WTA | Singiel | Oficjalny ATP Debel | ATP Debel 5 Tyg. | ATP Debel Na Żywo | ATP Debel Race Na Żywo | Drabinka | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 ATP Debel Na Żywo

Ranking Na Żywo
Race
Drabinka
Na Żywo
ATP Debel Na Żywo
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH175/125/100/75/50, ITF25/15 (Wielki Szlem/ATP/Challengers/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
1NR
Wesley Koolhof33NED7440
1NR
Neal Skupski33GBR7440Davis Cup (1 W / 0 P)
31
Rajeev Ram38USA7030Davis Cup (1 W / 0 P)
41
Joe Salisbury30GBR6940
5NR
Marcelo Arévalo32ESA5750
53
Jean-Julien Rojer41NED5750
71
Mate Pavić29CRO5530
81
Nikola Mektić34CRO5325
9NR
Austin Krajicek32USA4220Davis Cup (1 W / 0 P)
109
Harri Heliövaara33FIN4145-60
Reklama
114
Ivan Dodig38CRO4120
12NR
Lloyd Glasspool29GBR4055-60
133
Horacio Zeballos37ARG3800
144
Marcel Granollers36ESP3650
15NR
Jan Zieliński26POL3510
166
Michael Venus35NZL3470Davis Cup (1 W / 0 P)
1714
John Isner37USA3230+1
18 NNR 
 (19) 
Matwé Middelkoop39NED3210+1Montpellier 1/8
197
Tim Pütz35GER3125+1Davis Cup (1 W / 0 P)
203
Rohan Bopanna42IND3100-3-160Davis Cup (0 W / 1 P)
218
Andreas Mies32GER3090Davis Cup (1 W / 0 P)
22NR
Hugo Nys31MON3010
231
Juan Sebastián Cabal36COL2730Davis Cup (0 W / 1 P)
231
Robert Farah36COL2730Davis Cup (0 W / 1 P)
257
Kevin Krawietz31GER2640+1Montpellier 1/8
26 NNR 
 (27) 
Rafael Matos27BRA2640+1Córdoba 1/8
2722
Santiago González39MEX2560-2-160Montpellier 1/8
286
Édouard Roger-Vasselin39FRA2535-45Montpellier 1/8
298
Simone Bolelli37ITA2520
30NR
David Vega Hernández28ESP2490Córdoba 1/8
3130
Hubert Hurkacz25POL2420
327
Fabio Fognini35ITA2400
33NR
Jason Kubler29AUS2355
341
Jamie Murray36GBR2275
35NR
Rinky Hijikata21AUS2133
3622
Fabrice Martin36FRA2055+1Montpellier 1/8
372
John Peers34AUS2025+1Montpellier 1/8
3811
Nick Kyrgios27AUS1940+1
3931
Andrés Molteni34ARG1940-3-160Córdoba 1/8
4030
Robin Haase35NED1895+1+36Montpellier 1/8Porażka Koblencja PFPorażka Koblencja PF
Montpellier 1/8
411
Marcelo Melo39BRA1870-1Córdoba 1/8
422
Jack Sock30USA1725
4338
Gonzalo Escobar34ECU1705
4441
Nathaniel Lammons29USA1700
4524
Matthew Ebden35AUS1655+1
4615
Thanasi Kokkinakis26AUS1620+1
4721
Andrey Golubev35KAZ1620+1Córdoba 1/8
4822
Máximo González39ARG1585-3-90Córdoba 1/8
4947
Alexander Erler25AUT1566-15Montpellier 1/8
5046
Jackson Withrow29USA1551-30
Reklama
5128
Joran Vliegen29BEL1505+2
5224
Sander Gillé32BEL1490+3
53NR
Lucas Miedler26AUT1488+3Montpellier 1/8
5451
Andrea Vavassori27ITA1483-2-45Córdoba 1/8
5539
Ariel Behar33URU1460+2Córdoba 1/8
5653
Fabien Reboul27FRA1460-2-45Córdoba 1/8
5740
Tomislav Brkić32BIH1415+2Davis Cup (1 W / 0 P)
5825
Max Purcell24AUS1401+4+59Burnie W
5958
Sadio Doumbia32FRA1384-1-57Córdoba 1/8
607
Raven Klaasen40RSA1375
6145
Francisco Cabral26POR1374Córdoba 1/8
621
Nicolas Mahut41FRA1350-11-205Davis Cup (0 W / 1 P)
63NR
Henry Patten26GBR1305
64NR
Julian Cash26GBR1305
6562
Andre Goransson28SWE1280+1Davis Cup (0 W / 1 P)
6660
Nicolás Barrientos35COL1275+1Córdoba 1/8
6750
Aleksandr Nedovyesov35KAZ1256-2-45Córdoba 1/8
6860
Lorenzo Sonego27ITA1215-45
6935
Nikola Ćaćić32SRB1205+1Córdoba 1/8
7049
Miguel Angel Reyes Varela35MEX1200+1
7131
Philipp Oswald37AUT1186+3+20Montpellier 1/8Porażka Koblencja ĆFPorażka Koblencja ĆF
Montpellier 1/8
7264
Stefanos Tsitsipas24GRE1175+1
7366
Albano Olivetti31FRA1137+3+6Montpellier 1/8Porażka Koblencja PFPorażka Koblencja PF
Montpellier 1/8
749
Feliciano López41ESP1130+3
7548
Guillermo Durán34ARG1110-3-70Córdoba 1/8
7623
Luke Saville29AUS1108-7-100Porażka Burnie F
778
Aisam-ul-Haq Qureshi42PAK1091-2-45Davis Cup (0 W / 1 P)
78NR
Adam Pavlásek28CZE1067Montpellier 1/8
7918
Ben McLachlan30JPN1045
8052
Daniel Evans32GBR1030+2Davis Cup (1 W / 0 P)
8176
David Pel31NED1029+2Montpellier 1/8
8274
Saketh Myneni35IND1017-2-25Porażka Koblencja 1/8
83 NNR 
 (84) 
Mackenzie McDonald27USA1015+1
8482
Robert Galloway30USA986+3+25Cleveland W
8544
Denis Shapovalov23CAN960+3
8673
Hunter Reese30USA958-1-54Porażka Koblencja PF
8743
Roman Jebavý33CZE949-1-45Montpellier 1/8Porażka Koblencja 1/8Porażka Koblencja 1/8
Montpellier 1/8
88 NNR 
 (90) 
Yuki Bhambri30IND939+2Davis Cup (0 W / 1 P)
8975
Ivan Sabanov30SRB926+2
9072
Jonathan Eysseric32FRA924+9+44Wilno 1/8Porażka Koblencja FPorażka Koblencja F
Wilno 1/8
91 NNR 
 (92) 
Guido Andreozzi31ARG916+1Córdoba 1/8
9270
Diego Hidalgo29ECU916+1
9364
Jeevan Nedunchezhiyan34IND915+2Montpellier 1/8Porażka Koblencja 1/8Porażka Koblencja 1/8
Montpellier 1/8
9452
John Patrick Smith34AUS911-13-125
9571
Cristian Rodríguez32COL905+1
9660
Hans Hach Verdugo33MEX902+8+75Cleveland W
9772
Matej Sabanov30SRB896
9855
Sander Arends31NED891Montpellier 1/8
9997
Luis David Martínez33VEN864+2
10094
Sriram Balaji32IND841-6-74Montpellier 1/8Porażka Koblencja 1/8Porażka Koblencja 1/8
Montpellier 1/8
Reklama
101 NNR 
(105)
Fabian Fallert25GER836+11+84Montpellier 1/8Koblencja WKoblencja W
Montpellier 1/8
10251
Pedro Martínez25ESP835Córdoba 1/8
10363
Denys Molchanov35UKR835+3+60Wilno 1/8Porażka Koblencja FPorażka Koblencja F
Wilno 1/8
10474
William Blumberg25USA795-4-80Porażka Cleveland 1/8
105 NNR 
(107)
Victor Vlad Cornea29ROU771+2Davis Cup (0 W / 1 P)
106 NNR 
(108)
Sergio Martos Gornes28ESP770+5+14Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 PFPorażka Santa Cruz de Tenerife 2 PF
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
10724
Jérémy Chardy35FRA765+1
10874
Romain Arneodo30MON765+1Wilno 1/8
10943
Dustin Brown38JAM758+1Porażka Koblencja 1/8
1102
Bruno Soares40BRA750+3
11139
Diego Schwartzman30ARG735+3
112103
Marco Bortolotti32ITA723+7+14Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 PFPorażka Santa Cruz de Tenerife 2 PF
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
