ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | WTA Debel 5 Tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Drabinka | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo U23

Ranking Na Żywo
Race
Drabinka
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo U23
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/900/470/280, ITFn (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
31
Coco Gauff19USA5410-175Miami ĆF55856195
2211
Caty McNally21USA2926-2-270Porażka Miami 1/8
3231
Marta Kostyuk20UKR2068+1
42NR
Alycia Parks22USA1637Porażka Miami 1/16
6352
Leylah Fernandez20CAN1202+20+205Miami ĆF13771987
6640
Anastasia Potapova21RUS1179-1
89 NNR 
 (92) 
Weronika Falkowska22POL824+3Murska Sobota ĆF824846
9165
Kamilla Rakhimova21RUS798+4San Luis Potosí 1/8826957
9793
Anastasia Zakharova21RUS774+2Dżakarta 3 1/8Porażka Dżakarta 2 PFPorażka Dżakarta 2 PF
Dżakarta 3 1/8
104 NNR 
(107)
Olga Danilović22SRB745+3
Reklama
11487
Xinyu Wang21CHN671+6
123118
Ali Collins22GBR628+4
125121
Moyuka Uchijima21JPN621+4+2Dżakarta 2 W
128NR
Francisca Jorge22POR610+3Palmanova W
Palmanova 2 W
137NR
Darya Astakhova21RUS576Murska Sobota ĆF576617
138 NNR 
(139)
Matilde Jorge18POR570+1+10Palmanova W
Palmanova 2 W
142138
Ashlyn Krueger18USA551
150 NNR 
(160)
Anastasia Tikhonova22RUS536+10+41Murska Sobota ĆFMaribor WMaribor W
Murska Sobota ĆF
540585
154 NNR 
(158)
Sofya Lansere22RUS521+4+22Maribor W
158 NNR 
(162)
En-shuo Liang22TPE493+4+4Porażka Canberra 3 PF
160158
Anna Sisková21CZE479+3Porażka Maribor PF
164 NNR 
(166)
Sapfo Sakellaridi19GRE475+2Porażka Palmanova PF
Porażka Palmanova 2 1/8
181176
Diane Parry20FRA453-3
182174
Leyre Romero Gormaz20ESP453-3Porażka Palmanova 2 ĆF
184159
Isabelle Haverlag22NED443-25-52
194 NNR 
(199)
Peyton Stearns21USA410+5+10Porażka Miami 1/16
195150
Oksana Selekhmeteva20RUS407-18-47
196194
Elvina Kalieva19USA404-1
199179
Maria Timofeeva19RUS398-2-5Murska Sobota 1/8Porażka Maribor PFPorażka Maribor PF
Murska Sobota 1/8
398450
203197
Priska Nugroho19INA393
204178
Olivia Gadecki20AUS390+35+47Porażka Canberra 3 F
206196
Ekaterina Reyngold21RUS390
207154
Caijsa Hennemann22SWE389Porażka Palmanova 1/8
210188
Whitney Osuigwe20USA384+1
213199
Camila Osorio21COL383+1
219213
Talia Gibson18AUS377+1Kofu 1/8
220204
Jasmijn Gimbrère22NED375+1
224201
Jéssica Bouzas Maneiro20ESP372
236234
Dominika Šálková18CZE353-2
242221
Linda Fruhvirtová17CZE336+10+10Porażka Miami 1/16
243208
Daniela Vismane22LAT335+1Sopo ĆFPorażka Mosquera 1/8Porażka Mosquera 1/8
