ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | WTA Debel 5 Tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Ranking ITF | Drabinka | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo

Ranking Na Żywo
Race
Drabinka
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/900/470/280, ITFn (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
1NR
Kateřina Siniaková26CZE7565
21
Elise Mertens26BEL7410Strasburg PF74807580
31
Barbora Krejčíková26CZE6696
4NR
Veronika Kudermetova25RUS6215
5NR
Shuai Zhang33CHN5440
65
Gabriela Dabrowski30CAN5155
71
Su-wei Hsieh36TPE4865-110
84
Ena Shibahara24JPN4780
94
Shuko Aoyama34JPN4480Porażka Strasburg ĆF
10NR
Cori Gauff18USA3995-270
Reklama
11 NNR 
 (12) 
Desirae Krawczyk28USA3820+1
1211
Andreja Klepač36SLO3765-1-70
131
Samantha Stosur38AUS3673Porażka Strasburg 1/8
1411
Giuliana Olmos29MEX3505+1
157
Demi Schuurs28NED3450-1-110
1615
Storm Sanders27AUS3425
174
Lucie Hradecká36CZE3280+2Strasburg ĆF32803375
189
Darija Jurak38CRO3170-1-170
1911
Catherine McNally20USA3032-1-259
20NR
Anna Danilina26KAZ2911Porażka Rabat ĆF
21NR
Caroline Dolehide23USA2825
229
Luisa Stefani24BRA2748
2311
Alexa Guarachi31CHI2725-10
24NR
Marie Bouzková23CZE2665
25 NNR 
 (26) 
Magda Linette30POL2556+2
269
Nicole Melichar28USA2550+3+5Strasburg PF26202720
271
Sania Mirza35IND2550+1Strasburg ĆF26002770
2820
Zhaoxuan Yang27CHN2512-2-59Porażka Strasburg 1/8
299
Vera Zvonareva37RUS2497-4-100
3017
Jeļena Ostapenko24LAT2490
3128
Jessica Pegula28USA2440
3229
Lyudmyla Kichenok29UKR2400Porażka Strasburg 1/8
33 NNR 
 (34) 
Beatriz Haddad Maia25BRA2305+1
347
Yifan Xu33CHN2221-1-109Porażka Strasburg 1/8
351
Bethanie Mattek-Sands37USA2191
3633
Erin Routliffe27NZL2155
3731
Asia Muhammad31USA2090
3820
Makoto Ninomiya27JPN2055Rabat ĆF20552205
3911
Monica Niculescu34ROU1980+1+97Rabat PF20502150
4035
Bernarda Pera27USA1978-1
4130
Laura Siegemund34GER1880
42NR
Ulrikke Eikeri29NOR1825Porażka Rabat 1/8
43NR
Natela Dzalamidze29RUS1775Porażka Rabat 1/8
445
Hao-ching Chan28TPE1760Porażka Strasburg ĆF
4530
Raluca Olaru33ROU1730+2+50Strasburg ĆF17801950
4629
Nadiia Kichenok29UKR1695+4+50Strasburg ĆF17451915
4728
Eri Hozumi28JPN1685-1Rabat ĆF16851855
48NR
Elena Rybakina22KAZ1680
4933
Ellen Perez26AUS1660
5040
Sara Sorribes Tormo25ESP1632+1
Reklama
5129
Iga Świątek20POL1610+1
52 NNR 
 (53) 
Ekaterine Gorgodze30GEO1527+1
5323
Alicja Rosolska36POL1525+1
54 NNR 
 (55) 
Leylah Fernandez19CAN1520+1
5540
Shelby Rogers29USA1483+1
5635
Aleksandra Krunić29SRB1471-11-270
5722
Irina-Camelia Begu31ROU1388
581
Květa Peschke46CZE1360
5956
Irina Bara27ROU1345
6021
Anastasia Pavlyuchenkova30RUS1340
6137
Lidziya Marozava29BLR1330+1Strasburg ĆF13801550
621
Elena Vesnina35RUS1311+1
6321
Sharon Fichman31CAN1287+2
64 NNR 
 (66) 
Marta Kostyuk19UKR1277+7+50Porażka Strasburg ĆF
6538
Kaitlyn Christian30USA1270+3+31Strasburg ĆF13201490
66 NNR 
 (67) 
Kamilla Rakhimova20RUS1242+1Porażka Rabat 1/8
6761
Vivian Heisen28GER1233+2Porażka Strasburg 1/8
6849
Petra Martić31CRO1231+2
6938
Alexandra Panova33RUS1230+7+50Rabat PF13001400
7053
Sabrina Santamaria29USA1225+2Porażka Strasburg 1/8
71 NNR 
 (73) 
Tereza Mihalíková23SVK1209+2Porażka Strasburg 1/8
7227
Viktória Kužmová24SVK1198+2
7343
Oksana Kalashnikova31GEO1182+2Porażka Rabat 1/8
7460
Greet Minnen24BEL1178-13-155
7523
Kirsten Flipkens36BEL1176+2
7675
Kimberley Zimmermann26BEL1122+2Strasburg ĆF11721342
7767
Katarzyna Piter31POL1100+2Strasburg ĆF11501320
7830
Miyu Kato27JPN1095+2Porażka Rabat 1/8
791
Latisha Chan32TPE1087+3+1Porażka Strasburg 1/8
8079
Tereza Martincová27CZE1087+1
8166
Alison Van Uytvanck28BEL1080-15-179
82 NNR 
 (83) 
Katarzyna Kawa29POL1080+1
8369
Aliona Bolsova Zadoinov24ESP1072+1
84 NNR 
 (87) 
Elena-Gabriela Ruse24ROU1063+3+59Porażka Strasburg ĆF
8569
Anna Kalinskaya23RUS1048
8682
Catherine Harrison28USA1041Porażka Rabat 1/8
8737
Nina Stojanović25SRB1020-23-272
88 NNR 
 (89) 
Tara Moore29GBR1003+1+10Rabat ĆF10531223
8988
Emina Bektas29USA1003-1
9080
Aldila Sutjiadi27INA993
9173
Anastasia Potapova21RUS989
9261
Julia Lohoff28GER985Porażka Strasburg 1/8
9389
Yana Sizikova27RUS985Porażka Rabat ĆF
9454
Markéta Vondroušová22CZE966
9559
Alizé Cornet32FRA960
96 NNR 
 (98) 
Mayar Sherif26EGY960+2+39Rabat ĆF10101180
9765
Elixane Lechemia30FRA947-1-3Porażka Strasburg 1/8
9897
Xinyu Wang20CHN924-1
9998
Samantha Murray Sharan34GBR916Porażka Strasburg 1/8
10029
Renata Voráčová38CZE907-3Porażka Strasburg 1/8
Reklama
1011
Aryna Sabalenka24BLR891
102NR
Alicia Barnett28GBR890Porażka Rabat 1/8
10387
Ekaterina Alexandrova27RUS887
10456
Tamara Zidanšek24SLO882
10543
Nao Hibino27JPN882
10645
Anna Blinkova23RUS866
107NR
Olivia Nicholls27GBR866Porażka Rabat 1/8
10841
Arina Rodionova32AUS863
10991
Astra Sharma26AUS858
11062
Nadia Podoroska25ARG843
11146
Andrea Petković34GER841
11256
Arantxa Rus31NED837+9+45Rabat ĆF8871057
11339
Aliaksandra Sasnovich28BLR831-1
11477
Ingrid Neel23USA820Porażka Rabat ĆF
115NR
Panna Udvardy23HUN815Porażka Rabat 1/8
11634
Anna-Lena Friedsam28GER804
117100
Peangtarn Plipuech29THA804
11815
