ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | Prognoza na 5 tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Drabinki | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo U21

Ranking Na Żywo
Race
Drabinki
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo U21
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
131
Coco Gauff20USA4526
63 NNR 
 (67) 
Diana Shnaider20RUS1286+4
73 NNR 
 (75) 
Ashlyn Krueger20USA1193+2
7472
Linda Nosková19CZE1190+2
104 NNR 
(105)
Mirra Andreeva17RUS871+1
121 NNR 
(125)
Matilde Jorge20POR726+4-9
133 NNR 
(135)
Chia Yi Tsao20TWN666+2
193 NNR 
(194)
Celine Naef19SUI454+1
202201
Clervie Ngounoue17USA439-1
207147
Dominika Šálková20CZE422-3-12
Reklama
214206
Aoi Ito20JPN397+7
217159
Talia Gibson20AUS390-12-40
220 NNR 
(222)
Ella Seidel19GER382+9
225208
Elena Pridankina18RUS377-17-44
235 NNR 
(243)
Anastasia Abbagnato20ITA356+8Palermo 1/8401597
240239
Alexandra Eala19PHI349+5-4Vitoria ĆF367428
260 NNR 
(265)
Anastasiia Gureva19RUS318+5Porażka Vitoria 1/8
261240
Kayla Cross19CAN318-2-9Granby ĆF331377
268 NNR 
(274)
Maya Joint18AUS306+6
278 NNR 
(282)
Ekaterina Maklakova20RUS291+4Torino ĆF
279201
Noma Noha Akugue20GER289+4
281119
Robin Montgomery19USA287+5
282 NNR 
(285)
Ana Candiotto20BRA286+3-3
286241
Tereza Valentová17CZE282-45-80
288 NNR 
(291)
Alevtina Ibragimova19RUS281+3
289271
Lia Karatancheva20BUL279-16-29Vitoria ĆF297358
290 NNR 
(317)
Laura Hietaranta20FIN279+27+26Buzău W
297243
Yu-Yun Li20TWN270+4
305 NNR 
(308)
Julie Štruplová19CZE262+7+5Porażka Aschaffenburg F
347 NNR 
(352)
Taylah Preston18AUS222+5
350 NNR 
(374)
Kira Pavlova20RUS218+24+8Porażka Tiencin 3 ĆF
352 NNR 
(406)
Nina Vargová18SVK217+54+27Buzău W
354 NNR 
(360)
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA216+6
355 NNR 
(361)
Liv Hovde18USA216+6
360 NNR 
(372)
Dimitra Pavlou20GRE214+12+2Porażka Kursumlijska Banja 13 F
Porażka Kursumlijska Banja 14 1/8
361265
Barbora Palicová20CZE213+6
363194
Elvina Kalieva20USA213+30+16Granby ĆF226272
372 NNR 
(379)
Ella Mcdonald18GBR207+7
377 NNR 
(383)
Evialina Laskevich19BLR204+6
383261
Alina Korneeva17RUS200+7-1
384371
Fangran Tian20CHN200-13-12Evansville 1/8215274
387371
Lanlana Tararudee20THA196+8
392 NNR 
(420)
Elena Micic20AUS193+28+15Porto 4 ĆF206252
395274
Erika Andreeva20RUS191+6
403396
Tatiana Barkova20RUS184+5
407 NNR 
(408)
Linda Klimovičová20CZE182+6
416 NNR 
(420)
Roisin Gilheany19AUS178+6
437229
Sofia Costoulas19BEL167-80-53Torino ĆF
445392
Ksenia Zaytseva19RUS163+5
457444
Hanne Vandewinkel20BEL156+6
Reklama
459 NNR 
(495)
Lucciana Perez Alarcon19PER154+36+15Lujan 2 ĆFLujan WLujan W
Lujan 2 ĆF
465 NNR 
(471)
Joelle Steur20GER148+6Casablanca ĆF
466320
Nikola Bartůňková18CZE147+7
468 NNR 
(475)
Anastasia Grechkina17RUS147+7
470 NNR 
(476)
Sarah van Emst19NED146+6
471408
Polina Iatcenko20RUS146-1-4Porażka Tiencin 3 PF
472 NNR 
(477)
Nastasja Schunk20GER145+5
