WTA // Singiel // Oficjalny ATP Debel // ATP Debel 5 Tyg. // ATP Debel Na Żywo // ATP Debel Race Na Żywo // Ranking ITF // Drabinka // Aktualni Mistrzowie // Na Żywo
Aktualne turnieje :
Igrzyska Olimpijskie OLYMPICS  
Gstaad, Kitzbühel ATP250  
Los Cabos, Umag   
Poznań, Segowia CH90  
Cary, Lexington CH80  
Pozoblanco, Triest   
Gandia ITF20  
Edwardsville ITF10  
Perugia   
Podświetl na niebiesko :

 ATP Debel Na Żywo

ATP Debel Na Żywo
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH125/110/100/90/80, ITF20/10 (Wielki Szlem/ATP/Challengers/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
1NR
Mate Pavić28CRO112080--Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
2NR
Nikola Mektić32.5CRO211110--Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
31
Nicolas Mahut39.5FRA18780---Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
43
Horacio Zeballos36.2ARG18105--75-Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
54
Marcel Granollers35.2ESP17693--75-----
62
Pierre Hugues Herbert30.3FRA27490---Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
71
Robert Farah34.5COL17325--Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
81
Juan Sebastián Cabal35.2COL27235--Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
93
Joe Salisbury29.2GBR17190--Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
95
Rajeev Ram37.3USA17190+1-Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
Reklama
117
Filip Polasek36SVK16305--75Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
124
Ivan Dodig36.5CRO36255--Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
132
Bruno Soares39.4BRA16075-------
145
Wesley Koolhof32.2NED15460--Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
157
Kevin Krawietz29.4GER15320--Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
1615
Neal Skupski31.6GBR25135--Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
171
Łukasz Kubot39.1POL15130---Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
181
Marcelo Melo37.8BRA25040---Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
196
Édouard Roger-Vasselin37.6FRA35035-------
208
Michael Venus33.7NZL15030--Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
212
Horia Tecău36.5ROU14880-------
221
Jamie Murray35.4GBR34610--Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
237
Raven Klaasen38.7RSA13900-------
248
Andreas Mies30.9GER23598-------
252
John Peers32.9AUS13595--Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
266
Jürgen Melzer40.1AUT13323--45-----
273
Jean-Julien Rojer39.9NED23300--Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
2822
Máximo González38ARG23260-------
298
Simone Bolelli35.7ITA13010+2------
30 NNR 
 (32) 
Luke Saville27.5AUS22971+2-35Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
31 NNR 
 (33) 
Tim Pütz33.6GER32965+2-Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
3228
Joran Vliegen28BEL12920-3-125-Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
3329
Sander Gillé30.5BEL22920-3-125-Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
3430
Matwé Middelkoop37.8NED32825--Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Kitzbühel 1/8
--
35NR
Andrey Golubev34KAZ12796--3-Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
3622
Fabrice Martin34.8FRA42775---Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8--
3718
Ben McLachlan29.2JPN12698+1-Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
38 NNR 
 (44) 
Nikola Ćaćić30.6SRB12648+6+105Umag F-Umag F27482748
391
Henri Kontinen31FIN12645+1------
403
Rohan Bopanna41.3IND12635+1------
4138
Max Purcell23.3AUS32610-2-62Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
4217
Franko Škugor33.8CRO42580-5-125-----
4331
Philipp Oswald35.4AUT22540-1-75Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
442
Oliver Marach41AUT32530-1-15Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
45 NNR 
 (46) 
Gonzalo Escobar32.5ECU12405+1--Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8--
4641
Marcelo Arévalo30.7ESA12378+1------
47 NNR 
 (48) 
Ariel Behar31.6URU12355+1-Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Kitzbühel 1/8
--
48 NNR 
 (49) 
Alexander Bublik24.1KAZ22325+1--Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
4934
Marcus Daniell31.7NZL22320+2-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
5047
Hugo Nys30.4MON12313--10Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Kitzbühel 1/8
--
Reklama
5134
Marcelo Demoliner32.5BRA32265+1--Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
52 NNR 
 (55) 
Tomislav Brkić31.3BIH12225+3+110Umag F-Umag F23252325
5335
Austin Krajicek31.1USA22205-8-250Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
5424
Jérémy Chardy34.4FRA52196-1-Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
5523
Santiago González38.4MEX12171-1--Porażka Los Cabos ĆFPorażka Los Cabos ĆF--
568
Aisam-ul-Haq Qureshi41.3PAK12084---Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
5730
Robin Haase34.2NED42037+1--Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8--
5841
Luke Bambridge26.5GBR41963+1--Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
5944
Denis Shapovalov22.2CAN11955+1------
60 NNR 
 (61) 
Hubert Hurkacz24.4POL21950+1--Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
6121
Jan Lennard Struff31.2GER41935+1-Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
6218
Dominic Inglot35.3GBR51930-5-125-----
6352
Daniel Evans31.1GBR61921-------
6444
Ken Skupski38.2GBR71894+1--Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
6539
Andrés Molteni33.3ARG31875-1-45-Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
6658
Alex de Minaur22.4AUS41865+2------
671
Bob Bryan43.2USA31815-1-75-----
671
Mike Bryan43.2USA41815-1-75-----
695
Jonathan Erlich44.3ISR11758+1-5-Porażka Los Cabos ĆFPorażka Los Cabos ĆF--
7069
Andre Goransson27.2SWE11741-1-45-Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8--
7157
Matthew Ebden33.6AUS51708+1+30-Porażka Los Cabos ĆFPorażka Los Cabos ĆF--
7271
Félix Auger-Aliassime20.9CAN21695-1------
7367
Andrey Rublev23.7RUS11660---Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
7444
Jonny O'Mara26.3GBR81628-------
7552
John Patrick Smith32.4AUS61622---Porażka Los Cabos ĆFPorażka Los Cabos ĆF--
76NR
Benoît Paire32.2FRA61593+3+73-Porażka Gstaad PFPorażka Gstaad PF--
7716
Pablo Carreño Busta30ESP21545+1-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
7876
David Pel30NED51529-2-40Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Kitzbühel 1/8
--
7955
Sander Arends29.9NED61529-2-35-Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8--
8077
Harri Heliövaara32.1FIN21499---Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
8170
Andrea Vavassori26.2ITA21479--Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Kitzbühel 1/8
--
8236
Divij Sharan35.3IND21470---Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
8366
Jackson Withrow28USA51424--45-Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
84NR
Aleksandr Nedovyesov34.4KAZ31421--19Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Kitzbühel 1/8
--
8552
Andrei Vasilevski30.1BLR11415--Kitzbühel 1/8Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8
Kitzbühel 1/8
--
8683
Rafael Matos25.5BRA41373--Kitzbühel 1/8Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8
Kitzbühel 1/8
--
8730
Nicholas Monroe39.2USA61354+3+67-Porażka Los Cabos PFPorażka Los Cabos PF--
