ATP | Singiel | Oficjalny WTA Debel | Prognoza na 5 tyg. | WTA Debel Na Żywo | WTA Debel Race Na Żywo | Drabinki | Aktualni Mistrzowie | Na Żywo

 WTA Debel Na Żywo U24

Ranking Na Żywo
Race
Drabinki
Na Żywo
WTA Debel Na Żywo U24
#: Ranking
NR: Najlepszy Rankingu
 NNR : Nowy Najlepszy Ranking (Poprzedni Najlepszy Ranking w nawiasach)
1 / 1 / 1: Najlepszy Ranking Bardzo Blisko / Blisko / Daleko
Kraj: Kraj + Ranking krajowy
+/-: Różnica w porównaniu do ostatniego tygodnia
Nast. : punkty za wygraną w następnym meczu
Maks. : punkty za wygrany finał
Kategoria turnieju : GS2000, WTA1000/500/250/125, W100/75/50/35/15 (Wielki Szlem/WTA/ITF + punkty za wygrany finał)
Wszystko
<18
<19
<20
<21
<22
<23
<24
<25
>30
>35
#NRNazwiskoWiekKrajPkt+/-Aktualny TurniejPoprzednie TurniejeAktualny TurniejNast.Maks.
171
Coco Gauff20USA3735
2318
Xinyu Wang22CHN3116
2817
Leylah Fernandez21CAN2570
2927
Alycia Parks23USA2538
5927
Marta Kostyuk21UKR1638
7271
Olivia Gadecki21AUS1302-1
79NR
Anna Sisková22CZE1201+8Saragossa F12361236
85NR
Ashlyn Krueger19USA1172
9265
Kamilla Rakhimova22RUS1051+1
93 NNR 
 (94) 
Linda Nosková19CZE1036+1
Reklama
9687
Peyton Stearns22USA995-1
111104
Anastasia Tikhonova23RUS842+1
11340
Anastasia Potapova23RUS818+1
11574
Diane Parry21FRA800-11-114
121109
Qianhui Tang23CHN760+1
12283
Weronika Falkowska23POL757-4-15Bużumbura W
Porażka Bużumbura 2 PF
125122
Hailey Baptiste22USA741
126125
Whitney Osuigwe21USA739
134123
Francisca Jorge23POR693+1
138135
Diana Shnaider20RUS683
148133
Matilde Jorge20POR626-1
151137
Destanee Aiava23AUS612-1
152150
Isabelle Haverlag23NED609-1Porażka Saragossa ĆF
153151
Xiyu Wang23CHN607-1
155119
Sofya Lansere23RUS589+1
156143
Darja Semenistaja21LAT589+1
157 NNR 
(159)
Chia Yi Tsao20TWN582+2+11Porażka Shenzhen PF
165147
Sapfo Sakellaridi21GRE559+1+5Santa Margherita 2 W
Porażka Santa Margherita 3 F
169101
Moyuka Uchijima22JPN529+8+20Porażka Saragossa ĆF
172162
Daniela Vismane23LAT524+1
174147
Dominika Šálková19CZE516+1
175171
Dalayna Hewitt23USA510+1Porażka Osaka F
176 NNR 
(182)
Martyna Kubka22POL506+8+17Santa Margherita 2 W
179159
Talia Gibson19AUS495-1-3
181147
En-shuo Liang23TWN493
184 NNR 
(206)
Carmen Corley22USA489+23+61Porażka Santa Margherita 2 PF
Porażka Bellinzona F
190110
Ali Collins23GBR475-4-11Porażka Telde ĆF
196119
Robin Montgomery19USA458-1
201179
Julia Riera21ARG444+1
205202
Clervie Ngounoue17USA439-2
208207
Aoi Ito19JPN416+2Porażka Osaka PF
215 NNR 
(235)
Carole Monnet22FRA401+20+28Porażka Bellinzona PF
219217
Elena Pridankina18RUS393-2
224175
Maja Chwalińska22POL388-2
23011
Caty McNally22USA380+1
233231
Emma Navarro22USA376+1
236223
Elina Avanesyan21RUS372
