X

 

 

WTA // Singiel // Oficjalny ATP Debel // ATP Debel 5 Tyg. // ATP Debel Na Żywo // ATP Debel Race Na Żywo // Ranking ITF // Drabinka // Aktualni Mistrzowie // Na Żywo

Podświetl na niebiesko :

 ATP Debel - Wygrane Turnieje na poprzednie 52 tygodnie

#: Ranking
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
Kategoria turnieju : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, ITF20/10 (Wielki Szlem/ATP/Challengers/ITF + punkty za wygrany finał)
ATP Debel - Wygrane Turnieje na poprzednie 52 tygodnie
#NazwiskoWiekKrajWygrane TurniejeFinałyPółfinaly
 1
Mate Pavić27.8CRO1 GS2000  US Open
 ATP1000  Miami 
  Monte Carlo
 ATP500  Rotterdam
 ATP250  Antalya
  Melbourne 2
 GS2000  Roland Garros
 ATP1000  Paryż 
 ATP500  Hamburg
  Dubaj
 GS2000  Australian Open
 2
Robert Farah34.2COL1 ATP500  Dubaj ATP250  Cagliari
  Melbourne 1 
 GS2000  Roland Garros
 ATP1000  Monte Carlo
 ATP500  Wiedeń
  Barcelona (nowy)
 ATP250  Ad-Dauha
 3
Juan Sebastián Cabal34.9COL2 ATP500  Dubaj ATP250  Cagliari
  Melbourne 1 
 GS2000  Roland Garros
 ATP1000  Monte Carlo
 ATP500  Barcelona (nowy)
 ATP250  Ad-Dauha
 4
Nikola Mektić32.3CRO2 FINALS  Finały ATP 
 ATP1000  Miami 
  Monte Carlo
 ATP500  Rotterdam
 ATP250  Antalya
  Melbourne 2
 GS2000  US Open
 ATP500  Dubaj
 GS2000  Roland Garros
  Australian Open
 ATP500  Hamburg
 5
Nicolas Mahut39.2FRA1 ATP250  Kolonia 1- ATP500  Acapulco
 6
Bruno Soares39.1BRA1 GS2000  US Open
 ATP250  Melbourne 1 
 GS2000  Roland Garros
 ATP1000  Paryż 
 GS2000  Australian Open
 7
Horacio Zeballos35.9ARG1 ATP1000  Rzym ATP500  Acapulco
 ATP250  Kitzbühel
 FINALS  Finały ATP
 ATP1000  Monte Carlo
 8
Filip Polasek35.7SVK1 GS2000  Australian Open ATP250  Antalya ATP1000  Miami
 ATP500  Dubaj
 ATP250  Kitzbühel
  Melbourne 1
 9
Ivan Dodig36.3CRO3 GS2000  Australian Open ATP500  Hamburg
 ATP250  Antalya
 ATP1000  Miami
 ATP500  Dubaj
 ATP250  Kitzbühel
  Melbourne 1
 10
Marcel Granollers35ESP1 ATP1000  Rzym ATP500  Acapulco
 ATP250  Kitzbühel
 FINALS  Finały ATP
 ATP1000  Monte Carlo
Reklama
 11
Joe Salisbury29GBR1- GS2000  Australian Open FINALS  Finały ATP
 GS2000  US Open
 ATP1000  Cincinnati
  Miami
 ATP500  Acapulco
  Barcelona (nowy)
 12
Rajeev Ram37USA1- GS2000  Australian Open FINALS  Finały ATP
 GS2000  US Open
 ATP1000  Cincinnati
  Miami
 ATP500  Acapulco
  Barcelona (nowy)
 13
Wesley Koolhof32NED1 FINALS  Finały ATP  GS2000  US Open GS2000  Roland Garros
 ATP500  Hamburg
 14
Édouard Roger-Vasselin37.3FRA2 ATP500  Sankt Petersburg
 ATP250  Montpellier
 FINALS  Finały ATP 
 ATP250  Sofia
 ATP1000  Rzym
  Paryż
 ATP500  Rotterdam
 15
Michael Venus33.5NZL1 ATP500  Hamburg
 ATP250  Antwerpia
- ATP1000  Rzym
 ATP250  Cagliari
 16
Łukasz Kubot38.9POL1 ATP500  Wiedeń ATP250  Kolonia 1 ATP1000  Paryż
 17
Marcelo Melo37.5BRA2 ATP500  Wiedeń ATP250  Kolonia 1 ATP1000  Paryż
 18
Neal Skupski31.3GBR2 ATP500  Acapulco
 ATP250  Sofia
 ATP1000  Cincinnati
  Miami 
  Monte Carlo
 ATP500  Wiedeń
-
 19
Kevin Krawietz29.2GER1 GS2000  Roland Garros ATP500  Rotterdam
 ATP250  Kolonia 2
 ATP500  Wiedeń
  Dubaj
  Barcelona (nowy)
 20
Raven Klaasen38.5RSA1 ATP250  Kolonia 2
 CH80  Potchefstroom 2
- ATP250  Kolonia 1
  Santiago de Chile
 CH80  Potchefstroom
 21
Pierre Hugues Herbert30FRA3 ATP250  Kolonia 1- ATP500  Acapulco
 22
Andreas Mies30.6GER2 GS2000  Roland Garros ATP250  Kolonia 2 ATP500  Wiedeń
 23
Jamie Murray35.1GBR3 ATP250  Sofia
  Melbourne 1 
 ATP1000  Cincinnati
 ATP500  Wiedeń
 GS2000  Australian Open
 24
Horia Tecău36.2ROU1- ATP500  Rotterdam GS2000  US Open
 ATP500  Hamburg
  Barcelona (nowy)
 25
Jürgen Melzer39.9AUT1 ATP500  Sankt Petersburg FINALS  Finały ATP 
 ATP250  Sofia
 ATP1000  Rzym
  Paryż
 ATP250  Kitzbühel
 26
Fabrice Martin34.6FRA4- ATP1000  Rzym
 ATP250  Melbourne 2
 ATP500  Wiedeń
  Rotterdam
 ATP250  Sofia
  Antalya
  Ad-Dauha
 27
Jean-Julien Rojer39.6NED2-- GS2000  US Open
 ATP500  Hamburg
 28
John Peers32.7AUS1 ATP500  Hamburg
 ATP250  Antwerpia
- ATP1000  Rzym
 ATP250  Cagliari
 29
Jérémy Chardy34.1FRA5- ATP1000  Rzym
 ATP250  Melbourne 2
 ATP500  Rotterdam
 ATP250  Antalya
  Ad-Dauha
 30
Oliver Marach40.7AUT2-- ATP250  Kitzbühel
  Kolonia 1
 31
Henri Kontinen30.8FIN1 ATP250  Montpellier- ATP500  Rotterdam
 32
Joran Vliegen27.7BEL1 ATP250  Nur Sultan
  Singapur
- ATP250  Antwerpia
 33
Philipp Oswald35.2AUT3 ATP250  Cagliari ATP250  Ad-Dauha ATP250  Kolonia 2
 34
Luke Saville27.3AUS2- ATP250  Nur Sultan ATP250  Kolonia 2
 35
Sander Gillé30.2BEL2 ATP250  Nur Sultan
  Singapur
- ATP250  Antwerpia
 36
Franko Škugor33.5CRO4 ATP250  Kitzbühel- ATP500  Sankt Petersburg
 ATP250  Nur Sultan
  Buenos Aires
 37
Robin Haase34NED3-- CH125  Praga 2
  Ostrawa
 38
Marcus Daniell31.4NZL2 ATP250  Cagliari ATP250  Ad-Dauha ATP250  Kolonia 2
 39
Bob Bryan42.9USA2---
 39
Mike Bryan42.9USA3---
 41
Austin Krajicek30.8USA4 ATP250  Kitzbühel- ATP1000  Cincinnati
 ATP250  Buenos Aires
 42
Rohan Bopanna41.1IND1- ATP250  Antwerpia-
 43
Matwé Middelkoop37.6NED4- ATP500  Sankt Petersburg
 ATP250  Antwerpia
 ATP250  Marbella
 44
Máximo González37.7ARG2 ATP250  Santiago de Chile- ATP250  Cagliari
 CH125  Aix En Provence
  Parma
 45
Max Purcell23AUS3- ATP250  Nur Sultan ATP250  Kolonia 2
 46
Marcelo Demoliner32.2BRA3- ATP500  Sankt Petersburg ATP250  Melbourne 2
 47
Ben McLachlan28.9JPN1 ATP250  Kolonia 2- ATP500  Sankt Petersburg
 ATP250  Nur Sultan
  Santiago de Chile
 48
Nikola Ćaćić30.3SRB1 ATP250  Buenos Aires
 CH100  Forlì
 ATP250  Marbella
 CH125  Belgrad
 ATP250  Belgrad (nowy)
 49
Gonzalo Escobar32.2ECU1 ATP250  Delray Beach
  Marbella
 CH100  Stambuł
 ATP250  Buenos Aires
 CH125  Aix En Provence
  Parma
 ATP250  Melbourne 2
  Belgrad (nowy)
 CH80  Lima
 50
Ariel Behar31.4URU1 ATP250  Delray Beach
  Marbella
 CH100  Todi
  Triest
  Cordenons
  Stambuł
 ATP250  Buenos Aires
 CH125  Aix En Provence
  Parma
 ATP250  Melbourne 2
  Belgrad (nowy)
Reklama
 51
Marcelo Arévalo30.5ESA1 CH125  Parma- ATP250  Nur Sultan
  Marbella
 52
Daniel Evans30.9GBR4- ATP1000  Miami 
  Monte Carlo
 ATP250  Cagliari
 53
Santiago González38.1MEX1-- ATP250  Melbourne 2
 54
Aisam-ul-Haq Qureshi41.1PAK1-- ATP250  Kolonia 1
 55
Ken Skupski38GBR5 ATP500  Acapulco--
 56
Jan Lennard Struff30.9GER3-- ATP500  Dubaj
 57
Denis Shapovalov22CAN1---
 58
Tim Pütz33.4GER4 CH125  Biella 2- ATP250  Marbella
 59
Dominic Inglot35.1GBR6 CH80  Marbella- ATP250  Kolonia 1
  Singapur
 60
Andrés Molteni33.1ARG3 CH125  Aix En Provence
  Belgrad
 ATP250  Cagliari
 CH100  Cordenons
 ATP250  Delray Beach
  Córdoba
 CH125  Parma
 61
Diego Schwartzman28.6ARG4---
 62
Luke Bambridge26.2GBR7- CH80  Cary ATP250  Singapur
 63
Jonny O'Mara26.1GBR8---
 64
Simone Bolelli35.5ITA1 ATP250  Santiago de Chile ATP250  Cagliari ATP250  Cagliari
 CH125  Aix En Provence
  Parma
 65
Frederik Nielsen37.6DEN1---
 66
Alex de Minaur22.1AUS4 ATP1000  Cincinnati--
 67
Pablo Carreño Busta29.7ESP2 ATP1000  Cincinnati--
 68
Tomislav Brkić31.1BIH1 ATP250  Buenos Aires
 CH125  Parma
 CH100  Forlì
 ATP250  Marbella
 CH125  Belgrad
 ATP250  Nur Sultan
  Sofia
  Belgrad (nowy)
 69
Hugo Nys30.1MON1 CH125  Aix En Provence
  Biella 2
 CH100  Cordenons
 CH80  Marbella
 ATP250  Sofia
  Delray Beach
  Marbella
 CH125  Parma
 CH80  Biella 4
 70
Divij Sharan35.1IND2- CH125  Prościejów-
 71
Hubert Hurkacz24.1POL2 ATP1000  Paryż --
 72
Andrea Vavassori25.9ITA2 ATP250  Cagliari
 CH80  Maia
  Lugano
 CH100  Forlì ATP250  Antalya
  Belgrad (nowy)
 CH100  Cordenons
 73
John Patrick Smith32.2AUS5- ATP250  Singapur ATP250  Melbourne 1
 CH80  Marbella
 74
Andrey Rublev23.5RUS1 ATP250  Ad-Dauha--
 75
Matthew Ebden33.4AUS6- ATP250  Singapur ATP250  Melbourne 1
  Marsylia
 76
Nicholas Monroe39USA5---
 77
Jonathan Erlich44ISR1- ATP250  Montpellier CH125  Stambuł
