ATP | Enkelspel | Off. WTA Dubbelspel | 5W Projectie | WTA Dubbelspel Live | WTA Dubbelspel Race Live | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 WTA Dubbelspel Live >30

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
WTA Dubbelspel Live >30
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (GS/WTA/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
21
Su-wei Hsieh38TWN7370
4HP
Laura Siegemund35GER6200
54
Gabriela Dabrowski31CAN6045
7HP
Vera Zvonareva39RUS5075
86
Nicole Melichar30USA5070San Diego KF50805385
111
Jessica Pegula30USA4825+1+194San Diego HF49555130
147
Demi Schuurs30NED4595
168
Desirae Krawczyk30USA4460+15San Diego HF45904765
194
Shuko Aoyama36JPN3543Nederlaag San Diego 1/8F
207
Lyudmyla Kichenok31UKR3495
Advertentie
266
Giuliana Olmos30MEX2900Nederlaag San Diego KF
275
Hao-ching Chan30TWN2733Nederlaag San Diego KF
29 NHP 
 (32) 
Ulrikke Eikeri31NOR2530+3+87San Diego HF26602835
3426
Magda Linette32POL2263
367
Yifan Xu35CHN2005Nederlaag San Diego 1/8F
372
Caroline Garcia30FRA2003
3911
Monica Niculescu36ROU1940
401
Bethanie Mattek-Sands38USA1923
4138
Alexandra Panova34RUS1885
4228
Eri Hozumi30JPN1853San Diego KF19402245
4339
Heather Watson31GBR1832
467
Victoria Azarenka34BLR1811
5042
Oksana Kalashnikova33GEO1774+1+25Austin KF18181970
511
Kristina Mladenovic30FRA1759-1
5429
Nadiia Kichenok31UKR1686-1-50Austin KF17241876
6126
Asia Muhammad32USA1556+1
651
Sara Errani36ITA1489
661
Tímea Babos30HUN1485
682
Shuai Zhang35CHN1462+54Nederlaag Austin KF
691
Latisha Chan34TWN1407
7066
Katarzyna Piter33POL1345+1Nederlaag San Diego 1/8F
7137
Lidziya Marozava31BLR1332+1-2San Diego KF14191724
8079
Danielle Collins30USA1174+1Nederlaag Austin 1/8F
8161
Yanina Wickmayer34BEL1169+2+18Austin HF12341321
8265
Elixane Lechemia32FRA1167-1Nederlaag Austin 1/8F
8738
Dalila Jakupović32SLO1125-1
8856
Arantxa Rus33NED1123-1
8953
Sabrina Santamaria31USA1084-1-31Nederlaag Austin 1/8F
9477
Bibiane Schoofs35NED987+6+73Austin HF10521139
9711
Alexa Guarachi33CHI956-1
9964
Katarzyna Kawa31POL953+12+83Austin HF10181105
10493
Despina Papamichail31GRE902-1Nederlaag San Diego 1/8F
111HP
Conny Perrin33SUI865+1Nederlaag Trnava 1/8F
11359
Alicia Barnett30GBR845+1
11577
Andrea Gámiz31VEN829+1
11934
Anna-Lena Friedsam30GER773-9-110
12580
Lin Zhu30CHN746+3
12786
Luksika Kumkhum30THA741+3
13543
Natela Dzalamidze31GEO706+2
143102
Alena Fomina34RUS654+4Nederlaag Trnava KF
Advertentie
144100
Peangtarn Plipuech31THA651+2-4
14869
Andreea Mitu32ROU639+3
15235
Aleksandra Krunić30SRB609+4
16021
Anastasia Pavlyuchenkova32RUS560+4
17543
Ekaterine Gorgodze32GEO513+2
176104
Yuliana Lizarazo30COL512-56-279
18822
Irina-Camelia Begu33ROU470+8
20395
Na-lae Han31KOR443-12-42
21223
Kirsten Flipkens38BEL411+3
213120
Erika Sema35JPN407+4
21829
Renata Voráčová40CZE403+3
220138
Martina Trevisan30ITA395+3
222146
Diāna Marcinkēviča31LAT393+2Nederlaag Gurugram HF
22393
Ankita Raina31IND392+2Gurugram F
22523
Alicja Rosolska38POL390+2
227129
Ekaterina Yashina30RUS388+1Nederlaag Gurugram KF
229226
Nadiya Kolb31UKR386+2
23176
Samantha Murray Sharan36GBR384+3Nederlaag Austin 1/8F
23561
Vivian Heisen30GER378+1
25071
Georgina García Pérez31ESP365+2
25411
Karolína Plíšková31CZE356+4
255181
