ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | Prognoza na 5 tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Drabinki | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo U23

Ranking Na Żywo
Race
Drabinki
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo U23
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
131
Coco Gauff19USA4630
2217
Leylah Fernandez21CAN3440
2518
Xinyu Wang22CHN2985
5627
Marta Kostyuk21UKR1648+1
85 NNR 
 (89) 
Peyton Stearns22USA1125+4+54Porażka Austin ĆF
8682
Anna Sisková22CZE1125-1Porażka Austin 1/8
90NR
Olivia Gadecki21AUS1029+4Austin ĆF10731225
10174
Diane Parry21FRA914-2
103102
Linda Nosková19CZE906-1
11640
Anastasia Potapova22RUS808+1
Reklama
11865
Kamilla Rakhimova22RUS802+1
121 NNR 
(122)
Hailey Baptiste22USA764+1
126 NNR 
(128)
Whitney Osuigwe21USA745+3Spring ĆF
13311
Caty McNally22USA715+2
137133
Matilde Jorge19POR691+2
138135
Diana Shnaider19RUS683+2
156143
Darja Semenistaja21LAT565+5
157155
Isabelle Haverlag22NED563+1-27Macon F580580
166147
Sapfo Sakellaridi20GRE549-4-13Monastir 9 ĆFHammamet 2 WHammamet 2 W
Monastir 9 ĆF
172147
Dominika Šálková19CZE527+1-16Helsinki PF
174101
Moyuka Uchijima22JPN514+14+19Trnawa PF527544
178172
Chia Yi Tsao20TWN507+5Porażka Trnawa 1/8
182159
Talia Gibson19AUS496+5
183168
Xiyu Wang22CHN488+7+2Porażka Austin 1/8
Porażka San Diego 1/8
186179
Julia Riera21ARG481+3-9
193 NNR 
(199)
Martyna Kubka22POL461+8Helsinki PF
194119
Robin Montgomery19USA458-18-60
199106
Ashlyn Krueger19USA450-17-59
208202
Clervie Ngounoue17USA419+8+11Porażka Pretoria 2 ĆF
209 NNR 
(210)
Aoi Ito19JPN416+3
228221
Elena Pridankina18RUS386+2
237231
Emma Navarro22USA376+1
240223
Elina Avanesyan21RUS372+1
241238
Yasmine Mansouri22FRA371+2Porażka Gurugram ĆF
242236
Carole Monnet22FRA370+2
245229
Sofia Costoulas18BEL368+2
248232
Natsumi Kawaguchi21JPN366+2
251243
Denisa Hindová21CZE360+4Porażka Manacor 2 1/8
252175
Maja Chwalińska22POL360+4
253240
Kayla Cross18CAN358+4
256238
Karolína Kubáňová22CZE353+4
259192
Jasmijn Gimbrère22NED351-5-11
262 NNR 
(264)
Celine Naef18SUI340+2
263248
Sohyun Park21KOR339+2
264244
Romina Ccuno21PER337-3-14
271231
Carmen Corley22USA332+3
274201
Noma Noha Akugue20GER327+2
277 NNR 
(293)
Alexandra Eala18PHI317+16+19Trnawa PF330347
282NR
Mirra Andreeva16RUS311
283274
Erika Andreeva19RUS310
Reklama
293 NNR 
(296)
Yu-Yun Li19TWN303+8+10Porażka Macon PF
298208
Maribella Zamarripa21USA295-1Porażka Spring 1/8
299262
Saki Imamura21JPN295-1
300285
Abigail Rencheli21MDA294-1
305303
Victoria Hu21USA290-2
310302
Ana Candiotto19BRA283-3Tucumán ĆF
