ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | WTA Debel 5 Tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Ranking ITF | Drabinka | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo U22

Ranking Na Żywo
Race
Drabinka
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo U22
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/900/470/280, ITFn (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
1 (4) NNR 
  (5)  
Cori Gauff18USA5055Toronto 1/852355945
2 (17)11
Catherine McNally20USA3105
3 (45)NR
Marta Kostyuk20UKR1577
4 (50) NNR 
 (52) 
Anastasia Potapova21RUS1483
5 (55)54
Leylah Fernandez19CAN1384Toronto 1/814692179
6 (83)65
Kamilla Rakhimova20RUS981Concord ĆF10281131
7 (89)NR
Xinyu Wang20CHN923
8 (106) NNR 
(107)
Anastasia Zakharova20RUS812
9 (147)97
Kaja Juvan21SLO574
10 (153)NR
Alycia Parks21USA562Concord 1/8576707
Reklama
11 (162) NNR 
(166)
Hong Yi Cody Wong20HKG505
12 (169) NNR 
(177)
Anastasia Tikhonova21RUS480+2+11Concord ĆF508611
13 (173)166
Caijsa Hennemann21SWE475+2+9Danderyd ĆFPorażka Eupen PFPorażka Eupen PF
Danderyd ĆF
14 (176)175
Isabelle Haverlag21NED472-1
15 (186)175
Maja Chwalińska20POL440+2
16 (189) NNR 
(196)
Ashlyn Krueger18USA432+2
17 (192)191
Maria Timofeeva18RUS424+2
18 (193) NNR 
(200)
Funa Kozaki21JPN424+2Radom ĆF
19 (196)187
Lisa Pigato19ITA422+2
20 (204) NNR 
(211)
Elizabeth Mandlik21USA410+3Landisville 1/8422537
21 (206)117
Olga Danilović21SRB405+3
22 (210)NR
Darya Astakhova20RUS403-7
23 (211) NNR 
(214)
Linda Nosková17CZE401+2
24 (217)167
Anna Sisková21CZE397-8-47Porażka Parnawa 1/8
25 (218)150
Oksana Selekhmeteva19RUS393-13-95
26 (221)219
Moyuka Uchijima20JPN388Concord 1/8399530
27 (232)226
Matilde Jorge18POR374
28 (241)221
Sofya Lansere21RUS355
29 (249)247
Mana Kawamura21JPN345
30 (250)169
En-shuo Liang21TPE344
31 (257)165
Robin Montgomery17USA335
32 (261) NNR 
(263)
Leyre Romero Gormaz20ESP330
33 (266) NNR 
(268)
Adrienn Nagy21HUN317
34 (271)29
Iga Świątek21POL310
35 (275)245
Martyna Kubka21POL306Radom ĆF
36 (277) NNR 
(278)
Camila Osorio20COL298
37 (278) NNR 
(286)
Ekaterina Reyngold21RUS296+1+8Porażka Agadir PF
38 (281)NR
Maria Bondarenko19RUS292-1
39 (284) NNR 
(296)
Jasmijn Gimbrère21NED288+2+8Parnawa ĆFPorażka Foxhills PFPorażka Foxhills PF
Parnawa ĆF
40 (285) NNR 
(287)
Maribella Zamarripa19USA287-1
41 (288)284
Joanne Zuger21SUI286-1
42 (295)127
Hailey Baptiste20USA275
43 (299) NNR 
(327)
Aurora Zantedeschi21ITA270+7+25Agadir W