Sopo ĆF
245187
Lisa Pigato19ITA332-2-3
249198
Funa Kozaki21JPN322+6Kofu 1/8
250156
Hong Yi Cody Wong21HKG321-40-65Dżakarta 3 1/8Porażka Dżakarta 2 1/8Porażka Dżakarta 2 1/8
Dżakarta 3 1/8
254165
Robin Montgomery18USA317+5
256187
Elizabeth Mandlik21USA314-9-18
257192
Destanee Aiava22AUS314+12+19Porażka Canberra 3 F
258127
Hailey Baptiste21USA312+2
266257
Claire Liu22USA300-3
270236
Elena Malygina22EST295-2
Reklama
273256
Darja Semenistaja20LAT294
277236
Reese Brantmeier18USA292+1
291 NNR 
(293)
Polina Kudermetova19RUS275+2
299279
Saki Imamura20JPN269+1Kofu ĆF
300285
Rosa Vicens Mas22ESP268+2Sopo 1/8
302245
Martyna Kubka21POL266+2
304261
Nuria Brancaccio22ITA265-1-3Porażka Mosquera 1/8
305244
Elisabetta Cocciaretto22ITA264+32+29San Luis Potosí ĆF292395
306160
Linda Nosková18CZE263+2
307235
Adrienn Nagy22HUN262-22-20Murska Sobota 1/8266323
310292
Alice Robbe22FRA259+2
314 NNR 
(318)
Dalayna Hewitt22USA253+4Sopo 1/8Porażka Mosquera 1/8Porażka Mosquera 1/8
Sopo 1/8
316NR
Clervie Ngounoue16USA249-6
319208
Maribella Zamarripa20USA247+3
320225
Allura Zamarripa20USA247+2
324NR
Karolína Kubáňová21CZE243
326313
Sada Nahimana21BDI241+12+8Porażka Palmanova ĆF
327 NNR 
(330)
Lisa Mays22AUS241+3
335275
Aurora Zantedeschi22ITA232-10-11Porażka Monastyr 11 PF
Porażka Monastyr 12 1/8
338309
Victoria Jimenez Kasintseva17AND223+8
342 NNR 
(347)
Sijia Wei19CHN219+7
344317
Ekaterina Maklakova19RUS218+6
349266
Diana Shnaider18RUS210-39-50
350175
Maja Chwalińska21POL209+3-1
351 NNR 
(355)
Lucie Havlíčková18CZE208+4
352 NNR 
(356)
Julia Riera20ARG207+4Sopo 1/8Porażka Mosquera ĆFPorażka Mosquera ĆF
Sopo 1/8
353 NNR 
(357)
Ya Yi Yang18TPE206+4Porażka Canberra 3 1/8
359268
Maria Bondarenko19RUS202+3
362264
Amarissa Tóth20HUN201-51-58Porażka Palmanova 1/8
Porażka Palmanova 2 1/8
364NR
Ella Seidel18GER200+3
366355
Tiphanie Fiquet22FRA198+3
367147
Bianca Andreescu22CAN195+3
368180
Simona Waltert22SUI195+3
370 NNR 
(390)
Lia Karatancheva19BUL194+26+17Porażka Palmanova PF
Porażka Palmanova 2 1/8
373372
Sohyun Park20KOR190+13+8Dżakarta 3 ĆFPorażka Dżakarta PF
Porażka Dżakarta 2 ĆF
Porażka Dżakarta PF
Porażka Dżakarta 2 ĆF
Dżakarta 3 ĆF
379 NNR 
(385)
Kayla Cross18CAN183+6
380 NNR 
(381)
Rina Saigo22JPN183+1-3
383 NNR 
(387)
Punnin Kovapitukted20THA181+4Porażka Canberra 3 1/8
385329
Lulu Sun21SUI180+4
386 NNR 
(390)
Sofia Costoulas17BEL180+4
387345
Sinja Kraus20AUT179+4Porażka Mosquera ĆF
389369
Barbora Palicová19CZE178+4
392296
Naho Sato22JPN176+7Kofu ĆF
394 NNR 
(407)