320282
Luisa Meyer Auf Der Heide22GER271-8-8Porażka Monastir 8 1/8
321265
Barbora Palicová19CZE268+1-1
322174
Leyre Romero Gormaz21ESP267-14-14
325321
Anastasiia Gureva18RUS265+1Porażka Trnawa 1/8
326288
Yi Tsen Cho22TWN263+1Ipoh Perak PF
328156
Hong Yi Cody Wong21HKG262+1Nakhon Si Thammarat 3 PF
330 NNR 
(392)
Maya Joint17AUS259+62+54Austin ĆF303455
334187
Lisa Pigato20ITA256+1
335261
Alina Korneeva16RUS256+1
340338
Layne Sleeth22CAN250+3
341271
Lia Karatancheva20BUL250+3Spring ĆF
348225
Allura Zamarripa21USA245+2Porażka Spring 1/8
349291
Ella Seidel19GER244+2
351264
Amarissa Tóth21HUN244+2Porażka Antalya 7 1/8
353317
Ekaterina Maklakova19RUS244-16-12
356NR
Julie Štruplová19CZE242+8+7Helsinki PFPorażka Antalya 7 ĆFPorażka Antalya 7 ĆF
Helsinki PF
358330
Anastasia Zolotareva22RUS241
359NR
Shrivalli Bhamidipaty22IND239+2Porażka Gurugram ĆF
364 NNR 
(366)
Taylah Preston18AUS232+2
366 NNR 
(368)
Marie Weckerle20LUX232+4+2Porażka Manacor 2 ĆF
367303
Sinja Kraus21AUT231+1
368302
Punnin Kovapitukted21THA231-9-9Porażka Traralgon 1/8
Porażka Traralgon 2 ĆF
369198
Funa Kozaki22JPN231
370 NNR 
(389)
Alevtina Ibragimova19RUS229+19+19Porażka Macon PF
376247
Mana Kawamura22JPN225+33+35Traralgon W
Porażka Traralgon 2 1/8
377285
Sada Nahimana22BDI224-2
379 NNR 
(394)
Dimitra Pavlou19GRE224+15+22Porażka Antalya 7 F
380363
Tereza Valentova17CZE223-1+3Porażka Monastir 8 ĆF
381330
Radka Zelníčková20SVK223-51-37Porażka Monastir 8 ĆF
Porażka Trnawa ĆF
387257
Sijia Wei20CHN216-4
391194
Elvina Kalieva20USA212-5
392371
Anastasia Abbagnato20ITA212-5
398396
Ilinca Amariei21ROU200-2
400397
Liv Hovde18USA199-2
406404
Victoria Osuigwe17USA195-2
40793
Anastasia Zakharova22RUS193-1-1
409408
Polina Iatcenko20RUS192-1
410 NNR 
(418)
Anastasia Kovaleva21RUS189+25+19Pretoria 2 PF202219
412399
Lanlana Tararudee19THA184+39+22Porażka Traralgon F
Porażka Traralgon 2 ĆF
413283
Polina Kudermetova20RUS184+12+7Porażka Macon PF
415396
Tatiana Barkova20RUS183-1+1Porażka Macon 1/8
417199
Camila Osorio22COL180-1
419390
Diletta Cherubini21ITA180-1Antalya 8 PF
420380
Katarina Kuzmova22SVK180-1
Reklama
425235
Adrienn Nagy22HUN178-3Porażka Manacor 2 1/8
426420
Roisin Gilheany18AUS178-3
427423
Giorgia Pedone19ITA177-3
432187
Linda Fruhvirtová18CZE174-3
435414
Amelia Rajecki21GBR171-4
437430
Madison Sieg20USA170-4
441381
Ella Mcdonald18GBR167-1
442 NNR 
(456)
Laura Boehner22GER167+14+8Porażka Hammamet 2 PF
444443
Jana Kolodynska20BLR166-1
445444
Hanne Vandewinkel19BEL165-1
448394
Yeon Woo Ku20KOR163Gurugram PF
450329
