WTA | Singiel | Oficjalny ATP Debel | Prognoza na 5 tyg. | ATP Debel Na Żywo | ATP Debel Race Na Żywo | Drabinki | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 ATP Debel Na Żywo U20

Ranking Na Żywo
Race
Drabinki
Na Żywo
ATP Debel Na Żywo U20
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH175/125/100/75/50, ITF25/15 (Wielki Szlem/ATP/Challengers/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
276 NNR 
(295)
Henrique Rocha19POR231+26+25Braga 1/8Setúbal WSetúbal W
Braga 1/8
247306
321312
Stefanos Sakellaridis19GRE191-5-5Pazardżik 3 1/8
349 NNR 
(351)
Martin Damm19USA169+2
403340
Edward Winter19AUS138+5
411402
Luka Mikrut19CRO135-2Zlatibor ĆF
416407
Gonzalo Bueno19PER135+8Porażka Lujan 1/8
418388
Dimitris Sakellaridis17GRE135-15-5Porażka Pardubice 1/8
Porażka Pazardżik 3 1/8
423 NNR 
(483)
Tiago Pereira19POR133+75+22Braga ĆFPorażka Setúbal PFPorażka Setúbal PF
Braga ĆF
147192
456414
Alex Michelsen19USA122+6
458447
Nathan Anthony Barki18INA122+5
Reklama
481467
Ignacio Buse19PER114
482459
Adolfo Daniel Vallejo19PAR114
491420
Maximus Jones19THA112-2
500335
Luca Van Assche19FRA110-1
503459
Arthur Fils19FRA110-1
519269
Mili Poljičak19CRO104+3
522438
Erik Arutiunian18BLR104-6-2Porażka Kursumlijska Banja 12 ĆF
Porażka Zlatibor 1/8
529402
Jakub Menšík18CZE101-9-3
538518
Abdullah Shelbayh19JOR99
550530
Joao Fonseca17BRA95+2
569564
Chak Lam Coleman Wong19HKG91-2
576543
Martin Landaluce17ESP90
599 NNR 
(605)
Woobin Shin19KOR84+10
600588
Edas Butvilas19LTU83+11Falun ĆF
626514
Kalin Ivanovski19MKD79+7Porażka Setúbal 1/8
631375
Ethan Quinn19USA78+9
638 NNR 
(669)
Hynek Bartoň19CZE77+31+5Pazardżik 3 ĆFPorażka Pardubice PFPorażka Pardubice PF
Pazardżik 3 ĆF
643 NNR 
(649)
Brian Bozemoj19NED76+8
650647
Jakub Nicod19CZE75+45+8Arad ĆFPorażka Pardubice PFPorażka Pardubice PF
Arad ĆF
653642
Jan Hrazdil18CZE74+19+3Porażka Pardubice ĆF
Porażka Arad 1/8
656547
Gabriele Piraino19ITA74+20+3Santa Margherita 7 1/8Porażka Santa Margherita 6 ĆFPorażka Santa Margherita 6 ĆF
Santa Margherita 7 1/8
661NR
Olaf Pieczkowski19POL73+6Falun ĆF
687626
Semen Voronin19RUS67+9
688585
Viacheslav Bielinskyi19UKR67+9
690651
Luciano Emanuel Ambrogi19ARG67+9Lujan ĆF
694464
Yanaki Milev19BUL66-187-43Pazardżik 3 ĆFPorażka Kursumlijska Banja 12 ĆFPorażka Kursumlijska Banja 12 ĆF
Pazardżik 3 ĆF
723516
Cooper Williams18USA60-68-15
724700
Borys Zgola19POL60+7
734 NNR 
(741)
William Jansen18GBR57+7
751650
Gabriel Debru17FRA56+9Orlean 1/881181
755620
Federico Bondioli18ITA55+9Santa Margherita 7 1/8Porażka Santa Margherita 6 1/8Porażka Santa Margherita 6 1/8
Santa Margherita 7 1/8
760 NNR 
(764)
Juan Manuel La Serna19ARG55+9
765758
Ozan Baris19USA54+10
774768
Bryce Nakashima19USA53+9
793778
Patrick Brady18GBR51+7
818 NNR 
(826)
Matthew William Donald18CZE49+94+8Arad ĆFPorażka Pardubice PFPorażka Pardubice PF
Arad ĆF
825 NNR 
(831)
Wissam Abderrahman19TUN48+6
856 NNR 
(862)
Billy Blaydes19GBR45+6
858745
Peter Benjamin Privara19SVK45+52+4Monastir 45 1/8Porażka Monastir 44 PFPorażka Monastir 44 PF
Monastir 45 1/8
865842
Antonio Prat19ESP44+2
Reklama
878 NNR 
(879)
Pedro Rodenas19ESP43+1
878863
Federico Cina16ITA43+23+2Porażka Monastir 44 ĆF
880 NNR 
(881)
Freddy Blaydes17GBR43+1
882 NNR 
(884)
Taym Al Azmeh19GER43+2
888 NNR 
(891)
Jack Anthrop19USA42+4
896891
Ilia Simakin19RUS42+3
905 NNR 
(907)
Matthias Ujvary19AUT41+2
919 NNR 
(920)
Daniel Verbeek19NED40+1
926734
Victor Lilov19USA40-1
929928
Joel Josef Schwarzler17AUT39-1
932NR
Lorenzo Carboni17ITA39
934814
Niccolo Baroni19ITA39+106+8Porażka Santa Margherita 6 PF
945NR
Chirag Duhan19IND38
971 NNR 
(977)
Artem Podorozhnyi19UKR36+6
979967
Loann Massard18FRA35+5Porażka Forbach 1/8
981913
Aidan Kim18USA35-45-4
988963
Learner Tien17USA34+2
989 NNR 
 1032
Matej Dodig18CRO34+47+3Zlatibor ĆFPorażka Pardubice ĆFPorażka Pardubice ĆF
Zlatibor ĆF
998953
Stefano D'Agostino19ITA34-45-3
Aktualne turnieje :
Orlean CH125  
Braga CH75  
Falun, Lujan ITF25  
Pazardżik 3   
Santa Margherita 7   
Zlatibor   
Arad, Monastir 45 ITF15  
Podświetl na niebiesko :