Denisa Hindová20CZE174+13+9Antalya 11 1/8Antalya 10 WAntalya 10 W
Antalya 11 1/8
404 NNR 
(409)
Joanna Garland21TPE163+5
406298
Anna Kubareva22BLR162+5
410362
Mariia Tkacheva21RUS161-4-5Sopo 1/8
413220
Leonie Küng22SUI160+4Dżakarta 3 1/8Porażka Dżakarta PF
Porażka Dżakarta 2 1/8
Porażka Dżakarta PF
Porażka Dżakarta 2 1/8
Dżakarta 3 1/8
415 NNR 
(436)
Romina Ccuno20PER158+32+12Sopo 1/8Porażka Mosquera PFPorażka Mosquera PF
Sopo 1/8
416371
Anastasia Zolotareva21RUS157-3-5
Reklama
421413
Tara Wurth20CRO155+6+1Porażka Palmanova 1/8
422 NNR 
(439)
Katarina Kuzmova21SVK155+24+9Sharm El Sheikh 7 W
424306
Elina Avanesyan20RUS154-1
425423
Bianca Fernandez19CAN153+4
426394
Aneta Kučmová22CZE153-7-4
427425
Radka Zelníčková19SVK153+3Murska Sobota 1/8Porażka Sharm El Sheikh 7 ĆF
Porażka Sharm El Sheikh 8 1/8
Porażka Sharm El Sheikh 7 ĆF
Porażka Sharm El Sheikh 8 1/8
Murska Sobota 1/8
162219
428412
Carmen Corley21USA152+3
430426
Carolyn Ansari22USA151+4
431430
Noma Noha Akugue19GER151+4
432427
Lola Radivojevic18SRB151+4
434376
Ariana Arseneault20CAN150+6
438388
Julie Belgraver20FRA149-6-3
439433
Ekaterina Ovcharenko22RUS149+4Porażka Antalya 9 1/8
Porażka Antalya 10 ĆF
449325
Elsa Jacquemot19FRA142-26-14
451433
Lucía Cortez Llorca22ESP142+14+8Porażka Palmanova 2 ĆF
452369
Eliz Maloney22GBR142-14-9
453445
Yasmine Mansouri21FRA141+1
454 NNR 
(459)
Francesca Curmi20MLT141+13+8Porażka Palmanova ĆF
455247
Mana Kawamura21JPN140+32+15Porażka Canberra 3 ĆF
463240
Xiyu Wang22CHN134
466 NNR 
(468)
Chia Yi Tsao19TPE133+2Kofu 1/8Hinode WHinode W
Kofu 1/8
46797
Kaja Juvan22SLO132+2
468224
Yuki Naito22JPN132+40+17Canberra 3 W
469453
Lucija Ćirić Bagarić19CRO132-10-5Porażka Dżakarta 2 1/8
473451
Nikola Bartůňková17CZE131-1
474473
Alice Tubello22FRA131-1
479397
Aneta Laboutková22CZE130-2
482316
Shavit Kimchi21ISR129+7+5Porażka Iraklion F
484301
Kylie Collins20USA127
485 NNR 
(490)
Aoi Ito18JPN123+5Porażka Hinode 1/8
486455
Océane Babel19FRA123-3
487484
Joelle Steur18GER122+5
492399
Andre Lukosiute21LTU121-16-9
496491
Kathleen Kanev22GER119+3
497 NNR 
(518)
Polina Iatcenko19RUS118+21+9Sharm El Sheikh 7 W
500353
Carole Monnet21FRA116+20+8Porażka Mosquera ĆF
503 NNR 
(506)
Himeno Sakatsume21JPN116+3
510417
Lucie Nguyen Tan19FRA112-19-11
511387
Matilde Paoletti20ITA111+3
513510
Marina Stakusic18CAN109+3
519 NNR 
(523)
Alexandra Eala17PHI108+4
523497
Luisa Meyer Auf Der Heide21GER106+6Porażka Antalya 9 1/8
Porażka Antalya 10 1/8
525521
Celine Naef17SUI105+3-1
526 NNR 
(528)
Vanessa Ersoz20SWE105+4
527453
