258-------
314296
Lea Bošković21.8CRO4257-------
315312
Oana Georgeta Simion25.3ROU15256-------
31625
Margarita Gasparyan26.8RUS23255-------
317HP
Oksana Selekhmeteva18.5RUS24255-------
318290
Ivana Popovic20.8AUS19253-19-25-----
319318
Seone Mendez22.1AUS20253-1------
320319
Tereza Martincová26.7CZE15251-1------
321110
Daniela Seguel28.6CHI3246+1------
322271
Angelica Moratelli26.9ITA8246+38+31Telavi 2 FNederlaag Telavi FNederlaag Telavi F
Telavi 2 F
--
323229
Kyōka Okamura25.7JPN17243-------
32441
Irina Khromacheva26.1RUS25241-------
325240
Nicoleta Dascălu25.5ROU16241-29-40-----
326136
Momoko Kobori22.9JPN18238-------
327HP
Mariam Bolkvadze23.5GEO4238-------
328320
Andreea Prisacariu21.4ROU17237---Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
329 NHP 
(330)
Jacqueline Cabaj Awad25.4SWE2237+1--Nederlaag Kiev 1/8FNederlaag Kiev 1/8F--
330325
Arianne Hartono25.2NED9235+1------
331163
Tereza Mrdeža30.6CRO5234+86+59-Nederlaag Gdynia KFNederlaag Gdynia KF--
332197
Jiaqi Kang24CHN16234-11-15-----
333316
Anastasia Zakharova19.5RUS26233+1------
33491
Nicola Geuer33.3GER11232+1------
335204
Jovana Jović27.8SRB4232+1------
336329
Jodie Burrage22.1GBR13230+1------
337 NHP 
(338)
Ingrid Gamarra Martins24.9BRA6230+1+1-Almada WAlmada W--
338 NHP 
(339)
Maria Timofeeva17.6RUS27228+1------
339271
Haruna Arakawa21.7JPN19227+1------
340 NHP 
(341)
Emma Navarro20.1USA36226+1------
341214
Berfu Cengiz21.7TUR2226+1------
342329
Allura Zamarripa18.9USA37225+1--Nederlaag Evansville 1/8FNederlaag Evansville 1/8F--
343329
Maribella Zamarripa18.9USA38225---Nederlaag Evansville 1/8FNederlaag Evansville 1/8F--
344187
Chiara Scholl29USA39225+1-Les Contamines Montjoie F-Les Contamines Montjoie F--
345176
Fang Ying Xun26.5CHN17224+1------
346325
Vlada Koval20RUS28224+1------
347337
Yuriko Miyazaki25.6JPN20224+1------
348337
Katarina Zavatska21.4UKR7222+1------
34987
Jacqueline Cako29.8USA40222+1------
350260
Anastasia Gasanova22.1RUS29222+1------
Advertentie
351279
Irene Burillo Escorihuela24ESP10222-22-15-----
352103
Angelique Kerber33.5GER12221-------
35210
Garbiñe Muguruza27.7ESP11221--Olympische Spelen 1/16F-Olympische Spelen 1/16F--
35479
Elena Bogdan29.3ROU18221-------
355165
Anna Morgina29.9RUS30219-30-21Moskou 2 HF-Moskou 2 HF--
35686
Maryna Zanevska27.9BEL9217-1------
357214
Ganna Poznikhirenko27.2UKR8217-1--Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Kiev 1/8F
Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Kiev 1/8F
--
358125
Prarthana Thombare27IND4216-1------
359350
Audrey Albié26.7FRA10215-1------
360307
Eva Guerrero Alvarez21.8ESP12215-1------
361146
Diāna Marcinkēviča28.9LAT3214+1-Les Contamines Montjoie F-Les Contamines Montjoie F--
362266
Ksenia Laskutova24.8RUS31212+1------
363357
Marine Partaud26.6FRA11212+1--Nederlaag Telavi 1/8FNederlaag Telavi 1/8F--
364356
Justina Mikulskyte25.4LTU1212+1--Nederlaag Telavi 2 1/8FNederlaag Telavi 2 1/8F--
365213
Anna Karolína Schmiedlová26.8SVK4209+3------
366145
Ayano Shimizu23.2JPN21208+3------
36743
Daria Kasatkina24.2RUS32207+3------
368287
Myrtille Georges30.5FRA12207-2-4-----
369 NHP 
(371)
Celia Cervino Ruiz23.6ESP13207+2------
370 NHP 
(458)
Anna Sisková20CZE16207+88+52Olomouc F-Olomouc F245245
371 NHP 
(372)
Magali Kempen23.6BEL10206+1------
372292
Andrea Lazaro Garcia26.7ESP14206+1------
373369
Martyna Kubka20.2POL10205+3--Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
374130
Alexandra Mueller33.4USA41205-13-9-----
375241
Angelina Gabueva32.6RUS33205--Moskou 2 F-Moskou 2 F--
376 NHP 
(377)
Anastasia Tikhonova20.5RUS34204+1------
377311
Miriam Kolodziejová24.2CZE17202+2--Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
378136
Sophie Chang24.1USA42201-11-9-Nederlaag Evansville 1/8FNederlaag Evansville 1/8F--
379235
Natalija Kostić26.9SRB5201+1------
380192
Freya Christie23.7GBR14200+1------
381304
Olga Parres Azcoitia28.3ESP15199+2+1Don Benito FAlmada WAlmada W
Don Benito F
--
382 NHP 
(486)
Lisa Pigato18ITA9198+104+56Palermo KF-Palermo KF248418
38352
Jessica Moore30.9AUS21196+1------
384176
Chanel Simmonds28.9RSA1196+1------
385373
Adrienn Nagy20.3HUN7196+1--Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
386 NHP 
(387)
Isabelle Haverlag20.3NED10196+1--Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