8874
Romain Arneodo28.9MON21353-1-Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Kitzbühel 1/8
--
8988
Lloyd Glasspool27.6GBR91302-1------
9060
Matthew Reid31AUS71297-1------
91 NNR 
 (94) 
Pedro Martínez24.2ESP31277+6+90Kitzbühel 1/8Porażka Umag PFPorażka Umag PF
Kitzbühel 1/8
--
9284
Nathaniel Lammons27.9USA71271---Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
9364
Karen Khachanov25.1RUS21270---Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
9417
Frederik Nielsen37.9DEN11264-3-22-Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8--
95NR
Felipe Meligeni Rodrigues Alves23.4BRA51213-+19Triest 1/8Porażka Tampere FPorażka Tampere F
Triest 1/8
--
9636
Andre Begemann37GER51191--Kitzbühel 1/8Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8
Kitzbühel 1/8
--
9732
Artem Sitak35.4NZL31156-3-45Kitzbühel 1/8Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8
Kitzbühel 1/8
--
9877
Gonçalo Oliveira26.4POR11131+1-Segowia ĆFPorażka Tampere 1/8Porażka Tampere 1/8
Segowia ĆF
--
9926
João Sousa32.3POR21126-1-22-Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
10050
Igor Zelenay38.8SVK21100--Kitzbühel 1/8Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8
Kitzbühel 1/8
--
Reklama
101 NNR 
(109)
Ivan Sabanov29CRO51095+8+75-Porażka Umag PFPorażka Umag PF--
101 NNR 
(109)
Matej Sabanov29CRO61095+8+75-Porażka Umag PFPorażka Umag PF--
103 NNR 
(106)
Taylor Fritz23.7USA81088+5+68-Porażka Los Cabos PFPorażka Los Cabos PF--
104101
Luis David Martínez32.1VEN11088-3-Kitzbühel 1/8Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8
Kitzbühel 1/8
--
105 NNR 
(108)
Sem Verbeek27.2NED71087+6+76Los Cabos F-Los Cabos F11871187
106104
Orlando Luz23.4BRA61072-2+31Triest 1/8Porażka Tampere FPorażka Tampere F
Triest 1/8
--
107 NNR 
(109)
Hunter Reese28.5USA91069+12+126Los Cabos F-Los Cabos F11691169
108102
Reilly Opelka23.9USA101065-6------
109 NNR 
(119)
Szymon Walkow25.8POL31052+12+121Gstaad F-Gstaad F11521152
11068
Marc Polmans24.2AUS81051-7-Kitzbühel 1/8-Kitzbühel 1/8--
111102
David Vega Hernández27ESP41049+11+125Umag F-Umag F11491149
11282
Robert Galloway28.8USA111041-6+16Segowia ĆFPorażka Gstaad ĆFPorażka Gstaad ĆF
Segowia ĆF
--
1139
Feliciano López39.8ESP51035-8------
11443
Roman Jebavý31.6CZE11026-1+28Kitzbühel 1/8Porażka Umag ĆFPorażka Umag ĆF
Kitzbühel 1/8
--
11563
Denys Molchanov34.1UKR11022-8-Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Kitzbühel 1/8
--
116103
Albano Olivetti29.6FRA7992-2-Triest 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Triest 1/8
--
117110
Fabien Reboul25.8FRA8979-2-Lexington 1/8Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8
Lexington 1/8
--
118112
Sadio Doumbia30.8FRA9974-2-Lexington 1/8Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8
Lexington 1/8
--
1192
Jack Sock28.8USA12960-7-45-----
12068
Alexander Zverev24.2GER6950-3-Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
12192
Fernando Romboli32.5BRA7949+11+121Umag F-Umag F10491049
122116
Hans Hach Verdugo31.6MEX2923+11+105Los Cabos F-Los Cabos F10231023
12349
Miguel Angel Reyes Varela34MEX3920-3-16-Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
124115
Alex Lawson27.4USA13914-1-3Segowia ĆFPorażka Gstaad ĆFPorażka Gstaad ĆF
Segowia ĆF
--
12548
Guillermo Durán33.1ARG4898-7-45Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad ĆFPorażka Gstaad ĆF
Kitzbühel 1/8
--
1263
Robert Lindstedt44.3SWE2871-2------
127124
Zdeněk Kolář24.7CZE2871-2-Poznań 1/8-Poznań 1/8--
128101
Ramkumar Ramanathan26.7IND3870-2+14Lexington 1/8Porażka Cary PFPorażka Cary PF
Lexington 1/8
--
12967
Mikhail Kukushkin33.5KAZ4855-2------
13018
Treat Huey35.9PHI1854-2--Porażka Los Cabos ĆFPorażka Los Cabos ĆF--
13148
Leonardo Mayer34.1ARG5847-2------
132 NNR 
(149)
Jan Zieliński24.6POL4846+17+130Gstaad F-Gstaad F946946
13339
Diego Schwartzman28.9ARG6840-3--Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
13474
Pablo Andújar35.4ESP6830-3-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
13577
Tristan Samuel Weissborn29.7AUT4808-+27Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad ĆFPorażka Gstaad ĆF
Kitzbühel 1/8
--
136133
Casper Ruud22.5NOR1805-2------
13739
Steve Johnson31.5USA14780+2+45-Porażka Los Cabos ĆFPorażka Los Cabos ĆF--
138113
Evan King29.3USA15766-2-Poznań 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Poznań 1/8
--
13914
Pablo Cuevas35.5URU2746-2-Kitzbühel 1/8Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8
Kitzbühel 1/8
--
14051
Andy Murray34.1GBR10745-2-Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
141123
Peter Polansky33.1CAN3736+7+20Lexington 1/8Porażka Nur-Sultan 4 PFPorażka Nur-Sultan 4 PF
Lexington 1/8
--
142102
JiSung Nam27.9KOR1734-2------
1437
Fabio Fognini34.1ITA3733-2------
144142
Dominik Koepfer27.2GER7729-2------
14573
Adrian Mannarino33FRA10720-------
14655
Guido Pella31.1ARG7720-------
147119
Nathan Pasha29USA16717-3-5-----
14895
Max Schnur28.4USA17717-1-Poznań 1/8Porażka Gstaad 1/8Porażka Gstaad 1/8
Poznań 1/8
--
14945
Jamie Cerretani39.8USA18716+1------
15056
Radu Albot31.6MDA1713+8+45Kitzbühel 1/8Porażka Umag PFPorażka Umag PF
Kitzbühel 1/8
--
Reklama
15168
Stefanos Tsitsipas22.9GRE1710+1------
152149
Antoine Hoang25.7FRA11706+1-Triest 1/8Porażka Tampere 1/8Porażka Tampere 1/8
Triest 1/8
--
153113
MinKyu Song30.9KOR2703-2-10-----
15452
Purav Raja35.6IND4703-11-22Segowia 1/8Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8
Segowia 1/8
--
155146
Karol Drzewiecki25.7POL5698-1-Poznań 1/8-Poznań 1/8--
15633
Sergiy Stakhovsky35.5UKR2693+4+29-Porażka Nur-Sultan 4 PFPorażka Nur-Sultan 4 PF--
15780
Sergio Galdós31.5PER1683-2-Poznań 1/8Porażka Tampere 1/8Porażka Tampere 1/8
Poznań 1/8
--
15868
Christopher Rungkat31.5INA1669-1------
159128
Luca Margaroli29.4SUI1668--Lexington 1/8Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8
Lexington 1/8
--
160101
Teymuraz Gabashvili36.1RUS3662+1--Porażka Pozoblanco PFPorażka Pozoblanco PF--
161142
Cameron Norrie25.9GBR11653-5-22-----
162138
Dennis Novikov27.7USA19646+6+38Cary F-Cary F678678
163156
Manuel Guinard25.6FRA12646-1-Poznań 1/8Porażka Tampere 1/8Porażka Tampere 1/8
Poznań 1/8
--
164 NNR 
(168)
Sergio Martos Gornes26.7ESP7639+5+33Pozoblanco F-Pozoblanco F671671
165106
Ante Pavić32.3CRO7637-2------
16660
Antonio Šančić32.6CRO8634-1+22-Porażka Umag ĆFPorażka Umag ĆF--
16723
Sam Querrey33.7USA20630+14+90-Porażka Los Cabos PFPorażka Los Cabos PF--
168149
Benjamin Bonzi25.1FRA13616-1+7-Porażka Pozoblanco ĆFPorażka Pozoblanco ĆF--
169138
Marc-Andrea Hüsler25SUI2615+9+60Gstaad F-Gstaad F715715
170132
Lorenzo Sonego26.2ITA4610-4-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
17143
Dustin Brown36.6GER8604+6+45-Porażka Gstaad ĆFPorażka Gstaad ĆF--
1727
Florin Mergea36.4ROU2598-8-14-----
17382
Dušan Lajović31SRB2588-2------
17496
Sriram Balaji31.3IND5587-2-Lexington 1/8Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8
Lexington 1/8
--
1754
Vasek Pospisil31CAN4580-2------
176162
Arthur Rinderknech26FRA14580+12+90Kitzbühel 1/8Porażka Gstaad PFPorażka Gstaad PF
Kitzbühel 1/8
--
17762
Cheng Peng Hsieh29.8TPE1576-3------
178127
Roberto Carballés Baena28.3ESP8574-8-22Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
179175
Thiago Monteiro27.1BRA8573-4------
180110
Federico Delbonis30.7ARG8560+5+45-Porażka Gstaad ĆFPorażka Gstaad ĆF--
181 NNR 
(183)
Mackenzie McDonald26.2USA21556+12+90-Porażka Los Cabos PFPorażka Los Cabos PF--