11334
Marcelo Demoliner34BRA721+3Córdoba 1/8
11444
Jonny O'Mara27GBR721-9-90
11553
Andrey Rublev25RUS720+2
11697
Tommy Paul25USA720+2
11758
Ramkumar Ramanathan28IND719-28-234Montpellier 1/8
118101
Alex Lawson29USA714-3-14
11986
Szymon Walków27POL707+1+2Wilno 1/8Porażka Koblencja ĆFPorażka Koblencja ĆF
Wilno 1/8
12018
Treat Huey37PHI703+1
12177
Sam Weissborn31AUT698-18-134Wilno 1/8
12269
Nuno Borges25POR696
123121
Benjamin Bonzi26FRA691
124110
Bart Stevens25NED683Porażka Koblencja 1/8
125 NNR 
(133)
Hendrik Jebens27GER683+11+84Montpellier 1/8Koblencja WKoblencja W
Montpellier 1/8
126125
Oleg Prihodko25UKR666-1
12750
Igor Zelenay40SVK646-1
128108
Lloyd Harris25RSA645
129NR
Patrik Niklas Salminen25FIN638Montpellier 1/8
130126
Karol Drzewiecki27POL638Wilno 1/8
131124
Andrew Harris28AUS637Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
132122
Dan Added23FRA627Monastyr 5 W
13332
Artem Sitak36NZL623Davis Cup (1 W / 0 P)
13473
Adrian Mannarino34FRA615
135131
Reese Stalder26USA612+4+20Porażka Cleveland F
136122
Rubén González37PHI602+4+20Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Cleveland FPorażka Cleveland F
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
137104
Sem Verbeek28NED601-2Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 ĆFPorażka Santa Cruz de Tenerife 2 ĆF
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
138137
Petros Tsitsipas22GRE599-1Wilno 1/8
139110
Zdeněk Kolář26CZE595+2+20Wilno 1/8Porażka Koblencja ĆFPorażka Koblencja ĆF
Wilno 1/8
140104
Luciano Darderi20ITA568+2
14187
Max Schnur29USA566-14-80
142111
Botic van de Zandschulp27NED565+1
143135
Maxime Cressy25USA560+1Montpellier 1/8
144131
Vladyslav Manafov29UKR559+1Davis Cup (1 W / 0 P)
145133
Arjun Kadhe29IND555+1Wilno 1/8Porażka Koblencja 1/8Porażka Koblencja 1/8
Wilno 1/8
14675
Felipe Meligeni Alves24BRA552-8-45
147113
MinKyu Song32KOR550
14868
Alexander Zverev25GER540
14926
João Sousa33POR540
15088
Fernando Romboli34BRA529Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
Reklama
151124
Arthur Rinderknech27FRA520Davis Cup (0 W / 1 P)
152102
JiSung Nam29KOR517
15352
Purav Raja37IND509Wilno 1/8
154144
Federico Zeballos34BOL498
15536
Divij Sharan36IND497Wilno 1/8
156151
Marek Gengel27CZE494
157151
Boris Arias29BOL490
158147
Theo Arribage22FRA482
159129
Quentin Halys26FRA481Montpellier 1/8
16017
Franko Škugor35CRO479Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
16121
Jan Lennard Struff32GER460
162104
Taylor Fritz25USA450+1
163117
Cameron Norrie27GBR450+1
164158
Viktor Durasovic25NOR448+1Davis Cup (0 W / 1 P)
165106
Evan King30USA447+2+16Porażka Cleveland ĆF
166156
Neil Oberleitner23AUT439-4-21Porażka Monastyr 5 PF
167166
Yun-seong Chung24KOR435-1
168 NNR 
(178)
Yuta Shimizu23JPN434+14+30Porażka Burnie PF
169 NNR 
(171)
Anirudh Chandrasekar24IND433+2+4Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Koblencja ĆFPorażka Koblencja ĆF
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
170 NNR 
(173)
Constantin Frantzen24GER433+5+12Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Koblencja ĆFPorażka Koblencja ĆF
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
17139
Steve Johnson33USA430-3
172164
Andrew Paulson21CZE429-2
173166
Piotr Matuszewski24POL422+1Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
174162
Michael Geerts28BEL419-1-3Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
175172
Oriol Roca Batalla29ESP417-3-8
17668
Marc Polmans25AUS406+30+75Burnie W
177135
Jesper de Jong22NED406
17876
Aslan Karatsev29RUS405+2
17947
Alexander Bublik25KAZ405+2
180149
Yu-hsiou Hsu23TPE405-11-25
181159
Kaichi Uchida28JPN402+2
182172
Kaito Uesugi27JPN401-6-13
183175
Benjamin Lock29ZIM391+1-4Davis Cup (0 W / 1 P)
184153
Nicolás Mejía22COL390+1
185135
Maximilian Neuchrist31AUT387+1
186161
Miomir Kecmanović23SRB385+1
187148
Renzo Olivo30ARG378+1
188154
Sanjar Fayziev28UZB374+1Davis Cup (0 W / 1 P)
189160
Hernán Casanova28ARG373+1
190173
Facundo Díaz Acosta22ARG372+1
191157
Michail Pervolarakis26GRE365+2
192 NNR 
(194)
Grigoriy Lomakin24KAZ365+2Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
193146
Manuel Guinard27FRA362+2Montpellier 1/8
194174
Holger Rune19DEN360+2Davis Cup (1 W / 0 P)
195110
Federico Delbonis32ARG360+2
19658
Alex de Minaur23AUS360+2
19790
Orlando Luz24BRA358+2
19830
Nicholas Monroe40USA350+2
199130
Toshihide Matsui44JPN347+2
200 NNR 
(202)
Luke Johnson28GBR346+7+16Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 ĆFPorażka Santa Cruz de Tenerife 2 ĆF
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
Reklama
201191
Román Andrés Burruchaga21ARG344+2
202193
Andrea Collarini31ARG344+2
203 NNR 
(205)
Kai Wehnelt27GER335+2Wilno 1/8Porażka Koblencja 1/8Porażka Koblencja 1/8
Wilno 1/8
204162
Christian Harrison28USA327+53+75Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Santa Cruz de Tenerife 2 WSanta Cruz de Tenerife 2 W
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
205192
Tristan Schoolkate21AUS321+36+50Porażka Burnie F
206183
Santiago Rodríguez Taverna23ARG318+3Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
207149
Jaume Munar25ESP315-28-90
2087
Filip Polasek37SVK315+2
209128
Luca Margaroli30SUI315-7-30Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
210197
Akira Santillan25AUS314+1
211 NNR 
(212)
Leandro Riedi21SUI313+1
212164
Geoffrey Blancaneaux24FRA313-4-16
213 NNR 
(214)
Marcelo Zormann26BRA312+1
214 NNR 
(215)
Luca Sanchez23FRA311+1Porażka Sunderland PF
Monastyr 5 W
21574
Pablo Andújar37ESP310+1
216213
Arklon Huertas Del Pino Cordova28PER309-3-4
217104
Adrián Menéndez-Maceiras37ESP301
218148
Gijs Brouwer26NED299+1Porażka Koblencja 1/8
219 NNR 
(220)
Brandon Walkin28AUS297+1Porażka Burnie 1/8