387371
Miriam Bulgaru22.7ROU19193+1------
388116
Quirine Lemoine29.5NED11193+1------
389225
Ylena In-Albon22.3SUI9193+1-Les Contamines Montjoie F-Les Contamines Montjoie F--
390189
Manon Arcangioli26.8FRA13192+1------
391175
Maegan Manasse26.2USA43191-17-14-----
392332
Lorraine Guillermo28.1USA44190-------
393358
Ramu Ueda23.3JPN22190-11-9-----
394345
Emily Appleton21.8GBR15190-------
395389
Mirjam Björklund22.9SWE3189-------
396390
Weronika Falkowska21POL11189---Nederlaag Gdynia 1/8FNederlaag Gdynia 1/8F--
39786
Madison Brengle31.3USA45188-------
398391
Léolia Jeanjean25.9FRA14186---Nederlaag Les Contamines Montjoie KFNederlaag Les Contamines Montjoie KF--
399 NHP 
(409)
Victoria Bosio26.8ARG3186+58+31Telavi 2 FNederlaag Telavi FNederlaag Telavi F
Telavi 2 F
--
400302
Cristiana Ferrando25.9ITA10186-1------
Advertentie
401253
Ying Zhang25.2CHN18186-8-4-----
402 NHP 
(430)
Aurora Zantedeschi20.7ITA11185+28+16-Nederlaag Tarvisio HFNederlaag Tarvisio HF--
403333
Francisca Jorge21.2POR1185-3------
40460
Vitalia Diatchenko30.9RUS35184-3------
40589
Anastasiya Komardina24RUS36183-3------
406305
Martina Caregaro29.1ITA12181-------
4071
Serena Williams39.8USA46180-------
408302
Harmony Tan23.8FRA15180-------
409309
Katharina Hobgarski24GER13180-------
410358
Yuliana Lizarazo28.1COL1180+35+19-Nederlaag Tarvisio HFNederlaag Tarvisio HF--
411348
Margot Yerolymos24.2FRA16179-------
412305
Alexandra Bozovic22.4AUS22179-2------
413404
Lucia Bronzetti22.6ITA13178-9-4-----
41495
Paula Cristina Gonçalves30.9BRA7178-36-25-----
415287
Robu Kajitani27.4JPN23178-3------
416407
María Lourdes Carlé21.4ARG4178-3-Les Contamines Montjoie F-Les Contamines Montjoie F--
417387
Riya Bhatia23.8IND5178-3------
418255
Yvonne Cavalle-Reimers29.1ESP16178+5+4-Nederlaag Telavi KF
Nederlaag Telavi 2 HF
Nederlaag Telavi KF
Nederlaag Telavi 2 HF
--
419225
Sachia Vickery26.1USA47176-4------
420405
Nuria Brancaccio21ITA14176-15-5-----
421224
Yuki Naito20.4JPN24175-3------
422395
Ipek Oz22TUR3174-3--Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
423134
Olga Doroshina27RUS37174-2------
424341
Ekaterina Kazionova22.5RUS38174-2------
425101
Alexandra Cadanțu31.2ROU20172-1------
426413
Maria Portillo Ramirez22.2MEX7172-1------
427302
Angela Fita Boluda22ESP17171-1------
428264
Maja Chwalińska19.7POL12170-------
429169
Anastasia Grymalska31ITA15170-2------
430377
Angela Kulikov23.3USA48167+2------
431392
Rianna Valdes24.8USA49167+2------
432263
Pei-chi Lee26.7TPE9167-16-9-----
433400
Katerina Stewart24USA50166+41+17-Nederlaag Olomouc KFNederlaag Olomouc KF--
434175
Nigina Abduraimova27UZB2165+2-Moskou 2 F-Moskou 2 F--
43515
Tamarine Tanasugarn44.1THA2164+2------
436402
Nina Potočnik24.5SLO6164-5-4-----
437143
Giorgia Marchetti26.5ITA16164+1------
438 NHP 
(468)
Lexie Stevens22.1NED12164+41+16-Nederlaag Telavi HFNederlaag Telavi HF--
439425
Bianca Turati24ITA17163+1------
440419
Sophia Whittle23.8USA51163+2------
441263
Diane Parry18.8FRA17161+73+34-Nederlaag Olomouc HFNederlaag Olomouc HF--
442384
Yuliya Hatouka21.2BLR8161-13-9-----
443115
Lesia Tsurenko32.1UKR9160+3------
444364
Rebecca Šramková24.7SVK5160+3------
445290
Silvia Njirić28CRO6160-6-4-----
446238
Katharina Gerlach23.4GER14159-5-4-----
447443
Sada Nahimana20.2BDI1158+2------
448210
Rebecca Marino30.5CAN5158-45-25-Nederlaag Evansville 1/8FNederlaag Evansville 1/8F--
449445
Eva Vedder21.6NED13158+1-Telavi 2 FNederlaag Telavi 1/8FNederlaag Telavi 1/8F
Telavi 2 F
--
450122
Hanyu Guo23.1CHN19157+2------
Advertentie
451355
Nuria Parrizas Diaz30ESP18157-------
452228
Vivien Juhaszova28SVK6157-17-9-----
453208
Tamara Čurović26.7SRB6156+1--Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 1/8F
Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 1/8F
--
454 NHP 
(600)
Robin Montgomery16.8USA52155+155+65-Evansville WEvansville W--
455371
Maryna Chernyshova22UKR10155-------
456342
Iryna Shymanovich24BLR9155-------
457244
Francesca Di Lorenzo24USA53153+3------
458199
Miyabi Inoue29.6JPN25153+3--Nederlaag Amarante KFNederlaag Amarante KF--
459391
Lou Brouleau26.1FRA18153+3------
460139
Kateryna Kozlova27.4UKR11152+3------
461 NHP 
(464)
Daniela Vismane20.9LAT4152+3------
462370
Sandra Samir23.7EGY2152-28-15-Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 1/8F
Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 1/8F
--
463197
Sabina Sharipova26.8UZB3151+2------
464309
Wushuang Zheng22.6CHN20151+2------
465355
Pamela Montez30.5USA54151+2------
466462
Alycia Parks20.5USA55151+2------
467185
Martina Colmegna24.6ITA18151-19-9-Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 KF
Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 KF
--
468409
Alana Parnaby26.8AUS23151+32+17-Nederlaag Tarvisio KF
Nederlaag Olomouc KF
Nederlaag Tarvisio KF
Nederlaag Olomouc KF
--
469274
Andreea Rosca22.3ROU21150+1------
470 NHP 
(471)
Zhibek Kulambayeva21.3KAZ5150+1------
471148
Ana Bogdan28.6ROU22149-2-1-----
47257
Ysaline Bonaventure26.8BEL11149-------
473 NHP 
(475)
Melania Delai18.7ITA19149+2--Nederlaag Tarvisio KFNederlaag Tarvisio KF--
474437
Oana Gavrila23.2ROU23149+2--Nederlaag Caïro 9 KFNederlaag Caïro 9 KF--
475270
Daria Mishina28.2RUS39148+2-Moskou 2 HF-Moskou 2 HF--
476157
Ilona Kremen27.5BLR10148+2------
477147
Ayaka Okuno26JPN26148-18-7-----
478348
Guiomar Maristany Zuleta De Reales22.4ESP19147+2------
479408
Victoria Muntean24.4FRA19147+2------
480447
Malene Helgø21.9NOR2146+2------
481238
Julia Terziyska25.3BUL2146-37-15-----
482398
Dejana Radanović25.1SRB7145-9-4-----
483112
Hiroko Kuwata30.5JPN27145+1--Nederlaag Olomouc 1/8FNederlaag Olomouc 1/8F--
484419
Dalila Spiteri24.2ITA20144+1--Nederlaag Palermo 1/8FNederlaag Palermo 1/8F--
48526
Galina Voskoboeva36.5KAZ6143-212-180-----
486 NHP 
(487)
Anna Kubareva20.4BLR11142+1------
487483
Alba Carrillo Marin25.3ESP20141-4-5-----
488310
Irina Fetecau25.2ROU24140+1------
489477
Clara Tauson18.5DEN1139+1------
490386
Fanny Ostlund24.2SWE4139+1--Nederlaag Telavi 1/8FNederlaag Telavi 1/8F--
491263
Elizabeth Halbauer24USA56138+17+7-Nederlaag Olomouc KFNederlaag Olomouc KF--
492359
Victoria Kan25.9RUS40138+2------
493 NHP 
(495)
Jenny Duerst22.3SUI10138+2------
494362
Tatiana Pieri22.3ITA21138-51-25-----
495479
Elysia Bolton21.3USA57135-3-4-Nederlaag Les Contamines Montjoie KFNederlaag Les Contamines Montjoie KF--
496394
Alicia Smith24.8AUS24135+3------
497119
Sanaz Marand33USA58134-77-40-----
498481
Gergana Topalova21.4BUL3134-2-4-Nederlaag Telavi 2 KFNederlaag Telavi 2 KF--
499477
María Camila Osorio Serrano19.5COL2133+2------
500437
Claire Liu21.1USA59133+2------
501 NHP 
(529)
Peyton Stearns19.7USA60133+31+13-Nederlaag Evansville KF--
502491
Stephanie Visscher21.4NED14133+1-Telavi 2 FNederlaag Telavi 1/8F--
503218
Su-jeong Jang26.3KOR3132-15-9Kiev F---
504488
Sofia Sewing22USA61132------
505392
Nina Stadler25.7SUI11132-52-25----
50656
Polona Hercog30.5SLO7131-1-----
506386
Amanda Anisimova19.8USA62131-1-----
50810
Raquel Atawo38.6USA63131-1-----
509499
Carole Monnet19.6FRA20131---Nederlaag Kiev 1/8F--
510208
Albina Khabibulina29.1UZB4131------
511452
Melodie Collard18CAN6130------
512303
Chihiro Muramatsu23.1JPN28130-19-9----
513304
Anastasia Pribylova25.4RUS41130-1-----
514513
Lina Glushko21.5ISR1128-1-----
515139
Jiajing Lu31.6CHN21127-17-9----
516468
Sarah-Rebecca Sekulic29GER15127-1-----
517292
Lisa Sabino34.9SUI12127-1-----
518319
Sara Cakarevic24.3FRA21127------
519482
Mai Hontama21.8JPN29127-22-10----
520 NHP 
(632)
Kylie Collins18.6USA64125+198+64-Evansville W--
521422
Emily Fanning26.1NZL3125-2-----
522512
Sohyun Park19KOR4124---Nederlaag Telavi 2 1/8F--
523425
Federica Bilardo22ITA22124-2-----
524360
Meiqi Guo21.5CHN22124-1-----
52591
Priscilla Hon23.2AUS25123-1-----
526412
Natalia Siedliska25.6GER16123-9-4----
527145
Anna Zaja30GER17122+43+18-Nederlaag Olomouc KF--
528224
Abigail Tere-Apisah29PNG1122-3-----
529461
Georgia Crăciun22ROU25122-3-----
530378
Veronika Erjavec21.5SLO8122-3-----
531115
Madison Keys26.4USA65121-3-----
532455
Amber Marshall20AUS26121-3-----
533184
Tereza Smitková26.7CZE18121-3-----
534133
Kayla Day21.8USA66121-3-----
535 NHP 
(701)
Matilde Paoletti18.3ITA23120+187+60Palermo KF-170340
536307
Karin Kennel26SUI13120-3-----
537230
Polina Leykina26.8RUS42120-3--Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 KF
--
538462
Risa Ushijima25.2JPN30120-3-----
53963
İpek Soylu25.2TUR4119-3-----
540388
Nikola Tomanová25.3CZE19119-3--Nederlaag Olomouc 1/8F--
541534
Aubane Droguet18.5FRA22117-3-Monastir 27 HF---
542220