182163
Federico Gaio29.3ITA5545-3------
183114
Novak Djoković34.1SRB3540-3------
184149
Jaume Munar24.2ESP9537-8-22Kitzbühel 1/8Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8
Kitzbühel 1/8
--
18592
Gerard Granollers32.4ESP10535-3------
186166
Salvatore Caruso28.6ITA6532-3--Porażka Umag 1/8Porażka Umag 1/8--
187150
Tommy Paul24.1USA22530-3------
18878
Facundo Bagnis31.4ARG9513-2--Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
18926
John Isner36.2USA23510+47+150Los Cabos F-Los Cabos F610610
190162
Christian Harrison27.1USA24501+9+48Cary F-Cary F533533
191101
Guido Andreozzi29.9ARG10497+1+29Poznań 1/8Porażka Tampere PFPorażka Tampere PF
Poznań 1/8
--
192158
Daniel Masur26.7GER9491-5------
19385
Tristan Lamasine28.3FRA15482-4------
194182
Christopher Eubanks25.2USA25478-4-Lexington 1/8Porażka Cary ĆFPorażka Cary ĆF
Lexington 1/8
--
195162
Julian Lenz28.4GER10474-4------
196 NNR 
(197)
Carlos Gomez Herrera31.2ESP11474+1+15Segowia 1/8Porażka Pozoblanco ĆFPorażka Pozoblanco ĆF
Segowia 1/8
--
197128
Ruben Bemelmans33.5BEL3465-3------
19882
Mao Xin Gong33.9CHN1463-3------
19971
Nicolás Barrientos34.2COL3463-3-Segowia 1/8Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8
Segowia 1/8
--
200198
Dan Added22.2FRA16457-2-Triest 1/8-Triest 1/8--
Reklama
201173
Frances Tiafoe23.5USA26450-1-Igrzyska Olimpijskie 1/8-Igrzyska Olimpijskie 1/8--
202161
Miomir Kecmanović21.8SRB4450-1------
203201
Aslan Karatsev27.8RUS4446-1-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
204194
Jesper De Jong21.1NED8445-1------
20578
Zhang Ze31CHN2444-1------
2061
Leander Paes48.1IND6436-1------
20767
Dominic Thiem27.8AUT5435-------
208115
Tennys Sandgren30USA27433--Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
209165
Andrea Pellegrino24.3ITA7428+1-Triest 1/8-Triest 1/8--
210 NNR 
(216)
Facundo Mena28.8ARG11426+32+78Poznań 1/8Tampere WTampere W
Poznań 1/8
--
211175
Benjamin Lock28.3ZIM1426+30+75Triest 1/8Nur-Sultan 4 WNur-Sultan 4 W
Triest 1/8
--
212105
Matteo Berrettini25.2ITA8425-1------
21337
Lukáš Rosol36CZE3424-1------
214206
Cristian Garín25.1CHI1423-1------
215187
Martin Redlicki25.9USA28422-9-14-----
21641
Adil Shamasdin39.1CAN5421-7-8-----
217159
Roberto Quiroz29.4ECU2421-2-Lexington 1/8Porażka Cary 1/8Porażka Cary 1/8
Lexington 1/8
--
218188
Enzo Couacaud26.3FRA17414-1-Poznań 1/8-Poznań 1/8--
219192
Oriol Roca Batalla28.2ESP12407-------
220 NNR 
(229)
Diego Hidalgo28.2ECU3407+9+32Pozoblanco F-Pozoblanco F439439
221147
Sekou Bangoura29.6USA29405-7-17-----
222161
Grégoire Barrère27.4FRA18403-2--Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8--
223186
Juan Ignacio Lóndero27.9ARG12398-2------
224220
Vitaliy Sachko24UKR3398-2-Triest 1/8-Triest 1/8--
225104
Adrián Menéndez-Maceiras35.7ESP13397+1+15Segowia 1/8Porażka Pozoblanco ĆFPorażka Pozoblanco ĆF
Segowia 1/8
--
226153
JC Aragone26USA30392-10-24Segowia 1/8-Segowia 1/8--
227213
Alejandro Davidovich Fokina22.1ESP14390-4-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
228122
Ruan Roelofse31.6RSA2390-4-Lexington 1/8Porażka Cary ĆFPorażka Cary ĆF
Lexington 1/8
--
22964
Jeevan Nedunchezhiyan32.7IND7387-11-22Segowia 1/8Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8
Segowia 1/8
--
230 NNR 
(243)
Stefano Travaglia29.5ITA9386+17+45Kitzbühel 1/8Porażka Umag ĆFPorażka Umag ĆF
Kitzbühel 1/8
--
231113
Saketh Myneni33.7IND8383-6------
232185
James Duckworth29.5AUS9380-5------
233138
Quentin Halys24.7FRA19373-3------
23449
Viktor Troicki35.4SRB5372-3------
23516
Ryan Harrison29.2USA31371-3--Porażka Cary 1/8Porażka Cary 1/8--
236162
Vladyslav Manafov28.2UKR4370-3--Porażka Nur-Sultan 4 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8--
23786
Roberto Maytín32.5VEN2368-9-8-----
238160
Arjun Kadhe27.5IND9367+7+25Segowia ĆFPorażka Pozoblanco PFPorażka Pozoblanco PF
Segowia ĆF
--
239204
Lucas Miedler25AUT6366-5-Kitzbühel 1/8-Kitzbühel 1/8--
240173
Mitchell Krueger27.5USA32361-5--Porażka Cary ĆFPorażka Cary ĆF--
241131
Rubén González35.8PHI2361+5+19Poznań 1/8Porażka Tampere PFPorażka Tampere PF
Poznań 1/8
--
24249
Marin Čilić32.8CRO9360-5-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
243170
Daniil Medvedev25.4RUS5355-5-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
244229
Sebastian Korda21USA33351-5------
245127
Tsung Hua Yang30.3TPE2348-2------
246171
Scott Puodziunas31.7AUS10344-6-7-----
247153
Martín Cuevas29.5URU3342-3-Triest 1/8-Triest 1/8--
24877
Jordan Thompson27.2AUS11338---Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
249175
Federico Zeballos33.1BOL1336--Segowia 1/8Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8
Segowia 1/8
--
250218
Emil Ruusuvuori22.3FIN3334-------
Reklama
251167
Julian Ocleppo23.9ITA10334--Triest 1/8-Triest 1/8--
252243
Pavel Kotov22.6RUS6333--Segowia 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8
Segowia 1/8
--
253235
Kimmer Coppejans27.4BEL4332-------
254180
Maxime Cressy24.2USA34329-------
255247
Denis Yevseyev28.1KAZ5329--Triest 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8
Triest 1/8
--
256243
Federico Coria29.3ARG13323+1------
257105
Íñigo Cervantes31.6ESP15322+1------
258217
Liam Broady27.5GBR12321+1------
259130
Toshihide Matsui43.2JPN2321+1------
260 NNR 
(371)
Dominic Stephan Stricker18.9SUI3317+117+150Gstaad F-Gstaad F417417
261259
Yu-hsiou Hsu22.3TPE3316+37+74-Nur-Sultan 4 WNur-Sultan 4 W--
262165
John Millman32.1AUS12315-1-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
263240
Lukas Klein23.3SVK3315-1-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
26482
Paolo Lorenzi39.6ITA11308-1------
26544
Mischa Zverev33.9GER11308-1------
266209
Skander Mansouri26TUN1304+5+13Segowia 1/8Porażka Pozoblanco PFPorażka Pozoblanco PF
Segowia 1/8
--
267202
Marco Bortolotti30.5ITA12301-1-Triest 1/8-Triest 1/8--
268256
João Menezes24.5BRA9297-1------
269257
Marcelo Tomás Barrios Vera23.6CHI2296-1------
270136
Zhe Li34.8CHN3296-14-27-----
271265
Hugo Gaston20.8FRA20295-6-10-----
272249
Alejandro Tabilo24.1CHI3292-3-Lexington 1/8-Lexington 1/8--
273186
Blaž Rola30.7SLO1291-3------
274203
Lloyd Harris24.4RSA3288-2------
275 NNR 
(312)
Pedro Cachín26.2ARG14288+52+80Poznań 1/8Tampere WTampere W
Poznań 1/8
--
27679
Lucas Pouille27.4FRA21281-3------
277148
Renzo Olivo29.3ARG15281-3-Segowia 1/8-Segowia 1/8--
27896
Fabrício Neis31.1BRA10279-3------
27992
Vishnu Vardhan33.9IND10279-3------
280265
Michael Mmoh23.5USA35275-3------
281240
Yannick Hanfmann29.6GER12274-3------
282279
Tomas Martin Etcheverry22ARG16272-3-2-----
283251
Brayden Schnur26CAN6271-3-Lexington 1/8Porażka Cary ĆFPorażka Cary ĆF
Lexington 1/8
--
284278
Jannik Sinner19.9ITA13270-3------
285139
Ričardas Berankis31LTU1270-3------
286274
Corentin Denolly24.1FRA22267-3-Poznań 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8
Poznań 1/8
--
287284
William Blumberg23.4USA36265-3--Porażka Cary 1/8Porażka Cary 1/8--
288116
Mark Vervoort30.7NED9263-3-Segowia 1/8Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8
Segowia 1/8
--
289268
Alex Molčan23.6SVK4261-3------
290250
Hunter Johnson27.1USA37255+19+26Poznań 1/8Porażka Tampere PFPorażka Tampere PF
Poznań 1/8
--
291270
Michael Vrbenský21.5CZE4253-4-Triest 1/8-Triest 1/8--
292 NNR 
(302)
Michael Geerts26.5BEL5251+11+15-Porażka Pozoblanco ĆFPorażka Pozoblanco ĆF--
293234
Boris Arias27.7BOL2251-5-Lexington 1/8Porażka Cary 1/8Porażka Cary 1/8
Lexington 1/8
--