238236
Yasmine Mansouri22FRA371+2Hammamet 4 FPorażka Monastir 14 1/8Porażka Monastir 14 1/8
Hammamet 4 F
242232
Natsumi Kawaguchi21JPN366+2Porażka Osaka 1/8
245NR
Alexandra Eala18PHI363+2
Reklama
246201
Noma Noha Akugue20GER361+2
251240
Kayla Cross19CAN358+2Porażka Boca Raton 1/8
254236
Elena Malygina23EST351+1
255243
Denisa Hindová21CZE350+1Porażka Antalya 14 1/8
Porażka Antalya 15 1/8
257238
Karolína Kubáňová22CZE344+4
258237
Celine Naef18SUI342-19-29
261244
Romina Ccuno21PER335+4
262229
Sofia Costoulas19BEL335+4
265192
Jasmijn Gimbrère23NED331-7-16Porażka Bużumbura PF
Porażka Bużumbura 2 1/8
267 NNR 
(270)
Aneta Kučmová23CZE328+5+5Porażka Bellinzona ĆF
271248
Sohyun Park21KOR317-4-17
275262
Saki Imamura21JPN315-6-15
276 NNR 
(288)
Yi Tsen Cho22TWN314+50+49Shenzhen W
280278
Mirra Andreeva16RUS311-2
281274
Erika Andreeva19RUS310-2
286284
Yu-Yun Li19TWN307-2Porażka Osaka ĆF
291290
Tereza Valentova17CZE298-1
293285
Ekaterina Ovcharenko23RUS296Porażka Antalya 13 PF
295285
Abigail Rencheli22MDA294-1
296257
Claire Liu23USA293+1
297 NNR 
(302)
Anastasiia Gureva19RUS293+6+5Porażka Shenzhen ĆF
298 NNR 
(305)
Haley Giavara23USA293+16+13Porażka Jackson PF
Porażka Boca Raton PF
300299
Ana Candiotto19BRA290
301174
Leyre Romero Gormaz22ESP289Porażka Saragossa 1/8
307291
Ella Seidel19GER284+1
31382
Dayana Yastremska23UKR273+2
318295
Naho Sato23JPN272-23-22Porażka Osaka 1/8
321318
Lulu Sun22SUI270+2
323 NNR 
(325)
Julie Štruplová19CZE268+2
324323
Shrivalli Bhamidipaty22IND268
327208
Maribella Zamarripa21USA264-14-16Boca Raton FPorażka Jackson PFPorażka Jackson PF
Boca Raton F
329317
Ekaterina Maklakova20RUS264-1
330187
Lisa Pigato20ITA261+6+5Porażka Santa Margherita 2 PF
Porażka Santa Margherita 3 ĆF
331282
Luisa Meyer Auf Der Heide22GER261-2
334303
Victoria Hu21USA260-2Porażka Boca Raton 1/8
336331
Marie Weckerle20LUX260-2
341271
Lia Karatancheva20BUL255-2
343302
Punnin Kovapitukted21THA254-2
345265
Barbora Palicová20CZE252-2-1
347330
Maya Joint17AUS251-1Porażka Jackson 1/8
Porażka Boca Raton PF
348338
Layne Sleeth22CAN250-1
349330
Anastasia Zolotareva22RUS247+6+6Antalya 13 W
Porażka Antalya 14 F
Porażka Antalya 15 F
350264
Amarissa Tóth21HUN244
355285
Sada Nahimana22BDI238+24+22Porażka Bużumbura F
Bużumbura 2 W
357 NNR 
(371)
Anastasia Abbagnato20ITA238+19+19Porażka Santa Margherita 2 F
Porażka Santa Margherita 3 ĆF
360244
Elisabetta Cocciaretto23ITA236-1
361330
Radka Zelníčková20SVK235-1Porażka Antalya 14 ĆF
Porażka Antalya 15 ĆF
363357
Taylah Preston18AUS232-1
366354
Gabriella Da Silva Fick23AUS231-1
368224
Yuki Naito23JPN229-2Porażka Osaka 1/8
Reklama
370362
Alevtina Ibragimova19RUS229-2Porażka Shenzhen 1/8