María Fernanda Herazo24.3COL3117-1-----
543542
Gozal Ainitdinova22.9KAZ7117-1-----
544251
Miharu Imanishi29.1JPN31116-1-----
545353
Jiahui Chen26.1CHN23116-1-----
546406
Inês Murta24.1POR2116-26-9----
547301
Michika Ozeki29.3JPN32116+8+5-Nederlaag Monastir 26 F--
548221
Na-Ri Kim31.3KOR5115-3-----
549472
Ylona-Georgiana Ghioroaie23.3ROU26115-3-----
550445
Thaisa Grana Pedretti22.1BRA8115-2-----
551 NHP 
(739)
Jessie Aney23.2USA67114+188+58Olomouc FNederlaag Tarvisio KF152152
552487
Katharine Fahey24.7USA68113-3-----
553 NHP 
(555)
Elina Avanesyan18.8RUS43113+14+7-Nederlaag Telavi KF--
55446
Andrea Petković33.8GER18111-3-----
55540
Varvara Lepchenko35.1USA69111+224+60-Nederlaag Gdynia KF--
556348
Jana Fett24.7CRO7111-4-----
557553
Evgeniya Levashova22.1RUS44111-4--Nederlaag Moskou 2 HF--
558541
Francesca Jones20.8GBR16110-2-----
55945
Daria Gavrilova27.3AUS27110-2-----
560240
Xiyu Wang20.3CHN24110-2-----
561452
Kwan Yau Ng24.4HKG2110-2-----
562374
Brynn Boren29.9USA70110-23-7----
563219
Melis Sezer28.1TUR5110-3-----
564265
So-Ra Lee27KOR6109-3-----
565127
Shilin Xu23.5CHN25108-3-----
566364
Dasha Ivanova24.7USA71108-3-----
567552
Pia Lovric19.2SLO9107-3-----
568336
Mei Wu21.1CHN26106-3-----
569556
Shavit Kimchi19.5ISR2106-3--Nederlaag Telavi 2 KF--
570413
Gabriella Da Silva Fick20.9AUS28105-1-----
571343
Kathinka von Deichmann27.1LIE1104------
572567
Kaja Juvan20.6SLO10103------
57379
Beatriz Haddad Maia25.1BRA9103------
574476
Ye-Xin Ma22.1CHN27103-24-9----
575369
Nagi Hanatani26.3JPN33103+15+7-Nederlaag Olomouc KF--
576268
Xuliu Sun27.3CHN28102-2-----
577521
Ekaterina Makarova25.4RUS45102-9-4-Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 KF
--
578566
Séléna Janicijevic19FRA23101-3-----
579507
Funa Kozaki20JPN34101-2--Nederlaag Telavi 2 KF--
580340
Ekaterina Shalimova21.1RUS46100-1-----
581118
Polina Monova28.2RUS47100-1-----
582166
Ching-wen Hsu24.9TPE1099------
583334
Mai Minokoshi29.2JPN3599------
584488
Aneta Laboutková21.2CZE2099-37-16----
585299
Ivana Jorović24.2SRB898-1-----
586563
Alexandra Osborne26.2AUS2998-10-3-Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 KF
--
587225
Maria Marfutina24.1RUS4898-2-----
588572
Anna Popescu24GBR1798-2--Nederlaag Don Benito 1/8F--
589411
Noelia Zeballos27.2BOL198-2-----
590293
Katie Swan22.3GBR1897-36-14----
591348
Melanie Stokke24.8NOR397-3-----
592540
Petia Arshinkova23.2BUL497-14-4----
593154
Elitsa Kostova31.2BUL596-4-----
594160
Pei Hsuan Chen21.3TPE1195-3-----
595579
Tess Sugnaux26.3SUI1495-3-----
596503
Mylène Halemai19.9FRA2495-15-5----
597319
Emily Arbuthnott23.8GBR1994-3-----
598422
Karolína Kubáňová20.1CZE2194-3--Nederlaag Olomouc 1/8F--
599505
I-Hsuan Cho21.4TPE1293-3-----
599512
Yi Cho20.2TPE1393-3-----
601561
Emiliana Arango20.6COL493-3-----
602553
Misaki Matsuda22.9JPN3693-3-----
603456
Maya Tahan22.5ISR392-1-----
604414
Siqi Cao22.5CHN2992-1-----
605148
Melanie Klaffner31.1AUT292-65-25----
606342
Nudnida Luangnam34.3THA392-1-----
60795
Rebecca Peterson25.9SWE591-1-----
608375
Dan Ni Wang28.1CHN3091-1-----
609190
Claudia Giovine31ITA2491-1-----
61095
Qiuyu Ye23.6CHN3190------
611538
Mana Kawamura19.9JPN3790---Nederlaag Telavi 2 KF--
612369
Ann Li21USA7289------
613387
Julia Grabher25AUT389------
614500
Nefisa Berberovic22BIH189+1-----
615383
Victoria Duval25.6USA7388+2-----
616 NHP 
(772)
Caijsa Hennemann20.3SWE688+177+40Tarvisio F-113113
617473
Eléonora Molinaro20.8LUX288-16-4----
618586
Maria Mateas22USA7488-14-4-Nederlaag Evansville 1/8F--
619618
Lucia Cortez Llorca21.1ESP2188-1-Don Benito F---
620619
Kelly Williford26.7DOM187+42+12-Nederlaag Evansville KF--
621522
Sarah Lee27.9USA7587-2-----
622527
Yekaterina Dmitrichenko19.7KAZ887-2-----
623151
Başak Eraydın27TUR686-2-----
624467
Han-na Chang23.4USA7686-2-----
625575
Lucie Wargnier22.4FRA2586-2-----
626621
Darya Astakhova19.4RUS4986+31+9-Nederlaag Telavi KF--
627365
Da-bin Kim24.5KOR785-27-7----
628 NHP 
(772)
Denisa Hindová19CZE2285+153+34-Nederlaag Olomouc HF--
629602
Maria Gutierrez Carrasco23.8ESP2285-4-----
630158
Petra Krejsová31CZE2384-4-----
631196
Anhelina Kalinina24.4UKR1284-4-----
632363
Qianqian Zhao27.3CHN3284-3-----
63394
Sloane Stephens28.3USA7783-3-----
634120
Eva Wacanno30.4NED1583-3-----
635 NHP 
(644)