  Belgrad
 CH100  Forlì
 78
Félix Auger-Aliassime20.7CAN2 ATP1000  Paryż --
 79
Guido Pella30.9ARG5---
 80
Feliciano López39.5ESP3---
 81
Jackson Withrow27.7USA6 CH125  Nur Sultan 2 CH80  Orlando ATP250  Montpellier
  Marsylia
 CH125  Biella 2
 82
Andrey Golubev33.7KAZ1 CH100  Todi
  Triest
  Cordenons
 CH80  Orlando
  Split
 CH100  Forlì CH80  Zadar
  Split 2
 83
David Pel29.7NED5 CH125  Praga 2
  Stambuł
 CH80  Ismaning
 ATP250  Marsylia CH125  Ostrawa
  Prościejów
 CH100  Cherbourg
 CH90  Lille
 84
João Sousa32POR1-- ATP250  Córdoba
  Buenos Aires
 85
Harri Heliövaara31.8FIN2 ATP250  Marsylia
 CH80  Biella
  Bratysława
  Palmas de Gran Canaria
 CH125  Stambuł
  Biella 2
 CH80  Barcelona
  Lizbona
  Maia
 CH100  Eckental
 86
Andre Goransson26.9SWE1 CH125  Stambuł CH125  Praga 2
 CH80  Split
 ATP250  Santiago de Chile
 CH100  Cherbourg
 CH80  Sybin
  Hamburg
 87
Igor Zelenay38.5SVK2 CH125  Ostrawa--
 88
Andrei Vasilevski29.9BLR1- ATP250  Montpellier CH125  Stambuł
  Belgrad
 CH100  Forlì
 89
Artem Sitak35.2NZL3 CH125  Ostrawa- CH80  Lima
  Lugano
 90
Benoît Paire31.9FRA6- ATP250  Córdoba-
 91
Karen Khachanov24.9RUS2---
 92
Mikhail Kukushkin33.3KAZ2---
 93
Sander Arends29.7NED6 CH125  Praga 2 ATP250  Marsylia ATP250  Antwerpia
 CH125  Ostrawa
  Prościejów
 CH90  Lille
 94
Gonçalo Oliveira26.1POR2 CH80  Lizbona
  Santiago de Chile
 CH125  Praga 2 ATP250  Santiago de Chile
 CH100  Cherbourg
 CH80  Palmas de Gran Canaria
 ITF20  Praga
 95
Nathaniel Lammons27.6USA7 CH125  Nur Sultan 2
 CH80  Split
 CH100  Jassy
  Stambuł
 CH80  Cary
 ATP250  Montpellier
  Marsylia
 CH125  Biella 2
 96
Matthew Reid30.7AUS7 CH80  Biella 4
  Marbella
- ATP250  Marsylia
 CH80  Split
 97
Denys Molchanov33.9UKR1 CH100  Nur Sultan
 CH80  Antalya
  Antalya 2
 CH80  Biella 3
  Biella 4
  Lugano
 CH100  Stambuł
 98
Romain Arneodo28.7MON2- ATP250  Córdoba
 CH80  Marbella
 CH100  Cordenons
 CH80  Parma 2
  Rzym 1 (nowy)
 99
Guillermo Durán32.8ARG6 CH125  Belgrad- ATP250  Córdoba
 CH80  Barcelona
  São Paulo
  Campinas
 100
Alexander Bublik23.8KAZ3-- ATP500  Sankt Petersburg
Reklama
 101
Robert Lindstedt44SWE2---
 102
Aleksandr Nedovyesov34.1KAZ4 CH100  Nur Sultan
 CH80  Orlando
  Antalya
  Antalya 2
  Split
- CH125  Nur Sultan 2
 CH80  Zadar
  Split 2
 103
Lloyd Glasspool27.4GBR9 ATP250  Marsylia
 CH80  Palmas de Gran Canaria
  Biella 4
 CH125  Stambuł
  Biella 2
 CH100  Eckental
 CH80  Biella
  Ismaning
  Hamburg
  Maia
-
 104
Felipe Meligeni Rodrigues Alves23.1BRA4 ATP250  Córdoba
 CH80  Guayaquil
  São Paulo
 CH80  Campinas
  Santiago de Chile
 CH80  Sybin
  Antalya 2
 105
Andre Begemann36.7GER5 CH80  Ismaning
  Ortisei
  Lugano
- CH80  Maia
 106
Rafael Matos25.2BRA5 ATP250  Córdoba
 CH100  Jassy
 CH80  Concepción
 CH80  Santiago de Chile CH80  Split
  Guayaquil
  Antalya 2
  Tallahassee (nowy)
 107
Luis David Martínez31.9VEN1 CH80  Guayaquil
  São Paulo
  Biella
  Santiago de Chile
 CH80  Marbella
  Campinas
  Antalya
 ATP250  Singapur
 CH125  Aix En Provence
 CH80  Split
  Alicante
  Orlando
 108
Taylor Fritz23.4USA8---
 109
Roman Jebavý31.4CZE1-- ATP250  Montpellier
 110
Dušan Lajović30.8SRB2---
 111
Miguel Angel Reyes Varela33.8MEX2- CH80  Salinas 1 (nowy) CH125  Aix En Provence
 CH80  Split
  Alicante
  Orlando
 112
Leonardo Mayer33.9ARG7---
 113
David Vega Hernández26.8ESP4 CH80  Biella CH80  Antalya ATP250  Singapur
 CH125  Praga 2
 CH80  Palmas de Gran Canaria 2
 114
Andy Murray33.9GBR10---
 115
Ramkumar Ramanathan26.4IND3---
 116
Treat Huey35.6PHI1 CH80  Split CH100  Jassy CH125  Biella 2
 CH80  Antalya
  Antalya 2
  Biella
 117
Robert Galloway28.5USA9 CH80  Cleveland CH100  Stambuł
 CH80  Sybin
  Antalya 2
 CH125  Stambuł
 CH100  Jassy
 CH80  Biella
  Split 2
  Rzym 1 (nowy)
 118
Fernando Romboli32.2BRA6- CH80  Marbella
  São Paulo
  Salinas 1 (nowy)
 CH80  Sybin
 119
Stefanos Tsitsipas22.6GRE1---
 120
Christopher Rungkat31.2INA1---
 121
Pablo Cuevas35.3URU2---
 122
Alex Lawson27.2USA10 CH80  Cleveland CH100  Eckental
 CH80  Biella
  Barcelona
  Ismaning
  Hamburg
  Antalya 2
 CH125  Stambuł
 CH100  Jassy
 CH80  Biella
  Split 2
  Rzym 1 (nowy)
 123
Orlando Luz23.2BRA7 CH80  Concepción- CH80  Split
  Tallahassee (nowy)
 124
Ji-sung Nam27.6KOR1---
 125
Szymon Walkow25.5POL3 CH80  Biella
  Barcelona
  Split 2
 CH125  Ostrawa
 CH80  Biella
  Split
 CH100  Todi
 CH80  Bratysława
  Biella 3
  Lugano
 126
Zdeněk Kolář24.5CZE2 CH125  Prościejów
 CH80  Maia
  Potchefstroom
 CH125  Praga
 CH80  Lizbona
  Potchefstroom 2
 CH80  Ismaning
  Split
 127
Hunter Reese28.2USA11 CH80  Sybin CH80  Split
  Quimper 2
  Cleveland
 CH100  Jassy
  Quimper
 CH80  Cary
  Campinas
 128
Sem Verbeek27NED7 CH80  Sankt Petersburg 2 CH50  Sankt Petersburg
 ITF10  Alkmaar
 CH125  Biella 2
 CH80  Cary
  Antalya
  Antalya 2
  Biella
 129
Dominic Thiem27.6AUT4---
 130
Albano Olivetti29.4FRA7 CH100  Quimper
 CH80  Alicante
  Parma 2
  Ortisei
 CH100  Cherbourg
 CH80  Split 2
 CH80  Ismaning
  Maia
  Split
 131
Jack Sock28.5USA12 CH80  Orlando--
 132
Lorenzo Sonego25.9ITA3 ATP250  Cagliari--
 133
Cheng Peng Hsieh29.5TPE1---
 134
Tristan Samuel Weissborn29.4AUT5 CH80  Barcelona- CH100  Cordenons
 CH80  Ismaning
  Biella 4
 135
Purav Raja35.3IND4-- CH80  Biella 4
 136
Marc Polmans23.9AUS8-- CH80  Marbella
 137
Min Kyu Song30.6KOR2---
 138
Reilly Opelka23.6USA13-- ATP500  Sankt Petersburg
 139
Ante Pavić32.1CRO5---
 140
Hans Hach Verdugo31.4MEX3- CH80  Sybin CH125  Praga 2
 CH100  Jassy
 CH80  Orlando
 141
Luca Margaroli29.1SUI1-- CH100  Cordenons
 CH80  Biella
  Barcelona
  Parma 2
 142
Radu Albot31.4MDA1---
 143
Evan King29USA14- CH80  Cleveland-
 144
Nathan Pasha28.7USA15- CH125  Nur Sultan 2
 CH100  Nur Sultan
 CH80  Cary
  Tallahassee (nowy)
 145
Federico Delbonis30.5ARG8- ATP250  Santiago de Chile-
 146
Antonio Šančić32.4CRO6---
 147
Steve Johnson31.3USA16-- ATP1000  Cincinnati
 148
Ivan Sabanov28.8CRO7- CH80  Ortisei ATP250  Belgrad (nowy)
 CH100  Stambuł
 CH80  Zadar
 148
Matej Sabanov28.8CRO8- CH80  Ortisei ATP250  Belgrad (nowy)
 CH100  Stambuł
 CH80  Zadar
 150
Antoine Hoang25.4FRA8 CH100  Eckental
 CH90  Lille
 CH100  Cherbourg-
Reklama
 151
Leander Paes47.8IND5---
 152
Max Schnur28.1USA17- CH125  Nur Sultan 2
 CH100  Nur Sultan
 CH80  Tallahassee (nowy)
 153
Fabien Reboul25.6FRA9 CH80  Campinas
 ITF20  Rodez
 CH80  Parma 2
 ITF10  Manacor
 CH100  Quimper
 CH80  Orlando
  Palmas de Gran Canaria 2
  Rzym 1 (nowy)
 ITF10  Manacor 2
 154
Tommy Paul23.9USA18-- ATP250  Delray Beach
 155
Fabio Fognini33.9ITA4---
 156
Teymuraz Gabashvili35.9RUS3 CH80  Cary- CH80  Potchefstroom 2
 CH50  Oeiras
 157
Sadio Doumbia30.6FRA10 CH80  Campinas
 ITF20  Rodez
 CH80  Parma 2
 ITF20  Porto
 ITF10  Manacor
 CH100  Quimper
 CH80  Orlando
  Palmas de Gran Canaria 2
  Rzym 1 (nowy)
 ITF20  Vogau
 ITF10  Manacor 2
 158
Benjamin Bonzi24.8FRA11 CH90  Lille- CH80  Biella 4
 159
Manuel Guinard25.4FRA12 CH80  Palmas de Gran Canaria 2
 ITF20  Vogau
 ITF20  Angers (nowy) CH90  Lille
 CH80  Bratysława
  Quimper 2
 160
Roberto Carballés Baena28ESP5---
 161
Grégoire Barrère27.1FRA13 CH100  Quimper
 CH80  Parma 2
 CH80  Split 2-
 162
Karol Drzewiecki25.4POL4- CH125  Ostrawa CH100  Todi
 CH80  Bratysława
  Palmas de Gran Canaria
 163
Gerard Granollers32.2ESP6 CH80  Marbella
 ITF10  Torello
  Kair 3
- CH80  Alicante
 164
Florin Mergea36.2ROU2---
 165
Jaume Munar23.9ESP7- ATP250  Santiago de Chile
 CH80  Guayaquil
-
 166
Sergiy Stakhovsky35.2UKR2- CH80  Biella 3
  Biella 4
  Lugano
 CH100  Stambuł
 167
Peter Polansky32.8CAN3- CH80  Potchefstroom CH125  Nur Sultan 2
 168
Daniel Masur26.4GER6 CH80  Quimper 2- CH80  Maia
 169
Sriram Balaji31IND6- CH125  Prościejów CH80  Biella
  Barcelona
 170
Quentin Halys24.4FRA14 CH80  Biella 3- CH80  Parma 2