372317
Rina Saigo23JPN227-2
376198
Funa Kozaki22JPN223-4
379156
Hong Yi Cody Wong22HKG218-2Porażka Shenzhen 1/8
380261
Alina Korneeva16RUS218-2
384261
Nuria Brancaccio23ITA215-1
385196
Ekaterina Reyngold23RUS215+51+42Hammamet 3 W
386372
Dimitra Pavlou19GRE215-2
390194
Elvina Kalieva20USA212
392247
Mana Kawamura22JPN211-1Porażka Osaka 1/8
395NR
Victoria Osuigwe17USA208+2Porażka Boca Raton PF
397385
Lanlana Tararudee19THA207-12-7
398390
Hiromi Abe23JPN207Porażka Osaka ĆF
399225
Allura Zamarripa21USA204-25-16Porażka Jackson PF
400220
Leonie Küng23SUI204-1Porażka Santa Margherita 2 1/8
402257
Sijia Wei20CHN199-2
403396
Liv Hovde18USA199-2
406303
Sinja Kraus21AUT197
408 NNR 
(409)
Madison Sieg20USA197+1
410396
Ilinca Amariei21ROU194-2-3
412408
Linda Klimovičová19CZE191
413409
Laura Hietaranta20FIN191Porażka Santa Margherita 2 ĆF
Porażka Santa Margherita 3 PF
414 NNR 
(450)
Jiaqi Wang22CHN189+40+27Porażka Shenzhen F
416390
Diletta Cherubini21ITA185-2Porażka Santa Margherita 2 ĆF
417275
Aurora Zantedeschi23ITA184-2Porażka Santa Margherita 2 1/8
Santa Margherita 3 W
421396
Tatiana Barkova20RUS182-2
423394
Yeon Woo Ku21KOR181-2
424199
Camila Osorio22COL180-2
426420
Roisin Gilheany18AUS178+1
427411
Anastasia Kovaleva21RUS177+1Porażka Shenzhen 1/8
428380
Katarina Kuzmova22SVK176+1
429235
Adrienn Nagy23HUN175+6+2Porażka Telde ĆF
434417
Lucie Nguyen Tan20FRA174
436414
Amelia Rajecki21GBR171+2
441411
Lucía Cortez Llorca23ESP168+4
443NR
Laura Boehner22GER167+3Porażka Antalya 13 PF
444443
Jana Kolodynska20BLR166+3
445381
Ella Mcdonald18GBR166+3
446351
Tiphanie Fiquet23FRA165+29+13Porażka Hammamet 3 PF
Porażka Hammamet 4 PF
447187
Linda Fruhvirtová18CZE164+2
448 NNR 
(449)
Sahaja Yamalapalli22IND164+2
449321
Kamilla Bartone21LAT164+46+23Porażka Bużumbura F
Bużumbura 2 W
450250
Ivana Popovic23AUS163+1
452438
Tilwith Di Girolami20BEL163+25+11Telde W
Porażka Telde 2 1/8
453320
Nikola Bartůňková18CZE162
454416
Giorgia Pedone19ITA162-29-17Porażka Santa Margherita 3 ĆF
455408
Polina Iatcenko20RUS162-16-9
457NR
Evialina Laskevich19BLR161Porażka Shenzhen 1/8
461 NNR 
(483)
Victoria Mikhaylova23RUS160+23+11Sharm El Sheikh 10 W
Porażka Sharm El Sheikh 11 PF
463460
Kira Pavlova19RUS158-2
Reklama
464453
Lisa Zaar23SWE157-1
465400
Ziva Falkner21SLO157-1
469464
Manon Léonard23FRA156-2
471444
Hanne Vandewinkel19BEL155-2
478285
Alice Robbe23FRA151-23-10Porażka Bużumbura ĆF
Porażka Bużumbura 2 1/8
479456
Fangran Tian20CHN151
484472
Julia Avdeeva21RUS150-2
485482
Ksenia Zaytseva19RUS150-2
486453
Virginia Ferrara20ITA149-24-9
487397
Aneta Laboutková23CZE149-16-5
489471
Eleonora Alvisi21ITA146-3
490484
Daria Khomutsianskaya20BLR146-3Porażka Shenzhen 1/8
