ATP | Enkelspel | Off. WTA Dubbelspel | 5W Projectie | WTA Dubbelspel Live | WTA Dubbelspel Race Live | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 WTA Dubbelspel Live U23

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
WTA Dubbelspel Live U23
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (GS/WTA/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
2118
Xinyu Wang22CHN3126+2+10Madrid 1/16F32364116
221
Coco Gauff20USA3095-5-640Madrid 1/16F32054085
3417
Leylah Fernandez21CAN2190-6-380Madrid 1/16F23003180
7427
Marta Kostyuk21UKR1248-11-390
77 NHP 
 (78) 
Anna Sisková22CZE1213+4
7871
Olivia Gadecki22AUS1210-5-92
8765
Kamilla Rakhimova22RUS1051+7
88 NHP 
 (93) 
Linda Nosková19CZE1036+7
9085
Ashlyn Krueger19USA1013-1-75Madrid 1/16F11232003
9287
Peyton Stearns22USA995+5
Advertentie
11174
Diane Parry21FRA800+3
116 NHP 
(117)
Diana Shnaider20RUS790+1
127125
Whitney Osuigwe22USA739
128122
Hailey Baptiste22USA733
136133
Matilde Jorge20POR666+7Oeiras KF675736
147 NHP 
(156)
Chia Yi Tsao20TWN593+9Wuning KF602632
153143
Darja Semenistaja21LAT575+5-14
155147
Sapfo Sakellaridi21GRE573+6
164147
Dominika Šálková19CZE541-5-37
168101
Moyuka Uchijima22JPN525+8+20Tokio KF543604
176 NHP 
(178)
Carmen Corley22USA502+2
177159
Talia Gibson19AUS501+3+6Tokio KF519580
197 NHP 
(202)
Clervie Ngounoue17USA439+6
203179
Julia Riera21ARG428-4-16
210207
Aoi Ito19JPN409-1-10
218 NHP 
(223)
Yasmine Mansouri22FRA391+5Hammamet 6 KFNederlaag Hammamet 5 HFNederlaag Hammamet 5 HF
Hammamet 6 KF
391408
220215
Carole Monnet22FRA387+8
227217
Elena Pridankina18RUS379-7-14Nederlaag Lopota 1/8F
228 NHP 
(231)
Emma Navarro22USA375+9-1
230223
Elina Avanesyan21RUS372+10
232 NHP 
(243)
Alexandra Eala18PHI363+11
240HP
Kayla Cross19CAN351+8-7Nederlaag Charlottesville 1/8F
242232
Natsumi Kawaguchi21JPN346+10-3
246222
Ella Seidel19GER342-24-49
249229
Sofia Costoulas19BEL331+12-4
251244
Romina Ccuno21PER327+9-8Mosquera 1/8F334361
253 NHP 
(268)
Yi Tsen Cho22TWN324+15
259243
Denisa Hindová21CZE319-17Nederlaag Antalya 15 1/8F
261248
Sohyun Park21KOR317+10
264238
Karolína Kubáňová22CZE315-10-29
266237
Celine Naef18SUI312+10-1
267201
Noma Noha Akugue20GER311-22-50
269 NHP 
(290)
Tereza Valentova17CZE309+22+11Lopota KF318348
274175
Maja Chwalińska22POL308-48-80
275262
Saki Imamura22JPN308+9Nederlaag Tokio 1/8F
276 NHP 
(284)
Yu-Yun Li19TWN307+9
287285
Abigail Rencheli22MDA294+10
289 NHP 
(297)
Anastasiia Gureva19RUS293+11
291271
Lia Karatancheva20BUL289+53+34Santa Margherita 4 W
293119
