ATP | Enkelspel | Off. WTA Dubbelspel | 5W Projectie | WTA Dubbelspel Live | WTA Dubbelspel Race Live | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 WTA Dubbelspel Live U19

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
WTA Dubbelspel Live U19
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (GS/WTA/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
208202
Clervie Ngounoue17USA419+8+11Nederlaag Pretoria 2 KF
228221
Elena Pridankina18RUS386+2
245229
Sofia Costoulas18BEL368+2
253240
Kayla Cross18CAN358+4
262 NHP 
(264)
Celine Naef18SUI340+2
278 NHP 
(293)
Alexandra Eala18PHI317+15+19Nederlaag Trnava HF
283282
Mirra Andreeva16RUS311-1
325321
Anastasiia Gureva18RUS265+1Nederlaag Trnava 1/8F
330 NHP 
(392)
Maya Joint17AUS259+62+54Austin KF303455
335261
Alina Korneeva16RUS256+1
Advertentie
364 NHP 
(366)
Taylah Preston18AUS232+2
380363
Tereza Valentova17CZE223-1+3Nederlaag Monastir 8 KF
400397
Liv Hovde18USA199-2
406404
Victoria Osuigwe17USA195-2
426420
Roisin Gilheany18AUS178-3
433187
Linda Fruhvirtová18CZE174-4
442381
Ella Mcdonald18GBR167-2
487 NHP 
(489)
Sara Saito17JPN143+2
493320
Nikola Bartůňková18CZE141+3
530514
Nina Vargova18SVK124-16-7Nederlaag Antalya 7 KF
536 NHP 
(551)
Karolina Kozakova18SUI123+22+9Nederlaag Monastir 8 F
Nederlaag Monastir 9 KF
553542
Lucciana Perez Alarcon18PER114
565 NHP 
(586)
Alexandra Shubladze18RUS111+21+8Nederlaag Antalya 7 KF
570565
Stefania Bojica18ROU109+3
592584
Anastasia Grechkina17RUS101
596420
Lily Fairclough18AUS98-117-50
600574
Magdalena Smekalova18CZE96-2
610598
Mia Yamakita16USA94-2
611 NHP 
(688)
Astrid Lew Yan Foon18FRA94+77+22Nederlaag Hammamet 2 F
614 NHP 
(626)
Fang An Lin18TWN93+17+6Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HF
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 HF
626591
Victoria Mboko17CAN88-1
646644
Rada Zolotareva15RUS82-2
653647
Lourdes Ayala17ARG82-3
655640
Natalia Krockova15SVK81-13-1
684 NHP 
(765)
Amelia Waligora18BEL74+101+20Pretoria 2 HF87104
689648
Melisa Ercan18AUS72-38-9
693 NHP 
(702)
Briana Szabó18ROU71+20+6Sharm El Sheikh 5 FNederlaag Sharm El Sheikh 4 HFNederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
Sharm El Sheikh 5 F
696681
Mio Mushika18JPN71-3Nederlaag Ipoh Perak KF
698686
Nikola Daubnerova18SVK70-6-1Nederlaag Antalya 7 1/8F
721709
Candela Vazquez15ARG64-1Nederlaag San Miguel de Tucumán 1/8F
722 NHP 
(774)
Sayaka Ishii18JPN64+158+23Nederlaag Traralgon F
Nederlaag Traralgon 2 KF
727602
Luciana Moyano18ARG62+3
731652
Mao Mushika18JPN62+3
736HP
Akasha Urhobo17USA60+4
737 NHP 
(769)
Tea Nikcevic18MNE60+45+6Manacor 3 FNederlaag Manacor 2 HFNederlaag Manacor 2 HF
Manacor 3 F
752694
Alessandra Teodosescu17ITA58+1
765758
Daria Yesypchuk18UKR57+1Nederlaag Antalya 7 1/8F
Nederlaag Antalya 8 KF
767 NHP 
(771)
Iulia Andreea Ionescu18ROU56+23+3Nederlaag Manacor 2 KF
Nederlaag Manacor 3 1/8F
776671
Sára Bejlek18CZE54-2
778706
Salakthip Ounmuang18THA54-2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Advertentie
794785
Ema Kovacevic17BEL52
795 NHP 
(824)
Isabella Kruger18RSA52+155+20Pretoria 2 HF6582
799682
Zijun Jiang18CHN52-1
806793
Malwina Rowinska18POL51+1
810745
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA51-11-1Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
813796
Anja Stankovic18SRB51-1Antalya 8 F
816783
Vittoria Paganetti17ITA50
819799
Justina Gonzalez Daniele18ARG50-1San Miguel de Tucumán HF
825799
Gaia Maduzzi17ITA48-1
826788
Weronika Ewald18POL48-1
834336
Lucie Havlíčková18CZE46-5-1
842808
Carolina Kuhl18GER46-2Nederlaag Helsinki KF
843818
Isabelle Lacy17GBR46-2
844733
Gaia Parravicini18ITA46-2
849835
Sandugash Kenzhibayeva18KAZ45-3
851 NHP 
(926)
Alyssa Reguer17FRA45+200+20Pretoria 2 HF5875
855844
Tamara Kostic18AUT44-1
861711
Margherita Marcon18ITA44-2
871823
Helena Bueno16BRA42-1Nederlaag San Miguel de Tucumán 1/8F
879876
Ashton Bowers18USA41-1
887708
Kaitlin Quevedo18USA40Manacor 3 F
897845
Kristyna Tomajkova18CZE39-1
906779
Given Roach18GBR38+1
907868
Lucia Peyre18ARG38+1
914863
Hayu Kinoshita17JPN37Nederlaag Ipoh Perak KF
926802
Alexandra Azarko17BLR35-1
940861
Zuzanna Bednarz18POL34-1
940880
Han Shi18CHN34+73+6Nederlaag Monastir 8 HF
Nederlaag Monastir 9 1/8F
947929
Laura Cilekova18SVK33-1Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 KF
965 NHP 
(968)
Isis Louise van Den Broek18NED31+3
970309
Victoria Jimenez Kasintseva18AND30+4
973 NHP 
(977)
Brooke Black16GBR30+4
986 NHP 
(990)
Aya El Aouni18MAR29+5
987951
Mia Pohankova15SVK29+5
988966
Greta Greco Lucchina18ITA29+5
988958
Teah Chavez18CAN29+5
994966
Scarlett Nicholson18CAN29+6
996963
Yufei Ren17CHN29+5
999 NHP 
 1264
Ruth Roura Llaverias18ESP29+265+15Manacor 2 W
Nederlaag Manacor 3 1/8F
Aan de gang :
Austin WTA250  
Pretoria 2 W50  
Antalya 8, Manacor 3 W15  
San Miguel de Tucumán   
Sharm El Sheikh 5   
Markeert in blauw :