WTA | Singiel | Oficjalny ATP Debel | Prognoza na 5 tyg. | ATP Debel Na Żywo | ATP Debel Race Na Żywo | Drabinki | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 ATP Debel Na Żywo U21

Ranking Na Żywo
Race
Drabinki
Na Żywo
ATP Debel Na Żywo U21
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH175/125/100/75/50, M25/15 (Wielki Szlem/ATP/Challengers/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
190180
Henrique Rocha20POR371-8-25
207 NNR 
(209)
Abdullah Shelbayh20JOR322+3
229192
Jaime Faria20POR288-14-25
262259
Tiago Pereira20POR249+3Porażka Elvas PF
Porażka Monastir 25 PF
314309
Filippo Romano18ITA201-5Porażka Nyiregyhaza ĆF
334332
Ethan Quinn20USA187-2-3
347 NNR 
(459)
Arthur Fils20FRA180+218+90Porażka Halle ĆF
364285
Stefanos Sakellaridis19GRE170-1-3
369269
Mili Poljičak19CRO166
372 NNR 
(374)
Ilia Simakin20RUS163+2
Reklama
376275
Edward Winter19AUS160+25+15Anseong W
Porażka Ch'angwŏn 1/8
390303
Martin Damm20USA153+2
397 NNR 
(401)
Gabriel Debru18FRA150+17+9Porażka Blois ĆF
403351
Dimitris Sakellaridis18GRE145-3-1Porażka Koszalin 1/8
Porażka Koszalin 2 1/8
406383
Jan Hrazdil19CZE143-23-15
462407
Gonzalo Bueno20PER120-40-16
465 NNR 
(469)
Brian Bozemoj20NED119+4
466410
Woobin Shin20KOR119-9-6Ch'angwŏn FPorażka Anseong ĆFPorażka Anseong ĆF
Ch'angwŏn F
474 NNR 
(477)
João Eduardo Schiessl19BRA115+3Porażka Cattolica F
475452
Mateo Del Pino20ARG114+4
476420
Maximus Jones19THA114-33-16
480391
Luka Mikrut20CRO112+3
498483
Jakub Nicod19CZE106+5
505 NNR 
(511)
Joel Schwärzler18AUT104+6
506435
Juan Manuel La Serna20ARG104+7
508431
Joao Fonseca17BRA103+7
523510
Yi Zhou19CHN100-13-4
536459
Adolfo Daniel Vallejo20PAR95+7
540438
Erik Arutiunian19BLR95+7
547511
Viacheslav Bielinskyi20UKR93+5
553 NNR 
(558)
Alejo Sanchez Quilez18ESP92+5Porażka Martos 1/8
561335
Luca Van Assche20FRA90+4
574564
Coleman Wong20HKG90+7
597581
Igor Kudriashov20RUS84-1-4
610579
Marko Topo20GER81+6Porażka Cattolica PF
612605
Matej Dodig18CRO81+6
613586
Luciano Emanuel Ambrogi20ARG81+6
619 NNR 
(620)
Federico Bondioli19ITA79+175+25Porażka Sassuolo ĆF
621607
Loann Massard18FRA79+5
640613
Giovanni Mpetshi Perricard20FRA76+1
646 NNR 
(854)
Arthur Géa19FRA74+250+30Porażka Blois F
648644
Lautaro Midon20ARG74+7
655439
Ignacio Buse20PER73+5
667 NNR 
(675)
Gianluca Cadenasso19ITA71+8+2Porażka Nyiregyhaza ĆF
669628
Gokberk Saritas20TUR71-17-4
715469
Hynek Bartoň20CZE64-1
729693
Nikolay Nedelchev20BUL62-4
730547
Gabriele Piraino20ITA62-4
743742
Chirag Duhan20IND60-1
745744
Federico Cina17ITA59-1Porażka Sassuolo 1/8
Reklama
747683
Peter Benjamin Privara19SVK59-1
754464
Yanaki Milev20BUL58+1Porażka Cattolica PF
781754
Learner Tien18USA55-3
785 NNR 
(942)
Kenta Miyoshi20JPN55+163+15Anseong W
Porażka Ch'angwŏn 1/8
790787
Felix Mischker20GBR55-3Porażka Monastir 25 ĆF
808632
Bryce Nakashima20USA52-41-4Porażka San Diego 3 PF
Porażka Rancho Santa Fe PF
809618
Ozan Baris20USA52-177-25
816597
Giorgio Tabacco20ITA52-7
821807
Alexandru Cristian Dumitru20ROU52-5Porażka Oradea 1/8
Porażka Nyiregyhaza 2 1/8
823821
Jacopo Bilardo19ITA51-2Porażka Cattolica PF
828712
Matthew William Donald19CZE51-4Porażka Koszalin 2 1/8
829768
Karan Singh20IND51-26-2
846828
Antonio Prat20ESP48-7
853848
Federico Aguilar Cardozo19URU47-5
865661
Olaf Pieczkowski20POL46Porażka Århus 1/8
875844
Pedro Rodenas20ESP45-31-2
886881
Joaquin Aguilar Cardozo19URU45+1
894447
Nathan Anthony Barki19INA44
895893
Daniel Verbeek19NED44
900NR
Josip Simundza19CRO44+2
906 NNR 
(908)
Gabriele Vulpitta18ITA43+4
910868
Mariano Tammaro20ITA43+3Porażka Kluż Napoka 1/8
916 NNR 
(953)
Tiago Silva19POR42+37+3Porażka Elvas ĆF
919748
Patrick Brady19GBR42+2
924 NNR 
(946)
Stefano D'Agostino20ITA42+43+4Porażka Chieti PF
927853
Dragos Nicolae Cazacu20ROU42
933 NNR 
(986)
Mehdi Benchakroun20MAR41+145+12Porażka Rabat F
Porażka Casablanca F
935 NNR 
(946)
Filip Pieczonka20POL41+40+4Porażka Koszalin PF
Porażka Koszalin 2 1/8
939 NNR 
(940)
Adit Sinha20USA41+1
941688
Maks Kaśnikowski20POL41-5Porażka Poznań 1/8
944883
Taym Al Azmeh20GER41-1
965926
Henry Searle18GBR38-3
966817
Johan Alexander Rodriguez20COL38+41+4Porażka Santo Domingo 4 PF
967861
Liam Gavrielides20GER38-2Porażka Saarlouis ĆF
971969
Matei Cristian Onofrei18ROU38-2Porażka Oradea 1/8
973970
Bor Artnak20SLO37-1
983302
James McCabe20AUS36+4
985 NNR 
(989)
Rei Sakamoto17JPN36+4
989 NNR 
(993)
Yannik Kelm19GER36+4
990907
Matthias Ujvary19AUT36+4
991 NNR 
(995)
Fabio De Michele19ITA36+4
993 NNR 
(996)
Jack Logé19BEL36+3Porażka Duffel ĆF
1000 NNR 
 1002
Rodrigo Pacheco Mendez19MEX35+2
Aktualne turnieje :
Ch'angwŏn M25  
Podświetl na niebiesko :