294286
Francisco Cabral24.5POR3249-5--Porażka Idanha-a-Nova ĆF
Porażka Idanha-a-Nova 2 1/8
Porażka Idanha-a-Nova ĆF
Porażka Idanha-a-Nova 2 1/8
--
29568
Nick Kyrgios26.2AUS13248-5------
296226
Roberto Ortega Olmedo30.2ESP16248-5--Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8--
297 NNR 
(298)
Alexander Erler23.7AUT7248+3+9Kitzbühel 1/8Porażka Tampere ĆFPorażka Tampere ĆF
Kitzbühel 1/8
--
298156
Darian King29.2BAR1247-6------
299290
Jacopo Berrettini22.6ITA14244-5------
300203
Xin Gao27.1CHN4243-3------
Reklama
301286
Mario Vilella Martínez26ESP17240-2------
302267
Steven Diez30.3CAN7238-9-8-----
303272
Alexander Merino28.8PER2237-8-7Poznań 1/8Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8
Poznań 1/8
--
304269
Junior Alexander Ore28.8USA38232-2-6-----
305205
Markus Eriksson31.6SWE3232-4-7-Porażka Tampere 1/8Porażka Tampere 1/8--
30639
Sanchai Ratiwatana39.4THA1231-------
307298
Jakub Paul22.3SUI4230---Porażka Gstaad PFPorażka Gstaad PF--
308237
Alejandro Gómez29.9COL4229-4-6Gandia F-Gandia F--
309290
Vít Kopřiva24.1CZE5229-4-3-----
310299
Petros Tsitsipas20.9GRE2229-2-Poznań 1/8Kottingbrunn WKottingbrunn W
Poznań 1/8
--
311245
Andrew Harris27.3AUS14227-15-16-----
312133
Denis Kudla28.9USA39226-2------
313143
Kyle Edmund26.5GBR13225-2------
314262
Roberto Cid Subervi27.8DOM1225-1-Lexington 1/8Porażka Cary 1/8Porażka Cary 1/8
Lexington 1/8
--
31559
Denis Istomin34.8UZB1224-1------
316307
Nuno Borges24.4POR4223-4-2-----
317261
Aziz Dougaz24.3TUN2223+25+25-Porażka Pozoblanco PFPorażka Pozoblanco PF--
318303
Kacper Żuk22.5POL6222-3------
319304
Dmitry Popko24.7KAZ6222+10+15Poznań 1/8Porażka Tampere ĆFPorażka Tampere ĆF
Poznań 1/8
--
320316
Giulio Zeppieri19.6ITA15221-4-Triest 1/8-Triest 1/8--
321 NNR 
(324)
Grigoriy Lomakin23.3KAZ7221+44+45-Porażka Nur-Sultan 4 FPorażka Nur-Sultan 4 F--
322304
Lorenzo Musetti19.3ITA16220-5-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
323100
Konstantin Kravchuk36.4RUS7217-5------
324287
Tallon Griekspoor25NED10216+45+45-Porażka Gstaad ĆFPorażka Gstaad ĆF--
325241
Kamil Majchrzak25.5POL7215-6------
326321
Luca Castelnuovo24.4SUI5214-5--Porażka Tampere 1/8Porażka Tampere 1/8--
327291
Evgenii Tiurnev24.2RUS8212-4------
328217
Evan Hoyt26.5GBR14212+13+12-Idanha-a-Nova W
Porażka Idanha-a-Nova 2 PF
Idanha-a-Nova W
Porażka Idanha-a-Nova 2 PF
--
32938
Chris Guccione35.9AUS15210-5------
330212
Nino Serdarušić24.6CRO10209-5-Triest 1/8-Triest 1/8--
331167
Franco Agamenone28.2ITA17209-5------
332107
Scott Clayton27.4GBR15208-4------
333249
Yates Johnson27.1USA40207-3------
33443
Donald Young32USA41206-3------
335296
Roman Safiullin23.9RUS9206-3------
336319
Eduard Esteve Lobato26.8ESP18206-3------
337185
Hugo Dellien28.1BOL3205-3------
338118
Brydan Klein31.5GBR16204-16-8-----
339223
Fajing Sun24.8CHN5204-4------
340250
David Pichler25.4AUT8204-2+1-----
34172
Jonathan Eysseric31.1FRA23204-21-10-Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8--
342 NNR 
(346)
Glenn Smits30.7NED11204+4+12-Porażka Tampere ĆFPorażka Tampere ĆF--
343189
Márton Fucsovics29.4HUN1203-7------
344272
Pedro Sakamoto28BRA11203-7-Triest 1/8-Triest 1/8--
345339
Francesco Forti21.9ITA18201-6-Triest 1/8-Triest 1/8--
3465
David Marrero41.2ESP19201-6--Porażka Idanha-a-Nova 1/8
Porażka Idanha-a-Nova 2 1/8
Porażka Idanha-a-Nova 1/8
Porażka Idanha-a-Nova 2 1/8
--
347238
Marek Gengel25.8CZE6197-3+4-Porażka Telfs ĆF
Porażka Idanha-a-Nova 2 1/8
Porażka Telfs ĆF
Porażka Idanha-a-Nova 2 1/8
--
348337
Jiří Lehečka19.7CZE7195-5-Poznań 1/8-Poznań 1/8--
349275
Harry Bourchier25.4AUS16192-4------
350347
Riccardo Bonadio28ITA19191-3-Triest 1/8-Triest 1/8--
Reklama
351268
Jurij Rodionov22.1AUT9190-3------
35294
Jiří Veselý28CZE8190+62+45-Porażka Umag ĆFPorażka Umag ĆF--
353289
Juan Pablo Varillas25.7PER3190-4------
354283
Yun-seong Chung23.3KOR3190+12+15-Porażka Nur-Sultan 4 ĆFPorażka Nur-Sultan 4 ĆF--
355210
Yoshihito Nishioka25.8JPN3185-5-Igrzyska Olimpijskie 1/16-Igrzyska Olimpijskie 1/16--
356208
Thomas Fabbiano32.1ITA20183-3------
35773
Malek Jaziri37.5TUN3183-3-Segowia 1/8-Segowia 1/8--
35853
Mikhail Elgin39.7RUS10181-------
35937
Igor Sijsling33.9NED12181+77+48Pozoblanco F-Pozoblanco F213213
360232
Thai Son Kwiatkowski26.4USA42181-1------
36188
Stan Wawrinka36.3SUI6180-1------
362346
Laslo Djere26.1SRB6180-1------
363148
Nikoloz Basilashvili29.4GEO1180-1------
364355
Martin Damm17.8USA43178-1--Porażka Edwardsville 1/8Porażka Edwardsville 1/8--
365241
Pedro Sousa33.1POR5178-14-7-Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16Porażka Igrzyska Olimpijskie 1/16--
36657
Andreas Siljeström40SWE4177-14-7-----
367115
Tomislav Draganja26.9CRO11175-11-7-----
368364
Piotr Matuszewski23.2POL8174-1--Porażka Tampere 1/8Porażka Tampere 1/8--
369317
Conner Huertas del pino25.5PER4173-5-3-----
370232
Botic Van de Zandschulp25.8NED13172-2------
371349
Camilo Ugo Carabelli22.1ARG17172-14-10Triest 1/8-Triest 1/8--
372268
Illya Marchenko33.8UKR5171-2--Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
373323
Jonáš Forejtek20.3CZE9171-2------
374241
Shintaro Imai27.8JPN4170-2------
375335
Gijs Brouwer25.3NED14169-2------
376361
Fabian Fallert24.1GER13169-2-Segowia 1/8-Segowia 1/8--
377276
Thomas Fancutt26.4AUS17169+29+20-Idanha-a-Nova W
Porażka Idanha-a-Nova 2 PF
Idanha-a-Nova W
Porażka Idanha-a-Nova 2 PF
--
378254
Emilio Gómez29.6ECU4168-3-Lexington 1/8-Lexington 1/8--
379255
Patrik Niklas Salminen24.3FIN4168-24-14-----
380258
Javier Barranco Cosano22.6ESP20168-4-Gandia F-Gandia F--
381321
Michail Pervolarakis25.1GRE3168+75+48Cary F-Cary F200200
382320
Ryan Nijboer21.9NED15167-3------
383255
Altuğ Çelikbilek24.8TUR1167-5--Porażka Pozoblanco 1/8Porażka Pozoblanco 1/8--
384380
Thiago Agustin Tirante20.2ARG18165-4------
385376
Francisco Cerundolo22.9ARG19162-4------
386376
Bart Stevens23.4NED16162+13+11-Porażka Tampere ĆFPorażka Tampere ĆF--
387 NNR 
(624)
Leandro Riedi19.4SUI7161+251+90-Porażka Gstaad PFPorażka Gstaad PF--
388255
Raul Brancaccio24.2ITA21161-6------
389346
Alexander Cozbinov26.2MDA2159-6-Segowia 1/8Porażka Idanha-a-Nova 1/8
Idanha-a-Nova 2 W
Porażka Idanha-a-Nova 1/8
Idanha-a-Nova 2 W
Segowia 1/8
--
39033
Jo-Wilfried Tsonga36.2FRA24158-6------
391372
Daniel Altmaier22.8GER14158-6------
392373
Viktor Durasovic24.3NOR2157-5------
393345
Nicolas Alvarez25.1PER5157-7------
39427
Guillermo García López38.1ESP21156-6------
395198
Elliot Benchetrit22.8MAR1155-6------
396366
Toby Alex Kodat18.5USA44155-6------
397348
Hernan Casanova27.4ARG20154-4-Triest 1/8-Triest 1/8--
398388
Aidan McHugh21GBR17154-6-Lexington 1/8Porażka Cary 1/8Porażka Cary 1/8
Lexington 1/8
--
399378
Igor Marcondes24.1BRA12153-5--Porażka Edwardsville ĆFPorażka Edwardsville ĆF--
400381
Andrew Paulson19.6CZE10153-5------
Reklama
401 NNR 
(438)
Neil Oberleitner21.9AUT10153+37+20Kitzbühel 1/8Telfs W
Porażka Kottingbrunn PF
Telfs W
Porażka Kottingbrunn PF
Kitzbühel 1/8
--
402381
Chun hsin Tseng19.9TPE4152-11-3-----
403369
Ivan Liutarevich25.4BLR2152-6------
404131
Bradley Klahn30.9USA45151-6------
405197
Akira Santillan24.1AUS18151-9-1-Porażka Nur-Sultan 4 ĆFPorażka Nur-Sultan 4 ĆF--
406398
Rudolf Molleker20.7GER15150-6------
407269
Runhao Hua25.3CHN6150-6------
408135
Maximilian Neuchrist30AUT11150-6------
409387
Shintaro Mochizuki18.1JPN5150-6------
410288
Victor Vlad Cornea27.8ROU3150-6-Poznań 1/8-Poznań 1/8--
411170
Ivan Gakhov24.7RUS11149-6------