Saisai Zheng28CHN797+1
11969
Andreea Mitu30ROU795-6-35
120111
Anna Bondár24HUN795
121 NNR 
(122)
Amina Anshba22RUS782+1Porażka Rabat 1/8
122118
Valentini Grammatikopoulou25GRE772+1
12311
Karolína Plíšková30CZE761+1
1247
Victoria Azarenka32BLR760+1
12563
Viktorija Golubic29SUI752-7-50
126124
Paula Badosa24ESP746
12774
Jil Teichmann24SUI746
128122
Carolina Alves26BRA742
129122
Jasmine Paolini26ITA737
130120
Kaja Juvan21SLO733
131120
Estelle Cascino26FRA729
132 NNR 
(135)
Anastasia Dețiuc23CZE716+3+20Porażka Rabat ĆF
13382
Dayana Yastremska22UKR706
134129
Valeriya Strakhova26UKR704
135134
Sophie Chang24USA696+1
13695
Rebecca Peterson26SWE691+1-1
137 NNR 
(138)
Andrea Gámiz29VEN675+1Platja D'aro ĆF
138 NNR 
(139)
Angela Kulikov24USA666+1
13939
Heather Watson29GBR663+1
140130
Jessika Ponchet25FRA662+1
14193
Ankita Raina29IND656+1Rzym 2 1/8Porażka Nottingham 4 ĆFPorażka Nottingham 4 ĆF
Rzym 2 1/8
656711
14250
Xinyun Han31CHN651+1
143141
Olivia Tjandramulia25AUS638+1Akko ĆF
144135
Varvara Gracheva21RUS634+1
145139
Arianne Hartono26NED628+1
14667
Fanny Stollár23HUN616+1
14748
Ajla Tomljanović29AUS615+1
148146
Ekaterina Yashina28RUS614+3+35Rabat ĆF664834
14958
Lesley Pattinama Kerkhove30NED608
15077
Misaki Doi31JPN606-18-110
Reklama
151144
Susan Bandecchi23SUI597-1
152116
Na-lae Han29KOR575Porażka Nottingham 4 ĆF
153134
Quinn Gleason27USA572+1
154151
María Lourdes Carlé22ARG571+1
155 NNR 
(156)
Fernanda Contreras Gómez24MEX571+1
156149
Cristina Bucșa24ESP570+1
157134
Camilla Rosatello26ITA561+1Rzym 2 1/8561619
158143
Sarah Beth Grey26GBR560+1
159 NNR 
(161)
Oksana Selekhmeteva19RUS557+3
160 NNR 
(163)
Bárbara Gatica25CHI551+3Rzym 2 1/8551603
1619
Kateryna Volodko35UKR547+3
162129
Yu-Chieh Hsieh28TPE546+10+15Porażka Sarasota F
163153
Eudice Chong26HKG545+2
16483
Rosalie Van Der Hoek27NED543+2Porażka Strasburg 1/8
165153
Jessy Rompies32INA542+2
166 NNR 
(168)
Miriam Kolodziejová25CZE540+2Rzym 2 ĆF544595
16792
Harriet Dart25GBR535+2
16814
CoCo Vandeweghe30USA532+2
169125
Laura Pigossi27BRA532+2
17059
Belinda Bencic25SUI530+3
1711
Sara Errani35ITA530+3
172 NNR 
(174)
Rebeca Pereira29BRA526+3Rzym 2 1/8526581
173155
Alena Fomina32RUS520+4Porażka Strasburg 1/8
174165
Jesika Malečková27CZE520+4
175126
Eden Silva26GBR518-14-39Porażka Nottingham 4 ĆF
176 NNR 
(178)
Angelina Gabueva33RUS510+3Porażka Strasburg 1/8
17740
Xenia Knoll29SUI506+3Rzym 2 1/8506558
178 NNR 
(181)
Eva Vedder22NED506+3
179165
Robin Montgomery17USA500+3
18041
Irina Khromacheva27RUS499-20-59Porażka Rzym 2 1/8
18158
Paula Kania-Choduń29POL498+23+59Rabat ĆF548718
182176
Marcela Zacarías28MEX497+14+35Rabat ĆF547717
183NR
Justina Mikulskytė26LTU495Porażka Rzym 2 1/8
18498
Valeria Savinykh31RUS490
185165
Dalma Gálfi23HUN489
18624
Olga Govortsova33BLR487
187168
Jaqueline Cristian23ROU486
18863
Mona Barthel31GER485
189138
Conny Perrin31SUI480-13-41
190181
Robin Anderson29USA477-1
191183
Anna Sisková20CZE477-1Rzym 2 ĆFPorażka Varberg ĆFPorażka Varberg ĆF
Rzym 2 ĆF
488539
192179
Magdalena Fręch24POL474-1
1931
Tímea Babos29HUN474-40-100Rzym 2 1/8479544
19467
Danka Kovinić27MNE473-2
195184
Anastasia Zakharova20RUS466-2
196194
Anastasia Tikhonova21RUS465-2
197156
Rebecca Marino31CAN464-2
198135
Renata Zarazúa24MEX459-1
199180
Simona Waltert21SUI456-1
200199
Ioana Loredana Roșca25ROU453-1Platja D'aro ĆF
Reklama
201200
Rebeka Masarova22ESP452-1
202190
Nika Radišić22SLO444-1
203167
Kanako Morisaki25JPN443-1Warmbad Villach ĆF
204201
Alycia Parks21USA441-1
205120
Jamie Loeb27USA436
20671
Georgina García Pérez30ESP435
207116
Lina Gjorcheska27MKD433Rzym 2 ĆF437488
208NR
Marina Bassols Ribera22ESP432Platja D'aro ĆF
20944
Kristýna Plíšková30CZE430
210113
Emily Webley-Smith37GBR426+53+96Rabat PF496596
211 NNR 
(228)
Funa Kozaki20JPN424+17+35Osijek W
212203
Maria Timofeeva18RUS422-2-7
213211
Hong Yi Cody Wong20HKG420-2Porażka Nottingham 4 ĆF
214138
Beatrice Gumulya31INA418-2
215108
Amandine Hesse29FRA411-2
216 NNR 
(241)
Caijsa Hennemann21SWE409+25+46Varberg W
217124
Réka Luca Jani30HUN407-3
218120
Erika Sema33JPN405-3
219174
En-shuo Liang21TPE403-3
22060
Vitalia Diatchenko31RUS401-3
221218
Natalija Stevanović27SRB400-3Porażka Rzym 2 1/8
222110
Daniela Seguel29CHI398-3
223220
Daniela Vismane21LAT398-3Rzym 2 1/8398463
224221
Isabelle Haverlag21NED398-3
225146
Diāna Marcinkēviča29LAT394+3Porażka Nottingham 4 PF
226206
Ashlyn Krueger18USA391-3
227208
Marie Benoît27BEL391-3
22889
Zarina Diyas28KAZ390-2
229 NNR 
(299)
Ingrid Gamarra Martins25BRA389+86+117Rabat PFPorażka Osijek FPorażka Osijek F
Rabat PF
459559
230227
Yuriko Miyazaki26GBR389-3
2311
Kristina Mladenovic29FRA387-2+1Porażka Rabat 1/8
23235
Christina McHale30USA385-2
233220
María Fernanda Herazo25COL380-2Platja D'aro 1/8
234227
Alina Charaeva19RUS380-2
235219
Moyuka Uchijima20JPN380-2
236234
Yvonne Cavalle-Reimers29ESP378-2Porażka Rabat 1/8
237111
Ji-hee Choi27KOR373-2
238204
Mariam Bolkvadze24GEO370-2
239116
Quirine Lemoine30NED370-2
240202
Lara Salden23BEL370-2
241196
Anhelina Kalinina25UKR365-2
242220
Leonie Küng21SUI364+3+9Porażka Nottingham 4 PF