Yeon Woo Ku20KOR104-16-10
528448
Linda Klimovičová18CZE104+3
529516
Laura Boehner21GER104+3Porażka Gonesse PF
Porażka Hawr PF
532431
Julie Struplova18CZE103+1Porażka Antalya 9 1/8
Porażka Antalya 10 1/8
536531
Xinxin Yao19CHN101+2
537 NNR 
(558)
Ana Candiotto18BRA100+21+6Antalya 9 W
Porażka Antalya 10 PF
Reklama
540 NNR 
(548)
Yu-Yun Li18TPE99+8+2Porażka Hinode F
541 NNR 
(543)
Marian Gomez Pezuela Cano21MEX99+2Antalya 11 1/8Porażka Antalya 10 1/8Porażka Antalya 10 1/8
Antalya 11 1/8
547NR
Alina Korneeva15RUS97
552 NNR 
(553)
Tilwith Di Girolami19BEL96+1
554502
Viktoria Morvayova22SVK95+1
556520
Hina Inoue19USA93+4
557 NNR 
(561)
Ikumi Yamazaki21JPN92+4Porażka Dżakarta 1/8
558512
Yi Cho21TPE92+37+10Dżakarta 3 ĆFDżakarta WDżakarta W
Dżakarta 3 ĆF
565491
Nastasja Schunk19GER90+6
566563
Diletta Cherubini20ITA90+6Porażka Palmanova 1/8
568567
Lisa Zaar22SWE89+5
569 NNR 
(574)
Ilinca Amariei20ROU89+5Porażka Iraklion ĆF
570284
Joanne Zuger22SUI89-70-29
572562
Nana Kawagishi22JPN89+4Dżakarta 3 1/8Porażka Dżakarta 1/8
Porażka Dżakarta 2 1/8
Porażka Dżakarta 1/8
Porażka Dżakarta 2 1/8
Dżakarta 3 1/8
574400
Ziva Falkner20SLO88-4-3
576549
Brenda Fruhvirtová15CZE87+40+10Porażka Miami 1/16
578573
Lily Fairclough17AUS87
579573
Elena Pridankina17RUS87
580577
Lanlana Tararudee18THA87
584492
Mell Reasco González20ECU86-1
585581
Aunchisa Chanta20THA86-1
586493
Nicole Khirin22ISR85-47-15
587551
Ivana Šebestová22CZE85-2Porażka Iraklion ĆF
Porażka Iraklion 2 ĆF
592135
Varvara Gracheva22RUS83-3
595560
Margaux Rouvroy22FRA83-28-8
597587
Monique Barry20NZL83-5Porażka Canberra 3 1/8
598589
Natália Szabanin19HUN82-5
599559
Sonay Kartal21GBR82-5
600572
Ya Hsin Lee21TPE82-4Kofu 1/8
601600
Marine Szostak21FRA82+8+3Porażka Hawr PF
604551
Doga Turkmen20TUR81-2Porażka Antalya 9 PF
606469
Jazmin Ortenzi21ARG80-6-1
613595
Mananchaya Sawangkaew20THA78+4+1Porażka Dżakarta 2 1/8
614557
Angelina Wirges20GER78-2
615608
İlay Yörük21TUR78-1Antalya 11 1/8Porażka Antalya 9 1/8
Porażka Antalya 10 1/8
Porażka Antalya 9 1/8
Porażka Antalya 10 1/8
Antalya 11 1/8
616609
Charlotte Chavatipon20USA77-1
617608
Denislava Glushkova19BUL77+1Porażka Antalya 9 1/8
Porażka Antalya 10 1/8
621612
Milana Zhabrailova20RUS76+3
622614
Elizaveta Koklina21RUS76+3
625614
Valentina Ivanov22NZL75+3
632593
Nicole Nadel22ISR74+3
633604
Hwui Won Wi20KOR74-22-4
634548
Valentina Ryser22SUI74+10+3Porażka Monastyr 12 PF
635 NNR 
(636)
Simona Ogescu20ROU74+1Porażka Iraklion 2 1/8
639563
Dayeon Back21KOR72-17-4
640608
Laura Hietaranta19FIN72
