ATP | Enkelspel | Off. WTA Dubbelspel | 5W Projectie | WTA Dubbelspel Live | WTA Dubbelspel Race Live | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 WTA Dubbelspel Live U21

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
WTA Dubbelspel Live U21
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (GS/WTA/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
131
Coco Gauff19USA4630
103102
Linda Nosková19CZE906-1
137133
Matilde Jorge19POR691+2
138135
Diana Shnaider19RUS683+2
166147
Sapfo Sakellaridi20GRE549-4-13Monastir 9 HFHammamet 2 WHammamet 2 W
Monastir 9 HF
172147
Dominika Šálková19CZE527+1-16Nederlaag Helsinki HF
178172
Chia Yi Tsao20TWN507+5Nederlaag Trnava 1/8F
182159
Talia Gibson19AUS496+5
194119
Robin Montgomery19USA458-18-60
199106
Ashlyn Krueger19USA450-17-59
Advertentie
208202
Clervie Ngounoue17USA419+8+11Nederlaag Pretoria 2 KF
209 NHP 
(210)
Aoi Ito19JPN416+3
228221
Elena Pridankina18RUS386+2
245229
Sofia Costoulas18BEL368+2
253240
Kayla Cross18CAN358+4
262 NHP 
(264)
Celine Naef18SUI340+2
274201
Noma Noha Akugue20GER327+2
278 NHP 
(293)
Alexandra Eala18PHI317+15+19Nederlaag Trnava HF
283282
Mirra Andreeva16RUS311-1
284274
Erika Andreeva19RUS310-1
294 NHP 
(296)
Yu-Yun Li19TWN303+7+10Nederlaag Mâcon HF
310302
Ana Candiotto19BRA283-3San Miguel de Tucumán HF
321265
Barbora Palicová19CZE268+1-1
325321
Anastasiia Gureva18RUS265+1Nederlaag Trnava 1/8F
330 NHP 
(392)
Maya Joint17AUS259+62+54Austin KF303455
334187
Lisa Pigato20ITA256+1
335261
Alina Korneeva16RUS256+1
341271
Lia Karatancheva20BUL250+3Nederlaag Spring KF
349291
Ella Seidel19GER244+2
353317
Ekaterina Maklakova19RUS244-16-12
356HP
Julie Štruplová19CZE242+8+7Nederlaag Antalya 7 KF
Nederlaag Helsinki HF
364 NHP 
(366)
Taylah Preston18AUS232+2
366 NHP 
(368)
Marie Weckerle20LUX232+4+2Nederlaag Manacor 2 KF
370 NHP 
(389)
Alevtina Ibragimova19RUS229+19+19Nederlaag Mâcon HF
379 NHP 
(394)
Dimitra Pavlou19GRE224+15+22Nederlaag Antalya 7 F
380363
Tereza Valentova17CZE223-1+3Nederlaag Monastir 8 KF
381330
Radka Zelníčková20SVK223-51-37Nederlaag Monastir 8 KF
Nederlaag Trnava KF
387257
Sijia Wei20CHN216-4
391194
Elvina Kalieva20USA212-5
392371
Anastasia Abbagnato20ITA212-5
400397
Liv Hovde18USA199-2
406404
Victoria Osuigwe17USA195-2
409408
Polina Iatcenko20RUS192-1
412399
Lanlana Tararudee19THA184+39+22Nederlaag Traralgon F
Nederlaag Traralgon 2 KF
413283
Polina Kudermetova20RUS184+12+7Nederlaag Mâcon HF
415396
Tatiana Barkova20RUS183-1+1Nederlaag Mâcon 1/8F
426420
Roisin Gilheany18AUS178-3
427423
Giorgia Pedone19ITA177-3
433187
Linda Fruhvirtová18CZE174-4
438430
Madison Sieg20USA170-5
Advertentie
442381
Ella Mcdonald18GBR167-2
445443
Jana Kolodynska20BLR166-2
446444
Hanne Vandewinkel19BEL165-2
451394
Yeon Woo Ku20KOR163-3Nederlaag Gurugram HF
457417
Lucie Nguyen Tan20FRA159-2
462HP
Laura Hietaranta20FIN157+1Helsinki F
464448
Linda Klimovičová19CZE156Helsinki F
469453