491473
Elena Milovanović23SRB144-18-9
492482
Anri Nagata23JPN144-2Porażka Osaka 1/8
493469
Alexis Blokhina19USA143-2
494437
Ivana Šebestová23CZE143-6-3Porażka Sharm El Sheikh 10 ĆF
497470
Monique Barry21NZL141-3
498473
Amelie van Impe19BEL141-2
500384
Yuliya Hatouka23BLR140-2
501411
Ya Hsin Lee23TWN140-2
503472
Mara Guth20GER137-1Porażka Hammamet 4 1/8
506502
Nina Vargova18SVK135-1
514488
Antonia Schmidt22GER131Porażka Hammamet 3 1/8
Porażka Hammamet 4 ĆF
515402
Francesca Curmi21MLT131+1
520289
Ya Yi Yang19TWN130+1
521484
Sara Saito17JPN129+2
522503
Patricija Paukstyte19LTU129+2
525400
Chloe Beck22USA127+3
526 NNR 
(537)
Lian Tran21NED127+13+4Porażka Bużumbura ĆF
Porażka Bużumbura 2 PF
530 NNR 
(532)
Anastasia Grechkina17RUS125+2
531 NNR 
(537)
İlay Yörük22TUR125+7+2Porażka Antalya 14 ĆF
Porażka Antalya 15 ĆF
534443
Darya Shauha20BLR123+2
536 NNR 
(539)
Elena Micic19AUS122+4
53793
Anastasia Zakharova22RUS122+4
538387
Ikumi Yamazaki22JPN122+4Porażka Hammamet 4 1/8
540137
Darya Astakhova22RUS121+4
542472
Aliona Falei20BLR121-27-10
548514
Olivia Lincer19POL120+3
552 NNR 
(563)
Alexandra Shubladze18RUS120+22+9Porażka Antalya 13 PF
Porażka Antalya 14 ĆF
Porażka Antalya 15 ĆF
553516
Aglaya Fedorova20RUS120+2Porażka Sharm El Sheikh 10 1/8
554 NNR 
(575)
Rada Zolotareva15RUS119+23+10Porażka Antalya 14 F
Porażka Antalya 15 F
555516
Eryn Cayetano23USA117+2
557325
Elsa Jacquemot20FRA116+2
562542
Lucciana Perez Alarcon18PER114
567446
Pia Lovrič21SLO114-1
568564
Stefania Bojica19ROU114-1
570525
Valentina Ryser23SUI113-1
571484
Joelle Steur20GER112+1
572435
Natália Szabanin20HUN111+1
574563
Angella Okutoyi20KEN110+2
Reklama
576570
Chengyiyi Yuan23CHN109+3
577340
Ekaterina Shalimova23RUS108-7-5
578NR
Astrid Lew Yan Foon18FRA108+2
583524
Karolina Kozakova19SUI106-27-14Porażka Bellinzona 1/8
584544
Angelina Wirges21GER106+8+2Porażka Sharm El Sheikh 10 ĆF
Porażka Sharm El Sheikh 11 1/8
585448
Marina Stakusic19CAN105-1
590439
Anastasia Iamachkine23PER104-1Porażka Santa Margherita 2 1/8
Porażka Santa Margherita 3 1/8
591583
Fang An Lin18TWN104Porażka Osaka ĆF
593 NNR 
(595)
Gina Feistel21POL103+2
601227
Alina Charaeva21RUS100+1
602331
Bianca Fernandez20CAN99+1-1
603420
Lily Fairclough18AUS98+2
606574
Magdalena Smekalova18CZE96+4
607583
Marente Sijbesma20NED96+4
609594
Matilda Mutavdzic19GBR95+4
610496
Anna Zyryanova20RUS94+4
612592
Nahia Berecoechea19FRA94+3
617369
Eliz Maloney23GBR93+3
618388
Julie Belgraver21FRA93+3
620613
Solana Sierra19ARG92+3
621426
Carolyn Ansari23USA92+3
622NR
Tina Smith21AUS91+4Porażka Bellinzona 1/8
625283
Polina Kudermetova20RUS91+3
628592
Yasmin Ezzat20EGY91-20-6