Himari Sato19.2JPN3883+12+4-Nederlaag Almada HF--
636388
Gaia Sanesi29.3ITA2583-4-----
637633
Nicole Fossa Huergo26.1ITA2683-4-----
638501
Loudmilla Bencheikh20.1FRA2683-4-----
639396
Vanda Lukács28.6HUN883-4--Nederlaag Telavi 1/8F--
640546
Stephanie Wagner26.8GER1982-4-----
641537
Lucrezia Stefanini23.1ITA2782-4-----
642608
Laetitia Pulchartová20.5CZE2482-26-7----
643524
Bojana Marinković24.7SRB982-19-4Kiev F---
644624
Katie Volynets19.5USA7881-5-----
645164
Ksenia Palkina31.6KGZ181-5-----
646341
Anna Klasen27.6GER2081-5-----
647630
Emma Davis24.3USA7981-4--Nederlaag Monastir 26 HF--
648622
Guillermina Naya24.8ARG580-4-----
649328
Lisa Ponomar24.1GER2180-35-9----
650365
Alina Silich25RUS5080-5-----
651 NHP 
(660)
Mei Yamaguchi22.1JPN3979+9+4-Nederlaag Almada HF
Nederlaag Amarante KF
--
652582
Anastasia Kulikova21.4FIN179-24-5-Nederlaag Les Contamines Montjoie HF--
653633
Mariia Tkacheva19.5RUS5179-5-----
654483
Veronika Pepelyaeva19.9RUS5279-8-----
655341
Dea Herdželaš24.7BIH279-6--Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 HF
--
656257
Fiona Ferro24.3FRA2778-6-Olympische Spelen 1/16F---
657599
Anna Turati24ITA2878-6-----
658638
Haine Ogata27.8JPN4078-6-----
659641
Yasmine Mansouri20.1FRA2878-6-----
660618
Viktoriia Dema20.7UKR1378-6-----
661310
Ioana Gaspar38.2ROU2778-23-4----
662490
Anna Pribylova23.5RUS5377-7-----
663483
Mariana Dražić26.5CRO877-7-Monastir 27 HF---
664479
Gabriella Taylor23.3GBR2076-6-----
665513
Lara Escauriza22.7PAR176-6-----
666559
Supapitch Kuearum19.3THA475-5-----
667350
Nika Kukharchuk34.4RUS5475-4-----
668447
Julia Stamatova28.1BUL675-4--Nederlaag Almada 1/8F--
669108
Elina Svitolina26.8UKR1474-4-Olympische Spelen 1/16F---
670563
Ariana Arseneault19.1CAN774-77-21----
671560
Chelsea Vanhoutte21.8BEL1274-2-----
672558
Julia Payola23.5ESP2374-2-----
673613
Anna Ureke21.7RUS5574-2-----
674566
Anastasia Nefedova22.5USA8074-1-Monastir 27 HF---
675HP
Lucie Nguyen Tan18.1FRA2973+18+6Amarante HFNederlaag Almada F--
676 NHP 
(715)
Lauren Proctor24.5USA8173+227+39-Nederlaag Evansville F--
677645
Emily Seibold21.5GER2272-2-----
678437
Isabella Bozicevic19.6AUS3072-36-9----
679409
Amy Zhu26.7USA8272+31+8-Nederlaag Evansville KF--
680333
Aiko Yoshitomi27.8JPN4171-3-----
681671
Warona Mdlulwa21.4RSA271-3-----
682541
Cemre Anil27.7TUR771-3-----
683653
Linda Fruhvirtová16.2CZE2570-3-----
684228
Dia Evtimova34.2BUL770-17-4----
685614
Karola Bejenaru24ROU2870-4-----
686656
Svenja Ochsner21.4SUI1570-4-----
687543
Eliessa Vanlangendonck24.2BEL1370-3-----
688499
Shuyue Ma22CHN3369-14-4----
68998
Alexa Glatch31.8USA8369-4-----
690589
Manon Léonard20.5FRA3069-2-----
691369
Shiho Akita31.5JPN4269-2-----
692644
Elena Malygina21.1EST269-20-5-Nederlaag Telavi 1/8F--
693100
Barbora Štefková26.3CZE2668-3-----
694567
Ashley Lahey21.7USA8468-2+1-Nederlaag Tarvisio KF
Nederlaag Kiev 1/8F
--
695623
Naho Sato20.4JPN4368-4-----
696590
Holly Verner28.2USA8567-20-4----
697586
María Paulina Pérez García25.5COL567-3-----
698616
Jada Hart23.3USA8666-3-----
699520
Merel Hoedt21.9NED1666-3-----
700676
Kélia Le Bihan22.5FRA3166-3-----
701605
Sara Lanca24.3POR366-2--Nederlaag Almada 1/8F--
702309
Tena Lukas26.2CRO965-36-9-Nederlaag Olomouc 1/8F--
703 NHP 
(984)
Anna Ulyashchenko24.3USA8765+288+40-Nederlaag Evansville F--
704640
Taisya Pachkaleva20.2RUS5665-1--Nederlaag Moskou 2 KF--
705669
Federica Rossi20.1ITA2965-4-Amarante HF---
706669
Tiphanie Fiquet21.1FRA3265-6-1Monastir 27 HFNederlaag Monastir 26 HF--
707389
Yukina Saigo25.2JPN4465-3-----
708507
Meiling Wang21.4CHN3464-3-----
709680
Michaela Bayerlová22.6CZE2764-2--Nederlaag Kiev HF--
710502
Noa Liauw A Fong21.1NED1764-4-----
711709
Valentina Ryser20.3SUI1664-2-----
712 NHP 
(796)
Carmen Corley19.8USA8863+149+25-Nederlaag Evansville HF--
713338
Martina Di Giuseppe30.4ITA3063-2-----
714514
Julyette Steur25.9GER2363-16-3----
715478
Oona Orpana20.5FIN263-47-11----
716645
Katarzyna Pitak22.8GBR2163-3-----
716645
Aleksandra Pitak20.2GBR2263-3-----
718504
Ani Vangelova28BUL863-35-7-Nederlaag Don Benito HF--
719715
Matilde Jorge17.2POR462-4-----
720402
Sowjanya Bavisetti27.6IND662-4-----
721479
Nadia Echeverría Alam26.5VEN261-13-3----
722561
Rina Saigo20.7JPN4561-2-----
723214
Allie Kiick26USA8960-2-----
724595
Mananchaya Sawangkaew19THA560-1-----