412286
Alexandru Jecan33.1ROU4149-5------
413293
Vladyslav Orlov26.1UKR6148-3------
414290
Markos Kalovelonis27.1GRE4148-5--Porażka Nur-Sultan 4 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8--
415350
Artem Dubrivnyy22.4RUS12147-7-1Triest 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8
Triest 1/8
--
416193
Vijay Sundar Prashanth34.7IND11145-1-Lexington 1/8-Lexington 1/8--
417299
Manuel Peña López23.4ARG21144-------
418286
Cristian Rodríguez31COL5144-7-3-----
419178
Blaž Kavčič34.3SLO2143-1------
42039
Sonchat Ratiwatana39.4THA2143-1------
421182
Marius Copil30.7ROU5142-1------
422263
Mariano Kestelboim25.4ARG22142-6-3-Porażka Gandia PFPorażka Gandia PF--
423346
David Poljak25.1CZE11142-11-5-Porażka Kottingbrunn FPorażka Kottingbrunn F--
424154
Timur Khabibulin25.9KAZ8142+22+15-Porażka Nur-Sultan 4 ĆFPorażka Nur-Sultan 4 ĆF--
425308
Korey Lovett25.2USA46141-4-1-----
426418
Mats Hermans25.2NED17141-4-1-----
427201
Filip Krajinović29.4SRB7140-4------
428 NNR 
(483)
Ernesto Escobedo25USA47140+94+45-Porażka Los Cabos ĆFPorażka Los Cabos ĆF--
429266
Sanjar Fayziev26.9UZB2140-5--Porażka Nur-Sultan 4 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8--
430410
Jelle Sels25.9NED18139-17-7-----
431239
Luis Patiño27.7MEX4138+93+43-Porażka Los Cabos ĆFPorażka Los Cabos ĆF--
432327
Tim van Rijthoven24.2NED19136+130+48Pozoblanco F-Pozoblanco F168168
433158
David Goffin30.6BEL6135-5------
434127
Aljaž Bedene32SLO3135-5------
435402
Jorge Panta26PER6135-9-1-----
436264
Anis Ghorbel32.2TUN4135-5------
437169
Marco Cecchinato28.8ITA22135+117+45Kitzbühel 1/8Porażka Umag ĆFPorażka Umag ĆF
Kitzbühel 1/8
--
438374
Goncalo Falcao33.4POR6135-13-3-Porażka Idanha-a-Nova 1/8
Porażka Idanha-a-Nova 2 PF
Porażka Idanha-a-Nova 1/8
Porażka Idanha-a-Nova 2 PF
--
439102
Yasutaka Uchiyama28.9JPN6134-7------
440346
Peter Heller28.9GER16134-6------
441435
Filip Bergevi27.2SWE5134-6------
442290
Agustín Velotti29.1ARG23133-5------
443313
Petr Nouza22.8CZE12133-16-3-----
444432
Mateus Alves20.4BRA13133-5------
445376
Juan Manuel Cerundolo19.6ARG24132-5------
446415
Alberto Barroso Campos25.1ESP22132-16-3-----
447316
Brandon Walkin26.9AUS19131-6------
448298
Luke Johnson27.3GBR18130-6------
449 NNR 
(475)
Daniil Golubev19.8RUS13129+50+29-Porażka Nur-Sultan 4 PFPorażka Nur-Sultan 4 PF--
450137
Thanasi Kokkinakis25.2AUS20128-7------
Reklama
451270
Soonwoo Kwon23.6KOR4128-7------
452349
Oscar Jose Gutierrez28.2BRA14128+16+13-Porażka Tampere ĆFPorażka Tampere ĆF--
45381
Alex Bolt28.5AUS21127-8--Porażka Los Cabos 1/8Porażka Los Cabos 1/8--
45483
John Paul Fruttero40.2USA48127-21-7-----
455 NNR 
(486)
Alexey Zakharov21.2RUS14127+49+29-Porażka Nur-Sultan 4 PFPorażka Nur-Sultan 4 PF--
456238
Matias Zukas25.2ARG25126-8------
457196
Geoffrey Blancaneaux22.9FRA25126+18+15-Porażka Tampere ĆFPorażka Tampere ĆF--
458369
Alessandro Bega30.5ITA23125-9--Porażka Nur-Sultan 4 1/8Porażka Nur-Sultan 4 1/8--
459323
Calum Puttergill27.7AUS22124-9------
460448
Bogdan Bobrov23.8RUS15124+17+13-Porażka Tampere ĆFPorażka Tampere ĆF--
461362
Mattéo Martineau22.5FRA26123-14-3-----
462109
Yan Bai32.1CHN7121-11------
463431
Sasikumar Mukund24.5IND12121-11------
464 NNR 
(618)
Petros Chrysochos25.2CYP1121+168+48Cary F-Cary F153153
465361
Simon Freund24.8SWE6121-11------
466328
Austin Rapp24.9USA49120-11------
467 NNR 
(629)
Oleksii Krutykh21.3UKR7120+162+46-Porażka Nur-Sultan 4 FPorażka Nur-Sultan 4 F--
468442
Arthur Cazaux18.9FRA27119-10------
469435
Joao Lucas Reis Da Silva21.3BRA15119-2+3-Porażka Idanha-a-Nova PF
Porażka Idanha-a-Nova 2 F
Porażka Idanha-a-Nova PF
Porażka Idanha-a-Nova 2 F
--
470305
Maxime Janvier24.7FRA28118+21+15Poznań 1/8Porażka Pozoblanco ĆFPorażka Pozoblanco ĆF
Poznań 1/8
--
471459
Ryan Peniston25.6GBR19118-12-Segowia 1/8-Segowia 1/8--
472353
Nicolas Alberto Arreche26.8ARG26118-19-3-----
473319
Julian Bradley29IRL1118-13------
474432
Benjamin Winter Lopez23.1ESP23118-17-2-----
475327
Juan Pablo Paz26.5ARG27118-14--Porażka Perugia PFPorażka Perugia PF--
476245
Jozef Kovalík28.7SVK5117-14------
477454
Alastair Gray23GBR20117-14------
47877
Mateusz Kowalczyk34.2POL9117-14------
479336
Oleg Prihodko23.8UKR8117-13------
480380
Sergey Fomin20.4UZB3114-11------
481458
Yan Bondarevskiy21.3RUS16114-16-3Gandia F-Gandia F--
482 NNR 
(636)
Zizou Bergs22.1BEL7114+168+45-Porażka Gstaad ĆFPorażka Gstaad ĆF--
483361
Ugo Humbert23FRA29113-13------
484170
Lukáš Lacko33.7SVK6112+106+29-Porażka Cary PFPorażka Cary PF--
485342
Patrik Rikl22.5CZE13112-14------
486457
Flavio Cobolli19.2ITA24112-14------
487467
Sandro Ehrat30.2SUI8112-14------
488303
Courtney John Lock24.7ZIM2112-14------
489417
Kai Wehnelt25.6GER17111-13--Porażka Kair 9 PFPorażka Kair 9 PF--
490374
Alexandre Muller24.4FRA30110-12------
491415
Antoine Escoffier29.3FRA31110-12------
49269
Andrej Martin31.8SVK7108-11------
493305
Daniel Elahi Galán25COL6107-11------
494483
Hugo Grenier25.3FRA32107-11------
495299
Jaume Pla Malfeito26.1ESP24107-15-3-----
496385
Clément Tabur21.4FRA33107-12------
497359
Alexandar Lazarov23.7BUL1106-11------
498321
Filip Peliwo27.4CAN8105-11--Porażka Esch/Alzette PFPorażka Esch/Alzette PF--
499331
Tung Lin Wu23.1TPE5105-11-Lexington 1/8-Lexington 1/8--
500473
Arthur Reymond22.3FRA34104+2+5-Porażka Uriage PFPorażka Uriage PF--
501475
Nick Hardt20.8DOM2103-11-1----
502390
Mārtiņš Podžus27LAT1103+59+14-Telfs W
Kottingbrunn W
--
503186
Di Wu29.8CHN8102-10-----
504117
Uladzimir Ignatik31BLR3102-10-----
505371
Evan Zhu22.9USA50102-16-3-Porażka Edwardsville ĆF--
506357
George Goldhoff26.5USA51101-11-----
507496
Yannik Steinegger20.8SUI9101-11-----
508413
Francesco Vilardo31.5ITA25101-11-----
509451
Khumoyun Sultanov22.7UZB4101+66+15-Porażka Nur-Sultan 4 ĆF--
510310
Juan Ignacio Galarza27.3ARG28101+27+8Perugia FL-Aquila W--
511114
Kevin King30.3USA52100-13-----
512460
Fabian Marozsan21.7HUN2100-12-----
513169
Tuna Altuna32.4TUR2100-28-7----
514247
Alexei Popyrin21.9AUS2399-13-----
515 NNR 
(555)
Arthur Bouquier20.5FRA3599+40+9-Monastyr 26 W
Monastyr 27 W
--
516482
Brandon Nakashima19.9USA5398-13-----
517345
Nicolas Mejia21.4COL798-25-5Lexington 1/8---
518477
Rio Noguchi22.5JPN798-11-----
519297
Yan Sabanin31.4RUS1798-+2-Porażka Telfs PF--
520174
Marco Trungelliti31.4ARG2997-12-----
521252
Florian Lakat25.9FRA3697-11-----
522495
Constantin Schmitz26.1GER1897-11-----
523335
Adam Taylor30AUS2497-18-1----
524335
Jason Taylor27.4AUS2597-18-1----
525512
Matheus Pucinelli De Almeida20.3BRA1697-13-----
526468
Felix Corwin25.1USA5497-11-----
527463
Carlos Sanchez Jover21ESP2597-13--Porażka Gandia PF--
528408
Vladimir Ivanov34.2EST197-15--Porażka Telfs PF--
529505
Nicolas Moreno De Alboran24USA5596-13-Segowia 1/8---
530158
David Pérez Sanz27.1ESP2696-13-----
531393
Michał Dembek23.9POL1096-11-----
53226
Rafael Nadal35.1ESP2795-11-----
533161
Evgeny Donskoy31.2RUS1895-10--Porażka Los Cabos 1/8--
534 NNR 
(551)
Gilbert Klier Junior21.1BRA1795+26+6-Porażka Idanha-a-Nova PF
Porażka Idanha-a-Nova 2 F
--
535282
Mats Moraing29GER1994-10-----
536132
Laurynas Grigelis29.9LTU294-10-----
537503
Alex Rybakov24.4USA5694-28-3Lexington 1/8---
538501
Jumpei Yamasaki24JPN894-10-----
539383
Robert Strombachs21.8GER2094-10-----
540209
Jose Hernandez Fernandez31.3DOM393-9-----
541286
Václav Šafránek27.1CZE1493-8-----
542261
Daniel Dutra da Silva33BRA1893-10-----
543411
Ray Ho21.4TPE693-9--Porażka Idanha-a-Nova 2 ĆF--
