ATP | Enkelspel | Off. WTA Dubbelspel | 5W Projectie | WTA Dubbelspel Live | WTA Dubbelspel Race Live | Toernooischema’s | Titelhouders | Live Scores

 WTA Dubbelspel Live U25

Ranglijst Live
Race
Toernooischema’s
Live Scores
WTA Dubbelspel Live U25
#: Ranking
HP: Hoogste Positie
 NHP : Nieuwe Hoogste Positie (Vorige Hoogste Positie tussen haakjes)
1 / 1 / 1: Hoogste Positie Heel Nabij / Nabij / Ver
Land: Land + Nationale Ranking
+/-: Verschil ten opzichte van de vorige officiële ranglijst
Volg. : als de speler wint de volgende wedstrijd
Max : als de speler wint de toernooi
Toernooicategorieën : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (GS/WTA/ITF + Punten voor de winnaar)
Alle
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#HPSpelerLft.LandPnt.+/-Lopende ToernooiVoorgaande ToernooienLopende ToernooiVolg.Max
131
Coco Gauff19USA4630
2217
Leylah Fernandez21CAN3440
2518
Xinyu Wang22CHN2985
3327
Alycia Parks23USA2308
45HP
Xinyu Jiang24CHN1821
5627
Marta Kostyuk21UKR1648+1
5945
Fang-Hsien Wu24TWN1610+1Nederlaag San Diego 1/8F
6438
Markéta Vondroušová24CZE1540
85 NHP 
 (89) 
Peyton Stearns22USA1125+4+54Nederlaag Austin KF
8682
Anna Sisková22CZE1125-1Nederlaag Austin 1/8F
Advertentie
90HP
Olivia Gadecki21AUS1029+4Austin KF10731225
9184
Amina Anshba24RUS1008Nederlaag Hammamet 2 KF
10174
Diane Parry21FRA914-2
103102
Linda Nosková19CZE906-1
108104
Anastasia Tikhonova23RUS888-1Nederlaag Mâcon KF
11640
Anastasia Potapova22RUS808+1
11865
Kamilla Rakhimova22RUS802+1
121 NHP 
(122)
Hailey Baptiste22USA764+1
123109
Mai Hontama24JPN762+1Nederlaag San Diego 1/8F
12483
Weronika Falkowska23POL758+2Trnava HF768785
126 NHP 
(128)
Whitney Osuigwe21USA745+3Spring KF
128125
Veronika Erjavec24SLO738+3+5Trnava HF751768
129125
Emily Appleton24GBR736-2-18Nederlaag Mâcon KF
130123
Francisca Jorge23POR729+2Nederlaag Trnava 1/8F
13311
Caty McNally22USA715+2
136109
Qianhui Tang23CHN693+2Nederlaag Trnava 1/8F
137133
Matilde Jorge19POR691+2
138135
Diana Shnaider19RUS683+2
139125
Sofia Sewing24USA680+2
141HP
Zhibek Kulambayeva23KAZ666+2Gurugram HF
142119
Sofya Lansere23RUS658+3
145137
Destanee Aiava23AUS651+3Traralgon 2 HFNederlaag Traralgon KFNederlaag Traralgon KF
Traralgon 2 HF
149147
Jodie Burrage24GBR616+5
154 NHP 
(159)
Yulia Starodubtseva24UKR575+5
156143
Darja Semenistaja21LAT565+5
157155
Isabelle Haverlag22NED563+1-27Mâcon F580580
162 NHP 
(165)
Daniela Vismane23LAT556+7+5Antalya 7 W
163125
Rebeka Masarova24ESP555+2
166147
Sapfo Sakellaridi20GRE549-4-13Monastir 9 KFHammamet 2 WHammamet 2 W
Monastir 9 KF
170 NHP 
(172)
Dalayna Hewitt23USA533+4Spring KF
172147
Dominika Šálková19CZE527+1-16Helsinki HF
174101
Moyuka Uchijima22JPN514+14+19Trnava HF527544
178172
Chia Yi Tsao20TWN507+5Nederlaag Trnava 1/8F
180110
Ali Collins23GBR501+5
181136
María Carlé24ARG496+5
182159
Talia Gibson19AUS496+5
183168
Xiyu Wang22CHN488+7+2Nederlaag Austin 1/8F
Nederlaag San Diego 1/8F
186179
Julia Riera21ARG481+3-9
187167
Maria Kozyreva24RUS478+7Spring KF
189 NHP 
(197)
Alana Smith24USA469+8Spring KF
Advertentie
191175
Nika Radišić23SLO462+8-4Nederlaag Trnava 1/8F
192110
Eva Vedder24NED461+3-12
193 NHP 
(199)
Martyna Kubka22POL461+8Helsinki HF
194119
Robin Montgomery19USA458-18-60
195183
Suzan Lamens24NED456+7
198170
Ashley Lahey24USA451+7Spring KF