Robin Montgomery19USA287-54-86
Advertentie
296187
Lisa Pigato20ITA282+13
302208
Maribella Zamarripa21USA276+12-2Charlottesville KF289335
305299
Ana Candiotto20BRA273-2-17
314 NHP 
(323)
Shrivalli Bhamidipaty22IND268+14
317HP
Marie Weckerle20LUX266-8Nederlaag Nottingham 1/8F
320 NHP 
(330)
Maya Joint18AUS264+13
323282
Luisa Meyer Auf Der Heide22GER261+12Nederlaag Kursumlijska Banja KF
32511
Caty McNally22USA260-90-120
327303
Victoria Hu21USA260+11Nederlaag Charlottesville 1/8F
333302
Punnin Kovapitukted21THA254+13
335 NHP 
(338)
Layne Sleeth22CAN250+14
336317
Ekaterina Maklakova20RUS250-2-14Nederlaag Lopota 1/8F
337324
Julie Štruplová19CZE250-6-15Hammamet 5 W
338174
Leyre Romero Gormaz22ESP247-22-28
345265
Barbora Palicová20CZE237+3-15
346 NHP 
(357)
Anastasia Abbagnato20ITA237+11-1
349330
Radka Zelníčková20SVK235+12Antalya 16 KFNederlaag Antalya 15 HFNederlaag Antalya 15 HF
Antalya 16 KF
235239
352 NHP 
(357)
Taylah Preston18AUS232+11-1
357 NHP 
(362)
Alevtina Ibragimova19RUS229+11
361156
Hong Yi Cody Wong22HKG228+19+10Wuning KF237267
362194
Elvina Kalieva20USA227+30+16Charlottesville KF240286
363264
Amarissa Tóth21HUN227-12-17
365198
Funa Kozaki22JPN223+10
368261
Alina Korneeva16RUS217+13-1
370 NHP 
(372)
Dimitra Pavlou20GRE215+15
378377
Victoria Osuigwe17USA213-1-8
382247
Mana Kawamura22JPN212+9
383330
Anastasia Zolotareva22RUS211-33-36Lopota KF220250
386385
Lanlana Tararudee19THA207-7
390 NHP 
(406)
Madison Sieg20USA205+16+8Nottingham KF211232
392278
Mirra Andreeva16RUS201-113-110Madrid 1/16F3111191
394 NHP 
(399)
Laura Hietaranta20FIN201+5
395257
Sijia Wei20CHN199+5
396HP
Liv Hovde18USA199+5
397321
Kamilla Bartone21LAT199+5
400303
Sinja Kraus21AUT197+4
402274
Erika Andreeva19RUS190-122-120
405 NHP 
(413)
Jiaqi Wang22CHN190+8+1Wuning KF199229
407390
Diletta Cherubini21ITA185+8
409 NHP 
(482)
Ksenia Zaytseva19RUS184+75+34Hammamet 5 W
411408
Linda Klimovičová19CZE182+9
412396
Tatiana Barkova20RUS182+9
414394
Yeon Woo Ku21KOR181+9
415199
Camila Osorio22COL180+9
417225
Allura Zamarripa21USA179-9-17
418 NHP 
(420)
Roisin Gilheany18AUS178+9
420 NHP 
(471)
Eleonora Alvisi21ITA177+68+31Santa Margherita 5 KFNederlaag Santa Margherita 4 FNederlaag Santa Margherita 4 F
Santa Margherita 5 KF
183204
421411
Anastasia Kovaleva21RUS177+8
424417
Lucie Nguyen Tan20FRA174+11Nederlaag Nottingham 1/8F
425381
Ella Mcdonald18GBR173+21+7Nottingham KF179200
Advertentie
427380
Katarina Kuzmova22SVK172+3-4
430414
Amelia Rajecki21GBR171+9
437 NHP 
(438)