 171
Alexander Zverev24GER7---
 172
Dennis Novikov27.4USA19 CH80  Cary CH80  Orlando-
 173
Jamie Cerretani39.5USA20- CH100  Quimper CH80  Ismaning
  Hamburg
 174
Arthur Rinderknech25.7FRA15-- CH80  Bratysława
  Ortisei
  Quimper 2
 175
Matteo Berrettini25ITA5-- ATP250  Cagliari
  Belgrad (nowy)
 176
Jan Zieliński24.4POL5 CH80  Sybin
  Split 2
 ITF20  Poznań
 CH80  Biella
  Split
 ITF20  Praga
 CH80  Hamburg
  Biella 3
  Lugano
 177
Mao Xin Gong33.6CHN1---
 178
Sergio Martos Gornes26.5ESP8- CH80  Guayaquil
  Palmas de Gran Canaria
 CH100  Cherbourg
 CH80  Palmas de Gran Canaria 2
  Lugano
 179
Miomir Kecmanović21.6SRB3---
 180
Cameron Norrie25.6GBR11---
 181
Casper Ruud22.3NOR1---
 182
Federico Gaio29.1ITA6-- CH80  Marbella
  Ortisei
 183
Marc-Andrea Hüsler24.8SUI2 CH80  Hamburg
  Potchefstroom
 CH100  Quimper CH100  Eckental
 CH80  Sybin
  Biella 3
 184
Tristan Lamasine28.1FRA16 CH80  Biella 3 CH100  Triest CH80  Parma 2
 185
Julian Lenz28.1GER8-- CH100  Nur Sultan
 CH80  Maia
  Quimper 2
 186
Vasek Pospisil30.8CAN4---
 187
Andrea Pellegrino24ITA7-- CH100  Forlì
 CH80  Marbella
 188
Enzo Couacaud26.1FRA17 CH80  Alicante
  Palmas de Gran Canaria 2
- CH80  Rzym 1 (nowy)
 189
Zhang Ze30.8CHN2---
 190
Salvatore Caruso28.3ITA8-- ATP250  Antalya
 191
Pedro Martínez23.9ESP9 CH80  Marbella- CH80  Alicante
 192
Adrian Mannarino32.8FRA18---
 193
Roberto Maytín32.3VEN2---
 194
Thiago Monteiro26.8BRA8---
 195
Ruben Bemelmans33.2BEL3 CH80  Quimper 2--
 196
Sergio Galdós31.3PER1- CH80  Concepción CH80  Santiago de Chile
  Salinas 1 (nowy)
 197
Adil Shamasdin38.9CAN5---
 198
Jeevan Nedunchezhiyan32.5IND7---
 199
Christopher Eubanks24.9USA21 CH50  Sankt Petersburg--
 200
Kyle Edmund26.2GBR12---
Reklama
 201
Sam Querrey33.5USA22---
 202
Mackenzie McDonald26USA23-- ATP250  Delray Beach
 203
Martin Redlicki25.6USA24-- CH80  Cary
  Campinas
 204
Juan Ignacio Lóndero27.6ARG9---
 205
Tsung Hua Yang30TPE2---
 206
Dominik Köpfer26.9GER9-- ATP250  Córdoba
  Buenos Aires
 207
Oriol Roca Batalla27.9ESP10 CH80  Lima
 ITF10  Torello
 CH80  Alicante
 ITF10  Madryt
 CH80  Guayaquil
 208
Ruan Roelofse31.4RSA2 CH80  Potchefstroom 2- CH80  Potchefstroom
 209
Scott Puodziunas31.4AUS9---
 210
Cristian Garín24.8CHI1---
 211
Dustin Brown36.3GER10 CH100  Eckental- CH90  Lille
 CH80  Hamburg
  Biella 3
 212
Lukáš Rosol35.7CZE3 CH125  Prościejów CH125  Praga CH80  Split
 213
Novak Djoković33.9SRB4---
 214
Alejandro Davidovich Fokina21.8ESP11---
 215
Saketh Myneni33.5IND8 ITF10  Lakhnau
  New Delhi
--
 216
Facundo Bagnis31.1ARG10-- CH125  Belgrad
 217
Guido Andreozzi29.7ARG11---
 218
Sekou Bangoura29.4USA25-- CH80  Orlando
  Tallahassee (nowy)
 219
James Duckworth29.2AUS10---
 220
Fabrício Neis30.8BRA9---
 221
JC Aragone25.8USA26-- CH80  Orlando
  Salinas 1 (nowy)
 222
Mischa Zverev33.6GER11---
 223
Viktor Troicki35.1SRB5-- CH125  Nur Sultan 2
 224
Ryan Harrison28.9USA27- ATP250  Delray Beach-
 225
Dan Added22FRA19 ITF20  Villena
  Vale Do Lobo
 CH90  Lille
 ITF20  Porto
  Faro
 ITF10  Monastyr 21
  Manacor
-
 226
Aslan Karatsev27.6RUS4 ATP250  Ad-Dauha--
 227
Facundo Mena28.5ARG12-- CH80  Santiago de Chile
  Tallahassee (nowy)
 228
Janko Tipsarević36.8SRB6---
 229
John Isner35.9USA28---
 230
Jordan Thompson27AUS11---
 231
Zhe Li34.5CHN3---
 232
Christian Harrison26.8USA29- ATP250  Delray Beach
 CH80  Orlando
 ITF20  Pardubice
-
 233
Toshihide Matsui43JPN2---
 234
Arjun Kadhe27.2IND9 ITF20  Villena
 ITF10  Sharm El Sheikh 9
  Sharm El Sheikh 11
  Pune
  New Delhi
- ITF10  Sharm El Sheikh 10
  Kair 4
 235
Roberto Quiroz29.1ECU2 CH50  Sankt Petersburg- CH100  Nur Sultan
 CH80  São Paulo
  Cleveland
  Salinas 1 (nowy)
 236
Daniil Medvedev25.1RUS5---
 237
Sebastian Korda20.7USA30---
 238
Lucas Miedler24.8AUT6- ITF20  Praga
 ITF10  Anif
  Iraklion 10
  Sharm El Sheikh 6
 CH50  Oeiras
  Oeiras 2
 ITF10  Iraklion 9
 239
Mitchell Krueger27.2USA31 CH80  Orlando CH80  Orlando ITF20  Neapol
 240
Emil Ruusuvuori22FIN3 CH80  Bratysława--
 241
Marius Copil30.5ROU3-- ITF10  Bukareszt
 242
Kimmer Coppejans27.2BEL4- CH80  Palmas de Gran Canaria-
 243
Vishnu Vardhan33.7IND10---
 244
Jesper De Jong20.8NED8 CH80  Sankt Petersburg 2
 ITF20  Vale Do Lobo
 CH50  Sankt Petersburg ITF20  Rodez
 245
Lukas Klein23SVK3 CH100  Cherbourg
 ITF20  Jablonec Nad Nisou
 CH80  Bratysława
  Zadar
 ITF20  Praga
 246
Julian Ocleppo23.7ITA9---
 247
Diego Hidalgo28ECU3- CH80  Concepción
  Salinas 1 (nowy)
 ITF20  Neapol 2
-
 248
Íñigo Cervantes31.3ESP12 CH80  Lima CH80  Alicante
 ITF20  Villena
 ITF10  Madryt
 CH80  Guayaquil
 249
Maxime Cressy23.9USA32-- CH80  Ortisei
 250
John Millman31.8AUS12---
Reklama
 251
Frances Tiafoe23.2USA33---
 252
Adrián Menéndez-Maceiras35.4ESP13---
 253
Pavel Kotov22.4RUS6- CH50  Oeiras 2-
 254
Rubén González35.6PHI2-- CH80  Cleveland
 255
Carlos Gomez Herrera30.9ESP14-- CH80  São Paulo
  Marbella
 256
Marco Bortolotti30.2ITA10 ITF10  Monastyr 14
  Poreč
  Rovinj
--
 257
Denis Yevseyev27.9KAZ5 ITF10  Nowomoskowsk CH80  Sankt Petersburg 2
 CH50  Oeiras
 ITF10  Iraklion 8
  Antalya 2
 CH100  Nur Sultan
 258
Nick Kyrgios25.9AUS13---
 259
Skander Mansouri25.7TUN1 ITF10  Monastyr 13
  Monastyr 16
  Monastyr 4
  Monastyr 5
 CH80  Salinas 1 (nowy)
 ITF10  Monastyr 20
  Monastyr 21
  Monastyr
 CH50  Sankt Petersburg
 ITF10  Monastyr 12
  Monastyr 15
 260
Lucas Pouille27.1FRA20---
 261
Tennys Sandgren29.7USA34---
 262
Brayden Schnur25.8CAN6- CH80  Potchefstroom CH125  Nur Sultan 2
 263
Vladyslav Manafov28UKR3 ITF10  Sharm El Sheikh 7
  Sharm El Sheikh 9
  Sharm El Sheikh 11
  Sharm El Sheikh 12
 ITF10  Szymkent
  Szymkent 2 (nowy)
 ITF10  Sharm El Sheikh 10
 264
Nicolás Barrientos33.9COL3-- CH80  Cleveland
  Salinas 1 (nowy)
 265
Alejandro Tabilo23.8CHI2-- CH80  Concepción
 266
João Menezes24.3BRA10 CH100  Jassy- CH80  Guayaquil
  Tallahassee (nowy)
 267
Mark Vervoort30.5NED9- ITF20  Hamburg 1
  Villena
 CH80  Potchefstroom 2
 ITF20  Vale Do Lobo
  La Nucia 2
 268
Michael Mmoh23.2USA35---
 269
Federico Zeballos32.8BOL1-- CH80  Concepción
 ITF10  Santo Domingo
 270
Benjamin Lock28.1ZIM1 ITF10  Monastyr 11--
 271
Paolo Lorenzi39.3ITA11-- CH80  Rzym 1 (nowy)
 272
Xin Gao26.9CHN4---
 273
Elliot Benchetrit22.5MAR1- CH100  Todi-
 274
Alex Molčan23.3SVK4 CH100  Cherbourg CH80  Bratysława
  Zadar
-
 275
David Goffin30.3BEL5---
 276
Ričardas Berankis30.8LTU1---
 277
Sanchai Ratiwatana39.2THA1---
 278
Andreas Siljeström39.7SWE3---
 279
Boris Arias27.4BOL2-- CH80  Concepción
 ITF10  Santo Domingo 2
 280
Blaž Rola30.5SLO1 CH80  Zadar- CH80  Marbella
 281
Marcelo Tomás Barrios Vera23.3CHI3-- CH80  Concepción
 282
Darian King28.9BAR1---
 283
Michael Vrbenský21.3CZE4 ITF20  Meerbusch (nowy)- ITF20  Praga
  Pardubice
  Biel
 284
Junior Alexander Ore28.6USA36 ITF20  Neapol 2 ITF20  Neapol CH80  Orlando
 285
Federico Coria29.1ARG13-- ATP250  Cagliari
 286
Alejandro Gómez29.6COL4 ITF20  Neapol 2 ITF20  Neapol-
 287
Martín Cuevas29.2URU3 ITF20  Pardubice- CH80  Campinas
  Santiago de Chile
 288
Stefano Travaglia29.3ITA12---
 289
Andrew Harris27.1AUS14-- CH80  Biella
 290
Roberto Cid Subervi27.6DOM1 CH80  Lizbona--
 291
Fajing Sun24.5CHN5---
 292
Yates Johnson26.8USA37 ITF20  Neapol ITF20  Reus (nowy)-
 293
Hunter Johnson26.8USA38 ITF20  Neapol ITF20  Reus (nowy)-
 294
Mario Vilella Martínez25.8ESP15-- CH80  Marbella
 295
Markus Eriksson31.3SWE4 ITF20  Hamburg 1 ITF20  Meerbusch (nowy) ITF20  Jablonec Nad Nisou
  La Nucia 2
  Angers (nowy)
 296
Steven Diez30.1CAN7-- CH80  Marbella
 297
Jurij Rodionov21.9AUT7-- CH100  Eckental
 298
David Marrero41ESP16---
 299
Scott Clayton27.1GBR13---
 300
Marek Gengel25.5CZE5-- ITF10  Sharm El Sheikh 9
Reklama
 301
Jacopo Berrettini22.4ITA13 ITF10  Sharm El Sheikh 5
  Sharm El Sheikh 6