Porażka Platja D'aro 1/8
243218
Su-jeong Jang27KOR364-3
244114
Chieh-yu Hsu30TPE360+2+5Porażka Sarasota F
Porażka Neapol 2 1/8
245242
Maja Chwalińska20POL360-2Rzym 2 1/8374439
24624
Mihaela Buzărnescu34ROU356-2-1
247 NNR 
(263)
Diane Parry19FRA356+92+105Strasburg PF426526
248112
Hiroko Kuwata31JPN349-1
249246
Clara Burel21FRA348-1+1Porażka Rabat 1/8
250138
Jaimee Fourlis22AUS346-1
Reklama
251248
Martyna Kubka21POL345+2+5Rzym 2 ĆFPorażka Varberg ĆFPorażka Varberg ĆF
Rzym 2 ĆF
359410
252 NNR 
(281)
Mana Kawamura20JPN345+29+37Osijek W
253249
Anna Rogers24USA344-3Neapol 2 ĆF
254206
Suzan Lamens22NED344-3
255178
Olivia Gadecki20AUS343-3
256210
Rasheeda Mcadoo26USA343-34-52Neapol 2 ĆF
257175
Nigina Abduraimova27UZB340-3Rzym 2 1/8346411
258159
Isabella Shinikova30BUL338-3
259 NNR 
(269)
Lisa Pigato18ITA337+10+19Rzym 2 ĆFPorażka Santa Margherita 5 FPorażka Santa Margherita 5 F
Rzym 2 ĆF
351402
26025
Hayley Carter27USA334-4
261162
Despina Papamichail29GRE334-4
262103
Lin Zhu28CHN333-4
263134
Naiktha Bains24GBR333+31+40Nottingham 4 W
264259
Angelica Moratelli27ITA333-5
265139
Lizette Cabrera24AUS331-5
266238
Katharina Gerlach24GER331-5
267262
Christina Rosca24USA329-3Neapol 2 ĆF
268192
Destanee Aiava22AUS327-3
269268
Ekaterina Makarova26RUS326+5+9Porażka Varberg PF
270263
Stephanie Visscher22NED326-4Iraklion 2 ĆF
27143
Daria Kasatkina25RUS325-4
272125
Prarthana Thombare27IND324-4
273228
Audrey Albié27FRA318-3
274268
Elysia Bolton22USA317-3
275266
Angela Fita Boluda22ESP317-2Platja D'aro ĆF
276136
Momoko Kobori23JPN315-1
277180
Rutuja Bhosale26IND314-1Porażka Nottingham 4 ĆF
27838
Dalila Jakupović31SLO313-36-47
279277
Emily Appleton22GBR313-2Porażka Varberg ĆF
Porażka Rzym 2 1/8
28057
Ysaline Bonaventure27BEL311-2
281274
Han-na Chang24USA310-2
282270
Linda Nosková17CZE310-2
283214
Berfu Cengiz22TUR306-1Rzym 2 1/8308373
284 NNR 
(310)
Francisca Jorge22POR305+35+37Montemor O Novo 1/8Santa Margherita 5 WSanta Margherita 5 W
Montemor O Novo 1/8
28536
Akgul Amanmuradova37UZB304-2
286248
Léolia Jeanjean26FRA304-2
28780
Marina Melnikova33RUS302-2
288113
Victoria Rodríguez27MEX302-26-29
289221
Sofya Lansere21RUS301-3Akko ĆF
290272
Sofia Sewing22USA301-18-16
291287
Alana Parnaby27AUS300-4Porażka Nottingham 4 1/8
292186
Federica Di Sarra32ITA298-4
293225
Ylena In-Albon23SUI297-4
294275
Oana Georgeta Simion26ROU296-4
295200
Andreea Prisăcariu22ROU296-4
296247
Chloé Paquet27FRA295-4
297203
Johana Marková23CZE295-4
298285
Yuliana Lizarazo28COL294+3+9Platja D'aro ĆFPorażka Santa Margherita 5 PFPorażka Santa Margherita 5 PF
Platja D'aro ĆF
299291
Tamara Korpatsch27GER291-4
300198
Whitney Osuigwe20USA289-4
30188
Xinyu Jiang23CHN289-4
302 NNR 
(320)
Jessie Aney24USA289+20+24Porażka Osijek F
303297
Jenny Duerst23SUI287-5Porażka Iraklion ĆF
304281
Mirjam Björklund23SWE286-5
305297
Zhibek Kulambayeva22KAZ286-5
306241
Tayisiya Morderger25GER285-4Porażka Varberg ĆF
307235
Yana Morderger25GER285-5Porażka Varberg ĆF
308286
Iryna Shymanovich24BLR284-4
309305
Celia Cerviño Ruiz24ESP283-4Platja D'aro 1/8
310116
Usue Maitane Arconada23USA282-4
311153
Cristina Dinu29ROU280-4Rzym 2 1/8282347
312237
Gabriela Lee26ROU277-4
313214
Mana Ayukawa27JPN277-4Porażka Nottingham 4 1/8
314229
Kyōka Okamura26JPN276-4Akko ĆF
315283
Adrienn Nagy21HUN276-4
316127
Hailey Baptiste20USA275-4
317292
Andrea Lazaro Garcia27ESP272-3
318 NNR 
(320)
Jacqueline Cabaj Awad26SWE272+35+41Montemor O Novo ĆFVarberg W
319316
Joanne Zuger21SUI270-3
320109
Qianhui Tang21CHN269-3
321101
Alexandra Cadanțu-Ignatik32ROU268-3
322224
Yuki Naito21JPN267-2
323321
Ali Collins21GBR267-2Porażka Varberg ĆF
Porażka Rzym 2 1/8
324 NNR 
(363)
Matilde Jorge18POR265+39+45Montemor O Novo 1/8Santa Margherita 5 W
32515
Anastasia Rodionova40AUS264-2
326284
Victoria Bosio27ARG264-2
327187
Chiara Scholl29USA264-2
32891
Priscilla Hon24AUS263-2
329319
Nina Stadler26SUI263-2
33086
Danielle Collins28USA261-2
331301
Marine Partaud27FRA261-2Platja D'aro ĆF
332330
Lulu Sun21SUI261-2
33383
Bibiane Schoofs34NED259-2Porażka Strasburg 1/8
33495
Anett Kontaveit26EST256-2
335251
Shalimar Talbi21BLR256-2
336334
Weronika Falkowska21POL256-2Warmbad Villach ĆF
337188
Paula Ormaechea29ARG255-2
338323
Vlada Koval20RUS254-2
339101
Junri Namigata39JPN252-2
34095
Akiko Omae29JPN252-2
341260
Anastasia Gasanova23RUS250-1
342109
Caitlin Whoriskey34USA248-1
343 NNR 
(351)
Kamilla Bartone19LAT248+8+17Porażka Varberg PF
344321
Nuria Párrizas Díaz30ESP247-2
345139
Jiajing Lu32CHN247-2
346316
Elizabeth Mandlik20USA245-2
34747
Mandy Minella36LUX244-2
348344
Lina Glushko22ISR244-2
349221
Ana Sofía Sánchez28MEX243-36-31Neapol 2 ĆF
350138
Ya-Hsuan Lee26TPE243-3
351348
İpek Öz22TUR238-3
352125
Alison Bai32AUS237-3
353304
Olga Parres Azcoitia29ESP234-3Montemor O Novo ĆF
354336
Aurora Zantedeschi21ITA231-2Porażka Warmbad Villach 1/8
355329
Maribella Zamarripa19USA228-1
35628
Lara Arruabarrena30ESP227-1
357222
Karolína Muchová25CZE226-1
358353
Carole Monnet20FRA223-1
359 NNR 
(380)
Alexandra Osborne27AUS223+25+17Akko ĆFPorażka Nottingham 4 F
360303