725718
Gabriella Mujan21.1NED1860-1-----
726701
Ashlyn Krueger17.2USA9059-1-----
727726
Victoria Jimenez Kasintseva15.9AND159-1-----
728587
Hind Abdelouahid22.3USA9159-42-10----
729719
Marta Custic19.4ESP2458-2-----
730 NHP 
(796)
Dalayna Hewitt20.5USA9258+66+10-Monastir 26 W
Nederlaag Monastir 27 KF
--
731725
Ali Collins21.1GBR2358-3-Kiev F---
732698
Elena Milovanović20.4SRB1058-3-----
733552
Karolína Beránková20.7CZE2858-14-3----
734706
Himeno Sakatsume19.9JPN4658-2-----
735652
Angelica Raggi22.6ITA3158-18-4----
736151
Corinna Dentoni31.9ITA3257-1-----
737724
Kamilla Bartone19.1LAT557-4-----
738413
Linnea Malmqvist23.1SWE757-2-----
739654
Snehal Mane22.2IND756-1-----
740625
Anna Gabric23.1GER2456------
741310
Julia Kimmelmann27.7GER2556---Nederlaag Don Benito 1/8F--
742720
Jazmin Ortenzi19.6ARG656------
74365
Kai-chen Chang30.5TPE1455+2-----
744189
Anastasia Zarycká23.5CZE2955-57-14-Nederlaag Kiev HF--
745431
Fangzhou Liu25.6CHN3555+1-----
746651
Fiona Ganz20.8SUI1755+1-----
747604
Angeles Moreno Barranquero21.9ESP2555+1-----
748255
Anita Husarić27BIH355+1--Nederlaag Caïro 9 1/8F--
749709
Ana Filipa Santos25.4POR555+1--Nederlaag Almada 1/8F--
750389
Tessah Andrianjafitrimo22.7FRA3354+1-----
751607
Lulu Sun20.2SUI1854+1--Nederlaag Les Contamines Montjoie KF--
752626
Astrid Brune Olsen22NOR454-15-2----
753526
Daria Lodikova25.1RUS5754+1-----
754477
Ekaterina Vishnevskaya21.6RUS5854+1-----
755663
Evgeniya Burdina20.5RUS5954-25-4-Nederlaag Moskou 2 1/8F--
756559
Noelia Bouzo Zanotti21.8ESP2654------
757350
Eduarda Piai29.6BRA1054------
758697
Ana Lantigua De La Nuez20.8ESP2754---Nederlaag Caïro 9 KF--
759281
Zuzana Zlochova31.4SVK753+8+1-Nederlaag Olomouc 1/8F--
760746
Alexandra Eala16.1PHI153-1-----
761614
Julie Gervais30FRA3453-27-4----
762745
Jessica Bouzas Maneiro18.8ESP2853-1-----
763680
Watsachol Sawatdee21.5THA653------
764HP
Elizabet Hamaliy20.8UKR1553---Nederlaag Almada 1/8F
Nederlaag Amarante KF
--
765543
Federica Arcidiacono28.2ITA3353-34-5----
766216
Hélène Scholsen25.5BEL1453-1-----
767613
Laura Svatikova27.2SVK853-1-----
768686
Punnin Kovapitukted18.4THA752+1-----
769682
Tamachan Momkoonthod24.2THA852+1-----
770495
Caroline Roméo27FRA3552+2-----
771667
Ekaterina Ovcharenko20.5RUS6052+2-----
772678
Verena Meliss24ITA3452+2-----
773310
Aleksandra Pospelova23.2RUS6152+4--Nederlaag Moskou 2 KF--
774695
Marianna Zakarlyuk24.8UKR1652+1-----
775336
Romy Kölzer29.9GER2652+1-----
776721
Elizaveta Koklina20RUS6252+2-----
777179
Pemra Özgen35.2TUR851+3-----
778704
Mira Antonitsch22.5AUT451-34-4----
779235
Kimberly Birrell23.2AUS3150+3-----
780566
Joanna Garland20TPE1550+3-----
78146
Anna Smith32.9GBR2450+3-----
78174
Urszula Radwańska30.6POL1350+3-----
783724
Qinwen Zheng18.7CHN3650+3-----
784738
Linda Nosková16.6CZE3050+3-----
785689
Viktoriya Kanapatskaya18.7BLR1250-14-2----
786741
Inès Ibbou22.5ALG150+2-----
787776
Anastasia Zolotareva19.5RUS6350+2-----
788757
Katarina Kuzmova19.9SVK950+2-----
789652
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez30.3ESP2950+2--Nederlaag Amarante KF--
790HP
Weronika Baszak18.8POL1449+7+1-Nederlaag Gdynia 1/8F--
791682
Fernanda Labrana22.3CHI449-38-5----
792733
Nikola Břečková20CZE3149-30-4----
793782
Elizabeth Mandlik20.1USA9348+1-----
794218
Indy de Vroome25.1NED1948+1-----
795793
Darja Semenistaja18.8LAT648+3-----
796614
Marina Yudanov31.7SWE848+3-----
797785
Tina Cvetkovic20.6SLO1148+3-----
798728
Polina Bakhmutkina22.2RUS6448+3-----
799793
Elsa Jacquemot18.2FRA3647+3-----
800687
Alyssa Tobita25.1USA9447+3-----
801445
Chanelle Van Nguyen27.5USA9547+3-----
802 NHP 
(849)
Mariam Dalakishvili19.7GEO547+96+12-Nederlaag Telavi KF
Nederlaag Telavi 2 1/8F
--
803678
Federica Prati25.5ITA3547-60-9-Nederlaag Monastir 27 1/8F--
80486
Olivia Rogowska30.1AUS3246+1-----
805745
Oleksandra Oliynykova20.5CRO1046+1-----
806727
Gabriella Price18.1USA9645+1-----
807796
Ivana Corley21.8USA9745+259+25-Nederlaag Evansville HF--
808253
Sviatlana Pirazhenka28.8BLR1345------
809670
Maria Fonte19.4POR645+1-----
810803
Sakura Hosogi21.3JPN4745+1-----
811804
Noel Saidenova19.4RUS6545+1-----
812613
Victoria Mikhaylova20.7RUS6645+2--Nederlaag Moskou 2 1/8F--
813691
Alica Rusova23.4SVK1045+2--Nederlaag Caïro 9 KF--
814813
Lucie Havlíčková16.3CZE3244+2-----