Lulu Sun22SUI162+41+20Trnawa PF175192
453 NNR 
(454)
Jiaqi Wang21CHN162+1+2Porażka Nakhon Si Thammarat 2 PF
455417
Lucie Nguyen Tan20FRA159
460 NNR 
(462)
Laura Hietaranta20FIN157+3Helsinki PF
462448
Linda Klimovičová19CZE156+2Helsinki PF
467453
Virginia Ferrara20ITA154+3Porażka Monastir 8 1/8
Porażka Monastir 9 ĆF
468438
Tilwith Di Girolami20BEL154+3
470449
Sahaja Yamalapalli22IND151+3Porażka Gurugram 1/8
471400
Ziva Falkner21SLO151+3Antalya 8 PF
472196
Ekaterina Reyngold22RUS151+41+20Pretoria 2 PF164181
473456
Fangran Tian20CHN151+2
475NR
Julia Avdeeva21RUS150+3+1Porażka Macon 1/8
476 NNR 
(477)
Amelie van Impe19BEL150+1
478289
Ya Yi Yang19TWN147-33-17
480 NNR 
(481)
Evialina Laskevich19BLR147+1
482437
Ivana Šebestová22CZE146
483471
Eleonora Alvisi20ITA145
484325
Elsa Jacquemot20FRA144+1
486469
Alexis Blokhina19USA143+2
487 NNR 
(489)
Sara Saito17JPN143+2
493320
Nikola Bartůňková18CZE141+3
494493
Antonia Schmidt22GER141-1-1
498464
Kira Pavlova19RUS138+2+1Porażka Macon 1/8
502321
Kamilla Bartone21LAT134+2
505 NNR 
(508)
Patricija Paukstyte19LTU133+3Porażka Helsinki ĆF
508387
Ikumi Yamazaki22JPN132+3Porażka Gurugram ĆF
520 NNR 
(523)
Ksenia Zaytseva19RUS128+3
521400
Chloe Beck22USA127+4
522 NNR 
(526)
Daria Khomutsianskaya20BLR126+4
530514
Nina Vargova18SVK124-16-7Porażka Antalya 7 ĆF
531443
Darya Shauha20BLR123+3
532411
Ya Hsin Lee22TWN123+8+2Nakhon Si Thammarat 3 PFPorażka Nakhon Si Thammarat 2 PFPorażka Nakhon Si Thammarat 2 PF
Nakhon Si Thammarat 3 PF
536 NNR 
(551)
Karolina Kozakova18SUI123+22+9Monastir 9 ĆFPorażka Monastir 8 FPorażka Monastir 8 F
Monastir 9 ĆF
538137
Darya Astakhova22RUS122-5-1
539472
Mara Guth20GER122Monastir 9 ĆF
540514
Olivia Lincer19POL121-21-9
541516
Aglaya Fedorova20RUS120+1
544540
Lian Tran21NED119
547516
Eryn Cayetano22USA117
Reklama
550525
Valentina Ryser22SUI116
553542
Lucciana Perez Alarcon18PER114
558472
Aliona Falei19BLR114-1
562470
Monique Barry21NZL112Porażka Traralgon 1/8
Porażka Traralgon 2 ĆF
565 NNR 
(586)
Alexandra Shubladze18RUS111+21+8Porażka Antalya 7 ĆF
568563
Angella Okutoyi20KEN110+1
569566
Elena Micic19AUS109+3Porażka Traralgon 1/8
570565
Stefania Bojica18ROU109+3
576484
Joelle Steur19GER107+35+14Porażka Antalya 7 PF
578435
Natália Szabanin20HUN106-76-29
580448
Marina Stakusic19CAN105+1
583 NNR 
(600)
Marente Sijbesma19NED105+17+9Porażka Manacor 2 F
586544
Angelina Wirges21GER104+3+2Porażka Manacor 2 ĆF
588446
Pia Lovrič21SLO103-1
592584
Anastasia Grechkina17RUS101
594331
Bianca Fernandez20CAN100-1-1
595564
İlay Yörük22TUR99-7-4Antalya 8 PF
596420