Chihiro Muramatsu23JPN223-2
361359
Ekaterina Reyngold21RUS223-2
362353
Elina Avanesyan19RUS220-2
363361
Rianna Valdes25USA220-2
364240
Nicoleta Dascălu26ROU220-2Rzym 2 1/8234299
365163
Tereza Mrdeža31CRO219-1
366341
Ekaterina Kazionova23RUS219-1Porażka Osijek PF
Porażka Rabat 1/8
367132
Sofia Shapatava33GEO218-1
368192
Freya Christie24GBR218-1Porażka Nottingham 4 1/8
369338
Magali Kempen24BEL217-1
370104
Valentyna Ivakhnenko28RUS215-1
371274
Andreea Rosca23ROU215
372NR
Sada Nahimana21BDI215
373 NNR 
(419)
Akvilė Paražinskaitė25LTU215+49+40Sarasota W
Porażka Pelham 1/8
374370
Nuria Brancaccio21ITA215-4
375304
Seone Mendez23AUS214-2
376364
Kylie Collins19USA214-2
377375
Victoria Jimenez Kasintseva16AND212-2
378296
Lea Bošković22CRO212-2Warmbad Villach 1/8
379177
Maddison Inglis24AUS211-2
380281
Yue Yuan23CHN211-2
381375
Lucia Bronzetti23ITA210-2
382210
Erina Hayashi27JPN210-2
383285
Ania Hertel21POL208-2
384374
María Paulina Pérez García26COL208-2Platja D'aro 1/8
38554
Tatjana Maria34GER206-2
38656
Naomi Broady32GBR205-1
387329
Allura Zamarripa19USA204-1
388175
Maegan Manasse27USA204-1
389388
Elsa Jacquemot19FRA202-1
390340
Ekaterina Shalimova21RUS201-1
391164
Vladica Babić26MNE201-1
392235
Kimberly Birrell24AUS199+37+30Porażka Nottingham 4 F
393176
Raluca Șerban24CYP197-2
394392
Ludmilla Samsonova23RUS196-2
395309
Katharina Hobgarski24GER196-2
396157
Carol Zhao26CAN193-2
397208
Tamara Čurović27SRB193-2Porażka Akko 1/8
398116
Chantal Škamlová28SVK192-2
399341
Dea Herdželaš25BIH192-2
40044
Monique Adamczak39AUS191-2
401134
Paige Mary Hourigan25NZL191+5+8Porażka Nottingham 4 ĆF
402398
Anna Kubareva21BLR191-3
403 NNR 
(424)
Maria Bondarenko19RUS188+23+17Porażka Santa Margherita 5 PF
404400
Jasmijn Gimbrere21NED188-4
405400
Noelia Zeballos28BOL188-4Porażka São Paulo 2 F
406378
Veronika Erjavec22SLO186-4Warmbad Villach 1/8
40798
Alexa Glatch32USA184-4
408400
Amy Zhu27USA184-4Porażka Neapol 2 1/8
409116
Ons Jabeur27TUN183-4
410386
Fanny Ostlund25SWE183+1+4Porażka Varberg ĆF
411407
Gergana Topalova22BUL182-4Warmbad Villach ĆF
412384
Yuliya Hatouka22BLR182-4
413393
Lucrezia Stefanini24ITA180-4
414369
Nagi Hanatani27JPN180-4
415402
Karola Bejenaru24ROU179-3
416401
Shavit Kimchi20ISR178-2Akko ĆF
417270
Daria Mishina29RUS178-2
41849
Yafan Wang28CHN177-5-1
41979
Elena Bogdan30ROU177-3
420117
Olga Danilović21SRB176-3
421364
Dasha Ivanova25USA176-3Cancún 7 1/8
422402
Nina Potočnik25SLO176-3
423398
Misaki Matsuda23JPN176-3Porażka Varberg 1/8
424148
Melanie Klaffner31AUT175-3Warmbad Villach 1/8
425420
Sapfo Sakellaridi19GRE175-2Porażka Santa Margherita 5 1/8
426158
Yulia Putintseva27KAZ173-2
427421
Camila Osorio20COL173-2
428412
Elena Malygina21EST171-1
429250
Ivana Popovic21AUS170-1
430336
Mélodie Collard18CAN169
431408
Victoria Muntean25FRA169
432279
Irene Burillo Escorihuela24ESP168Porażka Rabat 1/8
433NR
Sakura Hosogi22JPN168
434406
Inês Murta24POR167Montemor O Novo ĆF
435371
Miriam Bulgaru23ROU166
436427
Nicole Fossa Huergo26ITA166
437434
Amarissa Toth19HUN165
438423
Gozal Ainitdinova23KAZ165
439341
Anna Klasen28GER165
440437
Maria Mateas22USA164
441NR
Alice Robbe22FRA164Porażka Nottingham 4 1/8
442 NNR 
(478)
Reese Brantmeier17USA163+36+22Pelham ĆFPorażka Sarasota ĆF177228
443436
Lexie Stevens22NED163-1Oran PF
444 NNR 
(466)
Darja Semenistaja19LAT162+22+14Porażka Santa Margherita 5 PF
Porażka Platja D'aro 1/8
445185
Martina Colmegna25ITA162+41+25Antalya 19 ĆFPorażka Santa Margherita 5 F
446309
Tena Lukas27CRO161-3
447131
Haruka Kaji27JPN161-3
448348
Guiomar Maristany Zuleta De Reales23ESP161-3
449266
Ksenia Laskutova25RUS161-3
450413
Maria Portillo Ramirez23MEX158-3
451 NNR 
(476)
Ye-Xin Ma22CHN158+90+44Neapol 2 ĆFSarasota W
452102
Xiaodi You26CHN157-4
45386
Madison Brengle32USA156-4
454182
Abbie Myers27AUS156-4
455244
Francesca Di Lorenzo24USA155-4
456207
Shuo Feng24CHN155-4
457433
Denisa Hindová19CZE155-4Porażka Osijek ĆF
458 NNR 
(470)
Ziva Falkner19SLO153+12+8Porażka Osijek ĆF
459348
Margot Yerolymos25FRA152-5
460455
Sinja Kraus20AUT152-5Warmbad Villach 1/8
461145
Anna Zaja30GER151-4
462255
Anita Wagner27BIH151-4
463165
Anna Morgina30RUS151-4
4642
Caroline Garcia28FRA150-8-1
465225
Sachia Vickery27USA150-5
466461
Darya Astakhova20RUS150-5Rzym 2 1/8161226
467378
Julieta Estable24ARG149+13+8Porażka Santa Margherita 5 ĆF
468462
Arina Vasilescu25ROU149-6
469370
Sandra Samir24EGY149-6
470147
Richèl Hogenkamp30NED148-6
471465
Yeon Woo Ku19KOR148-6
472271
Haruna Arakawa22JPN147-5Akko ĆF
473433
Oana Gavrilă24ROU146-4
474462
Melania Delai19ITA146-6Porażka Santa Margherita 5 ĆF
475446
Pia Lovrič20SLO145-4
476197
Sabina Sharipova27UZB145-4
47756
Polona Hercog31SLO142-3
47829
Sofia Kenin23USA142-3
479386
Amanda Anisimova20USA141-3
48040
Alison Riske31USA141-3
481305
Alexandra Bozovic23AUS141-2
482113
Laura Ioana Paar33ROU141-1
483452
Alba Carrillo Marin26ESP140-1
484445
Thaisa Grana Pedretti23BRA140-1
485400
Katerina Stewart24USA138-1
486109
Gabriela Cé29BRA138-13-6
487 NNR 
(521)
Elvina Kalieva18USA136+34+15Pelham ĆF150201
488263
