WTA | Singiel | Oficjalny ATP Debel | Prognoza na 5 tyg. | ATP Debel Na Żywo | ATP Debel Race Na Żywo | Drabinki | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 ATP Debel Na Żywo U24

Ranking Na Żywo
Race
Drabinki
Na Żywo
ATP Debel Na Żywo U24
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, ATP1000, ATP500, ATP250, CH175/125/100/75/50, M25/15 (Wielki Szlem/ATP/Challengers/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
5123
Rinky Hijikata23AUS1676+1Porażka Kwal. Londyn 1R
56NR
Tomáš Macháč23CZE1555Porażka Halle 1/8
57NR
Sebastian Korda23USA1380Porażka Londyn 1/8
7270
Theo Arribage23FRA1133-2-20Porażka Ilkley 1/8
7668
Ben Shelton21USA1085+1Porażka Londyn 1/8
8372
Petros Tsitsipas23GRE1053-4-20Porażka Poznań ĆF
114104
Rithvik Choudary Bollipalli23IND815-6Porażka Ilkley 1/8
140139
Tristan Schoolkate23AUS622+2+25Porażka Ilkley ĆF
152142
Lorenzo Musetti22ITA510+3
159123
Andrew Paulson22CZE475+5
Reklama
181180
Daniel Rincon21ESP401-1
190180
Henrique Rocha20POR371-8-25
206205
Mateus Alves23BRA324+3Porażka Poznań ĆF
207 NNR 
(209)
Abdullah Shelbayh20JOR322+3
220174
Pedro Boscardin Dias21BRA302
229192
Jaime Faria20POR288-14-25
243161
Dominic Stricker21SUI266+1
245 NNR 
(259)
Lorenzo Rottoli22ITA266+14+15Chieti W
254 NNR 
(255)
Liam Draxl22CAN255+1
260104
Luciano Darderi22ITA249+2Majorka 1/8
262259
Tiago Pereira20POR249+3Porażka Elvas PF
Porażka Monastir 25 PF
266264
Jiří Barnat22CZE248+16+19Porażka Koszalin ĆF
Porażka Blois PF
267 NNR 
(268)
Aleksandr Lobanov23RUS247+1Porażka Santa Cruz 2 1/8
271 NNR 
(287)
Seita Watanabe23JPN240+24+15Porażka Santa Cruz 2 PF
276270
Aidan McHugh23GBR235-6-8
282192
Johannus Monday22GBR228+1
285267
Harold Mayot22FRA227+1
287240
Brandon Nakashima22USA225+2
293284
Siddhant Banthia23IND222-9-6Porażka Martos 1/8
Porażka Blois ĆF
310307
Miloš Karol21SVK202-3Nyiregyhaza 2 W
311 NNR 
(336)
Tennyson Whiting22USA202+25+15Porażka Martos 1/8
Porażka Blois PF
314309
Filippo Romano18ITA201-5Porażka Nyiregyhaza ĆF
321265
Samuel Vincent Ruggeri22ITA196-4
322242
Toby Samuel21GBR195-3
324321
Mattia Bellucci23ITA195-3
325 NNR 
(335)
Anthony Genov22BUL195+10+8Porażka Villeneuve Loubet PF
Porażka Blois 1/8
329191
Román Andrés Burruchaga22ARG192-2
331285
Eric Vanshelboim22UKR192-1Porażka Århus ĆF
Porażka Mungia ĆF
334332
Ethan Quinn20USA187-2-3
345 NNR 
(360)
Bruno Pujol Navarro22ESP181+15+5Porażka Villeneuve Loubet PF
Porażka Blois 1/8
346174
Holger Rune21DEN180+1
347 NNR 
(459)
Arthur Fils20FRA180+218+90Porażka Halle ĆF
350124