44 (307) NNR 
(311)
Jéssica Bouzas Maneiro19ESP263
45 (308) NNR 
(312)
Allura Zamarripa19USA262
46 (311)198
Whitney Osuigwe20USA261
47 (322)310
Kylie Collins19USA248+1
48 (325)NR
Shavit Kimchi20ISR244+3
49 (328) NNR 
(330)
Victoria Jimenez Kasintseva17AND241+3-1
50 (333)321
Kamilla Bartone20LAT236-1-12
Reklama
51 (336)227
Alina Charaeva20RUS232-4-17
52 (341)224
Yuki Naito21JPN229+1
53 (346)329
Lulu Sun21SUI227+1
54 (357)355
Sada Nahimana21BDI220+1
55 (365) NNR 
(371)
Amarissa Tóth19HUN212+2Porażka Kottingbrunn 2 ĆF
56 (366) NNR 
(372)
Reese Brantmeier17USA211+2
57 (370)109
Qianhui Tang21CHN209+2
58 (375) NNR 
(376)
Elsa Jacquemot19FRA202+3
59 (376)368
Anna Kubareva21BLR202+1-3Ust Kamienogorsk ĆF
60 (377)NR
Sapfo Sakellaridi19GRE202+3Danderyd 1/8
61 (378)248
Diane Parry19FRA201-5-18
62 (384) NNR 
(392)
Diana Shnaider18RUS199+2+1San Bartolome De Tirajana 2 1/8213278
63 (389)386
Anastasia Zolotareva20RUS195+2
64 (392)378
Sinja Kraus20AUT190-2-12
65 (395)353
Carole Monnet20FRA188+1San Bartolome De Tirajana 2 1/8194259
66 (398) NNR 
(406)
Elvina Kalieva19USA186+1
67 (402) NNR 
(405)
Mariia Tkacheva20RUS185+2Ust Kamienogorsk ĆF
68 (404)402
Julie Belgraver20FRA185Porażka Foxhills 1/8
69 (415)413
Darja Semenistaja19LAT178+1
70 (421)418
Ekaterina Maklakova18RUS176+1Ust Kamienogorsk 1/8
71 (426)306
Elina Avanesyan19RUS173-28-91San Bartolome De Tirajana 2 1/8183248
72 (427)323
Vlada Koval21RUS173
73 (429) NNR 
(663)
Bianca Fernandez18CAN172+71+105Toronto 1/8257967
74 (431)422
Karolína Kubáňová21CZE169+5+9Radom ĆFKottingbrunn 2 WKottingbrunn 2 W
Radom ĆF
75 (432)430
Naho Sato21JPN167-1-1Monastyr 32 ĆFPorażka Foxhills ĆFPorażka Foxhills ĆF
Monastyr 32 ĆF
76 (433)NR
Priska Nugroho19INA166-1Monastyr 32 ĆFMonastyr 31 WMonastyr 31 W
Monastyr 32 ĆF
77 (434)180
Simona Waltert21SUI165-1Landisville 1/8189304
78 (436)220
Leonie Küng21SUI162-1San Bartolome De Tirajana 2 1/8168233
79 (440)411
Ariana Arseneault20CAN160-1
80 (441) NNR 
(457)
Lucie Nguyen Tan19FRA160+3+12Porażka Eupen PF
81 (444) NNR 
(446)
Lucie Havlíčková17CZE158-1
82 (446)178
Olivia Gadecki20AUS157-1
83 (455) NNR 
(456)
Dalayna Hewitt21USA149-1Landisville 1/8173288
84 (459) NNR 
(460)
Yeon Woo Ku19KOR146
85 (463)447
Katie Volynets20USA145
86 (466)454
Ziva Falkner20SLO143Porażka Eupen 1/8
87 (468)NR
Charlotte Kempenaers-Pocz17AUS142
88 (470)469
Jazmin Ortenzi20ARG142
89 (471)470
Polina Kudermetova19RUS142
90 (472)250
Ivana Popovic21AUS142