Pei-chi Lee27TPE136-1Porażka Akko 1/8
489488
Merel Hoedt22NED135-1Porażka Varberg 1/8
490478
Bojana Marinković25SRB134-1
491490
Yasmine Mansouri21FRA134-1
492329
Jodie Burrage22GBR133-1
493447
Katie Volynets20USA133-1
494493
Julie Belgraver19FRA133-1Montemor O Novo ĆF
495494
Charlotte Kempenaers-Pocz17AUS132-1
496178
Minori Yonehara26JPN132-1
497257
Fiona Ferro25FRA131-1
49871
Simona Halep30ROU131-1
499337
Katarina Zavatska22UKR131-1
500115
Madison Keys27USA130-1
501 NNR 
(532)
Matilde Paoletti19ITA130+37+15Rzym 2 ĆF144195
502302
Cristiana Ferrando26ITA130-2
503501
Naho Sato21JPN130-2
504214
Ganna Poznikhirenko28UKR130-19-8
50583
Vera Lapko23BLR129-3
506189
Manon Arcangioli27FRA129-3
50786
Maryna Zanevska28BEL128-3
508143
Fang-Hsien Wu22TPE128-3
509506
Jessica Failla24USA127-3
510507
Leyre Romero Gormaz20ESP127-3Platja D'aro ĆF
511318
Emma Navarro21USA126-3
512485
Lucie Nguyen Tan18FRA126-3
513454
Aubane Droguet19FRA125-3
514176
Chanel Simmonds29RSA125-3
515197
Jiaqi Kang24CHN125-3
516310
Aleksandra Pospelova24RUS125-3Porażka Monastyr 19 PF
517452
Kwan Yau Ng25HKG125-3
518488
Aneta Laboutková22CZE125-3
519293
Katie Swan23GBR124-3
520228
Dia Evtimova35BUL124-3Antalya 19 ĆFPorażka Antalya 18 PF
521176
Fang Ying Xun27CHN124-3Porażka Monastyr 19 PF
522387
Julia Grabher25AUT123-3
523307
Eva Guerrero Alvarez22ESP123-3
524305
Martina Caregaro29ITA121-2
525 NNR 
(531)
Jazmin Ortenzi20ARG121+25+12Porażka Santa Margherita 5 PF
526169
Maria Sakkari26GRE120-3
526176
Ana Konjuh24CRO120-3
528523
Ekaterina Maklakova18RUS120-3
529263
Elizabeth Halbauer24USA120-3Porażka Neapol 2 1/8
530 NNR 
(562)
Eliz Maloney21GBR120+32+17Porażka Nottingham 4 PF
531437
Claire Liu21USA119-4
53295
Paula Cristina Gonçalves31BRA119-4
533525
Evgeniya Levashova22RUS119-4
534528
Emily Seibold22GER119-4
535527
Himari Sato20JPN118-4
536 NNR 
(545)
Fernanda Labrana23CHI118+9+6São Paulo 2 W
537529
Erika Andreeva17RUS117-5
538533
Séléna Janicijevic19FRA116-5
539310
Irina Fetecău26ROU116-5
540290
Silvia Njirić28CRO116-5
541533
Jessica Bouzas Maneiro19ESP116-5Platja D'aro ĆF
542138
Martina Trevisan28ITA115-5
543130
Alexandra Mueller34USA115-4
544540
Linda Fruhvirtová17CZE114-4
545538
Anna Turati24ITA113-3
546485
Peyton Stearns20USA112-3
547419
Dalila Spiteri25ITA112-3
548431
Fangzhou Liu26CHN111+5+5Porażka Monastyr 19 F
549546
Lucía Cortez Llorca21ESP111-3
550358
Ramu Ueda24JPN111-3
551483
Mariana Dražić27CRO111-3Porażka Osijek ĆF
552171
Donna Vekić25CRO110-3
553433
Katherine Sebov23CAN108-2
554549
Laetitia Pulchartová21CZE107-2
555 NNR 
(570)
Dalayna Hewitt21USA106+43+14Pelham ĆF120171
556554
Anastasia Zolotareva20RUS106-2
557549
Lucie Havlíčková17CZE105-2
558 NNR 
(614)
Andre Lukosiute20LTU105+56+18Porażka Nottingham 4 PF
559556
Rosa Vicens Mas21ESP105-3
560556
Mariia Tkacheva20RUS104-3
561362
Tatiana Pieri23ITA104-3
562558
Punnin Kovapitukted19THA104-3
563387
Riya Bhatia24IND103-3Montemor O Novo ĆF
564547
Dorka Drahota Szabo20HUN103-3
565562
Michaela Bayerlová23CZE103-2Pelham 1/8117182
566319
Emily Arbuthnott24GBR101-1
567382
Bianca Turati24ITA101-3
568447
Malene Helgø22NOR101-2
56935
Sorana Cîrstea32ROU100-2
570432
Clara Tauson19DEN100-2
571569
Tiphanie Fiquet22FRA100-2Porażka Pelham 1/8
572133
Kayla Day22USA99-2
573454
Ylona-Georgiana Ghioroaie24ROU99-2Porażka Rzym 2 1/8
574219
Melis Sezer28TUR99-2
575543
Eliessa Vanlangendonck25BEL99-2
576376
Sophia Whittle24USA98-1
577482
Mai Hontama22JPN98-1
578388
Nikola Tomanová26CZE98-1
579299
Ivana Jorović25SRB97-5-1
580413
Gabriella Da Silva Fick21AUS97-2Iraklion 2 ĆFPorażka Iraklion ĆF
581567
Ashley Lahey22USA97-2
582228
Vivien Juhászová28SVK97-2
583445
Chanelle Van Nguyen28USA97-2
58416
Yingying Duan32CHN96-2
585283
Lena Rüffer23GER95-1Porażka Varberg 1/8
586 NNR 
(617)
Martina Capurro Taborda24ARG95+31+9São Paulo 2 W
587184
Tereza Smitková27CZE95-2
588586
Jada Hart24USA95-2
589143
Giorgia Marchetti27ITA95-2
590355
Pamela Montez31USA95-2
591589
Valentina Ryser21SUI95-2Porażka Montemor O Novo 1/8
592402
Sowjanya Bavisetti28IND94-2Montemor O Novo ĆF
593591
Katarina Jokić24SRB93-2
594511
Alana Smith22USA93-2
595555
Océane Babel18FRA93-2
596578
Anna Gabric23GER93-2
597238
Julia Terziyska26BUL93-2
598302
Harmony Tan24FRA92-1
599514
Maia Lumsden24GBR92+234+50Nottingham 4 W
600398
Dejana Radanović26SRB92-1
601563
Ariana Arseneault19CAN92-1Pelham 1/8106171
602147
Ayaka Okuno26JPN92-1Neapol 2 ĆF
60372
Cornelia Lister27SWE91-7-1
604336
Mei Wu21CHN91-2
60563
İpek Soylu26TUR90-2
606309
Wushuang Zheng23CHN90-2
607319
Sara Cakarevic25FRA89-2
608353
Jiahui Chen26CHN89-2
609360
Meiqi Guo22CHN89-2
610608
Margaux Rouvroy21FRA89-2
611364
Rebecca Šramková25SVK88
612NR
Tara Wurth19CRO88
613292
Lisa Sabino35SUI88
614461
Georgia Crăciun22ROU87+1
615583
Lauren Proctor25USA87-32-9Porażka Sarasota 1/8
616507
Meiling Wang22CHN87+16+5Porażka Monastyr 19 F
617412
Natalia Siedliska26GER87-7-2
618542
Lucie Wargnier23FRA86-2
619122
Hanyu Guo24CHN86
620208
Albina Khabibulina30UZB86
621616
Jessica Plazas20COL86
622621
Ingrid Vojcinakova28SVK86Porażka Santa Margherita 5 ĆF