Jannik Sinner22ITA180+226+90Porażka Halle ĆF
355197
Gustavo Heide22BRA178-32-16
359211
Leandro Riedi22SUI175+2
364285
Stefanos Sakellaridis19GRE170-1-3
369269
Mili Poljičak19CRO166
370276
Dalibor Svrčina21CZE165+1
371282
Nick Hardt23DOM165+2
372 NNR 
(374)
Ilia Simakin20RUS163+2
Reklama
375251
Matheus Pucinelli De Almeida23BRA162+1Porażka Santa Cruz 2 1/8
376275
Edward Winter19AUS160+25+15Anseong W
Porażka Ch'angwŏn 1/8
381290
Szymon Kielan21POL159+8+4Porażka Koszalin PF
Porażka Koszalin 2 ĆF
383 NNR 
(384)
Tomas Lanik22SVK158+1
385324
Arthur Fery21GBR157+2Eastbourne 1/8
386333
Carlos Sánchez Jover23ESP157-29-20
390303
Martin Damm20USA153+2
391274
Yunchaokete Bu22CHN152+2
393308
Tyler Zink23USA151+12+8Porażka Wichita PF
Porażka Tulsa 1/8
395321
Gabriel Diallo22CAN150+1
397 NNR 
(401)
Gabriel Debru18FRA150+17+9Porażka Blois ĆF
399285
Connor Thomson23GBR148
401363
Tomás Farjat23ARG147+18+9Porażka Santa Cruz 2 ĆF
402378
Luca Potenza23ITA146+45+17Porażka Blois PF
403351
Dimitris Sakellaridis18GRE145-3-1Porażka Koszalin 1/8
Porażka Koszalin 2 1/8
405238
Jacob Fearnley22GBR143-1
406383
Jan Hrazdil19CZE143-23-15
412257
Thiago Agustín Tirante23ARG141-2
415359
Marcello Serafini21ITA139-2Porażka Cattolica ĆF
422249
Arthur Bouquier23FRA136+56+21Martos W
423 NNR 
(424)
Svyatoslav Gulin21RUS136+1Porażka Mungia ĆF
425211
Titouan Droguet23FRA135+1
427420
Emilio Nava22USA135+1
432NR
Sebastián Báez23ARG135Eastbourne 1/8Porażka Londyn 1/8Porażka Londyn 1/8
Eastbourne 1/8
435382
Naoki Tajima23JPN134+13+5Porażka Anseong F
Porażka Hongkong 2 ĆF
436308
Taisei Ichikawa23JPN133-13-3
437304
Valerio Aboian22ARG132+16+6Porażka Santa Cruz 2 ĆF
444438
Justin Boulais22CAN127+6
449412
Garrett Johns23USA125-37-16Porażka Santa Cruz 2 ĆF
451308
Sidane Pontjodikromo23NED125+4Saarlouis W
453413
Marat Sharipov21RUS124+37+15Kursumlijska Banja 9 W
454160
Dane Sweeny23AUS123+7
455374
John Echeverria22ESP123+7
456410
Cannon Kingsley23USA122-39-16Porażka Wichita 1/8
Tulsa W
457409
Álvaro Guillén Meza21ECU122+6Porażka Santa Cruz 2 1/8
460344
Max Houkes23NED121+6
462407
Gonzalo Bueno20PER120-40-16
465 NNR 
(469)
Brian Bozemoj20NED119+4
466410
Woobin Shin20KOR119-9-6Ch'angwŏn FPorażka Anseong ĆFPorażka Anseong ĆF
Ch'angwŏn F
467417
Pedro Araújo22POR118+57+16Porażka Elvas F
469456
Buvaysar Gadamauri23BEL117-13-8Porażka Århus ĆF
473383
Petr Nesterov21BUL116+3
474 NNR 
(477)
João Eduardo Schiessl19BRA115+3Porażka Cattolica F
475452
Mateo Del Pino20ARG114+4
476420
Maximus Jones19THA114-33-16
477373
Egor Agafonov21RUS114+2Monastir 24 W
