ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | WTA Debel 5 Tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Ranking ITF | Drabinka | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo U19

Ranking Na Żywo
Race
Drabinka
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo U19
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/900/470/280, ITFn (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
1 (4) NNR 
  (5)  
Cori Gauff18USA5055Toronto 1/852355945
2 (189) NNR 
(196)
Ashlyn Krueger18USA432
3 (192)191
Maria Timofeeva18RUS424
4 (211) NNR 
(214)
Linda Nosková17CZE401
5 (232)226
Matilde Jorge18POR374
6 (257)165
Robin Montgomery17USA335
7 (328) NNR 
(330)
Victoria Jimenez Kasintseva17AND241-1
8 (366) NNR 
(372)
Reese Brantmeier17USA211
9 (384) NNR 
(392)
Diana Shnaider18RUS199+1San Bartolome De Tirajana 2 1/8213278
10 (421)418
Ekaterina Maklakova18RUS176Ust Kamienogorsk 1/8
Reklama
11 (429) NNR 
(663)
Bianca Fernandez18CAN172+14+105Toronto 1/8257967
12 (444) NNR 
(446)
Lucie Havlíčková17CZE158-1
13 (468)NR
Charlotte Kempenaers-Pocz17AUS142-1
14 (496)484
Océane Babel18FRA124-1
15 (521)519
Erika Andreeva18RUS118-1
16 (527)526
Linda Fruhvirtová17CZE115-1
17 (562)559
Dominika Šálková18CZE99-1
18 (569) NNR 
(570)
Linda Klimovičová18CZE96-1
19 (577) NNR 
(578)
Nastasja Schunk18GER92-1
20 (582) NNR 
(585)
Xinxin Yao18CHN91-1+2Porażka Monastyr 31 F
21 (597) NNR 
(600)
Sijia Wei18CHN86-1
22 (629)NR
Ella Seidel17GER77-1Lipsk ĆF
23 (650)641
Marina Stakusic17CAN71-1-1
24 (661)657
Julie Struplova17CZE69-1Radom ĆF
25 (662)660
Brenda Fruhvirtová15CZE68-1Danderyd 1/8
26 (672)671
Sára Bejlek16CZE65
27 (692) NNR 
(695)
Barbora Palicová18CZE61+1San Bartolome De Tirajana 2 1/875140
28 (702)688
Alexandra Eala17PHI59
29 (711)709
June Bjork17SWE57
30 (716)713
Lia Karatancheva18BUL57
31 (719) NNR 
(727)
Kayla Cross17CAN56+1Porażka Toronto 1/16
32 (743) NNR 
(771)
Michaela Laki17GRE52+1+4Porażka Monastyr 31 PF
33 (752)675
Natália Szabanin18HUN50-1+1San Bartolome De Tirajana 2 1/864129
34 (767) NNR 
(840)
Juliana Munhoz18BRA49+2+9Porażka Rio De Janeiro ĆF
35 (784) NNR 
(804)
Nina Radovanovic18FRA46+6Porażka Monastyr 31 F
36 (831) NNR 
(833)
Federica Urgesi17ITA41-2
37 (838) NNR 
(895)
Anastasiia Gureva17RUS40+9+4Porażka Monastyr 31 PF
38 (844) NNR 
(849)
Suzanie Pretorius18RSA39-1
38 (844) NNR 
(849)
Heike Janse van Vuuren17RSA39-1
40 (847)825
Noma Noha Akugue18GER39-1Lipsk ĆF
41 (848) NNR 
(852)
Lucija Ćirić Bagarić18CRO39-1
42 (850) NNR 
(855)
Ya Yi Yang18TPE39-1
43 (856) NNR 
(862)
Sofia Costoulas17BEL38-1
44 (857)839
Rachel Gailis17USA38-1
45 (864) NNR 
(871)
Astrid Cirotte18FRA38-1
46 (886) NNR 
(887)
Chelsea Fontenel18SUI36-1
47 (898)855
Maria Sholokhova18RUS35
48 (903)886
Joelle Steur18GER34Lipsk ĆF
49 (904) NNR 
(908)
Dimitra Pavlou18GRE34Kair 11 ĆF
50 (911) NNR 
(916)
Stefani Webb17AUS33
Reklama
51 (913) NNR 
(919)
Katerina Dimitrova18BUL33
52 (925) NNR 
(929)
Mia Kupres18CAN32
53 (926)910
Ksenia Zaytseva17RUS32+4+1Porażka Kottingbrunn 2 ĆF
54 (927)924
Celine Naef17SUI32-1
55 (930) NNR 
(932)
Polina Iatcenko18RUS32-1Ust Kamienogorsk 1/8
56 (932)717
Anastasiya Soboleva18UKR32-1
57 (941) NNR 
(942)
Qavia Lopez17USA31-1
58 (950) NNR 
(953)
Madeline Atway18USA30
59 (958)935
Eleana Yu17USA29
60 (962) NNR 
(966)
Solana Sierra18ARG29
61 (964) NNR 
(969)
Nikola Bartůňková16CZE29
62 (966) NNR 
(971)
Samira de Stefano18ITA29
63 (969) NNR 
(974)
Denise Valente18ITA29Padova 1/8
64 (973) NNR 
 1136
Tilwith Di Girolami18BEL29+34+9Koksijde ĆFPorażka Eupen ĆFPorażka Eupen ĆF
Koksijde ĆF
65 (979)956
Dana Baidaulet17KAZ28-1
66 (985) NNR 
(987)
Catherine Aulia18AUS28-1
67 (1000)874
Kristina Dmitruk18BLR27+1
Aktualne turnieje :
Toronto WTA900  
San Bartolome De Tirajana 2 ITF80  
Lipsk ITF60  
Danderyd, Koksijde ITF50  
Radom   
Ust Kamienogorsk   
Kair 11, Padova ITF10  
Podświetl na niebiesko :