91 (482)387
Matilde Paoletti19ITA133
92 (492)490
Yasmine Mansouri21FRA130Monastyr 32 ĆF
93 (494)462
Melania Delai19ITA128
94 (496)484
Océane Babel18FRA124+1
95 (498) NNR 
(500)
Tara Wurth19CRO123+1
96 (499)433
Denisa Hindová20CZE123+1Radom ĆF
97 (506)NR
Carolyn Ansari21USA121+1Cancún 12 1/8
98 (512)NR
Andre Lukosiute21LTU120+1
99 (515)492
Mell Reasco González20ECU119-5-5
100 (517)246
Clara Burel21FRA118+1
Reklama
101 (519)485
Peyton Stearns20USA118+1
102 (520)518
Tina Cvetkovič21SLO118+1
103 (521)519
Erika Andreeva18RUS118+1
104 (523)470
Sohyun Park20KOR118+1
105 (525)493
Nicole Khirin21ISR116-5-3
106 (526)525
Séléna Janicijevic20FRA115
107 (527)526
Linda Fruhvirtová17CZE115
108 (535)531
Federica Rossi21ITA111San Bartolome De Tirajana 2 1/8124189
109 (536)535
Punnin Kovapitukted19THA110
110 (537)446
Pia Lovrič20SLO109
111 (538)537
Hina Inoue19USA109
112 (539)251
Shalimar Talbi21BLR109
113 (550)547
Dorka Drahota-Szabó20HUN103
114 (556)549
Laetitia Pulchartová21CZE101+3+4San Bartolome De Tirajana 2 ĆF115166
115 (562)559
Dominika Šálková18CZE99-1
116 (565)563
Himeno Sakatsume21JPN99-1
117 (566)548
Valentina Ryser21SUI99-1
118 (569) NNR 
(570)
Linda Klimovičová18CZE96
119 (573) NNR 
(600)
Saki Imamura20JPN95+9+10Monastyr 32 ĆFMonastyr 31 WMonastyr 31 W
Monastyr 32 ĆF
120 (577) NNR 
(578)
Nastasja Schunk18GER92-1
121 (582) NNR 
(585)
Xinxin Yao18CHN91+1+2Porażka Monastyr 31 F
122 (584)576
Luisa Meyer Auf Der Heide20GER90-1Porażka Agadir 1/8
123 (587) NNR 
(588)
Doga Turkmen19TUR89Porażka Kottingbrunn 2 ĆF
124 (588)413
Gabriella Da Silva Fick21AUS88
125 (592)591
Olivia Gram21DEN87-1
126 (597) NNR 
(600)
Sijia Wei18CHN86+1
127 (601)596
Jessica Plazas20COL85-1-1
128 (602)240
Xiyu Wang21CHN84+1
129 (606)454
Aubane Droguet19FRA83+1
130 (612) NNR 
(642)
Angelina Wirges20GER81+8+8Porażka Eupen ĆF
131 (625) NNR 
(690)
Romina Ccuno19PER78+19+17Porażka Rio De Janeiro PF
132 (628)561
Rina Saigo21JPN78-1Danderyd 1/8Porażka Eupen 1/8Porażka Eupen 1/8
Danderyd 1/8
133 (629)NR
Ella Seidel17GER77-1Lipsk ĆF
134 (630)285
Ania Hertel21POL77-1Radom ĆF
135 (633)630
Ana Lantigua De La Nuez21ESP76-1
136 (635)627
Julia Riera20ARG75Koksijde 1/8Porażka Eupen 1/8Porażka Eupen 1/8
Koksijde 1/8
137 (636)601
Margaux Rouvroy21FRA74Porażka Koksijde 1/8
138 (642)524
Himari Sato20JPN73-3-2
139 (645)642
Flavie Brugnone19FRA72+1
140 (647) NNR 
(707)
Radka Zelníčková19SVK72+15+14San Bartolome De Tirajana 2 ĆF86137