199106
Ashlyn Krueger19USA450-17-59
204202
Mccartney Kessler24USA442+3
207147
En-shuo Liang23TWN425-3-29Nederlaag Trnava 1/8F
208202
Clervie Ngounoue17USA419+8+11Nederlaag Pretoria 2 KF
209 NHP 
(210)
Aoi Ito19JPN416+3
210167
Elysia Bolton23AUS415+3
226168
Angela Fita Boluda24ESP389+27+25Antalya 7 W
228221
Elena Pridankina18RUS386+2
237231
Emma Navarro22USA376+1
240223
Elina Avanesyan21RUS372+1
241238
Yasmine Mansouri22FRA371+2Nederlaag Gurugram KF
242236
Carole Monnet22FRA370+2
243223
Ivana Corley24USA368+2
245229
Sofia Costoulas18BEL368+2
248232
Natsumi Kawaguchi21JPN366+2
249187
Jenny Duerst24SUI365+2
251243
Denisa Hindová21CZE360+4Nederlaag Manacor 2 1/8F
252175
Maja Chwalińska22POL360+4
253240
Kayla Cross18CAN358+4
256238
Karolína Kubáňová22CZE353+4
259192
Jasmijn Gimbrère22NED351-5-11
260236
Elena Malygina23EST345+2-1
262 NHP 
(264)
Celine Naef18SUI340+2
263248
Sohyun Park21KOR339+2
264244
Romina Ccuno21PER337-3-14
265193
Petra Hule24AUS337+2Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
267191
Lexie Stevens24NED336-34-49
271231
Carmen Corley22USA332+3
272187
Ye-Xin Ma24CHN330-4Traralgon 2 HFNederlaag Traralgon HFNederlaag Traralgon HF
Traralgon 2 HF
274201
Noma Noha Akugue20GER327+2
277 NHP 
(293)
Alexandra Eala18PHI317+16+19Trnava HF330347
282HP
Mirra Andreeva16RUS311
283274
Erika Andreeva19RUS310
291193
Maria Mateas24USA306Spring KF
292289
Aneta Kučmová23CZE304+8+10Nederlaag Trnava KF
293 NHP 
(296)
Yu-Yun Li19TWN303+8+10Nederlaag Mâcon HF
295282
Jaeda Daniel24USA299+1+3Nederlaag Pretoria 2 KF
298208
Maribella Zamarripa21USA295-1Nederlaag Spring 1/8F
299262
Saki Imamura21JPN295-1
300285
Abigail Rencheli21MDA294-1
301257
Claire Liu23USA293+110+108San Diego KF380685
305303
Victoria Hu21USA290-2
306224
Yuki Naito23JPN288+3+7Traralgon 2 HFNederlaag Traralgon KFNederlaag Traralgon KF
Traralgon 2 HF
307285
Ekaterina Ovcharenko23RUS287-3Nederlaag Antalya 7 KF
Advertentie
310302
Ana Candiotto19BRA283-3San Miguel de Tucumán KF
312305
Haley Giavara23USA280-1
313296
Lina Glushko24ISR277
316302
Ava Markham24USA273+3
320282
Luisa Meyer Auf Der Heide22GER271-8-8Nederlaag Monastir 8 1/8F
321265
Barbora Palicová19CZE268+1-1
322174
Leyre Romero Gormaz21ESP267-14-14
323296
Naho Sato23JPN267+1-1Traralgon 2 HFNederlaag Traralgon KFNederlaag Traralgon KF
Traralgon 2 HF
324244
Elisabetta Cocciaretto23ITA265+1
325321
Anastasiia Gureva18RUS265+1Nederlaag Trnava 1/8F
326288
I-Hsuan Cho24TWN263+1Ipoh Perak HF
326288
Yi Tsen Cho22TWN263+1Ipoh Perak HF
328156
Hong Yi Cody Wong21HKG262+1Nakhon Si Thammarat 3 HF
330 NHP 
(392)
Maya Joint17AUS259+62+54Austin KF303455
331224
Anastasia Gasanova24RUS258+1Nederlaag Gurugram KF
334187
Lisa Pigato20ITA256+1
335261
Alina Korneeva16RUS256+1
336334
Vaidehi Chaudhari24IND254+2Nederlaag Gurugram KF
340338
Layne Sleeth22CAN250+3
341271
Lia Karatancheva20BUL250+3Spring KF
348225
Allura Zamarripa21USA245+2Nederlaag Spring 1/8F
349291
Ella Seidel19GER244+2
351264
Amarissa Tóth21HUN244+2Nederlaag Antalya 7 1/8F
352138
Jaimee Fourlis24AUS244+2
353317
Ekaterina Maklakova19RUS244-16-12
356HP
Julie Štruplová19CZE242+8+7Helsinki HFNederlaag Antalya 7 KFNederlaag Antalya 7 KF
Helsinki HF
358330
Anastasia Zolotareva22RUS241
359HP
Shrivalli Bhamidipaty22IND239+2Nederlaag Gurugram KF
362263
