ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | Prognoza na 5 tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Drabinki | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo U20

Ranking Na Żywo
Race
Drabinki
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo U20
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
9287
Linda Nosková19CZE935-5-120Roland Garros 1/3210552925
165147
Dominika Šálková19CZE530+1-16
197 NNR 
(206)
Mirra Andreeva17RUS441+10+10Roland Garros 1/325612431
198 NNR 
(202)
Clervie Ngounoue17USA439+8
204159
Talia Gibson19AUS430-9-30
211 NNR 
(213)
Celine Naef18SUI415+3
225222
Ella Seidel19GER397+3+7Brescia ĆF410456
230217
Elena Pridankina18RUS381+3Porażka Brescia 1/8
236 NNR 
(239)
Alexandra Eala19PHI363+7
246NR
Tereza Valentova17CZE348+4
Reklama
256240
Kayla Cross19CAN333-12-28
269 NNR 
(294)
Anastasiia Gureva19RUS318+25+23Otocec 2 F335335
283 NNR 
(287)
Maya Joint18AUS306+4+2Porażka Otocec 2 ĆF
297119
Robin Montgomery19USA287+4
306229
Sofia Costoulas19BEL269-22-42Porażka Klagenfurt ĆF
326324
Julie Štruplová19CZE250+11
347 NNR 
(351)
Alevtina Ibragimova19RUS235+4Porażka Brescia 1/8
363357
Taylah Preston18AUS222+7-1
385371
Lanlana Tararudee19THA205-14-17
388261
Alina Korneeva16RUS202+7
391 NNR 
(396)
Liv Hovde18USA200+8
401381
Ella Mcdonald18GBR193-12-17
405 NNR 
(431)
Evialina Laskevich19BLR191+31+19Montemor O Novo PF204221
406274
Erika Andreeva19RUS190+4
415377
Victoria Osuigwe17USA183+4
417408
Linda Klimovičová19CZE182+4
419 NNR 
(433)
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA181+14+7Roland Garros 1/323012171
425420
Roisin Gilheany19AUS178+2
430392
Ksenia Zaytseva19RUS175+1
457187
Linda Fruhvirtová19CZE154+8
474320
Nikola Bartůňková18CZE147+6
475 NNR 
(502)
Nina Vargova18SVK147+50+17Klagenfurt F159159
480469
Alexis Blokhina19USA143+7
496 NNR 
(512)
Fang An Lin19TWN137+16+4Porażka Fukui F
505 NNR 
(508)
Anastasia Grechkina17RUS134+3
506503
Patricija Paukstyte19LTU133+5Porażka Monastir 22 ĆF
508 NNR 
(555)
Stefania Bojica19ROU132+47+14Bukareszt 2 W
524 NNR 
(534)
Salma Drugdova19SVK125+10
525 NNR 
(537)
Zuzanna Pawlikowska19POL123+12Porażka Gałacz ĆF
526 NNR 
(539)
Astrid Lew Yan Foon18FRA123+13
530526
Alexandra Shubladze18RUS121+13
532 NNR 
(542)
Lucciana Perez Alarcon19PER120+34+6Rio Claro PF124129
535 NNR 
(547)
Ashton Bowers18USA120+12
537473
Amelie van Impe19BEL119+14
550471
Rada Zolotareva15RUS113+20
551536
Elena Micic19AUS113+11-2Porażka Montemor O Novo ĆF
556484
Sara Saito17JPN112+16
564524
Karolina Kozakova19SUI110+15
570448
Marina Stakusic19CAN106+17
580 NNR 
(600)
Tea Nikcevic18MNE104+22+3Porażka Bol 2 ĆF
Reklama
583 NNR 
(595)
Jenny Lim19FRA103+16
599 NNR 
(607)
Sarah van Emst19NED98+12
606574
Magdalena Smekalova18CZE96+11
610570
Rinon Okuwaki19JPN95+13
612 NNR 
(618)
Anca Todoni19ROU94+44+11Troisdorf ĆF103133
615 NNR 
(640)
Natalia Krockova15SVK93+47+11Porażka Otocec 2 ĆF
616514
Olivia Lincer19POL93-20-10
619613
Solana Sierra19ARG92+10
620416
Giorgia Pedone19ITA92-31-14
643598
Mia Yamakita17USA86-23-9Porażka Santo Domingo 4 1/8
649420
Lily Fairclough18AUS84+5Porażka San Diego 1/8
652 NNR 
(658)
Ema Kovacevic18BEL83+6
654645
Amelia Waligora19BEL83+5
655636
Yiming Dang19CHN82+6
657 NNR 
(664)
Daria Zelinskaya19RUS82+7
658645
Lourdes Ayala17ARG82+7
659648
Melisa Ercan18AUS81+16+1Porażka Otocec 2 1/8
661654
Tea Lukic19GER81+6
663631
Celine Simunyu19IRL81+7Porażka Estepona 1/8
666 NNR 
(679)
Candela Vazquez15ARG80+27+6Rio Claro PF8489
671 NNR 
(703)
Anja Stankovic18SRB79+35+7Porażka Kursumlijska Banja 6 ĆF
680 NNR 
(753)
Han Shi19CHN76+73+13Ch'angwŏn PF8597
688686
Nikola Daubnerova18SVK73+10
694 NNR 
(704)
Sandugash Kenzhibayeva19KAZ72+10
699 NNR 
(707)