141 (649)644
Sonay Kartal20GBR71
142 (650)641
Marina Stakusic17CAN71-3-1
143 (661)657
Julie Struplova17CZE69-1Radom ĆF
144 (662)660
Brenda Fruhvirtová15CZE68-1Danderyd 1/8
145 (665)650
Anastasiya Poplavska20UKR67Kair 11 ĆF
146 (668)432
Clara Tauson19DEN66-26-25
147 (672)671
Sára Bejlek16CZE65-1
148 (674) NNR 
(675)
Alina Granwehr19SUI65-1
149 (678)336
Mélodie Collard19CAN64-76-105
150 (681)561
Emiliana Arango21COL64-2
Reklama
151 (685) NNR 
(731)
Anet Koskel19EST63+13+9Parnawa ĆFSavitaipale WSavitaipale W
Parnawa ĆF
152 (686) NNR 
(735)
Ivana Šebestová21CZE63+13+9Kottingbrunn 2 W
153 (692) NNR 
(695)
Barbora Palicová18CZE61-2+1San Bartolome De Tirajana 2 1/875140
154 (694)689
Eleonora Alvisi19ITA61-5
155 (700)697
Dayeon Back20KOR60-3
156 (702)688
Alexandra Eala17PHI59-3
157 (704)698
Melis Ayda Uyar19TUR59-3Monastyr 32 1/8
158 (711)709
June Bjork17SWE57-2
159 (716)713
Lia Karatancheva18BUL57-2
160 (718)716
Katarina Kuzmova21SVK57-2Porażka Radom 1/8
161 (719) NNR 
(727)
Kayla Cross17CAN56+1+1Porażka Toronto 1/16
162 (721)NR
Sina Herrmann20GER56-1
163 (722)667
Ekaterina Ovcharenko21RUS56-4
164 (723)720
Maria Krupenina21RUS56-4
165 (725) NNR 
(745)
Laura Boehner21GER56+35+14San Bartolome De Tirajana 2 ĆFPorażka Eupen 1/8Porażka Eupen 1/8
San Bartolome De Tirajana 2 ĆF
70121
166 (734)686
Carmen Corley20USA54-3
167 (737) NNR 
(738)
Julia Middendorf19GER53-1Porażka Lipsk 1/8
168 (742)606
Haley Giavara21USA52-1
169 (743) NNR 
(771)
Michaela Laki17GRE52+5+4Porażka Monastyr 31 PF
170 (744)663
Evgeniya Burdina21RUS52-2
171 (752)675
Natália Szabanin18HUN50+1+1San Bartolome De Tirajana 2 1/864129
172 (753)752
Sydni Ratliff19USA50-3
173 (761)691
Viktoriya Petrenko21UKR50-2
174 (767) NNR 
(840)
Juliana Munhoz18BRA49+30+9Porażka Rio De Janeiro ĆF
175 (768)766
Sofia Milatová21SVK49-2
176 (772)651
Fiona Ganz21SUI48-1
177 (773)698
Elena Milovanović21SRB48-7-2
178 (774)761
Antonia Samudio21COL48-2Padova 1/8
179 (775)764
Vanessa Ersoz20SWE47-1Kair 11 ĆFPorażka Frederiksberg ĆFPorażka Frederiksberg ĆF
Kair 11 ĆF
180 (776) NNR 
(779)
Arianna Zucchini19ITA47-1Padova ĆF
181 (784) NNR 
(804)
Nina Radovanovic18FRA46+22+6Porażka Monastyr 31 F
182 (786)768
Zhuoma Ni Ma21CHN46
183 (790)777
Tamara Barad Itzhaki21ISR45+1
184 (791) NNR 
(795)
Charlotte Chavatipon20USA45+1
185 (792) NNR 
(796)
Diletta Cherubini20ITA45+1
186 (793) NNR 
(829)
Simona Ogescu19ROU45+13+3Braszów 2 1/8Porażka Kottingbrunn 2 PFPorażka Kottingbrunn 2 PF