Stephanie Visscher24NED235+3
364 NHP 
(366)
Taylah Preston18AUS232+2
366 NHP 
(368)
Marie Weckerle20LUX232+4+2Nederlaag Manacor 2 KF
367303
Sinja Kraus21AUT231+1
368302
Punnin Kovapitukted21THA231-9-9Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 KF
369198
Funa Kozaki22JPN231
370 NHP 
(389)
Alevtina Ibragimova19RUS229+19+19Nederlaag Mâcon HF
372261
Nuria Brancaccio23ITA227
373317
Rina Saigo23JPN227-56-47
376247
Mana Kawamura22JPN225+33+35Traralgon W
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
377285
Sada Nahimana22BDI224-2
378354
Gabriella Da Silva Fick23AUS224-2
379 NHP 
(394)
Dimitra Pavlou19GRE224+15+22Nederlaag Antalya 7 F
380363
Tereza Valentova17CZE223-1+3Nederlaag Monastir 8 KF
381330
Radka Zelníčková20SVK223-51-37Nederlaag Monastir 8 KF
Nederlaag Trnava KF
387257
Sijia Wei20CHN216-4
391194
Elvina Kalieva20USA212-5
392371
Anastasia Abbagnato20ITA212-5
395391
Hiromi Abe23JPN207-4
398396
Ilinca Amariei21ROU200-2
400397
Liv Hovde18USA199-2
405214
Berfu Cengiz24TUR195-2
Advertentie
406404
Victoria Osuigwe17USA195-2
40793
Anastasia Zakharova22RUS193-1-1
409408
Polina Iatcenko20RUS192-1
410 NHP 
(418)
Anastasia Kovaleva21RUS189+25+19Pretoria 2 HF202219
411220
Leonie Küng23SUI185+1+1Nederlaag Trnava KF
412399
Lanlana Tararudee19THA184+39+22Nederlaag Traralgon F
Nederlaag Traralgon 2 KF
413283
Polina Kudermetova20RUS184+12+7Nederlaag Mâcon HF
415396
Tatiana Barkova20RUS183-1+1Nederlaag Mâcon 1/8F
416194
Marina Bassols Ribera24ESP182-3
417199
Camila Osorio22COL180-1
419390
Diletta Cherubini21ITA180-1Antalya 8 HF
420380
Katarina Kuzmova22SVK180-1
421240
Haruna Arakawa24JPN180-1
423133
Kayla Day24USA179+266+108San Diego KF266571
424 NHP 
(462)
Emma Léné24FRA179+38+22Nederlaag Hammamet 2 F
425235
Adrienn Nagy22HUN178-3Nederlaag Manacor 2 1/8F
426420
Roisin Gilheany18AUS178-3
427423
Giorgia Pedone19ITA177-3
430411
Lucía Cortez Llorca23ESP176-3
432187
Linda Fruhvirtová18CZE174-3
433397
Fernanda Labrana24CHI173-7-3San Miguel de Tucumán KF
435414
Amelia Rajecki21GBR171-4
436418
Jule Niemeier24GER170-4
437430
Madison Sieg20USA170-4
438200
Andreea Prisăcariu24ROU169-1
441381
Ella Mcdonald18GBR167-1
442 NHP 
(456)
Laura Boehner22GER167+14+8Nederlaag Hammamet 2 HF
444443
Jana Kolodynska20BLR166-1
445444
Hanne Vandewinkel19BEL165-1
447250
Ivana Popovic23AUS163
448394
Yeon Woo Ku20KOR163Gurugram HF
450329
Lulu Sun22SUI162+41+20Trnava HF175192
453 NHP 
(454)
Jiaqi Wang21CHN162+1+2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HF
454270
Lauryn John-Baptiste24GBR160-1
455417
Lucie Nguyen Tan20FRA159
456351
Tiphanie Fiquet23FRA158+1
459453
Lisa Zaar23SWE157+1
460 NHP 
(462)
Laura Hietaranta20FIN157+3Helsinki KF
462448
Linda Klimovičová19CZE156+2Helsinki KF
467453
Virginia Ferrara20ITA154+3Nederlaag Monastir 8 1/8F
Nederlaag Monastir 9 KF
468438
Tilwith Di Girolami20BEL154+3
470449
Sahaja Yamalapalli22IND151+3Nederlaag Gurugram 1/8F
471400
Ziva Falkner21SLO151+3Antalya 8 HF
472196
Ekaterina Reyngold22RUS151+41+20Pretoria 2 HF164181
473456
Fangran Tian20CHN151+2
474459
Meiling Wang24CHN151+2
475HP
Julia Avdeeva21RUS150+3+1Nederlaag Mâcon 1/8F
476 NHP 
(477)
Amelie van Impe19BEL150+1
478289
Ya Yi Yang19TWN147-33-17
480 NHP 
(481)
Evialina Laskevich19BLR147+1
Advertentie
482437
Ivana Šebestová22CZE146
483471