641631
Dimitra Pavlou18GRE72+39+9Porażka Iraklion ĆF
Iraklion 2 W
642561
Emiliana Arango22COL71-1
644643
Anastasiia Gureva18RUS71-1
645246
Clara Burel22FRA70
Reklama
646 NNR 
(656)
Amelie van Impe18BEL70+14+4Monastyr 13 1/8Porażka Monastyr 12 PFPorażka Monastyr 12 PF
Monastyr 13 1/8
647601
Shrivalli Bhamidipaty21IND70-1
650642
Vivian Yang18NZL69-2
651641
Maileen Nuudi22EST68-1
653 NNR 
(659)
Lian Tran20NED68+15+3Porażka Monastyr 11 PF
655446
Pia Lovrič20SLO67-36-9Porażka Maribor 1/8
657652
Nanari Katsumi20JPN67+2+1Porażka Hinode ĆF
Porażka Kofu 1/8
658655
Anastasia Kovaleva20RUS67-3Porażka Dżakarta ĆF
659 NNR 
(706)
Patricija Paukstyte18LTU67+48+9Iraklion W
Porażka Iraklion 2 ĆF
663612
Aliona Falei18BLR65-1-1
664663
Bianca Behúlová19SVK65+2Antalya 11 1/8
666 NNR 
(671)
Mia Yamakita16USA64+5
667649
Hanne Vandewinkel18BEL64+5Porażka Antalya 9 1/8
670655
Arianna Zucchini19ITA64+5
673612
Taylah Preston17AUS63-4-1
674663
June Bjork18SWE63+14+2Porażka Sharm El Sheikh 7 ĆF
Porażka Sharm El Sheikh 8 ĆF
675648
Chantal Sauvant20GER63+3
677660
Honoka Kobayashi22JPN63+2Porażka Hinode 1/8
681677
Sabina Zeynalova19UKR62+2
683675
Anna Zyryanova19RUS62+1
684674
Mao Mushika17JPN62+1
687321
Kamilla Bartone20LAT61+2
689685
Anastasia Iamachkine22PER61+1
690666
Sina Herrmann21GER61+1
691462
Melania Delai20ITA61-42-8
693667
Yasmin Ezzat19EGY61-1Porażka Sharm El Sheikh 7 1/8
Porażka Sharm El Sheikh 8 ĆF
695675
Katherine Hui18USA60
696665
Ellie Douglas22USA60
699618
Eunhye Lee22KOR60-37-6
705704
Johanne Christine Svendsen18DEN58
708693
Abigail Rencheli20MDA57+1
710NR
Katriin Saar21EST57+1
712 NNR 
(718)
Merna Refaat18EGY57+6+3Porażka Sharm El Sheikh 7 PF
713636
Émeline Dartron22FRA56
714 NNR 
(750)
Gina Feistel20POL56+37+8Sharm El Sheikh 9 1/8Porażka Sharm El Sheikh 7 PF
Porażka Sharm El Sheikh 8 PF
Porażka Sharm El Sheikh 7 PF
Porażka Sharm El Sheikh 8 PF
Sharm El Sheikh 9 1/8
718618
Flavie Brugnone20FRA55-53-10Monastyr 13 1/8
719680
Elena Milovanović22SRB55-17-4Monastyr 13 1/8Porażka Monastyr 12 FPorażka Monastyr 12 F
Monastyr 13 1/8
721NR
Victoria Hu20USA54+1Sopo 1/8Porażka Mosquera 1/8Porażka Mosquera 1/8
Sopo 1/8
722616
Kristina Dmitruk19BLR54-7-1
723 NNR 
(741)
Beatrice Stagno20ITA54+20+5Porażka Iraklion PF
Porażka Iraklion 2 ĆF
724719
Kira Pavlova18RUS54-5
725717
Roopa Bains20AUS54-5
726668
Demi Tran22NED54+8+3Porażka Monastyr 11 PF
733726
Petra Marčinko17CRO52-7
734531
Federica Rossi21ITA52-7Porażka Gonesse 1/8
736 NNR 
(747)
Evialina Laskevich18BLR52+35+7Porażka Gonesse F
