ATP | Enkelspel | Off. WTA Dubbelspel | 5W Projectie | WTA Dubbelspel Live | WTA Dubbelspel Race Live | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 WTA Dubbelspel Live U22

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
WTA Dubbelspel Live U22
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (GS/WTA/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
171
Coco Gauff20USA3735
2817
Leylah Fernandez21CAN2570
5927
Marta Kostyuk21UKR1638
7271
Olivia Gadecki21AUS1302-1
85HP
Ashlyn Krueger19USA1172
93 NHP 
 (94) 
Linda Nosková19CZE1036+1
11574
Diane Parry21FRA800-11-114
126125
Whitney Osuigwe21USA739
138135
Diana Shnaider20RUS683
148133
Matilde Jorge20POR626-1
Advertentie
156143
Darja Semenistaja21LAT589+1
157 NHP 
(159)
Chia Yi Tsao20TWN582+2+11Nederlaag Shenzhen HF
165147
Sapfo Sakellaridi21GRE559+1+5Santa Margherita 2 W
Nederlaag Santa Margherita 3 F
174147
Dominika Šálková19CZE516+1
179159
Talia Gibson19AUS495-1-3
196119
Robin Montgomery19USA458-1
201179
Julia Riera21ARG444+1
205202
Clervie Ngounoue17USA439-2
208207
Aoi Ito19JPN416+2Nederlaag Osaka HF
219217
Elena Pridankina18RUS393-2
236223
Elina Avanesyan21RUS372
242232
Natsumi Kawaguchi21JPN366+2Nederlaag Osaka 1/8F
245HP
Alexandra Eala18PHI363+2
246201
Noma Noha Akugue20GER361+2
251240
Kayla Cross19CAN358+2Nederlaag Boca Raton 1/8F
255243
Denisa Hindová21CZE350+1Nederlaag Antalya 14 1/8F
Nederlaag Antalya 15 1/8F
258237
Celine Naef18SUI342-19-29
261244
Romina Ccuno21PER335+4
262229
Sofia Costoulas19BEL335+4
271248
Sohyun Park21KOR317-4-17
275262
Saki Imamura21JPN315-6-15
280278
Mirra Andreeva16RUS311-2
281274
Erika Andreeva19RUS310-2
286284
Yu-Yun Li19TWN307-2Nederlaag Osaka KF
291290
Tereza Valentova17CZE298-1
297 NHP 
(302)
Anastasiia Gureva19RUS293+6+5Nederlaag Shenzhen KF
300299
Ana Candiotto19BRA290
307291
Ella Seidel19GER284+1
323 NHP 
(325)
Julie Štruplová19CZE268+2
327208
Maribella Zamarripa21USA264-14-16Boca Raton FNederlaag Jackson HFNederlaag Jackson HF
Boca Raton F
329317
Ekaterina Maklakova20RUS264-1
330187
Lisa Pigato20ITA261+6+5Nederlaag Santa Margherita 2 HF
Nederlaag Santa Margherita 3 KF
334303
Victoria Hu21USA260-2Nederlaag Boca Raton 1/8F
336331
Marie Weckerle20LUX260-2
341271
Lia Karatancheva20BUL255-2
343302
Punnin Kovapitukted21THA254-2
345265
Barbora Palicová20CZE252-2-1
347330
Maya Joint17AUS251-1Nederlaag Jackson 1/8F
Nederlaag Boca Raton HF
350264
Amarissa Tóth21HUN244
357 NHP 
(371)
Anastasia Abbagnato20ITA238+19+19Nederlaag Santa Margherita 2 F
Nederlaag Santa Margherita 3 KF
Advertentie
361330
Radka Zelníčková20SVK235-1Nederlaag Antalya 14 KF
Nederlaag Antalya 15 KF
363357
Taylah Preston18AUS232-1
370362
Alevtina Ibragimova19RUS229-2Nederlaag Shenzhen 1/8F
380261
Alina Korneeva16RUS218-2