Eleonora Alvisi20ITA145
484325
Elsa Jacquemot20FRA144+1
485397
Aneta Laboutková23CZE144+2
486469
Alexis Blokhina19USA143+2
487 NHP 
(489)
Sara Saito17JPN143+2
489285
Alice Robbe23FRA142+3
490489
Anri Nagata23JPN142+4Nederlaag Ipoh Perak 1/8F
493320
Nikola Bartůňková18CZE141+3
494493
Antonia Schmidt22GER141-1-1
496384
Yuliya Hatouka23BLR140+2
497275
Aurora Zantedeschi23ITA139+2
498464
Kira Pavlova19RUS138+2+1Nederlaag Mâcon 1/8F
499401
Emily Seibold24GER136-15-9
500478
Manon Léonard23FRA136+1
502321
Kamilla Bartone21LAT134+2
503360
Meiqi Guo24CHN134+40+14Ipoh Perak HFNakhon Si Thammarat 2 WNakhon Si Thammarat 2 W
Ipoh Perak HF
505 NHP 
(508)
Patricija Paukstyte19LTU133+3Nederlaag Helsinki KF
508387
Ikumi Yamazaki22JPN132+3Nederlaag Gurugram KF
510304
Seone Mendez24AUS131-58-30
51448
Elena Rybakina24KAZ130+3
517496
Elena Milovanović23SRB130-12-4
518388
Gergana Topalova24BUL129+2
520 NHP 
(523)
Ksenia Zaytseva19RUS128+3
521400
Chloe Beck22USA127+4
522 NHP 
(526)
Daria Khomutsianskaya20BLR126+4
525413
María Portillo Ramírez24MEX125+3
529 NHP 
(530)
Victoria Mikhaylova23RUS124+2
530514
Nina Vargova18SVK124-16-7Nederlaag Antalya 7 KF
531443
Darya Shauha20BLR123+3
532411
Ya Hsin Lee22TWN123+8+2Nakhon Si Thammarat 3 HFNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HFNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HF
Nakhon Si Thammarat 3 HF
536 NHP 
(551)
Karolina Kozakova18SUI123+22+9Monastir 9 KFNederlaag Monastir 8 FNederlaag Monastir 8 F
Monastir 9 KF
538137
Darya Astakhova22RUS122-5-1
539472
Mara Guth20GER122Monastir 9 KF
540514
Olivia Lincer19POL121-21-9
541516
Aglaya Fedorova20RUS120+1
543454
Nefisa Berberović24BIH120-2
544540
Lian Tran21NED119
547516
Eryn Cayetano22USA117
550525
Valentina Ryser22SUI116
551293
Katie Swan24GBR115Nederlaag Traralgon 1/8F
553542
Lucciana Perez Alarcon18PER114
558472
Aliona Falei19BLR114-1
559448
Yuka Hosoki24JPN114Monastir 9 KF
560340
Ekaterina Shalimova23RUS113+49+19Pretoria 2 HF126143
561 NHP 
(581)
Émeline Dartron23FRA112+30+11Nederlaag Mâcon KF
562470
Monique Barry21NZL112Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 KF
565 NHP 
(586)
Alexandra Shubladze18RUS111+21+8Nederlaag Antalya 7 KF
568563
Angella Okutoyi20KEN110+1
569566
Elena Micic19AUS109+3Nederlaag Traralgon 1/8F
Advertentie
570565
Stefania Bojica18ROU109+3
574460
Alice Tubello23FRA107+3
575 NHP 
(577)
Yidi Yang24CHN107+3
576484
Joelle Steur19GER107+35+14Nederlaag Antalya 7 HF
578435
Natália Szabanin20HUN106-76-29
580448
Marina Stakusic19CAN105+1
583 NHP 
(600)
Marente Sijbesma19NED105+17+9Nederlaag Manacor 2 F
585439
Anastasia Iamachkine23PER104-1
586544
Angelina Wirges21GER104+3+2Nederlaag Manacor 2 KF
587578
Isabelle Boulais23CAN103-2
588446
Pia Lovrič21SLO103-1
590465
Emilie Lindh Gallagher24GBR103-29-10
592584
Anastasia Grechkina17RUS101
594331
Bianca Fernandez20CAN100-1-1
595564
İlay Yörük22TUR99-7-4Antalya 8 HF
596420
Lily Fairclough18AUS98-117-50
597319
Lisa Mays23AUS98-18-9
600574
Magdalena Smekalova18CZE96-2
603594
Matilda Mutavdzic19GBR95-1
605598
Chengyiyi Yuan23CHN95Nakhon Si Thammarat 3 HFNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8FNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nakhon Si Thammarat 3 HF
607504
Himeno Sakatsume22JPN94+3+1Nederlaag Trnava 1/8F
608496