Porażka Hawr ĆF
738518
Tina Cvetkovič22SLO51-6
741736
Ella Mcdonald17GBR50-5Monastyr 13 1/8
741724
Sydni Ratliff20USA50-5
745651
Michaela Laki18GRE50-5
Reklama
746709
Darya Shauha19BLR50-5
748 NNR 
(768)
Celine Simunyu18IRL49+29+5Porażka Antalya 9 ĆF
Porażka Antalya 10 PF
752750
Marente Sijbesma18NED48-2Porażka Monastyr 11 1/8
753 NNR 
(826)
Antonia Schmidt21GER48+166+19Gonesse W
Hawr W
754736
Samira de Stefano18ITA48-1
755612
Melis Ayda Uyar20TUR48-1
757737
Luciana Moyano17ARG47-1
760753
Alexa Karatancheva17BUL47-2
761759
Aglaya Fedorova19RUS47-2Porażka Sharm El Sheikh 7 1/8
762751
Zdena Safarova19CZE47
763761
Laia Petretic18FRA47-2Porażka Gonesse ĆF
Porażka Antalya 10 ĆF
764737
Sahaja Yamalapalli21IND47-1Porażka Dżakarta 3 1/8
766745
Mio Mushika17JPN46-1
767728
Jiho Shin21KOR46-1
768767
Rikke de Koning19NED46-1Porażka Iraklion 1/8
Porażka Iraklion 2 1/8
769754
Paula Ortega Redondo21ESP46+3+1Porażka Iraklion 1/8
Porażka Iraklion 2 ĆF
771591
Olivia Gram22DEN45-2
774768
Jessica Bernales16USA44+1
775735
Natsumi Kawaguchi20JPN44+9+1Porażka Hinode ĆF
776640
Hurricane Black22USA44+2
777 NNR 
(779)
Mei Hasegawa19JPN44+2Porażka Sharm El Sheikh 7 1/8
778761
Maria Torres Murcia20COL44+2Sopo 1/8
780686
Ksenia Zaytseva18RUS43+7
785768
Eva Lys21GER42+6
785768
Janice Tjen20INA42+6
788717
Anastasiya Soboleva18UKR42-3-1
790 NNR 
(797)
Teja Tirunelveli18USA42+10+1Porażka Palmanova 2 1/8
791773
Virginia Ferrara19ITA42+50+6Porażka Antalya 9 F
793 NNR 
(844)
Rinon Okuwaki18JPN41+51+6Porażka Hinode F
796NR
Anastasia Abbagnato19ITA41+10+1Monastyr 13 1/8Porażka Monastyr 11 1/8
Porażka Monastyr 12 ĆF
Porażka Monastyr 11 1/8
Porażka Monastyr 12 ĆF
Monastyr 13 1/8
797 NNR 
(804)
Sara Nayar21MAS41+10+1Porażka Canberra 3 1/8
798760
Boyoung Jeong19KOR41-38-6
800761
Antonia Samudio22COL41-4-1
801 NNR 
(952)
Milan Krish20AUS41+151+15Porażka Canberra 3 ĆF
802715
Marie Mettraux22SUI41-20-3Antalya 11 1/8Porażka Antalya 10 1/8Porażka Antalya 10 1/8
Antalya 11 1/8
803525
Séléna Janicijevic20FRA40-1
804764
Julia Avdeeva20RUS40-1
805750
Mara Guth19GER40-1
807802
Mika Dagan Fruchtman19ISR40+2
808788
Na Dong19CHN40+2
809 NNR 
(840)
Arabella Koller22AUT40+33+4Monastyr 13 1/8Porażka Monastyr 12 PFPorażka Monastyr 12 PF
Monastyr 13 1/8
811791
Jessica Alsola18CAN39+2
812 NNR 
(814)
Jennifer Ruggeri19ITA39+2
813653
Anet Koskel19EST39-8-1
815807
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah17FRA39+1
816797
Giorgia Pedone18ITA39+50+6Porażka Antalya 9 F
818589
Manon Léonard22FRA39-1
822777