  Sharm El Sheikh 7
 ITF10  Antalya 5 ATP250  Cagliari
 ITF10  Antalya 6
 302
Konstantin Kravchuk36.1RUS7- CH80  Sankt Petersburg 2 ITF10  Sankt Petersburg
 303
Alexander Merino28.6PER2-- ITF20  Neapol 2
 304
Marin Čilić32.5CRO9-- ATP250  Sofia
 305
Jannik Sinner19.6ITA14---
 306
Marc López38.7ESP17---
 307
Petros Tsitsipas20.7GRE2 ITF10  Monastyr 12- ITF10  Iraklion 10
  Monastyr 20
  Monastyr 22
 308
Jakub Paul22SUI3 ITF20  Trimbach
 ITF10  Forbach
  Iraklion 8
  Grenoble
 ITF20  Klosters
  Biel
 ITF10  Sharm El Sheikh 4
  Sankt Petersburg 3
  Sankt Petersburg 4 (nowy)
 309
Juan Pablo Varillas25.5PER3-- CH80  Santiago de Chile
  Rzym 1 (nowy)
 310
Bradley Klahn30.6USA39---
 311
Denis Kudla28.6USA40---
 312
Thai Son Kwiatkowski26.1USA41---
 313
Brydan Klein31.3GBR14---
 314
Chris Guccione35.7AUS15---
 315
Liam Broady27.2GBR15-- CH80  Potchefstroom
 316
Geoffrey Blancaneaux22.7FRA21---
 317
Aziz Dougaz24TUN2 ITF10  Monastyr 13
  Monastyr 16
  Monastyr 11
- ITF10  Monastyr 5
  Monastyr 6
 318
Harry Bourchier25.2AUS16---
 319
Pedro Sakamoto27.8BRA11- ITF20  Plaisir-
 320
Corentin Denolly23.8FRA22- ITF20  Angers (nowy)
 ITF10  Iraklion 7
 ITF10  Poreč
 321
Evan Hoyt26.2GBR16---
 322
Roman Safiullin23.7RUS8---
 323
Jonathan Eysseric30.9FRA23 ITF10  Bratysława 2 ITF10  Iraklion 7-
 324
Eduard Esteve Lobato26.5ESP18- CH80  Palmas de Gran Canaria 2
 ITF10  Benicarlo
 ITF10  Melilla
 325
Hugo Dellien27.8BOL3---
 326
Illya Marchenko33.6UKR4---
 327
Francisco Cabral24.2POR3 CH50  Oeiras 2
 ITF10  Setúbal
 ITF20  Vale Do Lobo
 ITF10  Villena
 CH80  Lizbona
 ITF10  Quinta Do Lago
 328
Donald Young31.7USA42-- CH80  Tallahassee (nowy)
 329
Tomislav Draganja26.6CRO10---
 330
Tallon Griekspoor24.8NED10-- CH125  Ostrawa
 331
Pedro Sousa32.9POR4---
 332
Botic Van de Zandschulp25.5NED11-- CH125  Praga 2
 333
Dmitry Popko24.4KAZ6-- CH80  Sankt Petersburg 2
 334
Kacper Żuk22.2POL6 ITF20  Poznań- CH80  Lizbona
 335
Ryan Nijboer21.7NED12 ITF10  Kair 6
  Sharm El Sheikh 8
  Sharm El Sheikh 10
 ITF10  Sharm El Sheikh 8
  Sharm El Sheikh 9
 ITF10  Sharm El Sheikh 7
 336
Raul Brancaccio23.9ITA15 ITF10  Antalya 3
  Antalya 9
  La Nucia
 ITF20  Hamburg 1
  La Nucia 2
 ITF10  Antalya 5
 ITF20  Vale Do Lobo
 337
Patrik Niklas Salminen24.1FIN4-- ITF20  Porto
 ITF10  Nur Sultan
 338
Evgenii Tiurnev24RUS9---
 339
Denis Istomin34.6UZB1-- CH100  Nur Sultan
 340
Michael Geerts26.2BEL6 ITF20  Plaisir CH90  Lille ITF10  Bressuire
 341
Hugo Gaston20.5FRA24- CH100  Todi
  Triest
-
 342
David Pichler25.1AUT8 ITF10  Caslano
  Monastyr 11
  Monastyr 20
  Monastyr 21
  Monastyr 22
  Monastyr 23
 ITF10  Monastyr 19
  Monastyr
 ITF10  Anif
  Monastyr 12
  Forbach
  Szybenik (nowy)
 343
Thomas Fabbiano31.9ITA16---
 344
Alexander Erler23.4AUT9 ITF20  Biel
 ITF10  Caslano
  Monastyr 11
  Monastyr 20
  Monastyr 21
  Monastyr 22
  Monastyr 23
  Monastyr 4
  Monastyr 5
 ITF20  Trimbach
 ITF10  Monastyr 19
 ITF10  Monastyr 12
  Forbach
 345
Mikhail Elgin39.5RUS10---
 346
Javier Barranco Cosano22.4ESP19- CH80  Palmas de Gran Canaria 2
 ITF20  La Nucia 2
 ITF20  Reus (nowy)
 ITF10  La Nucia
 347
Aljaž Bedene31.7SLO2---
 348
Stan Wawrinka36SUI4---
 349
Laslo Djere25.8SRB7---
 350
Márton Fucsovics29.2HUN1---
Reklama
 351
Guillermo García López37.8ESP20---
 352
Nikoloz Basilashvili29.1GEO1---
 353
Timur Khabibulin25.7KAZ7---
 354
John Paul Fruttero39.9USA43---
 355
Vijay Sundar Prashanth34.4IND11- ITF10  Lakhnau-
 356
Manuel Peña López23.1ARG14---
 357
Sonchat Ratiwatana39.2THA2---
 358
Roberto Ortega Olmedo29.9ESP21-- CH80  São Paulo
 ITF10  Sintra
 359
Jonáš Forejtek20.1CZE6---
 360
Altuğ Çelikbilek24.6TUR1-- ITF10  Antalya 12
 361
Yun-seong Chung23KOR3- ITF10  Antalya 8-
 362
Ivan Gakhov24.4RUS11 ITF10  Szymkent 2 (nowy) ITF10  Sharm El Sheikh 9
  Kair 3
 ITF10  Nowomoskowsk
  Valldoreix
  Benicarlo
  Kazan
 363
Kamil Majchrzak25.2POL7 CH80  Hamburg- CH100  Eckental
 364
Nino Serdarušić24.3CRO11-- CH80  Sankt Petersburg 2
 CH50  Oeiras
 365
Akira Santillan23.9AUS17---
 366
Alexandru Jecan32.8ROU4-- ITF10  Bukareszt
  Iraklion 7
  Iraklion 9
 367
Soonwoo Kwon23.3KOR4---
 368
Emilio Gómez29.3ECU4-- CH80  Cleveland
 369
Vitaliy Sachko23.7UKR5 ITF10  Curtea De Argeş
  Sharm El Sheikh 7
 CH80  Lima
 ITF10  Bratysława
 ITF10  Bratysława 2
 370
Conner Huertas del pino25.3PER4-- ITF20  Neapol 2
 371
Shintaro Imai27.6JPN3 ITF10  Sharm El Sheikh 2
  Sharm El Sheikh 4
 ITF10  Sharm El Sheikh 5 ITF10  Sharm El Sheikh
 372
Yu-hsiou Hsu22TPE3 ITF10  Sharm El Sheikh 3
  Sharm El Sheikh 4
 ITF10  Sharm El Sheikh 2
  Sharm El Sheikh 5
 ITF10  Sharm El Sheikh
  Sharm El Sheikh 6
 373
Vit Kopriva23.8CZE7---
 374
Nicolas Alvarez24.8PER5---
 375
Peter Heller28.6GER12 ITF10  Anif
  Antalya 11
 ITF10  Manacor 2
  Antalya 10
 ITF20  Meerbusch (nowy)
 ITF10  Antalya 9
 376
Korey Lovett24.9USA44---
 377
Vladyslav Orlov25.9UKR6 ITF10  Nowomoskowsk ITF10  Sharm El Sheikh 11
  Antalya 2
 CH50  Oeiras 2
 ITF10  Sharm El Sheikh 9
  Sharm El Sheikh 10
 378
Grigoriy Lomakin23KAZ8-- ITF10  Kair 6 (nowy)
 379
Artem Dubrivnyy22.2RUS12 ITF10  Bratysława ITF10  Iraklion 8
  Sankt Petersburg 2
 ITF10  Monastyr 21
  Sankt Petersburg
 380
Alexander Cozbinov25.9MDA2 ITF10  Sankt Petersburg 3
  Sankt Petersburg 4 (nowy)
 ITF10  Sankt Petersburg ITF10  Antalya 11
 381
Nuno Borges24.1POR5 CH50  Oeiras 2
 ITF10  Setúbal
  Antalya 5
 ITF20  Vale Do Lobo
 ITF10  Villena
  Antalya 3
 CH80  Lizbona
 382
Victor Vlad Cornea27.5ROU5 ITF10  Bratysława 2
  Rovinj
- ITF10  Bukareszt
 383
Tomas Martin Etcheverry21.7ARG15-- ITF20  Vogau
 384
Goncalo Falcao33.1POR6 ITF20  Faro- ITF20  Vale Do Lobo
 385
Ivan Liutarevich25.1BLR2 ITF10  Nur Sultan
  Nur Sultan 2
  Kazan
 ITF10  Szymkent
  Szymkent 2 (nowy)
 ITF10  Monastyr 18
  Monastyr 21
 386
David Poljak24.9CZE8-- CH125  Prościejów
 ITF10  Sharm El Sheikh 11
  Sharm El Sheikh
  Sharm El Sheikh 2
  Sharm El Sheikh 9
 387
Jiří Veselý27.7CZE9-- ATP250  Montpellier
 388
Malek Jaziri37.2TUN3---
 389
Austin Rapp24.6USA45---
 390
Toby Alex Kodat18.2USA46- ITF20  Pardubice ITF20  Praga
 ITF10  Iraklion 10
  Kair 5
 391
Courtney John Lock24.5ZIM2---
 392
Blaž Kavčič34.1SLO3 CH80  Zadar--
 393
Runhao Hua25.1CHN6---
 394
Mattéo Martineau22.2FRA25 ITF10  Manacor 2- ITF20  Vogau
  Trimbach
 395
Shintaro Mochizuki17.8JPN4 ITF10  Sharm El Sheikh 8
  Santo Domingo
  Santo Domingo 2
  Antalya 14
- ITF20  Biel
 ITF10  Sharm El Sheikh 9
  Kair 6 (nowy)
 396
Viktor Durasovic24NOR2 ITF20  Hamburg 1 ITF20  Meerbusch (nowy) ITF20  Angers (nowy)
 ITF10  Bressuire
 397
Fabian Fallert23.9GER13 ITF20  Porto
  Vale Do Lobo
 ITF10  Anif
  Sintra
- ITF10  Setúbal
 398
Glenn Smits30.4NED13- ITF20  Rodez ITF10  Sarreguemines
  Antalya 1
 399
Petr Nouza22.6CZE10- ITF20  Jablonec Nad Nisou-
 400
Martin Damm17.5USA47 ITF10  Opatija- ITF20  Neapol 2
 ITF10  Monastyr 13
Reklama
 401
Laurynas Grigelis29.6LTU2- ITF10  Monastyr 15-
 402
Chun hsin Tseng19.7TPE4- CH50  Oeiras 2 CH80  Lizbona
 CH50  Oeiras
 403
Filip Krajinović29.1SRB8---
 403
Yoshihito Nishioka25.5JPN5---
 405
Alex Bolt28.2AUS18---
 406
Sergey Fomin20.2UZB2 ITF10  Antalya 11
  Antalya 12
- ITF10  Antalya 13
 407
Juan Manuel Cerundolo19.4ARG16 ITF10  Antalya 2--
 408
Agustín Velotti28.9ARG17 ITF20  Pardubice
 ITF10  Antalya 6
- CH80  Lima
 409
Brandon Walkin26.6AUS19---
 410
Jaume Pla Malfeito25.8ESP22-- ITF10  Valldoreix
  Torello
 411
Mariano Kestelboim25.2ARG18-- ITF10  Curtea De Argeş
 412
Milos Raonic30.3CAN8---
 413
Fernando Verdasco37.4ESP23---
 414
Gilles Simon36.3FRA26---
 415
Alexandre Muller24.2FRA27---
 416
Ugo Humbert22.8FRA28---
 417
Markos Kalovelonis26.9GRE3 ITF10  Antalya 12--
 418
Riccardo Bonadio27.7ITA17- CH50  Oeiras ITF10  Antalya 3
 419
Luca Castelnuovo24.2SUI5 ITF10  Forbach