220193
Vijay Sundar Prashanth36IND296+5+4Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Koblencja ĆFPorażka Koblencja ĆF
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
221214
Tallon Griekspoor26NED295
222 NNR 
(236)
Daniel Cukierman27ISR295+25+25Sunderland W
223188
Enzo Couacaud27FRA294-1
224215
Ignacio Carou23URU294-1
225 NNR 
(228)
Calum Puttergill29AUS294+7+16Porażka Burnie ĆF
226218
Jakub Paul23SUI292-8-8
227210
Charles Broom24GBR291-1Wilno 1/8
22864
Karen Khachanov26RUS290-1
229149
Daniel Masur28GER286+2+8Wilno 1/8Porażka Nussloch PF
Porażka Koblencja 1/8
Porażka Nussloch PF
Porażka Koblencja 1/8
Wilno 1/8
230160
Dane Sweeny21AUS285+18+16Porażka Burnie ĆF
231228
Jason Taylor28AUS282-3Porażka Burnie 1/8
232230
Niklas Schell24GER282-2+3Porażka Nussloch ĆF
Porażka Koblencja 1/8
233213
Petr Nouza24CZE281-4Porażka Koblencja 1/8
234 NNR 
(235)
Kelsey Stevenson32CAN276+1
235234
Ivan Liutarevich26BLR276-1Wilno 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
Wilno 1/8
23668
Christopher Rungkat33INA274+1
237231
Courtney John Lock26ZIM274-4-4Davis Cup (0 W / 1 P)
238206
Murkel Dellien25BOL272+2Porażka Antalya 4 PF
23966
Grigor Dimitrov31BUL270+3
240160
Frances Tiafoe25USA270+3
241161
Oscar Otte29GER270+3
242203
Francisco Cerúndolo24ARG270+3Córdoba 1/8
24373
Malek Jaziri39TUN270+3
244209
Skander Mansouri27TUN268-20-25Davis Cup (1 W / 0 P)
245225
Alberto Barroso Campos26ESP267+15+16Porażka Manacor 3 F
246240
Daniel Dutra da Silva34BRA266+3
2471
Łukasz Kubot40POL265+4
248153
Martín Cuevas31URU263+4Davis Cup (1 W / 0 P)
249248
Giles Hussey25GBR261+4
250132
Marc-Andrea Hüsler26SUI260+4
Reklama
251149
Vitaliy Sachko25UKR259+16+20Porażka Koblencja ĆF
252105
Íñigo Cervantes33ESP257-2-8
253178
Markos Kalovelonis28GRE257-14-16Wilno 1/8
254 NNR 
(255)
Ignacio Monzón25ARG254+1
255 NNR 
(261)
Colin Sinclair28NMI254+6+3Davis Cup (1 W / 0 P)Porażka Wesley Chapel ĆFPorażka Wesley Chapel ĆF
Davis Cup (1 W / 0 P)
256159
Roberto Quiroz30ECU252+2
257128
Ruben Bemelmans35BEL251+2
258167
Franco Agamenone29ITA250+4
259 NNR 
(261)
Alibek Kachmazov20RUS249+5
260239
Conner Huertas del Pino27PER249+5
261254
Arthur Bouquier22FRA249-5-4Monastyr 6 W
262 NNR 
(263)
Ezekiel Clark24USA248+11+18Porażka Edmond ĆF
Porażka Cleveland ĆF
263 NNR 
(293)
Francesco Passaro22ITA246+40+46Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 F
264 NNR 
(267)
Filip Bergevi28SWE246+6+10Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Manacor 3 WManacor 3 W
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
265 NNR 
(266)
Mark Whitehouse29GBR240+1Porażka Sunderland 1/8
26644
Ken Skupski39GBR238+2
267218
David Pichler26AUT238-4-12Porażka Kair PF
268260
Alexandru Jecan34ROU237+1
269 NNR 
(288)
Tim Sandkaulen25GER237+19+23Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Nussloch ĆF
Porażka Koblencja ĆF
Porażka Nussloch ĆF
Porażka Koblencja ĆF
Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
270 NNR 
(279)
Aleksandar Kovačević24USA235+14+16Porażka Cleveland ĆF
271238
Titouan Droguet21FRA234
272261
Keegan Smith24USA233Porażka Cleveland 1/8
273 NNR 
(274)
Zvonimir Babić27CRO233+1+4Porażka Kair PF
Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
274 NNR 
(275)
Alfredo Perez25USA232+39+41Wesley Chapel W
Porażka Cleveland ĆF
275205
Tomás Martín Etcheverry23ARG230-39-45Córdoba 1/8
276 NNR 
(303)
Shinji Hazawa23JPN229+29+30Porażka Burnie PF
277246
Tung Lin Wu24TPE228-2
278209
Facundo Mena30ARG228-40-45
279269
Mili Poljičak18CRO222-2
280222
Evgeny Karlovskiy28RUS222-2
281261
Vít Kopřiva25CZE221-2Wilno 1/8
282233
Alexander Merino30PER221-2
283280
Ben Shelton20USA220-1
284283
James Frawley28AUS220-1
28569
Andrej Martin33SVK218-93-150
28677
Gonçalo Oliveira27POR218-1
287248
Alexander Donski24BUL218-6-3Davis Cup (0 W / 1 P)
28881
Alex Bolt30AUS216-1
28965
Benoît Paire33FRA214+17+16Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 ĆF
290257
Thiago Agustín Tirante21ARG213-1
291182
Christopher Eubanks26USA212-1
292270
Otto Virtanen21FIN211-1
293210
Yoshihito Nishioka27JPN210-1
294NR
Nicolás Álvarez Varona21ESP208
29537
Lukáš Rosol37CZE206Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
296NR
Leonardo Aboian24ARG206
297214
Jiří Lehečka21CZE205
29877
Jordan Thompson28AUS205
299293
Timo Stodder26GER205-6-5Porażka Wesley Chapel ĆF
300200
Tomás Lipovšek Puches29ARG204-1
301275
Oleksii Krutykh22UKR203-1Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
302224
Altuğ Çelikbilek26TUR201-1Davis Cup (1 W / 0 P)
303161
Evgeny Donskoy32RUS201-1
304303
Adam Taylor31AUS200Porażka Burnie 1/8
305 NNR 
(321)
Niki Kaliyanda Poonacha27IND198+16+15Dżakarta 2 W
306290
Ray Ho22TPE198+3+2Porażka Dżakarta 2 PF
307259
Damien Wenger22SUI196
308304
Juan Ignacio Galarza28ARG196
309139
Rubin Statham35NZL193+1
310308
Eric Vanshelboim21UKR192+2
311285
Aidan McHugh22GBR190-3
312311
Matthew Christopher Romios23AUS189+43+30Porażka Burnie PF
313153
JC Aragone27USA187+2
314223
Francesco Forti23ITA186+4+2Porażka Monastyr 4 ĆF
Porażka Monastyr 5 F
315 NNR 
(316)
Jorge Panta27PER185+1-2Davis Cup (1 W / 0 P)
316300
Jaime Faria19POR185+1
317314
Seita Watanabe22JPN184+2
318286
Matteo Arnaldi21ITA183+2
319 NNR 
(322)
Scott Duncan28GBR183+3Porażka Sunderland 1/8
320162
Julian Lenz29GER182+3
321217
Blake Ellis24AUS182+3Porażka Burnie 1/8
322 NNR 
(325)
Ajeet Rai24NZL182+3
3233
Marc López40ESP180+3
324268
Alex Molčan25SVK180-48-45
32540
Nicolás Jarry27CHI180+2
32616
Pablo Carreño Busta31ESP180+2
327117
Albert Ramos Viñolas35ESP180+4Córdoba 1/8
328201
Jelle Sels27NED180+2
329224
Jeremy Beale28AUS179+3
330 NNR 
(350)
Rithvik Choudary Bollipalli22IND178+20+15Dżakarta 2 W
331326
Arthur Fery20GBR177+3
332197
Li Tu26AUS177+3
333115