633 NNR 
(652)
Boyoung Jeong20KOR89+19+5Porażka Sharm El Sheikh 10 PF
635616
Yujia Huang21CHN89-2
637362
Mariia Tkacheva22RUS88+60+15Monastir 14 W
Porażka Monastir 15 PF
638591
Victoria Mboko17CAN88-3
641564
Anastasiya Soboleva19UKR88+23+7Porażka Santa Margherita 2 ĆF
644474
Kristina Dmitruk20BLR87-4
645638
Sebastianna Scilipoti21SUI87-4
646631
Celine Simunyu19IRL87-4
647 NNR 
(696)
Laia Petretic20FRA87+52+14Telde W
Porażka Telde 2 ĆF
648NR
Chantal Sauvant21GER87+2+2Porażka Antalya 13 PF
649561
Emiliana Arango23COL86-6
650598
Mia Kupres20CAN86-6
653491
Kathleen Kanev23GER86-6
654180
Simona Waltert23SUI85-6
655 NNR 
(670)
Zheng Xiao21CHN85+32+10
656629
Jenny Lim19FRA85+2+3Porażka Monastir 14 ĆF
Porażka Monastir 15 ĆF
657649
Selina Dal22GER85-8
658582
Jennifer Ruggeri20ITA84-7
659632
Rikke de Koning20NED84-6
660369
Ann Li23USA83-6
661621
Paula Cembranos20SUI83-6
662570
Rinon Okuwaki19JPN83-6
663636
Yiming Dang19CHN82-6
665644
Kisa Yoshioka23JPN82-6
666645
Lourdes Ayala17ARG82-6
670663
Alicia Melosch23GER81-7Porażka Santa Margherita 2 ĆF
Porażka Hammamet 4 ĆF
Reklama
671640
Natalia Krockova15SVK80-5
672516
Johanne Christine Svendsen19DEN80-5
673663
Mio Mushika18JPN80-5
674 NNR 
(700)
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah18FRA80+29+8Porażka Bużumbura ĆF
Porażka Bużumbura 2 PF
675525
Séléna Janicijevic21FRA79-10-1
676649
Briana Szabó18ROU79-7
677319
Lisa Mays23AUS79-5
678 NNR 
(681)
Zuzanna Pawlikowska19POL79+5+3Porażka Sharm El Sheikh 10 ĆF
Sharm El Sheikh 11 W
679669
Sofia Milatová23SVK79-6
680546
Mananchaya Sawangkaew21THA79-6Porażka Osaka ĆF
681551
Doga Turkmen21TUR79-6Porażka Antalya 14 ĆF
Porażka Antalya 15 ĆF
683655
Jiangxue Han22CHN78-6
685 NNR 
(688)
Sarah van Emst19NED78+17+6Porażka Telde PF
686670
Sofia Rocchetti21ITA78+23+7Porażka Santa Margherita 2 ĆF
Porażka Hammamet 4 ĆF
688504
Himeno Sakatsume22JPN76-7
691572
Maria Torres Murcia21COL76-7
692682
Amelia Waligora18BEL76-7
693683
Thasaporn Naklo22THA75-7Porażka Shenzhen 1/8
695560
Margaux Rouvroy23FRA74+122+23Porażka Hammamet 3 F
696 NNR 
(723)
Ashton Bowers18USA74+32+8Porażka Jackson ĆF
Porażka Boca Raton ĆF
697679
Candela Vazquez15ARG74-7
698676
Oleksandra Oliynykova23UKR74-10-1
699598
Mia Yamakita17USA74-7
700671
Enola Chiesa23ITA74-7
701665
Anastasia Safta19ROU74-7
703597
Katherine Hui19USA73-7
704686
Nikola Daubnerova18SVK73-13-1
706666
Victoria Borodulina21RUS72-5
707648
Melisa Ercan18AUS71-2
708654
Tea Lukic19GER71-2Porażka Sharm El Sheikh 10 1/8
709697
Sayaka Ishii18JPN71-2
710699
Tea Nikcevic18MNE71-2
711710
Justina Gonzalez Daniele18ARG71+7+3Porażka Antalya 13 ĆF
712684
Ayumi Koshiishi23JPN70+2
713600