Anna Zyryanova19RUS94-1
609502
Noelia Bouzo Zanotti24ESP94-6-1Nederlaag Manacor 2 1/8F
610598
Mia Yamakita16USA94-2
611 NHP 
(688)
Astrid Lew Yan Foon18FRA94+77+22Nederlaag Hammamet 2 F
612592
Yasmin Ezzat20EGY94+7+2Nederlaag Sharm El Sheikh 4 KF
613592
Nahia Berecoechea19FRA93
614 NHP 
(626)
Fang An Lin18TWN93+17+6Nakhon Si Thammarat 3 HFNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HFNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 HF
Nakhon Si Thammarat 3 HF
616613
Solana Sierra19ARG92
619426
Carolyn Ansari23USA92-1
621570
Rinon Okuwaki19JPN91-1Nederlaag Gurugram 1/8F
623607
Marie Mettraux23SUI90-8-3Nederlaag Antalya 7 1/8F
624337
Katarina Zavatska24UKR89-2
625616
Yujia Huang21CHN89-1
626591
Victoria Mboko17CAN88-1
627595
Gina Feistel21POL88
629474
Kristina Dmitruk20BLR87
630601
Gabriella Price20USA87
631 NHP 
(667)
Rikke de Koning20NED87+36+9Nederlaag Manacor 2 F
632571
Anastasia Sukhotina23RUS87+4+2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 KF
Nederlaag Ipoh Perak 1/8F
633598
Mia Kupres20CAN86-1
636180
Simona Waltert23SUI85-1
638582
Jennifer Ruggeri20ITA83+59+14Nederlaag Hammamet 2 HF
639369
Ann Li23USA83+4+1Nederlaag San Diego 1/8F
640469
Jazmin Ortenzi22ARG83-2
641621
Paula Cembranos20SUI83+30+6Nederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
642638
Sebastianna Scilipoti20SUI83-3Nederlaag Antalya 7 1/8F
643631
Celine Simunyu19IRL83-3
644636
Yiming Dang19CHN82-3Nederlaag Pretoria 2 1/8F
645644
Rada Zolotareva15RUS82-1
646629
Jenny Lim19FRA82-1
647564
Anastasiya Soboleva19UKR82+34+8Nederlaag Antalya 7 KF
650648
Kisa Yoshioka23JPN82-2
652647
Lourdes Ayala17ARG82-2
654640
Natalia Krockova15SVK81-12-1
656516
Johanne Christine Svendsen19DEN80-1
657520
Marian Gomez Pezuela Cano22MEX80-31-8San Miguel de Tucumán KF
658HP
Selina Dal22GER80
659525
Séléna Janicijevic21FRA79
660179
Maria Timofeeva20RUS79-4-1
661528
Federica Urgesi19ITA79-1
663491
Kathleen Kanev23GER79-2
664369
Eliz Maloney23GBR79-2
666655
Jiangxue Han22CHN78-2
668 NHP 
(695)
Zheng Xiao21CHN78+54+14Ipoh Perak HFNakhon Si Thammarat 2 W
669659
Hikaru Sato24JPN78-1
670664
Tina Smith21AUS77Nederlaag Traralgon 1/8F
671 NHP 
(696)
Enola Chiesa23ITA77+39+10Nederlaag Hammamet 2 HF
672551
Doga Turkmen21TUR77+13+4Nederlaag Antalya 7 KF
Nederlaag Antalya 8 KF
674618
Anca Todoni19ROU76-1Nederlaag Helsinki KF
675648
Chantal Sauvant21GER76+52+13Nederlaag Hammamet 2 HF
676402
Francesca Curmi21MLT76-2
677665
Anastasia Safta19ROU76-2Nederlaag Monastir 8 1/8F
679554
Anna Ureke24RUS75-2
680652
Clara Vlasselaer22BEL75-2
681362
Mariia Tkacheva22RUS74-2
682388
Julie Belgraver21FRA74-2Nederlaag Manacor 2 1/8F
683 NHP 
(765)
Amelia Waligora18BEL74+102+20Pretoria 2 HF87104
684323
Malene Helgø24NOR73-2
685597
Katherine Hui19USA73-2
686 NHP 
(687)
Oleksandra Oliynykova23UKR73+29+8Nederlaag Antalya 7 KF
Nederlaag Antalya 8 KF
687546
Mananchaya Sawangkaew21THA73-3
688648
Melisa Ercan18AUS72-37-9
690 NHP 
(763)
Sarah van Emst19NED72+73+15Sharm El Sheikh 4 W
692 NHP 
(702)
Briana Szabó18ROU71+21+6Sharm El Sheikh 5 HFNederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
693654
Tea Lukic19GER71-3
694666
Victoria Borodulina21RUS71-3
695681
Mio Mushika18JPN71-2Nederlaag Ipoh Perak KF
697227
Alina Charaeva21RUS70+116+20Pretoria 2 HF83100
698686
