ATP | Enkelspel | Off. WTA Dubbelspel | 5W Projectie | WTA Dubbelspel Live | WTA Dubbelspel Race Live | ITF-ranglijst | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 WTA Dubbelspel Live U19

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
WTA Dubbelspel Live U19
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, WTA1000/900/470/280, ITFn (GS/WTA/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
1 (4) NHP 
  (5)  
Cori Gauff18USA5055Toronto 1/8F52355945
2 (189) NHP 
(196)
Ashlyn Krueger18USA432
3 (192)191
Maria Timofeeva18RUS424
4 (211) NHP 
(214)
Linda Nosková17CZE401
5 (232)226
Matilde Jorge18POR374
6 (256)165
Robin Montgomery17USA335
7 (328) NHP 
(330)
Victoria Jimenez Kasintseva17AND241-1
8 (366) NHP 
(372)
Reese Brantmeier17USA211
9 (384) NHP 
(392)
Diana Shnaider18RUS199+1San Bartolomé De Tirajana 2 1/8F213278
10 (421)418
Ekaterina Maklakova18RUS176Ust Kamenogorsk 1/8F
Advertentie
11 (429) NHP 
(663)
Bianca Fernandez18CAN172+14+105Toronto 1/8F257967
12 (444) NHP 
(446)
Lucie Havlíčková17CZE158-1
13 (468)HP
Charlotte Kempenaers-Pocz17AUS142-1
14 (496)484
Océane Babel18FRA124-1
15 (521)519
Erika Andreeva18RUS118-1
16 (527)526
Linda Fruhvirtová17CZE115-1
17 (562)559
Dominika Šálková18CZE99-1
18 (569) NHP 
(570)
Linda Klimovičová18CZE96-1
19 (577) NHP 
(578)
Nastasja Schunk18GER92-1
20 (582) NHP 
(585)
Xinxin Yao18CHN91-1+2Nederlaag Monastir 31 F
21 (597) NHP 
(600)
Sijia Wei18CHN86-1
22 (629)HP
Ella Seidel17GER77-1Leipzig KF
23 (650)641
Marina Stakusic17CAN71-1-1
24 (661)657
Julie Struplova17CZE69-1Radom KF
25 (662)660
Brenda Fruhvirtová15CZE68-1Danderyd 1/8F
26 (672)671
Sára Bejlek16CZE65
27 (692) NHP 
(695)
Barbora Palicová18CZE61+1San Bartolomé De Tirajana 2 1/8F75140
28 (702)688
Alexandra Eala17PHI59
29 (711)709
June Bjork17SWE57
30 (716)713
Lia Karatancheva18BUL57
31 (719) NHP 
(727)
Kayla Cross17CAN56+1Nederlaag Toronto 1/16F
32 (743) NHP 
(771)
Michaela Laki17GRE52+1+4Nederlaag Monastir 31 HF
33 (752)675
Natália Szabanin18HUN50-1+1San Bartolomé De Tirajana 2 1/8F64129
34 (767) NHP 
(840)
Juliana Munhoz18BRA49+2+9Nederlaag Rio De Janeiro KF
35 (784) NHP 
(804)
Nina Radovanovic18FRA46+6Nederlaag Monastir 31 F
36 (831) NHP 
(833)
Federica Urgesi17ITA41-2
37 (838) NHP 
(895)
Anastasiia Gureva17RUS40+9+4Nederlaag Monastir 31 HF
38 (844) NHP 
(849)
Suzanie Pretorius18RSA39-1
38 (844) NHP 
(849)
Heike Janse van Vuuren17RSA39-1
40 (847)825
Noma Noha Akugue18GER39-1Leipzig KF
41 (848) NHP 
(852)
Lucija Ćirić Bagarić18CRO39-1
42 (850) NHP 
(855)
Ya Yi Yang18TPE39-1
43 (856) NHP 
(862)
Sofia Costoulas17BEL38-1
44 (857)839
Rachel Gailis17USA38-1
45 (864) NHP 
(871)
Astrid Cirotte18FRA38-1
46 (886) NHP 
(887)
Chelsea Fontenel18SUI36-1
47 (898)855
Maria Sholokhova18RUS35
48 (903)886
Joelle Steur18GER34Leipzig KF
49 (904) NHP 
(908)
Dimitra Pavlou18GRE34Caïro 11 KF
50 (911) NHP 
(916)
Stefani Webb17AUS33
Advertentie
51 (913) NHP 
(919)
Katerina Dimitrova18BUL33
52 (925) NHP 
(929)
Mia Kupres18CAN32
53 (926)910
Ksenia Zaytseva17RUS32+4+1Nederlaag Kottingbrunn 2 KF
54 (927)924
Celine Naef17SUI32-1
55 (930) NHP 
(932)
Polina Iatcenko18RUS32-1Ust Kamenogorsk 1/8F
56 (932)717
Anastasiya Soboleva18UKR32-1
57 (941) NHP 
(942)
Qavia Lopez17USA31-1
58 (950) NHP 
(953)
Madeline Atway18USA30
59 (958)935
Eleana Yu17USA29
60 (961) NHP 
(966)
Solana Sierra18ARG29
61 (963) NHP 
(969)
Nikola Bartůňková16CZE29
62 (965) NHP 
(971)
Samira de Stefano18ITA29
63 (968) NHP 
(974)
Denise Valente18ITA29Padova 1/8F
64 (972) NHP 
 1136
Tilwith Di Girolami18BEL29+34+9Koksijde KFNederlaag Eupen KFNederlaag Eupen KF
Koksijde KF
65 (978)956
Dana Baidaulet17KAZ28-1
66 (984) NHP 
(987)
Catherine Aulia18AUS28-1
67 (999)874
Kristina Dmitruk18BLR27+1
Aan de gang :
Toronto WTA900  
San Bartolomé De Tirajana 2 ITF80  
Leipzig ITF60  
Danderyd, Koksijde ITF50  
Radom   
Ust Kamenogorsk   
Caïro 11, Padova ITF10  
Markeert in blauw :