Tilwith Di Girolami20BEL167+15+4Telde 4 KFNederlaag Telde 3 FNederlaag Telde 3 F
Telde 4 KF
167176
438 NHP 
(443)
Laura Boehner22GER167+6Antalya 16 KFNederlaag Antalya 15 KFNederlaag Antalya 15 KF
Antalya 16 KF
167174
439 NHP 
(443)
Jana Kolodynska20BLR166+6
449448
Sahaja Yamalapalli22IND159-5Nederlaag Charlottesville 1/8F
451396
Ilinca Amariei21ROU158-42-36
454400
Ziva Falkner21SLO157+13
455 NHP 
(457)
Evialina Laskevich19BLR156+4-5
456444
Hanne Vandewinkel19BEL155+15
458187
Linda Fruhvirtová18CZE154-10-10
460408
Polina Iatcenko20RUS154-4-8
466456
Fangran Tian20CHN151+14
471 NHP 
(472)
Julia Avdeeva21RUS150+12
472470
Monique Barry21NZL148+27+7Nederlaag Hammamet 5 KF
476320
Nikola Bartůňková18CZE147-23-15
477 NHP 
(490)
Nastasja Schunk20GER145+13
479460
Kira Pavlova19RUS144-15-14Lopota KF153183
480469
Alexis Blokhina19USA143+14
483446
Pia Lovrič22SLO142+13
486473
Amelie van Impe19BEL141+14Nederlaag Lopota 1/8F
489488
Antonia Schmidt22GER140+15Nederlaag Hammamet 5 1/8F
492472
Aliona Falei20BLR139+14
496472
Mara Guth20GER138+11
497 NHP 
(502)
Nina Vargova18SVK137+14+2Nederlaag Hammamet 5 KF
500 NHP 
(508)
Lian Tran21NED135+8-2
503484
Daria Khomutsianskaya20BLR134-14-12
508402
Francesca Curmi21MLT131+13
515289
Ya Yi Yang19TWN130+11+1Nederlaag Tokio 1/8F
521400
Chloe Beck22USA127+11
522484
Sara Saito17JPN127+8-1
525503
Patricija Paukstyte19LTU126+2-3Monastir 17 KF129138
527 NHP 
(530)
Anastasia Grechkina17RUS125+9
528 NHP 
(535)
İlay Yörük22TUR125+9Nederlaag Antalya 15 1/8F
531453
Virginia Ferrara20ITA124-46-25
534 NHP 
(536)
Elena Micic19AUS122+7
537524
Karolina Kozakova19SUI121+9
540416
Giorgia Pedone19ITA120-68-34
541 NHP 
(554)
Alexandra Shubladze18RUS120+14Nederlaag Lopota 1/8F
543 NHP 
(558)
Rada Zolotareva15RUS119+15
544514
Olivia Lincer19POL119+8-1
549 NHP 
(574)
Zuzanna Pawlikowska19POL117+25+3Monastir 17 KF120129
552325
Elsa Jacquemot20FRA116+10
555 NHP 
(564)
Stefania Bojica19ROU116+20+2Nederlaag Kursumlijska Banja HF
560542
Lucciana Perez Alarcon18PER114+9
563484
Joelle Steur20GER114+13+2Nederlaag Telde 3 KF
568435
Natália Szabanin20HUN111+12
570563
Angella Okutoyi20KEN110+12
573362
Mariia Tkacheva22RUS108+49+15Monastir 16 W
Nederlaag Monastir 17 1/8F
574 NHP 
(578)
Astrid Lew Yan Foon18FRA108+11
Advertentie
575 NHP 
(583)
Fang An Lin18TWN108+11
578 NHP 
(587)
Tina Smith21AUS106+9
581544
Angelina Wirges21GER106+9
582448
Marina Stakusic19CAN105+9
587 NHP 
(592)
Gina Feistel21POL103+13
593516
Aglaya Fedorova20RUS101-36-19Lopota KF110140
595 NHP 
(598)
Salma Drugdova19SVK101+3-3
