ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | WTA Debel 5 Tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Drabinka | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo U19

Ranking Na Żywo
Race
Drabinka
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo U19
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/900/470/280, ITFn (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
41
Coco Gauff18USA5360
160159
Matilde Jorge18POR514-1
167163
Ashlyn Krueger18USA478
197160
Linda Nosková18CZE403-18-40
268165
Robin Montgomery18USA292-3
270236
Reese Brantmeier18USA290-2
273271
Talia Gibson18AUS283-2
278275
Diana Shnaider18RUS278-3-1
286285
Dominika Šálková18CZE258+2
341338
Linda Fruhvirtová17CZE218
Reklama
347309
Victoria Jimenez Kasintseva17AND214-2+1Porażka Andora ĆF
357317
Ekaterina Maklakova18RUS205
370NR
Barbora Palicová18CZE192+2
372367
Clervie Ngounoue16USA191+2
382 NNR 
(387)
Sijia Wei18CHN188+5
386382
Ella Seidel17GER185+5
410370
Lucie Havlíčková17CZE165-31-25
414 NNR 
(415)
Ya Yi Yang18TPE164+1
449430
Bianca Fernandez18CAN145+10+3Porażka Santo Domingo 5 PF
Porażka Santo Domingo 6 PF
450448
Linda Klimovičová18CZE145-1
452NR
Nikola Bartůňková16CZE144+1-1
456453
Charlotte Kempenaers-Pocz18AUS143+1
469465
Kayla Cross17CAN136
473 NNR 
(480)
Océane Babel18FRA135+15+9Lousada W
487431
Julie Struplova18CZE128-50-25
488484
Joelle Steur18GER127-4
503NR
Lucija Ćirić Bagarić18CRO120
515509
Lola Radivojevic17SRB112+2
516510
Marina Stakusic18CAN111+2
517515
Aoi Ito18JPN111+2
518 NNR 
(520)
Sofia Costoulas17BEL111+2
529 NNR 
(531)
Polina Iatcenko18RUS107+2
558551
Brenda Fruhvirtová15CZE95-3
598594
Alexandra Eala17PHI81+1
613 NNR 
(630)
Aliona Falei18BLR78+17+5Porażka Sharm El Sheikh 21 F
618608
Laura Hietaranta18FIN77-1
621612
Taylah Preston17AUS75-3
632627
Elena Pridankina17RUS73-3
651649
Hanne Vandewinkel18BEL67-2
662 NNR 
(703)
Amelie van Impe18BEL65+41+10Antalya 26 W
670631
Dimitra Pavlou18GRE63-32-8
674 NNR 
(748)
Ana Candiotto18BRA62+148+25Mar Del Plata W
Porażka Rio De Janeiro 2 ĆF
679663
June Bjork17SWE61-5
682674
Mao Mushika17JPN61-5
687675
Katherine Hui17USA60-1
690678
Anastasiia Gureva17RUS60-1
693691
Alina Korneeva15RUS59-2
702 NNR 
(956)
Denislava Glushkova18BUL56+254+30Porażka Iraklion 11 F
712 NNR 
(768)
Yu-Yun Li18TPE53+56+10Antalya 27 FAntalya 26 WAntalya 26 W
Antalya 27 F
721718
Michaela Laki17GRE51-2
Reklama
734674
Federica Urgesi17ITA49-3
736 NNR 
(738)
Vivian Yang17NZL49+2+1Porażka Traralgon 3 1/8
741730
Anna Zyryanova18RUS48-7-1Antalya 27 F
742739
Samira de Stefano18ITA48-3
744737
Luciana Moyano17ARG47-3
748740
Patricija Paukstyte18LTU47-3
751745
Mio Mushika17JPN46-3
752 NNR 
(930)
Evialina Laskevich18BLR46+178+18Porażka Ortisei PF
762753
Alexa Karatancheva17BUL45-5
765760
Merna Refaat18EGY45-5Porażka Sharm El Sheikh 21 ĆF
788775
Ksenia Zaytseva18RUS41-6
796 NNR 
(826)
Celine Simunyu18IRL40+30+4Porażka Nairobi 2 PF
801791
Jessica Alsola18CAN39-6
802765
Laia Petretic18FRA39-5Porażka Walencja 2 ĆF
819806
Tea Lukic18GER37-5
820807
Petra Marčinko16CRO37-5
825814
Alian Zack16ISR37-7
835829
Marente Sijbesma18NED35-2Porażka Monastyr 49 1/8
837831
Nikola Daubnerova17SVK35-2
839717
Anastasiya Soboleva18UKR35+609+30Porażka Iraklion 11 F
841834
Mia Yamakita15USA35-4
842 NNR 
(900)
Aglaya Fedorova18RUS35+62+5Sharm El Sheikh 22 FPorażka Sharm El Sheikh 21 FPorażka Sharm El Sheikh 21 F
Sharm El Sheikh 22 F
843837
Maria Sholokhova18RUS35+1
845836
Kira Pavlova18RUS35-5
847773
Virginia Ferrara18ITA35-4
848752
Juliana Munhoz18BRA35-3
858850
Jessica Matthews18GBR34-3
864854
Stefani Webb17AUS33-3
865855
Chelsea Fontenel18SUI33-3
866859
Paula Cembranos18SUI33-3
869804
Astrid Cirotte18FRA33-58-5
875797
Giorgia Pedone18ITA32
876 NNR 
(887)
Teja Tirunelveli18USA32+15+1Porażka Mar Del Plata 1/8
Porażka Rio De Janeiro 2 1/8
878 NNR 
(932)
Tiziana Rossini18ARG32+54+4Porażka Mar Del Plata PF
879671
Sára Bejlek16CZE31+1
880879
Rinon Okuwaki17JPN31+1
890889
Karin Altori16ISR31-1
892 NNR 
(898)
Emma Tothova17SVK31+11+1Porażka Nairobi 2 ĆF
894777
Denise Valente18ITA31
901899
Lanlana Tararudee18THA30-2
918912
Catherine Aulia18AUS29+1
923843
Mia Kupres18CAN28+3
924NR
Celine Naef17SUI28+3
925 NNR 
(927)
Mihaela Tsoneva18BUL28+3
926805
Lexington Reed16USA28-121-10
936487
Erika Andreeva18RUS27+2
937913
Solana Sierra18ARG27+3
938 NNR 
(941)
Kristina Paskauskas18GBR27+3
946 NNR 
(949)
Astrid Lew Yan Foon17FRA26+3
947921
Qavia Lopez17USA26+3
Reklama
948 NNR 
(951)
Sienna Leeson17AUS26+3
950 NNR 
(952)
Liisa Varul18EST26+2Porażka Sharm El Sheikh 22 1/8
957860
Katerina Dimitrova18BUL25+13
958912
Isabella Kruger17RSA25+4
961816
Rachel Gailis18USA25+4
972 NNR 
(977)
Olivia Lincer17POL25+5
988 NNR 
(991)
Divine Nweke18NGR24+3Porażka Nairobi 2 ĆF
990 NNR 
(993)
Anita Sahdiieva18UKR23+3
998957
Feryel Ben Hassen18TUN22+3
999 NNR 
 1002
Nahia Berecoechea18FRA22+3Porażka Sharm El Sheikh 22 1/8
Aktualne turnieje :
Antalya 27 ITF10  
Sharm El Sheikh 22   
Podświetl na niebiesko :