815721
Monica Cappelletti22.5ITA3644+2-----
816588
Klara Hajkova22.2CZE3344-56-9----
817809
Eva Garkusha19.5RUS6744+1--Nederlaag Moskou 2 1/8F--
818809
Julie Belgraver19FRA3744+1--Nederlaag Monastir 26 KF--
819571
Ange Kajuru19.4JPN4844+1-----
820478
Daria Kruzhkova23.2RUS6844+1--Nederlaag Moskou 2 1/8F--
821344
Eleni Kordolaimi28.3GRE443-53-9----
822749
Ashmitha Easwaramurthi32IND843---Nederlaag Caïro 9 HF--
823715
Marie Mettraux21.2SUI1943------
824489
Claudia Hoste Ferrer22.6ESP3043--Caïro 9 F---
825 NHP) 
 1375)
Darja Vidmanová18.5CZE3442+9174+35-Nederlaag Olomouc HF--
826719
Savannah Broadus18.8USA9842------
827HP
Mallaurie Noël26.6FRA3842------
828650
Gloria Ceschi23.1ITA3742------
829557
Patcharin Cheapchandej26.6THA942------
830805
Enola Chiesa21ITA3842+1-----
831827
Alice Robbe21.2FRA3942-1-----
832815
Saumya Vig26.4IND942------
833158
Jana Čepelová28.1SVK1141------
834584
Julia Rosenqvist23.3SWE941-132-24----
835719
Vanessa Ong19.5USA9941+1-----
836620
Sadafmoh Tolibova25.1BLR1441+1-----
837140
Nastja Kolar27SLO1241+1-----
838789
Ingrid Vojcinakova27.7SVK1241+1-----
839729
Giulia Crescenzi25.3ITA3941+2-----
840749
Sakura Hondo22.3JPN4941+2-----
841796
Raphaëlle Lacasse20.9CAN841-16-2----
842666
Rosa Vicens Mas21ESP3141+114+12-Nederlaag Telavi KF
Nederlaag Telavi 2 HF
--
843836
Dorka Drahota Szabo19.4HUN940------
844785
Irys Ekani23.7FRA4040------
845509
Chiara Grimm24.4SUI2040------
846485
Cristina Ene25.5ROU2940-54-9----
847806
Jennifer Luikham21.8IND1040-1-----
848294
Madeleine Kobelt29.3USA10040-1-----
849585
Andrea Renee Villarreal27.3MEX840-1-----
850517
Madison Westby25.3USA10140-1-----
851737
Emilie Lindh Gallagher21.5GBR2540-38-5-Nederlaag Monastir 26 KF--
852785
Anastasia Iamachkine20.8PER139-2-----
853843
Madison Appel24.1USA10239-2-----
854590
Tiffany William27GBR2639-2-----
855853
Viktoria Morvayova20.3SVK1339-2-----
856844
Katyarina Paulenka21.4BLR1539-1-----
857424
Charlotte Römer27.5ECU139-1-----
858624
Margaux Rouvroy20.3FRA4139-1-----
859639
Arina Vasilescu24.3ROU3039-1-----
860308
Deborah Chiesa25.1ITA4039-1-----
861828
Lamis Alhussein Abdel Aziz23.2EGY339-1--Nederlaag Caïro 9 1/8F--
862219
Shérazad Reix32.3FRA4238+1-----
863371
Jessica Ho24.5USA10338-151-25----
864238
Fatma Al-Nabhani30.1OMA138------
865684
Tamara Malešević20.8SRB1138------
866310
Kamonwan Buayam25.4THA1038------
867739
Stacey Fung24.4CAN938------
868592
Paula Arias Manjón21.4ESP3238-28-3----
869695
Amber Washington27USA10438-1-----
870760
Joanne Zuger20.6SUI2138-1-----
871563
Kristyna Hrabalova25.3CZE3538-1-----
872871
Demi Tran20.6NED2038-1-Caïro 9 F---
873203
Carson Branstine20.8CAN1037-39-4----
874805
Antonia Samudio20.3COL637-1--Nederlaag Caïro 9 1/8F--
875420
Carla Touly24.8FRA4337-1-----
876452
Alice Ramé23.6FRA4437-1-----
877380
Fernanda Brito29.4CHI537-1-----
878417
Mathilde Armitano24.1FRA4537-1-----
879665
Yeong Won Jeong25.4KOR837-1-----
880 NHP) 
 1007)
Ziva Falkner19SLO1337+127+13-Nederlaag Telavi KF--
881845
Maëlys Bougrat19.3FRA4637-27-2----
882758
Eugenia Ganga22.9ARG737-3-----
8833
Yaroslava Shvedova33.8KAZ936-2-----
884180
Karman Thandi23.1IND1136-2-----
885721
Akvile Parazinskaite24.6LTU236+4+1Monastir 27 HFNederlaag Monastir 26 KF--
886555
Ari Matsumoto23.6JPN5036-3-----
887433
Katherine Sebov22.5CAN1136-3-----
888589
Vitalia Stamat20.5MDA136-3-----
889510
Zeel Desai22.4IND1236-2-----
890499
Sabastiani Leon29.3USA10536-4--Nederlaag Don Benito KF--
891466
Andrea Ka29.2CAM136-82-9----
892681
Nicole Gadient22.9SUI2236-4-----
893834
Annerly Poulos18.5AUS3335-3-----
894630
Dominique Schaefer22.5PER235-2-----
895721
Jessica Failla24.1USA10635+486+25-Nederlaag Evansville HF--
896879
Maria Krupenina20.3RUS6935-3--Nederlaag Moskou 2 1/8F--
897499
Elena-Teodora Cadar27.4ROU3135-3-----
898821
Elle Christensen20.9USA10735-3-----
899608
Melissa Morales30.6GUA135-3-----
900743
Melany Krywoj23.3ARG835-3-----
901889
Doga Turkmen18.7TUR935-2-----
902514
Maia Lumsden23.5GBR2734-2-----
903634
Andrea Weedon32.4GUA234-2-----
904675
Valeriya Yushchenko22RUS7034------
905895
Olivia Gram20.6DEN234-3-----
906830
Sathwika Sama21.4IND1334---Nederlaag Caïro 9 1/8F--
907601
Martina Spigarelli29.1ITA4134------
908842
Ayumi Koshiishi20.9JPN5134+47+5-Nederlaag Monastir 26 F