Jaroslav Pospíšil41CZE175+3Wilno 1/8
334 NNR 
(363)
Matteo Gigante21ITA174+93+50Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 F
335 NNR 
(382)
Benjamin Sigouin23CAN174+47+31Edmond W
Porażka Cleveland ĆF
336 NNR 
(337)
Joshua Paris26GBR174+1Porażka Sunderland F
337257
Francis Casey Alcantara31PHI174+6+4Porażka Dżakarta 2 PF
338305
Ben Jones24GBR174Porażka Sunderland PF
339330
Jérôme Kym19SUI173
34060
Antonio Šančić34CRO172
341133
Denis Kudla30USA170
342300
Francisco Comesaña22ARG170
343270
Michael Vrbenský23CZE168+1
344 NNR 
(346)
Fabio Coelho22POR167+2
345341
Dalibor Svrčina20CZE166+2
346340
Eero Vasa26FIN165+2
347255
Yan Bondarevskiy22RUS165+2Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Sharm El Sheikh PF
348317
Billy Harris28GBR164-3-3
349314
Mick Veldheer26NED163-16-15
350239
Kyrian Jacquet21FRA162+1
351 NNR 
(376)
Rio Noguchi24JPN161+25+16Porażka Burnie ĆF
352349
Masamichi Imamura24JPN161+4+2Porażka Dżakarta 2 ĆF
353316
Brandon Nakashima21USA160
354262
Juan Bautista Torres20ARG159
355232
Camilo Ugo Carabelli23ARG156+2
356 NNR 
(359)
Davide Pozzi24ITA156+3+4Porażka Bagnoles De L'orne PF
3572
Pierre Hugues Herbert31FRA155-179-250
358294
Johannes Ingildsen25DEN155Davis Cup (1 W / 0 P)
359223
Fajing Sun26CHN151+5+2Porażka Monastyr 4 ĆF
Porażka Monastyr 5 1/8
360NR
Remy Bertola24SUI151
361247
Denis Yevseyev29KAZ151
362355
Antoine Bellier26SUI150
363174
Miķelis Lībietis30LAT150Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
364259
David Poljak26CZE149+1
365164
Volodoymyr Uzhylovskyi34UKR149+1Porażka Sharm El Sheikh ĆF
366346
Miloš Karol20SVK148+2
367 NNR 
(371)
Marcello Serafini20ITA147+4Porażka Sunderland 1/8
368209
Marcus Willis32GBR146+4Porażka Sunderland 1/8
369367
Sandro Kopp22AUT146-2-2
370356
Domagoj Bilješko25CRO146+4
371252
Raúl Brancaccio25ITA146+2Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
372 NNR 
(375)
Mario Mansilla Diez20ESP146+3
373219
Pedro Cachín27ARG145-59-45Córdoba 1/8
374 NNR 
(377)
Ilya Snițari20MDA145+3Antalya 4 W
375 NNR 
(435)
Alex Knaff25LUX145+63+25Manacor 3 W
376345
João Lucas Reis Da Silva22BRA144+2
377 NNR 
(379)
Yuki Mochizuki25JPN144+2Porażka Burnie 1/8
378167
Julian Ocleppo25ITA143+2Wilno 1/8
379359
Seong chan Hong25KOR143+2
380211
Zhizhen Zhang26CHN142+95+36Porażka Koblencja PF
381251
Matheus Pucinelli De Almeida21BRA141+2
382234
Mateus Alves22BRA141+2
383361
Simon Freund26SWE141+12+3Porażka Sunderland ĆF
384337
Bu Yunchaokete21CHN141+2
385276
Thomas Fancutt27AUS141Porażka Burnie 1/8
386375
Ethan Quinn18USA140+1
387352
Georgii Kravchenko22UKR140+1
388327
Juan Pablo Paz28ARG140+1
389364
Constantin Bittoun Kouzmine24FRA140-20-8Porażka Bagnoles De L'orne ĆF
Porażka Monastyr 6 ĆF
390278
Kacper Żuk24POL139+1
391338
Martin Breysach21FRA139-21-8Porażka Cleveland 1/8
392 NNR 
(393)
Álvaro López San Martín25ESP139+1Porażka Manacor 3 ĆF
393381
Kyle Seelig25USA139+1Porażka Edmond ĆF
39485
Tristan Lamasine29FRA138+34+16Porażka Nussloch F
395339
Cezar Crețu21ROU138+20+8Porażka Al Zahra PF
396373
Gabriel Roveri Sidney25BRA137+1
397361
Lukáš Pokorný20SVK136+1
398 NNR 
(422)
Parikshit Somani23IND136+24+8Porażka Al Zahra PF
Porażka Monastyr 5 1/8
399317
Samuel Vincent Ruggeri20ITA136-9-4Porażka Monastyr 4 PF
Porażka Monastyr 5 ĆF
400189
Márton Fucsovics30HUN135-1
401240
Yannick Hanfmann31GER135-1
40214
Pablo Cuevas37URU135-1
402176
Sebastian Korda22USA135-1
40460
Félix Auger-Aliassime22CAN135-3
405220
Hugo Gaston22FRA135-1
406194
Marcos Giron29USA135-1
407NR
Andrea Picchione24ITA134Porażka Monastyr 6 F
408293
Vladyslav Orlov27UKR132+1Porażka Al Zahra 1/8
409313
Luca Nardi19ITA131+1
410 NNR 
(411)
Nicholas David Ionel20ROU131+1
411338
Carlos Lopez Montagud22ESP131+1
412380
Sergey Fomin22UZB131+1Davis Cup (0 W / 1 P)
413273
Alexandre Müller26FRA130+1
414320
Ryan Nijboer23NED130+2Porażka Monastyr 6 ĆF
415278
Gonzalo Villanueva28ARG130+2
416365
Andres Urrea28COL129+2
417399
Alexander Weis25ITA129-9-3
418349
Edan Leshem25ISR129+66+25Sunderland W
419393
Thiago Seyboth Wild22BRA128Córdoba 1/8
420304
Dmitry Popko26KAZ128
421406
Makoto Ochi26JPN128Porażka Burnie 1/8
422371
Shintaro Mochizuki19JPN127+338+75Santa Cruz de Tenerife 2 W
423327
Beibit Zhukayev22KAZ127
42492
Vishnu Vardhan35IND127-138-90
425396
Iñaki Montes De La Torre20ESP126-1
426203
Mirza Bašić31BIH126-1Davis Cup (1 W / 0 P)
42759
Denis Istomin36UZB123-35-16
428358
Sebastian Fanselow31GER123+25+8Porażka Manacor 3 PF
429NR
Tyler Zink22USA122
430NR
Federico Arnaboldi22ITA122Porażka Sunderland ĆF
431424
Maximus Jones18THA122+1
432359
Aziz Ouakaa23TUN122-1Porażka Monastyr 4 1/8
433359
Benjamin Hassan28LIB121+1Davis Cup (0 W / 1 P)
434345
Peter Heller30GER121+75+25Nussloch W
435357
Johan Nikles25SUI120+1
436399
Nick Hardt22DOM120+1Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
437281
Mats Hermans26NED120-11-5Porażka Nussloch ĆF
Porażka Antalya 4 ĆF
438429
Szymon Kielan20POL119+1
439355
Martin Damm19USA118+2
440422
Ugo Blanchet24FRA118+2
441413
Marat Sharipov20RUS118+2
442438
Joao Victor Couto Loureiro19BRA118+2
443415
Daniel Little25GBR118+2Porażka Sunderland PF
444396
James Trotter23JPN117+2
445 NNR 
(447)
Alexander Shevchenko22RUS117+2Santa Cruz de Tenerife 3 1/8
446335
Luca Van Assche18FRA116-94-45Montpellier 1/8
447173
Mitchell Krueger29USA116+1
448 NNR 
(449)
Taisei Ichikawa22JPN116+1Porażka Dżakarta 2 1/8
Porażka Monastyr 6 PF
449235
Alexei Popyrin23AUS115+1
450414
Duarte Vale24POR115+1
451 NNR 
(452)
Andrés Andrade24ECU115+1
452 NNR 
(454)
Trey Hilderbrand22USA114+2
453313
Pruchya Isaro27THA114+2Davis Cup (1 W / 0 P)
454 NNR 
(456)
Gianmarco Ferrari22ITA114+2Wilno 1/8Porażka Sunderland ĆF
455306
Juan Sebastián Gómez30COL113+2
456115
Tennys Sandgren31USA112+2
457261