Nikola Daubnerova18SVK70-6-1Nederlaag Antalya 7 1/8F
699582
Arlinda Rushiti24SUI70+9+3Nederlaag Sharm El Sheikh 4 KF
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
700572
Maria Torres Murcia21COL70-5
702684
Ayumi Koshiishi23JPN69-6-1Nederlaag Gurugram 1/8F
705487
Viktoria Morvayova22SVK68-4
707640
Demi Tran23NED68-5Nederlaag Pretoria 2 1/8F
708225
Ylena In-Albon24SUI67-4
709405
Thaisa Grana Pedretti24BRA67-4Spring KF
710371
Tara Würth21CRO67-56-13
714336
Mei Wu23CHN66-8-1
715632
Simona Ogescu21ROU66-17-3
716688
Margarita Ignatjeva22LAT66-4
717699
Boyoung Jeong20KOR65-18-3
718684
Alina Shcherbinina20RUS65-4
719704
Nina Radovanovic20FRA64-1
720557
Zongyu Li20CHN64-1
721709
Candela Vazquez15ARG64-1Nederlaag San Miguel de Tucumán 1/8F
722 NHP 
(774)
Sayaka Ishii18JPN64+158+23Nederlaag Traralgon F
Nederlaag Traralgon 2 KF
723712
Samira de Stefano19ITA64
725268
Maria Bondarenko20RUS63
727602
Luciana Moyano18ARG62+3
729717
Sofia Milatová23SVK62+3
731652
Mao Mushika18JPN62+3
732727
Jade Otway20NZL61+3
734426
Lucija Ćirić Bagarić20CRO61+2
736HP
Akasha Urhobo17USA60+4
737 NHP 
(769)
Tea Nikcevic18MNE60+45+6Manacor 3 HFNederlaag Manacor 2 HF
739738
Belle Thompson24AUS60+5Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
741447
Katie Volynets22USA59+6
742741
Thasaporn Naklo22THA59+6
743563
Dayeon Back22KOR59+78+10Nederlaag Traralgon HF
745594
Aysegul Mert19TUR59-2-1
746670
Sofia Rocchetti21ITA59-22-5
747738
Laia Petretic19FRA59+3
748646
Beatrice Stagno20ITA59+3
74982
Dayana Yastremska23UKR58-3-1
750733
Katrina Scott19USA58+2
752694
Alessandra Teodosescu17ITA58+1
753215
Lea Bošković24CRO58+1
755629
Na Dong20CHN58+1
756600
Marine Szostak22FRA58+1
757663
Evgeniya Burdina23RUS58+1Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
758104
Olga Danilović23SRB57+1
759327
İpek Öz24TUR57+1
761236
Reese Brantmeier19USA57+1
763517
Aunchisa Chanta21THA57-37-6
765758
Daria Yesypchuk18UKR57+1Nederlaag Antalya 7 1/8F
Nederlaag Antalya 8 KF
766746
Elena Korokozidi20GRE56+1
767 NHP 
(771)
Iulia Andreea Ionescu18ROU56+23+3Nederlaag Manacor 2 KF
Nederlaag Manacor 3 1/8F
768531
Xinxin Yao20CHN56+63+9Nakhon Si Thammarat 3 HFNederlaag Nakhon Si Thammarat 2 F
769755
Anja Wildgruber21GER56Nederlaag Monastir 8 1/8F
771769
Zoe Hitt22USA55+1Nederlaag Spring 1/8F
772467
Merel Hoedt24NED55-51-9
773660
Emily Welker23GER55-5-1
773462
Melania Delai21ITA55Nederlaag Monastir 8 1/8F
Nederlaag Monastir 9 KF
775677
Sabina Zeynalova20UKR54-36-6Austin KF98250
776671
Sára Bejlek18CZE54-2
778706
Salakthip Ounmuang18THA54-2Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
779700
Sophie Luescher21SUI54-2
780745
Cristina Rodriguez Duenas19ESP54
782370
Sakura Hosogi23JPN54+2Nederlaag Traralgon 1/8F
784667
Sravya Chilakalapudi24IND54+2
785781
Salma Drugdova19SVK54+19+2Nederlaag Monastir 8 KF
786590
Nanari Katsumi21JPN54+1Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
789713
Magdalini Adaloglou24GRE53
790675
Alina Granwehr20SUI53+75+10Monastir 9 KFNederlaag Monastir 8 F
792789
Isabella Barrera Aguirre20USA53
793596
Maileen Nuudi23EST52Nederlaag Helsinki KF
794785
Ema Kovacevic17BEL52
795 NHP 
(824)
Isabella Kruger18RSA52+155+20Pretoria 2 HF6582
796782
Alicia Melosch23GER52-1Manacor 3 HF
798751
Nadine Keller23SUI52-1
799682
Zijun Jiang18CHN52-1
800771