597227
Alina Charaeva21RUS100+11
601 NHP 
(647)
Chantal Sauvant21GER99+52+12Antalya 15 W
604574
Magdalena Smekalova18CZE96+11
605583
Marente Sijbesma20NED96+11
606388
Julie Belgraver21FRA95-28-17Nederlaag Nottingham 1/8F
607564
Anastasiya Soboleva20UKR95-4-8
608 NHP 
(645)
Laia Petretic20FRA95+50+9Nederlaag Telde 3 F
610496
Anna Zyryanova20RUS94+9
611594
Matilda Mutavdzic19GBR94+6-1
614 NHP 
(632)
Rikke de Koning20NED93+48+9Kursumlijska Banja F9898
615 NHP 
(627)
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA93+12Mosquera 1/8F100127
616613
Solana Sierra19ARG92+12
620137
Darya Astakhova22RUS91+11
622592
Yasmin Ezzat20EGY91+11
627 NHP 
(632)
Boyoung Jeong20KOR89+12
628616
Yujia Huang21CHN89+12
631 NHP 
(686)
Sarah van Emst19NED88+58+11Telde 4 KFTelde 3 WTelde 3 W
Telde 4 KF
94103
632474
Kristina Dmitruk20BLR87+17
634629
Jenny Lim19FRA87+11-1
635546
Mananchaya Sawangkaew21THA87+16
636 NHP 
(638)
Sebastianna Scilipoti21SUI87+16
638598
Mia Kupres20CAN86+18
643 NHP 
(683)
Thasaporn Naklo22THA85+54+10Wuning KF94124
644 NHP 
(670)
Zheng Xiao21CHN85+54+10Nederlaag Monastir 17 1/8F
646504
Himeno Sakatsume22JPN84+45+8Nederlaag Hammamet 5 KF
647420
Lily Fairclough18AUS84-36-14
649592
Nahia Berecoechea20FRA84+10-1Nederlaag Santa Margherita 4 1/8F
650631
Celine Simunyu19IRL84+4-3
651618
Anca Todoni19ROU83+12
652621
Paula Cembranos20SUI83+13
655636
Yiming Dang19CHN82+14Nederlaag Wuning 1/8F
657 NHP 
(671)
Ashton Bowers18USA82+14
658 NHP 
(661)
Sofia Rocchetti21ITA82+3-3
659645
Lourdes Ayala17ARG82+14
663 NHP 
(684)
Elizaveta Shebekina20RUS81+21+2Şımkent 2 KFNederlaag Şımkent 1/8FNederlaag Şımkent 1/8F
Şımkent 2 KF
8493
664640
Natalia Krockova15SVK80+13
66593
Anastasia Zakharova22RUS80-123-42
666516
Johanne Christine Svendsen19DEN80+12
667649
Selina Dal22GER80-7-5
668650
Anastasiya Poplavska22UKR80+11Nederlaag Lopota 1/8F
671525
Séléna Janicijevic21FRA79+10
674551
Doga Turkmen21TUR79+11Nederlaag Antalya 15 KF
676655
Jiangxue Han22CHN78+11
Advertentie
681283
Polina Kudermetova20RUS76+13
682HP
Amelia Waligora18BEL76+14Nederlaag Lopota 1/8F
683582
Jennifer Ruggeri20ITA75+7-1
685679
Candela Vazquez15ARG74+16
687598
Mia Yamakita17USA74+16Nederlaag Charlottesville 1/8F
688570
Rinon Okuwaki19JPN74-21-9
689665
Anastasia Safta19ROU74+15
692686
Nikola Daubnerova18SVK73+16
696666
Victoria Borodulina21RUS72+16
697 NHP 
(713)
Daria Zelinskaya19RUS72+16Nederlaag Lopota 1/8F
698 NHP 
(703)
Anja Stankovic18SRB72+24+2Nederlaag Kursumlijska Banja KF
699654
Tea Lukic19GER71+15