474187
Linda Fruhvirtová19CZE144+5
476 NNR 
(482)
Alexandra Shubladze18RUS144+6
478 NNR 
(485)
Anna Zyryanova20RUS142+7
481 NNR 
(484)
Daria Khomutsianskaya20BLR141+10
485443
Jana Kolodynska20BLR139+11
486484
Patricija Paukstyte19LTU139-2-4Casablanca ĆF
487 NNR 
(497)
Fang An Lin19TWN139+10Tiencin 4 ĆFPorażka Tiencin 3 1/8Porażka Tiencin 3 1/8
Tiencin 4 ĆF
495 NNR 
(505)
Ashton Bowers18USA135+10
496 NNR 
(509)
Zuzanna Pawlikowska19POL134+13+2Porażka Grodzisk Mazowiecki ĆF
497377
Victoria Osuigwe17USA134-86-49
501490
Angella Okutoyi20KEN131-11-10Casablanca ĆF
507 NNR 
(510)
Stefania Bojica19ROU129+3-2Porażka Aschaffenburg ĆF
518438
Tilwith Di Girolami20BEL126+5Kursumlijska Banja 14 ĆF
519 NNR 
(527)
Rinon Okuwaki19JPN126+8+2Porażka Nakhon Si Thammarat 5 ĆF
522516
Aglaya Fedorova20RUS125+4
527512
Anca Todoni19ROU122+2-1
529528
Salma Drugdová19SVK120+14+2Porażka Grodzisk Mazowiecki ĆF
530416
Giorgia Pedone19ITA119+7Palermo 1/8172368
538 NNR 
(546)
Jenny Lim19FRA117+8
544532
Astrid Lew Yan Foon18FRA115+10
546471
Rada Zolotareva15RUS113+9
551435
Natália Szabanin20HUN111+7-1
556469
Alexis Blokhina19USA110+9
559 NNR 
(644)
Briana Szabó18ROU109+85+23Porażka Buzău F
560514
Olivia Lincer19POL109+16+3Porażka Grodzisk Mazowiecki ĆF
563 NNR 
(569)
Natalia Krockova16SVK108+6
564 NNR 
(570)
Celine Simunyu19IRL108+6Casablanca ĆF
566448
Marina Stakusic19CAN106+6
569473
Amelie van Impe19BEL106+8
576420
Lily Fairclough18AUS104+7
577 NNR 
(583)
Tea Nikcevic19MNE104+7Gmina Krško ĆF
580472
Aliona Falei20BLR102-45-18
583564
Anastasiya Soboleva20UKR102+5
586 NNR 
(591)
Amelia Waligora19BEL101+5Porażka Kursumlijska Banja 13 ĆF
595 NNR 
(610)
Han Shi19CHN99+54+13Porażka Tiencin 3 PF
610 NNR 
(614)
Anja Stankovic19SRB96+33+9Porażka Kursumlijska Banja 13 F
619524
Karolina Kozakova19SUI93
621613
Solana Sierra20ARG92+1
625 NNR 
(678)
Marie Vogt19GER92+53+13Porażka Aschaffenburg PF
629599
Laia Petretic20FRA91+30+7Porażka Don Benito ĆF
634484
Sara Saito17JPN90-3
643583
Marente Sijbesma20NED88-3
644 NNR 
(665)
Nikola Daubnerova18SVK88+23+6Porażka Kursumlijska Banja 13 PF
Reklama
645641
Isabella Kruger19RSA87-4
648645
Mio Mushika18JPN86-3
650453
Virginia Ferrara20ITA86-3
651598
Mia Yamakita17USA86-3
654638
Anita Sahdiieva20UKR85-16-4Porażka Lakewood 2 PF
657531
Xinxin Yao20CHN85-68-17
666 NNR 
(804)
Tamara Kostic18AUT83+169+35Don Benito W
667655
Ema Kovacevic18BEL83-7
668637
Merna Refaat19EGY83-5
669648
Melisa Ercan18AUS82-5
670643
Candela Vazquez15ARG82-4Lujan 2 1/8
671660
Daria Zelinskaya19RUS82-2
672654
Tea Lukic19GER81-2
676674
Sandugash Kenzhibayeva19KAZ79+1
679516
Johanne Christine Svendsen20DEN78+1
683682
Annelin Bakker19NED77-1
684602
Luciana Moyano18ARG77+13+3Lujan 2 1/8Porażka Lujan ĆFPorażka Lujan ĆF
Lujan 2 1/8
687 NNR 
(699)
Liisa Varul19EST76+12+2Porażka Monastir 28 PF
692674
Samira de Stefano20ITA75-18-5Torino ĆF
707 NNR 
(711)
Isis Louise van Den Broek18NED71+4