Denise Valente19ITA52
801730
Elizaveta Shebekina20RUS52
802751
Matilde Mariani22ITA52
803637
Merna Refaat19EGY52Sharm El Sheikh 5 HF
804560
Margaux Rouvroy22FRA51+78+11Nederlaag Mâcon KF
805612
Antonia Ružić21CRO51
806793
Malwina Rowinska18POL51+1
807803
Tianmi Mi19CHN51+1
808785
Zuzanna Pawlikowska19POL51+2
809804
Anouk Koevermans20NED51
810745
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA51-11-1Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
811778
Barbara Dessolis22ITA51
813796
Anja Stankovic18SRB51-1Antalya 8 HF
816783
Vittoria Paganetti17ITA50
817804
Nagomi Higashitani24JPN50
819799
Justina Gonzalez Daniele18ARG50-1San Miguel de Tucumán KF
820770
Anita Sahdiieva20UKR50-1
822776
Kimmi Hance20USA49
825799
Gaia Maduzzi17ITA48-1
826788
Weronika Ewald18POL48-1
827815
Carolyn Campana24USA48-1
830285
Anna Hertel23POL47+22+3Nederlaag Manacor 2 KF
832556
Nana Kawagishi23JPN47+1Nederlaag Ipoh Perak KF
833561
Emiliana Arango23COL46+1
834336
Lucie Havlíčková18CZE46-5-1
835154
Caijsa Hennemann22SWE46+1
838 NHP 
(891)
Zeynep Sönmez21TUR46+189+20Trnava HF5976
839614
Valentina Ivanov22NZL46-2
842808
Carolina Kuhl18GER46-2Nederlaag Helsinki KF
843818
Isabelle Lacy17GBR46-2
844733
Gaia Parravicini18ITA46-2
846793
Alexandra Iordache20ROU46-3
847135
Varvara Gracheva23FRA45-3
849835
Sandugash Kenzhibayeva18KAZ45-3
850771
Denise Hrdinková20CZE45-3
851 NHP 
(926)
Alyssa Reguer17FRA45+200+20Pretoria 2 HF5875
852710
Arabella Koller23AUT45-3Nederlaag Monastir 8 1/8F
855844
Tamara Kostic18AUT44-1
858820
Ekaterina Makarova22RUS44-2Sharm El Sheikh 5 HFNederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
858820
Alisa Kummel21RUS44-2Sharm El Sheikh 5 HFNederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
861711
Margherita Marcon18ITA44-2
862649
Mei Yamaguchi24JPN43-9-1
863798
Daria Lopatetska20UKR43-1Nederlaag Antalya 7 1/8F
864821
Aleksandra Jelen22POL43-1
865860
Nicole Rivkin20GER43-1
866520
Hina Inoue20USA43+1
868831
Vittoria Modesti21ITA43-8-1Nederlaag Antalya 8 KF
869863
Marie Vogt19GER43-1Monastir 9 KF
870666
Sina Herrmann22GER42-1Nederlaag Sharm El Sheikh 4 1/8F
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 1/8F
871823
Helena Bueno16BRA42-1Nederlaag San Miguel de Tucumán 1/8F
873673
Ayumi Miyamoto23JPN42-1
874657
Polina Bakhmutkina24RUS42-1
875864
Madelief Hageman21NED42Nederlaag Antalya 8 KF
876718
Astrid Cirotte20FRA42
877489
Julita Saner24SWE42-57-8
879876
Ashton Bowers18USA41-1
880560
Chelsea Vanhoutte24BEL41-1
881464
Nell Miller24GBR41
882820
Chiara Di Genova20ARG41-8-1
883868
Yasmine Kabbaj20MAR40
884843
Ayana Akli22USA40
886493
Nicole Khirin23ISR40
887708
Kaitlin Quevedo18USA40Manacor 3 HF
888585
Kristina Novak23SLO40
890 NHP 
(891)
Daria Zelinskaya19RUS40+1
891558
Denislava Glushkova20BUL40+67+8Nederlaag Hammamet 2 KF
892771
Hanna Vinahradava20BLR40
893864
Katerina Tsygourova23SUI40+18+2Nederlaag Manacor 2 KF
896863
Vaishnavi Adkar19IND39-1Nederlaag Gurugram 1/8F
897845
Kristyna Tomajkova18CZE39-1
899887
Panna Bartha19HUN39-1
900897
Luisa Hrda24GER39+1Monastir 9 HFNederlaag Hammamet 2 KF
901891
Zixuan Zeng19CHN39+1Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 1/8F
902865
Aruzhan Sagandikova19KAZ39+1
903682
Alisha Reayer24GBR39+1
904387
Matilde Paoletti20ITA38+1
906779
Given Roach18GBR38+1