Aziz Dougaz25TUN112+2Davis Cup (1 W / 0 P)
458 NNR 
(460)
John McNally24USA112+2
459249
Maximilian Marterer27GER111+2
460415
Antoine Escoffier30FRA110+2Wilno 1/8
461 NNR 
(463)
Augusto Virgili28ITA110+2
462414
Andrey Chepelev24RUS110+2Antalya 4 W
463302
Jonáš Forejtek21CZE109+168+38Porażka Wesley Chapel PF
Porażka Cleveland PF
464365
Aaron Addison27AUS109+1
465220
Omar Jasika25AUS109+1
46680
Sergio Galdós33PER108+2
467431
Bogdan Bobrov25RUS108+3
468335
Johannes Härteis26GER107+118+25Nussloch W
469283
João Domingues29POR107+2
470432
Benjamin Winter Lopez24ESP107+3
471 NNR 
(472)
John Echeverria21ESP107+1Porażka Monastyr 4 1/8
472131
Bradley Klahn32USA106+65+16Porażka Cleveland ĆF
473305
Chun Hsin Tseng21TPE106+1
474 NNR 
(476)
Tristan McCormick23USA106+2
475362
Alexis Galarneau23CAN106+2
476428
Kirill Kivattsev25RUS106-7-2
477 NNR 
(478)
Noah Schachter23USA105+1
478472
Eduardo Ribeiro24BRA105+1
479435
Abraham Asaba25GHA105-44-16
480291
Evgenii Tiurnev25RUS104+2
481476
Henri Squire22GER104+2
482444
Fábián Marozsán23HUN103+3Davis Cup (1 W / 0 P)
483328
Gustavo Heide20BRA103+3
484379
Christoph Negritu28GER103+3
485267
Luca Castelnuovo26SUI103+3
486237
Alexandr Cozbinov27MDA103-46-16Porażka Cleveland 1/8
487447
Miguel Fernando Pereira23CHI103+2
488448
Mariano Navone21ARG103+2
489 NNR 
(497)
James McCabe19AUS102+76+16Porażka Burnie ĆF
490420
Oleksandr Ovcharenko21UKR102+1
491304
Genaro Alberto Olivieri24ARG101+2
492 NNR 
(494)
Daniel Rincon20ESP101+2
493374
Goncalo Falcao34POR101+2
494 NNR 
(496)
Alejandro Moro Cañas22ESP100+2
495459
Arthur Fils18FRA100+2Montpellier 1/8
496417
Pedro Araújo20POR100+2
497486
Patrick Zahraj23GER99+3
498422
Edward Winter18AUS99+81+16Porażka Burnie ĆF
499438
Sho Shimabukuro25JPN99+2
500422
Arthur Reymond23FRA99+2
501297
Maxime Janvier26FRA98+2
502269
Miljan Zekić34SRB98-10-3
503424
Naoki Tajima22JPN98-23-7Porażka Dżakarta 2 F
Porażka Monastyr 6 PF
504NR
Bruno Pujol Navarro21ESP98Porażka Bagnoles De L'orne ĆF
505NR
Johannus Monday21GBR97
506490
Valentin Vacherot24MON97
507497
Ryota Tanuma27JPN97
508357
George Goldhoff28USA97+12+4Porażka Edmond PF
Porażka Cleveland 1/8
509508
Baoluo Zheng21CHN97-1
510416
Nick Chappell30USA96+182+34Porażka Edmond PF
Porażka Cleveland PF
511510
Alejandro Manzanera Pertusa19ESP96-1
512182
Marius Copil32ROU95-1Davis Cup (0 W / 1 P)
513 NNR 
(518)
Yanaki Milev18BUL95+5+2Porażka Antalya 3 ĆF
Porażka Antalya 4 1/8
514 NNR 
(564)
Imanol López Morillo23ESP95+85+16Porażka Manacor 3 F
515445
Dan Alexandru Tomescu23ROU95-3
516264
Anis Ghorbel33TUN95-3
517226
Pavel Kotov24RUS94-3
518481
Stefan Palosi23ROU94-3
519516
Alexander Zgirovsky21BLR94+5+2Porażka Monastyr 4 ĆF
Porażka Monastyr 6 ĆF
520516
Sergi Perez Contri25ESP94-4Porażka Manacor 3 PF
521238
Matías Zukas26ARG94-4
522 NNR 
(597)
Gabriele Maria Noce27ITA94+78+15Kair W
523519
Petr Nesterov19BUL93-4Davis Cup (0 W / 1 P)
524252
Matías Franco Descotte28ARG93-3
525459
Nicholas Godsick18USA92-58-16
526393
Sascha Gueymard Wayenburg19FRA92-130-45
527385
Clément Tabur23FRA92-4
528 NNR 
(589)
Sidane Pontjodikromo22NED92+135+25Al Zahra W
529520
Max Houkes22NED91-3
53079
Lucas Pouille28FRA91-3
531212
Nino Serdarušić26CRO91-3
532497
Govind Nanda21USA91-3
533293
Oscar Jose Gutierrez29BRA91-3
534531
Illya Beloborodko21UKR91-3Davis Cup (1 W / 0 P)
535377
Francesco Vilardo33ITA91-3
536533
Jiri Barnat21CZE91-3Porażka Sharm El Sheikh 1/8
537481
Robin Bertrand19FRA91-56-14Porażka Monastyr 4 ĆF
538155
Gaël Monfils36FRA90-4
539187
Hyeon Chung26KOR90-4
5398
Fernando Verdasco39ESP90-4
541519
Carlos Alcaraz19ESP90-3
542224
Soonwoo Kwon25KOR90-3
54329
Julio Peralta41CHI90-3
54423
Sam Querrey35USA90-3
545361
Ugo Humbert24FRA90-3
54656
Radu Albot33MDA90-4
547161
Grégoire Barrère28FRA90-3Montpellier 1/8
54782
Dušan Lajović32SRB90-3
549127
Roberto Carballés Baena29ESP90-220-90Córdoba 1/8
550300
Daniel Altmaier24GER90-3
551132
Antoine Hoang27FRA90-2
552503
Bernabé Zapata Miralles26ESP90-4Córdoba 1/8
553210
Grégoire Jacq30FRA90-3Porażka Bagnoles De L'orne 1/8
554421
Pedro Boscardin Dias20BRA90-3
555552
Takeru Yuzuki24JPN89-3
556531
Santiago De La Fuente20ARG89-3
557363
Khumoyun Sultanov24UZB89+32+8Porażka Al Zahra PF
558556
Thantub Suksumrarn21THA89-2Davis Cup (1 W / 0 P)
559487
Harry Wendelken21GBR89-4Porażka Sunderland 1/8
560 NNR 
(585)
Filip Cristian Jianu21ROU88+30+8Porażka Al Zahra PF
561557
Tomohiro Masabayashi24JPN88-4
562383
Robert Strombachs23LAT88-4
563 NNR 
(588)
Daniel Rodrigues22POR88+30+8Porażka Monastyr 4 F
564384
Ryan Peniston27GBR87-5
565221
Jay Clarke24GBR87-5
566501
Evan Furness24FRA87-5
567269
Takuto Niki35JPN87-5
568407
Mattia Bellucci21ITA87-14-2
569268
Jurij Rodionov23AUT86-6
570316
Flavio Cobolli20ITA86-6
571371
Evan Zhu24USA86-5Porażka Cleveland 1/8
572551
Frane Nincevic23CRO86-5
573304
Alastair Gray24GBR85-5
574560
Gonzalo Bueno18PER85-5
575560
Erik Arutiunian18BLR85-5Porażka Monastyr 5 1/8
576396
Filip Duda24CZE85-5Porażka Sharm El Sheikh 1/8
577217
Tomás Barrios Vera25CHI84-5
578263
Joris De Loore29BEL84-5
57945
Jamie Cerretani41USA84-4
580493
Yann Wójcik26POL84-4
581525
Blu Baker21GBR84-56-8
582577
Oleksandr Bielinskyi28UKR84-5
583496
Gabriel Décamps23BRA83-5
584581
Adolfo Daniel Vallejo18PAR83-3
585467
Jarno Jans22NED83-2
586 NNR 
(590)
Chak Lam Coleman Wong18HKG83+8+3Porażka Manacor 3 ĆF
587147
Sekou Bangoura31USA83+48+12Porażka Wesley Chapel F
588355
Franco Emanuel Egea27ARG83-4
589583
Manish Sureshkumar23IND83-4Porażka Manacor 3 PF
590481
Aliaksandr Liaonenka23BLR82+1+2Porażka Monastyr 4 ĆF
Porażka Monastyr 6 ĆF
591587
Adam Walton23AUS82-4Porażka Burnie 1/8
592514
Peter Bertran26DOM82-18-2
593 NNR 
(611)
Colin Markes25USA82+61+13Monastyr 4 W
Porażka Monastyr 5 1/8
594588
Leonid Sheyngezikht22BUL82-6