  Indore
  Pune
 ITF10  Grenoble-
 420
Nicolas Alberto Arreche26.6ARG19---
 421
Julian Bradley28.7IRL1---
 422
Simon Freund24.5SWE5 ITF10  Sankt Petersburg 3
  Sankt Petersburg 4 (nowy)
--
 423
Luke Johnson27GBR17- ITF10  Kair 5 (nowy) ITF10  Iraklion 8
  Iraklion 9
 424
Anis Ghorbel31.9TUN4 ITF10  Monastyr 18
  Monastyr 9
 ITF10  Monastyr 3 ITF10  Monastyr 13
  Monastyr 17
  Monastyr 21
  Monastyr 12
  Monastyr 14 (nowy)
 425
Pedro Cachín26ARG20 ITF20  Praga
 ITF10  Antalya 2
  Antalya 7
- ITF20  Jablonec Nad Nisou
 ITF10  Antalya 1
  Antalya 6
 426
Tuna Altuna32.2TUR2 ITF20  Faro- ITF10  Antalya 2
 427
Calum Puttergill27.5AUS20---
 428
Francisco Cerundolo22.6ARG21-- CH125  Belgrad
 429
Piotr Matuszewski23POL8 ITF10  Kair 2
  Monastyr 12
 ITF10  Monastyr 11 ITF10  Kair 3
  Sharm El Sheikh
  Sharm El Sheikh 2
 430
Jiří Lehečka19.4CZE11 ITF20  Meerbusch (nowy)- ITF20  Biel
 ITF10  Sharm El Sheikh 3
 431
Giulio Zeppieri19.3ITA18---
 432
Yannick Hanfmann29.4GER14-- CH100  Triest
 433
Mateusz Kowalczyk33.9POL9---
 434
Matias Zukas24.9ARG22 ITF10  Antalya 6
  Antalya 9
- ITF10  Alkmaar
 435
Gijs Brouwer25.1NED14 ITF10  Poitiers ITF20  Vogau
 ITF10  Sharm El Sheikh 8
  Iraklion 9
 ITF20  Klosters
 436
Bart Stevens23.2NED15---
 437
Yan Bai31.9CHN7---
 438
Cristian Rodríguez30.8COL5- ITF20  Neapol 2 ITF20  Pardubice
  Neapol
 439
Oleg Prihodko23.5UKR7- ITF20  La Nucia 2 ITF10  Antalya 14
 440
Igor Marcondes23.8BRA12 ITF10  Castelo Branco
  Monastyr 13 (nowy)
 ITF10  Setúbal
  Monastyr 9
  Monastyr 12
 ITF10  Sintra 2
 441
Matias Franco Descotte26.6ARG23- ITF10  Monastyr 12 ITF10  Anif
 442
Elias Ymer25SWE6---
 443
Evgeny Karlovskiy26.7RUS13-- CH80  Sankt Petersburg 2
 444
Clement Tabur21.2FRA29 ITF10  Iraklion 6- ITF20  Plaisir
 ITF10  Poreč
 445
Andrej Martin31.5SVK5---
 446
Alberto Barroso Campos24.8ESP24 ITF10  Villena
  Benicarlo
- ITF10  Madryt
  Manacor
  Manacor 2
 447
Thiago Agustin Tirante20ARG24- ITF10  Monastyr 12
  Monastyr 17
 ITF20  Vogau
 ITF10  Monastyr 13
 448
Franco Agamenone28ITA19 ITF10  Kair 2
  Kair 4
  Monastyr 12
 ITF10  Monastyr 11 ITF10  Curtea De Argeş
  Kair 3
 449
Václav Šafránek26.9CZE12-- ITF10  Iraklion 6
 450
Neil Oberleitner21.7AUT10 ITF20  Klosters
 ITF10  Bratysława
  Sharm El Sheikh 7
  Sharm El Sheikh 8
  Sharm El Sheikh 10
 ITF10  Anif
  Iraklion 10
  Sharm El Sheikh 9
 ITF10  Iraklion 9
Reklama
 451
George Goldhoff26.2USA48---
 452
Thanasi Kokkinakis25AUS21---
 453
Camilo Ugo Carabelli21.8ARG25---
 454
Sanjar Fayziev26.7UZB3 ITF10  Antalya 11
  Antalya 12
  Antalya 12
- ITF10  Antalya 13
 455
Alexander Igoshin29.2RUS14---
 456
Daniel Elahi Galán24.8COL6-- CH80  Lima
 457
Jose Hernandez Fernandez31.1DOM2---
 458
Maximiliano Estévez31.9ARG26---
 459
Michał Dembek23.7POL10 ITF10  Curtea De Argeş ITF10  Bukareszt
  Bratysława
 ITF20  Poznań
 ITF10  Monastyr 18
  Nur Sultan
  Bratysława 2
  Monastyr 12
 460
Thiemo de Bakker32.5NED16---
 461
Francesco Forti21.7ITA20- ITF10  Nur Sultan CH80  Ortisei
 ITF10  Anif
  Iraklion 6
  Nur Sultan 2
  Bratysława
 462
Renzo Olivo29.1ARG27-- CH80  Barcelona
 463
Benjamin Winter Lopez22.9ESP25 ITF10  Villena
  Benicarlo
- ITF10  Melilla
  Manacor
  Manacor 2
  Kair 5 (nowy)
 464
Bernardo Saraiva27.7POR7---
 465
Jelle Sels25.6NED17 ITF20  Vale Do Lobo ITF20  Vogau ITF20  Rodez
 ITF20  Klosters
 466
Pablo Andújar35.2ESP26-- ATP250  Antwerpia
 467
Thiago Seyboth Wild21.1BRA13---
 468
Igor Sijsling33.6NED18- ITF20  Rodez ITF10  Antalya 1
 469
Nicolas Mejia21.1COL7- ITF10  Antalya 6
  Antalya 7
 ITF10  Manacor
  Antalya 5
 470
Jorge Panta25.7PER6---
 471
Rhett Purcell25.2NZL4---
 472
Jozef Kovalík28.4SVK6---
 473
Danilo Petrović29.2SRB9---
 474
Thomas Fancutt26.1AUS22---
 475
Mats Hermans25NED19- ITF10  Alkmaar-
 476
Dennis Novak27.6AUT11---
 477
Mateus Alves20.2BRA14 ITF10  Castelo Branco
  Iraklion 7
 ITF10  Setúbal
  Monastyr 9
  Monastyr 12
 ITF10  Sintra 2
  Monastyr 3
  Monastyr 13 (nowy)
 478
Adam Taylor29.8AUS23---
 479
Jason Taylor27.1AUS24---
 480
Justin Butsch26.2USA49-- ITF10  Sharm El Sheikh 8
  Santo Domingo 2
 481
Jan Šátral30.7CZE13-- ITF10  Sankt Petersburg 4 (nowy)
 482
Florian Lakat25.7FRA30---
 483
David Pérez Sanz26.9ESP27-- ITF10  Monastyr
 484
Hernan Casanova27.2ARG28 ITF10  Kair 4- ITF10  Kair 3
  Villa Maria
 485
Filip Peliwo27.2CAN9---
 486
Di Wu29.6CHN8---
 487
Kevin King30.1USA50---
 488
Maximilian Neuchrist29.7AUT12 ITF20  Biel- ITF10  Sintra 2
  Setúbal
 489
Ian Dempster26USA51---
 490
Kai Wehnelt25.4GER15- ITF10  Monastyr 6 ITF10  Monastyr 8
  Kair 6 (nowy)
 491
Collin Altamirano25.3USA52- CH80  Lima-
 492
Daniil Golubev19.5RUS15---
 493
Tom Jomby30.1FRA31 ITF10  Monastyr--
 494
Pablo Vivero Gonzalez25.9ESP28---
 495
Fabian Marozsan21.5HUN2-- ITF10  Sharm El Sheikh 2
  Bratysława 2
  Antalya 15 (nowy)
  Antalya 16 (nowy)
 496
Rogério Dutra Silva37.2BRA15- CH80  São Paulo-
 497
Mārtiņš Podžus26.8LAT1- ITF10  Sharm El Sheikh 7
  Sharm El Sheikh 3
 ITF10  Sharm El Sheikh 4
  Sharm El Sheikh 5
 498
Alexey Zakharov21RUS16- ITF10  Sankt Petersburg 2
  Sankt Petersburg 3
  Sankt Petersburg 4 (nowy)
 ITF10  Sharm El Sheikh 10
  Sankt Petersburg
  Kazan
 499
Yan Sabanin31.2RUS17 ITF10  Antalya 1 ITF10  Parnawa ITF10  Alkmaar
 500
Rio Noguchi22.3JPN6 ITF10  Sharm El Sheikh 8
  Antalya 14
- ITF10  Sharm El Sheikh 9
  Antalya 16 (nowy)
Reklama
 501
Brandon Nakashima19.7USA53- CH80  Quimper 2 CH100  Quimper
 502
Nick Hardt20.5DOM3 ITF10  Santo Domingo
  Santo Domingo 2
  Sharm El Sheikh
 ITF10  Sintra ITF10  Sharm El Sheikh 5
 503
Evan Zhu22.6USA54- ITF10  Monastyr 10 ITF10  Monastyr 9
 504
Khumoyun Sultanov22.4UZB4 ITF10  Antalya 13
  Antalya 14
- ITF20  Vale Do Lobo
 ITF10  Antalya 12
 505
Maxime Tchoutakian27.3FRA32---
 506
Arthur Reymond22FRA33 ITF10  Manacor 2- ITF20  Trimbach
 ITF10  Grenoble
 507
Andres Artunedo Martinavarro27.6ESP29---
 508
Giovanni Fonio22.9ITA21 ITF10  Poreč- ITF10  Antalya 3
 509
Alexandar Lazarov23.4BUL1-- ITF10  Sharm El Sheikh 8
  Antalya 3
 510
Carlos Sanchez Jover20.7ESP30 ITF10  Kair
  Monastyr 6
 ITF10  Kair 4
  La Nucia
 ITF10  Villena
  Kair 2
 511
Mats Rosenkranz22.6GER16- ITF10  Monastyr 13
  Monastyr 20
-
 512
Bogdan Bobrov23.5RUS18-- ITF10  Nowomoskowsk
  Kair 4
  Kazan
 513
Rafael Nadal34.8ESP31---
 514
Jaroslav Pospíšil40.1CZE14---
 515
Luis Patiño27.5MEX4- ITF10  Monastyr 17 ITF10  Kair 6
 516
Maxim Ratniuk24.9RUS19-- ITF10  Sankt Petersburg
 517
Robert Strombachs21.6GER17 ITF10  Iraklion 10 ITF10  Sharm El Sheikh 3 ITF10  Alkmaar
  Sarreguemines
  Monastyr 12
 518
Nenad Zimonjić44.8SRB10---
 519
Franco Feitt28.6ARG29---
 520
Filip Bergevi27SWE7-- ITF10  Monastyr 14
  Lakhnau
  Monastyr 14 (nowy)
 521
Joao Lucas Reis Da Silva21BRA16 ITF10  Quinta Do Lago ITF10  Antalya 9
  Villa Maria
 ITF20  Vale Do Lobo
 ITF10  Antalya 8
 522
Francesco Vilardo31.3ITA22 ITF10  Sharm El Sheikh 6 ITF10  Sharm El Sheikh 11 ITF10  Sharm El Sheikh 8
 523
Alessandro Bega30.2ITA23- ITF10  Sharm El Sheikh 10 CH50  Sankt Petersburg
 524
Anirudh Chandrasekar22.7IND12-- ITF10  Kair 4
  New Delhi
 525
Constantin Schmitz25.9GER18 ITF10  Antalya 13
  Antalya 15 (nowy)
 ITF10  Monastyr 6
  Antalya 14
 ITF10  Monastyr 8
  Antalya 12
 526
Sasikumar Mukund24.2IND13---
 527
Yannick Maden31.4GER19-- CH80  Quimper 2
 528
Vladimir Ivanov34EST1 ITF10  Monastyr 15 ITF10  Parnawa ITF10  Alkmaar
 529
Lorenzo Giustino29.6ITA24-- CH80  Palmas de Gran Canaria
 530
Antoine Bellier24.5SUI6- ITF10  Manacor-
 531
Moez Echargui28.2TUN5 ITF10  Monastyr 3- ITF10  Monastyr 11
  Monastyr 12
  Monastyr 22
  Monastyr 6
 532
Juan Martín del Potro32.5ARG30---
 533
Jo-Wilfried Tsonga36FRA34---
 534
Kei Nishikori31.3JPN7---
 535
Lleyton Hewitt40.1AUS25---
 536
Andreas Seppi37.1ITA25---
 537