713710
Weronika Ewald18POL69+5
714705
Justina Gonzalez Daniele18ARG69+14+3Lujan 2 1/8Porażka Lujan ĆFPorażka Lujan ĆF
Lujan 2 1/8
715NR
Cadence Brace19CAN69+8+1Porażka Don Benito 1/8
716592
Yasmin Ezzat20EGY69+3
717582
Jennifer Ruggeri20ITA68+3
719652
Mao Mushika18JPN68+3
721 NNR 
(730)
Panna Bartha20HUN67+9+1Porażka Budapeszt 1/8
725704
Nina Radovanovic20FRA66+9+1Darmstadt ĆFPorażka Aschaffenburg 1/8Porażka Aschaffenburg 1/8
Darmstadt ĆF
726 NNR 
(729)
Denise Valente20ITA66+3Porażka Torino 1/8
729665
Anastasia Safta19ROU65+7
730 NNR 
(738)
Darja Suvirdjonkova19SRB65+8
731592
Nahia Berecoechea20FRA65+6Porażka Vitoria 1/8
733721
Carolina Kuhl19GER64+8
736 NNR 
(743)
Linea Bajraliu17SWE63+7
742697
Sayaka Ishii18JPN62+3
744 NNR 
(748)
Francesca Pace18ITA61+4Torino ĆF
752669
Elizaveta Shebekina20RUS60+15+2Porażka Monastir 28 ĆF
Porażka Monastir 29 1/8
756740
Iulia Andreea Ionescu19ROU59+2
758 NNR 
(760)
Aya El Aouni19MAR58+2
759 NNR 
(869)
Mara Gae18ROU58+110+14Porażka Buzău PF
760598
Mia Kupres20CAN58+8+1Granby 1/873132
764NR
Asylzhan Arystanbekova18KAZ58
768 NNR 
(772)
Gabriela Vilar19USA57+4
769 NNR 
(773)
Laura Cilekova18SVK57+4
770717
Katrina Scott20USA56-39-9Granby ĆF69115
771706
Salakthip Ounmuang18THA56+4Nakhon Si Thammarat 6 ĆFPorażka Nakhon Si Thammarat 5 1/8Porażka Nakhon Si Thammarat 5 1/8
Nakhon Si Thammarat 6 ĆF
776 NNR 
(780)
Ioana Zvonaru20ROU56+4Porażka Buzău 1/8
780427
Lola Radivojevic19SRB55+2
781677
Sabina Zeynalova20UKR54+2
782 NNR 
(784)
Julia Garcia20MEX54+2
Reklama
794 NNR 
(839)
Le Yi Liu20CHN53+67+7Porażka Tiencin 3 ĆF
795 NNR 
(860)
Carmen Andreea Herea18ROU53+65+7Porażka Buzău ĆF
796795
Ella Simmons20AUS53-1
802801
Vladislava Andreevskaya18KGZ52-1
803788
Alyssa Reguer18FRA52-1
804715
Daria Yesypchuk18UKR52
808807
Vaishnavi Adkar19IND51-1Porażka Casablanca 1/8
809783
Vittoria Paganetti18ITA51-1
814771
Denise Hrdinková20CZE51-15-1Porażka Gmina Krško 1/8
815812
Rinko Matsuda19JPN51-3Casablanca ĆFPorażka Don Benito 1/8Porażka Don Benito 1/8
Casablanca ĆF
822 NNR 
(845)
Xenia Bandurowska19POL50+28+3Porażka Grodzisk Mazowiecki ĆF
825708
Kaitlin Quevedo18ESP49+1
826 NNR 
(827)
Ariana Geerlings18ESP49+1
830829
Ida Johansson20SWE49-1
834831
Yasmine Kabbaj20MAR48-3
835799
Gaia Maduzzi18ITA48-3
838651
Michaela Laki19GRE48-1
840838
Hayu Kinoshita17JPN48-2
843528
Federica Urgesi19ITA48-2
844842
Zhanel Rustemova20KAZ48-2
845793
Malwina Rowinska19POL47
848733
Gaia Parravicini19ITA47-57-6
851336
Lucie Havlíčková19CZE46+3
853818
Isabelle Lacy18GBR46+3
854NR
Kristiana Sidorova18RUS46+3Porażka Kursumlijska Banja 13 1/8
858636
Yiming Dang19CHN45-162-29
866793
Tianmi Mi20CHN44+8
867737
Anouk Koevermans20NED44+8
868 NNR 
(964)
Viola Turini18ITA44+99+10Porażka Chambéry F
871 NNR 
(878)
Zixuan Zeng20CHN44+7Porażka Tiencin 3 1/8
Porażka Tiencin 4 1/8
874865
Aruzhan Sagandikova19KAZ43+12
875257
Sijia Wei20CHN42+13
876 NNR 