Marine Szostak22FRA70-1
714703
Anja Stankovic18SRB70-1
715 NNR 
(722)
Salma Drugdova19SVK70+7+2Porażka Sharm El Sheikh 10 ĆF
Sharm El Sheikh 11 W
716601
Gabriella Price20USA69-1
717 NNR 
(770)
Weronika Ewald18POL68+53+10Porażka Sharm El Sheikh 10 F
718 NNR 
(759)
Ema Kovacevic18BEL68+54+10Porażka Monastir 14 F
720487
Viktoria Morvayova23SVK68-1
721520
Marian Gomez Pezuela Cano22MEX68
722717
Katrina Scott19USA67+1
723618
Anca Todoni19ROU67+1
725650
Anastasiya Poplavska22UKR66+100+15Sharm El Sheikh 10 W
Porażka Sharm El Sheikh 11 PF
727684
Alina Shcherbinina20RUS65+3
728469
Jazmin Ortenzi22ARG65+3
729 NNR 
(746)
Elena Korokozidi20GRE65+91+14Porażka Hammamet 3 PF
Porażka Hammamet 4 1/8
732531
Xinxin Yao20CHN65
733718
Isabella Kruger19RSA64
734704
Nina Radovanovic20FRA64Porażka Monastir 14 1/8
Porażka Monastir 15 ĆF
735557
Zongyu Li20CHN64
737 NNR 
(739)
Anouk Koevermans20NED63+2
738712
Samira de Stefano19ITA63-2-1
740688
Margarita Ignatjeva22LAT63
743602
Luciana Moyano18ARG62
747652
Mao Mushika18JPN62
748556
Nana Kawagishi23JPN62+91+13Antalya 13 W
Porażka Antalya 14 ĆF
Porażka Antalya 15 ĆF
750203
Carson Branstine23CAN61+298+35Hammamet 3 W
751336
Mei Wu23CHN61-2
753528
Federica Urgesi19ITA61-82-18
754427
Lola Radivojevic19SRB61-3
755748
Vittoria Modesti21ITA61-3Porażka Antalya 14 1/8
Porażka Antalya 15 1/8
756646
Beatrice Stagno21ITA61-3
757727
Jade Otway20NZL60-3
758426
Lucija Ćirić Bagarić20CRO60-3
759736
Akasha Urhobo17USA60-3
761733
Gaia Parravicini18ITA60-3Porażka Monastir 15 ĆF
764663
Evgeniya Burdina23RUS60-3Porażka Sharm El Sheikh 10 PF
Porażka Sharm El Sheikh 11 PF
765447
Katie Volynets22USA59-3
769629
Na Dong20CHN59+4+1Porażka Shenzhen 1/8
770753
Daria Yesypchuk18UKR59-5
771640
Demi Tran23NED59-5
772694
Alessandra Teodosescu17ITA58-4
774462
Melania Delai21ITA58+1Porażka Santa Margherita 2 1/8
Porażka Santa Margherita 3 ĆF
775104
Olga Danilović23SRB57+1
776236
Reese Brantmeier19USA57+1
777773
Carolina Kuhl19GER57+1
778517
Aunchisa Chanta21THA57+1
779730
Elizaveta Shebekina20RUS57+2Porażka Sharm El Sheikh 10 1/8
Porażka Sharm El Sheikh 11 F
780755
Anja Wildgruber22GER57+10+2Porażka Monastir 14 ĆF
Porażka Monastir 15 PF
782632
Simona Ogescu21ROU56+3
783768
Iulia Andreea Ionescu18ROU56+3
785590
Nanari Katsumi21JPN56+3
786751
Nadine Keller23SUI55+3
787 NNR 
(863)
Katerina Tsygourova23SUI55+76+9Porażka Antalya 13 F
Porażka Bellinzona 1/8
788677
Sabina Zeynalova20UKR54+3
789706
Salakthip Ounmuang18THA54+3
790700
Sophie Luescher21SUI54+3
791745
Cristina Rodriguez Duenas19ESP54+3
793NR
Tianmi Mi19CHN54+3
794399
Andre Lukosiute22LTU54+3
795771
Denise Valente19ITA54+4
796660
Emily Welker23GER54+4
798637