Porażka Monastir 25 F
480391
Luka Mikrut20CRO112+3
481373
Dax Donders23NED111+4
482458
Keisuke Saitoh23JPN111-24-14
491256
Francesco Passaro23ITA107+6
Reklama
492318
Francesco Maestrelli21ITA107+7
494311
Alexander Zgirovsky22BLR107+7
498483
Jakub Nicod19CZE106+5
500243
Otto Virtanen23FIN105+5
502470
Qian Sun22CHN105+5Porażka Luzhou 1/8
503359
Lukáš Pokorný22SVK105+5Porażka Nyiregyhaza 2 PF
505 NNR 
(511)
Joel Schwärzler18AUT104+6
506435
Juan Manuel La Serna20ARG104+7
508431
Joao Fonseca17BRA103+7
510453
Shunsuke Mitsui22JPN103-43-16
512487
Harry Wendelken22GBR103+7
513493
James Mackinlay23GBR103+7Porażka Blois 1/8
515352
Yannik Steinegger23SUI102+7
519502
Pavel Verbin22RUS101+7
520 NNR 
(524)
Robert Cash23USA100+8
521305
Chun Hsin Tseng22TWN100+8
523510
Yi Zhou19CHN100-13-4
524 NNR 
(599)
Eliot Spizzirri22USA99+83+16Porażka Wichita F
529512
Xiaofei Wang21CHN97+7
530 NNR 
(537)
Koki Matsuda23JPN97+7Porażka Nyiregyhaza 1/8
536459
Adolfo Daniel Vallejo20PAR95+7
537 NNR 
(544)
Viktor Jović22SRB95+7
540438
Erik Arutiunian19BLR95+7
545 NNR 
(627)
Kristijan Juhas23SRB93+82+15Kursumlijska Banja 9 W
547511
Viacheslav Bielinskyi20UKR93+5
548468
Alejo Lorenzo Lingua Lavallén23ARG93+5Porażka Santa Cruz 2 1/8
552 NNR 
(605)
Adam Heinonen21SWE92+53+8Porażka Århus PF
553 NNR 
(558)
Alejo Sanchez Quilez18ESP92+5Porażka Martos 1/8
556 NNR 
(559)
Tristan Boyer23USA91+3
561335
Luca Van Assche20FRA90+4
566286
Matteo Arnaldi23ITA90+3
57160
Félix Auger-Aliassime23CAN90+7
574564
Coleman Wong20HKG90+7
575 NNR 
(636)
Keshav Chopra22USA90+74+15Santo Domingo 4 W
576 NNR 
(583)
Yanis Ghazouani Durand23FRA90+7Porażka Monastir 24 1/8
586563
Petr Bar Biryukov22RUS88+8
589588
Fons Van Sambeek22NED87+8Porażka Saarlouis ĆF
590460
Robin Bertrand21FRA87+140+25Martos W
591NR
Oscar Weightman22GBR86+8
597581
Igor Kudriashov20RUS84-1-4
598NR
Marlon Vankan23GER84+8Porażka Duffel PF
599NR
Angel Diaz Jalil22ECU83+9
600 NNR 
(647)
Boris Kozlov23USA83+47+8Porażka Wichita PF
601584
Adrian Andreev23BUL83+8
607 NNR 
(610)
Jasza Szajrych22POL82+7Porażka Koszalin 2 ĆF
610579
Marko Topo20GER81+6Porażka Cattolica PF
611 NNR 
(617)
Clément Chidekh23FRA81+6
612605
Matej Dodig18CRO81+6
613586
Luciano Emanuel Ambrogi20ARG81+6
615 NNR 
(665)
Erik Grevelius23SWE80+50+8Porażka Århus PF
Reklama
616613
Dali Blanch21USA80+5
619 NNR 
(620)
Federico Bondioli19ITA79+175+25Porażka Sassuolo ĆF
620549
Niels Visker22NED79+5Saarlouis W
621607
Loann Massard18FRA79+5
626332
Ilya Snițari22MDA78+4
627603