Tamara Barad Itzhaki22ISR38-2
823803
Mia Kupres19CAN38-2
824794
Carlota Martinez Cirez22ESP38-30-4
825730
Jade Bornay21FRA38-3Porażka Gonesse 1/8
828674
Federica Urgesi18ITA37-2
829806
Tea Lukic18GER37-2
830203
Carson Branstine22CAN37-2
831809
Adva Dabah22ISR37-2
833826
Nikola Daubnerova17SVK37-2
834823
Astrid Lew Yan Foon17FRA37-2
835547
Laetitia Pulchartová22CZE37-2
835821
Eryn Cayetano21USA37-2
837610
Julia Middendorf20GER37-51-6
837814
Alian Zack16ISR37-2Sharm El Sheikh 9 1/8
839 NNR 
(890)
Aysegul Mert18TUR37+57+6Porażka Antalya 9 PF
Porażka Antalya 10 PF
842830
Klaudija Bubelytė19LTU37-5
843727
Karolina Vlckova22CZE37-5Sharm El Sheikh 9 1/8
844650
Anastasiya Poplavska21UKR36-5
845825
Mia Chudejova19SVK36-5
847641
Stefania Rogozińska-Dzik21POL35-2
848838
Mia Repac18AUS35-2
851804
Sebastianna Scilipoti19SUI35-3Porażka Antalya 9 ĆF
Porażka Antalya 10 PF
852849
Maya Joint16USA34-3
855846
Lucie Petruzelova20CZE34-3
857805
Lexington Reed16USA34-3
858848
Nahia Berecoechea18FRA34-2
861723
Zoziya Kardava21GEO34-3
865855
Chelsea Fontenel18SUI33-1
866746
Anri Nagata22JPN33-83-10
867384
Yuliya Hatouka22BLR33-14-1
868859
Paula Cembranos19SUI33-3
871758
Astrid Cirotte19FRA33-1Monastyr 13 1/8
871870
Emma Tothova17SVK33-1Porażka Sharm El Sheikh 7 1/8
873675
Alina Granwehr19SUI33+5+1Porażka Antalya 10 ĆF
876866
Nikki Redelijk21USA32-2
876866
Bente Spee19NED32-2
879809
Qavia Lopez17USA32-2
881777
Denise Valente18ITA32+17+1Porażka Monastyr 12 ĆF
882880
Hanna Vinahradava19BLR32-2Porażka Dżakarta ĆF
883671
Sára Bejlek17CZE31-11-1
883879
Alyssa Ahn16USA31-2
885882
Sofia Johnson18GBR31-3
886875
Antonia Ružić20CRO31-3
889875
Ishwari Matere22IND31-1
889794
Anastasia Sysoeva19RUS31-1
892413
Gabriella Da Silva Fick22AUS31-25-2
892792
Valeriya Olyanovskaya22RUS31-1
892876
Zongyu Li19CHN31-1
895837
Adithya Karunaratne21HKG31-2
895878
Karin Altori16ISR31-2
895878
Lara Walker19AUS31-2
898882
Sofiia Nagornaia19ISR31-1
901750
Enola Chiesa22ITA31-41-3Porażka Gonesse ĆF
903887
Madeline Atway19USA30-1
905749
Layne Sleeth21CAN30-2
907891
Liisa Varul18EST30-2
908893
Vanessa Popa Teiușanu19ROU30-9-1
909842
Beatris Spasova20BUL30-2
911902
Sofia Rocchetti20ITA30-3Porażka Palmanova 1/8
913873
Patricija Spaka20LAT29-4
913895
Elza Tomase21LAT29-4
919762
Madison Sieg19USA29-3
920902
Marina Benito22ESP29-3
921918
Yaroslava Bartashevich17FRA29-3
922 NNR 
(959)
Elena Korokozidi19GRE29+59+5Porażka Iraklion ĆF
Porażka Iraklion 2 PF
924 NNR 
(975)
Luca Udvardy17HUN28+51+4Porażka Iraklion PF
927720