Merna Refaat19EGY54+4
801596
Maileen Nuudi23EST53+4
805708
Kaitlin Quevedo18ESP53+3
807 NNR 
(860)
Nicole Rivkin20GER53+71+10Porażka Antalya 13 F
Porażka Antalya 14 1/8
Porażka Antalya 15 1/8
809806
Marie Vogt19GER53+1Porażka Sharm El Sheikh 10 1/8
811682
Zijun Jiang19CHN52
812778
Barbara Dessolis22ITA52+2Porażka Antalya 14 1/8
Porażka Antalya 15 1/8
813809
Aleksandra Jelen22POL52-1
816563
Dayeon Back22KOR51+2
817612
Antonia Ružić21CRO51+2
819783
Vittoria Paganetti17ITA51+1
820793
Malwina Rowinska19POL51+2
822751
Matilde Mariani22ITA51-7-1Porażka Hammamet 3 1/8
Porażka Hammamet 4 ĆF
826770
Anita Sahdiieva20UKR50+3
827820
Alisa Kummel21RUS50+3
827820
Ekaterina Makarova22RUS50+3
830 NNR 
(834)
Madelief Hageman21NED50+4
831819
Liisa Varul19EST50+1
832541
Francesca Jones23GBR49+3
833776
Kimmi Hance20USA49+3
835652
Clara Vlasselaer23BEL49+3
836 NNR 
(849)
Daria Zelinskaya19RUS49+25+3Porażka Sharm El Sheikh 10 ĆF
Porażka Sharm El Sheikh 11 F
838799
Gaia Maduzzi17ITA48+3
840818
Isabelle Lacy17GBR48-3-1
843769
Zoe Hitt23USA48-63-9
845687
Karolina Vlckova23CZE48+119+15Antalya 14 W
Antalya 15 W
847793
Alexandra Iordache20ROU48Porażka Sharm El Sheikh 10 1/8
848558
Denislava Glushkova20BUL48Porażka Hammamet 4 1/8
849154
Caijsa Hennemann23SWE47-66-9
850285
Anna Hertel23POL47-1
851 NNR 
(901)
Malkia Ngounoue23USA47+59+8Porażka Jackson ĆF
Porażka Boca Raton ĆF
853848
Laura Cilekova18SVK47-2Porażka Telde 1/8
Porażka Telde 2 ĆF
855336
Lucie Havlíčková19CZE46+113+14Porażka Santa Margherita 2 PF
Porażka Santa Margherita 3 1/8
858838
Zeynep Sönmez21TUR46-3
859614
Valentina Ivanov23NZL46-3
862837
Natalija Senic21SRB46-3
863859
Zuzanna Bednarz18POL46-3
864710
Arabella Koller23AUT46-2Porażka Monastir 14 1/8
Porażka Monastir 15 1/8
865135
Varvara Gracheva23FRA45-1
868777
Adithya Karunaratne22HKG45+17+3Porażka Sharm El Sheikh 10 ĆF
872835
Sandugash Kenzhibayeva19KAZ45-4
874851
Alyssa Reguer17FRA45-4
875789
Isabella Barrera Aguirre21USA45-4
878798
Daria Lopatetska20UKR44-3
879268
Maria Bondarenko21RUS44-135-18
880844
Tamara Kostic18AUT44-4
881675
Alina Granwehr20SUI44-107-14Porażka Bellinzona 1/8
883877
Diana Martynov22FRA43-4
884520
Hina Inoue20USA43-3
885711
Margherita Marcon18ITA43-5Porażka Telde 2 ĆF
886666
Sina Herrmann22GER42-4
887823
Helena Bueno16BRA42-4
889673
Ayumi Miyamoto23JPN42-2
890371
Tara Würth21CRO41-1
892594
Aysegul Mert19TUR41-68-10
896 NNR 
(941)
Anika Jaskova20SVK41+46+6Porażka Antalya 14 PF
Porażka Antalya 15 PF
900868
Yasmine Kabbaj20MAR40-2
901863
Vaishnavi Adkar19IND40-2
902843
Ayana Akli22USA40-2
903493
Nicole Khirin23ISR40-2
904585
Kristina Novak23SLO40-2
906820
Chiara Di Genova20ARG40-2
908896
