ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | Prognoza na 5 tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Drabinki | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo U20

Ranking Na Żywo
Race
Drabinki
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo U20
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/900/470/280, ITFn (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
31
Coco Gauff19USA5755
142133
Matilde Jorge19POR629Vacaria 1/8
154119
Robin Montgomery19USA591
165147
Dominika Šálková19CZE557Porażka Limassol 3 ĆF
174159
Talia Gibson19AUS529-1
179106
Ashlyn Krueger19USA499
201199
Diana Shnaider19RUS442-2
202160
Linda Nosková19CZE440-1
225202
Clervie Ngounoue17USA385-1
227 NNR 
(240)
Elena Pridankina18RUS382+13+17Porażka Lousada 2 F
Porażka Dubaj ĆF
Reklama
237211
Aoi Ito19JPN367-1
246244
Kayla Cross18CAN357+10+15Porażka Lousada 2 F
249187
Linda Fruhvirtová18CZE353-2
261229
Sofia Costoulas18BEL335+1+3Porażka Limassol 3 PF
264 NNR 
(265)
Celine Naef18SUI328+1
274 NNR 
(275)
Erika Andreeva19RUS310+1
314303
Yu-Yun Li19TWN259+3
317265
Barbora Palicová19CZE256+3
318261
Alina Korneeva16RUS256+3
350317
Ekaterina Maklakova19RUS238
356 NNR 
(357)
Julie Štruplová19CZE234+1
361291
Ella Seidel18GER227+1
382365
Ana Candiotto19BRA210Vacaria 1/8Monastir 48 W
Mogi Das Cruzes W
Monastir 48 W
Mogi Das Cruzes W
Vacaria 1/8
386363
Tereza Valentova16CZE205-2
407289
Ya Yi Yang19TWN187-1
413406
Alexandra Eala18PHI185-2
418399
Lanlana Tararudee19THA182-1
419409
Mirra Andreeva16RUS181-1
423NR
Maya Joint17AUS178
423NR
Roisin Gilheany18AUS178
427420
Lily Fairclough18AUS177
428421
Dimitra Pavlou19GRE175+10+8Porażka Limassol 3 ĆF
Porażka Dubaj 1/8
432 NNR 
(513)
Anastasiia Gureva18RUS172+102+49Limassol 3 W
Porażka Monastir 49 1/8
433423
Giorgia Pedone19ITA171-2
442438
Victoria Osuigwe16USA165-1
445436
Liv Hovde18USA164-2
457453
Virginia Ferrara19ITA153-1
464 NNR 
(465)
Kira Pavlova19RUS148+1
474469
Alexis Blokhina19USA144+1
492320
Nikola Bartůňková17CZE140
494 NNR 
(499)
Ella Mcdonald18GBR139+5+1Porażka Lousada 2 1/8
507 NNR 
(508)
Alevtina Ibragimova18RUS135+1Porażka Dubaj 1/8
510448
Linda Klimovičová19CZE133+1
512NR
Hanne Vandewinkel19BEL133
524514
Olivia Lincer18POL129
533516
Johanne Christine Svendsen19DEN124-2
540527
Patricija Paukstyte19LTU119+2+2Porażka Iraklion 9 F
549472
Aliona Falei19BLR115-2
551542
Lucciana Perez Alarcon18PER114-2
554546
Sara Saito17JPN114-1
Reklama
555516
Aglaya Fedorova19RUS114-18-5Porażka Sharm El Sheikh 23 1/8
557336
Lucie Havlíčková18CZE112-2
566517
Amelie van Impe19BEL111-3Porażka Monastir 49 ĆF
567551