Lily Fairclough18AUS98-117-50
600574
Magdalena Smekalova18CZE96-2
603594
Matilda Mutavdzic19GBR95-1
607504
Himeno Sakatsume22JPN94+3+1Porażka Trnawa 1/8
608496
Anna Zyryanova19RUS94-1
610598
Mia Yamakita16USA94-2
611 NNR 
(688)
Astrid Lew Yan Foon18FRA94+77+22Porażka Hammamet 2 F
612592
Yasmin Ezzat20EGY94+7+2Porażka Sharm El Sheikh 4 ĆF
613592
Nahia Berecoechea19FRA93
614 NNR 
(626)
Fang An Lin18TWN93+17+6Nakhon Si Thammarat 3 PFPorażka Nakhon Si Thammarat 2 PFPorażka Nakhon Si Thammarat 2 PF
Nakhon Si Thammarat 3 PF
616613
Solana Sierra19ARG92
621570
Rinon Okuwaki19JPN91-1Porażka Gurugram 1/8
625616
Yujia Huang21CHN89-1
626591
Victoria Mboko17CAN88-1
627595
Gina Feistel21POL88
629474
Kristina Dmitruk20BLR87
630601
Gabriella Price20USA87
631 NNR 
(667)
Rikke de Koning20NED87+36+9Porażka Manacor 2 F
633598
Mia Kupres20CAN86-1
638582
Jennifer Ruggeri20ITA83+59+14Porażka Hammamet 2 PF
640469
Jazmin Ortenzi22ARG83-2
641621
Paula Cembranos20SUI83+30+6Porażka Sharm El Sheikh 4 PF
642638
Sebastianna Scilipoti20SUI83-3Porażka Antalya 7 1/8
643631
Celine Simunyu19IRL83-3
644636
Yiming Dang19CHN82-3Porażka Pretoria 2 1/8
645644
Rada Zolotareva15RUS82-1
646629
Jenny Lim19FRA82-1
647564
Anastasiya Soboleva19UKR82+34+8Porażka Antalya 7 ĆF
652647
Lourdes Ayala17ARG82-2
654640
Natalia Krockova15SVK81-12-1
656516
Johanne Christine Svendsen19DEN80-1
657520
Marian Gomez Pezuela Cano22MEX80-31-8Tucumán ĆF
658NR
Selina Dal22GER80
Reklama
659525
Séléna Janicijevic21FRA79
660179
Maria Timofeeva20RUS79-4-1
661528
Federica Urgesi19ITA79-1
666655
Jiangxue Han22CHN78-2
668 NNR 
(695)
Zheng Xiao21CHN78+54+14Ipoh Perak PFNakhon Si Thammarat 2 WNakhon Si Thammarat 2 W
Ipoh Perak PF
670664
Tina Smith21AUS77Porażka Traralgon 1/8
672551
Doga Turkmen21TUR77+13+4Porażka Antalya 7 ĆF
Porażka Antalya 8 ĆF
674618
Anca Todoni19ROU76-1Porażka Helsinki ĆF
675648
Chantal Sauvant21GER76+52+13Porażka Hammamet 2 PF
676402
Francesca Curmi21MLT76-2
677665
Anastasia Safta19ROU76-2Porażka Monastir 8 1/8
680652
Clara Vlasselaer22BEL75-2
681362
Mariia Tkacheva22RUS74-2
682388
Julie Belgraver21FRA74-2Porażka Manacor 2 1/8
683 NNR 
(765)
Amelia Waligora18BEL74+102+20Pretoria 2 PF87104
685597
Katherine Hui19USA73-2
687546
Mananchaya Sawangkaew21THA73-3
688648
Melisa Ercan18AUS72-37-9
690 NNR 
(763)
Sarah van Emst19NED72+73+15Sharm El Sheikh 4 W
692 NNR 
(702)
Briana Szabó18ROU71+21+6Sharm El Sheikh 5 PFPorażka Sharm El Sheikh 4 PFPorażka Sharm El Sheikh 4 PF
Sharm El Sheikh 5 PF
693654
Tea Lukic19GER71-3
694666
Victoria Borodulina21RUS71-3
695681