Aya El Aouni18MAR39-1
909845
Kristyna Tomajkova19CZE39-1
911 NNR 
(965)
Ruien Zhang15CHN39+68+8Porażka Hammamet 3 ĆF
912718
Astrid Cirotte20FRA39-7-1
913788
Sofia Da Cruz Mendonca22BRA39-2
914891
Zixuan Zeng19CHN39-2
917387
Matilde Paoletti21ITA38-2
918179
Maria Timofeeva20RUS38-1
918779
Given Roach19GBR38-1
921887
Panna Bartha19HUN38-2Porażka Boca Raton 1/8
922868
Lucia Peyre18ARG38-1
924792
Valeriya Olyanovskaya23RUS38-1
926491
Nastasja Schunk20GER37
928890
Stefana Lazar22ROU37-4-1
930187
Elizabeth Mandlik22USA36-2
931928
Tahlia Kokkinis15AUS36-2
932880
Adeline Flach22USA36-2
933376
Ariana Arseneault21CAN36-2
934761
Lauren Friedman21USA36-2
936932
Mariya Poduraeva22UKR36-3Porażka Santa Margherita 3 1/8
938876
Baylen Brown19USA36-3
939891
Maria Carolina Ferreira Turchetto19BRA35-3
941696
Jessica Bernales17USA35-3
943653
Anet Koskel20EST35-3
944802
Alexandra Azarko17BLR35-3
945771
Denise Hrdinková20CZE35-52-6
947832
Anastasiya Kuparev22GER35-4Porażka Hammamet 3 1/8
948782
Klaudija Bubelytė21LTU35-4
949946
Luiza Fullana23BRA35-3
952857
Lara Smejkal19SLO34-2
954953
Ioana Zvonaru20ROU34-1
955524
Himari Sato22JPN34-3Porażka Osaka 1/8
957899
Xenia Bandurowska19POL34+25+3Porażka Monastir 14 ĆF
958955
Le Yi Liu20CHN34-3
959865
Aruzhan Sagandikova19KAZ34-34-4
960612
Milana Zhabrailova21RUS34+24+3Porażka Monastir 14 ĆF
Porażka Monastir 15 ĆF
962460
Alice Tubello23FRA33+98+8Porażka Bużumbura ĆF
Porażka Bużumbura 2 1/8
963958
Mara Gae18ROU33-5
965842
Zoe Kruger21RSA33-5
967 NNR 
 1018
Darja Suvirdjonkova18SRB33+69+6Porażka Antalya 13 1/8
Porażka Antalya 14 PF
Porażka Antalya 15 PF
968931
Catarina Melleiro20BRA33-5
969651
Michaela Laki19GRE33+201+14Porażka Hammamet 3 PF
Porażka Hammamet 4 1/8
970737
Teja Tirunelveli19IND33-5
974763
Mariia Bergen22UKR32-12-1Porażka Telde 1/8
Porażka Telde 2 ĆF
975971
Camilla Zanolini21ITA32-4Porażka Monastir 15 1/8
976972
Selina Atay22TUR32-4
977913
Giulia Pereira de Aguiar22BRA32-3
978246
Clara Burel23FRA31-3
980903
Laura Garcia Astudillo21ESP31-3
982 NNR 
 1036
Martina Genis Salas17ESP31+81+6Porażka Telde PF
983970
Laura Mair21ITA31-13-1Porażka Telde 2 1/8
984612
Melis Ayda Uyar21TUR31-4
986966
Isis Louise van Den Broek18NED31-4
987880
Han Shi18CHN31+10+1Porażka Shenzhen 1/8
991880
Anna Chekanskaya21RUS30-4
991766
Gabriella Broadfoot19RSA30-4
994974
Brooke Black16GBR30-4
995989
Wakana Sonobe16JPN30-4
996945
Gina Dittmann21GER30-4
997991
Mariya Sinitsyna21KAZ30-4
998782
Lola Marandel21FRA30-4
999715
Mia Chudejova20SVK30-4
1000978
Judith Perello Saavedra22ESP30-4Porażka Hammamet 4 PF
Aktualne turnieje :
Saragossa W100  
Boca Raton W35  
Hammamet 4   
Podświetl na niebiesko :