Tung Lin Wu22.9TPE5---
 538
Albert Ramos Viñolas33.2ESP32---
 539
Rameez Junaid39.9AUS26---
 540
Pedro Vives Marcos20ESP33 ITF10  Valldoreix ITF10  Benicarlo
  Antalya 6
  Antalya 7
  Antalya 13
 ITF10  Villena
  Manacor
  Antalya 5
 541
Juan Pablo Paz26.2ARG31 ITF10  Kair 4
  Kair 5
  Antalya 10
- ITF10  Sharm El Sheikh 12
  Antalya 12
  Kair 5 (nowy)
  Kair 6 (nowy)
 542
Felix Corwin24.9USA55-- ITF10  Sharm El Sheikh 9
 543
Jumpei Yamasaki23.8JPN8 ITF10  Sharm El Sheikh 3 ITF10  Kair 4
  Sharm El Sheikh 2
  Sharm El Sheikh 4
 ITF10  Antalya 16 (nowy)
 544
Michail Pervolarakis24.8GRE4-- ITF10  Iraklion 7
  Iraklion 8
  Sharm El Sheikh 5
 545
Alexander Pavlioutchenkov35.3RUS20---
 546
Jeroen Vanneste27.2BEL7 ITF10  Antalya 11 ITF10  Manacor 2
  Antalya 10
 ITF20  Meerbusch (nowy)
 ITF10  Antalya 9
 547
Antoine Escoffier29.1FRA35- ITF20  Vale Do Lobo 2 ITF10  Monastyr 13 (nowy)
 548
Uladzimir Ignatik30.7BLR3 ITF20  Jablonec Nad Nisou- ITF10  Iraklion 7
 549
Mark Whitehouse27.9GBR18-- ITF10  Castelo Branco
  Szymkent
 550
Jack Findel Hawkins26.5GBR19---
Reklama
 551
James Frawley27AUS27---
 552
David Jorda Sanchis26.8ESP34-- ITF10  Torello
 553
Yannick Mertens33.8BEL8---
 554
Lorenzo Musetti19.1ITA26-- CH100  Forlì
 CH80  Antalya
 555
Daniel Dutra da Silva32.7BRA17---
 556
Gabriel Petit25.6FRA36-- ITF10  Bratysława
 557
Kai Lemstra21.8GER20-- ITF20  Meerbusch (nowy)
 ITF10  Forbach
  Sarreguemines
 558
Daniel Michalski21.2POL11 ITF10  Monastyr 14
  Monastyr 6
- ITF10  Sankt Petersburg 2
 559
Max Houkes20.8NED20 ITF10  Alkmaar
  Kair 6
  Antalya 8
 ITF10  Melilla-
 560
Yaraslav Shyla28.1BLR4 ITF10  Sharm El Sheikh 12
  Sharm El Sheikh 13
  Nur Sultan
  Nur Sultan 2
  Kazan
  Szymkent
- ITF10  Kair 4
 561
Adrian Barbu37.7ROU6 ITF10  Bukareszt ITF10  Curtea De Argeş-
 562
Fermin Tenti23.8ARG32- ITF10  Monastyr 11 ITF10  Rovinj
  Opatija
 563
Yan Bondarevskiy21.1RUS21- ITF20  La Nucia 2-
 564
Timur Kiyamov24.4RUS22 ITF10  Antalya 13
  Antalya 14
- ITF10  Antalya 12
 565
Mick Veldheer25NED21 ITF10  Iraklion 8
  Poitiers
 ITF10  Iraklion 9 ITF10  Sarreguemines
 566
Jose Fco. Vidal Azorin27.8ESP35- ITF10  Melilla
  Kair 5
  Kair 2
  La Nucia
 ITF10  Szymkent
 567
Lukáš Lacko33.4SVK7---
 568
Genaro Alberto Olivieri22.7ARG33 ITF10  Antalya 7- ITF10  Antalya 6
 569
Yannik Steinegger20.6SUI7 ITF20  Trimbach
 ITF10  Grenoble
 ITF20  Biel ITF10  Sankt Petersburg 3
  Sankt Petersburg 4 (nowy)
 570
Brandon Holt23USA56---
 571
Marco Trungelliti31.2ARG34-- CH80  Palmas de Gran Canaria
 572
Hiroki Moriya30.5JPN9---
 573
João Domingues27.5POR8---
 574
Flavio Cobolli18.9ITA27-- CH100  Todi
  Triest
 575
Ray Ho21.1TPE6---
 576
Antoine Cornut Chauvinc20.7FRA37- ITF10  Caslano-
 577
Wilson Leite29.4BRA18-- ITF10  Castelo Branco
 578
Julien Cagnina26.8BEL9- CH80  Potchefstroom 2-
 579
Jacob Grills25.8AUS28---
 580
Oscar Jose Gutierrez27.9BRA19- ITF10  Sharm El Sheikh 9 ITF10  Monastyr 14 (nowy)
 581
Ignacio Carou21.7URU4-- ITF10  Monastyr 16
  Rovinj
 582
Stefan Palosi21.2ROU7 ITF10  Bukareszt ITF10  Curtea De Argeş ITF10  Iraklion 8
  Iraklion 9
  Antalya 10
 583
Marat Deviatiarov27UKR8- ITF10  Sankt Petersburg
  Sharm El Sheikh 8
-
 584
Oscar Otte27.7GER21 CH50  Oeiras--
 585
Matteo Gigante19.2ITA28-- CH100  Todi
  Triest
 586
Johannes Härteis25.1GER22 ITF20  Vogau
  Porto
--
 587
Ivan Nedelko34.9RUS23---
 588
Jose Daniel Bendeck30.3COL8---
 589
Luca Gelhardt26.3GER23---
 590
Simon Carr21.4IRL2- ITF10  Monastyr 7
  Pune
 ITF10  Monastyr 9
 591
Tomás Lipovsek Puches28SLO4-- ITF20  Vale Do Lobo
 ITF10  Monastyr 16
  Villa Maria
 592
Ignacio Monzon23.2ARG35- ITF10  Monastyr 11 ITF10  Opatija
 593
Daniel Altmaier22.6GER24---
 594
Yuta Shimizu21.8JPN10- ITF10  Sharm El Sheikh 10 ITF10  Sharm El Sheikh 6
 595
Francisco Comesana20.5ARG36---
 596
Davide Galoppini26.4ITA29 ITF10  Antalya 3- ITF10  Rovinj
  Antalya 14
 597
Kelsey Stevenson30.8CAN10-- ITF10  Sharm El Sheikh 7
  Sharm El Sheikh 13
 598
Damien Wenger21.1SUI8- ITF20  Klosters ITF10  Poreč
  Opatija
  Szymkent
  Szymkent 2 (nowy)
 599
Maxime Janvier24.5FRA38---
 600
Dalibor Svrčina18.5CZE15-- CH125  Prościejów
 ITF10  Pune
Reklama
 601
Enrico Dalla Valle23ITA30-- ITF10  Nur Sultan 2
 602
Peter Bothwell25.5IRL3---
 603
Mick Lescure27.8FRA39-- ITF10  Poitiers
 604
Sebastian Baez20.3ARG37 ITF20  Praga- ITF20  Jablonec Nad Nisou
 605
Gian Marco Moroni23.1ITA31---
 606
Eduardo Struvay30.3COL9---
 607
Cem İlkel25.6TUR3---
 608
Sagadat Ayap25.9KAZ9-- ITF10  Szymkent 2 (nowy)
 609
Strong Kirchheimer25.9USA57 ITF20  Plaisir--
 610
Nicolas Moreno De Alboran23.7USA58 ITF10  Sintra
  Sharm El Sheikh
- ITF10  Setúbal
 611
Christopher Heyman27.5BEL10---
 612
Sandro Ehrat30SUI9-- ITF10  Caslano
 613
Andrew Paulson19.4CZE16 ITF10  Sankt Petersburg
  Sankt Petersburg 2
- ITF10  Sharm El Sheikh 9
  Sharm El Sheikh 10
 614
Sidane Pontjodikromo20.4NED22 ITF10  Alkmaar
  Antalya 8
- ITF10  Sharm El Sheikh 13
 615
Ricardo Rodriguez Pace27.9VEN3---
 616
Matheus Pucinelli De Almeida20BRA20 ITF10  Quinta Do Lago ITF10  Antalya 9
  Villa Maria
 ITF10  Castelo Branco
  Antalya 8
 617
Majed Kilani24.3TUN6---
 618
Georgii Kravchenko20.7UKR9- ITF10  Bukareszt
  Sharm El Sheikh 9
  Antalya 13
 ITF10  Villena
  Antalya 3
 619
Volodoymyr Uzhylovskyi33UKR10- ITF10  Sharm El Sheikh 8
  Kair 5 (nowy)
 ITF10  Nowomoskowsk
  Sharm El Sheikh 6
  Sharm El Sheikh 10
  Kair 6 (nowy)
 620
Alex Rybakov24.2USA59 ITF10  Antalya 5
  Opatija
 ITF10  Antalya 3-
 621
Bernabe Zapata Miralles24.2ESP36---
 622
Francis Casey Alcantara29.2PHI3---
 623
Reese Stalder24.4USA60-- ITF10  Santo Domingo 2
 624
Yasutaka Uchiyama28.7JPN11---
 625
Petr Michnev31.7CZE17-- ITF10  Sharm El Sheikh 11
 626
Aoran Wang24.2CHN9---
 627
Umut Akkoyun20.7TUR4- ITF10  Antalya 11
  Antalya 14
  Antalya 15 (nowy)
 ITF10  Antalya 14
 628
Taro Daniel28.2JPN12---
 629
Evgeny Donskoy30.9RUS24---
 630
Zura Tkemaladze20.8GEO2---
 631
Adam Moundir25.9MAR2---
 632
Ondrej Krstev23.8CZE18---
 633
Nick Chappell28.5USA61- ITF10  Santo Domingo 2 CH50  Oeiras 2
 ITF10  Sharm El Sheikh 8
 634
Yosuke Watanuki23JPN13---
 635
Alexey Vatutin28.4RUS25-- CH80  Sankt Petersburg 2
 CH50  Sankt Petersburg
 636
Fabrizio Ornago28.9ITA32- ITF10  Kair ITF10  Kair 2
 637
Danylo Kalenichenko27.2UKR11---
 638
Alfredo Perez23.9USA62---
 639
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen20.1ARG38 ITF10  Kair- ITF10  Kair 2
  Villa Maria
 640
Ryota Tanuma25.5JPN14 ITF10  Monastyr 7 ITF10  Monastyr 4 ITF10  Monastyr 8
 641
Attila Balázs32.5HUN3---
 642
Alexander Zhurbin29.2RUS26---
 643
Andrea Arnaboldi33.3ITA33---
 644
Yusuke Takahashi23.5JPN15- ITF10  Sharm El Sheikh 4
  Sharm El Sheikh 7
 ITF10  Sharm El Sheikh 3
 645
Gonzalo Villanueva26.2ARG39 ITF10  Villa Maria--
 646
Daniele Capecchi25.5ITA34 ITF10  Monastyr 8
  Kair 5 (nowy)
- ITF10  Monastyr 19
  Kair 6 (nowy)
 647
Jonathan Mridha26SWE8-- ITF10  Lakhnau
  Monastyr 14 (nowy)
 648
Sarp Ağabigün23.8TUR5---
 649
Yanaïs Laurent28.8FRA40---
 650
Tiago Cação23.1POR9 ITF10  Antalya 15 (nowy)- ITF10  Villena
Reklama
 651
Adam Pavlásek26.5CZE19---
 652
Mats Moraing28.8GER25 CH50  Oeiras--
 653
Marcos Giron27.7USA63---
 654
Sebastian Ofner24.9AUT13---
 655
Juan Sebastián Gómez29.1COL10---
 656
Péter Nagy29.1HUN4- ITF10  Poreč-
 657
Johan Nikles24SUI10- ITF10  Kair 4 ITF20  Reus (nowy)
 ITF10  Kair 3
 658
Hugo Grenier25FRA41---
 659
Daniel Kossek24.6POL12---
 660
Alec Adamson26.6USA64---
 661
Arnaud Bovy20.5BEL11- ITF10  Sharm El Sheikh 12
  Sharm El Sheikh
-
 662
Kento Takeuchi33.3JPN16-- ITF10  Monastyr 23
  Monastyr 7
 663
Naoki Tajima20.5JPN17- ITF10  Kair 2
  Sankt Petersburg 3
  Sankt Petersburg 4 (nowy)
-
 664
Juan Carlos Manuel Aguilar22.4BOL4-- ITF10  Santo Domingo 2
 665