Virginia Ferrara20ITA154+1Nederlaag Monastir 8 1/8F
Nederlaag Monastir 9 KF
470438
Tilwith Di Girolami20BEL154+1
474456
Fangran Tian20CHN151+1
477HP
Amelie van Impe19BEL150
479289
Ya Yi Yang19TWN147-34-17
481HP
Evialina Laskevich19BLR147
483471
Eleonora Alvisi20ITA145
484325
Elsa Jacquemot20FRA144+1
486469
Alexis Blokhina19USA143+2
487 NHP 
(489)
Sara Saito17JPN143+2
493320
Nikola Bartůňková18CZE141+3
498464
Kira Pavlova19RUS138+2+1Nederlaag Mâcon 1/8F
505 NHP 
(508)
Patricija Paukstyte19LTU133+3Nederlaag Helsinki KF
520 NHP 
(523)
Ksenia Zaytseva19RUS128+3
522 NHP 
(526)
Daria Khomutsianskaya20BLR126+4
530514
Nina Vargova18SVK124-16-7Nederlaag Antalya 7 KF
531443
Darya Shauha20BLR123+3
536 NHP 
(551)
Karolina Kozakova18SUI123+22+9Nederlaag Monastir 8 F
Nederlaag Monastir 9 KF
539472
Mara Guth20GER122Monastir 9 HF
540514
Olivia Lincer19POL121-21-9
541516
Aglaya Fedorova20RUS120+1
553542
Lucciana Perez Alarcon18PER114
558472
Aliona Falei19BLR114-1
565 NHP 
(586)
Alexandra Shubladze18RUS111+21+8Nederlaag Antalya 7 KF
568563
Angella Okutoyi20KEN110+1
569566
Elena Micic19AUS109+3Nederlaag Traralgon 1/8F
570565
Stefania Bojica18ROU109+3
576484
Joelle Steur19GER107+35+14Nederlaag Antalya 7 HF
578435
Natália Szabanin20HUN106-76-29
580448
Marina Stakusic19CAN105+1
583 NHP 
(600)
Marente Sijbesma19NED105+17+9Nederlaag Manacor 2 F
592584
Anastasia Grechkina17RUS101
594331
Bianca Fernandez20CAN100-1-1
596420
Lily Fairclough18AUS98-117-50
600574
Magdalena Smekalova18CZE96-2
603594
Matilda Mutavdzic19GBR95-1
608496
Anna Zyryanova19RUS94-1
610598
Mia Yamakita16USA94-2
611 NHP 
(688)
Astrid Lew Yan Foon18FRA94+77+22Nederlaag Hammamet 2 F
612592
Yasmin Ezzat20EGY94+7+2Nederlaag Sharm El Sheikh 4 KF
613592
Nahia Berecoechea19FRA93
614 NHP 
(626)
Fang An Lin18TWN93+17+6Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HF
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 HF
616613
Solana Sierra19ARG92
Advertentie
621570
Rinon Okuwaki19JPN91-1Nederlaag Gurugram 1/8F
626591
Victoria Mboko17CAN88-1
629474
Kristina Dmitruk20BLR87
630601
Gabriella Price20USA87
631 NHP 
(667)
Rikke de Koning20NED87+36+9Nederlaag Manacor 2 F
633598
Mia Kupres20CAN86-1
638582
Jennifer Ruggeri20ITA83+59+14Nederlaag Hammamet 2 HF
642621
Paula Cembranos20SUI83+29+6Nederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
643638
Sebastianna Scilipoti20SUI83-4Nederlaag Antalya 7 1/8F
644631
Celine Simunyu19IRL83-4
645636
Yiming Dang19CHN82-4Nederlaag Pretoria 2 1/8F
646644
Rada Zolotareva15RUS82-2
647629
Jenny Lim19FRA82-2
648564
Anastasiya Soboleva19UKR82+33+8Nederlaag Antalya 7 KF
653647
Lourdes Ayala17ARG82-3
655640
Natalia Krockova15SVK81-13-1
657516
Johanne Christine Svendsen19DEN80-2
661179
Maria Timofeeva20RUS79-5-1
662528
Federica Urgesi19ITA79-2
675618
Anca Todoni19ROU76-2Nederlaag Helsinki KF
678665
Anastasia Safta19ROU76-3Nederlaag Monastir 8 1/8F
684 NHP 
(765)