386372
Dimitra Pavlou19GRE215-2
390194
Elvina Kalieva20USA212
395HP
Victoria Osuigwe17USA208+2Nederlaag Boca Raton HF
397385
Lanlana Tararudee19THA207-12-7
399225
Allura Zamarripa21USA204-25-16Nederlaag Jackson HF
402257
Sijia Wei20CHN199-2
403396
Liv Hovde18USA199-2
406303
Sinja Kraus21AUT197
408 NHP 
(409)
Madison Sieg20USA197+1
410396
Ilinca Amariei21ROU194-2-3
412408
Linda Klimovičová19CZE191
413409
Laura Hietaranta20FIN191Nederlaag Santa Margherita 2 KF
Nederlaag Santa Margherita 3 HF
416390
Diletta Cherubini21ITA185-2Nederlaag Santa Margherita 2 KF
421396
Tatiana Barkova20RUS182-2
423394
Yeon Woo Ku21KOR181-2
426420
Roisin Gilheany18AUS178+1
427411
Anastasia Kovaleva21RUS177+1Nederlaag Shenzhen 1/8F
434417
Lucie Nguyen Tan20FRA174
436414
Amelia Rajecki21GBR171+2
444443
Jana Kolodynska20BLR166+3
445381
Ella Mcdonald18GBR166+3
447187
Linda Fruhvirtová18CZE164+2
449321
Kamilla Bartone21LAT164+46+23Nederlaag Bujumbura F
Bujumbura 2 W
452438
Tilwith Di Girolami20BEL163+25+11Telde W
Nederlaag Telde 2 1/8F
453320
Nikola Bartůňková18CZE162
454416
Giorgia Pedone19ITA162-29-17Nederlaag Santa Margherita 3 KF
455408
Polina Iatcenko20RUS162-16-9
457HP
Evialina Laskevich19BLR161Nederlaag Shenzhen 1/8F
463460
Kira Pavlova19RUS158-2
465400
Ziva Falkner21SLO157-1
471444
Hanne Vandewinkel19BEL155-2
479456
Fangran Tian20CHN151
484472
Julia Avdeeva21RUS150-2
485482
Ksenia Zaytseva19RUS150-2
486453
Virginia Ferrara20ITA149-24-9
489471
Eleonora Alvisi21ITA146-3
490484
Daria Khomutsianskaya20BLR146-3Nederlaag Shenzhen 1/8F
493469
Alexis Blokhina19USA143-2
497470
Monique Barry21NZL141-3
498473
Amelie van Impe19BEL141-2
503472
Mara Guth20GER137-1Nederlaag Hammamet 4 1/8F
506502
Nina Vargova18SVK135-1
515402
Francesca Curmi21MLT131+1
520289
Ya Yi Yang19TWN130+1
521484
Sara Saito17JPN129+2
522503
Patricija Paukstyte19LTU129+2
Advertentie
526 NHP 
(537)
Lian Tran21NED127+13+4Nederlaag Bujumbura KF
Nederlaag Bujumbura 2 HF
530 NHP 
(532)
Anastasia Grechkina17RUS125+2
534443
Darya Shauha20BLR123+2
536 NHP 
(539)
Elena Micic19AUS122+4
542472
Aliona Falei20BLR121-27-10
548514
Olivia Lincer19POL120+3
552 NHP 
(563)
Alexandra Shubladze18RUS120+22+9Nederlaag Antalya 13 HF
Nederlaag Antalya 14 KF
Nederlaag Antalya 15 KF
553516
Aglaya Fedorova20RUS120+2Nederlaag Sharm El Sheikh 10 1/8F
554 NHP 
(575)
Rada Zolotareva15RUS119+23+10Nederlaag Antalya 14 F
Nederlaag Antalya 15 F
557325
Elsa Jacquemot20FRA116+2
562542
Lucciana Perez Alarcon18PER114
567446
Pia Lovrič21SLO114-1
568564
Stefania Bojica19ROU114-1
571484
Joelle Steur20GER112+1
572435
Natália Szabanin20HUN111+1
574563
Angella Okutoyi20KEN110+2
578HP
Astrid Lew Yan Foon18FRA108+2
583524
Karolina Kozakova19SUI106-27-14Nederlaag Bellinzona 1/8F
584544