Daniel Antonio Núñez23CHI78+4Porażka Santo Domingo 4 1/8
630541
Pedro Vives Marcos23ESP77+3Porażka Martos ĆF
633465
Daniel Siniakov21CZE77+2
640613
Giovanni Mpetshi Perricard20FRA76+1
643616
Thijmen Loof21NED76+46+8Porażka Nyiregyhaza F
Porażka Kluż Napoka ĆF
645366
Toby Kodat21USA75+3
646 NNR 
(854)
Arthur Géa19FRA74+250+30Porażka Blois F
648644
Lautaro Midon20ARG74+7
649636
Samir Hamza Reguig22ALG74-3-2Porażka Casablanca 1/8
650 NNR 
(656)
Michalis Sakellaridis23GRE74+6Porażka Koszalin 1/8
Porażka Koszalin 2 1/8
652330
Jérôme Kym21SUI73+5
655439
Ignacio Buse20PER73+5
656 NNR 
(661)
Axel Nefve23USA73+5
657599
Simon Anthony Ivanov23BUL73+19+4Porażka Kursumlijska Banja 9 PF
658 NNR 
(669)
Johannes Seeman23EST73+47+8Porażka San Diego 3 F
Porażka Rancho Santa Fe ĆF
665617
Seon Yong Han23KOR72-15-3Porażka Anseong 1/8
Porażka Ch'angwŏn ĆF
667 NNR 
(675)
Gianluca Cadenasso19ITA71+8+2Porażka Nyiregyhaza ĆF
668624
Jan Kupcic23SLO71-44-8
669628
Gokberk Saritas20TUR71-17-4
676601
Ryotaro Taguchi23JPN70+10+2Porażka Hongkong ĆF
Porażka Ch'angwŏn ĆF
680527
Illya Beloborodko23UKR69-2Porażka Nyiregyhaza 1/8
682680
Taha Baadi22CAN68-2
690262
Juan Bautista Torres22ARG67+1Santa Cruz 2 1/876117
693589
Diego Fernandez Flores23CHI67+58+8Porażka Martos PF
694681
Max Wiskandt22GER67-1Porażka Koszalin 1/8
Porażka Koszalin 2 ĆF
695650
Kirill Mishkin21RUS67-1Porażka Kursumlijska Banja 9 1/8
696361
Iñaki Montes De La Torre21ESP66-1
705704
Robin Catry22FRA65-1
707706
Yamato Sueoka21JPN65+29+4Porażka Hongkong PF
Porażka Luzhou ĆF
711607
Nikola Basic22CRO64-28-4
712409
Daniil Ostapenkov21BLR64-3
714713
John Sperle22GER64-1Porażka Duffel PF
715469
Hynek Bartoň20CZE64-1
724 NNR 
(849)
Younes Lalami Laaroussi23MAR63+239+25Rabat W
Porażka Casablanca PF
729693
Nikolay Nedelchev20BUL62-4
730547
Gabriele Piraino20ITA62-4
733239
Kyrian Jacquet23FRA61-1
735296
Gianmarco Ferrari23ITA61-1Porażka Chieti 1/8
737583
Alec Beckley23RSA61+1Hillcrest W
743742
Chirag Duhan20IND60-1
744649
Saba Purtseladze22GEO60-1
745744
Federico Cina17ITA59-1Porażka Sassuolo 1/8
747683
Peter Benjamin Privara19SVK59-1
749339
Cezar Crețu23ROU59Porażka Oradea 1/8
Porażka Kluż Napoka 1/8
750736
Filiberto Fumagalli21ITA59-13-2
Reklama
751705
Leonardo Rossi21ITA59+1
754464
Yanaki Milev20BUL58+1Porażka Cattolica PF
759653
Stijn Pel22NED58+2
760553
Kokoro Isomura21JPN58+2Porażka Anseong 1/8
Porażka Ch'angwŏn ĆF
762509
Anton Matusevich23GBR57+2
763538
Thantub Suksumrarn23THA57+122+12Hongkong W
Porażka Hongkong 2 ĆF
764748
Zhan Zheng21CHN57-16-2Luzhou W