Hendrik Jebens25.7GER26---
 666
Petros Chrysochos25CYP1- ITF10  Sharm El Sheikh 10 ITF10  Sharm El Sheikh 8
 667
George Tsivadze28.3GEO3---
 668
Pak Long Yeung26.1HKG1---
 669
Alexander Donski22.7BUL2-- ITF10  Sharm El Sheikh 8
  Monastyr 11
 670
Eric Vanshelboim19.7UKR12 ITF10  Indore ITF10  Nowomoskowsk
  Valldoreix
 ITF10  Melilla
 671
Guilherme Clezar28.3BRA21- ITF20  Plaisir-
 672
Ben Jones22.9GBR20---
 673
Albert Roglan22.4ESP37-- ITF10  La Nucia
 674
Oleksii Krutykh21.1UKR13 ITF10  Antalya 10- ITF10  Nowomoskowsk
  Kair 5
 675
Harrison Adams26.9USA65---
 676
Guy Orly Iradukunda25BDI1- ITF10  Monastyr 13 (nowy)-
 677
Jody Maginley25.8ANT1-- ITF10  Fayetteville
 678
Aldin Šetkić33.3BIH2 ITF10  Sharm El Sheikh 13 ITF10  Sharm El Sheikh 6 ITF10  Kair 6
  Sharm El Sheikh 5
 679
Vladimir Korolev25.6RUS27---
 680
Jaime Bendeck24.4USA66---
 681
Tim van Rijthoven23.9NED23---
 682
Facundo Argüello28.7ARG40---
 683
Harold Mayot19.2FRA42- ITF10  Caslano-
 684
Sora Fukuda23.5JPN18---
 685
Aleksandre Metreveli27.6GEO4---
 686
Aidan McHugh20.7GBR21- ITF10  Sharm El Sheikh 13
  Sharm El Sheikh
-
 687
Michiel De Krom22.8NED24---
 688
Christian Lindell29.4SWE9-- ITF20  Jablonec Nad Nisou
 689
Sho Shimabukuro23.7JPN19---
 690
Yann Wojcik24.3POL13- ITF10  Quinta Do Lago
  Nur Sultan 2
 ITF20  Poznań
 ITF10  Bratysława
 691
Michal Konečný31.5CZE20---
 692
Ryan Peniston25.4GBR22-- ITF10  Sintra
  Sintra 2
  Castelo Branco
  Iraklion 7
  Iraklion 8
  Iraklion 9
 693
Quentin Robert26.6FRA43 ITF20  Vale Do Lobo 2- ITF20  Faro
 694
Alexander Weis23.9ITA35-- ITF10  Antalya 12
 695
Lorenzo Bocchi23.3ITA36- ITF10  Kair ITF10  Kair 2
  Indore
 696
Alejandro Mendoza31.2BOL5-- ITF10  Santo Domingo
 697
Aziz Ouakaa21.7TUN7 ITF10  Monastyr 18- ITF10  Monastyr 11
  Monastyr 13
  Monastyr 17
  Monastyr 21
  Monastyr 5
 698
Maverick Banes29AUS29---
 699
Baptiste Crepatte26.5FRA44-- ITF10  Bratysława
 700
Mikhail Fufygin30.9RUS28- ITF10  Kazan ITF10  Sharm El Sheikh 7
  Antalya 11
  Antalya 13
Reklama
 701
Mirko Martinez23SUI11- ITF10  Monastyr 16 ITF10  Monastyr 15
  Monastyr 6
 702
Yecong He27.1CHN10---
 703
Fred Gil36POR10---
 704
Takuto Niki33.5JPN20- ITF10  Sharm El Sheikh 7 ITF10  Sharm El Sheikh 9
 705
Kristjan Tamm22.8EST2- ITF20  Vale Do Lobo
 ITF10  Monastyr 16
 ITF20  Faro
 ITF10  Monastyr 20
 706
Manish Sureshkumar21.6IND14-- ITF10  Kair 4
  New Delhi
 707
Erik Crepaldi30.9ITA37-- ITF10  Sharm El Sheikh 11
  Kair 6
  Monastyr 14 (nowy)
 708
Louis Tessa23FRA45- ITF10  Monastyr 13 (nowy) ITF10  Poreč
 709
Pierre Faivre25.1FRA46---
 710
Duje Ajduković20.2CRO12---
 711
Lucas Poullain25.3FRA47- ITF10  Poitiers ITF20  Plaisir
 ITF20  Angers (nowy)
 ITF10  Monastyr 20
  Grenoble
 712
Facundo Juarez23.5ARG41- ITF10  Monastyr 14 ITF10  Monastyr 17
 713
Andrey Chepelev22.7RUS29---
 714
Niels Lootsma26.6NED25---
 715
Blake Ellis22.2AUS30---
 716
Maciej Smoła28POL14---
 717
Sebastian Fanselow29.3GER27- ITF10  Sintra 2 ITF10  Sintra
  Setúbal
 718
Colin Sinclair26.3NMI1 ITF10  Monastyr 10 ITF10  Monastyr 8-
 719
Aryan Goveas22.7IND15---
 720
Christoph Negritu27GER28-- ITF10  Monastyr 14 (nowy)
 721
Hao Wu24.1CHN11---
 722
Lasse Muscheites24.9GER29---
 723
Arthur Bouquier20.3FRA48- ITF10  Forbach ITF10  Monastyr 3
  Monastyr 4
  Poitiers
  Monastyr 13 (nowy)
 724
João Pedro Sorgi27.5BRA22---
 725
Joffrey De Schepper29.5FRA49---
 726
Charlie Emhardt25.8USA67---
 727
Jordi Arconada24.6USA68---
 728
Zizou Bergs21.8BEL12-- ITF10  Bressuire
 ITF10  Sharm El Sheikh 2
 729
Riccardo Balzerani22.4ITA38-- ITF10  Anif
  Iraklion 6
  Nur Sultan 2
  Bratysława
 730
Louis Dussin21.8FRA50- ITF10  Forbach ITF20  Faro
  Reus (nowy)
 731
Matteo Viola33.7ITA39---
 732
Mathias Bourgue27.2FRA51---
 733
Axel Geller22ARG42---
 734
Christopher O'Connell26.8AUS31---
 735
Wei De Lin25.2TPE7---
 736
Niki Kaliyanda Poonacha25.9IND16-- ITF10  New Delhi
 737
Vasil Kirkov22.1USA69---
 738
Cameron Green25AUS32---
 739
Yanki Erel20.5TUR6- ITF10  Antalya 12 ITF10  Antalya 11
  Antalya 14
  Antalya 7
 740
Daniel Cukierman25.7ISR2-- ITF20  Plaisir
 741
Kuan Yi Lee24.6TPE8---
 742
Alexander Ritschard27USA70---
 743
Benjamin Hassan26.2GER30 ITF10  Antalya 13 ITF10  Antalya 14 CH50  Sankt Petersburg
 744
Rudolf Molleker20.4GER31---
 745
Kirill Kivattsev23.5RUS30---
 746
Riccardo Maiga31.7SUI12-- ITF10  Monastyr 6
 747
Nicolo Turchetti24.8ITA40---
 748
S D Prajwal Dev24.9IND17-- ITF10  Lakhnau
 749
Adil Kalyanpur21.2IND18---
 750
Guido Ivan Justo23.3ARG43-- ITF10  Córdoba
Reklama
 751
Theo Arribage20.5FRA52 ITF10  Monastyr 19 ITF10  Monastyr 23 ITF20  Rodez
 ITF20  Reus (nowy)
 ITF10  Sarreguemines
 752
Jack Draper19.3GBR23-- CH80  Potchefstroom
 753
Mikhail Korovin25.1RUS31---
 754
Pol Toledo Bague26.3ESP38 ITF10  Kair 3- ITF10  La Nucia
 755
Milan Radojkovic19.5SRB11---
 756
Benjamin Dhoe24.6BEL13---
 757
Maxime Mora24FRA53---
 758
Nicaise Muamba20.6CAN11---
 759
Aleksandar Vukic25AUS33---
 760
Hiroyasu Ehara29.8JPN21---
 761
Tanner K Smith25.8USA71---
 762
Raheel Manji23.9CAN12---
 763
Peter Torebko33.1GER32---
 764
David Fox27.1GBR24---
 765
Anton Chekhov28.6RUS32---
 766
Juan Alejandro Hernandez21.8MEX5---
 767
Matthew Christopher Romios22AUS34---
 768
Edan Leshem24ISR3-- ITF20  Plaisir
 ITF10  Poitiers
 769
Kazuma Kawachi26.5JPN22- ITF10  Monastyr 10 ITF10  Monastyr 9
 770
Sergi Perez Contri23.2ESP39 ITF10  La Nucia--
 771
Vaughn Hunter26.5RSA3-- CH80  Potchefstroom 2
 772
Viktor Galović30.5CRO13---
 773
Francisco Dias28.9POR11---
 774
Gilbert Klier Junior20.9BRA23 ITF10  Monastyr 13 (nowy)- ITF10  Monastyr 10
 775
Vasilios Caripi29.5RSA4-- CH80  Potchefstroom 2
 776
Matteo Arnaldi20.1ITA41---
 777
Preston Touliatos25.5USA72---
 778
Soichiro Moritani26.6JPN23---
 779
Robin Stanek26.3CZE21-- ITF10  Iraklion 6
 780
Savriyan Danilov20.8RUS33- ITF10  Sintra ITF10  Sankt Petersburg 2
  Kazan
 781
Quentin Folliot22.3FRA54---
 782
Cengiz Aksu22.7TUR7- ITF10  Antalya 12
  Antalya 15 (nowy)
 ITF10  Antalya 11
  Antalya 14
  Antalya 14
 783
Lucas Gerch26.3GER33- ITF10  Iraklion 6-
 784
Nicola Kuhn21ESP40---
 785
Thomaz Bellucci33.3BRA24---
 786
Gabriel Alejandro Hidalgo30.7ARG44 ITF10  Córdoba--
 787
Gergely Madarasz26.5HUN5- ITF10  Poreč-
 788
Marc Dijkhuizen25NED26---
 789
Wishaya Trongcharoenchaikul26THA3---
 790
Jonathan Gray24GBR25---
 791
Jonathan Binding28.1GBR26- ITF10  Quinta Do Lago
  Indore
-
 792
Ljubomir Čelebić29.6MNE1---
 793
Karim Mohamed Maamoun30EGY1---
 794
Billy Harris26.2GBR27 ITF10  Antalya 1--
 795
Anderson Reed30.5USA73---
 796
Juan Bautista Otegui22.1ARG45 ITF10  Kair 4
  Kair 5
- ITF10  Sharm El Sheikh 12
  Opatija
 797
Nicholas David Ionel18.5ROU8-- ITF10  Antalya 10
 798
Shalva Dzhanashiya28.6RUS34---
 799
Alexander Shevchenko20.3RUS35---
 800
Fabio Coelho20.9POR12---
Reklama
 801
Karl Friberg22SWE10---
 802
Denis Klok22.9RUS36---
 803
Hugo Voljacques28.3FRA55- ITF20  Faro
  Vale Do Lobo 2
 ITF10  Grenoble
 804
Emilio Nava19.3USA74 ITF10  Sintra 2 ITF10  Castelo Branco-
 805
Gleb Sakharov32.8FRA56---
 806
Jānis Podžus26.8LAT2---
 807
Govind Nanda20.1USA75-- ITF20  Neapol 2
 808
Makoto Ochi24.9JPN24- ITF10  Sharm El Sheikh 10 ITF10  Sharm El Sheikh 8
 809
Niklas Schell22.3GER34---
 810
Hugo Pontico23.5FRA57-- ITF20  Vale Do Lobo 2
 811
Toby Martin28.1GBR28---
 812
Paul Wörner24.6GER35-- ITF10  Antalya 12
 813
Remy Bertola22.6SUI13-- ITF10  Sharm El Sheikh 11
  Monastyr 14 (nowy)
 814
Ernests Gulbis32.6LAT3---
 815
Nemanja Malesevic19.6BIH3---
 816
Elmar Ejupovic28.2GER36- ITF20  Trimbach-
 817
Nicolas Jarry25.5CHI4---
 818
Adelchi Virgili31.1ITA42---
 819
Luca Nardi17.7ITA43 ITF10  Sharm El Sheikh 5- ITF10  Torello
 820
Wojciech Marek19.9POL15- ITF20  Poznań
 ITF10  Nowomoskowsk
  Nur Sultan 2
 ITF10  Melilla