Braszów 2 1/8
187 (794)721
Elizaveta Koklina21RUS45-7-2
188 (796)708
Demi Tran21NED45-5-1Koksijde 1/8Porażka Eupen 1/8Porażka Eupen 1/8
Koksijde 1/8
189 (797)318
Emma Navarro21USA44-2
190 (802)455
Amber Marshall21AUS44-2
191 (803)NR
Madison Sieg19USA44-2
192 (806)770
Noel Saidenova20RUS44-2
193 (808) NNR 
(897)
İlay Yörük20TUR44+40+8Radom ĆFPorażka Agadir ĆFPorażka Agadir ĆF
Radom ĆF
194 (809)807
Ilinca Amariei20ROU43-3Braszów 2 ĆF
195 (811)809
Zhuoxuan Bai19CHN43-3
196 (812)808
Hurricane Black21USA43-3
197 (814)760
Anhzelika Isaeva21RUS43-3
198 (816)813
Sofia Da Cruz Mendonca20BRA43-3
199 (818)769
Eva Lys20GER42-3
200 (820)719
Savannah Broadus19USA42-3
Reklama
201 (826)824
Adva Dabah21ISR42-3
202 (831) NNR 
(833)
Federica Urgesi17ITA41-1
203 (838) NNR 
(895)
Anastasiia Gureva17RUS40+25+4Porażka Monastyr 31 PF
204 (841)838
Anastasia Sysoeva19RUS40+1
205 (843)437
Isabella Bozicevic20AUS39+1
206 (844) NNR 
(849)
Suzanie Pretorius18RSA39+1
206 (844) NNR 
(849)
Heike Janse van Vuuren17RSA39+1
208 (847)825
Noma Noha Akugue18GER39+1Lipsk ĆF
209 (848) NNR 
(852)
Lucija Ćirić Bagarić18CRO39+1
210 (849)847
Julia Klimovicz19BRA39+1
211 (850) NNR 
(855)
Ya Yi Yang18TPE39+1
212 (852)814
Annerly Poulos19AUS38+2
213 (856) NNR 
(862)
Sofia Costoulas17BEL38+2
214 (857)839
Rachel Gailis17USA38+2
215 (860)731
Viktoria Morvayova21SVK38+2
216 (862) NNR 
(868)
Koral Koldobski20ISR38+2
217 (864) NNR 
(871)
Astrid Cirotte18FRA38+2
218 (865) NNR 
(872)
Sebastianna Scilipoti19SUI38+2
219 (870)847
Lian Tran20NED38+2Koksijde 1/8Porażka Eupen 1/8Porażka Eupen 1/8
Koksijde 1/8
220 (874) NNR 
(879)
Hwui Won Wi20KOR37+2
221 (878) NNR 
(883)
Zoe Hitt21USA37+2
222 (880)763
Mariia Bergen21UKR37+2Koksijde ĆF
223 (881) NNR 
(886)
Nana Kawagishi21JPN37+2
224 (883)862
Zoziya Kardava21GEO37+2Porażka Ust Kamienogorsk 1/8
225 (886) NNR 
(887)
Chelsea Fontenel18SUI36+2
226 (889)847
Kimmi Hance19USA36+3
227 (890) NNR 
(895)
Marine Szostak20FRA36+3Koksijde 1/8
228 (892) NNR 
(896)
Maria Torres Murcia19COL36+3Cancún 12 ĆF
229 (893)809
Eva Garkusha20RUS36+3
230 (894) NNR 
(934)
Karolina Vlckova21CZE36+23+4Porażka Kottingbrunn 2 F
231 (897) NNR 
(902)
Eryn Cayetano21USA35+3Cancún 12 1/8
232 (898)855
Maria Sholokhova18RUS35+4
233 (899) NNR 
(903)
Mei Hasegawa19JPN35+2
234 (902)776
Julia Avdeeva20RUS34-57-13
235 (903)886
Joelle Steur18GER34+2Lipsk ĆF
236 (904) NNR 
(908)
Dimitra Pavlou18GRE34+2Kair 11 ĆF
237 (906)618