Porażka Kair 10 1/8
623609
Himeno Sakatsume20JPN86-14-3Neapol 2 ĆF
624499
Shuyue Ma22CHN85-1
625396
Vanda Lukács29HUN85-1
626230
Polina Leykina27RUS85-1
627279
Anastasiya Shoshyna24POL84-1
628614
Kelly Williford27DOM84+9+3Cancún 7 1/8Porażka Cancún 6 PF
629613
Anna Ureke22RUS84-2
630462
Risa Ushijima26JPN83-1
631598
Tina Cvetkovič21SLO82-1
632189
Anastasia Zarycká24CZE82-1
633631
Luisa Meyer Auf Der Heide20GER82Oran PF
634120
Eva Wacanno31NED81
635422
Karolína Kubáňová20CZE81
636489
Claudia Hoste Ferrer23ESP81Platja D'aro 1/8
637527
Yekaterina Dmitrichenko20KAZ80+1
638636
Diana Shnaider18RUS80+1
639374
Brynn Boren30USA80+1
640638
Naima Karamoko24SUI80+1
641499
Elena-Teodora Cadar28ROU80+1Porażka Akko 1/8
642639
Doga Turkmen19TUR80+1Antalya 19 ĆFPorażka Antalya 18 ĆF
64326
Galina Voskoboeva37KAZ79+1
644308
Grace Min28USA79+1
645468
Sarah-Rebecca Sekulic29GER79+1
646642
Sathwika Sama22IND79+1
647348
Jana Fett25CRO78+1
648214
Allie Kiick26USA78+1
649119
Sanaz Marand33USA78+1
650371
Maryna Chernyshova22UKR78+1
651348
Melanie Stokke25NOR78+1
652 NNR 
(653)
Taylor Ng26USA78+1Neapol 2 ĆF
653502
Noa Liauw A Fong22NED78+24+9Kair 9 W
654 NNR 
(675)
Julia Riera19ARG78+21+8Porażka Santa Margherita 5 ĆF
655251
Miharu Imanishi29JPN78-1Warmbad Villach ĆF
656655
Polina Kudermetova18RUS76-1
657616
Anna Ulyashchenko25USA76-39-10
658587
Hind Abdelouahid23USA76-2
659244
Elisabetta Cocciaretto21ITA76-2
660253
Ying Zhang26CHN76-2
661437
Isabella Bozicevic20AUS75-2
662660
Émeline Dartron22FRA75-2
663606
Haley Giavara21USA75-2
664635
Ana Lantigua De La Nuez21ESP74-2Porażka Antalya 18 ĆF
665634
Federica Rossi20ITA73-2Montemor O Novo PF
666561
Rina Saigo21JPN73-2Akko ĆF
667157
Ilona Kremen28BLR72-2
668268
Xuliu Sun28CHN72-2
669663
Natsuho Arakawa24JPN72-2Akko ĆF
670665
Flavie Brugnone19FRA71-2
671287
Myrtille Georges31FRA71-2
672637
Anastasia Sukhotina22RUS71-2
673148
Ana Bogdan29ROU70-2
67444
Jennifer Brady27USA70-2
675 NNR 
(763)
Dominika Šálková17CZE70+88+18Porażka Osijek PF
676221
Na-Ri Kim32KOR70-3
677470
Sohyun Park19KOR70+70+15Pelham ĆF84135
678674
Fernanda Astete25CHI70-4Porażka São Paulo 2 ĆF
679 NNR 
(771)
Julie Struplova17CZE69+92+18Porażka Osijek PF
680145
Ayano Shimizu24JPN69-4
681638
Haine Ogata28JPN69-3
682389
Yukina Saigo26JPN69-3Akko ĆF
683500
Nefisa Berberović22BIH69-3
684566
Anastasia Nefedova23USA69-3Porażka Sarasota 1/8
Porażka Neapol 2 1/8
685369
Ann Li21USA68-3
686676
Linda Klimovicova17CZE68-3
687675
Natalia Szabanin18HUN68-3
688287
Robu Kajitani28JPN68-3
689332
Lorraine Guillermo28USA67-3
690391
Lou Brouleau26FRA67-3
691335
Sharrmadaa Baluu28IND67+202+31Pelham ĆFPorażka Sarasota PF81132
69287
Jacqueline Cako30USA66-4
693387
Nathaly Kurata29BRA66-4
694688
Alexandra Eala16PHI65-4
695561
Emiliana Arango21COL65-4
696690
Maria Kaul22EST65-4
697658
Man Ying Ng26HKG65-4Cancún 7 1/8Porażka Nottingham 4 1/8
698301
Michika Ozeki30JPN65-4
699694
Ellie Douglas21USA64-4
700581
Anastasia Kulikova22FIN64-4
701695
Alina Granwehr18SUI64-4
702698
Stacey Fung25CAN64-4
703447
Julia Stamatova28BUL64-4
704605
Sara Lanca25POR64-4Montemor O Novo ĆF
705699
Emilie Lindh Gallagher22GBR64-4Porażka Monastyr 19 ĆF
Porażka Akko 1/8
706363
Qianqian Zhao28CHN63-4
707342
Nudnida Luangnam35THA63-4
708504
Ani Vangelova28BUL63+9+2Iraklion 2 ĆFPorażka Kair 9 F
709154
Elitsa Kostova32BUL62-5
710 NNR 
(966)
Maria Kononova25RUS62+264+33Pelham ĆFPorażka Sarasota PF76127
711 NNR 
(747)
Olivia Gram21DEN62+80+14Pelham ĆF76127
712704
Eleonora Alvisi19ITA62-7
713706
Nicole Khirin21ISR62-7Akko ĆF
714 NNR 
(739)
Romina Ccuno19PER62+25+5Porażka São Paulo 2 F
715499
Sabastiani Leon30USA62-8Cancún 7 ĆFPorażka Cancún 6 ĆF
716691
Alica Rusova24SVK62-7
717394
Alicia Smith25AUS62-7
718169
Anastasia Grymalska31ITA61-7
719718
Gabriela Knutson25CZE61+2+1Porażka Nottingham 4 1/8
720NR
Lauryn John-Baptiste22GBR61+3+1Porażka Nottingham 4 1/8
72193
Tamira Paszek31AUT61-9
722207
Belinda Woolcock27AUS61-9
723160
Pei Hsuan Chen22TPE61-9
724651
Fiona Ganz21SUI61-9
725526
Daria Lodikova25RUS61+23+6Antalya 18 W
726 NNR 
(939)
Julita Saner23SWE61+213+29Porażka Varberg F
727716
Demi Tran21NED61-11
72891
Nicola Geuer34GER60-10
72894
Sloane Stephens29USA60-10
73051
Maria Sanchez32USA60-10
73195
Qiuyu Ye24CHN60-9
732487
Katharine Fahey25USA60-8
733724
Vasanti Shinde25IND60-8Montemor O Novo ĆF
734663
Evgeniya Burdina21RUS60-8
735630
Emma Davis25USA60-8
736310
Ioana Gașpar39ROU60-8
737723
Bianca Fernandez18CAN59-8
73886
Luksika Kumkhum28THA59-8
739 NNR 
(775)
Adriana Reami24USA59+36+8Porażka Sarasota ĆF
740513
Lara Escauriza23PAR59-112-24
741708
Melis Ayda Uyar19TUR59-33-3Antalya 19 ĆFPorażka Antalya 18 ĆF
742618
Viktoriia Dema21UKR59-11
743694
Carmen Corley20USA58-11
744566
Tess Sugnaux27SUI58-11
745204
Jovana Jović28SRB58-11
746473
Eléonora Molinaro21LUX58-11
747477
Ekaterina Vishnevskaya22MDA58-11
748698
Elena Milovanović21SRB57-11
749736
Anastasiya Soboleva18UKR57-11Porażka Varberg 1/8
750698
Anastasiya Poplavska20UKR57-10
751560
Chelsea Vanhoutte22BEL57-10Porażka Antalya 18 ĆF
752501