700697
Sayaka Ishii18JPN71+15
701699
Tea Nikcevic18MNE71+15Kursumlijska Banja 2 1/8F7486
702 NHP 
(710)
Justina Gonzalez Daniele18ARG71+15Nederlaag Antalya 15 1/8F
704591
Victoria Mboko17CAN70-61-18
706 NHP 
(729)
Marie Vogt19GER70+23+2Antalya 16 KF7382
707649
Briana Szabó18ROU69+12-1
710601
Gabriella Price20USA69+14
711 NHP 
(717)
Weronika Ewald18POL68+14
712 NHP 
(718)
Ema Kovacevic18BEL68+14Nederlaag Santa Margherita 4 1/8F
716331
Bianca Fernandez20CAN67-106-31
719520
Marian Gomez Pezuela Cano22MEX67+9-1
720646
Beatrice Stagno21ITA67+43+6Nederlaag Antalya 15 F
721717
Katrina Scott19USA66+13
722648
Melisa Ercan18AUS66-4-4
723 NHP 
(729)
Elena Korokozidi20GRE66+12Nederlaag Hammamet 5 1/8F
724663
Mio Mushika18JPN66-44-14
726684
Alina Shcherbinina20RUS65+11
730531
Xinxin Yao20CHN65+11Nederlaag Wuning 1/8F
731718
Isabella Kruger19RSA64+11
732597
Katherine Hui19USA64-25-9
733557
Zongyu Li20CHN64+10
737 NHP 
(835)
Sandugash Kenzhibayeva19KAZ63+134+18Şımkent 2 KFŞımkent WŞımkent W
Şımkent 2 KF
6675
738712
Samira de Stefano19ITA63+8
739688
Margarita Ignatjeva22LAT63+9
743602
Luciana Moyano18ARG62+7
746387
Ikumi Yamazaki22JPN62-152-43Nederlaag Hammamet 5 KF
747600
Marine Szostak22FRA62-26-8
751427
Lola Radivojevic19SRB61+10
752748
Vittoria Modesti21ITA61+10Nederlaag Antalya 15 1/8F
753HP
Daria Yesypchuk18UKR61+23+2Kursumlijska Banja 2 1/8FNederlaag Kursumlijska Banja KFNederlaag Kursumlijska Banja KF
Kursumlijska Banja 2 1/8F
6375
755727
Jade Otway20NZL60+9
756736
Akasha Urhobo17USA60+16+1Nederlaag Charlottesville 1/8F
758 NHP 
(771)
Denise Valente19ITA60+40+6Nederlaag Santa Margherita 4 KF
762443
Darya Shauha20BLR59-190-55
765629
Na Dong20CHN59+10
766755
Anja Wildgruber22GER59-11-3Nederlaag Monastir 16 1/8F
Nederlaag Monastir 17 1/8F
771652
Mao Mushika18JPN58-17-4
774236
Reese Brantmeier19USA57+6
Advertentie
775704
Nina Radovanovic20FRA57+6
778773
Carolina Kuhl19GER57+4
779572
Maria Torres Murcia21COL57-84-19Mosquera 1/8F6592
780517
Aunchisa Chanta21THA57+3
783768
Iulia Andreea Ionescu18ROU56+3
784590
Nanari Katsumi21JPN56+4
787632
Simona Ogescu21ROU55-3-1
789677
Sabina Zeynalova20UKR54+3
790706
Salakthip Ounmuang18THA54+3
791700
Sophie Luescher21SUI54+3
792745
Cristina Rodriguez Duenas19ESP54+3
794399
Andre Lukosiute22LTU54+3
800733
Gaia Parravicini19ITA53-55-10
802 NHP 
(807)
Nicole Rivkin21GER53+7
805682
Zijun Jiang19CHN52+7
806 NHP 
(809)
Aleksandra Jelen22POL52+7
807563
Dayeon Back22KOR51+9Nederlaag Monastir 17 1/8F
809783
Vittoria Paganetti17ITA51+9
810793