Angelina Wirges21GER106+8+2Nederlaag Sharm El Sheikh 10 KF
Nederlaag Sharm El Sheikh 11 1/8F
585448
Marina Stakusic19CAN105-1
591583
Fang An Lin18TWN104Nederlaag Osaka KF
593 NHP 
(595)
Gina Feistel21POL103+2
601227
Alina Charaeva21RUS100+1
602331
Bianca Fernandez20CAN99+1-1
603420
Lily Fairclough18AUS98+2
606574
Magdalena Smekalova18CZE96+4
607583
Marente Sijbesma20NED96+4
609594
Matilda Mutavdzic19GBR95+4
610496
Anna Zyryanova20RUS94+4
612592
Nahia Berecoechea19FRA94+3
618388
Julie Belgraver21FRA93+3
620613
Solana Sierra19ARG92+3
622HP
Tina Smith21AUS91+4Nederlaag Bellinzona 1/8F
625283
Polina Kudermetova20RUS91+3
628592
Yasmin Ezzat20EGY91-20-6
633 NHP 
(652)
Boyoung Jeong20KOR89+19+5Nederlaag Sharm El Sheikh 10 HF
635616
Yujia Huang21CHN89-2
638591
Victoria Mboko17CAN88-3
641564
Anastasiya Soboleva19UKR88+23+7Nederlaag Santa Margherita 2 KF
644474
Kristina Dmitruk20BLR87-4
645638
Sebastianna Scilipoti21SUI87-4
646631
Celine Simunyu19IRL87-4
647 NHP 
(696)
Laia Petretic20FRA87+52+14Telde W
Nederlaag Telde 2 KF
648HP
Chantal Sauvant21GER87+2+2Nederlaag Antalya 13 HF
650598
Mia Kupres20CAN86-6
655 NHP 
(670)
Zheng Xiao21CHN85+32+10
656629
Jenny Lim19FRA85+2+3Nederlaag Monastir 14 KF
Nederlaag Monastir 15 KF
658582
Jennifer Ruggeri20ITA84-7
659632
Rikke de Koning20NED84-6
661621
Paula Cembranos20SUI83-6
Advertentie
662570
Rinon Okuwaki19JPN83-6
663636
Yiming Dang19CHN82-6
666645
Lourdes Ayala17ARG82-6
671640
Natalia Krockova15SVK80-5
672516
Johanne Christine Svendsen19DEN80-5
673663
Mio Mushika18JPN80-5
674 NHP 
(700)
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA80+29+8Nederlaag Bujumbura KF
Nederlaag Bujumbura 2 HF
675525
Séléna Janicijevic21FRA79-10-1
676649
Briana Szabó18ROU79-7
678 NHP 
(681)
Zuzanna Pawlikowska19POL79+5+3Nederlaag Sharm El Sheikh 10 KF
Sharm El Sheikh 11 W
680546
Mananchaya Sawangkaew21THA79-6Nederlaag Osaka KF
681551
Doga Turkmen21TUR79-6Nederlaag Antalya 14 KF
Nederlaag Antalya 15 KF
685 NHP 
(688)
Sarah van Emst19NED78+17+6Nederlaag Telde HF
686670
Sofia Rocchetti21ITA78+23+7Nederlaag Santa Margherita 2 KF
Nederlaag Hammamet 4 KF
691572
Maria Torres Murcia21COL76-7
692682
Amelia Waligora18BEL76-7
696 NHP 
(723)
Ashton Bowers18USA74+32+8Nederlaag Jackson KF
Nederlaag Boca Raton KF
697679
Candela Vazquez15ARG74-7
699598
Mia Yamakita17USA74-7
701665
Anastasia Safta19ROU74-7
703597
Katherine Hui19USA73-7
704686
Nikola Daubnerova18SVK73-13-1
706666
Victoria Borodulina21RUS72-5
707648
Melisa Ercan18AUS71-2
708654
Tea Lukic19GER71-2Nederlaag Sharm El Sheikh 10 1/8F
709697
Sayaka Ishii18JPN71-2
710699
Tea Nikcevic18MNE71-2
711710
Justina Gonzalez Daniele18ARG71+7+3Nederlaag Antalya 13 KF
714703
Anja Stankovic18SRB70-1
715 NHP 
(722)
Salma Drugdova19SVK70+7+2Nederlaag Sharm El Sheikh 10 KF