907868
Lucia Peyre18ARG38+1
908 NHP 
(922)
Eva Voracek24GER38+18+3Nederlaag Monastir 8 KF
909792
Valeriya Olyanovskaya22RUS38
910801
Milan Krish21AUS38-10-1
911427
Lola Radivojevic19SRB38-1
912491
Nastasja Schunk20GER37
914863
Hayu Kinoshita17JPN37Nederlaag Ipoh Perak KF
915819
Liisa Varul19EST37+54+6Nederlaag Sharm El Sheikh 4 HF
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 KF
916187
Elizabeth Mandlik22USA36-1
917880
Adeline Flach22USA36-1
918376
Ariana Arseneault21CAN36-1
919761
Lauren Friedman21USA36-113-15
920876
Baylen Brown19USA36-1
921801
Julia Konishi Camargo Silva24BRA36-1San Miguel de Tucumán KF
923891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA35-1
925653
Anet Koskel20EST35-1
926802
Alexandra Azarko17BLR35-1
928687
Karolina Vlckova23CZE35Nederlaag Manacor 2 1/8F
929832
Anastasiya Kuparev22GER35
930890
Stefana Lazar22ROU35Nederlaag Antalya 8 1/8F
931737
Teja Tirunelveli19IND35
934533
Kolie Allen23USA34Nederlaag Spring 1/8F
935857
Lara Smejkal19SLO34
936618
Viktoriia Dema23UKR34
937307
Eva Guerrero Álvarez24ESP34
939524
Himari Sato21JPN34-1
940749
Mei Hasegawa20JPN34-1
940861
Zuzanna Bednarz18POL34-1
940880
Han Shi18CHN34+73+6Nederlaag Monastir 8 HF
Nederlaag Monastir 9 1/8F
945763
Mariia Bergen22UKR33-2
946931
Catarina Melleiro20BRA33-2
947929
Laura Cilekova18SVK33-1Nederlaag Nakhon Si Thammarat 2 1/8F
Nederlaag Nakhon Si Thammarat 3 KF
949882
Sofia Johnson19GBR32-1
951777
Adithya Karunaratne22HKG32+3
953950
Anika Jaskova20SVK32-1
954787
Sevil Yuldasheva22UZB32-1
955782
Lola Marandel21FRA32Nederlaag Monastir 8 1/8F
957913
Giulia Pereira de Aguiar22BRA32+1
959246
Clara Burel22FRA31+2
961766
Gabriella Broadfoot19RSA31+3
961903
Laura Garcia Astudillo21ESP31+3
964918
Natalija Senic21SRB31+3Antalya 8 HF
965 NHP 
(968)
Isis Louise van Den Broek18NED31+3
966612
Milana Zhabrailova21RUS31+4
970309
Victoria Jimenez Kasintseva18AND30+4
971880
Anna Chekanskaya21RUS30+4
973 NHP 
(977)
Brooke Black16GBR30+4
974945
Gina Dittmann21GER30+4
975952
Mariya Poduraeva22UKR30+4
976 NHP 
(981)
Judith Perello Saavedra22ESP30+5
977935
Diana Martynov22FRA30+3
978936
Cadence Brace19CAN30+4
979618
Eunhye Lee23KOR30+7
980899
Xenia Bandurowska19POL30-35-3Nederlaag Manacor 2 HF
980 NHP 
(985)
Marcelina Podlinska24POL30+5
983HP
Ella Simmons20AUS30+5Nederlaag Traralgon 1/8F
Nederlaag Traralgon 2 1/8F
984660
Honoka Kobayashi23JPN30+5Nederlaag Ipoh Perak 1/8F
985944
Connie Ma20USA29+5
986 NHP 
(990)
Aya El Aouni18MAR29+5
987951
Mia Pohankova15SVK29+5
988966
Greta Greco Lucchina18ITA29+5
988958
Teah Chavez18CAN29+5
990982
Lunda Kumhom21THA29+5
991715
Mia Chudejova20SVK29+6
993961
Miyu Nakashima23JPN29+6
994966
Scarlett Nicholson18CAN29+6
995618
Flavie Brugnone20FRA29+41+3Nederlaag Sharm El Sheikh 4 KF
Nederlaag Sharm El Sheikh 5 1/8F
996963
Yufei Ren17CHN29+5
997HP
Selina Atay22TUR29+5Nederlaag Manacor 2 1/8F
Nederlaag Manacor 3 1/8F
998689
Sara Nayar22MAS29+5
999 NHP 
 1264
Ruth Roura Llaverias18ESP29+265+15Manacor 2 W
Nederlaag Manacor 3 1/8F
Aan de gang :
San Diego WTA500  
Austin WTA250  
Mâcon, Pretoria 2 W50  
Trnava   
Gurugram, Helsinki W35  
Spring, Traralgon 2   
Antalya 8 W15  
Ipoh Perak   
Manacor 3   
Monastir 9   
Nakhon Si Thammarat 3   
San Miguel de Tucumán   
Sharm El Sheikh 5   
Markeert in blauw :