Maria Krupenina22RUS28-3
928925
Zara Brankovic21AUS28-3
930927
Luciana Blatter19ARG28-3
931660
Emily Welker22GER28-10-1Porażka Dżakarta 1/8
932 NNR 
(987)
Anja Wildgruber21GER28+63+5Porażka Monastyr 11 ĆF
Porażka Monastyr 12 PF
933447
Katie Volynets21USA27-5
934689
Eleonora Alvisi20ITA27-5
934914
Martina Marusinova19SVK27-5
936783
Nina Radovanovic19FRA27-49-4
937921
Mihaela Tsoneva18BUL27-6
938 NNR 
 1243
Hayu Kinoshita16JPN27+305+15Porażka Canberra 3 ĆF
941936
Ela Platenikova18SVK27-5
942931
Meng Yi Chen20CHN27-5
943913
Matilde Mariani21ITA27-4
944893
Sevil Yuldasheva21UZB27-4
945924
Olivia Lincer18POL27-4
948945
Martyna Ostrzygalo17CAN26-3
951917
Kristina Paskauskas18GBR26-18-1
953811
Catherine Aulia18AUS26-16-1
953718
Gabriella Mujan22NED26-4
955 NNR 
(957)
Lucia Llinares Domingo19ESP26+65+5Porażka Gonesse PF
Porażka Hawr ĆF
956889
Beatrice Ricci19ITA26-6
957874
Tiziana Rossini18ARG26-6
958903
Smriti Bhasin20IND26-5
961936
Amanda Montes Khaghani21ESP25-4
961719
Savannah Broadus20USA25-4
961936
Sienna Leeson17AUS25-4
961957
Ellie Daniels16CAN25-4
966651
Fiona Ganz22SUI25-3Porażka Gonesse 1/8
966943
Malaika Rapolu19USA25-3
968860
Katerina Dimitrova19BUL25-2
969 NNR 
 1155
Anca Todoni18ROU25+206+10Iraklion W
970948
Feryel Ben Hassen18TUN25-3
970 NNR 
 1094
Nina Vargova17SVK25+124+7Porażka Iraklion F
Porażka Iraklion 2 ĆF
973763
Mariia Bergen21UKR25-4Porażka Hawr 1/8
974961
Jimar Gerald Gonzalez21CHI25-4Antalya 11 1/8Porażka Antalya 9 1/8
Porażka Antalya 10 1/8
975 NNR 
 1092
Selina Dal21GER25+143+8Porażka Sharm El Sheikh 7 PF
Porażka Sharm El Sheikh 8 PF
976963
Tatiana Barkova19RUS25-5
976850
Jessica Matthews18GBR25-5
978953
Anastasiya Kuparev21GER25-5
979285
Anna Hertel22POL24-5
980891
Zeynep Sönmez20TUR24-25-1
981 NNR 
 1099
Lavinia Tanasie18ROU24+130+7Porażka Iraklion ĆF
Porażka Iraklion 2 F
982751
Hiromi Abe22JPN24-5
984943
Oumaima Aziz22MAR24-21-1
984957
Sara Akid19MAR24-5
986687
Oleksandra Oliynykova22UKR24-6
987955
Aruzhan Sagandikova18KAZ24-6Antalya 11 1/8
989 NNR 
 1028
Laura Radakovic21BIH24+55+4Porażka Antalya 9 PF
Porażka Antalya 10 1/8
991974
Margherita Marcon17ITA24+3+1Porażka Monastyr 11 ĆF
992965
Zhanel Rustemova18KAZ24-6Antalya 11 1/8
994967
Anita Sahdiieva19UKR23-7
999892
Sophie McDonald17AUS23+4+1Porażka Canberra 3 1/8
1000873
Vladlena Bokova20UKR23-8
Aktualne turnieje :
Miami WTA1000  
San Luis Potosí WTA160  
Murska Sobota ITF70  
Dżakarta 3, Kofu ITF50  
Sopo   
Antalya 11 ITF10  
Monastyr 13   
Sharm El Sheikh 9   
Podświetl na niebiesko :