Sharm El Sheikh 11 W
716601
Gabriella Price20USA69-1
717 NHP 
(770)
Weronika Ewald18POL68+53+10Nederlaag Sharm El Sheikh 10 F
718 NHP 
(759)
Ema Kovacevic18BEL68+54+10Nederlaag Monastir 14 F
722717
Katrina Scott19USA67+1
723618
Anca Todoni19ROU67+1
727684
Alina Shcherbinina20RUS65+3
729 NHP 
(746)
Elena Korokozidi20GRE65+91+14Nederlaag Hammamet 3 HF
Nederlaag Hammamet 4 1/8F
732531
Xinxin Yao20CHN65
733718
Isabella Kruger19RSA64
734704
Nina Radovanovic20FRA64Nederlaag Monastir 14 1/8F
Nederlaag Monastir 15 KF
735557
Zongyu Li20CHN64
737 NHP 
(739)
Anouk Koevermans20NED63+2
738712
Samira de Stefano19ITA63-2-1
743602
Luciana Moyano18ARG62
747652
Mao Mushika18JPN62
753528
Federica Urgesi19ITA61-82-18
754427
Lola Radivojevic19SRB61-3
755748
Vittoria Modesti21ITA61-3Nederlaag Antalya 14 1/8F
Nederlaag Antalya 15 1/8F
756646
Beatrice Stagno21ITA61-3
757727
Jade Otway20NZL60-3
Advertentie
758426
Lucija Ćirić Bagarić20CRO60-3
759736
Akasha Urhobo17USA60-3
761733
Gaia Parravicini18ITA60-3Nederlaag Monastir 15 KF
769629
Na Dong20CHN59+4+1Nederlaag Shenzhen 1/8F
770753
Daria Yesypchuk18UKR59-5
772694
Alessandra Teodosescu17ITA58-4
774462
Melania Delai21ITA58+1Nederlaag Santa Margherita 2 1/8F
Nederlaag Santa Margherita 3 KF
776236
Reese Brantmeier19USA57+1
777773
Carolina Kuhl19GER57+1
778517
Aunchisa Chanta21THA57+1
779730
Elizaveta Shebekina20RUS57+2Nederlaag Sharm El Sheikh 10 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 11 F
782632
Simona Ogescu21ROU56+3
783768
Iulia Andreea Ionescu18ROU56+3
785590
Nanari Katsumi21JPN56+3
788677
Sabina Zeynalova20UKR54+3
789706
Salakthip Ounmuang18THA54+3
790700
Sophie Luescher21SUI54+3
791745
Cristina Rodriguez Duenas19ESP54+3
793HP
Tianmi Mi19CHN54+3
795771
Denise Valente19ITA54+4
798637
Merna Refaat19EGY54+4
805708
Kaitlin Quevedo18ESP53+3
807 NHP 
(860)
Nicole Rivkin20GER53+71+10Nederlaag Antalya 13 F
Nederlaag Antalya 14 1/8F
Nederlaag Antalya 15 1/8F
809806
Marie Vogt19GER53+1Nederlaag Sharm El Sheikh 10 1/8F
811682
Zijun Jiang19CHN52
817612
Antonia Ružić21CRO51+2
819783
Vittoria Paganetti17ITA51+1
820793
Malwina Rowinska19POL51+2
826770
Anita Sahdiieva20UKR50+3
827820
Alisa Kummel21RUS50+3
830 NHP 
(834)
Madelief Hageman21NED50+4
831819
Liisa Varul19EST50+1
833776
Kimmi Hance20USA49+3
836 NHP 
(849)
Daria Zelinskaya19RUS49+25+3Nederlaag Sharm El Sheikh 10 KF
Nederlaag Sharm El Sheikh 11 F
838799
Gaia Maduzzi17ITA48+3
840818
Isabelle Lacy17GBR48-3-1
847793
Alexandra Iordache20ROU48Nederlaag Sharm El Sheikh 10 1/8F
848558
Denislava Glushkova20BUL48Nederlaag Hammamet 4 1/8F
853848
Laura Cilekova18SVK47-2Nederlaag Telde 1/8F
Nederlaag Telde 2 KF
855336
Lucie Havlíčková19CZE46+113+14Nederlaag Santa Margherita 2 HF