Alexandra Riley31USA57-10
753228
Kaylah McPhee24AUS56-10
754127
Shilin Xu24CHN56-10
755328
Lisa Ponomar24GER56-9
756 NNR 
(878)
Anet Koskel18EST55+122+18Porażka Varberg PF
757164
Barbara Haas26AUT54-8
758281
Zuzana Zlochová32SVK54-8
75915
Tamarine Tanasugarn44THA54-8
760388
Gaia Sanesi30ITA54-8
761338
Martina Di Giuseppe31ITA54-4+1Rzym 2 1/868133
762750
Emily Welker21GER54-9
763718
Gabriella Mujan21NED54+14+3Porażka São Paulo 2 PF
764557
Patcharin Cheapchandej27THA54-10
765375
Dan Ni Wang28CHN54-10
766478
Oona Orpana21FIN54-10
767422
Emily Fanning26NZL53-9
768754
Priska Nugroho18INA53-9
769731
Viktoriya Petrenko21UKR53-9
770761
Rushri Wijesundera30USA53-9
771572
Anna Popescu24GBR53-9
772224
Abigail Tere-Apisah29PNG52-8
773765
Hina Inoue18USA52-8Porażka Neapol 2 1/8
774151
Başak Eraydın27TUR52-29-4
775307
Karin Kennel26SUI52-9
776612
Kélia Le Bihan23FRA52-9
777559
Noelia Bouzo Zanotti22ESP52-8Iraklion 2 ĆF
778709
Ho-ching Wu30HKG52-10Cancún 7 1/8Porażka Nottingham 4 1/8
779753
Katarina Stresnakova24SVK51+3+1Porażka Nottingham 4 1/8
780734
Darja Viďmanová19CZE51-8
781773
Solymar Colling22USA51-8
782414
Siqi Cao23CHN51-8
783369
Shiho Akita32JPN51-7
784755
Chiara Catini22ITA51-6Rzym 2 1/865130
785365
Da-bin Kim25KOR51-6
786757
Katarina Kuzmova20SVK51-6Porażka Osijek ĆF
787731
Viktoria Morvayova21SVK50-4Porażka Akko 1/8
788768
Zhuoma Ni Ma21CHN50-4
789728
Polina Bakhmutkina23RUS50-4Antalya 19 ĆF
790784
Eva Lys20GER49-4
791782
Ivana Corley22USA49-4
792687
Oleksandra Oliynykova21UKR49-4
793558
Julia Payola24ESP49-4
794 NNR 
 1175
June Bjork17SWE48+381+30Porażka Varberg F
795456
Maya Tahan23ISR48-5
796761
Antonia Samudio21COL48-4Antalya 19 ĆFPorażka Antalya 18 ĆF
797671
Warona Mdlulwa22RSA48-4
798652
Angelica Raggi23ITA48-28-4
799200
Giulia Gatto-Monticone34ITA47-5
800781
Vanessa Ersoz20SWE47-19-3Porażka Antalya 19 1/8
801795
Sara Bejlek16CZE47-6
802164
Ksenia Palkina32KGZ47-6
803118
Polina Monova29RUS47-6
804109
Kurumi Nara30JPN46-6
805134
Olga Doroshina27RUS46-6
806501
Loudmilla Bencheikh20FRA46-6
807801
Soha Sadiq23IND46-6
808310
Julia Kimmelmann28GER46-6
809804
Mell Reasco González19ECU46-5
810741
Mariam Dalakishvili20GEO46-7
811 NNR 
(822)
Yidi Yang22CHN46+20+3Porażka Monastyr 19 PF
812805
Laura Boehner20GER46-7Porażka Iraklion 2 1/8
813180
Karman Thandi23IND45-7
814799
Julia Middendorf19GER45-7
815665
Yeong Won Jeong26KOR45-7
816190
Claudia Giovine31ITA45-7
817184
Louisa Chirico26USA45-7
818808
Hurricane Black21USA45-7
819105
Jingjing Lu33CHN45-7
820770
Noel Saidenova20RUS45-7
821750
Enola Chiesa21ITA45-7Porażka Warmbad Villach 1/8
822455
Amber Marshall20AUS44-7
823816
Zhuoxuan Bai19CHN44-7
824 NNR 
(846)
Mariia Bergen20UKR44+28+4Porażka Iraklion PF
Porażka Iraklion 2 1/8
825817
Xinxin Yao18CHN44-8Porażka Monastyr 19 1/8
826760
Anhzelika Isaeva21RUS44-8Porażka Akko 1/8
827265
So-Ra Lee27KOR44-8
828304
Anastasia Pribylova26RUS44-8
829479
Nadia Echeverría Alam27VEN44-8
830137
Lauren Davis28USA43-7
83140
Varvara Lepchenko35USA43-7
832158
Petra Krejsová31CZE43-7
833789
Ane Mintegi Del Olmo18ESP43-7
834343
Kathinka von Deichmann28LIE43-7
835656
Svenja Ochsner22SUI43-7
836 NNR 
(916)
Nadia Rawson23GBR43+80+9Porażka Nottingham 4 ĆF
837490
Anna Pribylova24RUS43-8
838826
Eleni Christofi23GRE43+25+4Iraklion 2 ĆFPorażka Iraklion PF
839826
Jessica Hinojosa Gomez24MEX43-9Cancún 7 ĆFPorażka Cancún 6 ĆF
840825
Noma Noha Akugue18GER42+43+6Porażka Kair 9 F
841826
Ivania Martinich26CHI42-7
842771
Aneta Kučmová21CZE42-7
843 NNR 
(859)
Radka Zelnickova18SVK42+23+3Iraklion 2 ĆFPorażka Iraklion PF
844785
Jennifer Luikham22IND42-8
845213
Anna Karolína Schmiedlová27SVK41-8
846828
Ana Carmen Zamburek19DOM41-8
847240
Xiyu Wang21CHN41-8
848840
Rachel Gailis17USA41-8
849365
Alina Silich25RUS41-8
850540
Petia Arshinkova24BUL41-8
851715
Marie Mettraux22SUI41-8
852541
Cemre Anil28TUR41-30-3
853613
Laura Svatikova28SVK41-9
854709
Ana Filipa Santos26POR41-9
855846
Ilinca Amariei19ROU40-9Porażka Iraklion ĆF
8563
Vania King33USA40-9
857799
Sai Chamarthi27IND40-9
858833
Carlota Martinez Cirez21ESP40-8
859851
Vaidehi Chaudhari22IND40-8
860847
Julia Klimovicz18BRA40-7
861684
Tamara Malešević21SRB40-7
862809
Eva Garkusha20RUS40-7
863851
Sravya Chilakalapudi22IND40-7Porażka Sarasota 1/8
864829
Ayumi Koshiishi21JPN40-32-3Porażka Monastyr 19 ĆF
Porażka Monastyr 20 1/8
865857
Lian Tran19NED40-8
866729
Giulia Crescenzi26ITA40-8Rzym 2 1/854119
86771
Yanina Wickmayer32BEL39-8
868853
Suzanie Pretorius17RSA39-8
868852
Heike Janse van Vuuren17RSA39-8
870 NNR 
(959)
Lucija Ciric Bagaric18CRO39+89+9Porażka Osijek ĆF
871845
Maëlys Bougrat20FRA39-9
872431
Rebeka Stolmar25HUN39-2+1Porażka Osijek ĆF
873425
Federica Bilardo22ITA39-9
874333
Aiko Yoshitomi28JPN39-9
875667
Ekaterina Ovcharenko21RUS39-8
876546
Stephanie Wagner27GER38-7
877869
Sofia Da Cruz Mendonca20BRA38-6Kair 10 ĆFPorażka Kair 9 1/8
878764
Mihika Yadav22IND38-6
879717
Mathilde Dury23BEL38-6
880 NNR 
(916)
Diletta Cherubini20ITA38+40+4Kair 10 ĆFPorażka Kair 9 PF
881675
Valeriya Yushchenko22RUS38-2+1Porażka Antalya 18 ĆF