544366
Ian Dempster26.2USA5793-17-1----
545415
Justin Butsch26.5USA5893-10-----
546382
Pablo Vivero Gonzalez26.2ESP2893-10-----
547527
Jose Fco. Vidal Azorin28.1ESP2993-7--Kair 9 W--
548510
Fermin Tenti24.1ARG3093-7-----
549375
Yannick Maden31.7GER2192-7-----
550532
Strong Kirchheimer26.2USA5992-7-----
551252
Matias Franco Descotte26.8ARG3192-7--Porażka Monastyr 26 1/8
Porażka Monastyr 27 1/8
--
552362
Moez Echargui28.5TUN591-7-----
553382
Antoine Bellier24.7SUI1091-7--Porażka Idanha-a-Nova ĆF--
554226
Alexander Igoshin29.5RUS1991-7--Porażka Nur-Sultan 4 1/8--
55586
Yen Hsun Lu37.9TPE790-7-----
556348
Peter Gojowczyk32GER2290-7-----
55750
Andreas Seppi37.4ITA2690-7-----
558117
Albert Ramos Viñolas33.5ESP3090-5-----
5593
Marc López38.9ESP3190-7-Kitzbühel 1/8Porażka Umag 1/8--
560329
Maximiliano Estévez32.1ARG3290-3-----
561488
Mark Whitehouse28.2GBR2190-43-6----
562515
Francisco Comesana20.7ARG3390-24-3-Porażka Kottingbrunn ĆF--
563115
Thiemo de Bakker32.8NED2089-5-----
564232
Go Soeda36.8JPN989-5-----
565211
Zhizhen Zhang24.7CHN988-2-----
566164
Yaraslav Shyla28.3BLR488-2-----
567316
Yannick Mertens34BEL888-2-----
568556
Facundo Diaz Acosta20.6ARG3488-12-2----
569528
Kai Lemstra22GER2388-2-----
570475
Giovanni Fonio23.2ITA2788-4-Triest 1/8---
571526
Max Houkes21NED2188-32-5----
572430
Timur Kiyamov24.7RUS2088-2-----
573541
Pedro Vives Marcos20.2ESP3288-4--Porażka Monastyr 26 ĆF
Porażka Monastyr 27 F
--
574501
Reese Stalder24.6USA6087-2-Edwardsville F---
575571
Duje Ajduković20.4CRO1287-4--Porażka Umag 1/8--
576458
Collin Altamirano25.6USA6186-46-7----
5771
Nenad Zimonjić45.1SRB886-3-----
578384
Maxime Tchoutakian27.5FRA3786-10-2----
579576
Daniele Capecchi25.7ITA2886-3-----
580506
Ignacio Carou22URU486---Porażka Kair 9 ĆF--
581564
Mick Veldheer25.3NED2286-8-1-Porażka Telfs ĆF
Porażka Esch/Alzette F
--
582533
Ignacio Monzon23.5ARG3586-3--Porażka Uriage 1/8
Porażka Kair 9 ĆF
--
583437
Franco Feitt28.8ARG3685-1-----
584205
Danilo Petrović29.4SRB984--Triest 1/8---
585327
Gian Marco Moroni23.4ITA2984------
586543
Dalibor Svrčina18.8CZE1584------
587265
Adrian Barbu37.9ROU684+1-----
588499
Daniel Michalski21.5POL1184+1-Poznań 1/8---
589510
Damien Wenger21.3SUI1184-12-2----
590222
Evgeny Karlovskiy26.9RUS2183-39-7----
591200
Tomás Lipovsek Puches28.2SLO483+33+8Perugia FL-Aquila W--
592115
Jaroslav Pospíšil40.4CZE1682------
593NR
Dan Alexandru Tomescu22.3ROU782------
594483
Anirudh Chandrasekar23IND1382------
595490
Gabriel Petit25.9FRA3882+1-----
596557
Simon Carr21.7IRL282-1--Porażka Idanha-a-Nova 1/8
Idanha-a-Nova 2 W
--
597353
Julien Cagnina27.1BEL981------
59862
Rameez Junaid40.1AUS2681------
599564
Davide Galoppini26.7ITA3081---Porażka Perugia 1/8--
600556
Stefan Palosi21.4ROU881------
601313
Marat Deviatiarov27.2UKR981-23-5----
602161
Oscar Otte28GER2480-1-----
603515
Matteo Gigante19.5ITA3180-1-----
604335
Johannes Härteis25.4GER2580-1-----
605382
Rhett Purcell25.4NZL480-1-----
606416
Nick Chappell28.8USA6280-1-Segowia 1/8---
607164
Volodoymyr Uzhylovskyi33.3UKR1080+1--Porażka Kair 9 ĆF--
608555
Kelsey Stevenson31.1CAN980-1--Porażka Monastyr 26 ĆF--
609393
Thiago Seyboth Wild21.3BRA1979--Kitzbühel 1/8---
610373
Jack Findel Hawkins26.7GBR2279-29-6----
611205
Bernardo Saraiva27.9POR779------
612451
Maxim Ratniuk25.2RUS2279-25-5----
613612
Francesco Passaro20.5ITA3278-1-1-Porażka Perugia PF--
614500
David Jorda Sanchis27.1ESP3378-1-1----
615311
Lorenzo Giustino29.8ITA3377-1-----
616378
Danylo Kalenichenko27.4UKR1177------
617589
Sidane Pontjodikromo20.7NED2377------
618598
Lucas Gerch26.5GER2677-12-3----
619269
Takuto Niki33.7JPN1077+54+10-Porażka Idanha-a-Nova F
Porażka Idanha-a-Nova 2 ĆF
--
620299
Cem İlkel25.9TUR376-1-----
621469
Luca Gelhardt26.5GER2776-1-----
622613
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen20.3ARG3776-1--Kair 9 W--
62384
Rogério Dutra Silva37.4BRA2075------
624380
Michiel De Krom23NED2475-6-1----
625463
Mats Rosenkranz22.9GER2875-42-10----
626171
Alessandro Giannessi31.1ITA3474-1-----
627481
Jose Daniel Bendeck30.5COL874-12-3----
628540
Zura Tkemaladze21.1GEO274-2-----
629509
Sagadat Ayap26.1KAZ974-1-----
630267
Andres Artunedo Martinavarro27.8ESP3473------
631568
Nerman Fatić26.7BIH273--Triest 1/8---
632508
Jonathan Mridha26.2SWE773+1-----
633621
Sebastian Fanselow29.5GER2973+1-----
634623
Antonio Cayetano March21ECU573-7-1----
635295
Wilson Leite29.7BRA2173-13-3-Porażka Esch/Alzette ĆF--
636 NNR 
(660)
Theo Arribage20.7FRA3973+36+6-Porażka Uriage PF--
637283
João Domingues27.7POR872+90+15Poznań 1/8Porażka Tampere ĆF--
638160
Jan Šátral31CZE1772-3-----
639521
Ricardo Rodriguez Pace28.2VEN372-2-----
640 NNR 
(643)
Ugo Blanchet22.5FRA4072+3+2-Porażka Uriage ĆF--
641385
Petr Michnev31.9CZE1871-2-----
642627
Titouan Droguet20.1FRA4171-2-----
643514
Sebastian Baez20.5ARG3871-7-1----
644480
Genaro Alberto Olivieri22.9ARG3971-2-Lexington 1/8---
645224
Jeremy Beale26.8AUS2770+40+6-Porażka Monastyr 26 F
Porażka Monastyr 27 PF
--
646394
Johan Nikles24.3SUI1270-2-----
647374
Yosuke Watanuki23.2JPN1169-1-----
648473
Brandon Holt23.2USA6369-1-----
649242
Frederico Ferreira Silva26.3POR969-1-----
650212
Tom Jomby30.4FRA4269-59-14----
651649
Cezar Cretu20.2ROU969-2--Porażka Kair 9 PF--
652598
Fabrizio Ornago29.2ITA3569-1-----
653236
Erik Crepaldi31.2ITA3669-8-1-Porażka Monastyr 27 PF--
654 NNR 
(668)
Giorgio Ricca26.4ITA3769+29+4-Porażka L-Aquila PF
Porażka Perugia 1/8
--
655103
Milos Raonic30.5CAN1068-3-----
656 NNR 
(727)
Mathias Bourgue27.5FRA4368+94+15-Porażka Pozoblanco ĆF--
657337
Carlos Taberner23.9ESP3568-4--Porażka Umag 1/8--
658224
Hiroki Moriya30.7JPN1268-4-----
659627
Guy Orly Iradukunda25.3BDI168-2-----
660447
Peter Bothwell25.8IRL368-2-----
661588
Vladimir Korolev25.8RUS2368-2-----
662645
Eric Vanshelboim20UKR1268-2-Gandia F---
663424
Alexander Donski22.9BUL268-2-----
664627
Umut Akkoyun21TUR468-2-----
665173
Attila Balázs32.8HUN367-2-----
666653
Daniel Cukierman26ISR267-2-----
667130
Andrea Arnaboldi33.5ITA3867-2-----
668 NNR) 
 1137)
Admir Kalender20.5CRO1367+485+45-Porażka Umag ĆF--
669375
Yusuke Takahashi23.7JPN1367-3--Porażka Idanha-a-Nova 1/8--
670282
Jeroen Vanneste27.5BEL1067-2-----
671521
Antoine Cornut Chauvinc21FRA4467-2-----
672527
Majed Kilani24.5TUN667-1-----
673469
Tiago Cação23.3POR1067+1--Porażka Idanha-a-Nova 2 ĆF--
674 NNR 
(718)
Maxime Mora24.3FRA4567+68+12-Porażka Uriage F--
675 NNR 
(729)
Santiago Fa Rodriguez Taverna22ARG4067+55+10-Monastyr 26 W
Monastyr 27 W
--
676NR
Aziz Ouakaa21.9TUN767+8+2-Porażka Doboj PF--
677 NNR) 
 1140)
Mili Poljicak17CRO1466+490+45-Porażka Umag ĆF--
678529
Adam Moundir26.2MAR266-8-1----
679638
Louis Dussin22FRA4666-38-5----
680576
Georgii Kravchenko20.9UKR1366-3-----
681581
Naoki Tajima20.8JPN1466+9+2-Porażka Idanha-a-Nova ĆF
Porażka Idanha-a-Nova 2 PF
--
682676
Frane Nincevic22.1CRO1566-6--Porażka Doboj PF
Porażka Umag 1/8
--
683199
Marcos Giron28USA6465-5-----
684299
Sebastian Ofner25.1AUT1265-5-----
685370
Yuta Shimizu22.1JPN1565-3-----
686503
Bernabe Zapata Miralles24.5ESP3665-6-Poznań 1/8Porażka Umag 1/8--
687606
Sam Riffice22.3USA6564+92+15-Porażka Cary ĆF--
688161
Alexander Pavlioutchenkov35.6RUS2464-2-----
689554
Alfredo Perez24.1USA6664-22-3----
690381
Jacob Grills26AUS2864-3-----
691296
Aldin Šetkić33.5BIH364-3--Porażka Doboj 1/8--
692665
Facundo Juarez23.8ARG4164-3--Porażka Uriage 1/8
Porażka Gandia ĆF
--
693633