595582
Stuart Parker25GBR80-13-3
596443
Harold Mayot21FRA80-4
597359
Alexandar Lazarov25BUL79-2
598587
Ignacio Buse18PER79+34+8Davis Cup (1 W / 0 P)Porażka Wesley Chapel PF
599158
David Pérez Sanz28ESP79-3Porażka Monastyr 4 1/8
Porażka Monastyr 6 ĆF
600330
Liam Draxl21CAN79-3
601550
Adria Soriano Barrera23ESP79-3
602584
Adrian Andreev21BUL78-1
602102
Yasutaka Uchiyama30JPN78+86+16Porażka Burnie ĆF
604358
Matěj Vocel25CZE78-2
605555
Siddhant Banthia22IND78-2
606604
Eliakim Coulibaly20CIV78-2
607352
Yannik Steinegger22SUI78-2
608225
Tim van Rijthoven25NED77-2
609240
Lukáš Klein24SVK77-2
610195
Carlos Gomez Herrera32ESP77-2
611117
Damir Džumhur30BIH77-2
612252
Nikola Milojević27SRB77-2Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
613322
Sarp Ağabigün25TUR77-1
614529
Adam Moundir27MAR77+4+2Porażka Monastyr 4 ĆF
615511
Alejandro Mendoza33BOL77-2
616163
Federico Gaio30ITA76-183-45
617459
Felix Gill20GBR76-3
618603
Justin Boulais21CAN76-2
619468
Alejo Lorenzo Lingua Lavallén21ARG76-2
620239
Luis Patiño29MEX75-40-8
621122
Ruan Roelofse33RSA75-122-25
622569
Anton Matusevich21GBR74-3Porażka Sunderland F
623495
Giorgio Ricca27ITA74-3
624560
Tomás Farjat21ARG74-3
625617
Raphael Calzi25LUX74-2Porażka Manacor 3 1/8
626434
Cheong Eui Kim32KOR73-2
627 NNR 
(673)
Amr Elsayed23EGY73+49+8Porażka Kair F
62860
Matthew Reid32AUS72-2
629 NNR 
(802)
Dax Donders22NED72+173+25Al Zahra W
630528
Kai Lemstra23GER72-3
631436
Facundo Juárez25ITA72-3
632502
Fermin Tenti25ARG72-3
633198
Elliot Benchetrit24MAR71-3
634627
Luca Potenza22ITA71-1Porażka Monastyr 5 ĆF
635405
Carlos Sánchez Jover22ESP71-1
636614
Juan Bautista Otegui23ARG71
637636
Daniel Siniakov20CZE71
638169
Tuna Altuna34TUR71+17+2Porażka Antalya 3 ĆF
639286
Mario Vilella Martínez27ESP70
640254
Emilio Gómez31ECU70
641122
Lamine Ouahab38MAR70
642343
Constant Lestienne30FRA70
643640
Christian Langmo26USA70
644641
Shunsuke Mitsui20JPN70
645642
Finn Reynolds23NZL70
646258
Javier Barranco Cosano24ESP70
647644
Benjamin Hannestad25DEN70
648278
Riccardo Bonadio29ITA70+95+16Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 ĆF
649338
Dayne Kelly32AUS70+225+30Porażka Burnie PF
650647
Petr Bar Biryukov20RUS70-2
651625
Alexandros Skorilas22GRE70-26-3Porażka Manacor 3 1/8
652625
Alejandro García21ESP69-3
653648
Alex Martinez21ESP69-3
654393
Michał Dembek25POL69-3Porażka Monastyr 6 1/8
655316
Yannick Mertens35BEL69-44-8
656295
Wilson Leite31BRA69-4
657567
Giovanni Oradini25ITA69-4
658380
Michiel De Krom24NED68-2
659321
Filip Peliwo29POL68-2
660260
José Pereira32BRA68-2
661659
Daniil Ostapenkov19BLR68-2Porażka Monastyr 5 1/8
662 NNR 
(676)
Buvaysar Gadamauri22BEL68+17+4Porażka Monastyr 4 PF
Porażka Monastyr 5 ĆF
663616
Stefanos Sakellaridis18GRE68-25-3
664645
Simon Anthony Ivanov22BUL67-3Porażka Sharm El Sheikh 1/8
665542
Mirko Martinez24SUI67-1Porażka Kair ĆF
666665
Sai Karteek Reddy Ganta22IND67-1Porażka Dżakarta 2 1/8
667339
Mikael Torpegaard28DEN66-1
668375
Yusuke Takahashi25JPN66-1Porażka Burnie 1/8
669165
Andrea Pellegrino25ITA66-1
670669
Joe Tyler24GBR66-1Porażka Sunderland 1/8
671622
Federico Iannaccone23ITA66-11-2Porażka Monastyr 6 1/8
672416
Giovanni Fonio24ITA65-1
673670
Ilya Rudiukov21RUS65+1
674 NNR 
(778)
Mac Kiger24USA65+104+15Edmond W
675656
Preston Brown21USA65-3Porażka Edmond 1/8
676413
Gabriel Alejandro Hidalgo32ARG64+1
677675
Alessio Zanotti23ITA64+1
678556
Nathan Ponwith24USA64-16-3
679677
Daisuke Sumizawa24JPN64+1Porażka Burnie 1/8
680678
James Mackinlay22GBR64+2Porażka Sunderland 1/8
681345
Nicolás Álvarez26PER63+2
682671
Rimpei Kawakami22JPN63+2
683680
Jannik Opitz24GER63+2Porażka Nussloch 1/8
684667
Uisung Park22KOR63+2
685521
Ricardo Rodriguez Pace29VEN63+2Porażka Edmond 1/8
686311
Lorenzo Giustino31ITA62+2
687242
Giulio Zeppieri21ITA62+3
688 NNR 
(691)
Federico Bertuccioli24ITA62+3Porażka Sunderland 1/8
689681
Nicholas Bybel29USA62+15+3Porażka Al Zahra ĆF
690557
Tsung Hao Huang23TPE62-15-3
691670
Stefano Battaglino24ITA62-21-4
692310
Gianluca Mager28ITA61+133+16Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 ĆF
693 NNR 
 1006
Alex Michelsen18USA61+313+32Porażka Edmond ĆF
Porażka Cleveland PF
694689
Henrique Rocha18POR61
695601
Denis Klok24RUS61-14-3
696663
Nicolas Bruna24CHI61-1
697166
Salvatore Caruso30ITA60+287+30Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 PF
698161
Dominic Stricker20SUI60-83-16Davis Cup (0 W / 1 P)
699664
Zachary Svajda20USA60-3
700647
Timo Legout20FRA60-3
701299
Enrico Dalla Valle24ITA60-3Porażka Monastyr 5 F
702362
Mattéo Martineau24FRA60+138+16Porażka Nussloch F
703270
Corentin Denolly25FRA60+14+3Porażka Sunderland ĆF
704674
Mikalai Haliak24BLR60-5
705655
Jan Jermar22CZE60-5
706670
Alex Martí Pujolras23ESP59-4
707 NNR 
(836)
Andrew Rogers24USA59+129+15Monastyr 4 W
Porażka Monastyr 6 PF
708604
Louroi Martinez24SUI59+7+2Porażka Monastyr 4 ĆF
709632
Oscar Weightman21GBR59-16-3
710700
Igor Gimenez22BRA59-5Porażka Antalya 4 ĆF
711116
Mark Vervoort32NED58-5
712552
Guy Orly Iradukunda26BDI58-90-16
713 NNR 
(733)
Adam Jurajda19CZE58+25+3Porażka Nussloch ĆF
714702
S Mert Ozdemir23TUR58+12+2Porażka Antalya 3 ĆF
Porażka Antalya 4 F
715662
Saba Purtseladze21GEO58-7Porażka Al Zahra ĆF
716296
Ernesto Escobedo26MEX57-7
717282
Mats Moraing30GER57-7
71878
Zhang Ze32CHN57-7
719639
Daniil Glinka22EST57-7
720709
Pablo Llamas Ruiz20ESP57-6
721654
Karl Kiur Saar26EST57-8
722492
Lukas Neumayer20AUT57-49-8Porażka Antalya 4 PF
723716
Adrian Oetzbach25GER57-7
724405
Dominik Kellovsky26CZE57+68+8Porażka Manacor 3 PF
725517
S D Prajwal Dev26IND57+9+2Porażka Dżakarta 2 ĆF
Sharm El Sheikh W
726597
Quentin Folliot24FRA57+135+15Bagnoles De L'orne W
727712
Matías Soto23CHI56-9
728613
Giovanni Mpetshi Perricard19FRA56-9