 821
Bastian Malla24.5CHI5---
 822
Anas Fattar33.9MAR3---
 823
Marco Cecchinato28.5ITA44---
 824
Martin Van Der Meerschen20.8BEL14---
 825
Mert Naci Turker22.6TUR8- ITF10  Antalya 11
  Antalya 14
-
 826
Nikolas Sanchez Izquierdo22.1ESP41-- ITF10  Valldoreix
 827
Oliver Crawford21.9USA76-- ITF10  Monastyr 4
 828
Filippo Baldi25.2ITA45---
 829
Gauthier Onclin20.1BEL15- ITF10  Sharm El Sheikh 12 ITF10  Monastyr 3
  Monastyr 4
 830
Mohamed Safwat30.5EGY2---
 831
Guy Den Heijer24NED27- ITF10  Antalya 11-
 832
Bogdan Ionut Apostol25.2ROU9---
 832
Mattia Frinzi21.6ITA46---
 834
Yuki Mochizuki23.4JPN25---
 835
Fernando Yamacita23.5BRA25---
 836
Evan Furness22.6FRA58 ITF10  Iraklion 6--
 837
Aleksandre Bakshi23.7GEO5---
 838
Lorenzo Frigerio32.1ITA47---
 839
Jason Jung31.8TPE9---
 840
Santiago Fa Rodriguez Taverna21.7ARG46 ITF10  Córdoba--
 841
Issei Okamura28.9JPN26-- ITF10  Sharm El Sheikh 10
 842
Sidharth Rawat28IND19-- ITF10  Sharm El Sheikh 13
 843
Juan Pablo Canas Garcia24.1ESP42-- ITF10  Kair 5 (nowy)
 844
Juan Ignacio Galarza27ARG47-- ITF10  Kair 5 (nowy)
  Kair 6 (nowy)
 845
Jeremy Jahn31GER37---
 846
Hong Chung27.9KOR5---
 847
Liam Draxl19.3CAN13- ITF10  Fayetteville-
 848
Petr Hájek24.1CZE22---
 849
Agustin Riquelme21ARG48---
 850
Dennis Uspensky24.5USA77---
Reklama
 851
Dan Alexandru Tomescu22ROU10---
 852
Jean Thirouin23.5FRA59 ITF10  Monastyr 3- ITF10  Monastyr 15
 853
Grigor Dimitrov29.9BUL3---
 854
Frederico Ferreira Silva26POR13---
 854
Sumit Nagal23.6IND20---
 856
Nikola Milojević25.8SRB12---
 857
Pedja Krstin26.6SRB13---
 858
Stefan Seifert36.1GER38---
 859
Grégoire Jacq28.4FRA60---
 860
Qun Gao27.1CHN12---
 861
João Monteiro27.3POR14---
 862
Carlos Boluda Purkiss28.2ESP43-- ITF10  Sintra
 863
Calin Manda23ROU11---
 864
Aristotelis Thanos20GRE5 ITF10  Monastyr 12- ITF10  Iraklion 10
 865
Facundo Diaz Acosta20.3ARG49 ITF10  Iraklion 7
  Madryt
--
 866
Alex Blumenberg28.9BRA26---
 867
Roman Nashatyrkin24.9RUS37-- ITF10  Sharm El Sheikh 7
  Antalya 11
  Antalya 13
 868
Lenny Hampel24.3AUT14---
 869
Imanol Lopez Morillo21.4ESP44-- ITF10  La Nucia
 870
Giorgio Ricca26.1ITA48-- ITF10  Sharm El Sheikh 7
 871
Tadeáš Paroulek21.3CZE23-- ITF10  Iraklion 10
 872
Luke Jacob Gamble26USA78---
 873
Petru Alexandru Luncanu31.9ROU12---
 874
Andrey Uvarov20.3RUS38---
 875
Seita Watanabe20.3JPN27-- ITF10  Kair 4
 876
Michal Mikula21.1POL16 ITF10  Bratysława- ITF10  Bratysława
  Nur Sultan
 877
Alexander Ovcharov22.8RUS39---
 878
Isaac Stoute25GBR29---
 879
Ugo Blanchet22.2FRA61-- ITF20  Vale Do Lobo
 880
Ronan Joncour24.2FRA62 ITF10  Monastyr- ITF20  Vale Do Lobo
 881
Michael Zhu28.6USA79-- ITF10  Benicarlo
 882
Timofey Skatov20.2KAZ10---
 883
Oleg Khotkov31.1UKR14-- ITF10  Sharm El Sheikh 6
 884
Jimmy Wang36.2TPE10---
 885
Prajnesh Gunneswaran31.4IND21---
 886
Shi Hong Zeng23.7CHN13---
 887
Kaichi Uchida26.6JPN28-- ITF10  Monastyr 23
 888
Otto Virtanen19.8FIN5-- ITF10  Nur Sultan
 889
Andrea Basso27.5ITA49---
 890
Leonardo Aboian23ARG50---
 891
Franco Emanuel Egea25.3ARG51---
 892
Jaimee Floyd Angele21FRA63---
 893
Darko Jandric26.6SRB14---
 894
Alexis Musialek32.8FRA64-- ITF20  Vale Do Lobo 2
 ITF10  Poitiers
 895
Jea Moon Lee27.8KOR6---
 896
Egor Gerasimov28.4BLR5---
 897
Giorgio Portaluri30.6ITA50---
 898
Bradley Mousley25.3AUS35---
 899
Lilian Marmousez19.3FRA65- ITF10  Monastyr 5 ITF10  Monastyr 7
 900
Timo Stodder24.9GER39 ITF10  Iraklion 10--
Reklama
 901
Naoki Nakagawa24.4JPN29 ITF10  Monastyr 7 ITF10  Monastyr 4 ITF10  Monastyr 8
 902
Henry Craig26.5USA80---
 903
Patrick Grigoriu30ROU13-- ITF10  Curtea De Argeş
 904
Luca Potenza20.7ITA51 ITF10  Monastyr 9- ITF10  Monastyr 18
  Monastyr 19
 905
Ulises Blanch23USA81---
 906
Aleksandar Kovačević22.6USA82- ITF10  Fayetteville-
 907
Gábor Borsos29.8HUN6---
 908
Shinji Hazawa22JPN30---
 909
Zhizhen Zhang24.5CHN14---
 910
Sam Taylor23.8SWE11---
 911
Miljan Zekić32.7SRB15 ITF10  Sharm El Sheikh 10--
 912
Alafia Ayeni21.6USA83 ITF10  Bressuire--
 913
Simon Anthony Ivanov20.8BUL4---
 914
Nicolas Bianchi24.4ARG52---
 915
Gregorio Cordonnier25.2COL11---
 916
Anatoliy Petrenko25.3UKR15---
 917
Luca Giacomini23.4ITA52-- ITF10  Monastyr 18
  Monastyr 5
 918
Deiton Baughman25USA84---
 919
Maximilian Marterer25.8GER40-- CH100  Triest
 920
Sven Lah22.5SLO5---
 921
Sam Riffice22.1USA85---
 922
Bjorn Fratangelo27.7USA86-- CH80  Biella
 ITF20  Neapol
 923
Martin Beran25.4SVK8---
 924
Liam Caruana23.2ITA53---
 925
Federico Arnaboldi20.8ITA54---
 926
Ajeet Rai22.2NZL5---
 927
Juan Pablo Ficovich24.2ARG53---
 928
Eduardo Ribeiro23.1BRA27---
 929
Ivan Davydov24.5RUS40---
 930
Carlos Lopez Montagud20.7ESP45-- ITF20  La Nucia 2
 931
Dominik Kellovsky24.7CZE24---
 932
Roy Smith22.6USA87 ITF10  Bressuire- ITF10  Santo Domingo
 933
Vadym Ursu24.3UKR16 ITF10  Bratysława--
 934
Jake Delaney23.9AUS36---
 935
Jacob Dunbar25.5USA88---
 936
Renta Tokuda23JPN31-- ITF10  Monastyr 7
 937
Siddanth Banthia20.7IND22- ITF10  Sharm El Sheikh 13 ITF10  Sharm El Sheikh 12
 938
Joshua Paris25.1GBR30---
 939
Alexander Kotzen20.8USA89- ITF10  Monastyr 22
  Monastyr 7
  Pune
 ITF10  Monastyr 23
  Monastyr
  Monastyr 9
 940
Tom Kočevar-Desman30.7SLO6- ITF10  Monastyr 3-
 941
Matyas Fuele22.3HUN7---
 942
Dane Sweeny20.1AUS37---
 943
Ivan Marrero Curbelo22.5ESP46---
 944
Boris Pokotilov23.9RUS41- ITF10  Kazan-
 945
Antonio Cayetano March20.8ECU5- ITF10  Santo Domingo-
 946
Mattias Siimar23.2EST3-- ITF10  Parnawa
 947
Dimitar Kuzmanov27.7BUL5---
 948
Patrick Kypson21.4USA90---
 949
Alexander Brown21.9USA91---
 950
Tomáš Macháč20.5CZE25---
Reklama
 951
Tom Hands24.4GBR31---
 952
Linus Frost25.8SWE12---
 953
Milen Ianakiev25.7GER41---
 954
Álvaro López San Martín23.8ESP47-- ITF10  Valldoreix
  Benicarlo
 955
William Bushamuka25.2USA92---
 956
Andrea Collarini29.2ARG54---
 957
Valentin Guenther23.1GER42---
 958
Daniil Glinka20.9EST4-- ITF10  Monastyr 11
  Parnawa
 959
Matic Spec26.1SLO7- ITF10  Opatija ITF10  Sankt Petersburg 2
 960
Gerardo Lopez Villasenor25.9MEX6 ITF10  Madryt ITF10  Iraklion 6-
 961
Filip Duda22.5CZE26- ITF20  Jablonec Nad Nisou-
 962
Patrik Rikl22.2CZE27 ITF10  Sankt Petersburg
  Sankt Petersburg 2
--
 963
Patrick Zahraj21.7GER43 ITF20  Klosters
 ITF10  Monastyr 17
--
 964
Tyler Zink20.2USA93---
 965
Calvin Hémery26.2FRA66---
 966
Pablo Llamas Ruiz18.5ESP48- ITF10  Antalya 13-
 967
Alen Avidzba21.1RUS42- ITF20  Vale Do Lobo ITF20  Faro
 968
Samuel Beren24.2USA94---
 969
Amaury Delmas23FRA67---
 970
Justin Roberts24.3BAH1-- ITF10  Fayetteville
 971
Titouan Droguet19.8FRA68 ITF10  Monastyr 19 ITF20  Angers (nowy)-
 972
Frane Nincevic21.8CRO14-- ITF10  Bratysława
 973
Hugo Schott24.6FRA69---
 974
Vladimir Filip25.7ROU14---
 975
Benjamin Pietri24.7FRA70- ITF10  Monastyr 23 ITF10  Monastyr 4
 976
Dayne Kelly30.7AUS38-- ITF20  Porto
 977
Thomas Setodji25.5FRA71---
 978
Elliott Farmer23.1GBR32---
 979
Duje Kekez28CRO15---
 980
Shuichi Sekiguchi29.7JPN32---
 981
Timur Maulenov20.8KAZ11---
 982
Giuseppe Tresca22.8ITA55---
 983
Kenny de Schepper33.8FRA72 ITF20  Vale Do Lobo 2 ITF10  Bressuire-
 984
Jurabek Karimov22.8UZB5---
 985
Lukas Krainer20.5AUT15- ITF10  Kair 3 ITF10  Kair 4
 986
Alessandro Ingarao21.7ITA56-- ITF10  Monastyr 5
  Szymkent
 987
Simon Beaupain21.9BEL16-- ITF20  La Nucia 2
 988
Matias Soto21.9CHI6 ITF10  Fayetteville--
 989
Ruikai Wang28.7CHN15---
 990
Vladan Tadic20.2BIH4---
 991
Andrew Fenty21.1USA95---
 992
Go Soeda36.6JPN33---
 993
Filip Horanský28.2SVK9---
 994
Borna Gojo23.1CRO16---
 995
Nathan Ponwith23USA96---
 996
Kenneth Raisma23EST5-- ITF10  Parnawa
 997
Alessandro Giannessi30.8ITA57-- CH80  Antalya
 998
Maxime Chazal27.9FRA73---
 999
Gabriel Donev24.8BUL6- ITF10  Antalya 12-
 1000
Mehluli Don Ayanda Sibanda21.4ZIM3---