882695
Marianna Zakarlyuk25UKR38-8
883350
Eduarda Piai30BRA38-8
884871
Dayeon Back20KOR37-8
884871
Youmi Zhuoma22CHN37-8
886869
Yuka Hosoki22JPN37-6
887759
Elizabet Hamaliy21POR37-6Montemor O Novo 1/8
888799
Saumya Vig27IND37-6
889724
Qinwen Zheng19CHN36-5
890814
Annerly Poulos19AUS36-5Porażka Antalya 18 1/8
891883
Barbora Palicová18CZE36-5
892887
Chelsea Fontenel17SUI36-5
893383
Victoria Duval26USA36-5
894885
Angelina Wirges19GER36-5Iraklion 2 ĆF
895870
Koral Koldobski20ISR36-5Porażka Akko 1/8
896884
Maileen Nuudi21EST36-5
897571
Ange Kajuru20JPN36-5
898879
Maria Krupenina21RUS36+33+3Antalya 19 ĆFPorażka Antalya 18 PF
899775
Weronika Baszak19POL35-31-3
900891
Lyubov Kostenko19UKR35-6
901649
Mei Yamaguchi22JPN35-6Montemor O Novo PF
902840
Clervie Ngounoue15USA35-6
903648
Kajsa Rinaldo Persson24SWE35-6
904371
Jessica Ho25USA35-6
905618
Kennedy Shaffer24USA35+117+9Neapol 2 ĆFPorażka Sarasota ĆF
906203
Carson Branstine21CAN35-7
907471
Mara Schmidt30USA35+308+18Porażka Sarasota PF
908 NNR 
(944)
Juliana Munhoz18BRA35+36+4Porażka São Paulo 2 PF
909225
Maria Marfutina24RUS35-9
910495
Caroline Roméo27FRA35-9
911824
Lisa-Marie Rioux25JPN35-9
912590
Holly Verner29USA35-8
913670
Maria Fonte20POR35-8
914608
Melissa Morales31GUA35+64+6Porażka Cancún 6 F
Porażka Cancún 7 1/8
915 NNR 
 1003
Eleonore Tchakarova27BUL35+96+8Neapol 2 ĆFPorażka Sarasota ĆF
915 NNR 
 1003
Verginie Tchakarova27BUL35+96+8Neapol 2 ĆFPorażka Sarasota ĆF
917903
Sofia Milatová21SVK35-11Porażka Montemor O Novo 1/8
918872
Nicole Nadel21ISR35-11Akko ĆF
919824
Giorgia Pinto30ITA35-11
920308
Deborah Chiesa25ITA35-11
921543
Federica Arcidiacono29ITA35-11
922826
Lamis Alhussein Abdel Aziz24EGY35-11
923359
Victoria Kan26RUS34-11
924584
Julia Rosenqvist24SWE34-11
925909
Nicole Rivkin19GER34-11
926 NNR 
 1056
Dimitra Pavlou18GRE34+133+10Iraklion 2 ĆFIraklion W
927910
Nina Radovanovic18FRA34-12
928650
Gloria Ceschi23ITA34-11Porażka Kair 9 1/8
Porażka Kair 10 1/8
929903
Maria Torres Murcia19COL34-11Cancún 7 ĆFPorażka Cancún 6 1/8
930140
Nastja Kolar27SLO34-11
931 NNR 
 1063
Saki Imamura20JPN34+132+10Cancún 7 1/8Cancún 6 W
932798
Valeria Koussenkova27ESP34-11
933836
Kseniya Yersh21BLR34-11
934743
Melany Krywoj24ARG34-11
935678
Federica Prati26ITA34-11
936749
Ashmitha Easwaramurthi32IND34-11Montemor O Novo 1/8
937859
Nastasja Schunk18GER33-11
938 NNR 
(968)
Ksenia Zaytseva17RUS33+33+4Porażka Antalya 18 PF
939924
Celine Naef16SUI33-12
940 NNR 
 1079
Michaela Laki17GRE33+139+10Iraklion 2 ĆFIraklion W
941678
Minami Akiyama27JPN33-13
942483
Veronika Pepelyaeva20RUS33-13
943552
Karolína Beránková21CZE33-13
944 NNR 
 1088
Yana Mogilnitskaya26RUS33+144+10Antalya 18 W
945634
Andrea Weedon33GUA33+65+6Porażka Cancún 6 F
Porażka Cancún 7 1/8
946350
Nika Kukharchuk35RUS33-14
947640
Soumeya Anane28GBR33-14Antalya 19 ĆF
948838
Anastasia Sysoeva19RUS33-14Neapol 2 ĆFPorażka Sarasota 1/8
949927
Sabrina Kalandarov18ISR32-14
950928
Astrid Cirotte18FRA32-13
951678
Verena Meliss24ITA32-13Rzym 2 1/846111
952934
Karolina Vlckova21CZE32-12Porażka Kair 10 1/8
953935
Eleana Yu17USA31-12
954168
Kristína Kučová31SVK31-12
955943
Qavia Lopez17USA31-12
956941
Miho Kuramochi23JPN31-10Cancún 7 1/8
957238
Fatma Al-Nabhani30OMA31-12
958901
Maria Sholokhova18RUS31-55-4
959936
Chantal Sauvant20GER31-12Iraklion 2 ĆF
960749
Sakura Hondo23JPN31-12
961294
Madeleine Kobelt30USA31-12
962744
Aunchisa Chanta19THA31-12
963601
Martina Spigarelli30ITA31-12Iraklion 2 ĆF
964932
Diana Chehoudi24NED31-12
965948
Alessandra Simone18ITA31-12
966645
Katarzyna Pitak23GBR31-12
966645
Aleksandra Pitak21GBR31-12
96841
Alexandra Dulgheru32ROU30-12
969939
Petra Marcinko16CRO30-12
970923
Charlotte Chavatipon20USA30-12
971641
Anna Ukolova23RUS30+49+4Porażka Monastyr 19 PF
972704
Mira Antonitsch23AUT30-12
973614
Julie Gervais30FRA30-12
974957
Julia Avdeeva19RUS30-12
975963
Alba Rey Garcia19ESP30-12Platja D'aro 1/8
976485
Cristina Ene26ROU30-12
977620
Sadafmoh Tolibova25BLR30-12
978604
Angeles Moreno Barranquero22ESP30-12
979680
Watsachol Sawatdee22THA30-12
98085
Verónica Cepede Royg30PAR29-12
981103
Stefanie Vögele32SUI29-12
982970
Solana Sierra17ARG29-12
983 NNR 
 1124
Rebecca Hill22GBR29+141+9Porażka Nottingham 4 ĆF
984956
Dana Baidaulet16KAZ29-12
985973
Marine Szostak20FRA29-12
986970
Hiromi Abe22JPN29-11
987344
Eleni Kordolaimi29GRE29-11
988 NNR 
 1046
Vladlena Bokova19UKR29+58+4Kair 10 ĆFPorażka Kair 9 PF
989964
Valeriya Olyanovskaya21RUS29-12
990946
Romana Čisovská19SVK29-11
991612
Chompoothip Jandakate26THA29-11
992862
Zoziya Kardava20GEO29-11
993741
Inès Ibbou23ALG29-11Oran ĆF
994721
Elizaveta Koklina20RUS29-11
995933
Eri Shimizu23JPN29-11
996479
Gabriella Taylor24GBR28-11
996842
Zoe Kruger19RSA28-11
998142
Riko Sawayanagi27JPN28-11
999986
Tamari Gagoshidze18GEO28-11
1000682
Tamachan Momkoonthod25THA28-11
Aktualne turnieje :
Rabat, Strasburg WTA280  
Pelham, Rzym 2 ITF80  
Akko ITF50  
Montemor O Novo   
Neapol 2   
Platja D'aro   
Warmbad Villach   
Antalya 19, Cancún 7 ITF10  
Iraklion 2, Kair 10   
Oran   
Podświetl na niebiesko :