729714
Olaf Pieczkowski18POL56-8Porażka Monastyr 6 1/8
730704
Christian Sigsgaard25DEN56-10
731 NNR 
(794)
Francesco Maestrelli20ITA56+140+16Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 ĆF
732715
Giorgio Tabacco19ITA56-10
733717
Sheng Tang23CHN56-10
734404
Valerio Aboian20ARG56-10Porażka Antalya 4 PF
735622
Fernando Yamacita25BRA56-10
736703
Joshua Sheehy26USA56+30+4Porażka Edmond PF
Porażka Cleveland 1/8
737 NNR 
(740)
Max Alcalá Gurri20ESP56+14+2Porażka Bagnoles De L'orne ĆF
738245
Jozef Kovalík30SVK55-11
739337
Carlos Taberner25ESP55-11
740224
Hiroki Moriya32JPN55+136+16Porażka Burnie ĆF
741171
Alessandro Giannessi32ITA55+324+30Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 PF
742724
Timofey Skatov22KAZ55-13
743362
Moez Echargui30TUN55-13
744721
Jimmy Yang25GER55-13
745703
Simon Beaupain23BEL55-13
746549
Viktor Jović21SRB55-13
747721
Mattias Southcombe19GBR55-12
748509
Jody Maginley27ANT55-11Porażka Cleveland 1/8
749560
Davide Galoppini28ITA55+56+8Porażka Antalya 3 F
Porażka Antalya 4 ĆF
750588
Jack Vance25USA55-11Porażka Wesley Chapel 1/8
751282
Jacopo Berrettini24ITA54-11
752735
Eduardo Nava25USA54-11
753136
Zhe Li36CHN54-11
754745
Maxim Shin19UZB54-9Porażka Antalya 3 1/8
755707
Olivier Rojas22BEL54-8
756741
Ethan Cook19AUS54-8
757738
Blake Bayldon24AUS54-11Porażka Burnie 1/8
758703
Mathieu Scaglia24FRA54-8
759703
Osgar O'Hoisin26IRL54+21+4Porażka Edmond PF
760743
Tommaso Compagnucci23ITA54-11Porażka Bagnoles De L'orne 1/8
Porażka Antalya 4 1/8
761745
Carl Emil Overbeck21DEN53-9
762643
Bruno Kuzuhara18USA53-9
763682
Antonin Bolardt24CZE53-9
764701
Gabriel Donev26BUL53-9
765510
Cayetano March22ECU53-9
766750
Fausto Tabacco20ITA53-9
767170
Ivan Gakhov26RUS53-31-2
768758
Dimitris Sakellaridis16GRE53-10Porażka Monastyr 4 1/8
Porażka Monastyr 5 ĆF
769752
Maks Kaśnikowski19POL52-10
770219
Mateo Nicolás Martínez28ARG52-9
771601
Diego Fernandez Flores22CHI52-8
772756
Jake Bhangdia25USA52-10Porażka Wesley Chapel 1/8
773739
Marlon Vankan22GER52-9
774741
Gabriele Piraino19ITA52-9
775760
Samuel Martinez Arjona21ESP52-8Porażka Manacor 3 1/8
776735
Luka Mikrut18CRO51-8
777701
Karl Friberg23SWE51-33-3
778277
Mikhail Fufygin32RUS51-9
779473
Shuichi Sekiguchi31JPN51+149+16Porażka Burnie ĆF
780597
Federico Agustin Gomez26ARG51-77-8
781686
Alejandro Hoyos23COL51-11
782625
Lorenzo Rottoli20ITA51-11
783765
Tomoya Fujiwara21JPN50-11
784362
Hugo Grenier26FRA50-9
785463
Mats Rosenkranz24GER50-12
786525
Iiro Vasa20FIN50-12
787576
Juan Carlos Aguilar24CAN50-11
788738
Maik Steiner28GER50-11
789 NNR 
(803)
Tom Hands26GBR50+14+3Porażka Sunderland ĆF
790694
Alexandr Binda21RUS50-83-8
791719
Ivan Denisov22RUS50-12
792241
Shintaro Imai29JPN49-10
793507
Simon Carr23IRL49-10Davis Cup (0 W / 1 P)
794781
Demetris Azoides22GRE49-10
795369
Alex Rybakov26USA49-8
796782
Cyril Vandermeersch23FRA49-11
797615
Edoardo Lavagno24ITA49-11Porażka Antalya 4 PF
798225
Mohamed Safwat32EGY49-10Porażka Kair 1/8
799330
Ergi Kırkın24TUR49-10Wilno 1/8
800765
Gabriel Tumasonis27BRA49-10
801652
Axel Garcian20FRA49-10Porażka Bagnoles De L'orne ĆF
802503
Kento Takeuchi35JPN49-9
803701
Kazuma Kawachi28JPN49-9
804589
Sebastian Gima20ROU48-9
805360
Juan Pablo Ficovich26ARG48-283-45
806617
Alex Barrena20ARG48-10Porażka Antalya 3 1/8
Porażka Antalya 4 1/8
807642
Tim Handel26GER48+26+3Porażka Nussloch ĆF
Porażka Monastyr 6 1/8
808794
Federico Campana24ITA48-11
809603
Luigi Sorrentino24ITA48-10
810780
Jurgen Briand24FRA47-10
811800
Jesse Flores27CRC47-7
812 NNR 
(963)
Niccolo Catini25ITA47+155+15Kair W
813693
Tennyson Whiting21USA47+36+3Porażka Wesley Chapel ĆF
814242
Frederico Ferreira Silva27POR46-8
815804
Borys Zgola18POL46-8
816540
Sumit Nagal25IND46-8
817622
Jan Choinski26GBR46-8
817224
Stefano Travaglia31ITA46+172+16Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 ĆF
819807
Victor Lilov18USA46-9
820811
Viacheslav Bielinskyi19UKR46-9
821555
Alex Hernandez23MEX46-7
822808
Majun Li17CHN46-9
823486
Aleksandre Bakshi25GEO46-8Davis Cup (1 W / 0 P)Porażka Al Zahra 1/8
824775
Lautaro Agustin Falabella25ARG46-8
82525
Xavier Malisse42BEL45-8
825187
Mikael Ymer24SWE45-8
82778
Facundo Bagnis32ARG45-8
828196
Alejandro Davidovich Fokina23ESP45-9
828348
Peter Gojowczyk33GER45-9
828188
Elias Ymer26SWE45-9Davis Cup (0 W / 1 P)
831283
Lorenzo Musetti20ITA45-285-45
831169
Marco Cecchinato30ITA45-8Córdoba 1/8
833144
Thiago Monteiro28BRA45-6
834342
Patrik Rikl24CZE45-8
835514
Sebastián Báez22ARG45-7
836148
Nikoloz Basilashvili30GEO45-7
837179
Emil Ruusuvuori23FIN45-7Montpellier 1/8
8385
Jonathan Erlich45ISR45-432-90
839694
Kristjan Tamm24EST45-8
840827
Congsup Congcar26THA45-8
841 NNR 
(867)
Lucas Bouquet25FRA45+153+15Bagnoles De L'orne W
842790
Chris Rodesch21LUX44-7
843182
Stefano Napolitano27ITA44-6
844745
Peter Benjamin Privara18SVK44-5
845431
Jea Moon Lee29KOR44-7Porażka Dżakarta 2 1/8
846822
Lorenzo Gagliardo22ARG44-5
847746
Alen Rogic Hadzalic25CRO44-5
848809
Yishai Oliel23ISR44+25+4Porażka Antalya 3 PF
849727
Brandon Perez23VEN44-6
850840
Jorge Martinez Martinez27ESP44-6Porażka Antalya 4 ĆF
851845
Bekkhan Atlangeriev21RUS44-6
852846
Ryuki Matsuda23JPN44-6
853813
Franco Roncadelli22URU44-6
854613
Umut Akkoyun22TUR44-6
855771
Rishi Reddy24IND44+5+2Porażka Dżakarta 2 ĆF
856830
Filippo Romano17ITA43+7+2Porażka Monastyr 4 ĆF
Porażka Monastyr 5 1/8
857366
Toby Alex Kodat20USA43+57+8Porażka Wesley Chapel PF
858850
Nathan Anthony Barki18INA43-8
859843
Yeong Seok Jeong22KOR43-8
860844
Qian Sun21CHN43-8
861797
Jordan Smith26AUS43-8
862739
Nicolas Parizzia24SUI43-8
863645
Mert Naci Türker24TUR43-8
864806
August Holmgren24DEN42-8
865849
Younes Lalami Laaroussi21MAR42-8
866 NNR 
(877)
George Houghton24GBR42+11+3Porażka Sunderland ĆF