Robin Anderson30USA355+4Nederlaag Helsinki HF
269132
Jessy Rompies33INA334+2
279153
Cristina Dinu31ROU317-9-18
28014
CoCo Vandeweghe32USA315-1
286187
Chiara Scholl31USA310-1
28878
Emina Bektas30USA307-1
317148
Ana Bogdan31ROU272+3
318113
Emily Webley-Smith39GBR272-1Nederlaag Antalya 7 HF
31954
Tatjana Maria36GER271+2
332216
Yvonne Cavallé Reimers31ESP258+1
3339
Kateryna Volodko37UKR257+1
33741
Arina Rodionova34AUS253+2
33859
Alizé Cornet34FRA251+2
339138
Beatrice Gumulya33INA250+3
342148
Melanie Klaffner33AUT249+18+10Nederlaag Sharm El Sheikh 4 F
346157
Rebeca Pereira30BRA245-5-5
371159
Isabella Shinikova32BUL229Nederlaag Pretoria 2 KF
393132
Sofia Shapatava35GEO210+9+13Nederlaag Antalya 7 HF
396108
Amandine Hesse31FRA202-3
41494
Sloane Stephens30USA183-4-6Nederlaag Austin KF
435430
Ani Vangelova30BUL173-5Monastir 9 HFNederlaag Monastir 8 1/8FNederlaag Monastir 8 1/8F
Monastir 9 HF
441129
Yu-Chieh Hsieh30TWN168-3Nederlaag Traralgon 2 1/8F
46358
Lesley Pattinama Kerkhove32NED156-2-1
480112
Hiroko Kuwata33JPN147Nederlaag Spring 1/8F
491137
Lauren Davis30USA141+4
49586
Maryna Zanevska30BEL140+2
506385
Elena-Teodora Cadar30ROU133+26+9Nederlaag Sharm El Sheikh 4 F
50940
Shelby Rogers31USA131+3
51248
Ajla Tomljanović30AUS130+3
Advertentie
512139
Kateryna Baindl30UKR130+3
51594
Angelina Gabueva35RUS130+3
52440
Xenia Knoll31SUI125+3
545110
Daniela Seguel31CHI118
55680
Marina Melnikova35RUS114
566228
Dia Evtimova36BUL111+1
572341
Anna Klasen30GER108+2Nederlaag Manacor 3 HF
573114
Chieh-yu Hsu32TWN108+2
57738
Kaitlyn Christian32USA106-135-60
584109
Gabriela Cé30BRA104-1
59335
Sabine Lisicki34GER100+2
598335
Sharrmada Balu30IND98-4-3Nederlaag Gurugram 1/8F
620566
Ho-ching Wu32HKG91+3+2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 KF
Nederlaag Ipoh Perak KF
633101
Junri Namigata41JPN86-1
66874
Urszula Radwańska33POL78-3
674156
Rebecca Marino33CAN76-5-1
69095
Akiko Omae31JPN72-4Nederlaag Gurugram KF
703499
Sabastiani Leon31USA69-31-8
704304
Olga Parres Azcoitia30ESP68-38-10
712301
Michika Ozeki31JPN67-3Nederlaag Gurugram HF
71398
Valeria Savinykh33RUS66-2
72661
Viktorija Golubic31SUI62+2
735447
Julia Stamatova30BUL61+3
751139
Jiajing Lu34CHN58+3
770191
Akari Inoue35JPN55
777111
Çağla Büyükakçay34TUR54-2
783542
Elaine Genovese33MLT54-12-1
78798
Alexa Glatch34USA53+1
815154
Sesil Karatantcheva34BUL50
823616
Ashmitha Easwaramurthi34IND49+9+2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 KF
Nederlaag Ipoh Perak 1/8F
836101
Alexandra Cadanțu-Ignatik33ROU46-1
84086
Madison Brengle33USA46-2
853549
Ingrid Vojčináková30SVK45-3Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 1/8F
856369
Shiho Akita34JPN44+62+8Nederlaag Hammamet 2 KF
867601
Martina Spigarelli31ITA43-1
894320
Nuria Párrizas Díaz32ESP39-1
913638
Haine Ogata30JPN37Nederlaag Ipoh Perak KF
922888
Min Liu31CHN36-1Nederlaag Manacor 3 1/8F
924290
Silvia Njirić30CRO35-1
932640
Soumeya Anane30GBR35
956402
Sowjanya Bavisetti30IND32Nederlaag Gurugram 1/8F
968124
Réka Luca Jani32HUN30+4
96940
Varvara Lepchenko37USA30+4
1000287
Robu Kajitani30JPN29+4Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 1/8F
Aan de gang :
San Diego WTA500  
Austin WTA250  
Gurugram W35  
Monastir 9 W15  
Markeert in blauw :