Aleksandar Kovačević22.8USA6763+264+29Lexington 1/8Porażka Cary PF--
694576
Juan Carlos Manuel Aguilar22.6BOL463-3-----
695 NNR 
(728)
Fabio Coelho21.1POR1163+37+6-Porażka Idanha-a-Nova PF
Porażka Idanha-a-Nova 2 1/8
--
696632
Remy Bertola22.8SUI1363+7+2Triest 1/8Porażka L-Aquila PF
Porażka Perugia 1/8
--
697320
Jason Kubler28.1AUS2962+108+15-Porażka Nur-Sultan 4 ĆF--
698171
Guilherme Clezar28.5BRA2262-4-----
699306
Juan Sebastián Gómez29.3COL962-7-1----
700548
Daniel Kossek24.8POL1262-5-----
701667
Lucas Poullain25.6FRA4762-5-----
702622
Albert Roglan22.6ESP3762-21-3----
703615
Borna Gojo23.4CRO1661-6-----
704188
Elias Ymer25.2SWE861-49-7----
705510
Alexey Vatutin28.7RUS2561-6-Poznań 1/8---
706311
Mick Lescure28.1FRA4861-31-5-Porażka Pozoblanco 1/8--
707625
Ryota Tanuma25.8JPN1661-6-----
708692
Nicholas David Ionel18.7ROU1061-6--Porażka Esch/Alzette PF--
709620
Billy Harris26.4GBR2361+32+6Perugia FPorażka L-Aquila F--
710663
Lorenzo Bocchi23.6ITA3961-17-2-Porażka L-Aquila 1/8
Porażka Kair 9 1/8
--
711523
Kuan Yi Lee24.8TPE860-7-----
712571
Jaime Bendeck24.6USA6860-7-----
713124
Facundo Argüello28.9ARG4260-7-----
714607
Harold Mayot19.4FRA4960-7-----
715501
Christopher Heyman27.7BEL1160-7-----
716283
Péter Nagy29.3HUN460-7-----
717675
Yann Wojcik24.6POL1360-7-----
718516
Ondřej Krstev24.1CZE1960-18-1----
719653
Louis Tessa23.2FRA5060-8-----
720322
Sarp Ağabigün24.1TUR560-8-----
721 NNR 
(746)
Ajeet Rai22.5NZL560+25+6-Porażka Monastyr 26 F
Porażka Monastyr 27 PF
--
722184
Aleksandre Metreveli27.9GEO359-8-----
723448
Robin Stanek26.5CZE2059-8-----
724716
Colin Sinclair26.5NMI159-8-----
725503
Kento Takeuchi33.5JPN1759-8--Porażka Edwardsville 1/8--
726699
Yanki Erel20.8TUR659-8-----
727599
Sho Shimabukuro23.9JPN1859+9+3-Porażka Idanha-a-Nova ĆF--
728540
Sumit Nagal23.9IND1458-9-----
729695
Oliver Crawford22.2USA6958-9-----
730236
Maverick Banes29.2AUS3058-9-----
731363
Harrison Adams27.1USA7058-9-----
732459
James Frawley27.3AUS3158-76-10----
733572
Arnaud Bovy20.8BEL1258-9-----
734 NNR 
(837)
Dostanbek Tashbulatov21KAZ1058+124+15-Porażka Nur-Sultan 4 ĆF--
735650
Quentin Robert26.9FRA5157-7-----
736299
Enrico Dalla Valle23.3ITA4057-7-----
737694
Kristjan Tamm23.1EST257-6-----
738672
Mirko Martinez23.3SUI1457+11+3-Porażka Uriage ĆF--
739640
Andrey Chepelev22.9RUS2657-6--Porażka Idanha-a-Nova 1/8
Porażka Gandia ĆF
--
740147
Eduardo Struvay30.5COL1056-42-5----
741725
Miguel Fernando Pereira22.3CHI456-6-----
742578
Hendrik Jebens25.9GER3056-8-----
743591
Timo Stodder25.1GER3155-5-----
744584
Ben Jones23.1GBR2455-7--Porażka Idanha-a-Nova 1/8
Porażka Idanha-a-Nova 2 ĆF
--
745449
Ivan Nedelko35.1RUS2755-135-24-Porażka Nur-Sultan 4 1/8--
746471
George Tsivadze28.5GEO455-23-3----
747732
Juan Bautista Otegui22.4ARG4355-7-----
748541
Alexander Weis24.2ITA4155-22-3-Esch/Alzette W--
749498
Yecong He27.4CHN1054-10-1----
750293
Christian Lindell29.6SWE954-6-----
751721
Vasilios Caripi29.8RSA454-6-----
752457
Jonathan Binding28.3GBR2554-5-----
753277
Mikhail Fufygin31.1RUS2854-5-----
754743
Jean Thirouin23.8FRA5254+23+4-Porażka Doboj PF
Porażka Idanha-a-Nova 2 ĆF
--
755640
Alexander Shevchenko20.6RUS2954-12-1-Porażka Telfs ĆF
Porażka Kottingbrunn F
--
756283
Dennis Novak27.9AUT1353-5-----
757752
Gabriel Roveri Sidney24.2BRA2353-5--Porażka L-Aquila 1/8--
758627
Gonzalo Villanueva26.5ARG4453-33-5-Porażka Cary 1/8--
759522
Christopher O'Connell27.1AUS3252-6-----
760735
Benjamin Hassan26.4GER3252-6-----
761526
Lucas Catarina24.9MON352-5-----
762421
Riccardo Balzerani22.7ITA4252-3-----
763398
Yanaïs Laurent29.1FRA5352-3-----
764588
Manish Sureshkumar21.9IND1552-3-----
765758
Luca Potenza20.9ITA4352-7--Porażka L-Aquila 1/8--
766623
Lasse Muscheites25.2GER3351-3-----
767704
Matteo Arnaldi20.4ITA4451-3-----
768392
Aoran Wang24.4CHN1151-3-----
769555
Charlie Emhardt26.1USA7151-3-----
770257
Francis Casey Alcantara29.4PHI351-2-----
771304
Bjorn Fratangelo28USA7250-1-----
772681
Raheel Manji24.1CAN1150------
773252
Niels Lootsma26.9NED2550-2-----
774454
Alec Adamson26.8USA7350-7-1----
775681
Cengiz Aksu22.9TUR750------
776695
Denis Klok23.1RUS3050------
77791
Alessandro Motti42.4ITA4549+1-Triest 1/8---
778757
Vaughn Hunter26.8RSA549+2-----
779 NNR 
(999)
Giovanni Mpetshi Perricard18FRA5449+250+20-Uriage W--
780490
Viktor Galović30.8CRO1749+1-----
781658
Savriyan Danilov21.1RUS3149+2-----
782331
Maciej Smoła28.3POL1449+2-----
783752
Sergi Perez Contri23.5ESP3849+2-----
784701
Karl Friberg22.3SWE1049+2-----
785615
Alejandro Mendoza31.4BOL549-16-2Segowia 1/8---
786709
Benjamin Dhoe24.9BEL1349+1--Porażka Esch/Alzette 1/8--
78770
Thomaz Bellucci33.5BRA2448+1-----
788438
Dimitar Kuzmanov27.9BUL348+2-----
789351
Taro Daniel28.4JPN1948+3-Igrzyska Olimpijskie 1/16---
790752
Aleksandre Bakshi24GEO548+3-----
791413
Gabriel Alejandro Hidalgo30.9ARG4548+4--Porażka Esch/Alzette 1/8--
792784
Wojciech Marek20.1POL1548+4-----
793 NNR 
(794)
Seong chan Hong24KOR548+5-----
794742
Gergely Madarasz26.8HUN548+5-----
795483
Baptiste Crépatte26.8FRA5548+5-----
796515
Vasil Kirkov22.3USA7448+6-----
797795
Aristotelis Thanos20.2GRE548+6-----
798204
Pol Toledo Bague26.5ESP3948+6-----
799591
Adil Kalyanpur21.4IND1648+2--Porażka Monastyr 26 1/8
Porażka Monastyr 27 ĆF
--
800741
Quentin Folliot22.5FRA5648-26-2-Porażka Uriage 1/8
Porażka Kair 9 PF
--
801622
Axel Geller22.3ARG4647-10-1----
802214
Adam Pavlásek26.7CZE2147+4-----
803584
Otto Virtanen20FIN547+4--Porażka Tampere 1/8--
804579
Preston Touliatos25.8USA7547+4-----
805786
Luca Nardi17.9ITA4647+4-----
806525
Joffrey De Schepper29.8FRA5747-33-3----
807560
Riccardo Maiga32SUI1547+3-----
808105
Fred Gil36.3POR1247+3-----
809394
Pak Long Yeung26.4HKG147+3-----
810233
Hugo Voljacques28.5FRA5846+3-----
811464
Emilio Nava19.6USA7646+3-----
812739
Jack Draper19.5GBR2646-50-5----
813786
Govind Nanda20.4USA7746+2-Lexington 1/8---
814639
Tanner K Smith26USA7846+2-----
815451
Duje Kekez28.3CRO1846+2--Porażka Doboj PF--
816458
Makoto Ochi25.2JPN2046-59-6----
817217
Blake Ellis22.5AUS3346+1-----
818685
Niklas Schell22.5GER3446+1-----
819741
Paul Wörner24.9GER3546+2-----
820661
Guido Ivan Justo23.5ARG4746+2-----
821130
Ernests Gulbis32.8LAT245+2-----
821105
Juan Martín del Potro32.8ARG4845+3-----
821117
Damir Džumhur29.1BIH445+9178+45Triest 1/8Porażka Umag ĆF--
824 NNR 
(825)
Andrew Fenty21.3USA7945+1--Porażka Esch/Alzette 1/8--
825167
Kei Nishikori31.5JPN2145+1-Igrzyska Olimpijskie 1/8---
82618
Lleyton Hewitt40.4AUS3445+1-----
8278
Fernando Verdasco37.6ESP4045+1-----
828117
Gilles Simon36.5FRA5945+1-----
829676
Julian Cash24.8GBR2745+2-----
830715
Nemanja Malesevic19.9BIH545---Porażka Doboj 1/8--
83140
Nicolas Jarry25.7CHI545+1-----
832484
Alexander Ritschard27.3USA8045-77-7----
833NR
Bart Van Den Berg27.9NED2645------
834539
Pierre Faivre25.4FRA6045-37-3----
835591
Siddanth Banthia20.9IND1745+1-----
836532
Niki Kaliyanda Poonacha26.2IND1845+1-----
837 NNR 
(896)
Oleksandr Ovcharenko19.7UKR1445+59+6-Porażka Doboj F
Porażka Kair 9 ĆF
--
838225
Mohamed Safwat30.8EGY145------
839349
Edan Leshem24.3ISR345+1-----
840509
Jody Maginley26.1ANT145+1-----
841803
Imanol Lopez Morillo21.6ESP4145+1--Porażka Gandia 1/8--
842226
Filippo Baldi25.5ITA4744+1-----
843455
Anas Fattar34.1MAR344-8-1----
844737
Guy Den Heijer24.3NED2744+1-----
845366
Nicolo Turchetti25.1ITA4844+1--Porażka L-Aquila ĆF--
846171
Matteo Viola34ITA4943+1-----
847840
Arthur Fery19GBR2843+1-----