Amelia Waligora18BEL74+101+20Pretoria 2 HF87104
686597
Katherine Hui19USA73-3
689648
Melisa Ercan18AUS72-38-9
691 NHP 
(763)
Sarah van Emst19NED72+72+15Sharm El Sheikh 4 W
693 NHP 
(702)
Briana Szabó18ROU71+20+6Sharm El Sheikh 5 FNederlaag Sharm El Sheikh 4 HFNederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
Sharm El Sheikh 5 F
694654
Tea Lukic19GER71-4
696681
Mio Mushika18JPN71-3Nederlaag Ipoh Perak KF
698686
Nikola Daubnerova18SVK70-6-1Nederlaag Antalya 7 1/8F
717699
Boyoung Jeong20KOR65-18-3
718684
Alina Shcherbinina20RUS65-4
719704
Nina Radovanovic20FRA64-1
720557
Zongyu Li20CHN64-1
721709
Candela Vazquez15ARG64-1Nederlaag San Miguel de Tucumán 1/8F
722 NHP 
(774)
Sayaka Ishii18JPN64+158+23Nederlaag Traralgon F
Nederlaag Traralgon 2 KF
723712
Samira de Stefano19ITA64
725268
Maria Bondarenko20RUS63
727602
Luciana Moyano18ARG62+3
731652
Mao Mushika18JPN62+3
732727
Jade Otway20NZL61+3
734426
Lucija Ćirić Bagarić20CRO61+2
736HP
Akasha Urhobo17USA60+4
737 NHP 
(769)
Tea Nikcevic18MNE60+45+6Manacor 3 FNederlaag Manacor 2 HFNederlaag Manacor 2 HF
Manacor 3 F
745594
Aysegul Mert19TUR59-2-1
747738
Laia Petretic19FRA59+3
748646
Beatrice Stagno20ITA59+3
750733
Katrina Scott19USA58+2
752694
Alessandra Teodosescu17ITA58+1
755629
Na Dong20CHN58+1
761236
Reese Brantmeier19USA57+1
Advertentie
765758
Daria Yesypchuk18UKR57+1Nederlaag Antalya 7 1/8F
Nederlaag Antalya 8 KF
766746
Elena Korokozidi20GRE56+1
767 NHP 
(771)
Iulia Andreea Ionescu18ROU56+23+3Nederlaag Manacor 2 KF
Nederlaag Manacor 3 1/8F
768531
Xinxin Yao20CHN56+63+9Nakhon Si Thammarat 3 FNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 FNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 F
Nakhon Si Thammarat 3 F
775677
Sabina Zeynalova20UKR54-36-6Austin KF98250
776671
Sára Bejlek18CZE54-2
778706
Salakthip Ounmuang18THA54-2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
780745
Cristina Rodriguez Duenas19ESP54
785781
Salma Drugdova19SVK54+19+2Nederlaag Monastir 8 KF
790675
Alina Granwehr20SUI53+75+10Nederlaag Monastir 8 F
Nederlaag Monastir 9 KF
792789
Isabella Barrera Aguirre20USA53
794785
Ema Kovacevic17BEL52
795 NHP 
(824)
Isabella Kruger18RSA52+155+20Pretoria 2 HF6582
799682
Zijun Jiang18CHN52-1
800771
Denise Valente19ITA52
801730
Elizaveta Shebekina20RUS52
803637
Merna Refaat19EGY52Nederlaag Sharm El Sheikh 5 HF
806793
Malwina Rowinska18POL51+1
807803
Tianmi Mi19CHN51+1
808785
Zuzanna Pawlikowska19POL51+2
809804
Anouk Koevermans20NED51
810745
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA51-11-1Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
813796
Anja Stankovic18SRB51-1Antalya 8 F
816783
Vittoria Paganetti17ITA50
819799
Justina Gonzalez Daniele18ARG50-1San Miguel de Tucumán HF
820770
Anita Sahdiieva20UKR50-1
822776
Kimmi Hance20USA49
825799
Gaia Maduzzi17ITA48-1
826788
Weronika Ewald18POL48-1
834336
Lucie Havlíčková18CZE46-5-1
842808
Carolina Kuhl18GER46-2Nederlaag Helsinki KF