Nederlaag Monastir 27 1/8F
--
909637
Anastasia Sukhotina21.3RUS7134-37-4-Nederlaag Caïro 9 HF--
910563
Jessica Pieri24.2ITA4233-2-----
911843
Jessica Plazas19.3COL733-2-----
912471
Mara Schmidt29.4USA10833-2-----
913911
Tina Smith19.1AUS3433-2--Nederlaag Caïro 9 1/8F--
914717
Mathilde Dury23.1BEL1533-2--Nederlaag Les Contamines Montjoie KF--
915616
Anna Makhorkina24RUS7233-2-----
916899
Mell Reasco Gonzalez19ECU233-2-----
917644
Sofia Dmitrieva26.9RUS7333-2-----
918822
Yidi Yang21.5CHN3733-2-----
919699
Anastasiya Poplavska19.7UKR1733-39-4-Nederlaag Moskou 2 1/8F--
920387
Nathaly Kurata28.4BRA1133-3-----
921501
Alexandra Riley30.2USA10932-3--Nederlaag Evansville 1/8F--
922385
Alexandra Perper29.9MDA232-3-----
923819
Yu-Ting Hsieh24.3TPE1632-3-----
924921
Jasmijn Gimbrere20.3NED2132-3-Caïro 9 F---
925839
Utaka Kishigami25.2JPN5232-20-2----
926794
Federica Sacco19.2ITA4331-3-----
927551
Jade Suvrijn26.2FRA4731-3-----
928467
Gail Brodsky30.1USA11031-66-7----
929765
Melis Yasar21.2SWE1031-3--Nederlaag Monastir 26 1/8F
Nederlaag Monastir 27 1/8F
--
930881
Sravya Chilakalapudi21.4IND1431-3-----
931541
Nika Shytkouskaya22.4BLR1631-3-----
932 NHP 
(933)
Zoziya Kardava20GEO631+9+1-Nederlaag Telavi 1/8F
Nederlaag Telavi 2 1/8F
--
933802
Radina Rakic22.5AUT531-3-----
93441
Alexandra Dulgheru32.1ROU3230-3-----
935103
Stefanie Vögele31.3SUI2330-3-----
936308
Grace Min27.2USA11130-3-----
937246
Risa Ozaki27.2JPN5330-3-----
938925
Kristyna Lavickova19.4CZE3630-3-----
939935
Christina Rosca23.9USA11230-3-----
940598
Laura Maluniakova23.3SVK1430-3-----
941858
Mihika Yadav21.6IND1530-3-----
942283
Lena Rüffer22.9GER2730+330+18-Nederlaag Olomouc KF--
943641
Anna Ukolova22.3RUS7430-4-----
944658
Man Ying Ng25.3HKG330-4-----
945680
Gabriela Horáčková30.1CZE3730-3-----
946880
Margarita Ignatjeva20LAT730-3-----
947908
Valeria Koussenkova26.2ESP3330-3-----
948890
Lian Tran19NED2230-26-2----
94970
Irina Falconi31.2USA11329-4-----
950199
Ayla Aksu25TUR1029-4-----
951195
Aymet Uzcategui25.6VEN329-4-----
952847
Kimmi Hance18.2USA11429-4-----
953566
Yuqi Sheng25.5CHN3829-4-----
954641
Stefania Rogozińska-Dzik20POL1529-4-----
955632
Paulina Jastrzebska23.6POL1629-4-----
956680
Ena Kajevic25.1CRO1129+6+1-Nederlaag Almada KF
Nederlaag Amarante 1/8F
--
957535
Lou Adler25.2FRA4829-5-----
958681
Marie Temin28.9FRA4929-5-----
959743
Gabriela Duca26.8ROU3329-5-----
960109
Kurumi Nara29.5JPN5428-3-----
961829
Sunam Jeong25.1KOR928-3-----
962771
Aneta Kladivová21.1CZE3828-3-----
963 NHP 
(969)
Katrina Scott17.1USA11528+9+1-Nederlaag Evansville KF--
964960
Taylor Ng25.9USA11628-4-----
965824
Oana Corneanu20ROU3428-4-----
966962
Ane Mintegi Del Olmo17.7ESP3428-4-----
967819
Eunhye Lee21.2KOR1028-3-----
968518
Daria Kuczer22.4POL1728-3-----
969585
Gabriela Tatarus21.6ROU3528-3-----
970838
Anastasia Sysoeva18.2RUS7528-3--Nederlaag Monastir 26 KF
Nederlaag Monastir 27 1/8F
--
971386
Nidhi Chilumula26.7IND1627-3-----
972214
Yuuki Tanaka31.3JPN5527-3-----
973964
Celia Belle Mohr19.2FRA5027-3-----
974254
Olga Ianchuk26.3UKR1827-3-----
975615
Lena Lutzeier26.5GER2827-50-4----
976903
Candela Bugnon23.6ARG927-3-----
977842
Zoe Kruger18.9RSA327-3-----
978927
Andreea Velcea20.5ROU3627-3-----
979637
Chengyiyi Yuan20.9CHN3927-3-----
980977
Ekaterina Reyngold20.2RUS7627-3--Nederlaag Moskou 2 KF--
981893
Pauline Wuarin25.2SUI2427-3-----
982383
Ziyue Sun25CHN4027-53-4----
982319
Vlada Ekshibarova32.3ISR427-3-----
984663
Louise Kwong26.5CAN1227-4-----
985872
Nicole Nadel21.1ISR527-4-----
986719
Laura Ashley19.9AUS3527-4-----
987981
Sina Herrmann19.7GER2926-4-----
988 NHP 
   (---) 
Katarina Jokić23.2SRB1226+9011+25-Nederlaag Evansville HF--
989 NHP) 
 1047)
Océane Babel17.4FRA5126+72+6Amarante HFNederlaag Almada F--
990109
Julia Glushko31.5ISR626-6-----
991566
Natasha Subhash19.8USA11726-6-----
992445
Deniz Khazaniuk26.7ISR726-6-----
993768
Zhuoma Ni Ma20.5CHN4126-6-----
994719
Emeline Dartron21.2FRA5226-6-----
995978
Barbora Matusova21.6SVK1526-6-----
996755
Jasmin Jebawy24.7GER3025-6-----
997339
Darya Lebesheva26.2BLR1725-5-----
998606
Haley Giavara20.7USA11825-107-10----
999985
Viktoriya Petrenko20.2UKR1925-6--Nederlaag Kiev KF--
1000378
Julieta Estable24ARG1025-6--Nederlaag Almada 1/8F
Nederlaag Don Benito HF
--
X