Karolina Kozakova18SUI111-3Porażka Monastir 48 1/8
570491
Laura Hietaranta19FIN109-2
573236
Reese Brantmeier19USA107-1
579448
Marina Stakusic19CAN105+2
583331
Bianca Fernandez19CAN105-12-3
587526
Evialina Laskevich19BLR103
588 NNR 
(650)
Stefania Bojica18ROU103+73+24Porażka Dubaj ĆF
592539
Taylah Preston18AUS102-1
593592
Nahia Berecoechea19FRA102-1Porażka Limassol 3 1/8
595 NNR 
(615)
Anastasia Grechkina17RUS101+20+9Porażka Limassol 3 ĆF
602496
Anna Zyryanova19RUS98-32-10
607574
Magdalena Smekalova17CZE96-4
608598
Mia Kupres19CAN96-4
610594
Matilda Mutavdzic19GBR95-4
613484
Joelle Steur19GER94-4
630591
Victoria Mboko17CAN88-3
635611
Nina Vargova18SVK87-4
638598
Mia Yamakita16USA85-4
639618
Anca Todoni19ROU84-2
642426
Lucija Ćirić Bagarić19CRO84-2
644642
Marente Sijbesma19NED84-2
648629
Ksenia Zaytseva19RUS83-2Porażka Dubaj ĆF
651NR
Solana Sierra19ARG82+1Porażka Montevideo 1/8
652649
Natalia Krockova15SVK82-3
653636
Yiming Dang19CHN81-1
657528
Federica Urgesi18ITA80-3
661648
Daria Khomutsianskaya19BLR79-4
663564
Anastasiya Soboleva19UKR79-3
667 NNR 
(690)
Fang An Lin18TWN78+23+10Sharm El Sheikh 23 W
Porażka Sharm El Sheikh 24 1/8
668650
Elena Micic19AUS78-3
671621
Paula Cembranos19SUI77-3
672597
Katherine Hui18USA76-3
677427
Lola Radivojevic18SRB75-4Porażka Dubaj 1/8
678594
Aysegul Mert19TUR74-4
680649
Lourdes Ayala17ARG74-4
685654
Tea Lukic19GER71-4
688570
Rinon Okuwaki18JPN71-4
689643
Celine Simunyu19IRL71-4
709NR
Melisa Ercan18AUS64
713NR
Anastasia Safta19ROU64
719 NNR 
(736)
Samira de Stefano19ITA63+39+8Porażka Selva Gardena ĆF
722602
Luciana Moyano18ARG62-3
723 NNR 
(725)
Nikola Daubnerova18SVK62+2+1Porażka Selva Gardena 1/8
729711
Margherita Marcon18ITA61-3Porażka Sharm El Sheikh 24 ĆF
730718
Astrid Cirotte19FRA61-3Porażka Sharm El Sheikh 23 1/8
731677
Sabina Zeynalova19UKR60-2
735637
Merna Refaat19EGY60-2Porażka Monastir 48 ĆF
Reklama
740733
Katrina Scott19USA58
745694
Alessandra Teodosescu17ITA58-1
754733
Gaia Parravicini18ITA56-2
755 NNR 
(797)
Jenny Lim18FRA56+59+9Porażka Lousada 2 ĆF
757671
Sára Bejlek17CZE55-3
766745
Cristina Rodriguez Duenas19ESP54-2
769727
Astrid Lew Yan Foon18FRA54-2
773745
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah17FRA53+53+9Walencja 2 W
774771
Iulia Andreea Ionescu18ROU53-3
776749
Akasha Urhobo16USA52-2
777724
Rada Zolotareva15RUS52-2
778682
Zijun Jiang18CHN52-2
779706
Salakthip Ounmuang18THA52-2
781738
Laia Petretic19FRA52-2
784769
Tea Nikcevic18MNE51-4
785771
Denise Valente19ITA51-4
787773
Daria Yesypchuk18UKR51-4
788558
Denislava Glushkova19BUL51-3
789781
Salma Drugdova19SVK51-3
792783
Vittoria Paganetti17ITA50-3
794785