766500
Leonid Sheyngezikht23BUL57+26+3Porażka Martos ĆF
767652
Axel Garcian22FRA57-1Porażka Montauban ĆF
769352
Georgii Kravchenko23UKR56
772720
Stefan Popović21SRB56-1
775774
Andrea Bacaloni22ITA56-1Porażka Nyiregyhaza 2 1/8
776592
Noah Lopez22SUI56-16-2Porażka Monastir 24 1/8
Porażka Monastir 25 1/8
779492
Lukas Neumayer21AUT55-3
781754
Learner Tien18USA55-3
785 NNR 
(942)
Kenta Miyoshi20JPN55+163+15Anseong W
Porażka Ch'angwŏn 1/8
786783
Marino Jakic21CRO55-3
787780
Jurriaan Bol22NED55-3
790787
Felix Mischker20GBR55-3Porażka Monastir 25 ĆF
792483
Ethan Cook21AUS55+63+8Porażka Anseong F
793788
Radu Mihai Papoe21ROU54-5Porażka Kluż Napoka F
794622
Hanwen Li21CHN54-5
796421
Joao Victor Couto Loureiro21BRA54-5
801313
Sergey Fomin23UZB54-4Porażka Saarlouis 1/8
804655
Yankı Erel23TUR53-4
806613
Umut Akkoyun23TUR53-5
807718
Chris Rodesch22LUX52-3
808632
Bryce Nakashima20USA52-41-4Porażka San Diego 3 PF
Porażka Rancho Santa Fe PF
809618
Ozan Baris20USA52-177-25
811327
Beibit Zhukayev23KAZ52-4
815707
Matyáš Černý22CZE52-5
816597
Giorgio Tabacco20ITA52-7
818805
Arthur Nagel21FRA52-5
820815
Mihai Razvan Marinescu22ROU52-5Porażka Oradea 1/8
Porażka Kluż Napoka PF
821807
Alexandru Cristian Dumitru20ROU52-5Porażka Oradea 1/8
Porażka Nyiregyhaza 2 1/8
823821
Jacopo Bilardo19ITA51-2Porażka Cattolica PF
824748
Fabrizio Andaloro23ITA51+11+2Porażka Chieti ĆF
827688
Diego Augusto Barreto Sánchez22ESP51-5
828712
Matthew William Donald19CZE51-4Porażka Koszalin 2 1/8
829768
Karan Singh20IND51-26-2
838831
Miguel Angel Cabrera23CHI50-7Porażka Santo Domingo 4 1/8
843815
Samuele Pieri22ITA49-23-2Porażka Chieti 1/8
846828
Antonio Prat20ESP48-7
848823
William Grant23USA48-7
849842
Andre Ilagan23USA48-7Porażka Wichita 1/8
Porażka Tulsa ĆF
850302
Jonáš Forejtek23CZE47-5
851831
Andres Martin22USA47-4
852510
Alejandro Manzanera Pertusa21ESP47-6
853848
Federico Aguilar Cardozo19URU47-5
858696
Pablo Llamas Ruiz21ESP46+1
Reklama
865661
Olaf Pieczkowski20POL46Porażka Århus 1/8
866NR
Ioan Alexandru Chirita21ROU46Porażka Kluż Napoka 1/8
872491
Duje Ajduković23CRO45+1
873627
Timofey Skatov23KAZ45-4
875844
Pedro Rodenas20ESP45-31-2
876NR
Mark Lajal21EST45
878406
Alexander Shevchenko23KAZ45+2
883144
Jiří Lehečka22CZE45-679-300
886881
Joaquin Aguilar Cardozo19URU45+1
887566
Evgeny Philippov22RUS45+1
892NR
Tai Sach21AUS45Porażka Monastir 24 1/8
Porażka Monastir 25 1/8
894447
Nathan Anthony Barki19INA44
895893
Daniel Verbeek19NED44
900NR
Josip Simundza19CRO44+2
901784
Nicolas Zanellato22BRA44-2Porażka Santa Cruz 2 1/8