(880)
Ela Milic18SLO42+13
878597
Katherine Hui19USA42+13
879854
Stefani Webb19AUS42+13Porażka Lakewood 2 1/8
882773
Zuzanna Bednarz19POL42+39+3Porażka Grodzisk Mazowiecki ĆF
885 NNR 
(892)
Yujin Kim19KOR42+9
887823
Helena Bueno16BRA41+9
888 NNR 
(896)
Talia Neilson Gatenby18GBR41+9
890 NNR 
(891)
Ruien Zhang16CHN41+9Porażka Tiencin 4 1/8
893 NNR 
(903)
Tatyana Nikolenko20KAZ41+10
896779
Given Roach19GBR40+10
897 NNR 
(907)
Loes Ebeling Koning1840+10
899891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA40+65+6Porażka Lujan PF
Porażka Lujan 2 1/8
900696
Jessica Bernales18USA40+18+1Granby 1/855114
901 NNR 
(949)
Alexandra Irina Anghel17ROU40+48+4Porażka Buzău ĆF
905309
Victoria Jimenez Kasintseva18AND39+6
908 NNR 
(916)
Anastasiia Firman17UKR39+8
909 NNR 
(979)
Martina Genis Salas18ESP39+87+8Porażka Don Benito ĆF
910 NNR 
(916)
Yingqun Sun18CHN39+7Porażka Tiencin 4 1/8
Reklama
917 NNR 
(941)
Ranim Rassil17TUN38+69+6Porażka Monastir 28 PF
918845
Kristyna Tomajkova19CZE38-4-1
919 NNR 
(937)
Yifan Sun19CHN38+18+1Porażka Tiencin 3 1/8
Porażka Tiencin 4 1/8
922645
Lourdes Ayala18ARG38-71-9Lujan 2 1/8Porażka Lujan 1/8Porażka Lujan 1/8
Lujan 2 1/8
923909
Lara Pfeifer19ITA38+5
925 NNR 
(930)
Sophia Webster18USA37+5
929857
Sonja Zhiyenbayeva18KAZ37+4
932 NNR 
(936)
Rebecca Munk Mortensen18DEN37+4
933820
Chiara Di Genova20ARG37-52-6Lujan 2 1/8Porażka Lujan ĆFPorażka Lujan ĆF
Lujan 2 1/8
936933
Dana Baidaulet18KAZ37+4
937933
Bella Bergkvist Larsson18SWE36+4
937927
Tahlia Kokkinis15AUS36+4
939935
Lucrezia Musetti16ITA36+4
940938
Kaja Najzer16SLO36+5
942 NNR 
(947)
Elena Ruxandra Bertea18ROU36+5
947 NNR 
(954)
Eleejah Inisan16FRA35+7
948289
Ya Yi Yang20TWN35-78-9
951 NNR 
(954)
Andrea Roots19EST35+6
952 NNR 
(958)
Sarah Nita18CUW35+6Monastir 29 ĆF
953 NNR 
 1007
Jana Stojanova19BUL35+70+6Porażka Kursumlijska Banja 13 PF
957835
Vanessa Popa Teiușanu20ROU35+91+8Porażka Buzău ĆF
962 NNR 
(966)
Greta Greco Lucchina18ITA34+7
963 NNR 
(970)
Camilla Gennaro20ITA34+7
966921
Defne Cirpanli19TUR34+6
968 NNR 
(974)
Wakana Sonobe16JPN33+6
969 NNR 
(974)
Brooke Black16GBR33+19+1Porażka Nottingham 3 1/8
972 NNR 
(977)
Lavinia Tanasie20ROU33+5
985 NNR 
(990)
Olivia Bergler18POL32+5Porażka Grodzisk Mazowiecki 1/8
990 NNR 
 1081
Kate Fakih17USA31+91+7Evansville 1/8Porażka Lakewood 2 PFPorażka Lakewood 2 PF
Evansville 1/8
46105
991426
Lucija Ćirić Bagarić20CRO31+3
994594
Matilda Mutavdzic20GBR31+4
996876
Baylen Brown20USA31-16-2
997931
Catarina Melleiro20BRA31+3
998963
Arina Bulatova18RUS31+5Kursumlijska Banja 14 ĆFPorażka Kursumlijska Banja 13 1/8Porażka Kursumlijska Banja 13 1/8
Kursumlijska Banja 14 ĆF
Aktualne turnieje :
Palermo WTA250  
Vitoria W100  
Evansville, Granby W75  
Porto 4   
Darmstadt, Tiencin 4 W35  
Torino   
Casablanca W15  
Gmina Krško   
Kursumlijska Banja 14   
Lujan 2, Monastir 29   
Nakhon Si Thammarat 6   
Podświetl na niebiesko :