Mio Mushika18JPN71-2Porażka Ipoh Perak ĆF
697227
Alina Charaeva21RUS70+116+20Pretoria 2 PF83100
698686
Nikola Daubnerova18SVK70-6-1Porażka Antalya 7 1/8
700572
Maria Torres Murcia21COL70-5
705487
Viktoria Morvayova22SVK68-4
710371
Tara Würth21CRO67-56-13
715632
Simona Ogescu21ROU66-17-3
716688
Margarita Ignatjeva22LAT66-4
717699
Boyoung Jeong20KOR65-18-3
718684
Alina Shcherbinina20RUS65-4
719704
Nina Radovanovic20FRA64-1
720557
Zongyu Li20CHN64-1
721709
Candela Vazquez15ARG64-1Porażka Tucumán 1/8
722 NNR 
(774)
Sayaka Ishii18JPN64+158+23Porażka Traralgon F
Porażka Traralgon 2 ĆF
723712
Samira de Stefano19ITA64
725268
Maria Bondarenko20RUS63
727602
Luciana Moyano18ARG62+3
731652
Mao Mushika18JPN62+3
732727
Jade Otway20NZL61+3
734426
Lucija Ćirić Bagarić20CRO61+2
736NR
Akasha Urhobo17USA60+4
737 NNR 
(769)
Tea Nikcevic18MNE60+45+6Manacor 3 PFPorażka Manacor 2 PFPorażka Manacor 2 PF
Manacor 3 PF
741447
Katie Volynets22USA59+6
742741
Thasaporn Naklo22THA59+6
743563
Dayeon Back22KOR59+78+10Porażka Traralgon PF
745594
Aysegul Mert19TUR59-2-1
746670
Sofia Rocchetti21ITA59-22-5
747738
Laia Petretic19FRA59+3
Reklama
748646
Beatrice Stagno20ITA59+3
750733
Katrina Scott19USA58+2
752694
Alessandra Teodosescu17ITA58+1
755629
Na Dong20CHN58+1
756600
Marine Szostak22FRA58+1
761236
Reese Brantmeier19USA57+1
763517
Aunchisa Chanta21THA57-37-6
765758
Daria Yesypchuk18UKR57+1Porażka Antalya 7 1/8
Porażka Antalya 8 ĆF
766746
Elena Korokozidi20GRE56+1
767 NNR 
(771)
Iulia Andreea Ionescu18ROU56+23+3Porażka Manacor 2 ĆF
Porażka Manacor 3 1/8
768531
Xinxin Yao20CHN56+63+9Nakhon Si Thammarat 3 PFPorażka Nakhon Si Thammarat 2 FPorażka Nakhon Si Thammarat 2 F
Nakhon Si Thammarat 3 PF
769755
Anja Wildgruber21GER56Porażka Monastir 8 1/8
771769
Zoe Hitt22USA55+1Porażka Spring 1/8
773462
Melania Delai21ITA55Porażka Monastir 8 1/8
Porażka Monastir 9 ĆF
775677
Sabina Zeynalova20UKR54-36-6Austin ĆF98250
776671
Sára Bejlek18CZE54-2
778706
Salakthip Ounmuang18THA54-2Porażka Nakhon Si Thammarat 2 1/8
779700
Sophie Luescher21SUI54-2
780745
Cristina Rodriguez Duenas19ESP54
785781
Salma Drugdova19SVK54+19+2Porażka Monastir 8 ĆF
786590
Nanari Katsumi21JPN54+1Porażka Traralgon 1/8
Porażka Traralgon 2 1/8
790675
Alina Granwehr20SUI53+75+10Monastir 9 ĆFPorażka Monastir 8 FPorażka Monastir 8 F
Monastir 9 ĆF
792789
Isabella Barrera Aguirre20USA53
794785
Ema Kovacevic17BEL52
795 NNR 
(824)
Isabella Kruger18RSA52+155+20Pretoria 2 PF6582
799682
Zijun Jiang18CHN52-1
800771
Denise Valente19ITA52
801730
Elizaveta Shebekina20RUS52
802751
Matilde Mariani22ITA52