903 NNR 
(906)
Joaquim de Almeida22BRA43+4
905 NNR 
(934)
Ryan Fishback22USA43+29+2Porażka Santo Domingo 4 ĆF
906 NNR 
(908)
Gabriele Vulpitta18ITA43+4
910868
Mariano Tammaro20ITA43+3Porażka Kluż Napoka 1/8
911835
Amaury Raynel21FRA43+5
916 NNR 
(953)
Tiago Silva19POR42+37+3Porażka Elvas ĆF
919748
Patrick Brady19GBR42+2
920868
Philip Henning23RSA42+2Porażka Hillcrest 1/8
922734
Bohua Dong22CHN42+1
924 NNR 
(946)
Stefano D'Agostino20ITA42+43+4Porażka Chieti PF
927853
Dragos Nicolae Cazacu20ROU42
930371
Shintaro Mochizuki21JPN41
933 NNR 
(986)
Mehdi Benchakroun20MAR41+145+12Porażka Rabat F
Porażka Casablanca F
935 NNR 
(946)
Filip Pieczonka20POL41+40+4Porażka Koszalin PF
Porażka Koszalin 2 1/8
936419
Alejandro Moro Cañas23ESP41-1
938334
Oleksandr Ovcharenko22UKR41+1Porażka Chieti ĆF
Porażka Cattolica ĆF
939 NNR 
(940)
Adit Sinha20USA41+1
940888
Deney Wassermann23NED41-2
941688
Maks Kaśnikowski20POL41-5Porażka Poznań 1/8
944883
Taym Al Azmeh20GER41-1
946607
Fausto Tabacco22ITA41-1
947784
Mateo Barreiros Reyes23BRA41-111-8
948740
Joshua Lapadat21CAN40-2
949828
Elgin Khoeblal22NED40-2
951923
Ignacio Antonio Becerra Otarola23CHI40-1
953952
Jordan Chiu23USA40-1Porażka Monastir 24 1/8
Porażka Monastir 25 1/8
955 NNR 
 1066
Yassine Dlimi21MAR39+157+12Porażka Rabat F
Porażka Casablanca F
956952
Rik Muller23NED39-1
960956
Noah Perfetti23ITA39-2
961957
Gheorghe Claudiu Schinteie22ROU39-2Porażka Oradea 1/8
962960
Gillian Osmont21FRA38-2
965926
Henry Searle18GBR38-3
966817
Johan Alexander Rodriguez20COL38+41+4Porażka Santo Domingo 4 PF
967861
Liam Gavrielides20GER38-2Porażka Saarlouis ĆF
969968
Dušan Obradović23SRB38-1Porażka Kursumlijska Banja 9 1/8
970914
Ye Cong Mo23CHN38Porażka Luzhou ĆF
971969
Matei Cristian Onofrei18ROU38-2Porażka Oradea 1/8
973970
Bor Artnak20SLO37-1
974966
Tauheed Browning21USA37-1
975648
Alex Martinez23ESP37-1
976NR
Lukas Hellum Lilleengen23NOR37
980594
Max Alcalá Gurri21ESP37+4Porażka Rabat 1/8
983302
James McCabe20AUS36+4
984929
Theodore Winegar22USA36+4
985 NNR 
(989)
Rei Sakamoto17JPN36+4
986887
Vladan Tadic23BIH36+5
989 NNR 
(993)
Yannik Kelm19GER36+4
990907
Matthias Ujvary19AUT36+4
991 NNR 
(995)
Fabio De Michele19ITA36+4
992646
Alexandr Binda22ITA36-88-8
993 NNR 
(996)
Jack Logé19BEL36+3Porażka Duffel ĆF
994869
Sebastian Dominko21SLO35-88-8
995973
Jorge Plans22ESP35+2
1000 NNR 
 1002
Rodrigo Pacheco Mendez19MEX35+2
Aktualne turnieje :
Eastbourne, Majorka ATP250  
Santa Cruz 2 CH50  
Ch'angwŏn M25  
Podświetl na niebiesko :