Viktoriia Dema21UKR34-24-5
238 (908) NNR 
(913)
Zeynep Sönmez20TUR33+1
239 (910)527
Yekaterina Dmitrichenko20KAZ33+1
240 (911) NNR 
(916)
Stefani Webb17AUS33+1
241 (913) NNR 
(919)
Katerina Dimitrova18BUL33+2
242 (919)836
Kseniya Yersh21BLR33+10+1Porażka Savitaipale ĆF
243 (921) NNR 
(926)
Vladlena Bokova19UKR33+1
244 (922)892
Patricija Spaka19LAT32+1
245 (923) NNR 
(928)
Bente Spee19NED32+1
246 (924)473
Eléonora Molinaro21LUX32-4-1
247 (925) NNR 
(929)
Mia Kupres18CAN32
248 (926)910
Ksenia Zaytseva17RUS32+10+1Porażka Kottingbrunn 2 ĆF
249 (927)924
Celine Naef17SUI32-1
250 (929)566
Joanna Garland21TPE32-48-8Porażka Foxhills 1/8
Reklama
251 (930) NNR 
(932)
Polina Iatcenko18RUS32-2Ust Kamienogorsk 1/8
252 (931)483
Veronika Pepelyaeva21RUS32-2
253 (932)717
Anastasiya Soboleva18UKR32-2
254 (934) NNR 
 1066
Marian Gomez Pezuela Cano20MEX32+51+8Porażka Agadir ĆF
255 (937) NNR 
(938)
Boyoung Jeong19KOR31-1
256 (938) NNR 
(939)
Nikki Redelijk20USA31-1
257 (940)927
Sabrina Kalandarov19ISR31-1
258 (941) NNR 
(942)
Qavia Lopez17USA31-1
259 (942) NNR 
 1062
Katriin Saar20EST31+59+9Parnawa ĆFSavitaipale WSavitaipale W
Parnawa ĆF
260 (944)733
Valentina Ivanov21NZL31+16+4Porażka Frederiksberg PF
261 (950) NNR 
(953)
Madeline Atway18USA30-1
262 (953)684
Tamara Malešević21SRB30-1
263 (958)935
Eleana Yu17USA29
264 (962) NNR 
(966)
Solana Sierra18ARG29
265 (963) NNR 
(968)
Elza Tomase20LAT29
266 (964) NNR 
(969)
Nikola Bartůňková16CZE29
267 (966) NNR 
(971)
Samira de Stefano18ITA29
268 (969) NNR 
(974)
Denise Valente18ITA29Padova 1/8
269 (973) NNR 
 1136
Tilwith Di Girolami18BEL29+79+9Koksijde ĆFPorażka Eupen ĆFPorażka Eupen ĆF
Koksijde ĆF
270 (979)956
Dana Baidaulet17KAZ28+1
271 (982)847
Alice Tubello21FRA28+87+9Koksijde 1/8Porażka Eupen ĆFPorażka Eupen ĆF
Koksijde 1/8
272 (984)833
Carlota Martinez Cirez21ESP28
273 (985) NNR 
(987)
Catherine Aulia18AUS28
274 (986)964
Valeriya Olyanovskaya21RUS28-5-1Radom ĆF
275 (988) NNR 
 1086
Francesca Curmi20MLT28+85+9Porażka Eupen ĆF
276 (991) NNR 
(993)
Tamara Bajagic19AUS27-1
277 (1000)874
Kristina Dmitruk18BLR27+1
277 (1000)897
Antonia Schmidt21GER27+1+4Porażka Savitaipale PF
Porażka Parnawa 1/8
Aktualne turnieje :
Toronto WTA900  
Concord WTA160  
Landisville ITF140  
San Bartolome De Tirajana 2 ITF80  
Lipsk ITF60  
Braszów 2, Danderyd ITF50  
Koksijde, Parnawa   
Radom   
Ust Kamienogorsk   
Cancún 12, Kair 11 ITF10  
Monastyr 32, Padova   
Podświetl na niebiesko :