Justina Gonzalez Daniele18ARG71+8
700665
Anastasia Safta19ROU71-5-3
703697
Sayaka Ishii18JPN70+8
705 NNR 
(714)
Marie Vogt19GER70+9
712649
Briana Szabó18ROU68+5-1Porażka Gałacz ĆF
713 NNR 
(717)
Weronika Ewald18POL68+9
714602
Luciana Moyano18ARG68+43+6Rio Claro PF7277
716427
Lola Radivojevic19SRB68+51+8Porażka Kursumlijska Banja 6 ĆF
721 NNR 
(768)
Liisa Varul19EST67+47+7Porażka Kursumlijska Banja 6 ĆF
725663
Mio Mushika18JPN66-1Porażka Fukui 1/8
726717
Katrina Scott19USA65+4-1
732637
Merna Refaat19EGY65+89+14Monastir 21 W
733 NNR 
(743)
Iulia Andreea Ionescu18ROU65+10Porażka Bukareszt 2 1/8
736706
Salakthip Ounmuang18THA64+19+2Porażka Monastir 21 1/8
Porażka Monastir 22 ĆF
737718
Isabella Kruger19RSA64+8
739597
Katherine Hui19USA63+7-1
754715
Daria Yesypchuk18UKR61-39-9
756591
Victoria Mboko17CAN60-46-10
763 NNR 
(770)
Aya El Aouni18MAR59+7
772 NNR 
(775)
Asylzhan Arystanbekova18KAZ58+3
774773
Carolina Kuhl19GER58+4
777236
Reese Brantmeier19USA57+6
780652
Mao Mushika18JPN57+6
783 NNR 
(846)
Alyssa Reguer18FRA57+63+10Monastir 22 PFPorażka Monastir 21 PFPorażka Monastir 21 PF
Monastir 22 PF
6166
787 NNR 
(794)
Darja Suvirdjonkova18SRB56+8+1Porażka Monastir 21 1/8
Porażka La Marsa 1/8
803733
Gaia Parravicini19ITA53+3
Reklama
809682
Zijun Jiang19CHN52+5
812 NNR 
(813)
Vaishnavi Adkar19IND51+5
813783
Vittoria Paganetti17ITA51+5
814793
Malwina Rowinska19POL51+5
831708
Kaitlin Quevedo18ESP49
839799
Gaia Maduzzi18ITA48-3
842839
Hayu Kinoshita17JPN48-3
844818
Isabelle Lacy17GBR47-6-1
845 NNR 
(899)
Xenia Bandurowska19POL47+124+13Porażka Bol F
Porażka Bol 2 ĆF
848336
Lucie Havlíčková19CZE46+1
851 NNR 
(853)
Isis Louise van Den Broek18NED46+2
857528
Federica Urgesi19ITA45+4
864793
Tianmi Mi19CHN44+4
872835
Laura Cilekova18SVK43+4
873865
Aruzhan Sagandikova19KAZ43+4
876 NNR 
(880)
Ela Milic18SLO42+4
885823
Helena Bueno16BRA41-4-1
892846
Zhanel Rustemova19KAZ41+1
895 NNR 
(897)
Ruien Zhang16CHN40+2
897 NNR 
(900)
Carmen Andreea Herea18ROU40+3
898309
Victoria Jimenez Kasintseva18AND39+5
899 NNR 
(904)
Mara Gae18ROU39+5
900845
Kristyna Tomajkova19CZE39+5
903773
Zuzanna Bednarz18POL39-76-11
904 NNR 
(911)
Yufei Ren18CHN39+7
906901
Rinko Matsuda19JPN39-5-1Porażka Fukui 1/8
911 NNR 
(919)
Cadence Brace19CAN38+8
912 NNR 
 1027
Gabriela Vilar18USA38+115+9Porażka Annenheim ĆF
Porażka Klagenfurt 1/8
914 NNR 
(921)
Defne Cirpanli19TUR38+8
915 NNR 
(923)
Yingqun Sun18CHN37+8
916857
Sonja Zhiyenbayeva17KAZ37+8
919868
Lucia Peyre18ARG37-3-1
922651
Michaela Laki19GRE37+20+1Porażka Kursumlijska Banja 6 1/8
925 NNR 
(933)
Bella Bergkvist Larsson18SWE36+8
925 NNR 
(927)
Tahlia Kokkinis15AUS36+8
929 NNR 
(938)
Kaja Najzer16SLO36+9
931804
Tamara Kostic18AUT36+9
934 NNR 
 1066
Yujin Kim18KOR36+132+10Porażka Fukui F
937 NNR 
(944)
Lara Pfeifer19ITA36+7
940 NNR 
(946)
Linea Bajraliu17SWE35+8
942696
Jessica Bernales17USA35+9
944 NNR 
(953)
Talia Neilson Gatenby18GBR35+9
948 NNR 
 1050
Andrea Roots18EST35+102+8Porażka Kursumlijska Banja 6 ĆF
953876
Baylen Brown19USA35-10-1
960891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA34-11-1Porażka Rio Claro ĆF
963 NNR 
(964)
Viola Turini18ITA34+1
965NR
Sarah Nita17CUW34
966NR
Greta Greco Lucchina18ITA34+9+1Porażka Brescia 1/8
967942
Dana Baidaulet18KAZ34+1
970 NNR 
(974)
Wakana Sonobe16JPN33+4
Reklama
979594
Matilda Mutavdzic19GBR32-232-31
987979
Martina Genis Salas17ESP31+8
988 NNR 
(990)
Francesca Pace18ITA31+9Porażka Bukareszt 2 1/8
989974
Brooke Black16GBR31+7
990 NNR 
 1071
Kristiana Sidorova18RUS31+127+10Porażka Bukareszt 2 F
Aktualne turnieje :
Roland Garros GS2000  
Brescia W75  
Montemor O Novo W50  
Otocec 2, Troisdorf   
Ch'angwŏn W35  
Klagenfurt   
Monastir 22 W15  
Rio Claro   
Podświetl na niebiesko :