848 NNR) 
 1091)
Arthur Fils17.1FRA6143+269+20-Uriage W--
849NR
Daniel De Jonge21.9NED2843------
850841
Zvonimir Babic25.7CRO1943------
851421
Peter Torebko33.4GER3643+2-----
852185
Jason Jung32.1TPE943+3-----
853844
Federico Arnaboldi21ITA5043+1--Porażka L-Aquila 1/8
Porażka Perugia 1/8
--
854424
Jordi Arconada24.8USA8143+2-----
855350
Michal Konečný31.7CZE2243+2-----
856653
Cameron Green25.2AUS3543+3-----
857441
Aryan Goveas23IND1943+3-----
858 NNR 
(918)
Luciano Darderi19.4ITA5142+72+6Perugia FPorażka L-Aquila F--
859 NNR 
(910)
Roman Andres Burruchaga19.4ARG4942+51+4-Porażka L-Aquila PF
Porażka Perugia PF
--
860827
Gauthier Onclin20.4BEL1442+2-----
861224
Karim Mohamed Maamoun30.2EGY242-79-7----
862607
Matthew Christopher Romios22.3AUS3642+1--Porażka Esch/Alzette F--
863760
Hugo Pontico23.7FRA6242+2-----
864805
Michal Mikula21.3POL1642+2-----
865845
Seita Watanabe20.5JPN2242+2-----
866645
Mert Naci Turker22.9TUR842+3-----
867793
Luca Giacomini23.7ITA5242+3--Porażka Idanha-a-Nova 2 ĆF--
868588
Bogdan Ionut Apostol25.5ROU1142-4--Porażka Telfs 1/8
Porażka Kottingbrunn ĆF
--
869450
Wishaya Trongcharoenchaikul26.2THA342-30-3-Porażka L-Aquila 1/8--
870726
Naoki Nakagawa24.6JPN2341+2-----
871863
Lilian Marmousez19.5FRA6341+2-----
872859
Timur Maulenov21.1KAZ1141+2-----
873422
Hiroyasu Ehara30JPN2441+2-----
874622
Fernando Yamacita23.8BRA2541+3-----
875 NNR) 
 1078)
Beibit Zhukayev20.7KAZ1241+203+15-Porażka Nur-Sultan 4 ĆF--
876726
Dennis Uspensky24.7USA8241+2-----
877379
Christoph Negritu27.3GER3741+3-----
878517
S D Prajwal Dev25.1IND2041+3-----
879513
Evan Furness22.9FRA6441------
880590
Sidharth Rawat28.2IND2141+2--Porażka Edwardsville 1/8--
881650
Kirill Kivattsev23.7RUS3241-61-5-Porażka Telfs ĆF
Porażka Esch/Alzette ĆF
--
882755
Kazuma Kawachi26.7JPN2541+19+2-Porażka Monastyr 26 ĆF
Porażka Monastyr 27 ĆF
--
883478
Ronan Joncour24.4FRA6541+20+2-Porażka Doboj ĆF
Porażka Kottingbrunn ĆF
--
88466
Grigor Dimitrov30.1BUL440-1-----
885526
Stefan Seifert36.3GER3840+1-----
886554
Pedja Krstin26.8SRB1040-1-----
887401
João Monteiro27.5POR1340------
888283
Kaichi Uchida26.9JPN2640-94-8-Porażka Idanha-a-Nova 1/8--
889371
Carlos Boluda Purkiss28.5ESP4240-1-----
890677
Yuki Mochizuki23.6JPN2740-1-----
891662
Jonathan Gray24.2GBR2940-1-----
892765
Juan Pablo Canas Garcia24.3ESP4340-1--Porażka Gandia 1/8--
893474
Benjamin Sigouin22.1CAN1239-1-----
894854
Tom Hands24.7GBR3039-1-----
895625
Wei De Lin25.4TPE1039-34-3----
896550
Álvaro López San Martín24.1ESP4439-2-----
897437
Marc Dijkhuizen25.3NED2939-21-2----
898432
Soichiro Moritani26.9JPN2839-3-----
899897
Maik Steiner27GER3939-2-----
900468
Milan Radojkovic19.7SRB1139-32-3----
901882
Nikita Mashtakov22.3UKR1539+1-----
902765
Nikolas Sanchez Izquierdo22.3ESP4539+2-Segowia 1/8---
903768
Calin Manda23.3ROU1239-5--Porażka Telfs 1/8
Porażka Kottingbrunn ĆF
--
904807
Jaimee Floyd Angele21.3FRA6639-4--Porażka Uriage 1/8--
905190
Jimmy Wang36.4TPE1138------
906248
Prajnesh Gunneswaran31.6IND2238------
907901
Patrick Zahraj22GER4038------
908547
Jānis Podžus27LAT338-57-5----
909667
Ljubomir Čelebić29.8MNE138------
910603
Bastian Malla24.8CHI638+1-----
911898
Alexander Kotzen21USA8338+2--Porażka Esch/Alzette PF--
912 NNR 
(915)
Augusto Virgili27ITA5338+3-Triest 1/8Porażka Perugia ĆF--
913269
Miljan Zekić33SRB1238+1-----
914818
Dane Sweeny20.4AUS3738+3--Porażka Edwardsville PF--
915777
Vladimir Filip25.9ROU1338+3-----
916421
Alexis Musialek33FRA6738+3--Porażka Perugia ĆF--
917872
Timofey Skatov20.5KAZ1338-18-1----
918 NNR 
(921)
Guy Den Ouden19.2NED3037+3--Porażka Esch/Alzette ĆF--
919263
Egor Gerasimov28.6BLR537+4-Igrzyska Olimpijskie 1/16---
920423
Ulises Blanch23.3USA8437+226+15-Porażka Cary ĆF--
92194
Bradley Mousley25.5AUS3837+3-----
922338
Dayne Kelly31AUS3937+3-----
923908
Roy Smith22.8USA8537+3--Porażka Idanha-a-Nova ĆF
Porażka Idanha-a-Nova 2 1/8
--
924286
Petru Alexandru Luncanu32.2ROU1437+3-----
925759
Andrey Uvarov20.6RUS3337-13-1----
926598
Petr Hájek24.3CZE2337-10-1----
927873
Emiliano Maggioli20.2ITA5437+2--Porażka Perugia 1/8--
928422
Aleksandar Vukic25.2AUS4036-76-7Poznań 1/8---
929514
Tom Kočevar-Desman31SLO536+2-----
930370
Anderson Reed30.8USA8636+3-----
931641
Gerardo Lopez Villasenor26.1MEX536+1-----
932482
Issei Okamura29.1JPN2936+3-----
933490
Toby Martin28.4GBR3136+1-----
934928
Davide Pozzi23ITA5536+2--Esch/Alzette W--
935858
Roman Nashatyrkin25.1RUS3436+2-----
936502
Shalva Dzhanashiya28.9RUS3536-16-2----
937319
Deiton Baughman25.2USA8735+1-----
938249
Maximilian Marterer26.1GER4135+1-----
939802
Sven Lah22.7SLO635+2-----
940203
Mirza Bašić30BIH635------
940215
Nicolás Kicker28.9ARG5035+752+29-Porażka Tampere PF--
942564
Liam Caruana23.5ITA5635------
943252
Calvin Hémery26.4FRA6835------
944715
Elmar Ejupovic28.4GER4235------
945840
Alexander Brown22.2USA8835---Porażka Edwardsville ĆF--
946384
Alexander Zhurbin29.5RUS3635-233-24----
947467
Francisco Dias29.2POR1435-39-3----
948946
Alessio De Bernardis21.2ITA5735-2--Porażka Perugia 1/8--
949875
Samuel Beren24.4USA8935-2-----
950152
Kenny de Schepper34.1FRA6935-2-----
951454
Sora Fukuda23.8JPN3035-117-10----
952418
Anton Chekhov28.8RUS3735-3-----
953598
Alafia Ayeni21.9USA9035-2--Porażka Idanha-a-Nova 2 1/8--
954834
Eduardo Ribeiro23.3BRA2635-1-----
955362
Lenny Hampel24.5AUT1435------
956457
Hong Chung28.1KOR634------
957350
Giorgio Portaluri30.8ITA5834-35-3----
958930
Peter Fajta19.1HUN634------
959575
Luke Jacob Gamble26.2USA9134+3-----
960473
Shuichi Sekiguchi30JPN3134+1-Lexington 1/8Porażka Cary 1/8--
961660
David Fox27.4GBR3234-11-1----
962263
João Pedro Sorgi27.7BRA2734-118-10----
963722
Agustin Riquelme21.2ARG5134------
964555
Juan Alejandro Hernandez22MEX634------
965753
Alexander Ovcharov23.1RUS3834------
966743
Ivan Davydov24.7RUS3934+1-----
967474
Filip Duda22.8CZE2434+1-----
968593
Mattia Frinzi21.8ITA5934-40-3-Porażka Perugia 1/8--
969871
Carlos Lopez Montagud21ESP4634-15-1----
970883
Oleg Khotkov31.3UKR1634-1-----
971888
Mattias Siimar23.4EST333-1-----
972887
Vladan Tadic20.5BIH733+26+2-Porażka Doboj ĆF--
973409
Jeremy Jahn31.3GER4333-2-----
974577
Patrick Kypson21.7USA9233-2-----
975964
Strahinja Rakic25.3SRB1333-2-----
976252
Nikola Milojević26SRB1433-92-7----
977742
Nathan Ponwith23.2USA9333-3-Edwardsville F---
978508
Vadym Ursu24.5UKR1733-2-----
979771
Tomáš Macháč20.7CZE2533-4-----
980554
Jake Delaney24.1AUS4133-3-----
981941
Tristan Schoolkate20.4AUS4233-3--Porażka Edwardsville PF--
982756
Alex Blumenberg29.1BRA2833-3-----
983974
Benjamin Pietri24.9FRA7033+25+2----
984949
Stefano Battaglino23.1ITA6033-4--Porażka Kair 9 1/8--
985557
Michael Zhu28.9USA9433+25+2----
986 NNR) 
 1008)
Tomas Farjat20.4ARG5233+23+2-Porażka Monastyr 26 ĆF
Porażka Monastyr 27 1/8
--
987287
Nicola Kuhn21.3ESP4732-6-----
988475
Filip Horanský28.5SVK832-6-----
989446
Nicaise Muamba20.9CAN1332-200-16-Porażka Edwardsville 1/8--
990962
Jack Vance23.6USA9532-7--Porażka Edwardsville 1/8--
991937
Pablo Llamas Ruiz18.7ESP4832-7-----
992917
Jakob Aichhorn22.8AUT1532-33-2----
993960
Alen Avidzba21.4RUS4032-8-----
994 NNR) 
 1034)
Mayeul Darras22.4FRA7132+40+3-Porażka Uriage ĆF--
995788
Matyas Fuele22.5HUN732-9-----
996987
Aleksandr Braynin21.8UKR1832-9-----
997790
Constant De La Bassetiere23.5FRA7232-8-----
998503
Andrea Basso27.7ITA6132-10-----
999978
Uisung Park20.8KOR732-9-----
1000542
Mikhail Korovin25.4RUS4132-8-----
X