803637
Merna Refaat19EGY52Sharm El Sheikh 5 PF
804560
Margaux Rouvroy22FRA51+78+11Porażka Macon ĆF
805612
Antonia Ružić21CRO51
806793
Malwina Rowinska18POL51+1
807803
Tianmi Mi19CHN51+1
808785
Zuzanna Pawlikowska19POL51+2
809804
Anouk Koevermans20NED51
810745
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA51-11-1Porażka Sharm El Sheikh 4 1/8
Porażka Sharm El Sheikh 5 ĆF
811778
Barbara Dessolis22ITA51
813796
Anja Stankovic18SRB51-1Antalya 8 PF
816783
Vittoria Paganetti17ITA50
819799
Justina Gonzalez Daniele18ARG50-1Tucumán ĆF
820770
Anita Sahdiieva20UKR50-1
822776
Kimmi Hance20USA49
825799
Gaia Maduzzi17ITA48-1
826788
Weronika Ewald18POL48-1
834336
Lucie Havlíčková18CZE46-5-1
835154
Caijsa Hennemann22SWE46+1
838 NNR 
(891)
Zeynep Sönmez21TUR46+189+20Trnawa PF5976
839614
Valentina Ivanov22NZL46-2
842808
Carolina Kuhl18GER46-2Porażka Helsinki ĆF
843818
Isabelle Lacy17GBR46-2
844733
Gaia Parravicini18ITA46-2
846793
Alexandra Iordache20ROU46-3
849835
Sandugash Kenzhibayeva18KAZ45-3
850771
Denise Hrdinková20CZE45-3
851 NNR 
(926)
Alyssa Reguer17FRA45+200+20Pretoria 2 PF5875
855844
Tamara Kostic18AUT44-1
858820
Ekaterina Makarova22RUS44-2Sharm El Sheikh 5 PFPorażka Sharm El Sheikh 4 1/8
858820
Alisa Kummel21RUS44-2Sharm El Sheikh 5 PFPorażka Sharm El Sheikh 4 1/8
861711
Margherita Marcon18ITA44-2
863798
Daria Lopatetska20UKR43-1Porażka Antalya 7 1/8
864821
Aleksandra Jelen22POL43-1
865860
Nicole Rivkin20GER43-1
866520
Hina Inoue20USA43+1
868831
Vittoria Modesti21ITA43-8-1Porażka Antalya 8 ĆF
869863
Marie Vogt19GER43-1Monastir 9 ĆF
870666
Sina Herrmann22GER42-1Porażka Sharm El Sheikh 4 1/8
Porażka Sharm El Sheikh 5 1/8
871823
Helena Bueno16BRA42-1Porażka Tucumán 1/8
875864
Madelief Hageman21NED42Porażka Antalya 8 ĆF
876718
Astrid Cirotte20FRA42
879876
Ashton Bowers18USA41-1
882820
Chiara Di Genova20ARG41-8-1
883868
Yasmine Kabbaj20MAR40
884843
Ayana Akli22USA40
887708
Kaitlin Quevedo18USA40Manacor 3 PF
890 NNR 
(891)
Daria Zelinskaya19RUS40+1
891558
Denislava Glushkova20BUL40+67+8Porażka Hammamet 2 ĆF
892771
Hanna Vinahradava20BLR40
896863
Vaishnavi Adkar19IND39-1Porażka Gurugram 1/8
897845
Kristyna Tomajkova18CZE39-1
899887
Panna Bartha19HUN39-1
901891
Zixuan Zeng19CHN39+1Porażka Nakhon Si Thammarat 2 1/8
Porażka Nakhon Si Thammarat 3 1/8
902865
Aruzhan Sagandikova19KAZ39+1
904387
Matilde Paoletti20ITA38+1
906779
Given Roach18GBR38+1
907868
Lucia Peyre18ARG38+1
909792
Valeriya Olyanovskaya22RUS38
910801
Milan Krish21AUS38-10-1
911427
Lola Radivojevic19SRB38-1
912491
Nastasja Schunk20GER37
914863