Malwina Rowinska19POL51+9
815612
Antonia Ružić21CRO50+9
817770
Anita Sahdiieva20UKR50+9
819 NHP 
(820)
Ekaterina Makarova22RUS50+8
819 NHP 
(820)
Alisa Kummel21RUS50+8Nederlaag Şımkent 1/8F
Nederlaag Şımkent 2 1/8F
824 NHP 
(829)
Madelief Hageman21NED50+5Kursumlijska Banja F5555
825819
Liisa Varul19EST50+5
827 NHP 
(863)
Vaishnavi Adkar19IND49+75+9Monastir 17 KFNederlaag Hammamet 5 KFNederlaag Hammamet 5 KF
Monastir 17 KF
5261
828776
Kimmi Hance20USA49+5
830 NHP 
(859)
Zuzanna Bednarz18POL49+32+3Kursumlijska Banja 2 1/8FNederlaag Kursumlijska Banja KFNederlaag Kursumlijska Banja KF
Kursumlijska Banja 2 1/8F
5264
831612
Milana Zhabrailova21RUS49+125+14Monastir 16 W
833799
Gaia Maduzzi17ITA48+4
835818
Isabelle Lacy17GBR48+5
838793
Alexandra Iordache20ROU48+9
839558
Denislava Glushkova20BUL48+10Nederlaag Hammamet 5 1/8F
Nederlaag Hammamet 6 1/8F
843751
Matilde Mariani22ITA47-74-13
845336
Lucie Havlíčková19CZE46+5-1
847469
Jazmin Ortenzi22ARG46-109-19Mosquera 1/8F5481
850837
Natalija Senic21SRB46+9
851 NHP 
(966)
Isis Louise van Den Broek18NED46+138+15Telde 3 W
853838
Zeynep Sönmez21TUR45+3-1
855777
Adithya Karunaratne22HKG45+17
856737
Anouk Koevermans20NED45+13
857637
Merna Refaat19EGY45-56-9
859851
Alyssa Reguer17FRA45+14
860789
Isabella Barrera Aguirre21USA45+14
863798
Daria Lopatetska21UKR44+14
864793
Tianmi Mi19CHN44+14
867844
Tamara Kostic18AUT44+12
870 NHP 
(880)
Judith Perello Saavedra22ESP44+10
871 NHP 
(972)
Darja Suvirdjonkova18SRB44+101+11Lopota KF5383
872675
Alina Granwehr20SUI44+10
874708
Kaitlin Quevedo18ESP43-68-10
876426
Lucija Ćirić Bagarić20CRO42-110-18
877666
Sina Herrmann22GER42+9
878823
Helena Bueno16BRA42+9
880520
Hina Inoue20USA42+5-1
883880
Han Shi18CHN42+107+11Wuning KF5181
884371
Tara Würth21CRO41+7
886528
Federica Urgesi19ITA41-126-20Santa Margherita 5 KFNederlaag Santa Margherita 4 F4768
888 NHP 
(895)
Anika Jaskova21SVK41+7
890462
Melania Delai21ITA41+9
892835
Laura Cilekova18SVK41-57-8Kursumlijska Banja 2 1/8FNederlaag Kursumlijska Banja 1/8F4355
893868
Yasmine Kabbaj20MAR40+8
894843
Ayana Akli22USA40+9
902309
Victoria Jimenez Kasintseva18AND39+114+10Madrid 1/16F1491029
903896
Aya El Aouni18MAR39+6
904845
Kristyna Tomajkova19CZE39+6
906 NHP 
(908)
Ruien Zhang15CHN39+6Nederlaag Hammamet 5 1/8F
Nederlaag Hammamet 6 1/8F
907887
Panna Bartha19HUN39+6
908820
Chiara Di Genova20ARG39-2-1
909891
Zixuan Zeng20CHN39+7
912868
Lucia Peyre18ARG38+8
916788
Sofia Da Cruz Mendonca22BRA38-1-1
918865
Aruzhan Sagandikova19KAZ38+47+4Nederlaag Şımkent KF