843818
Isabelle Lacy17GBR46-2
844733
Gaia Parravicini18ITA46-2
846793
Alexandra Iordache20ROU46-3
849835
Sandugash Kenzhibayeva18KAZ45-3
850771
Denise Hrdinková20CZE45-3
851 NHP 
(926)
Alyssa Reguer17FRA45+200+20Pretoria 2 HF5875
855844
Tamara Kostic18AUT44-1
861711
Margherita Marcon18ITA44-2
863798
Daria Lopatetska20UKR43-1Nederlaag Antalya 7 1/8F
865860
Nicole Rivkin20GER43-1
866520
Hina Inoue20USA43+1
869863
Marie Vogt19GER43-1Nederlaag Monastir 9 KF
871823
Helena Bueno16BRA42-1Nederlaag San Miguel de Tucumán 1/8F
876718
Astrid Cirotte20FRA42
879876
Ashton Bowers18USA41-1
882820
Chiara Di Genova20ARG41-8-1
883868
Yasmine Kabbaj20MAR40
887708
Kaitlin Quevedo18USA40Manacor 3 F
890 NHP 
(891)
Daria Zelinskaya19RUS40+1
Advertentie
891558
Denislava Glushkova20BUL40+67+8Nederlaag Hammamet 2 KF
892771
Hanna Vinahradava20BLR40
896863
Vaishnavi Adkar19IND39-1Nederlaag Gurugram 1/8F
897845
Kristyna Tomajkova18CZE39-1
899887
Panna Bartha19HUN39-1
901891
Zixuan Zeng19CHN39+1Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 1/8F
902865
Aruzhan Sagandikova19KAZ39+1
904387
Matilde Paoletti20ITA38+1
906779
Given Roach18GBR38+1
907868
Lucia Peyre18ARG38+1
911427
Lola Radivojevic19SRB38-1
912491
Nastasja Schunk20GER37
914863
Hayu Kinoshita17JPN37Nederlaag Ipoh Perak KF
915819
Liisa Varul19EST37+54+6Nederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
920876
Baylen Brown19USA36-1
923891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA35-1
925653
Anet Koskel20EST35-1
926802
Alexandra Azarko17BLR35-1
931737
Teja Tirunelveli19IND35
935857
Lara Smejkal19SLO34
940749
Mei Hasegawa20JPN34-1
940861
Zuzanna Bednarz18POL34-1
940880
Han Shi18CHN34+73+6Nederlaag Monastir 8 HF
Nederlaag Monastir 9 1/8F
946931
Catarina Melleiro20BRA33-2
947929
Laura Cilekova18SVK33-1Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 KF
949882
Sofia Johnson19GBR32-1
953950
Anika Jaskova20SVK32-1
961766
Gabriella Broadfoot19RSA31+3
965 NHP 
(968)
Isis Louise van Den Broek18NED31+3
970309
Victoria Jimenez Kasintseva18AND30+4
973 NHP 
(977)
Brooke Black16GBR30+4
978936
Cadence Brace19CAN30+4
980899
Xenia Bandurowska19POL30-35-3Nederlaag Manacor 2 HF
983HP
Ella Simmons20AUS30+5Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
985944
Connie Ma20USA29+5
986 NHP 
(990)
Aya El Aouni18MAR29+5
987951
Mia Pohankova15SVK29+5
988966
Greta Greco Lucchina18ITA29+5
988958
Teah Chavez18CAN29+5
991715
Mia Chudejova20SVK29+6
994966
Scarlett Nicholson18CAN29+6
995618
Flavie Brugnone20FRA29+41+3Nederlaag Sharm El Sheikh 4 KF
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 1/8F
996963
Yufei Ren17CHN29+5
999 NHP 
 1264
Ruth Roura Llaverias18ESP29+265+15Manacor 2 W
Nederlaag Manacor 3 1/8F
Aan de gang :
Austin WTA250  
Pretoria 2 W50  
Helsinki W35  
Antalya 8, Manacor 3 W15  
Monastir 9   
Nakhon Si Thammarat 3   
San Miguel de Tucumán   
Sharm El Sheikh 5   
Markeert in blauw :