Zuzanna Pawlikowska18POL50-3Porażka Sharm El Sheikh 23 1/8
795770
Anita Sahdiieva19UKR50-3
799796
Anja Stankovic18SRB50-3Porażka Limassol 3 1/8
802770
Candela Vazquez15ARG49-4
803799
Justina Gonzalez Daniele18ARG49-4
808799
Gaia Maduzzi17ITA48-4
809788
Weronika Ewald17POL48-4Porażka Sharm El Sheikh 23 1/8
815779
Given Roach18GBR47-5
817582
Vivian Yang18NZL47-5
821696
Jessica Bernales17USA46-6
823818
Isabelle Lacy17GBR46-5+1Porażka Lousada 2 1/8
828808
Carolina Kuhl18GER44-6
832652
Mao Mushika18JPN44-5Wellington ĆF
840820
Chiara Di Genova19ARG43-5
846813
Sarah van Emst19NED42-3Porażka Monastir 48 1/8
853823
Helena Bueno16BRA41-2Porażka Mogi Das Cruzes 1/8
855774
Sayaka Ishii18JPN41-2
862708
Kaitlin Quevedo17USA40-3
871845
Kristyna Tomajkova18CZE39-2
873835
Anouk Koevermans19NED39-2
877863
Tamara Kostic17AUT38-1
880868
Lucia Peyre18ARG38-2
882863
Hayu Kinoshita17JPN38-2
883861
Zuzanna Bednarz18POL38-11-1
886869
Yaroslava Bartashevich18FRA37-1
891886
Amelia Waligora18BEL37+2+1Porażka Monastir 48 ĆF
Porażka Monastir 49 ĆF
893 NNR 
(987)
Briana Szabó18ROU36+252+18Porażka Limassol 3 PF
896873
Tianmi Mi19CHN36-6
899876
Baylen Brown19USA36-5
902877
Malwina Rowinska18POL35-5
Reklama
904857
Lara Smejkal19SLO35-5
911819
Liisa Varul19EST35+66+6Porażka Iraklion 9 F
913737
Teja Tirunelveli19IND35-8Porażka Sharm El Sheikh 23 1/8
920802
Alexandra Azarko17BLR34-7
924846
Zhanel Rustemova19KAZ34-19-1Porażka Antalya 23 1/8
927891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA33-6Vacaria 1/8Porażka Mogi Das Cruzes 1/8Porażka Mogi Das Cruzes 1/8
Vacaria 1/8
931926
Alyssa Reguer17FRA33-5
933766
Gabriella Broadfoot19RSA32-4
933882
Sofia Johnson19GBR32-4
936879
Alyssa Ahn16USA32-4
937899
Xenia Bandurowska19POL32-3Porażka Monastir 48 1/8
941929
Laura Cilekova18SVK32-3
943919
Luca Udvardy18HUN31-3
945824
Isabella Kruger18RSA31-2
946934
Alexandra Shubladze18RUS31-1
949936
Cadence Brace18CAN31-3
953865
Aruzhan Sagandikova18KAZ31+5+1Porażka Monastir 48 ĆF
Porażka Monastir 49 ĆF
963835
Vanessa Popa Teiușanu19ROU30-46-4
964455
Océane Babel19FRA30-4
968309
Victoria Jimenez Kasintseva18AND29-5Porażka Monastir 49 1/8
969951
Mia Pohankova15SVK29-5
970958
Panna Bartha19HUN29-4
970966
Greta Greco Lucchina18ITA29-4
970958
Teah Chavez18CAN29-4
976966
Scarlett Nicholson17CAN29-2
977963
Yufei Ren17CHN29-2
984968
Jaquelyn Ogunwale18GBR28-1
986962
Cayetana Gay17ESP28-1
986962
Maria de la Paz Alberto17ESP28-1
990938
Maria Sara Popa18ROU28
992880
Han Shi18CHN28
998910
Sarah Iliev17FRA27+1
999983
Ruien Zhang15CHN27+1
Aktualne turnieje :
Vacaria ITF80  
Wellington ITF10  
Podświetl na niebiesko :