Nederlaag Lopota 1/8F
919779
Given Roach19GBR37-1-1
922834
Daria Frayman22CYP37+13+1Nederlaag Lopota 1/8F
923 NHP 
 1021
Asylzhan Arystanbekova18KAZ37+115+9Şımkent W
926 NHP 
(927)
Chiara Girelli21ITA37+1
927 NHP 
(971)
Camilla Zanolini21ITA37+51+5Nederlaag Monastir 16 HF
930 NHP 
 1033
Ranim Rassil17TUN36+103+8Nederlaag Hammamet 5 KF
931927
Tahlia Kokkinis15AUS36
932880
Adeline Flach22USA36
933376
Ariana Arseneault21CAN36
934761
Lauren Friedman21USA36
936771
Denise Hrdinková20CZE36+1
938832
Anastasiya Kuparev22GER36+1Nederlaag Hammamet 6 1/8F
939846
Zhanel Rustemova19KAZ36+70+6Nederlaag Şımkent HF
941187
Elizabeth Mandlik22USA35-11-1
942891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA35+1
944696
Jessica Bernales17USA35+1
946653
Anet Koskel20EST35+1
947802
Alexandra Azarko17BLR35+1
948524
Himari Sato22JPN35+2
949 NHP 
 1018
Tatyana Nikolenko20KAZ35+75+6Şımkent 2 KFNederlaag Şımkent KF3847
950876
Baylen Brown19USA35-10-1
953 NHP 
(959)
Ela Milic18SLO34+6
954857
Lara Smejkal19SLO34+6
957889
Beatrice Ricci20ITA34+84+6Nederlaag Santa Margherita 4 KF
958 NHP 
(985)
Ida Johansson19SWE34+27+3Nederlaag Telde 3 KF
959763
Mariia Bergen22UKR34-10-1Nederlaag Telde 3 1/8F
960951
Ioana Zvonaru20ROU34+2Kursumlijska Banja 2 1/8F3749
962651
Michaela Laki19GRE34+1
963782
Klaudija Bubelytė21LTU34-12-1
964899
Xenia Bandurowska19POL34Telde 4 KF4049
965955
Le Yi Liu20CHN34+1Nederlaag Monastir 17 1/8F
966958
Mara Gae18ROU33+1
968842
Zoe Kruger21RSA33+1
970877
Diana Martynov22FRA33-86-10
971 NHP 
(991)
Mariya Sinitsyna21KAZ33+30+3Şımkent 2 KFNederlaag Şımkent 1/8F3645
972931
Catarina Melleiro20BRA33+1
974 NHP 
 1051
Lara Pfeifer19ITA33+90+6Nederlaag Monastir 16 HF
978966
Greta Greco Lucchina18ITA32-1Nederlaag Santa Margherita 5 1/8F
981913
Giulia Pereira de Aguiar22BRA32-1
984903
Laura Garcia Astudillo21ESP31-1
985979
Martina Genis Salas17ESP31-1
987612
Melis Ayda Uyar21TUR31-1
989972
Selina Atay22TUR31-10-1
990890
Stefana Lazar22ROU31+1
992981
Beatrice Pirtac20IRL31+38+2Telde 4 KFNederlaag Telde 3 1/8F3443
995766
Gabriella Broadfoot19RSA30
995880
Anna Chekanskaya21RUS30
997447
Katie Volynets22USA30-226-29
998974
Brooke Black16GBR30
999989
Wakana Sonobe16JPN30
1000945
Gina Dittmann21GER30
Aan de gang :
Madrid WTA1000  
Oeiras, Tokio W100  
Charlottesville W75  
Lopota, Wuning W50  
Hammamet 6, Mosquera W35  
Nottingham   
Santa Margherita 5   
Antalya 16 W15  
Kursumlijska Banja   
Kursumlijska Banja 2   
Monastir 17, Telde 4   
Şımkent 2   
Markeert in blauw :