867793
Jayden Court22AUS42-9
868859
Paulo Andre Saraiva Dos Santos22BRA42-9
869791
Alec Beckley21RSA42-35-3
870130
Andrea Arnaboldi35ITA41-8
871319
Eduard Esteve Lobato28ESP41-7
872702
Cleeve Harper22CAN41-6
873151
Gastão Elias32POR41-8
874849
Cooper Williams17USA41-7
875825
Tobias Franco21ARG41-7
876449
Nerman Fatić28BIH40-7
877864
Martim Leote Prata22POR40-7
878224
Karim Mohamed Maamoun31EGY40+84+8Porażka Kair F
879869
Mitchell Harper25AUS40-7Porażka Burnie 1/8
880681
Cengiz Aksu24TUR40+196+15Antalya 3 W
Porażka Antalya 4 F
881688
Diego Augusto Barreto Sánchez20ESP40-6
882538
Louis Weßels24GER39-81-8
883822
Bryce Nakashima18USA39-5
884384
Rigele Te25CHN39-4
885510
Alexey Vatutin30RUS39-4
886 NNR 
(917)
Mohamed Nazim Makhlouf26ALG39+38+4Porażka Monastyr 4 PF
887572
Admir Kalender22CRO39-5
888824
Hady Habib24LIB39-9Porażka Monastyr 4 1/8
889883
Svyatoslav Gulin20RUS39-6
890 NNR 
(895)
Pietro Schiavetti24ITA39+5+2Porażka Bagnoles De L'orne ĆF
891672
Dali Blanch19USA39-7Porażka Monastyr 5 PF
89291
Alessandro Motti43ITA38-7
893 NNR 
(986)
Matyas Cerny21CZE38+94+8Porażka Nussloch PF
894886
Hamish Stewart23GBR38-8Porażka Sunderland ĆF
895885
Lorenzo Joaquín Rodríguez23ARG38-8Porażka Antalya 4 1/8
896888
Lorenzo Esquici19BRA38-8
897889
Tom Gentzsch19GER38-8
898 NNR 
(952)
Nicolas Buitrago24COL38+99+8Porażka Wesley Chapel PF
899677
Bogdan Pavel23ROU37-9
900226
Filippo Baldi27ITA37-9
901892
Daniel Pátý23CZE37-9
902851
Leopold Zima22GER37-9Porażka Nussloch 1/8
903773
Mayeul Darras24FRA37+106+8Porażka Bagnoles De L'orne F
904516
Daniele Capecchi27ITA37+32+3Porażka Nussloch ĆF
Porażka Sharm El Sheikh PF
905754
Gorazd Srbljak25MKD37-11Porażka Antalya 3 1/8
906879
Gabriele Bosio22ITA37-10
907616
Loic Cloes24BEL37-10
908591
Adil Kalyanpur23IND37-10Porażka Kair ĆF
909778
Valentin Royer21FRA36-10
910272
Pedro Sakamoto29BRA36-10
911800
James Tracy20USA36-10
912863
Cannon Kingsley21USA36-10
913 NNR 
(954)
Brian Bozemoj19NED36+46+4Porażka Monastyr 4 PF
Porażka Monastyr 5 ĆF
914899
Shohei Chikami24JPN36-11Porażka Monastyr 6 ĆF
915749
Alexandre Reco23FRA36-11
916887
Stefan Popović19SRB36-12
917901
Jakub Menšík17CZE36-11
918903
Ilia Simakin19RUS36-11Porażka Monastyr 4 1/8
Porażka Monastyr 5 1/8
919904
Jiri Jenicek23CZE36-10
920793
Lorenzo Claverie20ITA36-10
921829
Maxence Broville24FRA36-13Porażka Bagnoles De L'orne ĆF
922 NNR 
 1172
Roy Stepanov23CAN36+250+16Porażka Wesley Chapel F
923815
Keisuke Saitoh21JPN36+52+5Porażka Dżakarta 2 F
924861
Obrad Markovski22MKD36-13Porażka Antalya 3 1/8
Porażka Antalya 4 1/8
925924
Nicolas Zanellato21BRA36+14+2Porażka Antalya 3 ĆF
Porażka Antalya 4 ĆF
926879
Maxence Beaugé22FRA36-14
927572
Akram El Sallaly25EGY36-14Porażka Kair 1/8
Porażka Sharm El Sheikh ĆF
928911
Juan Carlos Prado Angelo17BOL35-13
929325
Omar Giacalone31ITA35-13
930269
Runhao Hua26CHN35-12
931898
Hunter Heck20USA35-14
932884
Philip Florig19GER35-12
933491
Duje Ajduković22CRO35-12
934912
Sanhui Shin25KOR35-15Porażka Dżakarta 2 1/8
935263
Mariano Kestelboim26ARG35-13
936863
Alan Fernando Rubio Fierros24MEX35-13
937867
Leonardo Malgaroli20ITA35-12
938747
Luis Britto29BRA35-12
939430
Timur Kiyamov26RUS35-12Porażka Monastyr 4 1/8
Porażka Monastyr 5 1/8
940925
Kris Van Wyk26RSA35-11
940 NNR 
 1195
Igor Dudun24UKR35+255+16Porażka Al Zahra F
942636
Álvaro Guillén Meza20ECU35-12
943327
Gian Marco Moroni24ITA34-12
944235
Kimmer Coppejans28BEL34-12
945777
Vladimir Filip27ROU34-12
946931
Egor Noskin22RUS34-12
947809
Lukas Krainer22AUT34-12
948622
Hanwen Li20CHN34-11
949926
Ji Hoon Son28KOR34-11
950931
Stefano Reitano25ITA34-10
951873
Nitin Kumar Sinha23IND34-10
952757
Pierre Delage22FRA34-10
953937
Tai Sach20AUS34-10
954765
Kosuke Ogura26JPN34-10
955949
Karan Singh19IND34+13+2Porażka Dżakarta 2 ĆF
956945
Valentin De Carvalho23POR34-11Porażka Monastyr 4 1/8
957947
Edas Butvilas18LTU33-10Wilno 1/8
958409
Jeremy Jahn32GER33-12
959638
William Bushamuka27USA33-11
960449
Luis Faria23POR33-11
961665
Aristotelis Thanos21GRE33-11
962943
William Jansen18GBR33-11
963415
Nam Hoang Ly25VIE33-11
964 NNR 
 1063
Dominik Recek27CZE33+104+8Porażka Nussloch PF
965 NNR 
 1072
Jakob Schnaitter26GER33+107+8Porażka Nussloch PF
966741
Paul Wörner26GER33-13
967896
Alexander Crnokrak23AUS33-13
968606
Palaphoom Kovapitukted23THA33-13
969939
Sean Hess21ARG33-13
970951
Joshua Charlton23AUS32-13
971806
Joao Fonseca16BRA32-13
972304
Glenn Smits32NED32-12
973956
Jan Kupcic21SLO32-12
974800
Kody Pearson23AUS32-10
975267
Steven Diez31CAN32-12Santa Cruz de Tenerife 3 1/8Porażka Santa Cruz de Tenerife 2 1/8
976818
Yamato Sueoka19JPN32+16+2Porażka Dżakarta 2 ĆF
Porażka Antalya 4 1/8
977434
Daniil Golubev21RUS32-12
978655
Yankı Erel22TUR32-12Porażka Al Zahra ĆF
979771
Florent Bax23FRA32-181-16Monastyr 6 W
980292
Adrian Bodmer27SUI31-11
981937
Liam Gavrielides19GER31-11
982776
Millen Hurrion23GBR31-11
983796
Davide Pontoglio30ITA31-11
984 NNR 
 1008
Emilien Voisin22FRA31+119+8Porażka Bagnoles De L'orne F
985973
Kokoro Isomura20JPN31-12Porażka Dżakarta 2 1/8
986947
Luciano Emanuel Ambrogi19ARG31-12
987895
Juan Sebastian Osorio25COL31-11
988830
Robert Cash21USA30-11
988477
Jack Draper21GBR30-11
988374
Sho Katayama33JPN30-11
988371
Laurent Lokoli28FRA30-11
988232
Thai Son Kwiatkowski27USA30+9011+30Porażka Cleveland PF
99355
Guido Pella32ARG30-12Córdoba 1/8
993239
Roman Safiullin25RUS30-12
995215
Nicolás Kicker30ARG30-12Córdoba 1/8
996449
Zizou Bergs23BEL30-11
997973
Raphaël Collignon21BEL30-9
998388
Alexander Ritschard28SUI30-12Wilno 1/8
999929
Božo Barun21CRO30-9
1000983
Yuttana Charoenphon22THA30-9
Aktualne turnieje :
Davis Cup DAVIS  
Córdoba, Montpellier ATP250  
Wilno CH100  
Santa Cruz de Tenerife 3 CH75  
Podświetl na niebiesko :