Hayu Kinoshita17JPN37Porażka Ipoh Perak ĆF
915819
Liisa Varul19EST37+54+6Porażka Sharm El Sheikh 4 PF
Porażka Sharm El Sheikh 5 ĆF
916187
Elizabeth Mandlik22USA36-1
917880
Adeline Flach22USA36-1
918376
Ariana Arseneault21CAN36-1
919761
Lauren Friedman21USA36-113-15
920876
Baylen Brown19USA36-1
923891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA35-1
925653
Anet Koskel20EST35-1
926802
Alexandra Azarko17BLR35-1
929832
Anastasiya Kuparev22GER35
930890
Stefana Lazar22ROU35Porażka Antalya 8 1/8
931737
Teja Tirunelveli19IND35
935857
Lara Smejkal19SLO34
939524
Himari Sato21JPN34-1
940749
Mei Hasegawa20JPN34-1
940861
Zuzanna Bednarz18POL34-1
940880
Han Shi18CHN34+73+6Porażka Monastir 8 PF
Porażka Monastir 9 1/8
945763
Mariia Bergen22UKR33-2
946931
Catarina Melleiro20BRA33-2
947929
Laura Cilekova18SVK33-1Porażka Nakhon Si Thammarat 2 1/8
Porażka Nakhon Si Thammarat 3 ĆF
949882
Sofia Johnson19GBR32-1
951777
Adithya Karunaratne22HKG32+3
953950
Anika Jaskova20SVK32-1
954787
Sevil Yuldasheva22UZB32-1
955782
Lola Marandel21FRA32Porażka Monastir 8 1/8
957913
Giulia Pereira de Aguiar22BRA32+1
959246
Clara Burel22FRA31+2
961766
Gabriella Broadfoot19RSA31+3
961903
Laura Garcia Astudillo21ESP31+3
964918
Natalija Senic21SRB31+3Antalya 8 PF
965 NNR 
(968)
Isis Louise van Den Broek18NED31+3
966612
Milana Zhabrailova21RUS31+4
970309
Victoria Jimenez Kasintseva18AND30+4
971880
Anna Chekanskaya21RUS30+4
973 NNR 
(977)
Brooke Black16GBR30+4
974945
Gina Dittmann21GER30+4
975952
Mariya Poduraeva22UKR30+4
976 NNR 
(981)
Judith Perello Saavedra22ESP30+5
977935
Diana Martynov22FRA30+3
978936
Cadence Brace19CAN30+4
980899
Xenia Bandurowska19POL30-35-3Porażka Manacor 2 PF
983NR
Ella Simmons20AUS30+5Porażka Traralgon 1/8
Porażka Traralgon 2 1/8
985944
Connie Ma20USA29+5
986 NNR 
(990)
Aya El Aouni18MAR29+5
987951
Mia Pohankova15SVK29+5
988966
Greta Greco Lucchina18ITA29+5
988958
Teah Chavez18CAN29+5
990982
Lunda Kumhom21THA29+5
991715
Mia Chudejova20SVK29+6
994966
Scarlett Nicholson18CAN29+6
995618
Flavie Brugnone20FRA29+41+3Porażka Sharm El Sheikh 4 ĆF
Porażka Sharm El Sheikh 5 1/8
996963
Yufei Ren17CHN29+5
997NR
Selina Atay22TUR29+5Porażka Manacor 2 1/8
Porażka Manacor 3 1/8
998689
Sara Nayar22MAS29+5
999 NNR 
 1264
Ruth Roura Llaverias18ESP29+265+15Manacor 2 W
Porażka Manacor 3 1/8
Aktualne turnieje :
Austin WTA250  
Macon, Pretoria 2 W50  
Trnawa   
Gurugram, Helsinki W35  
Spring   
Antalya 8 W15  
Ipoh Perak   
Manacor 3   
Monastir 9   
Nakhon Si Thammarat 3   
Sharm El Sheikh 5   
Tucumán   
Podświetl na niebiesko :