Nederlaag Santa Margherita 3 1/8F
858838
Zeynep Sönmez21TUR46-3
862837
Natalija Senic21SRB46-3
863859
Zuzanna Bednarz18POL46-3
872835
Sandugash Kenzhibayeva19KAZ45-4
874851
Alyssa Reguer17FRA45-4
875789
Isabella Barrera Aguirre21USA45-4
878798
Daria Lopatetska20UKR44-3
879268
Maria Bondarenko21RUS44-135-18
880844
Tamara Kostic18AUT44-4
881675
Alina Granwehr20SUI44-107-14Nederlaag Bellinzona 1/8F
Advertentie
884520
Hina Inoue20USA43-3
885711
Margherita Marcon18ITA43-5Nederlaag Telde 2 KF
887823
Helena Bueno16BRA42-4
890371
Tara Würth21CRO41-1
892594
Aysegul Mert19TUR41-68-10
896 NHP 
(941)
Anika Jaskova20SVK41+46+6Nederlaag Antalya 14 HF
Nederlaag Antalya 15 HF
900868
Yasmine Kabbaj20MAR40-2
901863
Vaishnavi Adkar19IND40-2
906820
Chiara Di Genova20ARG40-2
908896
Aya El Aouni18MAR39-1
909845
Kristyna Tomajkova19CZE39-1
911 NHP 
(965)
Ruien Zhang15CHN39+68+8Nederlaag Hammamet 3 KF
912718
Astrid Cirotte20FRA39-7-1
914891
Zixuan Zeng19CHN39-2
917387
Matilde Paoletti21ITA38-2
918179
Maria Timofeeva20RUS38-1
918779
Given Roach19GBR38-1
921887
Panna Bartha19HUN38-2Nederlaag Boca Raton 1/8F
922868
Lucia Peyre18ARG38-1
926491
Nastasja Schunk20GER37
931928
Tahlia Kokkinis15AUS36-2
933376
Ariana Arseneault21CAN36-2
934761
Lauren Friedman21USA36-2
938876
Baylen Brown19USA36-3
939891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA35-3
941696
Jessica Bernales17USA35-3
943653
Anet Koskel20EST35-3
944802
Alexandra Azarko17BLR35-3
945771
Denise Hrdinková20CZE35-52-6
948782
Klaudija Bubelytė21LTU35-4
952857
Lara Smejkal19SLO34-2
954953
Ioana Zvonaru20ROU34-1
957899
Xenia Bandurowska19POL34+25+3Nederlaag Monastir 14 KF
958955
Le Yi Liu20CHN34-3
959865
Aruzhan Sagandikova19KAZ34-34-4
960612
Milana Zhabrailova21RUS34+24+3Nederlaag Monastir 14 KF
Nederlaag Monastir 15 KF
963958
Mara Gae18ROU33-5
965842
Zoe Kruger21RSA33-5
967 NHP 
 1018
Darja Suvirdjonkova18SRB33+69+6Nederlaag Antalya 13 1/8F
Nederlaag Antalya 14 HF
Nederlaag Antalya 15 HF
968931
Catarina Melleiro20BRA33-5
969651
Michaela Laki19GRE33+201+14Nederlaag Hammamet 3 HF
Nederlaag Hammamet 4 1/8F
970737
Teja Tirunelveli19IND33-5
975971
Camilla Zanolini21ITA32-4Nederlaag Monastir 15 1/8F
980903
Laura Garcia Astudillo21ESP31-3
982 NHP 
 1036
Martina Genis Salas17ESP31+81+6Nederlaag Telde HF
983970
Laura Mair21ITA31-13-1Nederlaag Telde 2 1/8F
984612
Melis Ayda Uyar21TUR31-4
986966
Isis Louise van Den Broek18NED31-4
987880
Han Shi18CHN31+10+1Nederlaag Shenzhen 1/8F
991880
Anna Chekanskaya21RUS30-4
991766
Gabriella Broadfoot19RSA30-4
994974
Brooke Black16GBR30-4
995989
Wakana Sonobe16JPN30-4
996945
Gina Dittmann21GER30-4
997991
Mariya Sinitsyna21KAZ30-4
998782
Lola Marandel21FRA30-4
999715
Mia Chudejova20SVK30-4
Aan de gang :
Boca Raton W35  
Markeert in blauw :